Як увімкнути нагрівання на котлі Buderus

Водонагрівачі

Buderus Logamax U072-24 Настінний газовий одиночний мідь

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Детальна інформація по телефону 77142538877

Buderus Logamax U072-24. надійний та ефективний газовий котел Buderus, потужністю 24 кВт, розроблений спеціально для роботи в Росії. Він може легко витримати тиск краплі в газових магістралях та стрибках електричної напруги, продовжуючи працювати навіть у екстремальних умовах.

Котли Buderus Logamax U072-24 призначені для роботи в системах з жорсткістю води до 16 ° DGH. Якщо вапно перевищує це значення, рекомендується встановити пристрій твердості.

Нова система управління з простим меню користувача дозволяє легко налаштувати роботу котла для ваших особистих потреб. Інформаційний РК-дисплей показує поточні операційні параметри та помилки сигналів.

Вбудований попередньо змішуючий пальник має широкий спектр модуляції, що забезпечує максимальну адаптацію до поточної потужності. Температура гарячої води на виході регулюється в діапазоні від 40 до 60 ° С. Пальник може працювати на природному або зрідженому газу. Безпечна експлуатація гарантує електронне займання та контроль полум’я з використанням іонізаційного електроду.

Buderus Logamax U072-24. переваги настінного газового котла: діапазон напруги від 165 до 240 В; Легко нагрівається кімната площею 110-240 м2.Може використовуватися для опалення та приготування гарячої води при додатковому підключенні бойлера непрямого нагріву; Компактні розміри, зменшена вага та привабливий дизайн; Інформативний LCD-дисплей; Вбудована система безпеки включає: захист від замерзання, антиблокування насоса; запобіжний клапан на 3,0 бар; датчик наявності полум’я; запобіжний обмежувач температури та інші пристрої; Швидкий монтаж та пуск в експлуатацію; Зручне сервісне обслуговування;.Logamax U072-24. Газовий котел Buderus 24 кВт, Мета котла: Однокористуваний газовий котел Buderus 24 кВт, призначений для монтажу стін у будинку до 240 м2. Buderus Logamax U072-24 оснащений насосом нагрівального контуру та 3-х шассним клапаном для підключення бака водонагрівача непрямого опалення.

Сучасна система управління автоматично регулює постачання газу для спалювання залежно від поточних потреб. Це мінімізує викиди шкідливих речовин та зменшує експлуатаційні витрати.

Тип опалювального котла: газ, конвекція

Матеріал первинного теплообмінника: мідь

Вбудований танк розширення: Так, 8 л

Паливо: природний газ (основний), зріджений газ

Номінальний тиск природного газу: 10.50. 16 мбар

Допустимий тиск зрідженого газу: 35 мбар

Макс. Тиск води в контурі опалення: 3 бар

Функції: Індикатор включення, Індикатор нагрівання, Термометр, Датчик тиску, Авто-ГІГ, Модуляція полум’я

Особливості: Зовнішнє управління

Захист: autodiagnostic, газовий контроль, захист від перегріву, режим профілактики продуктивності, запобіжний клапан, повітряний солодкий, захист від замикання насоса, захист від трикотурний клапан

Перший початок котла: початок

Первинний початок дозволяє оцінити стан системи опалення.

Важливий! У разі проблеми з незалежним включенням сервісного центру може відмовитися від гарантії. Можливо, найкращим рішенням буде звернення до фахівця.

У будь-якому випадку, спеціаліст повинен бути підключений до газопроводу. Методи монтажу та обв’язування виконуються строго за схемою. Важливо дотримуватися приміщень для стінки та підлоги котла, відстань від стіни та підлоги. Якщо всі установні роботи були успішно завершені, перейдіть до наступного етапу.

увімкнути, нагрівання, котлі, buderus

Заповнення водної системи

Так що рідина переходить в систему, вам потрібно відкрити водний клапан. Він розташований у нижній частині корпусу. Точніше, ви можете побачити в інструкції з експлуатації за моделлю “Арістон”, “Протерм”, “Навиен” (Navien).

Відкрутіть клапан поступово, вода не повинна різко діяти, інакше буде повітряний пробки. Як результат, почнеться проблеми з опаленням. Під час наповнення спостерігайте за свідченням датчика тиску. Після того, як значення досягають 2-2,5 банкомату, закрийте кран.

Водна робота повинна бути виконана в теплу пору року, інакше рідина буде утворювати пробки. Якщо вулиця є мінус температури, тепліть кімнату до 20 градусів.

Після встановлення та заповнення подвійного контуру або одноразового опалювального котла, вирішення з видаленням залишкового повітря в трубах.

Повітряний бум

Автоматичне повернення машин може мати функцію відновлення повітря. Але це більш ефективно витрачати роботу самостійно. Якщо ви хочете підтримувати стабільну температуру, то усунути ймовірність пробки в трубопроводі. Це стосується моделей старого та нового зразка.

Почніть процес з радіаторами. Відкрийте для себе крани Маєвського.

Попередньо замінюйте контейнери, тому що вода буде осушена повітрям. Як тільки свисток і шина зупинка. ви можете закрити крани.

Розмахуючи починається з акумулятором, розташованим над іншими.

Перед запуском котла вийміть повітря з насоса. Чи можна самостійно зробити це? Проводити перший бум краще вручну, незважаючи на автоматизацію. Як вчинити:

 • Підключіть мідь “Viessmann”, “Kituri”, “Aton” або той, який у вас є у вашому розпорядженні до гнізда;
 • Як тільки пристрій працює, насос увімкнеться, і ви почуєте буйгер;
 • Використовуючи щілину викрутку, відкрутіть гайку насоса;

Налаштування котла Buderus Logomax U 72 (Buderus Logamax U072)

Відстежувати показники манометра. Якщо тиск зменшився, частка рідини в контурі.

