Як стерти джинсову куртку в пральну машину

Пральні машини

Сушка

Наприкінці очищення хутряного комір, він повинен бути досить сухим. Це дуже важливий момент, оскільки вологість, що залишилася в хутрі для хутра, може бути причиною неприємного запаху, пошкодження.

Сухий хутряний комір у затемненій кімнаті. Прямі сонячні промені сприяють втраті кольору, крихкість гриль. Ні в якому разі я не можу розділити хутро на акумуляторі та інших джерелах тепла, обведення заліза.

стерти, джинсову, куртка, пральну, машина

Порада! Прискорення процесу сушіння допоможе заздалегідь блимати воріт рушник.

Як висушити джинси

Після миття машин, куртка несанкувальна, повертається на передній частині, а також висять на балконі на балконі. Якщо тканина періодично випрямляється, справа не доведеться заліза після сушіння. Не рекомендується висушити джинсову тканину з феном. Від гарячого повітря він буде повзано і жорсткий.

Речі, висушені на Сонце, втрачають еластичність, міцно прилягають до тіла. У жорсткій куртці це незручно рухатися, поки він знову не буде розподілений.

Мити в зовнішній вигляд, попередньо перевіряючи кишені; Використовуйте для продуктів з аплікаціями та спеціальними сумками;. використовуйте рідкі порошки, які є швидшими та кольоровими стабілізаторами для темних продуктів; мити після 6-8 носок (чим рідше, тим краще);

Ідеальна температура для прання Денім. 40 градусів. У більш гарячій воді, джинс сидить. Для ручного миття, вам потрібне домашнє мило та кисть для одягу. Джинси виклали у ванній кімнаті, змиваються і очищаються.

 • Мити в зовнішній вигляд, попередньо перевіряючи кишені;
 • Використовуйте для продуктів з аплікаціями та спеціальними сумками;
 • Спалах на всіх кнопках та блискавках;
 • використовуйте рідкі порошки, які є швидшими та кольоровими стабілізаторами для темних продуктів;

Якщо на етикетці фірмового продукту є піктограма, що дозволяє промити машину. Ви можете спокійно покласти продукт у пральну машину, але вибрати лише делікатний режим мию з температурою води не більше 30 градусів.

Денімні продукти рекомендуються мити в повній застібці. Необхідно переконатися, що всі заклепки, кнопки та блискавки закріплені. Крім того, джинсова річка повинна бути вивернута зовні, так що в процесі миття його не втрачено.

Штани-розтягування або одяг з “стисненням, щоб підходити”, не піддаються усадці, але класичний джинс достатньо, щоб мити в гарячій воді, щоб зробити їх тканину. Якщо ви стираєте свої руки, спробуйте чергувати температуру води під час промивання, включаючи поперемінно киплячу воду, потім холодну воду.

Джинси роблять бавовняні та малі синтетичні домішки. Натуральне волокно сидить з гарячої води, а барвник змивається. Річ може сісти, зникає після миття або прасування. Основне правило, що залишає джинсовий одяг. дотримуватися низьких і помірних температур.

 • Не мийте, не зачіпають у воді, температура якої перевищує 40 градусів;
 • Не замочити джинсовий одяг з металевою арматурою довше, ніж 2 години;
 • Використовуйте порошок, гель для миття кольорових речей;
 • переважно стирається вручну;
 • Не втирайте на пральну дошку;
 • У пральній машині для миття джинсового одягу не більше 30 хвилин;
 • З ручним промиванням, промийте спочатку у воді такої ж температури, повторно в холодну воду;
 • висушити на свіжому повітрі, від нагрівачів та кухонної плитки;
 • Джинсова тканина інсульт з всередині, через зволожуючу марлю або трохи мокрий.
READ  Де заснути порошок у водяній машині

У гарячій воді джинси дає усадку. На датам джинсової моди, одяг Деніма був промивання без видалення. Цей метод допоміг підходити до речі на малюнку. Розтягнутий джинсовий одяг може бути зведений до початкового розміру, якщо ви тримаєте його в гарячій воді. Але під час звичайного миття він не повинен перегріти його, особливо джинсова куртка. Після усадки буде важко носити над светром. З довгими замочуванням металевих частин іржа. На сухому одязі, коричневі сліди залишаться під ними. Дуже брудна річ може бути тільки занурюється на півгодини.

