blank

Як шити трикотаж на простому швейній машині

Article

Основні правила: як навчитися шити на швейній машині з нуля?

Ви переглядаєте розділ Як дізнатися, розташоване у великому розділі друкарської машинки.

У дитинстві ви придумали ляльки нарядів і мріяли стати дизайнером? Або хотів зробити щось з власними руками для вашої власної дитини?

шити, трикотаж, швейній, машина

Або, можливо, ви не будете чекати, щоб отримати сукню своєї мрії, пошук якого було зроблено всі вихідні і не принесли результат?

Якщо відповідь. так, то всі просто навчаються шити. Це корисно, цікаве та практичне в будь-якому віці.

Як спалахнути трикотаж на швейній машині і що робити, якщо це не працює?

Багато домогосподарств люблять шити різні речі своїми руками. Трикотажний одяг завжди доступний і зручний. Іноді є бажання створити щось приємне до дотику трикотажу. Але як тільки починається швейний процес, весь настрій зникає. Робота не закладена: нитка кидається, а шви вийдуть з ряду погано.

У такій ситуації багато хто цікаво, що потрібно, щоб виправити цю проблему. На це питання ви отримаєте не зовсім однозначні відповіді. І що ви робите, вирішуйте для себе.

Як шити трикотаж на звичайній швейній машині без перекриття? || Я хочу шити

Як шити трикотаж на побутовій швейній машині

Лінії закладені в трикотажні рушниці при розтягуванні? Стечки виглядають нерівномірно, а шари матеріалу “йдуть хвилями” або зсунуті відносно один одного після зшивання на побутовій швейній машині? Ми розуміємо, чому це відбувається, і скажіть, що робити, щоб уникнути появи цих проблем.

Трикотаж. матеріал, що має високу еластичність. Щоб працювати з ним, використовуйте машину для дозатора та перекриття, який може виконувати одно-кінцеві або багатоінкірні ланцюгові шви, утворені через плетіння ниток петлі. Такий шов є відносно легко розквітаючи при різанні, але може розтягуватися, а потім повернутися до початкового положення.

Побутова швейна машина здатна робити тільки шовкові шви, які утворюються шляхом переплетення двох ниток: верхньої голки та нижнього човника. Такі шви майже не роздуті, але вони розтягуються. Тому для шиття трикотажного з звичайною прямою лінією, призначеною для блукання нееластичних тканин, некоректних. Для цих цілей слід використовувати спеціальні “трикотажні” шви, які можуть витримати легку вагу:

Цілком міцний, еластичний шов, який знаходиться в більшості побутових машин з шириною відкриття голки 5. 7 мм. До зигзагової сполучної лінії виглядала акуратно, довжина і ширина шва на трикотаж повинні бути зменшені до 1,5. 2 мм.

У порівнянні з класичним зигзагом цей варіант є більш міцним і еластичним, оскільки утворення шва вимагає більшого проколів. Як правило, переривчастий зигзаг використовується для нагрівання високого розтягнення в’язання: мікрофібри, біфкси, а також для швейної гумки до білизни та купальників. Довжина і ширина переривчастого зигзагу повинні бути налаштовані на зразку, щоб досягти правильного балансу між появою шва та його функціональності.

Ідеальний варіант для прокладання обробки та фіксації швів. Ззовні це виглядає як два паралельних прямих лініях, а з неправильного. як зигзаг, який дає шов, необхідний (але менше, ніж у повній зигзаг) еластичності, і закріплює шви між собою.

Для швейного трикотажу ви повинні вибрати лише ті подвійні голки, які мають відповідне маркування і підходять для роботи з еластичними тканинами. Стандартна ширина зигзагів у більшості автомобілів становить 5 мм, тому ви можете використовувати подвійну голки шириною від 2,5 до 4 мм.

Контурний трикотажний (еластичний) стібок

Зовнічно виглядає як пряма лінія, шви, з яких розташовані з невеликою кількістю, ледве помітно. Такий шов добре працює, коли вертикальні лінії нагріваються. При перетинанні горизонтальних ділянок матеріал може бути деформований. Щоб звести до мінімуму додаткове розтягування, потрібно дозволити машину, щоб просувати сам веб-сайт, контролюючи лише напрямок руху, але не швидкість водіння.

