Як скинути похибку F28 на котлі Vaillant

Водонагрівачі

Як виправити помилки на вайяльських котлах. типи несправностей

котлі, vaillant

Вайлянтське обладнання відноситься до найбезпечнішого серед подібних моделей котлів, що реалізуються в торговій мережі Росії. Виробник спробував і вступив до програмного забезпечення багато перевірок та налаштувань, що спрощує свою послугу. Однак, як і для будь-якої техніки, несправності можуть виникнути під час експлуатації та технічного обслуговування.

Дисплей, встановлений на блок керування котлом, допомагає персоналу зрозуміти, де відбулася невдача. Коли кілька несправностей відбуваються одночасно, сигналізація кодів відбувається по черзі, приблизно 2 секунди., У цьому випадку помилка починається з літери F, так і державної інформації з S.

Власник котла, щоб зрозуміти, що робити в конкретній ситуації, вам потрібно буде розшифрувати основні коди.

Коди стану котла Vaillant

S.5. Покласти вентилятор і насос. S.6. Ліфт вентилятора.

S.вісім. Замок пальника після роботи в режимі опалення. Режим приготування гарячої води Vuw

S.10. Вимога тепла для приготування гарячої води (визначається вартістю DHW).

S.17. Насос. Гарячий режим опалення нагрівача

S.28. Замок пальника після роботи в режимі гарячого старту / опалення водонагрівача (придушення годинника). Спеціальні випадки повідомлень звіту (системний вплив)

S.тридцять. Кімнатний термостат 230 В / 24В блокує режим опалення.

S.31. Літній режим увімкнено; Регулятор EBUS або вбудований режим опалення таймера.

S.33. Режим захисту від заморожування теплообмінника є активним, оскільки контакти реле газового тракту не розлюбляли. Котел заблокований і знаходиться в 20-хвилинному режимі очікування (тільки Turbotec).

S.34. Режим захисту продуктивності.

S.36. Встановлене значення безперервного контролера перевищує 20 ° С, тому зовнішній регулятор блокує режим опалення.

S.41. Тиск у установці занадто великий. 2.8 бар. 4.5 бар.

S.42. Включення пальника заблокована:. Зворотний сигнал вихлопного газового клапана несправностей конденсатного насоса (тільки при поєднанні з цими аксесуарами).

S.51. Визначені вихлопні гази до приміщення, котёл знаходиться в режимі 55-х років. Нечутливість до вихідних газів (ATMOTEC).

S.52. Визнані вихлопні гази в кімнату, котёл заблокований і знаходиться в 20-хвилинному режимі очікування (ATMotec).

S.53. Котел розташований за 2,5-х хвилинний час очікування через відсутність води (занадто велика різниця між температурою корму та зворотної месової риболовлі).

S.54. Пристрій знаходиться за 20 хвилин очікування через відсутність води (занадто швидкий підвищення температури).

S.96. Випробувано тестування зворотного маскітного датчика життя, запит на опалення заблоковано.

S.97. Тестування датчика тиску води, запити на опалення заблоковано.

S.98. Тестування датчика каналів та зменшення ліній, запити на опалення заблоковано.

Коди помилок

Позначення несправності Що означає Усунення власними руками
F0 / F71 Ланцюг теплового датчика відрізав. Перевірте:
 • Вилка. Затягніть контакти, замініть розбиті частини.
 • Кабель.
 • Термістор.
 • Закритий кабель. Встановіть нову проводку.
 • Дефекти в елементі управління температурою. Замінити елементи.
 • Відійшли або закрив вилку. Перевірте деталі.

Переривання газу. Зачекайте, поки канал не буде відновлено або зв’яжіться з газовою службою.

 • Відкрити газовий клапан.
 • Підвищення тиску в системі.
 • Перевірити замикання арматури та перевірте це.
 • Закриття кабелю, ланцюгова перерва.
 • Flywing паливний клапан.
 • Відрізана, закрита проводка.
 • Помістіть елемент обслуговування.
 • Дотримуйтесь теплоносія.
 • Виправте розташування термістора.
 • Замініть насадку на відповідний.
 • Очистіть насадку Вентурі.

Проміжні коди можуть з’являтися на екрані Wailant котла. Отже, режим опалення включає символи від S0 від S8. Приготування гарячої води. з S10 S17. Гарячий початок. S20-S28.

