Як скинути помилку E9 на котлі Bosch

Водонагрівачі

Table of Contents

Помилка Bosch. E9

Строго рекомендується підключити опалювальні котли через стабілізатор (для котла) або UPS, він заощадить з доларами для заміни контрольної дошки.

 • Перевірка цілісності датчика тиску: перевірте сигнальні ланцюги датчика та відсутність видимих ​​дефектів (розплавлення ізоляції, поломки, закриття дротів).

З нормальною циркуляцією рідини, контакти закривають схему, подачу сигналу до панелі керування. канал не заблокований. Якщо причина дійсно в датчику (не працює), достатньо перемістити свої висновки, і помилка зникне.

 • Низький тиск теплоносія в системі: якщо калібрувальні стрілки котла залишали зелений сектор і переїхав до червоного кольору), необхідно підняти тиск до мінімального порогу в 1 бар

Кран кормовий кран розташований у нижній частині опалювального блоку, поруч з трубною трубою.

Відкрита проти годинникової стрілки до появи характерного шуму вхідної рідини, не забудьте закрити кран у зворотному порядку, інакше тиск буде консоль у зворотну червону зону і починає працювати клапан скидання (додана вода).

Перевірте автоматичний клапан, встановлений у системі опалення. Для повної гарантії вона вручну для повної гарантії, оскільки канал повітряного вибуху в клапані з низькою якістю рідини регулярно забивається і вимагає очищення.

В ідеалі, щонайменше 1-2 батареї кожного поверху були встановлені автоматичне вентиляція повітря.

 • Котельний насос не правильно працює: котли Bosch обладнані насосними пристроями з “вологим” ротором типу, т.Е. Теплоносій постійно промиває всередину насоса, виконуючи функції змащення та охолодження. Рак, утворений у конструктивних частинах, призводить до краплі швидкості обертання валу. В результаті, насос котла не вводить розрахунковій здатності, циркуляція зменшується.

Ми також не забуваємо, що насос має 3 швидкості, і якщо помилка з’являється на момент повороту насоса, вам потрібно збільшити швидкість, наприклад, від 1 до 2 або відразу до 3, якщо помилка не з’являється після цього маніпуляції.

скинути, помилку, котлі, bosch
 • Основний теплообмінник забитий: жорсткий воду з часом поділяє проходи в основному для їх очищення, необхідно скористатися професійним обладнанням (підсилювачем) або промити, то ми використовуємо спеціальні рідини.
 • Перевірка ефективності термостату: Пріоритет термостату є контроль температури в каналі диму. З його роботою будь-яке різке збільшення цінності відбувається через зменшення тяги, підвищений датчик і блокує роботу котла.

Щоб перевірити датчик перегріву вдома, використовується мультиметр.

Датчик перегріву можна вважати невдалою, якщо з традиційною (кімнатою) температура вона показує перерву. Якщо при кімнатних умовах датчик показує опір менше 0,3 Ом, то це все для того, щоб з ним, якщо R ˃ 0,5 Ом.Термостат замінюється новим).

Заміна датчика не вимагає спеціальних навичок: вимикайте живлення з котла (видалення штекера з гнізда або вимкніть стабілізатор), а потім відкрутіть 2 гвинти та відключіть датчик, збірка виконана у зворотному порядку.

 • Перевірка сигнальних схем з EPA до датчика NTC: Закриття, розрив дроту, ізоляційний розряд, Зворотній зв’язок, але часто візуальний огляд не вистачає. вам потрібно витягнути з розетки та перевірки статусу Lamellae: оксиди.

Перевірка ефективності датчика НТК: залежно від моделі, датчики НТК. це накладні витрати, у рукаві та підводному вигляді.

Помилка першої запуску E9 котла Bosch Gaz 6000 (24)

Датчики температури DHW відрізняються лише у випадку, але принцип роботи ідентична: є термістори (напівпровідник, стійкість якого залежить від температури навколишнього середовища).

Допомога здійснюється з мультиметром у режимі вимірювання R (діаграма для певного датчика можна знайти в інструкціях).

Найпростіше тестування є визначення опору при кімнатній температурі (25 0 с). Якщо R = 8.1. 8.6 COM, пристрій працює, а причина помилок E06 не в ньому. Невелике відхилення значення (± 0,2) допускається з урахуванням помилки вимірювання. Коли r = 0, датчик носиться (зразок p / n переходу).

 • Перевірка сигнальних схем з EPA до датчика температури в камеру пальника: закриття, розрив дроту, розплавлення ізоляції, контактну порушення, але часто візуальна перевірка недостатньо. потрібно витягнути з розетки та перевірки статусу Lamellae : Оксиди.

Датчики температури DHW відрізняються лише у випадку, але принцип роботи ідентична: є термістори (напівпровідник, стійкість якого залежить від температури навколишнього середовища).

Допомога здійснюється з мультиметром у режимі вимірювання R (діаграма для певного датчика можна знайти в інструкціях).

Найпростіше тестування є визначення опору при кімнатній температурі (25 0 с). Якщо R = 8.1 становить 8,6 COM, пристрій працює, і причина помилки в ньому. Невелике відхилення значення (± 0,2) допускається з урахуванням помилки вимірювання. Коли r = 0, датчик носиться (зразок p / n переходу).

 • Несправний датчик температури: у електролюшкових котлах, його функція виконує датчик за принципом термічного опору. Ви можете визначити лише чітке вини як перерву. Сам датчик рідко не виходить, і ймовірна причина помилки: закриття сигнальної мескіткової лінії риболовлі або пошкодження дроту, ізоляцію.

Дефекти виявляються шляхом перевірки деформації, плавлення, скель та подібних.

Котел Bosch Gaz WBN 6000. 18C RN Помилка E9

Якщо причиною невдачі обладнання в дошці зверніться до сервісного центру, що вказує на позначення буквено-цифрового вузла.

Будь-який діагноз та ремонт котла повинні здійснюватися сертифікованим фахівцем з існуючим сертифікатом, виданим Ростечним.

Як я можу вирішити газовий котел Bosch Error E9?

Напередодні вчора в BOSCH двосторонній котел було виявлено проблему. Існував спонтанний пристрій, після чого вимикається та помилка E9. Як виправити?

Помилка з кодом E9. Бойлер переробляє. Тривожний термостат нагрівається до температури близько 105 градусів. Якщо в цей час ви не отримуєте запити на запалювання, то помилка не видана. Пристрій пальника виходить за рахунок збільшення температури контуру нагріву, але нагрівання теплообмінника не зупиняється. У режимі опалення 92 градуси, для фази гарячої води 95C. Пристрій автоматизації блокує котел, якщо температура захисного термостату досягне 105 градусів в діапазоні 15 секунд. Коли терморель буде зареєстровано при нагріванні або захисті від температури глазурного струму вище 105С, електроніка котла дасть перерву близько 30 секунд. Якщо в такому сегменті часу, температура датчика нагріву НТК та термотечера безпеки не потрапляє до сотень градусів, автоматизація покаже помилку. Зупинка на роботі котла може відбутися при запиту на запалювання пальника.

