Як стримати в трикотаж на звичайній машині

Дрібна побутова техніка

Як шити трикотаж без зшивання дефектів

стримати, трикотаж, звичайній, машина

Всі, хто пробував пошити річ із трикотажної тканини, знають, як часом складно обмітати зрізи оверлоком без дефектів стібка, а вже шити трикотаж на звичайній машинці часом просто неможливо. У стібці з’являються пропуск, петля утворюється з дна і навіть іноді відбувається лама.

Чому це відбувається, чому друкарські машинки типу чайки або Подольськ, як правило, “відмовляються”, щоб шити трикотаж? Чи можна налаштувати звичайну пряму смужку машину так, щоб вона шивала трикотаж без зшивання дефектів?

Всі ці питання, а також те, що трикотажні перекритті та диференціальні, яка різниця між швейною машиною, призначеною для пошиття трикотажних тканин (дозаторів, кеверк), ви дізнаєтеся в цій статті.

Ми виконуємо трикотажні шви на звичайній друкарській машинці

Пряма лінія

Ви можете носити трикотаж з звичайною прямою лінією. Але для цього ви повинні звернути увагу на наступні поради:

 • Виявляють довжину стібка не більше 2 мм. Краще. 1,5 мм.
 • Покладіть лінію на відстань 1-1,2 см від краю.
 • Виконання результату, вам потрібно трохи розтягнути полотно з двома руками спереду і за лапами. Потрібно, щоб нитки не розбилися в шкарпетки. Розтягування трикотажу повинно бути лише у місці, де знаходиться лінія.
 • Після завершення трикотажної лінії вам потрібно згинати надбавки на шов і відтворювати їх.

Звичайна пряма лінія може виконуватися тими полотнами, які помірно розтягуються.

Трикотажна лінія

Цей тип стібка присутній у деяких сучасних швейних машинах. Шва має тип блискавки і має високу еластичність, завдяки чому тканина ідеально простягається, а його кріпильна різьба не порушує сильну напругу.

Спеціальні рекомендації при використанні трикотажних ліній. Тканина не потрібно розтягуватися, тому що мальовнича форма шва дозволяє матеріалу розтягуватися.

Метехнічна лінія

Цей шов дозволяє одночасно тримати заготовки та обробляти свої розділи. Він має естетичний вигляд і чудово підходить для роботи з трикотажним.

Лінії крилярів. це імітація шва оверлок. Однак, на відміну від нього, цей шов менш еластичний. Він має високу силу і добре підходить для швейного одягу з добре витягування тонкого трикотажу. Starmermactic Line часто використовується при роботі з щільно придатним одягом.

У швейному процесі напруга тканини не потрібна, оскільки шов трохи розтягується. Але варто обережність при використанні зворотного стібка. У деяких місцях є печатка печатка, внаслідок чого вона втратить свою еластичність і може бути порушена сильним напруженим.

У сучасних автомобілях може бути кілька видів стеммерів. На додаток до зовнішніх відмінностей, для їх застосування можуть існувати різні умови. Тому перед початком роботи краще прочитати інструкцію для конкретної машини для шиття.

Деякі види стемемних ліній нагадують чотири-піксель. Однак це не більше, ніж зовнішня подібність, оскільки побутові швейні машини не здатна прокласти нитку так само, як перекриття. Тому бажано знімати трикотаж на відстані 0,5 мм від краю розрізу, а після. м’яко укусити надлишок речовини. Це дозволить вам отримати ідеально гладкий і красивий край.

Зигзаг

Це класична лінія, що використовується у багатьох побутових швейних машинах. Це чудово підходить для роботи з трикотажними тканинами, оскільки воно не затягує тканину і має достатню маржу безпеки. Регульовані розміри зигзагових стібків, що дозволяє працювати з різними матеріалами.