У більшості оверйок і нещасних машин існує функція диференціального корму тканини, завдяки чому матеріал може трохи розтягнути або зменшити залежно від завдань. Вона спрощує процес сприяння трикотажному під його лап і знижує ризик посадки на складених шарах відносно один одного.

У вітчизняних швейних машинах для годування тканини відповідає залізницею, яка сприяє тканині до голки. Коли два або більше шарів матеріалу нагріваються, нижня рухається швидше, ніж верхня, внаслідок чого невелика, але матеріальна посадка відбувається на трикотажному, голка проходить шов і розірвайте нитку.

READ  Як зменшити тиск у котлі Navien

Вирішення цієї проблеми. використання спеціальних лап. Вони не просто ковзають по верхньому шару матеріалу, і штовхають його синхронно з зубчастою рейкою. Є різні варіанти, які підходять для більшості сучасних швейних машин. Найкращим є верхній конвеєр, використання яких робить подачу тканинної форми і дозволяє перетинати трикотажні матеріали по прямій лінії без гарної марки. Альтернативою такому пристрою є пішохідна нога, оснащена силіконовим накладанням, що знижує ризик швів і спрощує процес просування матеріалу.

Для швейного трикотажу, підходять лише спеціальні голки з закругленим краєм, що не проривається через матеріал волокна, і поширюється на сторони, зберігаючи цілісність полотна.

Ми проаналізуємо класифікацію таких голок на прикладі продуктів німецької компанії Schmetz:

Джерсі. голки для 100% бавовни або малої потужності з незначними (до 10%) м поліестер;

Розтягування. для роботи з порожнистою згладжуванням, кайкорськ, рибан, нижній колонтитул, який є більш ніж 10% поліефірним та/або еластановими волокнами;

Советы по работе с трикотажем на простой швейной машине

Супер розтягування. для добре розтягнутого котла з великою кількістю еластан (Biflex, лляна сітка).

Стретч-близнюк голки. подвійні голки для роботи з еластичним спостереженням, CashKore, Riban, Father.

Купуйте голки, зверніть увагу не тільки на алфавітну етикетку, але і на числове позначення, зазначене на упаковці. Варіанти з номером 90 підходять для пошиття щільного трикотажу або шляху з обгорткою, 80. для триконтактної петлі, розширення та щільних біфек. 75. для сірки, мікрофібри, сітки, трикотажного гіпюру та інших тонких тканин.

Перед тим, як продовжити швейну, ви повинні перевірити якість лінії машин на зразок: відрегулюйте відповідну напругу ниток голки та трансферу, послаблюють тиск ноги преси, відрегулюйте швидкість швейності (вона повинна бути повільною, а натискання педаль. гладка).

Не використовуйте товсті, вільні бавовняні нитки або нитки, призначені для декоративної обробки. Найкращим вибором у випадку з трикотажним є тонка високоякісна синтетика, яка не деформуть волокна матеріалу.

Перед тим, як нагріти трикотаж на машині, вам потрібно дозвіл на відпочинок або розгорнути їх з шпильками через майбутній шов, щоб уникнути зміщення шарів тканини. Нехтування Це правило може тільки, якщо у вас є спеціальна нога. верхній конвеєр.

При перетинанні комплексних областей на сильному більш важкому трикотажному одязі під нижньою кількістю ви можете покласти смужку водорозчинні флейла (використовується для машинної вишивки), відстеження резервуарів або іншого тонкого паперу. Після закінчення лінії, стабілізуючий шар повинен бути ретельно видалений.

Якщо на лінії є кілька стібків, то не потрібно розбити його і знову покласти його. Цей візуальний дефект може бути виправлений вручну, з нитковою голкою в тоні, який повинен бути ретельно розділений на велику стічку на дві маленькі, поперемінно повторюючи операцію з усіма проблемними місцями.