Якщо під час появи полум’я захисний термостат має температуру більше 105 ° С, котла залишає 10 секунд у режимі очікування, і лише після того, як він відображатиме несправність. Датчик температури опалювальної лінії або перегріву термостат, який вимикає пристрій. Термостат перегріву почнеться при температурі надмірного 105 градусів. Зачекайте, поки котел прохолодний і скинути його, вело кнопку скидання. Несправність або функціональний збій термостату захисту. Замінити його. Погана циркулювальна рідина головна схема. Для нагрівальної мескіткової лінії, вимірюйте тиск. Його значення в неопаленій системі дорівнюють 1.2 бар. Є повітря в опалювальних трубах. Видалити надлишок повітря через систему через кран. Немає циркуляції. Відкрийте повністю закриваючі елементи, які уповільнюють правильну циркуляцію рідини. Нестабільне функціонування циркуляційного насоса. Насос не дає решітки. Діагностика напруги та електричної сфери. Коли з’являється нестабільність напруги в живлення, з’єднання котла до електричної мережі здійснюється за допомогою трансформатора-стабілізатора.

Зробіть випробування опір у обмотці двигуна циркуляційного насоса для пошкодження або короткого замикання. Циркуляційний насос працює в нормальному режимі, але тиск обмежений. Напевно, робоче колесо носиться. При носінні насоса потрібно змінити. Насос не виконує обертання, тим не менш, що годує його нормально. Нам подобається насос, ймовірно, виник. Видаліть вилку, потім поверніть електричний двигун роторний вал. Немає водного циркуляційного насоса. Рада з контролю відмови. Котел рекомендується перезапустити. Коли проблема повертається, змініть плату за керування. Перегруджувальний термостат продуктів згоряння. Зачекайте, поки датчик термостату охолоджується, після цього він перезавантажений.

Коди котлів Bosch. Рекомендації щодо усунення побоювань

Код помилки ea. Вказує на те, що існує несправність пристрою запалювання. Сигнал подається з датчика керування полум’ям. Цей елемент показує наявність полум’я і перериває функціонування газового котла Bosch Gaz під час обмеженого спалювання основного газоплавкого пристрою або у випадках відмови газу.

Режим роботи зупиняється наприкінці трьох безуспішних починає. Щоб відновити робочий процес, потрібно натиснути та утримувати кнопку скидання.

Порушення функцій газового клапана. Операції з газовим клапаном керує електронною дошкою. Діагностика цієї частини здійснюється шляхом визначення величини напруги та опору. Якщо виявлено, що значення відволікаються номінальними характеристиками, вам потрібно замінити клапан.

Відсутність газу до системи відсутня. Клапан поміщається в систему розподілу газу, яка обмежує приплив газового палива. Отже, проблема під час початку одиниці може виникнути через закритий кран.

Недостатній контакт або не виявлено від датчика керування полум’ям.

Проблеми з керівництвом. Коли процес підбурювання стався нормально, однак, в будь-якому випадку миттєво піднімається, здається, що електронна дошка не визначає полум’я. На підставі цього потрібно перевірити.

Помилка E9. Проблема з перегріванням теплообмінника котла Bosch 6000. Сукупність зупиняє роботу.

Термостат перегріву. Температурний датчик і перегріву термостат найчастіше розміщуються на вихідній трубі первинного теплообмінника. Функціональна проблема термостату. Захист пристрою з підвищеної температури. Нерозподіл найчастіше виникає через проблеми з термостатом, датчиком температури, а крім того, порушенням у роботі основної схеми циркуляції.

Датчик температури не вдався. Недійсний сигнал надходить до електронної дошки або контакт між датчиком та електронною дошкою порушена.

Очищення термостату Перегрів. Коли компонент підходить для роботи, визначається справжнє перегрів рідини, напевно виникла проблема циркуляції охолоджувача опалення. Існує блокування в первинному теплообміннику або фільтр основного ланцюга (відсутність циркуляції означає підвищену температуру теплоносія для теплоносія).

Помилка циркуляції, або відбулася блокування повітря в системі опалення.

Код помилки коду. Є ознакою недостатності тиску в системі.

Можливі джерела появи цієї проблеми: малий тиск води в схемі опалення. Порушений контакт між електронною дошкою та прес-службою. Мінімальна несправність реле тиску.

Раніше потрібно перевірити значення манометра тиску. Дуже часто проблема може бути усунена годувальним краном, який призначений для заповнення системи опалення рідиною.

Коли відмова відбувається знову, то, мабуть, є витік води. Потік може гідравлічний насос, первинний теплообмінник, скидання клапана від надлишкового тиску, елементів вихлопного ущільнення, паливний кран та інші частини. Потік можна визначити під час огляду гідравласку та компонентів.

Код помилки C6. Незадовільна тяга.

Для правильної та безперешкодної роботи газового котла рекомендується забезпечити тягу для видалення вихлопних газів, щоб вони не потрапляли в житлові приміщення. Автоматизація виведення газу, і якщо виникають проблеми, датчик тяги буде включений, а пристрій припиниться працювати.

Можливі джерела відсутності тяги: діаметр малого розміру димохідного каналу неправильний дизайн, закупорка, лід на внутрішній стінці. Обмеження діаметра вихідного каналу призводить до слабкої тяги.

Максимальна довжина труби димоходу перевищує. Рекомендується ретельно розробити посібник з установки газового котла та виконувати відповідні вимоги. Досить розширений горизонтальний сегмент труби димоходу викликає ослаблення необхідної тяги.

Датчик розбиття. Під час вивантаження в трубці подачі ви можете зловити характерний клік. Поганий контакт між датчиком тяги та електронною дошкою, є конденсат, а також погана прикріплення трубок до сенсора пневмато-.

Помилка котла E9 Bosch Bosch WBN 6000. Що робити

Код C7. Проблеми вентилятора. Робочера вентилятора засмічена. Немає достатньої кількості змащування на шанувальній вал, відповідно, необхідні обертання не виробляються. Порушений контакт між електронною дошкою та вентилятором.

Код помилки A7. Недотримання температури датчика DHW.

READ  Як скинути похибку F28 на котлі Vaillant

Цей код показує, що перевищено розбитий датчик температури гарячої води або бажаної температури.

Основні причини, що передують цій проблемі: був пошкоджений термічний датчик для гарячої води. Поганий контакт між електронною дошкою та датчиком температури DHW. Контрольна плата.

Якщо датчик температури DHW працює і надійно прикріплений до електронної дошки, однак, в той момент котел висвітлює помилку, то, можливо, електронна дошка управління не є операційною.

Код помилки fa. Проблеми з Ріжагомом.