Для швейного трикотажу, ви повинні слухати наступні поради:

 • Середня довжина стібка становить 2,5-3 мм.
 • Ширина стібка. 1 мм. Для невеликих виробів можна зменшити до 0,5 мм.
 • Шов у пару на відстані 1,5 см від краю.
 • Не потрібно розтягувати матеріал у процесі нагрівання. Якщо це важко сприяти, ви повинні послабити натискання лапи.
 • Після виконання лінії вам потрібно зігнути допомогу і відтворювати їх.

Подвійна стібка

Особливістю цього методу є виконання двох паралельних швів. Вони можуть бути як прямими, так і зигзагом. Останній варіант краще через еластичність шва.

 • Ми робимо першу лінію на мескітній риболовлі.
 • Наступний рядок знаходиться на відстані 0,5 см від першого і проходить на допомогу.
 • Вирізати надлишкову тканину вздовж останньої лінії.
READ  Пральна машина Bosch Logixx 7 Коди помилок

Якщо ви використовуєте прямі лінії, не забудьте трохи витягнути в Інтернеті в процесі швейного трикотажу.

Шва подвійна голка

Цей тип лінії може бути використаний при роботі з будь-яким типом матеріалу. У процесі роботи нитка трансферу утворюється пружним зигзаговим швом.

 • Проведення подвійної голки, переконайтеся, що правою голкою проходить через лінію риболовлі, а ліворуч. на допомогу.
 • Налаштуйте напругу нитки на непотрібний клапан матеріалу. Для цього слідуйте за якістю шва. Якщо виявляється слабким (зигзаг не утворюється на неправильному), то напруга повинна бути збільшена. Якщо між лініями з’явилася канавка, це вказує на надмірне напруження полотна.
 • Після того, як ви налаштували напругу нитки, натягуючи тканину не потрібно.

Лікування трикотажу

Трикотажне полотно при обробці зазвичай не сировина, тому їм достатньо, щоб запустити. Але якщо все ще існує потреба у різанні різання, ми вибираємо великі варіанти зигзагів, наприклад, довжина 1,5 мм, а ширина 5 мм підходить. Ви також можете встановити пішохідну лапу. Це запобіжить розтягненню розділів.

Важливо не закласти ці лінії, близькі до розділів, інакше ви можете їх деформувати. Відступ близько 5 міліметрів, а потім розрізають окремо. Вона виявляється довше, але це набагато краще.

/ Ви також можете обговорити трикотаж, як лінія

Трикотажний шов на швейній машині

Як флеш-трикотаж на звичайній швейній машині? У цьому процесі використовуються кілька сортів швів, кожен з яких готується вирішенням його завдання. Розглянемо більш докладно, як стримати в трикотажну футболку на друкарській машинці. Вам необхідно:

 • Лікувати дно зигзаг;
 • Ретельно відрізають надлишок речовину до початку стартового шва;
 • Відправити край у сантиметр, повідомте або подрібнити на шпильки;
 • Спалах лінії подвійної голки з передньої сторони.

Якщо вам потрібно шити два полотна, використовується пряма лінія. Це підходить, якщо це не дуже багато. Краще використовувати для шиття спеціальної ноги. Встановити крок 1,5-2 міліметрів. Як правильно шити трикотаж на звичайній швейній машині, щоб при натязі матеріалу, нитки не поспішають? Використовуйте вузький зигзаг, півмільйона ширини. Якщо ви спалахнуте на 1,5 см від краю, лінія виявиться довговічною та еластичною.

При використанні невтомовного матеріалу не вимагає спеціальної обробки краю, ви можете використовувати подвійну лінію з однією голкою. Це зроблено прямий або зигзаг. Це робиться так:

 • Оцінюється дві частини продукту.
 • По косильної волосіні скріплення зшиваються.
 • Відступаючи до краю 3 міліметрів, друга лінія зшиває.
 • На кордоні, надлишок речовини відрізана.

Як шити на звичайній швейній машині з позитивним швом, якщо немає ніг? Вам потрібно спробувати зробити цей зигзаговий шов:

 • Якщо немає спеціальної ноги, покладіть на вершину і нижню частину матеріалу смуги.
 • Зробити зигзаговий шов на відстані 3 мм від краю, це питання з боку пізніше розрізана.

