Як скинути помилку на посудомийній машині Bosch

Дрібна побутова техніка

Як перезавантажити посудомийну машину Як скинути програму

Посудомийна машина, як і будь-яка інша електроніка, може мати різні проблеми, пов’язані не тільки з запуском пристрою або робочим процесом, але навіть з вимиканням.

Однак проблеми найчастіше виникають саме в процесі роботи, і окремо ви можете виділити проблему висячого машини під час роботи.

З яких причин посудомийна машина може не працювати, натиснувши посилання.

Як скинути код помилки F21 на пральній машині Bosch

Чому виникає?

Код F21 для пральних машин німецького концерну Bosch, включаючи Bosch Maxx (макс), відноситься до категорії критичних усунення несправностей. Тому, коли ця буквено-цифрова комбінація з’являється на дисплеї, негайно вимкніть машину від джерела живлення.

На пральній машині, не обладнані електронним табло, повідомляються показники в такій комбінації: “1000 оборотів 800 гул бурчання” або “800 оборотів 600 гул” (менш потужні моделі).

Є кілька різновидів поломки, через які машина починає виробляти цю помилку. Основна інтерпретація полягає в тому, що якщо пральна машина показує цей код, барабан не має можливості обертати.

Отже, пральна машина Bosch. помилка F21, основні причини:

 • Несправність башти, в якій сигнал не отримує головного модуля з суми та потужності барабанних революцій;
 • Розбитий двигун не має здатності запускати барабан;
 • Дефекти проводів, що обслуговують датчик залу та самого двигуна, коли самі частини налаштовуються;
 • перешкоджання барабану через випадковий удар в ньому будь-якого чужорідного об’єкта;
 • Рівень напруги різко знизився у джерело живлення.

Як усунути?

Спосіб скидання цього коду буде безпосередньо залежний від причини його появи. Подальша деталь причини несправностей розглядаються більш детально, а також можливі варіанти, як скинути помилку пральної машини.

Позашляховика в барабані

Якщо ви вручну намагаєтеся прокручувати машину у відключеній друкарській машинці, то, якщо в ньому є випадковий елемент, ви можете почути характерний звук, шліфування.

 • Розширити прання таким чином, щоб забезпечити безкоштовний доступ до пральної машини задньої панелі;
 • Якщо є сервісний люк, він повинен просто відкрити його, у протилежному випадку. демонтаж закріплений і видалити задню стінку;
 • Від’єднайте всі дроти, підключені до основного нагрівального елемента;
 • Створення одночасно розмахуючих рухів і потягнувши трубчастий нагрівач на себе, ретельно витягнути його з корпусу (ви можете негайно очистити від масштабу);
 • Як результат, утворюється невелика отвору, через яку ви можете проникнути або спеціальне пристрій для дна і витягувати аутсайдер.

“Racing” напруга

Є досить небезпечним фактором, що негативно впливає на продуктивність пральної машини, а також для подальшого збереження його експлуатаційних характеристик.

Помилка розшифровка

Код E15 означає, що в піддоні посудомийної машини Bosch працював датчик витоку AquaStop. Причина, як правило, є витоком у самому машині або навколишніх комунікаціях. Вода потрапляє в піддон, з’являється датчик плавання, а система захисту від витоків Aquastop спрацьовує.

Скасувати програму та функцію скидання в посудомийній машині Bosch

Зверніть увагу! Коли система захисту викликається з витоків, дренажний насос завжди включається. Він відкачав воду, що залишається в посудомийній машині, щоб запобігти подальшому затоці приміщення.

Скасувати програму та функцію скидання в посудомийній машині Bosch

Якщо помилка E15 виникає в посудомийній машині Bosch, індикатор крана завжди світиться. Це сигнали, що посудомийна машина заблокувала водопостачання.

Як вирішити проблему в посудомийній машині Bosch

Почніть з перевірки “Aquastop”. це трапляється, що датчик просто притискає у піддоні. Перевірте зв’язки корпусу та шланги під час витоку. Якщо все в порядку, виконайте це:

 • Витягніть вилку PMM від виходу.
 • Понаклонізуйте обладнання з боку до бік, щоб поплавок повернувся до нормального.
 • Злийте воду, яка потрапила в піддон.
 • Нехай автомобіль розгнівався.
READ  Як видалити тінь у пральній машині Samsung

Також огляньте шланг. Якщо ви були переконані, що механічний захист працював, шланг ділянки повинен бути повністю замінений.

Проблеми водопостачання

Знак помилки зник, але “кран” все ще горить? Тоді вам потрібно перевірити систему затоки.