Преображение старой куртки Levis

У універсальному порошку містять відбілюючі частинки. Джинси не можуть бути відбілені, інакше фарбуються тканини. Тому для води слід додавати рідкі засоби. Барвник застосовується по-різному: тільки на поздовжньому або поперечному нитку. Автостоянка з джинсового джиму легше, ніж обличчя, і більш стійкі до високих температур. Тому це повинно бути погладжування джинсів. На передній стороні заліза може залишити слід.

Природний бавовняний полотно не розтягується, стирається лише вручну або в хімчистку. Інакше річ втрачає форму. Більшість джинсових речей зшиті з тканини з домішкою еластану. Тканина розтягування не світить рухів, краще носити миття машини. Про склад керівних принципів тканини та догляду повідомляє ярлик виробника.

Декодування етикетки

У яких умовах мити куртку, звіти виробника за допомогою символів:

 • Вода та цифра. температура миття;
 • Трикутник. відбілювання;
 • Лист у кружку. хімчистка;
 • Залізо з точками. прасування;
 • Квадрат з вертикальними смугами. метод сушіння.

На етикетці простого джинсового куртку без облицювання частіше вказують температуру води 40 градусів. Підкреслений трикутник означає заборонити відбілювання. У колі було доведено букву “R”. Символ повідомляє, що справа підлягає стандартному хімчистку. На заліза є дві точки, що позначають прасування на 150 градусів. Вертикальні смужки на квадрат. знак, що вказує сушіння у підвісному вигляді.

Додаткові поради та рекомендації

Перед пранням джинсова куртка корисно знати, що:

 • Річ з аплікаціями, шкіряними вставками, стразами та смужками, щоб мити в машині, поклавши в сумку;
 • Для чорних джинсів використовуйте спеціальний гель для миття чорних речей;
 • Освіжаюча куртка достатньо 1-2 рази на сезон, занадто часті миття шкідливих тканин і кольору;
 • З синьою, чорною джинсовою курткою ви не можете стерти трикотаж і білі джинси;
 • Сильне забруднення, щоб зрозуміти економічне мило, залишити протягом декількох годин і стерти звичайним способом;
 • Так що шкіряні вставки на куртку не тріщить, після промивання їх слід витерти гліцерином;
 • Джинсові речі з подвійним проскаумом містять барвник, який може піти в нижню одяг. Тому, перш ніж носити нову куртку над білою футболкою, краще розтягнути його;
 • Так що нова куртка не втрачає колір, для першого миття рук, ви повинні залити температурою води і не вичавлювати, з автоматичним пранням, вимкнути обертання;
 • Куртка висихає швидше у вітряній погоді;
 • Щоб швидко висушити куртку в квартирі, вам потрібно покласти вентилятор;
 • Не носіть дефіцит. тканина тягнеться на вигини ліктях;
 • Аккордські джинси повинні бути стерті вручну.
READ  Слід скло в пральній машині

Якщо всі плечі зайняті, щільна ковдра висить на мотузці, а куртка кидається на вершину. з такою сушінням на тканині не буде шансів від тонкої мотузки. Фірмові куртки з хутряною підкладкою, багата вишивкою, шипами та заклепками, повинні бути подані в хімчистці. Хімчистка збереже колір. У хімчистці ви також можете дати нам звичайні джинси модний ефект давності. Так що джинсова куртка не втрачає колір і форму після миття, потрібно дотримуватися простих умов: промивання в теплій воді, використовуйте гель для миття кольорових речей або джинсових і сухий у біль.