Оскільки в’язана мережа дуже драматизована, на сучасний лист плеча, на штанах, на місці кроку за кроком доцільно зробити стабілізуючі шви:

Як шити трикотаж на швейній машині: 5 способів

Вироби зшивання з трикотажу можна на звичайній швейній машині. Головне. трикотажний шов повинен підтримувати еластичність з Інтернетом. В іншому випадку лінія буде їздити.

Зшивання трикотажу на звичайному автомобілі. Футболка протягом 10 хвилин

Багато видів трикотажу не з’являються, тому обробка розділів продукту не потрібно. Достатньо деталей стека. Є п’ять способів виконання “трикотажних” швів у швейній машині.

Пряма лінія

Він підходить лише для невеликого витягування трикотажних полотен, оскільки вона не має еластичності. Під час етапів частин тканина повинна бути злегка затягування. Потім він прийме свою оригінальну форму, і лінія вийде. Після розшарування частин, зникає шов. Багатофункціональний субстрат для прасування можна купити з магазину Burda.

Лінія зигзаг

Підходить для будь-якого виду трикотажу. Лінії Zigzag не затягують тканину під час шиття. На друкарській машинці встановіть мінімальну довжину довжини та ширини стібка, лінія повинна вивернутися вузькою. Під час стратифікації частин тканина не розтягується. Після укладання швів швів.

Подвійна стібка

Деталі крокують з двома прямими або зигзаговими лініями, які виконуються паралельно, на відстані 3 мм один від одного. По-перше, запустіть одну лінію з 1,5 см. Потім відступають приблизно 3 мм у бік розрізу і прокладає другу лінію. Surgeneck різання близько до рядка. Швейні ножиці можна купити з магазину Burda.

Щоб зберегти еластичність трикотажу, під час нагрівання два прямі лінії злегка розтягують тканину. Такі шви починаються з одного боку.

Шва подвійна голка

Такий шов підходить для будь-якого виду трикотажу. Швейна функція подвійна голка майже всі сучасні швейні машини. Дотримуйтесь інструкцій для роботи з подвійною голкою. По-перше, заповніть нитку в ліву голку, потім. праворуч. Зупинити деталі на повільній швидкості.

READ  Найкраща швейна машина для всіх видів тканини

Лінія зберігає еластичність через лінії зигзагів, яка утворюється затвором з зворотної сторони шва.

Стретч

Цей вузький стібок спеціально розроблений для нагрівання трикотажних частин тканини на швейну машину та здатність повністю вирівняти шви.

Як шити трикотаж на звичайній швейній машині без перекриття? || Я хочу шити

Якщо є ще необхідність обробки відкритих секцій, скористайтеся лінією, яка імітує Overlock Seam.

Результат є міцним швом і обробленим краєм, як на Overlock.

Для зручності лінії Overlock виконується за допомогою ноги обробки краю. Ширина шва приблизно 5 мм. Під час шиття не тягніть тканину.

Догляд за трикотажу

Так що полотно не розтягується, залізо у напрямку переднього “коси” на власний капітал. Прасувальна тканина з неправильної сторони, попередньо гоночна тканина з рукою.

Миючий трикотаж також залежить від складу тканини. Трикотаж із змішаних або синтетичних волокон стирається в делікатний режим або вручну. Виберіть спеціальні миючі засоби для прання. Бавовняна трикотажна стирається при температурі 40-60 градусів. Вироби з дорогого вовняного або шовкового трикотажу можуть бути надані в хімчистці або стираються вручну делікатні засоби. Обережно стискайте тканину (не скручування) і розкладаються на сушильному рушнику.

Видалити Катошков, скористайтеся спеціальною друкарською машинкою, яка м’яко скорочує їх з поверхні тканини. Тримайте одяг з трикотажу в шафі в складеному стані, на тканині для вішалки може розтягуватися.

