Як увімкнути гарячу воду на котла Navien

Водонагрівачі

У квартирі ми використовуємо газовий котел Navien Ice Saving

Двохмагнітний газовий котел Бренд Navien Ace отримав нас разом з квартирою, яку ми купили. Він вже був підключений до системи опалення та гарячої води. Тобто, був повністю готовий до використання.

.

Котл повністю забезпечує функціонування автономної системи опалення та доставки гарячої води до кімнати. Правда, для того, щоб це було працювати, не тільки газовий лайнер необхідний, але також зв’язок котла до енергетичної мережі. Якщо раптом взимку ви вимкнули світло, система опалення також буде провалюватися, оскільки котел не зможе працювати взагалі. Його електронний механізм комутації / вимкнення не може працювати без електрики, однак, як будь-який інший електронний механізм.

Якщо ви вирішите перейти до такого джерела тепла та гарячої води, щоб заощадити на комунальних рахунках. не сумнівайтеся, ви зробили правильний вибір.

Для порівняння, що живуть у студійній квартирі площею 37 кВ. М. Ми заплатили за опалення та гарячу воду близько 1800 / місяць. Переїхавши до квартири 100 квадратних метрів. М. З теплим підлогою на автономному газовому опалі, ми почали платити за ці зручності близько 1200 / місяць. Наша орендна плата з збільшенням площі не тільки не збільшилася, але лише зменшилася.

Navien Ace. 20A котел не є найпотужнішим з усіх. Це стосується середньої потужності. Цей котел достатньо, щоб зігріти житловий простір 100-150 квадратних метрів.

Пристрій та елементи котла на фото нижче:

У той же час може забезпечити не тільки опалення по всій території квартири, але й подавати гарячу воду на кухню та у ванній кімнаті. Нагрівальна гаряча вода залежно від вказаного встановлення здійснюється в діапазоні від 30 до 60 ° С.

Фото нижче датчика тиску в системі:

Нагрівання системи опалення також можна регулювати від 40 до 80 ° С. Природно, що більша температура нагріву, тим більша витрата газу. Перевага полягає в тому, що можна встановити бажану температуру води та нагрівання. І у випадку від’їзду, ви, як правило, ви можете вимкнути систему опалення. Котел не рухається у будь-якому випадку, оскільки система захисту автоматично перетворять її на слабке нагрівання при 21 ° С, якщо температура води в трубах буде менше 6 ° С.

Існує функція режиму перемикання води з зими до літа. З літньою режимом рідина, що входить до котла, нагрівається до температури, над вказаним, потім циркулює всередині котла, нагріваючи знову вхідну воду. Таким чином, гаряча вода на розетку достатньо. Це значно збережений газ.

Інструкції для підключення котла на малюнках нижче:

Тепер трохи про мінуси використання цієї котла з корейського виробника Navien. Найголовніше. розігріти на деякий час. Тому, коли ви включаєте гарячий водяний кран, перший раз вода, досить прохолодно, щоб мити.

Якщо у вас є будинок, де у вас є привід, я раджу вам покласти його і об’єднати цю холодну воду там, що потім можна використовувати для широкого спектру технічних потреб. Об’єм такої рідини становить приблизно 7-10 літрів у тому випадку, якщо ніхто не включив кран гарячої води, а котел не працював у режимі опалення.

GAZ34.Ru Navien Deluxe 24K Чому котел не теплою водою.

Другий мінус. після деякого переривання, коли котел увімкнено, вода нерівномірно нагрівається. Близько півгодини після того, як ви почали мити, температура води коливається від найгарячіших до дуже холодного. Але через 15-20 хвилин котел адаптується до режиму опалення, необхідного вам, і ця проблема зникає.

Принцип роботи котла

Щоб з’ясувати причини розбиття, потрібно зрозуміти, як працює котел. Пристрої подвійного замикання “Арістон”, “Баксі” та інші моделі мають кілька блоків. У газовому блоці відбувається запалювання та горіння, водяна збірка несе відповідальність за постачання води та тиску в шосе. Блок димоходу відображає продукти згоряння на вулицю.

Як тільки ви запускаєте котел, насос спрацьовує, який насолоджується водою в систему. Відкритий газовий клапан. Рідина циркулює вздовж труб теплообмінників, а пальник рівномірно зігріває його тіло. Датчики контролюють процес опалення. Як тільки температура досягає даного, газопостачання вимикається, зупинки нагрівання.

Коли температура починає знижуватися, датчики надсилатимуть сигнал до модуля керування. цикл опалення почнеться знову.