Деякі позначення краще розглядати окремо:

 • S30. Outdoor Thermostat блоки опалення.
 • S31. Блокування опалення. Роботи літній режим.
 • S33. Увімкнута антиформуюча функція. Замок протягом 20 хвилин.
 • S36. 20 градусів встановлено на регуляторі. Режим опалення не працює.
 • S41. перевищено номінальний тиск (2,8-4,5 бар).
 • S42. не включайте пальник. Причини: розрядний клапан працював, зламав насос конденсату.
 • S51. продукти згоряння потрапили в кімнату.
 • S53. Очікування 2,5 хвилин. Мало води.
 • S54. Очікування 20 хвилин.
 • S96, 97, 98. Тестовий режим.

Після вивчення значень кодів ви можете виправити помилки. Виконайте підтримку котла один раз на рік, тоді не буде проблем з операцією.

Причини неприємностей

Для можливих відгуків про котли цього бренду є сприятливим, необхідно приділяти велику увагу запобіганню недоліків та їх ліквідацію. Варто зазначити, що не всі проблеми позначаються кодами, деякі виникають без попередження. Ситуація, коли котел, як правило, не включається, може з’явитися через неправильне з’єднання “нульового” та “фаз”.

READ  З сильним вітром, газовим котлом

Vaillant Error F28

Крім того, проблема може бути пов’язана з наступним:

 • Повітря, багато змішується до газу;
 • слабкий тиск у газопроводі;
 • Помилки для заземлення;
 • розірвані кабелі;
 • Неграмотне з’єднання з газопроводом.

Коли немає гарячої води або котел не погано розігрівається, він повинен оцінити стан датчика каналу. Іноді це забруднюється, рідина рухається, але автоматизація не дає команди роздути вентилятор і погнати вогонь. Видалення води з ланцюга гарячої води, труби досягаються повітряними. Слідуючи за цим, вам потрібно драматично відрізати і скручувати водяні крани перед котлом, щоб видалити бруд з вентилятора або датчика тиску. Якщо тиск непередбачувано зростає або падає, з гарячою водою, що капає з холодного крана, може бути прийнята пошкодження вторинного теплообмінника.

Іноді котел гуде, коли увімкнено. не треба боятися його відкрити. Потрібно бачити будь-які трубки або інші частини в контакті з справою. Тоді не буде проблем з аутсайдерами.

Ви також повинні перевіряти наступні причини:

Інструкції з використання газового котла Vaillant, див. Таке відео.

F28 Помилка в газовий котел Protherm

F28. Найпоширеніша помилка з газовими котлами Protherm. Причини виникнення цієї помилки є настільки багато факторів, які усунення несправностей затримується протягом тривалого часу.

Газова мідь Vaillant Помилка F28-F29 Очищення газу.Клапан

Помилка F28 підкреслюється, коли опалювальний пристрій не вдалося (запалювання не відбувається). Несправність пов’язана з газовою шосе або котлом.

Якщо помилка F28 ініціюється Асамблеєю електронної дошки через нестабільність напруги, буде видалено. Залежно від моделі кореневої котельні, кнопка скидання, “On”, “мережа”.

Перевірте потік “синього палива”

Газова плита включається в житловому будинку. Блокування шосе визначається відсутністю полум’я. Razjig мідна протерма складна або неможлива і при низькій тиску в трубі. Переконайтеся, що цей фактор викликає помилку F28 легко забезпечити максимальне споживання газу за участю всіх існуючих пальників. Якщо полум’яні язики менше, ніж зазвичай, нерівномірно. “винуватця”.

 • Тиск тиску в трубі;
 • Корк (взимку, часта проблема з шосе.Виклик газу (все це за межами структури, їхня відповідальність);
 • Розвиток SUG (з зменшенням обсягу зрідженого газу в балонній групі, тримач газу падає тиск. Його значення стає нижче критичного, недостатнього для тригера котла клапана);
 • Неправильна функція, неправильна робота технічних пристроїв, включених до газопроводу: Лічильник, коробка передач, фільтр, вимикач тиску.
 • глазур, сміття на сітці, деталі, у внутрішньому каналі видаляються користувачем.

Якщо ви підозрюєте відмову від вимірювального пристрою. робота легко керувати табло після запалювання плити. закликати представника організації ресурсів. Відключений клапан. Коли напруга відключається, блокує трубу. Помилка F28 видаляється за рахунок зниження фінальної арматури до початкового стану (вручну). Порушення герметичності. Повітря, що потрапляє в газ, запобігає нормальному пальцю. Газовий кран. Коли вогнезахисний захист, перекриття шосе, котл Protherm дає помилку F28.

Переконайтеся, що надійність і правильність заземлення.Недотримання вимог виробника, PUU щодо організації контуру, пошкодження призводить до невдач електроніки та випуску котловального коду. Порада виявляється за допомогою викрутки індикатора. Потенціал на металу. причина F28 Помилка.