Швейні трюки на звичайній швейній машині

Багато хто намагався шити трикотаж на звичайній швейній машині, помітили, що часто машина відмовляється зробити гарну і гладку лінію. У в’язаному зшиванні утворюється, пропускання, нижні нитки петлі, а іноді й розбивається. Чому це відбувається і як я можу це виправити?

По-перше, для швейних тканин з трикотажного, спеціального в’язання, він називається п’єсами Woofer. декольський кільце або ланцюгова стібка. Sheos з її задньої сторони, як “pigtail”. Подивіться будь-яку фабричну обробку футболок, і ви переконаєтеся.

По-друге, трикотажна стійка, що має диференціальну (розтягнучу тканину) стійку з одночасним прокладкою стібка нагрівального ланцюга, використовується для нагрівання трикотажних ділянок.

Добре, по-третє, спеціальні голки та нитки використовуються для швейного трикотажу. Останній елемент є вирішальним для вашої швейної машини, тому давайте справимося з якою голкою повинна використовувати трикотаж, які нитки повинні бути використані для отримання високоякісної лінії та розглянути інші фактори, що впливають на якість лінії.

Голки для пошиття трикотажних тканин

Причини, що впливають на якість утвореної лінії, коли прискорює трикотаж. Одним з них є неправильно вибрана голка. Універсальні голки, які найчастіше використовуються на швейних машинах “погано” підходять для пошиття трикотажу. Недостатньо, щоб гострий край голки може пошкодити переплетення трикотажного полотна, тому він може бути причиною занадто малого петля біля голки. І носик човника просто проходить повз неї, не захоплюючи верхню нитку. Як результат, відсутній.

Поради для роботи з в’язанням на простому швейній машині

Замініть універсальну голку з спеціальною голкою з закругленим краєм, призначеним для пошиття таких тканин. Голка з такою наконечкою не проколює волокна трикотажу, але проходить між ними і створює найкращі умови для утворення петлі. На упаковці з такими голками є напис “Jersy”, і “кулькова точка” означає, що голки мають округлені краю.

Однак ви повинні знати, що придбання упаковки спеціальних трикотажних голок не завжди вирішує проблему, особливо для швейних машин старого типу, типу Подільська або Чайка. Є число та інші чинники, які будуть обговорюватися трохи нижче.

Ця схема показує трикотажну переплетення типу тканин. Зовні він нагадує в’язання в’язання або друкарської машинки, так і називається трикотажною тканиною. “Весняні” петлі дають тканини багато корисних якостей, таких як розширюваність, слабке підкріплення тощо., Але в той же час створюйте певні труднощі пришивши їх на звичайні побутові швейні машини.

Нитки для трикотажних тканин та їх напруженість

Швейна трикотажна “не любить” ніякої прямої машини. Трикотаж для швейної машини Shuttle Stitch. це тест, який не всі автомобілі. Правда, сучасні побутові машини повністю справляються з цим завданням, з урахуванням деяких вимог. Як ви вже зрозуміли, один з них. це високоякісна нитка та її правильна напруженість.

READ  Слід скло в пральній машині

Швейні нитки повинні бути тонкими, еластичними та довговічними. В основному, всі види сучасних потоків, що надходять на продаж відділу аксесуарів, відповідають цим параметрам. Але, тим не менше, необхідно визначити, який тип нитки підходить для друкарської машинки.

Природно, вам потрібно “забути” про обробку товщими нитками, і тим більше про теми від старих запасів бабусі. В ідеалі, для швейного трикотажу, нитки підходять для конічних великих котушок, але оскільки вони досить дорогі з використанням ниток на дрібних котушках, таких як “ідеально”.

Перед швейним трикотажним, вам потрібно правильно налаштувати напругу верхньої та нижньої нитки.

Зазвичай, нижня нитка не повинна регулюватися, але коли ви швейні трикотаж, воно часто дозволяє усунути петлю нитки в лінії. Якщо, притягнувши верхню нитку, петля не зупиняється внизу, потім спробуйте трохи послабити напругу нижньої нитки.