Це може бути випущено, коли запалювання не працює, а не розривається полум’я пальника.

Необхідно перевірити контакти між пристроєм запалювання та датчиком полум’я, а також між газовим клапаном та дошкою. Основною причиною розриву полум’я може бути недостатньою тягою.

Код помилки E2. Датчик температури на системі опалення неправильний.

Ця обставина означає, що датчик температури є дефектним у системі опалення або перевищена робоча температура.

Розрив у схемі опалювального контуру датчика. Така несправність відбувається, коли турбує датчик температури з контрольною дошкою, або значення температури нижче, ніж рекомендовано.

Через п’ять секунд після визначення проблеми, котел Bosch Gaz повинен повернути функції операції, якщо несправність сталася спонтанно. Необхідно перевірити, що на датчику не існує жодної вологи, а роз’єм дошки керування за відсутності вологи, термічний датчик повинен бути замінений.

Відбулося коротке замикання датчика тепла. Така проблема виникає в момент короткого замикання контактів датчика температури або температури рідини вище рекомендованого. Спочатку необхідно виконувати вимірювальні вимірювання.

У випадку, якщо характеристики опору відрізняються від стандарту, потрібно замінити тепловий датчик. Якщо заміна термічного датчика не допомагає, замініть плату керування.

У експлуатації газового настінного котла Bosch 6000 24 кВт. Минулого тижня майже щодня показує помилку EA Radzigor. Після перезапуску з кнопкою скидання, час котла робить добре, але це відбувається. Нещодавно я зняв вилку повітряного споживання, і він почав працювати краще. Що може бути несправний?

Якщо він починає видавати помилку димоходу, ви повинні відкрити захисні кришки. Він відчуває приплив повітря з житлових приміщень. Слід перевірити трубу димоходу для льоду і, при необхідності, чистим. Якщо аварія пов’язана з горінням, потрібно знати, чи потрапляє в будинок.

Постійно котел показує код помилки E2. Я не можу зрозуміти, яка несправність?

Цей код вказує на проблему з датчиком температури системи опалення. Можливо, вам потрібно змінити його.

Яка проблема, якщо Bosch 6000 W котел зупинився? Також часто світиться помилка E9. Як виправити?

Ця несправність часто виникає через деякі проблеми з термостатом, датчиком температури, а також у порушеннях у головній контурі циркуляції. Виглядає як перегрів теплообмінника. Якщо термічний датчик і термостат не пошкоджені, то проблема з контрольною дошкою. Ми рекомендуємо замінити його.

Через це пристрій не може запустити та підкреслити код помилки? Тиск у системі є нормальним, витоку не спостерігаються. Я вимикаюся з мережі, але аварія залишається. Скажіть, яку причину?

Несправність, як правило, з’являється, коли тиск води опускається в опалювальний контур. У цьому випадку необхідно перевірити мінімальний датчик реле тиску. Мабуть, він несправний.

Така проблема: DHW встановлюється на 40 градусів. Якщо ви включаєте гарячу воду, газовий шліфувальний пристрій запалюється протягом декількох секунд, а потім летить. Такий цикл часто приходить. Потім теплою воду тече з змішувача, але не гаряча, потім холодна. Іноді випущений код помилки e 9. В чому проблема?

Ця обставина припускає, що теплоносія перегрівається в ланцюзі гарячої води. Швидше за все, існує засмічення теплообмінника, або термостат не коригується правильно.

Така несправність. Під час запалювання пристрій висвітлює код помилки FA. Якщо ви створюєте перезавантаження, він включається, але ледве впроваджує пристрій пальника, виникають кілька кліків, а після цього помилка відображається. Змінив електрод запалення, очищений датчик потоку води, який підключив вилку, але немає покращень. Що трапилося?

Ця несправність відбувається з кількох причин. Очищення електродів запалювання. Труднощі з постачання газу. Пошкоджена дошка електроніки.

Сам пристрій вимкнено, а код CE відображається. Що робити?

У блоці або пошкодження датчика тиску немає води. Спочатку додайте воду до системи опалення.

Газовий котел зупиняє роботу з 6 кодом помилки з 6. Очищення та очищення допомогли протягом короткого часу. Що трапилося?

Цей код сигналів. відсутність тяги, і ми рекомендуємо перевірити систему видалення вихлопних газів. Цілком імовірно, що мембранні палички. В іншому випадку потрібно звернутися до фахівців для детальної перевірки пристрою з подальшим.

Домашні твори стіни мідь Bosch Gaz WBN 6000. Початок показувати помилку з кодом A7. Сам пристрій виконує роботу, температура води встановлюється посібник. Коли установка була проведена, мабуть, перегріта, оскільки увімкнено автоматичне регулювання температури. Вулиця Температурна датчик повітря не встановлено. Що таке причина і як виправити?

Мабуть, з’явився розрив датчика температури гарячої води. Іноді керуюча дошка пошкоджена.

Підрозділ, що працює, десь у два-три хвилини, потім випускається пристрій пальника, а видається помилка з C6-кодом. Він горить приблизно за хвилину, пальника, повторно включивши, а пристрій добре працює ще на 5-6 хвилин, і так постійно. Ця невдача, заснована на керівництві інструкцій, вказує на датчик для роботи датчика, але канал димоходу не має забруднюючих речовин, продукти згоряння добре. Я не можу зрозуміти, яка проблема?

У певному випадку основні причини, які сприяють відсутності тяги, можуть бути: несправність датчика думок. Контакт контрольної дошки з датчиком зламаний. Є конденсат, а також неправильне приєднання трубок до пневра. Функції функції несправності. Схоже, що він не розвиває необхідні повороти.

Основні коди помилок

Як і будь-який пристрій, газовий котел Bosch іноді не вдається і повинен бути відремонтований, давайте розглянемо це більш детально його можливі несправності та способи їх усунення.

скинути, помилку, котлі, bosch

Помилка 11 можлива в пристрої BOSCH BWC 42, розшифрована, а також ER ERROR, сигналу обмежувач температури диму для роботи.

Обмежувач температури газу

 • Перевірте, щоб пошкодити обмежувач температури димового газу, якщо виявлено перерву або плавлення, замінити;
 • Перевірте тиск у пристрій;
 • Перевірте обмежувач температури;
 • Перевірте силу насоса, коли він запускається;
 • Якщо повітря накопичилося в котлі. Стріляти.

Помилка 23 не є помилкою, цей код з’являється під час колготок і вказує на тип використовуваного природного газу

Помилка 50 з’являється на моделі Bosch ZWA 24 за відсутності полум’я.