Джинс (він. джинси, а просто. щільна бавовняна тканина) давно зарекомендувала себе як зносостійкий і міцний матеріал. Але для того, щоб ваші улюблені штани або куртку більше одного року, вам потрібно доглядати за тканиною.

Порада. Не видаляйте джинси занадто часто. З постійною “експлуатацією” достатньо промити кожні 5-6 носок. Як правило, джинси перед пранням не просочуються. Тривалий перебування у воді сприяє появі іржавих розлучень на тканині та стернових металевих деталях: “блискавка”, кнопки, заклепки. Однак, якщо забруднення досить сильні, замочіть джинсовий одяг у теплій (не гаряча 40 ° С) води, додавши терте економічне мило, але не більше півгодини.

З довгостроковим контактом з водою на металевих елементах, іржа може з’явитися

Завжди мийте джинси окремо від іншого одягу. Максимум, що допустимий. мити продукти з джинсового типу та кольорів (наприклад, костюм). Температура води не повинна перевищувати 40 ° С, а для чорних джинсів, цей показник дорівнює 30 ° С. Порушивши температурний режим миття джинсів, ризик отримує на виході “секс” або поліровану річ.

Мітка скаже, якщо можна мити річ і за якою температурою

Вибір між діловим милом та пральним порошком, зробити вибір на користь першого. Коли без порошку не роблять, уважно вивчайте інформацію про упаковку: найчастіше виробники вказують, чи є засоби для джинсового. Якщо ви плануєте просто мити джинси, а не отримати модний коли-небудь “Боролівець”, то не використовуйте відбілювальні порошки!

READ  Як відкрутити фільтр на пральній машині Indesit

Всі сумніви, що стосуються вибору засобів для прання та температурного режиму розпізнати інформацію на етикетці одягу. Не лякайтеся ознайомити себе.

Очищення білого штучного хутро вдома

Перш ніж мити джинси в пральну машину, вам потрібно підготувати річ:

 • Витягніть всі дрібниці з кишень і зніміть джинс;
 • Обов’язково покладіть блискавку, заклепки або кнопки, тому що в розстебну форму вони можуть зіпсувати або навіть зламати тканину;
 • Не забувайте про особливості хутряних або шкіряних вставки, якщо вони є.

З неправильним доглядом, куртка може сісти або тепло, незважаючи на те, що здається силою. Навіть найбільш довговічні барвники піддаються, якщо в пральній машині вибирається режим пральної машини.

Як стерти джинсову куртку в пральну машину?

Сучасні та дорогі пральні машини мають спеціальну джинсові пральні програми. В якому режимі є миття джинсової куртки, якщо ні? У цьому випадку “бавовна” буде невідповідним, незважаючи на те, що тканина є природною. Щоб зробити правильний вибір, дотримуйтесь простих порад:

 • Якщо річ не погано забруднена, не видаляйте його протягом тривалого часу;
 • Зверніть увагу на кількість води, тому що якщо це багато, то мити буде більш делікатом;
 • Виберіть не більше 600 оборотів.

Правильний вибір температурного режиму дозволяє правильно промити джинсову куртку в пральну машину, щоб вона не сів і не втратила оригінального вигляду. Занадто гаряча вода сприяє усадці. Тому вибирайте температуру не вище 40 градусів. Відомо, що теплова вода не перевищує гірше, ніж гаряча, але в той же час ймовірність того, що тканина деформується, практично немає. Крім того, дізнайтеся, як видалити PVA клей з одягу.

Після того, як ви вирішили, на якій програмі виберіть інструмент. Для цього є придатними речовинами, здатними розчинятися у теплій воді, проникаючи глибоко в структуру тканини. Тому для ефективного результату полягає в тому, щоб віддати перевагу спеціальним капсул або гелям.

Як стерти джинсову куртку в пральну машину?

Навіть якщо біла куртка, ні в якому разі не стирається з відбілюванням засобів. Вони можуть зробити натуральну нитку і псувати рішу.

Білі хутряні куртки не підлягають, тому в цьому випадку краще звертатися до фахівців. Наприклад, у хімчистці.