Зверніть увагу, що, коли ви отримуєте деталі трикотажної тканини, в одному з напрямків, лінія буде більш ослабленою (зазвичай поперечною). Усуньте цей “ефект” за допомогою напруги не зможе. Просто трикотаж під впливом стопи та зубів RCECK розтягується, а після того, як вона приймає колишню форму і шви ослаблені. До речі, тиск лап також повинен регулювати.

Щоб усунути його за допомогою стабілізаторів (прокладки), включаючи нарізані смужки з газети. Паперова смужка піднімається під тканиною, а після, ретельно витягує з шва. До речі, часто саме таке “складно” метод може усунути пропуски в лінії швейної машини Подільська або чайка.

Але, природно, це занадто екстравагантний, щоб використовувати, який є небажаним. Якщо ви замінили голки та підібрали нитки, скориговані напругу, а петля та проходження не зникають, це означає, що вам потрібно регулювати швейну машину. Але лише досвідчений майстран може бути налаштований на аварійну трикотажну тканину.

Яка різниця між трикотажним перекриттям

Майже всі сучасні побутові оверконти трикотажні оверлками. Основна відмінність між трикотажними оверлок з звичайного полягає в тому, що трикотажний оверлок має спеціальний пристрій рейки (зуби під лапою). Під час роботи залізничного, спеціально компресу (розтягування) трикотажну тканину, а після нагрівання полотно все ще розтягується (затягується). В результаті, шви виявляється розтягнутою і витримує більше навантаження на розрив.

Наприклад, якщо у вас є трикотажна тканина на звичайній друкарській машинці, і в той же час сильно тягніть напругу нитки, щоб усунути слабкість у лінії, то це буде дуже красивим стібком, але кріпленням. Розтягнути цю область руками, а ваш прекрасний шов просто вибухнув. Це головна мета трикотажного. виконувати еластичний та розтягнутий шов.

Оверлок з диференціальними рейками можуть шити не тільки трикотаж. Ця функція легко вимкнути, використовуючи спеціальну ручку. І навіть, навпаки, ви можете “зробити” рейку, щоб збирати тканину. Ви повинні знати, що Overlocks старих моделей, включаючи клас Overlock 51, не можуть якісно виконувати лікування трикотажних тканин. І не дивуйтеся, якщо з’єднувальні шви трикотажу, обробляються лише тривимірним оверлка, вибухнуть з часом.

Інші причини, через які машина не шиває трикотаж

Ну, останній. Швейна машина Подільська або Швейна машина Чайка Часто відмовляється шити трикотаж. І навіть майстер не завжди вміє коригувати його до пошиття трикотажної тканини. Якщо ви хочете перевірити роботу майстра для ремонту швейних машин, попросіть в кінці роботи, щоб стати частиною самих “шкідливої” трикотажної тканини. Якщо лінія навіть не має жодного пропуску, то це “добре” і досвідчений майстер.

Старі машини мають іншу коригування взаємодії голки та носа човника. Зрештою, в ті часи, коли вони були звільнені, ніхто не підозрює, що такі тканини будуть повністю і близькі. Тому сучасні автомобілі налаштовуються на пошиття трикотажу, а старі автомобілі потребують переконфігуруючого.

Scho zshiti z knickling і de cognis yacysnі матерів?

Трикотажна тканина Досволла, що задовольняє Velmi Riznanitni virobi: caps, sveti, кардиган, сукні I masu’s виступи абсолютно бути. Scho ж вібраті? Тут все повинно бути видно Viulya. Naigovo tseta pіdibrati yaksnu тканина, певні yaki vi can in the intertherenet-shop barbatextle. Наші каталоги мають широкий розстріл продуктів міста України. SVI Тканини не ТІЛКИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТАНДАРТІВ YAKOSTI, ALE TOGEHEZH VІDRIZNYUZHUYU!