Котел Bosch ZWA 24

 • Перевірте захисний дріт. Якщо вона зламана, правильна;
 • Відкрийте газовий клапан, поки не зупиниться;
 • Перевірте тиск у газовій магістралі. У разі невідповідності з номіналом, зазначеним у паспорті інструменту, зателефонуйте до газової служби;
 • Перевірте наявність та відповідність напруги живлення;
 • Подивіться, чи не буде забитий димар. При необхідності чисті;
 • Ознайомтеся з регулюванням газу до мінімуму та максимуму в газовому блоці, відрегулюйте відповідно до таблиці в інструкціях;
 • Реле контролю газу Comblem. Якщо помилково замінити його;
 • Перевірте продуктивність газового армування. Не робіть це самостійно, запросити фахівця; Вторинний теплообмінник Бош
 • Очистіть теплообмінник з масштабу.

Помилка 70 означає несправність ретрансляції під час запалювання.

 • Диференціальна ретрансляція. Це можна визначити, вимірюючи його стійкість, коли несумісний з номінальним, реле буде замінено;
 • Механічне порушення контактів та проводів, придатних для реле, перевірка та підключення дротів;
 • Поганий робочий дим. Він може забити, чистити димохід;
 • Неправильне налаштування або розбивання автомобіля. Налаштуйте операцію вентилятора, якщо вона несправедлива, заміна.

Помилка A2 з’являється, коли випущені димові гази випущені в камеру згоряння, він говорить про засмічення теплообмінника Сажею та Гарлі. Для усунення очищення теплообмінника.

Очищення теплообмінника з стисненим повітрям

Помилка E2 Неправильний датчик температури на лінії подачі Mosquito. Очистіть датчик для короткого замикання або скелі, переглядати з’єднувальні дроти до порушення ланцюга або окислення. Чисті або підключення дротів, у випадку несправності датчика, замініть нове.

Помилка E9 означає обробку обмежувача температури.

Причини зовнішнього вигляду та методів усунення можуть бути наступними:

 • Перевірте механічне з’єднання та наявність окислення дроту між дошкою та датчиком, очищенням та підключенням дротів у разі виявлення пошкоджень;
 • Падіння тиску в системі. Різні води;
 • Перевірте саму обмежувач для короткого замикання або відкриття, використовуючи мультиметр, підключивши його кінці до датчика, якщо резистентність не відповідає, замініть обмежувач:
 • Перевірте продуктивність насоса. Можливо, це защемлено, якщо це дефектне і ремонт неможливо, замінити насос: циркуляційний насос котла Bosch
 • Перевірте здоров’я запобіжників. які знаходяться на електронній дошці, додаткові запобіжники розташовані на кришці керування;
 • Бойлер може бути доставлений. Видалити повітря;
 • Перевірте теплообмінник. Можливо, він забив забив, і його пропускна здатність зменшилася. Промийте теплообмінник.

ERA EA сигналів відсутністю полум’я в державі.

Коли цей код з’являється, перевірте:

 • Чи є газопостачання, вона повинна бути відкрита, поки вона не зупиняється;
 • Тиск газу. Якщо це не відповідає номінальним, зателефонуйте фахівцям для усунення проблеми;
 • Напруга в електричному інсульту. Якщо воно недостатньо, слід встановити автотрансформатор або стабілізатор напруги;
 • Механічне з’єднання проводів. Перевірте, чи немає розбиття або окислення, читати або підключити дроти;
 • Контроль роботи димоходу. Якщо вона забруднена або забита, чистіть димохід; Коаксіальний димар у стіні будинку
 • Наявність рукава на електроді та її положення, незалежно від того, чи не згинається, очищає електрод і встановив його до позиції відповідно до інструкцій для вашого інструменту;
 • Датчик газу. Перевірте мультиметр для короткого замикання або скелі, коли виявляється проблема, замініть датчик;
 • Теплообмінник для масштабу. Очистити теплообмінник;
 • Контроль газової арматури. Слід пам’ятати, що така перевірка та заміна повинна бути виконана фахівцем;
 • Несправність електронної дошки. Необхідна заміна.

Помилка ER (EP) з’являється у випадку неправильної роботи котла, коли з’являються помилки в будь-якому з блоків приладів.

Помилка C3 з’являється на котлі Bosch ZW у випадку вихлопних газів на камері згоряння. Ви можете усунути цю проблему, очищення теплообмінника відповідно до інструкцій у інструкціях.

За допомогою замкнутого стану реле диференціального тиску, помилка C4 з’являється, коли вентилятор вимкнено.

Диференціальне реле

Коли цей код з’являється, ви можете зробити наступне:

 • Кидати трубки. Бігаючи з реле, після видалення реле, який розташований у верхній частині котла. Якщо реле натискається, проблема усунена;
 • Вимірюють, використовуючи мультиметрну стійкість до перерви або короткого замикання, з несумісними параметрами, реле потребує зміни.

Помилка C6 означає, що диференціальне реле не включається, коли вентилятор увімкнено.

 • Перевірте працездатність димоходу. Усуньте втручання в коаксіальні струминки, іноді це може бути льодом або морозом.
 • Подивіться, чи немає конденсату на трубах. Біг від реле. Сухою трубкою з фен.
 • Перевірте реле для короткого замикання або перерви, замініть реле, якщо це необхідно.

Помилка CE. це досить повторний код у газових котлах Bosch 6000 24 кВт і означає недостатній тиск в опалювальному контурі.

Бос-газ 6000 24 кВт

Відсутність води в ланцюзі визначається манометром тиску:

 • Якщо манометр тиску знаходиться в червоній зоні. Потрібно додати воду в систему за допомогою крана годування, який розташований під пристроєм;
 • Якщо манометр тиску в зеленій області. Датчик тиску слід змінити. Датчик може бути несправний Microswitch або мембрана.

Помилка F0 означає внутрішню несправність. Коли з’являється, необхідно перевірити надійність з’єднувальних терміналів та дротів до електронної дошки. Якщо дроти не окислюються, з’єднання не порушуються, це означає, що це є родючою для самої дошки; його слід замінити.

Помилка FD з’являється, якщо кнопка натискається на більш ніж 30 секунд. Щоб скинути цей код, натисніть та потримайте кнопку менше, ніж на цей раз.

Помилка SE дає сигнал недостатнього заповнення системи опалення.

Теплообмінник з кричачим і після очищення

 • Різні води:
 • Причина, чому тиск падає, може бути протікання або депресії нагрівальних труб. Якщо труби гарячі, виявлення несправності важко, оскільки випаровування води може виникнути в плацеті. Для визначення системи слід охолодити, шити суглоби в місцях витоків:
 • Може бути забити теплообмінник за шкалою, видалити та промити його, процедура описана в інструкціях для котла.