Коли змішувач відкривається, датчик потоку працює. Це дає сигнал для перемикання тристороннього клапана для нагрівання DHW. Коли змішувача закривається, клапан перемикається до системи опалення. Деякі моделі оснащені режимом швидкого запуску. Тоді клапан періодично перемикається, нагрівається і перший, а другий теплообмінник.

Основні характеристики продуктів

Котел відрізняється низькою ціною. Тим не менш, газовий котел Navien дуже детальний, встановлюючи будь-які режими ретельно пофарбовані. Таким чином, можна зрозуміти, як серйозно виробник звернувся до звіту основних аспектів управління звичайним покупцем. Користувачі не матимуть проблем з налаштуванням та використанням пристрою.

Така ж метою слідує за електронною системою управління, а також коригування інших ключових параметрів. Щоб зрозуміти, як універсальне обладнання. Navien, ми надаємо короткий список своїх здібностей для роботи в нестандартних умовах.

 • Для захисту та згладжування напруг напруги напруги, застосовується схема регулювання за допомогою чіп-мікропроцесора. Коли параметри електроніки змінюються, він підтримує режим, який дозволяє нормально функціонувати всім компонентам котла. Це не тільки розширює термін служби підрозділу, але також усуває деякі несправності газового котла Navien, які можуть бути викликані помилковим запуском датчиків. Ця особливість електроніки дуже важлива, оскільки напруга живлення може коливатися в межах 30% і більше від номінального.
 • Можливі закупорки та несправності газових котлів NAVIEN зменшуються, викликані нестандартним тиском води. Дизайн продуманий, щоб він впевнено працює, навіть коли індикатор скидається до 0.1 бар. Це робить пристрій ідеальним для установки на верхніх поверхах багатоквартирних будинків, де періодично виникає тиск води у холодній схемі води.
 • Пов’язані з нестандартними поліфвертаровими індикаторами газового тиску газового котла NAVIEN успішно нейтралізується. Інжектори, системи захисту, що забезпечують те, що одиниця впевнено працює навіть з краплинним тиском до 4 мбар. Це надзвичайно низький показник, який не можна використовувати найсучаснішими електронними системами управління.
 • Відповідно до газової стінки навігації, закріпленого котла, заморожування системи опалення буде перешкоджати, навіть якщо газопостачання припиняється. Щоб запобігти аварійному режимі, коли температура теплоносія знижується нижче 5 градусів за Цельсієм, і неможливість пальника, вбудований насос починає примушувати безперервну циркуляцію води в системі, яка не дозволяє його заморожувати.
 • Оскільки всі системи цього бренду обладнані подвійним теплообмінником для окремого нагрівання гарячої води та теплоносія для опалення, ви можете гнучко налаштовувати режими пріоритетів. Існує можливість навіть встановити умови для попередньої обробки води для гарячого водопостачання. Електроніка дозволяє дуже зручні налаштування, а посібник з подвійного інтегрального газового котла Navien буде чітко показати користувачеві, як це зробити.

Обладнання цієї компанії передбачає передовий принцип управління. Віддалений, з якого встановлюються параметри та режими режиму. віддалені. Він також використовується як зовнішній сенсор термостату, для вимірювання та підтримки кімнатної температури.

Інженерні особливості продукції навігації, які встановлюють високі параметри її якості, а також підтверджують думку деяких фахівців з необмеженого робочого періоду котлів, такі факти включають.

 • Окремі теплообмінники з нержавіючої сталі, не підлягають корозійності, забезпечуючи високу теплопередачу.
 • Автоматична система обслуговування тиску в системі опалення. Якщо вода перевищена, вода об’єднана, з недостатньою індикатором. отримує з системи холодного водопостачання відповідно до інструкцій для газового котла навігації певної моделі. Для контролю тиску є манометр.
 • Вхідна вода проходить через фільтр і ефективно очищається.
 • Особисті каналізаційні канали забезпечуються позбутися води в катушках, якщо неможливо виконати примусове кровообіг.
 • Електроніка контролює постачання газу так саме, що температура води в системі може бути встановлена ​​до 0,1 ° С.
 • У літній період ви можете змінити режим роботи, щоб забезпечити лише потреби гарячої води. Легко зробити обидва відповідно до інструкцій для газових котлів, Navien та документації для інших моделей.
 • Щоб зберегти паливо, є індивідуальний режим за межами будинку, коли котел може мінімально підтримувати температуру приміщення.
READ  Як покласти повітря з котла Арістона