Датчик іонізації. Пристрій керує пальником полум’я. Якщо немає жодного сигналу, газові фітинги заблоковані, котел показує помилку F28. Причиною виникнення є Nagar на електроді. Чутливість втрачається, датчик “сліпий”, автоматизація дає помилку F28. Видаляє з акуратним очищенням дротяним шліфуванням (“м’яка”) спідниця. Видалення з житлової сажі, виявлення тріщин легко. Такий дефект призводить до втрати сигналу. Не замінюючи датчик з помилкою F28, не впорайтеся. Порушення положення електрода. Він часто збивається при обслуговуванні камери котлів. Незручний рух, а відстань між дротом і металевим пальником збільшується (понад 5 мм). Датчик не “бачить” полум’я. Скасувати у стартовій позиції, а помилка F28 буде видалена.

Система запалювання. Причиною появи помилки F28 стає відсутністю іскри або його недостатньої “потужності”. Причини, подібні до датчика полум’я. Наг. Збільшення відстані між електродами. Іскра не ковзає.

Пальник котла. Горюча суміш надходить у камеру через сопла. Якщо нормативні роботи не проводяться, отвори з часом забиті машиною, що падають з футляра теплообмінника, пилу. Характеристика атмосферних моделей Protherm. кисень виходить з кімнати. Помилка F28 зникне після очищення форсунок (пилосос, зубна щітка).

Газовий клапан. Проблема з запалюванням викликана підкріпленням. Вузол не працює, внутрішній канал забивається. потік “синього палива” заблоковано до пальника, а котел показує помилку F28. Причини “сміття” у трубці, що з’єднує клапан з основною трубою котла. Досвід усунення помилок дозволяє зробити висновок: видалення порожнини коду порожнини F28 видаляється. Забруднення клапана. Менш ймовірно, але також викликає помилку F28. Аналогічно. очищення каналів вузла. Проблема з котушками. Котли, залежно від моделі, завершуються різними версіями газових клапанів. Самостійно перевірив стійкість котушок (2 або 3). Точні значення R вказані в інструкціях, але явні дефекти (кластер, закриття) визначаються негайно. Помилка F28 очищається за допомогою заміни клапана.

Електронна дошка “Мозок”. Опалювальний блок. EPA видає помилки. причини, внутрішні несправності. Для діагностики вам потрібен стенд-симулятор, тому він не проводиться вдома. Користувач зможе визначити, чи плата підключена безпосередньо з кодом F28, перевіряючи.

READ  Газові котли для опалення промислових приміщень

Причини деформації панелі, деталей (тріщини, плавильні матеріали, плями теплової експозиції). Зависання доріжок. Ненадійні контакти. Конденсат на дошці, в роз’ємах. Характеристика для котлів, встановлених у неочищених приміщеннях. Пил. Збирання вологи, стає поточним провідником. Звідси закриття, помилки. Після очищення коду F28 зникає. “Глибокі” експерименти з EPPA не рекомендується. Електронний вузол дорогий, а не професійне втручання в схему викликає додаткові витрати. Неможливо видалити помилку F28. зв’язатися з уповноваженим сервісом, що вказує на модель котла, рік випуску. Рішення очевидне: діагноз та відновлення ефективності EPA більше понад 1000, а ціна нової дошки досягає 14 500 років.

Рада доцільно укласти угоду з організацією сервісу для щорічного обслуговування котла. На додаток до якості правил, він дасть можливість встановити особистий контакт з “фіксованим” майстром: коли з’являється будь-яка помилка (навіть у вихідному вихідний), користувач не залишиться без допомоги. Часто для вирішення проблеми з опалювальним пристроєм, досить професійним наконечником по телефону.

Діагностика газового тракту

При підключенні будівлі до трубної труби

Якщо мова йде про житлову структуру, а “синє паливо” вибирається як основний енергетичний ресурс, в будинку, крім Vaillant, є газова плита. Після обробки труби на ділянці схеми котла немає пристроїв. Отже, контролювати отримання газу, не виходячи з кухні.

Перевірка зменшується до запалювання всіх пальників, доступних на пластині у максимальному режимі. Опудні язики з характерним відтінком вказують на відсутність проблем з подачею палива, а їх інтенсивність, стабільність. для постійності тиску та її нормальної суми. Якщо тарілка не горить або неправильно, необхідно шукати несправність на ділянці шосе-простору газових труб (техніка описана нижче).