Якщо машина не шиває трикотаж, то вам потрібно зробити наступне:

 • Купуйте спеціальну швейну голку. З якої голки ви будете шити трикотаж, багато чого залежить. Спеціальні голки називаються трикотажними. Їхня особливість знаходиться в закругленому наконечнику, що не проколює тканину, і поширює волокна. При швейних трикотажних голках можуть виникнути дефекти.
 • Застосування верхнього конвеєра для швейної машини. Це спеціальне пристрій, що має тип пластини, який сприяє рівномірному просуванню матеріалу. Конвеєр встановлюється над голкою. Це необхідно у випадках, коли нога сильно переміщує ставки. Трикотаж сильно тягнеться, і тому без використання допоміжних засобів у деяких випадках не може це зробити.
 • Ви можете вирівняти постачання матеріалу паперовими листами. Вони покладуть під нижнє полотно і під лап. Після з’єднувальних деталей з розділів вона м’яко розрізана і видаляється.
 • Купуйте поліестерні ночі. З яких потоків використовуються в роботі, залежить якість шва та його довговічність. На щастя, поліефірні нитки є найбільш поширеними нитками для швейних машин, тому покупка їх не буде дуже складним.

Незалежно від вищезгаданих варіантів, спочатку рекомендується прокласти лінію на невеликому клапані матеріалу. Попередньо складено двічі. Цей метод дозволить вам встановити швейну машину, встановлюючи оптимальне напруження нитки, виберіть довжину стібка і т. D.

Як шити подвійну голку на швейній машині

Якщо у вас є питання, як рушницю трикотажне плаття, спробуйте зробити це подвійною голкою на найбільш звичайній швейній машині. Обробка нижньої частини продуктів найкраще виконується з Overlock або розпаду, але не всі вони мають. Подвійна голка робить шви, подібні до промислових швейних. Вони відрізняються еластичністю, тому що зверху є дві прямі паралельні лінії, а з дна. зигзаг.

Дизайн має спільний тримач і зв’язані голки. Особливості:

 • Потрібно мати 2 котушки, кожен з яких розкручується на свою сторону.
 • Якщо немає другого власника, ви можете взяти човник Bobbin і встановити його поруч з основним бобіном.
 • Нитки поповнюються разом. до моменту, коли вони повинні бути інвестовані в кожну голку окремо.
READ  Що таке двері в пральній машині

Що потрібно для швейного трикотажу?

Різноманітність трикотажних продуктів щільно оселилися в наших гардеробів, і навіть з перших днів життя маленьких чоловіків одягаються в трикотажні тіла.

Тому багато швагів думають над швейним трикотажним одягом на комерційній основі. Крім того, плюс розмір одягу або танцювального одягу просто просто не купують його на ринку.

Ви можете реалізувати таку ділову ідею у форматі швейної майстерні або міні-студії за індивідуальним пошиттям.

Однак поточний розвиток електронної комерції та покупки інтернет-сайтів для ручної роботи, той же ETSY, дозволяють отримувати тверді гроші, навіть не залишаючи додому, особливо якщо ви додаєте трохи виключно для своїх продуктів.

Швейні трикотажні з захоплення та економії сімейного бюджету може легко зростати у спосіб заробітку, достатньо мати невелику уяву, правильно зростати руки та професійне обладнання.

Поради щодо вибору обладнання:

Про основні швейні операції, під час шиття трикотажних продуктів використовуються лінії ланцюга, які відрізняються у високій еластичністю, і здатні розтягуватися разом з матеріалом, не порушуючи структуру шва.

Для роботи з еластичними матеріалами вам знадобиться швейне обладнання трикотажної групи оверлок та невдоволення машини.

Негайно відмовитися від того, що це буде про промислове обладнання. У промислових, оверлок відділяються кількістю ниток, що експлуатуються 3, 4, 5 та 6-ниткою.

Для швейної трикотажної тканини найкраще підходять двошарові чотиривимірні оверйови, які виконуються чотиривимірним віковим лінією, здатним перетворювати дві частини розрізу і негайно промити отриману ріжучу краю.

Як бонус, з чотирма закінченими Overlock ви також отримаєте можливість легко доганяти його на звичайному тривимірному редакторі One-глава, якщо вам потрібна лише лінія веслування.

У той же час ви можете отримати два варіанти швів вузькі або широкі, залежно від того, яка голка залишається на тримач голки.

Що стосується промислових сезонів, найбільш універсальні моделі є моделями у форматі 3-B-1.