Усунення несправностей

Розглянемо, як усунути найпоширеніші недоліки:

 • Еа. Ця помилка відбувається досить часто, і в різних ситуаціях та умовах. В основному, причиною її появи є відсутність високоякісного заземлення, які порушує режим роботи іонізаційного електроду. Крім того, можливі інші причини. відсутність газу в шосе, закритий газовий клапан, несправність клапана та т.Р.
 • C6. Реле диференціального повітряного тиску не закривається, що може бути пов’язано з зупиненням або зміною режиму обертання вентилятора.
 • E9. Відповідь обмежувача температури може статися через дефект або KZ самого елемента. Крім того, необхідно перевірити продуктивність всіх вузлів, пов’язаних з постачанням теплоносія. циркуляційний насос, видаляє повітря з системи, в деяких ситуаціях необхідно замінити або мити теплообмінник.
 • F7. Полум’я визначається, хоча котел вимкнено. Можливо, наявність конденсату на контрольній дошці, засмічення димохідської сажі та сажі. Крім того, необхідно очистити контакти та електроди іонізації.
 • E2. Невдача датчика температури кормової косметики вимагає очищення контактів або, менш рідкісних, замінити елемент.
 • FD. Помилка натискання кнопки більше 30 секунд. Натисніть кнопку ще раз, тривалість натискання має бути менше 30 секунд.
 • F0. Внутрішня несправність, безумовно, не локалізована. Вам потрібно перевірити з’єднання, очистити термінальні блоки, перевірте плату керування. У складних випадках необхідно змінити електроніку котла.
READ  Що таке модуляція полум'я в газовій колонці

Більшість помилок виникають через низьку якість або надмірну жорстку воду.

Для забезпечення нормальної роботи необхідно використовувати стабілізатор напруги та фільтри, пом’якшуючу воду.

Котли Bosch Electronics дуже чутливі до падіння напруги, завдяки вимогам системи самодіагностики.

Будь-які стрибки або краплі порушують налаштування дошки та змушують його виробляти різні непідтверджені помилки.

Іноді плата просто смілива. Якість води також повинна зберігатися на належному рівні, інакше у теплообміннику утворюється масштабний шар.

Ефективність вузла різко знижується, збільшує споживання газу, загальний знос збільшується. Для усунення таких функцій встановіть магнітні фільтри води.

E9 Помилка на котлі Bosch 6000 Що робити?

Останнім часом Bosch GAZ 6000 був видно несправність. Відбулася несподівана невдала підрозділ, а потім вимикаючи та помилку E9. Що робити?

Помилка з кодом E9 сигнали перегрівання котла. Тривожний термостат має температуру близько 104 градусів. Якщо на цей раз не надсилає повідомлення на запалювання, то помилка не буде виправлена. Пальцевий вузол вийшов через помилку температури опалювального контуру, хоча теплообмінник продовжує тепло.

В режимі опалення 92c, для фази подачі води гарячої води 96C. Котел заблоковано пристроєм автоматизації, якщо в інтервалі 15 секунд температура аварійного термостата буде перевищувати 104C. Коли термостат перегріву фіксує в циклі нагріву або захисту від температури глазурного рівня більше 104 градусів, котельна електроніка підраховує перерву приблизно через півтори хвилини.

Якщо протягом цього інтервалу часу температура термостату та датчиків нагрівання НТК не зменшується до 100 с, автоматизація вказує на помилку. Замок котла виникає під час прохання про запалювання пристрою плавлення газу. Якщо під час утворення полум’я, температура захисного термостату підвищується понад 104 градусів., Котел проходить протягом 10 секунд в режимі очікування, і лише після цього помилка повідомить.

Датчик температури викликається температурою опалювальної мескітної риболовлі або перегріву термостат, блокуючи операцію котла. Захисний терморант буде працювати після збільшення температури понад 104 с. Рекомендується чекати, коли пристрій охолоджується та скинути його за допомогою кнопки On / Off. Розподіл або неналежне функціонування захисного термостату. Ми рекомендуємо це змінити.

Погана циркуляція системи опалення. Для опалювального контуру виконуйте вимірювання тиску. Його значення в охолоджуваній системі є 1,2 бар. У лінії опалення є повітря. Виводячи непотрібне повітря через повітряний отвір. Циркуляція зник. Відкрийте закрити крани, які протидіють необхідній циркуляції рідини. Розбита функціонування циркуляційного насоса.

Насос не дає необхідної швидкості. Тестові напруги та індикатори живлення. Якщо стрибки напруги в енергетичній мережі підключено до електронної пошти.Мережі за допомогою стабілізатора. Проведення діагностики статора, обмотування циркуляційного насосного двигуна для пошкодження або закриття. Циркуляційний двоступеневий насос функціонує в нормальному режимі, хоча тиск недостатньо. Мабуть, робоче колесо носиться. Якщо відбувається несправність, насос повинен бути замінений.

Насос не обертається, хоча приплив для нього є інтенсивним. Ми перевіряємо насос, це може бути защемленням. Відкрутіть вилку, потім перевірте поворотний вал електродвигуна. Немає жодного циркуляційного насоса харчування. Правління управління має розрив. Потрібно перезавантажити котел. Якщо проблема відновлюється, змініть плату за керування. Перегрітий термостат димових газів. Зачекайте, поки термостат охолоджується, а потім перезавантажується.

Bosch Gaz 6000 Помилки бойлерів

Нижче наведено список, спеціально для котлів Bosch GAZ 6000 серії. Визначте код помилки та усунення неполадок.

Код помилки A7 Датчик температури гарячої води має несправність

Перевірте датчик за наявності дефекту, а також можливий короткий замикання його дроту. Якщо потрібно, зробіть заміну.

Код помилки оголошень не визначається датчиком температури котла

Перевірте датчик та з’єднання котла.

C6 Код помилки не закриває реле диференціального тиску

 • Перевірте вентилятор, дріт і підключення. Якщо потрібно, замінити.
 • Перевірте dif. Реле тиску, а також трубки видалення димових газів.

C7 код помилки не працює вентилятор

Перевірте вентилятор, дріт і підключення. Якщо потрібно, замінити.

Код помилки E2 несправність або розрив датчика температури на комарному лінійному корму

Перевірте датчик за наявності дефекту, а також можливий короткий замикання його дроту. Якщо потрібно, зробіть заміну.

Код помилки E9 Обробка обмежувача температури теплообмінника

 • Перевірте обмежувач температури теплообмінника для присутності дефекту, а також можливий короткий замикання його дроту. Якщо потрібно, зробіть заміну.
 • Перевірте робочий тиск у системі опалення.
 • Перевірте обмежувач температури, якщо це необхідно, замінити його.
 • Перевірте запуск насоса. Якщо потрібно, замініть насос.
 • Перевірте запобіжник, замініть, якщо вам потрібно.
 • Видалити повітря з газового котла Bosch 6000.
 • Перевірте водяну схему теплообмінника, коли пошкоджено, замініть.
 • Перевірте обмежувач температури димових газів для присутності дефекту, а також можливий короткий замикання його дроту. Якщо потрібно, зробіть заміну.