Основні недоліки систем

З усією функціональністю, начинками з електронікою, зручністю та ігноруванням складних умов праці, газові котли Navien не позбавлені деяких недоліків. Користувачі часто стикаються з випадками, коли пристрій відмовляється працювати, оскільки електроніка сигналів є критичною помилкою. Це відбувається з різних причин, у тому числі тих, пов’язаних з високою чутливістю датчика. Розглянемо дві найчастіше повторювані помилки. Димовидалення При проблемах з видаленням продуктів згоряння виникає код несправності 10 газових котлів NAVIEN. Згідно з посібником користувача, причини такого сигналу можуть бути декількома:

 • відмова турбіни (двигуна або через проблему в механізмі зволодження);
 • Недійсне прикріплення датчиків тиску;
 • засмічення димоходу;
 • Велика довжина проведення труби (максимальна довжина вказана в інструкціях);
 • Порив вітру.

Найчастіше користувачі мають наступне зображення:

Багато хто засмучений, думаючи, що проблеми в роботі турбіни. Однак, як не дивно, найчастіше причиною складається з сильного вітру на вулиці. Як заявляє виробник, рекомендується готувати котли з умовою димоходу до підвітряної сторони будівлі.

Внаслідок того, що в різний час року вітер дме різними способами, тому системи опалення можуть відмовитися від сигналу датчика, сигналізація несправності 10. Один з методів рішень. зміна димоходу.

Оскільки це не буде працювати негайно, ви можете відкрити пристрій для пристрою та від’єднати насадку повітря. Турбіна почне вибирати його з кімнати, котел зароблятиме. Рішення тимчасово, але працює.

Датчик відмови від полум’я

Помилка несправності 03 Газові котли Navien викликана поганою якістю палива. Механіка виникнення проблеми полягає в наступному:

Навіен 16 Огляд котла.

 • газ обслуговується;
 • Тиск у шосе достатньо, щоб датчики не підняли тривогу;
 • Під час прогресу немає достатнього нагрівання датчикового електроду, оскільки розподіл температурних зон полум’я погіршується.

Проблема вирішується виключно методом відбору. Перше, що потрібно перевірити. чистота сопел газу. Якщо вони є чистими та поданими палива, другий етап повинен бути вибраний положення датчика електрода. Вона повинна бути на етапі гарячого полум’я, щоб сигнал правильно визначений. Така помилка є рідкістю, де газ забезпечується гарною якістю, оскільки продукція цієї компанії ідеально справляються з будь-якими індикаторами тиску. Але на території регіонів з низькою якістю газової підготовки, несправність з кодом 03 досить поширена. Іноді потрібно кілька разів змінювати положення датчика електроду в одному опалювальному сезоні.

Загалом, система опалення виробника є досить дешевою, технологічно обладнаним розчином, ідеальним для того, щоб впоратися з нестандартними умовами праці. Вони можуть бути надзвичайно корисними, тому що дуже надійний і довговічний. Всі компоненти виготовляються компанією Корея та Японія підприємства, якісні збори, котли відповідають усім міжнародним стандартам. Вгору

Як і будь-який складний пристрій, навісні котли не позбавлені проблем. Однак, в більшості випадків, користувач не стикається з проблемами під час роботи обладнання з цього виробника.

Як вимкнути нагрівання на котлі Navien Ace: Перейти до літнього режиму

Завдяки своїй надійності та невеликій ціні, навігаційні котли, вироблені корейською компанією Navien, став найпопулярнішим брендом у Росії. Через сучасного дизайну, котли Navien Ace вважаються найбільш компактними стінними котлами на ринку.

Крім того, їх сучасний вигляд легко вписується майже до будь-якого інтер’єру.

Легко працювати дозволить як літніх людей, так і дітей. Налаштуйте зручний рівень тепла та температуру гарячої води. Але з початком весни люди все частіше цікавляться одним питанням “Як вимкнути опалення на котлі Navien Ace?”.

Саме на цьому питанні ми вирішили відповісти на цю статтю.

Ми підготували докладні інструкції щодо Navien Ace: як вимкнути нагрівання та / або збільшити гаряче нагрівання води.

Спочатку давайте подивимося на панель керування та що це таке:

один. На панелі керування є дисплей, то, як відображається поточний режим роботи котла, відображається цільова температура системи опалення та гаряча вода.

Напис факт. це фактична температура води всередині радіаторів.

Щоб встановити температуру води в системі опалення, потрібно натиснути клавішу радіатора.