Ці машини з’явилися відносно нещодавно на ринку, але вже вдалося досягти помітної популярності, оскільки для відносно невеликої доплати, у порівнянні з базовими моделями, здатні виконувати розриві шви, обрізки секцій пекарських секцій та нижньої частини продукту.

До речі, абсолютно всі виробничі ріжучі машини також оснащені верхньою штабелем покритньої нитки для декоративного виходу Overlock швів.

Для деяких операцій вам також знадобиться шовковий стібок, але тут ви можете зробити це і хорошу домашню машинку, якщо ви бажаєте.

Швейні поради:

Важливий момент при швейному трикотажу є правильний вибір ниток.

Нитки з натуральних волокон не розтягуються так сильно, як трикотажна еластична тканина, що означає, що вони згодом можуть легко зламати, і це дійсно дратує.

Для цього завдання краще використовувати високу еластичність поліефірних ниток.

Трикотажні вироби зшиті з використанням таких ниток, крім того, мають чудові споживчі властивості.

Оскільки поліефірне волокно характеризується значною тепловою стійкістю, дуже сильним, а не гігроскопічним і стійким до різного роду хімічних впливів, що означає, що нитка не втратить свої пружні властивості навіть після декількох промивних та гладильних виробів.

Щоб не пошкодити тканину ще в процесі швейного процесу, вам також потрібно навчитися правильно вибирати швейні голки для швейного трикотажу, відповідно до матеріалу, який повинен бути оброблений.

Для оверйок і сезонів їхні голки надаються, але варіанти заточування стилю ідентичні їм: RG, SES (BP/FFG) та SUK (Si/FG).

Ці маркування, як правило, застосовуються на упаковці з голками, або ви можете дізнатися їх від продавця, якщо ви купуєте в інтернет-магазині.

 • RG сферичний екстра-діаметр додаткового діаметра наконечник, придатний для роботи з ніжним трикотажним.
 • SES сферичний кінчик невеликого діаметра підходить для шиття більшості класичних типів трикотажу.
 • SUK сферичний наконечник середнього діаметра підходить для шиття великого трикотажу.

Таким чином, знаючи тонкощі відбору швейного обладнання та пов’язаних матеріалів, можна втілити найбільш сміливі ідеї при пошитті трикотажних полотен.

Як шити трикотаж на простому швейній машині

Я неодноразово розповів у публікаціях про те, як працювати з трикотажним. Поділіться своїм досвідом шиття трансформаторного плаття або швидкого в’язання сукні.

Можливо, я розповім вам, як побудувати візерунок трикотажних суконь (частий запит, останнім часом).

Сьогодні я не хочу повторювати, тому я запрошую вас провести невеликий експеримент зі мною, щоб зрозуміти, чи можна і як шити трикотаж на простому швейній машині. Сутність експерименту полягає в тому, що використовує звичайну швейну машину, отримує високоякісну лінію на складній обробці молока. Яка складність обробки?

Той факт, що трикотаж має трохи вільну структуру і розтягується. Особливо у поперечному напрямку.

Як шити трикотаж на звичайній швейній машині без перекриття? || Я хочу шити

Не секрет, що одна з характерних властивостей трикотажного розтягування. Це відмінна особливість, щоб відчувати комфорт, коли носити трикотаж, але іноді це розтягує трикотаж, можливо, причиною страху при шитті.

READ  Як скинути тиск у котлі Baxi

Намагаючись пришити щось з такого матеріалу один раз і отриманий внаслідок хвилястих скорочень, пропущених швів у лініях, і навіть наконечники ниток прямо в лінії, не кажучи вже про плутаний настрій, швачка починає боятися трикотажу, як вогонь.

Так, є хитрий матеріал, який важко приручити негайно, це трапляється з тканинами, однак?

Але, застосування на практиці, деякі рекомендації, для роботи з подібними матеріалами, як правило, можуть бути досягнуті відмінну продуктивність.

Давайте експериментувати за використанням декількох таких клеїв для хитрий нож

Якщо відео не відображається, оновіть сторінку. Для правильного відображення натисніть трикутник у центрі двічі і зачекайте, доки відео завантажується.