Що перевірити

 • Клапан. У випадку випуску віллантного котла від експлуатації в кінці опалювального сезону, власник об’єкта, як правило, блокує лінію, а потім забуває про це. Можливо, це газовий кран, який викликає помилку Vaillant F28.
 • Відключений клапан. Тригери, коли напруга вимкнена; Газовий трубопровід є “нормально закритим” типом. Вам потрібно перекласти в робоче положення вручну.
 • Редуктор. Недостатня ізоляція головного погляду Gagolder, вуличний кабінет з балонною групою, викликає оленія цього пристрою. трубопровід заблокований. Забруднення каналу відбивається на тиск. з його значенням нижче Vaillant котла VALVE VIGIGGER, з’являється F28 Помилка.
 • Заповнення танка. Як витрачено “синє паливо”, тиск труб також поступово падає. Найбільш типовий випадок появи помилки F28. Скарлет спрацьовує, починається валянний котел, але пальник мух. І кілька разів, ніби вона щось не вистачало. А саме. нормальний тек газу.

Як варіант. утворення льодової пробки на одному з ділянок шосе за межами структури. Але з цим дефектом слід розглядати (і усунути його) фахівці.

Популярні недоліки газових котлів Vaillant

У процесі експлуатації обладнання існують постійно ситуації, коли один або інший вузол виявляється під підвищеним навантаженням і може вийти з ладу.

Газовий котел Vaillant. Помилка F-28

Ситуації можуть виникнути різноманітні, але більшість з них можуть бути систематизовані та класифіковані як найбільш типові. Виробник піклується про надійність роботи своїх агрегатів.

Дизайн кожної установки містить набір спеціальних датчиків, які стежать за статусом певних частин та повідомляє користувача, коли з’являються невдачі режиму або невдачі одного чи іншого елемента. Ці датчики складають систему самодіагностики, яка дає сигнали електронній панелі керування.

Наявність такої системи значно полегшує процес локалізації несправності, дозволяє виявити його на ранній стадії. Код помилки має пріоритет для інших системних повідомлень і відображається на дисплеї в будь-якій ситуації.

Це полегшує ремонт і забезпечує безпеку дорогих методів.

Знаючи коди Vaillant котлів, ви можете діагностувати майже будь-яку несправність. І володіючи досвідом ремонту опалювального обладнання, ніщо не заважає впоратися з розбиттям себе. Коди відображаються на цифрових індикаторах, що представляють подвійні цифри з буквою F. Ми будемо аналізувати їх більш детально.

Помилка F28

Досить поширена помилка, яка виникає, коли блок запалювання неможливий. Як результат, обладнання не може розпочати роботу. Помилка F28 у котлах Vaillant може вказувати як розбивання системної дошки, так і про несправність інших вузлів. високовольтний трансформатор запалювання, газовий магніт, газовий клапан, датчик запалювання та багато іншого. Він з’являється, коли провідник скелі або в достатній тиску в шосе. Це часто призводить до її зовнішнього газового крана.

Щоб виправити помилку F28, виконайте такі дії:

 • Перевірте всі електричні з’єднання.
 • Тестове газове обладнання.
 • Переконайтеся, що постачання газу до віллантного котла.
 • Видалити забруднення від датчика запалювання.

Якщо всі вузли цілі, то ймовірність помилки безпосередньо на материнській платі. У цьому випадку потрібно звернутися до служби Vaillant для його ремонту або повної заміни.

Помилка F75 може також вказувати на проблеми з датчиком тиску води. він не може визнати збільшення тиску після початку насоса.

Помилка F75

Інший загальний знак поломки. Помилка F75 у вайяльських котлах вказує на задачі тиску в системі опалення. Це відбувається після запуску циркуляції. Зазвичай в цьому випадку тиск піднімається десь на 0,2-0,4 атмосфери. Якщо це не відбудеться, проблема може заробітна плата в неправильному встановленні системи. Почати, необхідно перевірити продуктивність та правильність розширювального бака (явного), після чого загублений схема.

READ  Гаряча вода не працює в котлі

Після цього перевірте продуктивність насоса. він повинен керувати охолоджувачею контуром. Неправильний насос залежить від заміни, зазвичай вони не відремонтовані.

Помилки F0, F1, F2, F3 та F4

Перші два виникають у нагрівальних котлах, вайллент, якщо датчик температури теплоносія (датчик NTC) не вдався. Він повинен бути замінений аналогічним датчиком моделі. Незважаючи на відсутність вібрацій, сполучні провідники можна вивести. перевірте їх цілісність мультиметр. Ви також повинні оцінити якість сполук, перевірте підключення вилок. часто з’являються коди через окислення контактів. Коди F2, F3 та F4 виникають у зв’язку з датчиком диска.