Після натискання клавіші, використовуючи клавіші, ви можете встановити необхідну температуру теплоносія при нагріванні.

Після вибору необхідної температури ви побачите миготливий образ радіатора, а на екрані буде змінено на дисплеї.

Після досягнення заданої температури котел вимикається і знову запускається, коли вода охолоджується в системі опалення.

На панелі керування є таймер. Щоб перейти до цього режиму, потрібно тричі натиснути клавішу радіатора.

Розкриваючи час на таймер, який ви поклали час пошуку котла в непрацюючому стані. Після цього котел буде працювати 30 хвилин і знову вимкнути. Такий режим роботи дозволить вам вибрати, скільки часу в день, котел буде працювати.

Натиснувши клавішу з зображенням радіатора, ви можете вибрати режим опалення за температурою в кімнаті.

Через термостат на панелі керування є можливість керувати котлом для температури внутрішнього повітря. Тобто. Котел не звернеє увагу на температуру теплоносія в трубах.

Його завдання буде. Нагрійте повітря в кімнату, щоб зручно для хоста температури.

Натискання зображення змішувача, ви можете вибрати температуру нагріву гарячої води.

Після цього клацання котел йде до режиму “поза дому”, або, як це також називається, “Літній режим”. У цьому режимі котел повністю перестає працювати над нагріванням і проходить тільки до нагрівання гарячої води.

Температура гарячої води буде дорівнювати температурі, яку ви запитали у попередньому пункті.

Мінімальна температура теплоносія може досягати 40 с, а максимум. не повинно перевищувати 80 с.

Також на панелі керування є ключ вимкнення котла.

Після включення, він запалить пальника (якщо в той час це необхідно), і буде продовжувати працювати, виконуючи команди останнього режиму, в якому він був вимкнений. Якщо значок ключа вогніться червоним, це означає несправність в котлі.

Щоб усунути це, краще негайно звернутися до найближчого сервісного центру Navien.

Ну, ми розібрали, як працює панель керування котлами Navien Ace. Тепер ви знаєте, як вимкнути нагрівання на котлі Navien Ace, а також набагато більше. Завдяки цим знанням, ви ніколи не будете питати питання “Навіен Аце, як вимкнути нагрівання”, а з настанням гарячих днів ви не будете купатися в задушливому квартирі або будинку. Якщо у вас є питання. Сміливо попросіть їх по телефону. Або писати в чаті на цій сторінці. Завжди раді допомогти!

Налаштування газового котла Navien

Далі розглянемо, як налаштувати газовий котел Navien Deluxe з власними руками. Маніпуляції виконані за допомогою віддаленої консолі, що має вбудований датчик температури.

Регулювання нагрівання

Щоб налаштувати режим опалення та встановити температуру теплоносія, потрібно натиснути кнопку з зображенням радіатора, доки на екрані з’являється однакова піктограма. Якщо картина “Радіатор” блимає, це означає, що на екрані відображається встановлена ​​температура теплоносія. Якщо символ не спалахує, відображається фактичний рівень опалення води.

Щоб встановити бажану температуру, використовуйте кнопки “” та “-” з піктограмою миготливого “радіатора”. Можливий діапазон знаходиться в діапазоні від 40ºC до 80ºC. Після регулювання температури він автоматично зберігає. Кілька секунд піктограма радіатора буде спалахнути, після чого на екрані відображається фактична температура теплоносія.

Нагрівання з регулюванням температури повітря

Щоб регулювати потрібну температуру повітря в кімнаті, потрібно натиснути кнопку “Радіатор”, а на екрані з’являється зображення “Будинок з термометром”. Це означає режим “нагрівання з регулюванням температури повітря в кімнаті”.

З миготливою символом “будинок з термометром” на екрані виводить бажану кімнату. За допомогою неінгінальної ікони, на дисплеї відображається фактична температура приміщення.

Коли піктограма спалахує, використовуючи кнопку “” та “-“, бажаний рівень нагрівання в кімнаті, регулюється в діапазоні 10-40ºC. Після цього температура автоматично зберігається, і піктограма зупиняє блимання.

Налаштування температури гарячої води

Щоб регулювати температуру гарячої води, необхідно натиснути кнопку “Водний кран”, доки не з’явиться аналогічний символ миготливого символу. Після цього ви можете встановити потрібну температуру гарячої води в діапазоні від 30ºC до 60ºC. Налаштування автоматично зберігаються, а символ “Водний кран” припинить блимати.