Код помилки ea не знайдено полум’я

 • Перевірте підключення захисного дроту.
 • Перевірте відкриття газового крана.
 • Перевірити тиск газу. Якщо потрібно, усуньте проблему.
 • Перевірте підключення до електричної мережі.
 • Перевірте електроди та дроти. Якщо потрібно, усунення неполадок.
 • Перевірте димові гази. Якщо потрібно, чистий або ремонт.
 • Налаштування газу. Якщо потрібно, усунення неполадок.
 • Для природного газу: перевірте реле керування газом. Якщо потрібно, усуньте проблему.
 • При використанні повітряного споживання в приміщенні з кімнат перевірте ін’єкцію повітря та отвори вентиляції.
 • Очистіть теплообмінник.
 • Реалізація газової арматури. Якщо потрібно, виконати заміну.

F7 код помилки. визначення полум’я, коли котел вимкнено

Хоча котел вимкнено, полум’я визначається.

 • Перевірте забруднення електродів, замініть, якщо це необхідно.
 • Перевірте систему видалення димових газів, чисті або ремонту або відновлення, якщо це необхідно.
 • Перевірте вологість електронної дошки, сухі, якщо це необхідно.

Код помилки FA. виявлення полум’я після вимкнення постачання газу

Після вимкнення газопостачання було виявлено полум’я.

 • Перевірте газове підкріплення, замініть, якщо це необхідно.
 • Перевірте електроди та підключення дротів, замініть, якщо це необхідно.
 • Перевірте систему видалення димових газів, чисті або ремонту або відновлення, якщо це необхідно.

Код помилки FD. кнопка помиляється занадто довго (більше 30 секунд)

Натисніть кнопку знову менше 30 секунд.

У нас є така проблема. Bosch котла двоєдвер, ми використовуємо лише шість місяців. Вмикається на гарячій воді, і вона не нагрівається, вибиває котли та виставки E9. Фільтр очищали, розпочався пристрій, але через годину знову вимкнулася. Помилка показує. Коли ви запускаєте, тиск і пристрій негайно піднімаються. Потім увімкніть, негайно спалюйте запобіжники і взуття котла. Так не можна включити. Допомогти, будь ласка, що може бути причиною?

Швидше за все, ви забиваєте насос. Зазвичай запобіжники спалюються через насос.

Бос-газ 6000 Вт. Був придбаний у серпні цього року. Як приходить різке охолодження, вимкнено, і показав помилку C6 (реле диференціального тиску не включається). Після видалення передньої кришки було виявлено, що труби, які відповідають реле, були покриті. Після сушіння труб, пристрій розпочався. Ця ситуація повторюється кілька разів. Чи є будь-який спосіб позбутися цієї проблеми?

Вам потрібно подивитися, як виконується система диму. Окрема система часто призводить до таких наслідків. Ми рекомендуємо замінити коаксіальний. Якщо немає можливості змінити димохід, то трубки повинні бути ізольовані.

WBN 6000-24 стіновий котел. Газ. природний. Ea Error з’являється дуже давно. Прочитайте про помилку EA, я вирішив з’ясувати прошивку дошки та налаштування сцену вентилятора. Якщо версія версії програмного забезпечення дає “245-03” і незалежно від того, як питання, меню вентиляційного кроків показали номер “17”. Горизонтальна система диму з концентричною трубою. З котла виходу близько 2 метрів. Немає адаптера для споживання повітря в приміщенні не встановлюється, а повітря в агрегаті походить від зовнішньої частини кімнати. Що керується майстрами, встановивши 17-й етап вентилятора, хоча, судячи з інструкцій, 2-го кроку. Вам потрібно змінити плату?

Адаптер не потрібний. У вас є стандартний коаксіальний з парканом повітря на вулиці. Допомагає позбутися цієї помилки. Я мав те ж саме, і коли я попросив 5, тепер не було помилки.

Скажіть мені, пальник буде використовувати модуляцію лише при використанні термостату або в деяких випадках?

Коли температура охолоджувача підходить встановлена ​​модуляція котла включена в будь-який випадок, незалежно від того, чи існує термостат чи ні, але оскільки цей процес займає трохи часу, важко це виправити. Якщо використовується термостат, модуляції починаються, коли температура приміщення підходить до встановленого. Якщо встановлено “On / Off”, термостат, то не підключення.

Приватний будинок 70м2 300мм піна Блок 50 мм мінват і облицювання керамічної цегли. Планує розширити область ще на 50-60 кв. М. На другому поверсі є TP 33M2, на обох поверхах встановлені акумулятори. DHW реалізується з кухнею та ванною кімнатою, друга ванна кімната буде в старанності. Я хочу поставити bkn drazhice 125. Оскільки підрізаний в моєму будинку, я планую встановити стіновий газовий котел з коаксіальним димоходом. Я розглядаю різні варіанти. Найбільш оптимальна ціна. Bosch 6000 (18 кВт), але Bosch Gaz 7000 має мінімальну потужність 24 кВт, що для мене, як я думаю, занадто багато. Від важливої ​​речі, необхідно, щоб у котлі можливість встановити температуру в котлі та, в майбутньому, можна було б монтувати кімнату термостат і вуличний датчик. Зацікавлені в різниці між вказаними моделями у складі компонентів або на місці складання? Можливо, є деякі інші фундаментальні відмінності?

У вашому випадку найбільш оптимальним буде Bosch Gaz WBN6000-18 та WSSB 120 модель.

Коди котлів Bosch WBN 6000

Помилка A7. Датчик температури DHW вимагає. Перевірте датчик для дефекту або короткого замикання та його проводки. Замінити.

Помилка оголошення. Пристрій не може виправити датчик температури котла. Потрібно оглянути тепловий датчик котла та з’єднувальні дроти.

Помилка C1. Вентилятор обертається низькою частотою. Потрібна перевірка напруги мережі. Також перевірте вихідну систему димових газів, і, якщо потрібно, чистити його або відремонтовані.

Помилка C4. Немає відкриття реле диференціального тиску, якщо вентилятор вимкнено. Потрібно перевірити диф. реле тиску.

Помилка C6. Реле диференціального тиску не відбувається. Перевірте вентилятор і дроти з вилками. Запустіть, якщо потрібно. Інспектувати. Реле тиску та трубні вихідні труби.

Помилка C7. Вентилятор не працює. Перевірте вентилятор та його дроти з вилками. Зробити заміну, якщо потрібно.

Помилка CE. Відсутність тиску в системі опалення. Води потрібна.

Помилка D7. Несправність газової системи. Провести перевірку підключення дроту. Перевірити газову систему і замінити, якщо це необхідно.

Помилка E2. Датчик температури за винятком на моторній лінії подачі (перерва). Потрібно перевірити можливий пошкодження або коротке замикання датчика та його проводка. Зробити заміну, якщо потрібно.