Помилки F5 і F6 (а також F15 і F16)

Цей код характерний для серій Vaillant Atmo з атмосферними пальниками. Це вказує на розрив тягового датчика або перерви в з’єднувальних дротах. Ми рекомендуємо перевірити цілісність провідників, випробовується сам датчик. Якщо розбивка виявляється після розбирання обладнання, перевірте правильність всіх з’єднань. Коди F15 та F16 виникають у турбонаддувом.

Коди F10 і F11

Їх поява означає виникнення короткого замикання в ланцюжках датчиків температури потоку та повернення. Необхідно перевірити не тільки дроти, але також самі термічні датчики. Аналогічним чином, ми перевіряємо відключення з’єднань.

F13 і F14 помилки

Якщо один з цих кодів з’явився на цифровому індикаторі, це означає, що перегрів теплоносія. він нагрівався до температури 130 градусів. Для віллантних котлів це значення є критичним, тому обладнання негайно вимикається. Якщо вода в ланцюзі явно прохоложку, відбулося коротке замикання у самому датчику або в підключенні дротів.

Код F20

Вказує на проблеми з датчиком температури подачі. Вона повинна бути перевірена, однаково, всі зв’язки перевіряються. У деяких випадках код показує перегрівання теплоносія.

Коли помилка F22, вам потрібно перевірити всі ланцюги, відповідальні за роботу циркуляційного насоса та датчика тиску теплоносія в ланцюзі.

Коди F22, F23 та F24

Помилка F22 є загальною, вказуючи на різні недоліки. Він з’являється за відсутності води в опалювальному контурі. Вода може виявитись найменшими прогалинами та тріщинами, також можливі проблеми з прес-службою та циркуляційним насосом. У рідкісних випадках материнська плата винен.

F23 Коли ви вперше почнете, це вказує на проблему з охолоджувачею. недостатньо або інсталятор вдалося заплутати корм труби та повернення труби. В інших випадках винуватця. це циркуляційний насос, який вимагає перевірки та заміни. Код F24 показує температуру теплоносія в кормовій трубі. перевірте насос, датчики температури та ланцюгів. Останній, але плата за гріхи.

Помилка F25

У вайяльських котлах він вказує на занадто високу температуру продуктів згоряння в димоході. При реєстрації перегріву обладнання вимикається. Якщо газове обладнання та теплообмінник працюють, тестові датчики та електричні з’єднання.

Код f27

Деякі помилки в котлах Vaillant вказують негайно кілька можливих несправностей:

 • Датчик полум’я не вдалося. незважаючи на відсутність вогню, котла “бачить”.
 • Молився електромагнітний газовий клапан.
 • Існувала серйозна невдача в робочій раді.

В останньому випадку ми вимикаємо обладнання, зачекаємо кілька хвилин, ми починаємо повторюватися.

Поява помилки F29 можлива при порушенні операції системи запалювання. перевірте всі його вузли.

Помилка F29

Він відрізняється поширеністю і з’являється, коли падіння банального тиску в газовій магістралі та з повним припиненням постачання газу. В результаті полум’я зникає, обладнання вимикається, викладений вище код з’являється на табло.

Помилка F32

Характеристика виключно для конденсаційних котлів Vaillant. Діагностиє несправність вентилятора, відповідальна за видалення продуктів згоряння. У цьому випадку перевірте вентилятор і підключення дротів. Іноді винна. це електронна дошка, контрольоване обладнання.

Помилки F35 і F36

Коли з’являються вказані коди, проведіть вікна та вентиляцію кімнату, перевірте наявність аутсайдерів. Можливо, що продукти згоряння замість димоходу стають прямо до кімнати. Коди відображаються на дисплеї та у випадку, якщо приплив свіжого повітря порушено. Ситуація характерна виключно для віллантних атмосферних котлів.

Код f61

Серйозна помилка, пов’язана з операцією газових клапанів. Вказує на їх несправність і у розбитті електронної дошки. У рідкісних випадках код відображається при підключенні розрізів дроту.

Код f62

Котел “бачить” полум’я довше, ніж через чотири секунди після закриття газового клапана. Можливі причини:

 • Клапан зламався. він повинен бути відремонтований, і краще замінити (може призвести до витоку).
 • Потрібні прибирання пальників.
 • Існувала невдача в робочій дошці. перезавантаження або тест у найближчому службі Vaillant.

F74 та F74 коди

Несправність датчика тиску води в контурі опалення. У цьому випадку модуль підлягає заміні, оскільки він дає неправильні дані.