READ  Як зменшити тиск у котлі Navien

Зверніть увагу! У режимі “гаряча вода”, температура нагрівання води регулюється іншим чином.

Тепер розгляньте, як налаштувати газовий котел Deluxe Deluxe у режимі “гаряча вода”. Щоб активувати його, ви затискаєте клавішу “Водний кран”, доки на екрані з’являється символ “крана та іскри”. Тепер ви можете встановити потрібну температуру за допомогою клавіш “” та “-“. Під час зміни температури DHW над символом “крана та іскри”, значок “водяного крана” повинен спалахнути.

Режим “гаряча вода” означає підготовку водопостачання заданої температури, навіть якщо вона не використовується. Це дозволяє вам подати нагріву воду споживачеві протягом декількох секунд.

Режим “поза домом”

Режим “зовнішнього будинку” передбачає роботу газового котла лише для приготування гарячої води. Щоб перевести пристрій до цього режиму, потрібно натиснути кнопку, на якій зображені стрілка та водяний кран. На екрані з’явився символ “водяний кран”, означає, що встановлено режим “поза домом”. Поруч з ним відображається фактична температура в кімнаті.

Зверніть увагу! Цей режим зручний для використання в теплому сезоні, коли потрібна гаряча вода, і немає необхідності нагрівання.

Встановлення режиму таймера

Режим “таймер” повинен встановити час зупинки роботи газового котла протягом 0 до 12 годин. Пристрій буде працювати півгодини, від’єднавшись до моменту заданого інтервалу.

Щоб встановити режим “таймер”, потрібно натиснути кнопку “Радіатор”, доки не з’явиться символ годинника. З миготливою іконою з клавішами “” та “-” встановіть інтервал часу. Значення зберігається, “Годинник” зупиняє блимати, а на дисплеї відображається фактична температура повітря.

Котл подвійного замикання підтримує певну температуру в ланцюзі гарячої води. Коли ви включаєте гарячу воду на одному з пунктів:

 • Деякий час від крана продовжує ходити холодну воду, яка до її відкриття стояла в трубі,
 • Вона перетворюється на нагрівання котла, і для того, щоб він був випущений певний час, щоб його вивільняється при заданій температурі,
 • Через кілька секунд, підігрівальна вода надходить у трубу і починає рух до точки огорожі,
 • Ще кілька секунд потрібні так, щоб гаряча вода досягла точки огорожі,
 • Додаткові кілька секунд необхідні через те, що отримана вода, здається, занадто гаряча, і вона регулює змішувач водопостачання.

Таким чином, з моменту відкриття крана гарячої води і до початку подачі води, яка має зручну температуру, займає щонайменше кілька секунд. Подача точка огорожі води з котла розташована, тим більше цього періоду часу.

Весь цей час користувач не може повністю використовувати воду, і це буде те, що котел не тепло нормальної гарячої води. Він очікує, що момент споживання води, що має зручну температуру. Тим часом вода, що не має комфортної температури, просто йде в каналізацію.

Непродуктивне споживання води може бути з декількох літрів до намету літрів, залежно від того, наскільки далеко витікає водяний паркан з котла.

Чому Навіен Айс котла зігріває гарячу воду

Намінний стіновий котел. це лідер продажу в Росії. Цей заголовок він заслужив, завдяки своїй надійності та простоті установки. Виробник цього котла є корейська компанія Navien, яка завдяки висновку цієї моделі на ринок стала продавцем котлів у Російській Федерації.

Завдяки сучасному дизайну будівництва, котли Navien Ace виглядають чудово в будь-якому інтер’єрі. Але, як і будь-який інший механізм, цей котел іноді повинен бути відремонтований.

Найпоширеніша скарга на цю модель. Котл Navien Ace не теплою водою.

Вона проявляється таким чином: холодну воду в котлі приходить, а на виході котла. вода має однакову температуру, або трохи гарячу, ніж вхід.

Звичайно, щоб використовувати таку гарячу воду, наскільки це можливо, тому вам потрібно мати справу з проблемою.

Оскільки ми дуже часто чуємо скаргу щодо газового лейного льоду міді не гарячої води, ми вирішили розповісти вам про те, як вирішити цю проблему.

Традиційно. Немає жодного рішення щодо проблеми відсутності гарячої води.

Для нагрівання санітарної води в котлі три модулі відповідають: теплообмінник, в якому вода нагрівається безпосередньо, гідроуз, який перемикає котел від режиму опалення до режиму водяного опалення, а також датчик потоку води. хто розуміє, що споживання холодної води почалася через котли, і його треба нагріватися.