Помилка E9. У теплообміннику відновлюється обмежувач температури. Потрібно перевірити можливий пошкодження обмежувача температури теплообмінника та його з’єднувальних дротів. Запустіть, якщо це необхідно. Перевірте номінальний тиск у системі. Перевірте обмежувач температури та змінюються до нового, якщо це необхідно. Виконувати перевірку початку циркуляційного насоса і, якщо необхідно, замінити його. Перевірте запобіжники, змініть, якщо це необхідно. Видалити повітря з сукупності. Перевірте схему води в теплообміннику. При необхідності замініть. Перевірити можливі пошкодження температури обмежувач димових газів.

Помилка EA. Немає полум’я. Перевірте підключення захисту від дроту. Подивіться, на відкритому державному газовому кран. Перевірте свідчення тиску газу, і, при необхідності, усунення. Перевірте з’єднання з електричною мережею, електродами з дротами, і, якщо потрібно, замінити. Перевірте вихідну систему продуктів згоряння, чистого або ремонту. Проведення контролю регулювання газу, усунення, якщо це необхідно. Для природного газу: перевірте реле, контрольоване потік газу. Зміна при необхідності. У процесі роботи з парканом повітря для спалювання з кімнатної перевірки повітряного споживання повітря та вентиляційних отворів. Очистіть теплообмінник. Перевірте газову систему, замініть, якщо потрібно.

READ  Водонагрівальна рушник з бічними з'єднаннями 40 см

Помилка F7. Коли умова вимкнена, котел визначає полум’я. Провести перевірку на окиснення електродів, якщо це необхідно, замінити. Перевірити вихідну систему продуктів згоряння та, при необхідності, очищається або відремонтовано. Перевірте для вологості Електронні контрольні дошки, сухі, якщо потрібно.

Помилка FA. Визначено полум’я, коли витрати газу вимкнено. Перевірте газову систему, замініть, якщо це необхідно. Перевірте електроди та підключення дротів, якщо це необхідно, замінити. Перевірте вихідну систему продуктів згоряння, чистого або ремонту.

Помилка P. Не визначається типом котла. Налаштуйте тип сукупності.

Помилка FD. Неправильно натискання кнопки (тривалість більше 30 секунд). Натисніть кнопку знову менше 30 секунд.

Код помилок котлів Bosch ZWC MFA

Код A2, C3. Розетка на камеру згоряння. Виконувати перевірку теплообмінника для засмічення.

Код a3. Датчик температури димових газів не визначений. Потрібно перевірити датчик пошкодження та підключення кабелів.

Код a4. Врожайність газу на течії. Перевірте вихід димових газів.

Код A6. Термічний датчик у камері згоряння не визначений. Потрібно перевірити датчик пошкодження та підключення кабелів.

Код A7. Мати температурного датчика гарячого водопостачання (DHW). Виконувати перевірку для пошуку дефектів або короткого замикання термічного датчика та його проводка, якщо потрібно. замінити.

Код a8. Перерваний контакт з автобусом. Перевірте контактний кабель та регулятори.

Код a9. Неправильна установка датчика GVS. Перевірте монтажні відстані, якщо це необхідно, зніміть датчик і знову встановіть його, використовуючи теплопровідну пасту.

Код змінного струму. Модуль не визначено. Модуль неправильно підключений. Виконайте перевірку модуля, датчика температури, дистанційного керування та контактів.

Код оголошення. Пристрій не може виправити датчик температури котла. Потрібно оглянути тепловий датчик котла та контактів проводів.

Код b1. Не визначено кодуючу вилку. Провести правильну установку кодуючої вилки, зробіть його вимірювання та замінити, якщо потрібно.

C1, C6 кодів. Реле диференціального тиску не відбувається. Перевірте вентилятор і дроти з вилками. Запустіть, якщо потрібно. Інспектувати. Реле тиску та трубні вихідні труби.

Код C4. Dif. Реле тиску у відключеному положенні не відкривається. Перевірте реле диференціального тиску.

CC-код. Блок керування не може виявити датчик зовнішньої температури. Потрібно перевірити датчик та контактний кабель для перерви.

код d3. При ST8 не виявлено перемички 161. У присутності перемичок, правильно вставте вилку, перевірте зовнішній обмежувач. В іншому випадку: перевірте, чи є перемичка.

D4 код. Існує велика температурна невідповідність. Перевірте циркуляційний насос, обхід і шланг тиску в системі.

D5 код. Датчик зовнішнього температури пошкоджено. Перевірте датчик і підключення контактів.

Код E2. Неправильний датчик температури. Перевірте датчик і підключення контактів.

Код e9. У кормовій роботі лінія була обмежена. Виконайте тест на тиск у системі, датчики температури. Контрольні функції насосів та запобіжників на дошці керування, видаляйте повітря з блоку.

Ea код. Полум’я не виявлено. Перевірте газовий кран. Перевірте тиск газу, мережеве з’єднання, електрод запалювання з дротом та іонізаційним електродом з кабелем.

код F0. внутрішня проблема. Перевірте правильність підключення електричних вилок та вихідних ліній, якщо це необхідно, замінити електронну дошку.

код F7. Полум’я визначається, коли пристрій відключається. Validate електроди і кабелі. Можлива система видалення димових газів. Перевірте плату управління вологістю.

FA код. Після виявлення полум’я відпрацьованих газів Вхідні. Зробити огляд іонізаційний електрод. Перевірте газову систему.

FD-код. Неправильно натискання кнопки (тривалість більше 30 секунд). Натисніть кнопку знову менше 30 секунд.

Недоліки та коригування Bosch

Bosch запевняє її теплообмінники не покриті спеціальною захисною антикорозійною фарбою. Теплообмінники інших фірм (Viessmann, Vaillant, Ariston, Baxi) мають захисний шар, і вони мають чистий мідь. І вони поклали його в якості переваги своїх моделей. Чи є це або це просто здешевити вартість пристрою.

Мідь дійсно не підлягає корозії, тому він використовується. Але через його властивості мідь досить швидко горіло.

Як я знаю, є два варіанти для підключення BCN до двох дверного газового котла. По-перше, через тристоронній клапан. По-друге, через гідротрифер. В обох випадках він використовується як споживач для системи опалення, відповідно, він буде нагріватися від температури системи опалення. Це зрозуміло для мене. Але я не розумію, що я роблю з дискрецій ДГВ, і чи можна покласти на них вилки. Спочатку я припустив, що я б купив Bosch 6000 One-Mounted котла, але оскільки він не був доступний, мені було рекомендовано зупинити ваш вибір на двох дверях. І ось я думаю, якщо я витягну виходи, чи буде теплообмінник не буде страждати (чи не продовжується без води)? Оскільки зберігаючи пристрій, який постійно працює максимум, я не буду, нехай працюють BKN. Більше того, я купив Comfort 130 Comfort 130, і це танк в резервуарі і по суті, він повинен краще зберігати температуру, ніж котушка. З недоліків таких котлів. це максимальний тиск 3 барів, а також запобіжний клапан. І обізнані люди повідомляють, що якщо клапан з якоїсь причини не працює, то танк розривається. Про дві дверні моделі. Я боюся, що якщо котел відмовляється, я залишуся без гарячої води.