 • Випуск водопостачання шляхом загвинчування вхідного клапана.
 • Якщо ви встановили фільтр потоку, вийміть його та перевірте його.
 • Від’єднайте шланг корпусу підключення. Промийте його під проточною водою.
 • Видаліть сітку фільтра. Часто він забиває іржу і масштабу. Якщо забруднення не видаляється звичайною водою, помістіть фільтр у розчин води та лимонну кислоту.

Нарешті, зареєстрований вхідний клапан. Посудомийні машини “Bosch” воно часто розташовується на дні корпусу.

Відкрутіть монтажні гвинти та зніміть декоративну панель з дна. клапан за нею. Від’єднайте мікросхеми електростанції.

Перевірка електронної частини клапана виконується мультиметром. Підключіть свій зонд до контактів деталей, вимірюйте стійкість. Робочий пристрій повинен показати від 500 до 1500 Ом.

Щоб перевірити механічну частину, застосовувати робочу напругу до клапана (220 В) та вигляд, відкривається мембрана чи ні. З будь-якими несправностями, елемент замінюється. Відкрутіть закріплюючий гвинт, видаліть старий елемент і встановіть нове.

При покупці бухти шланг, зверніться до маркування збігається зі старою зразком. В іншому випадку ви можете вибрати невідповідний елемент.

скинути, помилку, посудомийній, машина, bosch
 • Відкрийте двері бункер.
 • Витягнути кошик.
 • Зніміть верхній і нижній спринклер з місця.
 • Полоскання під краном. Сопла можна очистити зубочисткою.

Іноді причиною таких проблем може бути датчик витоку. Можливо, він не вдалося або передає неправильні сигнали. Потім потрібно діагностувати та замінити датчик, якщо це необхідно.

Сучасні посудомийні машини стилюються з електронними датчиками. Завдяки їм, сама машина здатна діагностувати свою роботу, виявляти розлов. Кожен розрив призначений код, який відображається на табло. Часто виникає помилка за кількістю E15 з автомобіля німецького виробника Bosch. Вказує на це для тригера захисту “Aquastop”.

Одночасно з замиканням “Aquastop”, коли підкреслюється помилка, посудомийна машина зупиняється

Щоб зрозуміти, чому посудомийна машина Bosch виникає помилка E15, а кран намальований на дисплеї, потрібно мати справу з роботою “Aquastop”. Система проста, але в той же час надійна, захищає кімнату від повені:

 • Посудомийна машина Bosch, як і будь-яка машина іншої компанії, обладнана піддоном. Він виготовлений з нахилом дна, де в нижній точці є дренажне отвір, сопло, яка підключена до дренажного насоса.
 • Тут у нижній частині піддону, апарат Bosch розташований плаваючий. Коли рівень води піднімається, він з’являється. У той же час поплавок активує датчик, який передає сигнал про проблему до електронного блоку.
 • Клапан подачі побудований у шланг живлення. Якщо рівень рідини перевищено на машині BOSCH, електронна блок дає сигнал до цього вузла. Клапан перекриває водопостачання. У той же час перетворюється на дренажний насос, який насолоджується рідиною.

Коли виникає проблема з водою, піддоном переповнений. Для усунення ймовірності затоплення кімнати захист повністю блокує роботу Bosch Desquest. Про несправність на екрані відображається код помилки, перш ніж ліквідація якої машина не зможе запустити машину.

Перед видаленням води з піддону, машина не буде працювати

Причини помилки під кодом E15 є декількома:

 • Несправність електронного блоку Bosch;
 • Заліп плаває “Аквастоп”;
 • Датчик посудомийної машини, для того, щоб контролювати виникнення витоків;
 • Забився фільтр одного з елементів дренажної системи;
 • Відбулася депресія системи водовідведення машини;
 • Порушив роботу рокера, розпилення води на посуд.

Помилка E15 виникає на посудомийній машині Bosch не тільки при розриві в одному з перелічених вузлів. Банальна причина є вилучення миючого засобу. Надмірне спінювання призводить до фальшивого тридженого датчиків.

Якщо помилка E24 виникає в посудомийній машині Bosch, а кран світиться, то це, як правило, або в кінці миття перед водою, або майже на початку, через пару хвилин після запуску сукупності. В обох ситуаціях техніка зупиняється і перестає реагувати на команди.

Поява E24 вказує на проблеми з водяними сливи. Більш того, нові посудомийні машини найчастіше сигналізують несправність на початку циклу, заснованого на результатах швидкого тестування вузлів. Старі частіше дають помилку вже в кінці раковини.