увімкнути, гарячу, котел, navien

У цій статті ми детально розповімо про ці три вузли, і перелічіть список дій, які допоможуть, якщо ваш газовий котел з ладу навігації зігріває воду.

Є кілька основних причин для цієї несправності.

У цьому випадку котел йде в режим водяного опалення, але він не отримує гарячої води з крана.

При засвоєні з теплообмінником, необхідно видалити теплообмінник і зробити його чистим. Якщо ви помітили пошкодження в самому теплообміннику. Вона повинна бути замінена.

Друга причина. Це провал тристороннього клапана. У цьому випадку, як коли теплообмінник забивається, коли котел йде до режиму теплового опалення, Navien Ace не тепло гарячої води. Потрібно замінити клапан. Основний знак цього розбиття. це падіння системи.

Третя причина полягає в тому, що леді Navien не теплою водою. Може бути розбиття датчика потоку води. За допомогою цієї несправності котел не може виявити протоку води через нього. У зв’язку з цим котел не переходить до режиму гарячої води, але залишається в режимі опалення.

Газ дворядковий котел Navien 24 Огляд та огляд!

І тепер усунути помилки в котлі.

Як промити та / або замінити теплообмінник. можна прочитати в іншій статті. Також. В іншу статтю ми детально розповідаємо заміну та підтримку тристороннього клапана.

Тут ми детально розповімо, як замінити або відновити датчик потоку котла.

З будь-якими маніпуляціями з котлом, перед початком роботи, ви повинні вимкнути котел від джерела живлення.

Щоб перейти до аналізу та визначення причини пошкодження котла, потрібно заблокувати газовий клапан.

Нижче, потрібно заблокувати крани на постачання та реверс нагрівання та водопостачання, а також злити воду з котла. Для цього: Зніміть кришку фільтра та злийте весь теплоносій котла.

Потім, видаляючи кріплення від водяного підкріплення, ми призначаємо канавну трубку до боку та використовуємо гідравлічну область.

Причиною несправності гідродера може бути поранений у датчику потоку води, а саме магніт, встановлений всередині гідравлічного кровообігу, може витягнути або стрижень пішов на бік і випав з датчика потоку води.

У зв’язку з цим котел перестає побачити протоку води, внаслідок чого кайлет льоду напівна нагріває гарячу воду. Щоб вирішити цю проблему, необхідно замінити гідравлічний вузол.

Поради щодо усунення несправностей у газових котлах Navien Ace

Navien Ly 24 настінний котел не може запустити. Якщо ви утримуєте клавішу початку, пальник горить. Але варто не виправити кнопку, пристрій зникає. Скажіть мені причину вини?

Схоже, як термопари або газовий клапан. Також може бути зменшення тиску газу на шосе постачання. Іноді є недостатня напруга контрольної дошки.

Виникла несправність. Включення відбувається з труднощами. Пальник запалювання горить, і немає вогню на головному вузлі пальника. Допоможіть мені зрозуміти, яка причина це?

Швидше за все, функціональна відмова механізму запалювання. Вам потрібно зміст сукупності та очищення механізму запалювання.

У чому полягає проблема, якщо двоконтурна котла Navien Ace 24K не може відключатися після встановлення бажаної температури? Опалення до 85 градусів, після цього не вдалося. Після операції перезавантаження цикл знову починається.

Можливо, плата не в порядку, датчик температури води котла має несправність, має проблему перегріву датчика. Неможливо виключити, що робота не вдається.

Не могли б ви сказати мені, чому температура теплоносія не піднімається більше 70? Нам потрібно налаштувати більше, але на екрані відображається, що це найбільше значення. Як збільшити нагрівання?

Якщо пристрій не виконується цикл підвищення температури опалювального контуру, то ймовірно, такі проблеми. У коригуванні, обмеження найвищої температури нагріву не вище 70 °. Зниження тягової тяги можна простежити.

Navien Ice 24K нестійкий почав працювати в режимі опалення гарячої води. Холодна вода може йти з крана, потім гаряча. Допомога, будь ласка, яка проблема?

Фактори виникнення функціональної недостатності, мабуть, наступні. Це трапилося з тим, як змішувати холодну воду через те, що 3-х шасовий клапан не працює. Сильне забруднення теплообмінника. Ми рекомендуємо його чистити.

READ  Газовий котел для відкритої системи опалення

Є кран під котлом, витік води часто трапляється з нього. Сама підрозділ не запускається. Що потрібно зробити?