Ваші висновки справедливі лише для очищеної води. Для побутових потреб ви можете встановити лінію резервного копіювання. Але в моїй пам’яті випадки невдачі котлів, АКВ не відбулося.

Я в приватному будинку Організація окремого видалення диму для газового котла Bosch 6000 для 24 кВт. У зв’язку з цим я маю два питання. Випускний тракт. Чи варто перейти від “штанів” 80-80 через трійку з їздою конденсату, щоб перейти до діаметра вертикального димоходу 100 мм? Вартість труб різного діаметру не дуже відрізняється один від одного. Висота димоходу до трійника становить 4800 мм. Ми приносимо трубу через дах, дано 10 градусів. Вхідний тракт. Огорожа повітря збирається організувати в кімнаті, не нагрівається і добре провітрюваним мансардом. Перед зовнішньою стіною близько 4 метрів. Для того, щоб повітря з приміщення не є хорошим рішенням. Відстань від точки огорожі в приміщенні горища до верхньої площини сукупності. Близько 1050 мм (і всередині 800мм котельня з усієї довжини). Взимку таке рішення може створити ряд проблем, головне, що повітря з температурою вулиці буде поставлено до апарату. Крім того, утворення конденсату на сильних в повітряному каналі, який буде падати на тіло. Але якщо конденсація може боротися з теплоізоляцією, то як вирішити проблему надходжень теплого повітря я не розумію. Як варіант, який розглядається для подачі каналу з димоходу ванни (необхідно, щоб переміщатися у водному реєстрі діаметром 300-500 мм). Циркуляція в реєстрі для організації окремої ланцюга. Це дуже складно, але має дати результат. Скажіть, який комплект для димоходу підходить для встановлення на WBN 6000-24 C? Необхідно відразу вилучити димохід від стіни товщиною 375 мм, то це не доведеться ніде не витягти. Оскільки ціни на корпоративне обладнання дуже високі, я хотів би спробувати іншого виробника. Нева, наприклад. Незалежно від того, щоб перепрограмувати один-з’єднувальний пристрій, якщо ви вимкнете датчик DWW Drive?

Не. Потрібно буде замінити контрольну дошку одного котла та гідравлікону з нього. А також додатково встановіть тристоронній клапан.

Нещодавно промивали теплообмінники газового котла Bosch 6000. Місяць працював і зберігав весь час тиск на 1. Потім вона привернула звук дивного вбивства всередині нього перед запалюванням пальника (у режимі охолодження), як ніби воду з однієї кружки перелив в іншу. Я подивився, і тиск 0, теоретично, він повинен був автоматично вимкнути, коли тиск падає в систему до 0.5, але він працював і розігрівали батареї. Єдине, що з’явилося іншим звуком і шум. Я додав тиск до 1, але на наступний день тиск знову знизився до 0.5 (я. витоку води відбувається десь). Перевірив труби та радіатори, але не знайшли витоку в будь-якому місці. Від пристрою не їсть, а тиск все ще падає. Скажіть, що може бути проблемою і де шукати його?

Я мав схожий. У системі повітря і після операції пристрою вийшло повітря, а тиск упав. У вас є клапан автоматичного вентиляції повітря (від верхньої частини насоса) не закритий? Необхідно завжди обмежити. Тиск краще виховувати до 2 банкоматів., так що розширювальний бак у котлі також був обсяг і компенсується для виїзного повітря. У радіаторах, звичайно, також вибухне повітря з краном Маєвського.

Газова стінка котла Bosch 6000 24 кВт часто дає EA ERRIMY і часто вмикає і вимикається. Це, умовно. Покладіть не менше 40 градусів, буквально 5 хвилин і вимкнено і т. D. Раніше нагрівається, як це повинно, і тепер перші гарячі акумулятори, довго ледве теплі, не досягають їх. Працює над температурою повернення, без кімнати термостат.

Ера ЕА може бути усунена шляхом встановлення вентилятора Крок до 5. Той факт, що пристрій швидко вимикається, це означає, що його мінімальна потужність занадто висока для вашої системи. Він менше 8 кВт не може дати. І ви, мабуть, 5 радіаторів у системі. Тут він нагріває цю воду і вимикається. І чому він так швидко нагріває, наступні несправності можливі: він був забитий, щось або навмисне або баланс перших радіаторів, щоб весь потік не тільки проходить через них. Тут ви повинні спостерігати за схемою радіаторів тощо. Спробуйте встановити швидкість насоса до максимуму (значення 3) та аспірантуру в радіаторах.

Скажіть, хто знає про: настінний газовий котел WBN 6000-18C р-н. Які виробничі тести виробляють? Чи вони запущені?

Я був у порядку, я не думав, що це було з фабрики, тому, швидше за все, зберігання було дивним.

Скажіть мені: зупинив стіновий котел Bosch, тиск до 3 бару, випустив помилку E9R. Я намагався перезавантажити, після 10 секунд. стрибнув тиск до максимуму, я зупинив все, вимкнув, тиск знизив тиск. Перевірив тиск газу нормальний, як це було. Що це може бути?

Якщо система нова, то невеликий розширювальний бак, якщо старий несправний, ніж резервуар для розширення, і, можливо, торгова палива. У вашому випадку, швидше за все. Якщо це один варіант 2: гойдайте тиск, замініть танк.

Після відкриття гарячого водного крана та запалювання котла Burner Bosch дає E2 помилку (несправний датчик температури кормової косарки). Це трапляється секунда за 10-15. Після закриття крана помилка видаляється самостійно, і котел продовжує працювати в режимі опалення. Якщо кран знову відкритий, ситуація повторюється. Для повноти картини: в опалювальному контурі встановлюється додатковий циркуляційний насос, перед установкою котла та в режимі опалення, він показав похибку E2 протягом декількох секунд, а потім змінюється на E9 (обмежувач температури теплообмінника). Насос джерела водопостачання свердловини (тиск на водопостачання від 2 до 3x без гострих стрибків).

Можливі причини такі: дефектний власний циркуляційний насос (якщо він лише залучений до режиму DHW), забита сітчастий фільтр. Датчик, ймовірно, не повинен бути виключений.

Койт ZWA 24. Концепція змінилася, теплообмінник з ZSA, датчик котла та тристоронній клапан. Плата, я думаю, що вони мають те ж саме. Загалом, дві двері повинні бути зроблені одним з’єднанням.

Виробник не рекомендує робити такі зміни. Але якщо є бажання, то вам потрібно придбати теплообмінник. Кормові трубки вони однакові, а випускний інший. На 2-му контурі є отвір під кормом, а на 1-контурі там. Тут 2 варіанти. Змінити трубку. Придумайте, як заглушити дірку. Звинувачення з управлістю однакові.