READ  Як скинути помилку E9 на котлі Bosch

Проблеми в роботі з борошна та стічних магістралей

Виникають проблеми з водою з різних причин. Крім того, у системі каналізації виникають не тільки поломки.

Код Опис
E3 Протягом певного періоду часу вода не вводила в потрібний обсяг. Проблема може виникнути через слабкий або відсутній тиск у водопостачання. Причини також можуть бути: поломка впускного клапана, блокуючи впускний або поточний фільтр перед наповнювачем, несправність датчика рівня води (далі. пресистат). Іноді проблема полягає в системі “Aquastop”
E5 Прес-служба не дає команди зупинити податок води до водосховища ПММ, хоча вона вже заповнена відмовою. Причиною переповнення може бути несправність впускного клапана або відсутність команди для припинення потоку рідини з електронного блоку керування (далі. ECU)
E8 або E3 PMM не може отримати воду для тимчасового інтервалу. Через це неможлива подальша робота. машина зупинить невиконання насоса у режимі обігу. Трубчастий електричний нагрівач (далі. трубчастий нагрівач) або не буде нагріти воду
E16 Невидана схожа на той, який описаний для коду E5. Тільки тут основною причиною переповнення рідини є блокування або пошкодження впускного клапана. Існує можливість того, що причина була перевищення рівня утворення піни через передозування миючого засобу
E17 Впускний клапан не може повністю перекривати потік води з водопроводу. Причини можуть бути як у несправності клапана, так і занадто сильного тиску води. В останньому випадку він повинен бути частково перекритий замикаючим краном
E21 або F Насос перестав працювати. У той же час до нього поставляються сигнали напруги та керування з ЕКЮ. Можливо, причина була іноземним об’єктом у робочому колесі. Такі наслідки призводять до відсутності мастила в роторному рукаві та його затисканні. Помилка іноді з’являється разом з кодом E22

Причиною появи напису E17 може бути гідратованим у системі водопостачання

Перераховані поломки, поряд з хмарами, виникають у посудомийних машинах досить часто, що призводить до вивантаження програмних програм та спонтанної рідкої сливи.

Щоб уточнити причини, перевірте впускний шлях:

 • Дізнайтеся, чи є тиск у сантехніці;
 • Видалити фільтр потік витрат і очистіть його, якщо забиті;
 • Діагноз впускного клапана для його виконання;
 • Перевірте наявність сміття в трубці Pressost і видаліть його, якщо є.

Код помилки E3 у посудомийній машині “Bosch”, що з’являється разом з поєднанням E8

У каналізації необхідно перевірити, чи не засмічений насос. Іноді мастила ротора допомагає повернути свою продуктивність. Якщо робоче колесо вільно обертається, але є перерва в обмотках насоса (перевіряється мультиметром), його доведеться замінити.

Що робити, коли з’являється код помилки

Коли з’явиться код помилки, вам потрібно звернутися до інструкцій для посудомийної машини, щоб знайти його розшифровку та зрозуміти, що таке причина, і що саме не так з сукупним.

Зв’яжіться з компанією Servermont24, якщо:

 • Інструкція з посуду для вашої посудомийної машини “Помічник” десь втратив.
 • Ви не повністю зрозуміли опис помилки.
 • Ви прийняли незалежні дії, щоб усунути проблеми, але вони не давали результатів.
 • Зрозумів, що посудомийна машина потрібна ремонт, і ви допоможете вам допомогти професійним і досвідченим майстром.

Отмена программы и функция Reset в посудомоечной машине Bosch

Посудомийна машина несправедливості незначні, усуньте протягом декількох хвилин, але більшість з них вимагає складного ремонту.

Будь-яка зовнішня та внутрішня деталь може бути поза замовленням, а також цілий вузол посудомийної машини.

Поломки важливих компонентів призводять до найчастіших несправностей:

 • витік води,
 • Немає набору, каналізацію,
 • Немає перегріву нагріву/води,
 • Недостатня вода,
 • невід’ємність параметрів живлення необхідно,
 • Невдачі програми,
 • Несправність окремих функцій або повна відмова підрозділу для роботи і так далі.

Несправедлива посудомийна машина працює гірше, погано прагне страви. Від технології, економія води та електрики, вона перетворюється на дорого “задоволення”. Що найголовніше. використовувати несправний електричний прилад небезпечний для здоров’я та життя людей!