Очевидно, охолоджувач протікає через клапан безпеки. Ця обставина вказує на підвищений тиск у системі. Крім того, клапан для заповнення системи може бути відкритий або повинен прокачати розширювальний бак.

Поясніть, з якої причини тиск постійно збільшується, а захисний клапан набуває чинності? Завжди відображається завжди значок нагрівання в циклі опалення. Що робити?

Існує проблема контуру нагріву датчика температури. Відсутність належного кровообігу охолоджуючої рідини в найменуванні нагрівальної риболовлі.

Чому газовий котел NAVEN ACE 13K часто вимикається? Скажімо, нещодавно запалювання п’єзо не могла працювати взагалі. Сервіс пристрою зробив у цьому місяці. Яка несправність?

Ми припускаємо, що в пристрої видалення диму є функціональні розлади. Перевірити димохід. Невиконання функцій п’єзорозу вказує на знос однієї з його частин після стрибка напруги або води.

Будь-хто може допомогти з’ясувати канал димоходу? Вже 2 дні відбулася зворотна тяга, при якій дим проходить прямо до кухні. Димохід був зроблений мною самостійно. Це виглядає як труба з металу. Напевно, є помилка.

Пристрій зазвичай нагріває побуту води, а коли нагрівається, вода швидко кипить, а одиниця зупиняє роботу. Яка помилка, і як усунути?

Можливо, циркуляційний насос не працює, не вдалася електронна дошка, проблема датчика температури. У той же час фільтр сітки був убитий.

У процесі DHW котла поперемінно почав служити йому холодну, потім гарячу воду. Я не можу зрозуміти, що таке проблема. Як стабілізувати нагрівання теплоносія?

Можливо, існує забруднення в системі опалення, або очищення теплообмінника потрібна. Крім того, пошкодження реле каналу можлива або може вийти з циркуляційного насоса.

увімкнути, гарячу, котел, navien

Основною причиною не правильно здійснюється дизайном каналу димоходу. Можна забруднювати трубу з продуктами згоряння, що значно знижує її ефективність. Крім того, рекомендується перевірити капот у житлових приміщеннях.

LADEN ICE 13K запустив. Пристрій швидко підвищує температуру вище 96 градусів, але потім заблоковано перегрів. Пізніше, коли воно охолоджує, він може самостійно включити. Як усунути розбивання?

Зупинити перегрів показує порушення тиражу в системі. Спочатку потрібно звернути увагу на крани радіаторів опалення. Вони встановлені відкритими. Проводиться чистота фільтра-бруду, і також рекомендується переконатися, чи не має теплообмінне пристрій.

Витратив запуск цього пристрою в березні. Приблизно через п’ять місяців пристрій почав випускати шум. Я хотів би знати, через те, що відбувається?

Швидше за все, теплообмінник має масштаб. Якщо вода є жорсткою, то вапна накопичується на стінках труб радіатора.

Я збираюся встановити стіновий казан Navien Ace 16K. Зацікавлені, як правильно запустити його в експлуатацію?

Щоб правильно запустити котельний пристрій, потрібно виробляти певні процедури. Увімкніть електричну потужність до пристрою. Відкритий кран Газа. Потім увімкніть обладнання для плавлення газу. Наступний Налаштуйте необхідну температуру.

Ми хочемо зробити послугу. Проконсультуватися, як краще об’єднати теплоносій з пристрою?

Відповідно до посібника, ця процедура реалізується у наступному порядку. Від’єднайте живлення. Завод Газа Кран. Відкрити автоматичне вентиляція повітря. Відкритий повністю кран для зливу. Тоді ми збираємо кричучу воду. Також дозволено рідину з запобіжним клапаном. Цей компонент розташований нижче пристрою.

Скажіть, будь ласка, як діагностувати 3-х клас? Існує підозра, що вона неправильно відкриється. У режимі опалення він не може прокачувати останні радіатори, а в режимі DHW, труба нагрівається для отримання теплоносія під котлом.

Ви маєте рацію, необхідно перевірити тристоронній клапан для сферу стержня в середньому положенні. Ми також рекомендуємо зробити діагноз самої системи опалення.

Я використовую ACE 13 вдома. До цього дня працював належним чином. Але тепер, через п’ять секунд після початку, пристрій виходить.

Здається, що він не може позбутися рідини в систему. Поясніть, що для проблеми? Ймовірна причина цієї несправності. це електрод іонізатора, який не бачить полум’я, або ніякого процесу циркуляції.