Експеримент показує, що швейні трикотаж на простому швейній машині може!

Головне не боятись, спробуйте різні методи обробки, і ви обов’язково знайдете свій підхід, щоб приборкати трикотаж.

Якщо у вас є свої способи обробки складного трикотажу або запитання, поділіться у коментарях до статті або поштою за допомогою вкладки Контакти

P/s до якісно швейних речей з трикотажу, потрібно знати характеристики полотна, вміти виділити волокнисту композицію, забрати нитки, голки, укладання матеріалів, знання секретів будівництва та різання.

Це чудово, що зараз велика кількість інформації на будь-яку тему.

Ви можете самостійно вивчати різні трюки та мудрість або знайти навчальний матеріал, який допоможе вивчити секрети шиття та економії часу та нервів.

Як знайомства з трикотажними полотнами, ми рекомендуємо вам хід швейних трикотажних спідниць. Він великий для початківців у шиттях і тих, хто ніколи не зшив з трикотажу.

За результатами навчання ви збережете свою спідницю, в якій ви виконуєте свої ідеї!

Усього за 5 днів ви пройдете всі етапи створення авторської моделі. від ідеї, винайдення зображення, перш ніж це втілення в тканині.

Що вам потрібно перекрити

Перекриття додавання до швейної машини і не може замінити його. Це не зшиває матеріал, але лише обробляє розділи. Overlock корисний для тих, хто часто шить, використовуючи переважно висококваліфіковані тканини.

Брат Overlock не пошитий матеріалів між собою, але лише обробляє розділи, тому це буде корисним для тих, хто часто пошитий продукти з високо намальованих тканин.

 • Ретельно розрізайте і витрачайте скибочки;
 • декоративно зупиняє деталі продукту;
 • Роблять еластичні шви.

Чи можна шити на ньому

Overlock не може замінити швейну машину, оскільки це обладнання робить лише випадкові прямі лінії. Існує такий своєрідний оверлок, як кришки. Обкладинки можуть тренувати краю продукту та шити серед себе.

довідник! Ремесла, які захоплюють лише трикотаж, ви можете зробити і кеверк.

У яких випадках ви можете зробити без машини

У виробництві виробів для себе або при шитті невеликої партії речей, розділи можна обробляти на швейній машині з зигзагом, але такий шов не виглядає настільки високоякісним як додатковий.

Чи можна шити трикотаж на звичайній швейній машині

Трикат. Створено тканину Strauter, з якої створюються зручні та практичні речі.

Через те, що матеріал легко розтягнутий, він здатний зберігати не кожну машину.

Тому для створення продуктів використовується спеціальне швейне трикотажне пристрій або так званий шов, який робить плоский шов, а також перекриття або обкладинки.

Трикотаж також можна зшивати на загальну машинку, але виникають проблеми внаслідок того, що матеріал може бути:

 • Тягнуть і сильніше розтягуються при зшиванні.
 • Слизький і гладкий, тому деталі нерівномірно ступають.
 • Занадто тонкий, тому лапа не натискає його.
 • Надмірно в’язкі і тонкі, а під час шва, коли стрибає голки піднімаються разом з голкою.

Якщо такі проблеми виникають, ви можете зробити наступне:

 • Якщо матеріал занадто розтягнутий з шиттям, необхідно закрити місце розташування шва, зачекайте, поки це місце не буде висихати, а деформація.
 • Коли тканина гладка і слайди, рекомендується поставити папір під нею. Конвеєр перемістить аркуш паперу вперед, і з нею і матерією.
 • Якщо деталі нерівномірно вказані через слизький матеріал, вони спочатку закриваються вручну, а потім лінія виконується на друкарській машинці.
 • Коли лапа не натискає тканину через те, що воно занадто тонка, нога повинна бути скоригована або покласти під трикотажним папером у кількох шарах.
 • Якщо справа занадто в’язка, тонка смужка вирізана з паперу і накладається на тканину до тканини, де планується зробити лінію.

Важливий! При шитті великої кількості трикотажних речей рекомендується придбати спеціальне обладнання, оскільки шви, виготовлені на звичайній машині, не виглядають як висока якість і м’яко, як ті, які зроблені на оверлок або трикотажу.