Декодування та причини

Опис цієї помилки в будь-якій інструкції для техніки цієї марки звучить досить короткі та зрозумілі. Помилка E18 означає відсутність стічних стічних вод. Так, і сам користувач бачить, що вода стоїть у танку, як ніби машина не намагається запустити стік.

READ  Як міняти ремінь на пральній машині

Що стосується небесних машин, сповіщення користувача здійснюється за допомогою показників на панелі керування. За відсутності сливи, обертання обертів на 1000 і 600. Які причини можуть вплинути на те, що вода не виходить з танка? Ми перераховуємо основні:

 • Порушення правил для підключення шланг зливу;
 • Перехрестя або затискач водонагрівача шланг;
 • масштабування системи зливу (фільтр, труби, насоси);
 • поломка насоса;
 • Помилка датчика, що вимірює рівень води в резервуарі;
 • “Мозкова глюка” пральна машина. модульна несправність.

Ми виконуємо прибирання

Якщо ця помилка виникає, перше, що було зроблено, полягає в тому, щоб перекривати подачу води та вимкнути машину з кнопки, а потім з кнопками. Для ремонту та пошуку причин також потрібно об’єднати воду з танка. Ви можете зробити це через невеликий шланг, розташований у нижній частині машини, поруч із фільтром стоку позаду невеликих пластикових дверей.

Звільнення резервуара з води і досліджував фільтр на предмет, ви можете перейти до пошуку іншої причини. Для цього виділіть машину у зручному місці та підготувати інструменти (викрутка та прохід), то:

 • Зніміть нижню пластикову панель і відкрутіть болти під нею;
 • Зніміть затиск з гумовою манжетою з затиском, використовуючи викрутку;
 • Відкрутіть пристрій блокування;
 • Від’єднайте чіп від замка з проводами;
 • витягніть кювету за порошок і відкрутіть болти під ним;
 • Обережно зніміть панель керування, не витягуючи дроти;
 • Видалити передню частину корпусу до сторони;
 • В нижній частині праворуч, знайдіть зливний насос і підключений до нього сопла;
 • Розпустіть на сопел затискача і видалити їх;
 • Якщо у форсунках немає сміття, то причиною появи цієї помилки не блокує, але більш серйозні, але про це далі.

Ремонт насосів та прес-служби

Отже, пральна машина розбирається, дренажний насос майже у ваших руках. Потрібно витягнути і відключити від равлики, розбиваючи засувку. При видаленні равлика ви побачите обертаючу частину насоса. робоче колесо. Це може бути рани з віллі або волосся, що запобігає вільному обертанню, результат насоса не працює, стік важко.

Крім того, робоче колесо може бути пошкоджено, і, можливо, електрична частина насоса була спалена. В обох випадках доведеться змінити елемент. Встановлення нової запасної частини не повинно викликати труднощів. Потрібно діяти в зворотному порядку:

 • Підключіть насос з равликом;
 • Підключіть сопла до нього за допомогою нових затисків;
 • Підключіть чіп з проводами;
 • виправити насос на корпус;
 • Зберіть пральну машину та перевірте роботу.

Якщо водовідведення машини виявилася в порядку, то причиною відсутності стоку пов’язане з іншими вузлами технології. На додаток до насоса, процес злиття залежить від належної роботи датчика вимірювання рівня води. Якщо він зламаний, то машина може “повісити” з повним баком, тому приготування мультиметра.

Прес-служба Bosch розташована на правій верхній частині справи, достатньо видалити верхню кришку для доступу. Перед тим, як витягнути саму деталь, перевірте цілісність трубки, що надходить від датчика, а також контакти проводів, підключених до Pressost. Тільки після цього ви можете перевірити сам датчик і замінити його, якщо це необхідно.

Несправність модуля

Розбивка цієї деталі пральної машини може призвести до появи абсолютно будь-якої помилки, оскільки вона несе відповідальність за роботу техніки в цілому.

скинути, помилку, посудомийній, машина, bosch

Цей модуль оцінюється фахівцями як підтримуваний, але якщо ви не знаєте нюансів роботи, довіряйте цьому спеціаліста. В іншому випадку вам доведеться повністю змінити пункт, який буде коштувати близько третини вартості пральної машини. Отже, у випадку цієї помилки, перш за все необхідно перевірити контакти преси преси та Symistor Pump. На діаграмах нижче вони позначені червоним кольором. У разі несправності будь-якого з елементів, замінити, повернувся до нового.

Отже, якщо пральна машина Bosch зупинилася водою, не поспішайте до паніки. Можливо, що ви самі вирішите проблему. Ми сподіваємося, що інформація з цієї статті допоможе вам.