Інший день була виявлена ​​несправність з такою моделлю. При роботі він почав свист. Я намагався перезапустити його. вдалося, але свисток не зникає. Скажи мені, чому це відбувається?

У багатьох випадках, коли інструкція не регулюється тиск на горілки. Потрібно перевірити налаштування тиску газу та правильно, якщо це доцільно.

У газовій котлі Navien Ace білий нещодавно затоплений водою, і він почав функціонувати з помилками. Припустимо, затягніть будь-яку температуру, і нагрівання відбувається лише до 25 градусів, за Цельсієм, а потім він потрапляє в аварію. Не могли б ви сказати мені, що може здатися?

Якщо вода потрапила в електронну дошку, це, мабуть, несправний. Спробуйте скинути за допомогою прямого вимкнення пристрою від електричного живлення. Після цього повторно запустіть і перевірити його функціональність.

Та ж модель. Тепер, на початку, фітіл горить п’ять секунд, головний пальник не загоряється, через те, що сукупні мухи. Як я можу виправити розбивання?

Причина, швидше за все, полягає в тому, що пристрій запалювання пошкоджена або проблема пальника. Тільки у випадку, якщо вам потрібно побачити, чи поступово не порушується, коли підключено до електрики.

Витрачений наприкінці 2016 року встановлення тієї ж моделі. Через приблизно 4 місяці проблема контуру DHW виникла, хоча нагрівання безперервно. Я намагався використовувати гарячу воду, але пристрій лише зображує температуру, а нагрівання не вважає це необхідним. В чому проблема?

Можна припустити, що проблема знаходиться в 3-х роках клапан. Його слід замінити.

Скажіть мені, для яких функції котел обладнаний тепловим датчиком безпеки?

Ця деталь перекриває потік газу до пальника при перегріванні рідини первинного теплообмінника.

Мені було рекомендовано мити і очистити головний теплообмінник. Поясніть, які операції правильно від’єднати цей компонент?

Основний теплообмінник вільно видаляється з котла за допомогою простої викрутки. Нижче наведено процедуру демонтажу. Ми зливаємо воду з пристрою за допомогою тригерного крана. Потім порожня система гарячого водопостачання. Відкрутіть болти закріплення головного теплообмінника та видалити його з кадру.

Я витратив зв’язок котла ACE 20K. Приблизно через кілька місяців спостерігалося зниження тиску води в пристрої. Він постійно заряджає його і вимикається. Тобто абсолютно не може тримати тиск. В чому причина?

Коли пристрій не піднімає тиск води, ймовірно, протікає годування крана. Якщо відбулося відключення, і тиск упав до нуля, він має тристоронній крановий дефект.

Поясніть, як провести фільтр чистої води?

Початковий етап. Злийте воду з схеми DHW. По-друге, відкрутіть гайку бойового датчика. Потім видаліть датчик і фільтр розетки. Після видалення, ми видаляємо накопичений сміття і бруд.

Пристрій на початку і використовується для гудіння, і в цей час шум набагато голосніше. По-перше, звук був почутий довгий час, тепер він почутий довше. Хтось зіткнувся з такою проблемою?

Поява додаткового неприємного звуку показує наявність вапна підлоги всередині нагрівання теплообмінного пристрою, що забороняє нерівномірно через нерівну товщину стін. Чим сильний теплообмінник був забитий, тим сильніше, агрегат. це шум, тому повернення температури зменшується.

Одиниця діє, але в системі води, мабуть, не циркулює. Зворотний дизельний риболовний насос помітно нагрівається. Чому відбувається опалення?

Швидше за все, фільтр-грязний фільтр або в якомусь місці закривають крани, які блокує рух теплоносія. Може також зламати циркуляційний насос.

З яких гори не можуть тепло. вода? Вода йде майже холодна. Може пояснити, що сталося?

Ви можете заощадити недоліки такими способами. Наприклад, розбивка датчика температури гарячої води, вона повинна бути змінена. Ймовірність також велика, що коригування потужності нагрівати DHW.

Періодично ви можете дотримуватися іскрової перерви під час підбурювання. Немає бруду в пальнику, все нормально з димаром, немає проблем з. Де дивитися розбивання?

Пристрій не визначає іскри завдяки занадто слабкому сигналу від механізму згоряння. Потрібно діагностувати проводку між датчиком іонізації та електродом. Можливо, вам потрібно витягнути його. Може бути присутні дефект ізоляції датчика, який слід замінити.