Важливий момент. Налаштування акумулятора. Довгі радіатори включаються до максимально, і принаймні мінімум. Як тільки буде досягнуто швидкість комфорту, перейдіть до наступного етапу.

Схема натискання

Під час запуску цей крок часто ігнорується користувачами. А дарма! Процедура дозволяє негайно з’ясувати, наскільки надійна та герметична система. Судіть самі: Якщо витік відбувається посеред опалювального сезону, і ви залишитеся без тепла, витрати можуть бути набагато більшими. Все, що вам потрібно, це ін’єкційний насос під рукою.

Витягніть систему з потужним повітряним потоком. Інтервал між включеннями становить 10 хвилин. За цей час слідуйте за манометра. Тиск почав падати? Отже, існує потік, щоб знайти і усунути.

Очищення миття

Щоб циркуляція води в майбутньому запобігти нічого, відкрийте всі крани на радіатори. Тепер подайте рідину під тиском у 4 бар, попередньо замінюючи контейнер. Потік очистить труби від іржі та осаду. Після чищення фільтрів від бруду.

Як включити газовий котел?

Система готується, перейдіть до запуску незалежного котла. Чи можна включити його без газу? Ні, треба спостерігати послідовність.

Запуск котла Buderus

Для навісних одиниць “Bosch”, “Vaillant”, “Beretta”, “Ferroli” (Ferroli), Protherm. Кельтські та інші моделі:

 • Увімкніть пристрій у розетку;
 • Відкрутіть газовий клапан;
 • Натисніть кнопку Пуск (залежно від моделі, може бути інший ключ. Бачити в інструкціях);
 • Використовуючи кнопки на панелі керування “” або “-“, встановіть потрібний режим температури;
 • Пальник з електронним запалюванням запалюється автоматично при переході до гарячого водопостачання (DHW) або нагрівання. Для п’єзорозу, утримуйте керування полум’ям кілька секунд, а потім натисніть кнопку труби.

Важливий! З первинним запуском всередині газового шосе, повітря може скопіювати, тому запалювання можна заблокувати. Щоб видалити замок, натисніть клавішу “Restart”.

Для парапетних котлів, таких як “АТОН”, включення здійснюється аналогічним чином. Якщо є пульт дистанційного керування, то ви можете встановити режим за допомогою пульта дистанційного керування.

Як включити підлоги “Buderus” (Buderus), “Baxi” (Baxi), “Lemax”, “AOGV”, “Кондо”, “Данко”, “Сибір” та інші:

 • Селектор та температура керування повинні бути в положенні “вимкнення”;
 • Відкрити газовий клапан;
 • Встановіть селектор до п’єзорозального положення;
 • Натисніть селектор протягом 5 секунд, одночасно натисніть кнопку PIès. Пальник повинен запалити;
 • Налаштуйте значення температури в тій же ручці.

Чи можна залишити котел за відсутності? Якщо ви залишаєте додому протягом тривалого часу, просто встановіть цифри до мінімуму. Низька температура і мороз призведе до замерзання всієї системи та іншого обладнання. Металеві труби можуть розірватися під тиском, то вам доведеться повністю змінити опалювальний контур.

Сучасні агрегати обладнані датчиками управління. Після вимкнення газу вони блокують роботу пристрою.

Діяти послідовно і ретельно, дотримуйтесь правил безпеки. Щоб допомогти вам про включення:

Питання від сервісних центрів для котлів Buderus

Бойлер Buderus Logamax U004K-24. Тепер: У літньому режимі котел грає спонтанно та працює для опалення, як ніби він стоїть в зимовий режим.

Вмикає від 45 градусів, нагріває теплоносія до 60 градусів (за допомогою пристрою), вимикається, радіатори дійсно гарячі.

Гаряча вода працює, але при відкритті гарячого водного крана, котёл почав утворюватися затримкою секунд до 5, а коли кран закритий, котёл почав негайно зупинятися, а плавно зменшуючи постачання газу протягом секунд 5.10. Що порадите?

Вам потрібно перевірити датчик DWW Drive. Трапляється, що вода тече через залозу і не вимикає чіп у датчику каналу. Котел думає, що гаряча вода включена і нагріває її з усією своєю силою.

Виявляється, 3-шасовий клапан знаходиться в режимі опалення. Тому він зігріває теплоносій у радіаторах.

І датчик NTC може погіршуватися, і повідомити, що котел не є правильною температурою. Наприклад, охолоджувач охолоджується до 5 ° С і увімкніть антинульовий режим.

Будь ласка, допоможіть Buderus Logamax U002-24K котла. З відключеним нагріванням. Тиск води в системі нижче 1 бар, при нагріванні води до 2 бар, а коли починається котел, тиск різко піднімається до 3 бар.

Одного слова, стрибки різкого тиску. Скажіть, будь ласка, з яким він прив’язаний і як усунути його?

Якщо тиск росте, коли насос увімкнено. Потім насос загострює тиск, а датчик тиску бачить його. Якщо тиск різко зростає з збільшенням температури нагрівання, розширювальний танк не працює.

У мене є котел Buderus LogOMAX U002-24K 7 років. Пара тижнів тому в системі опалення як радіатори видаляються з котла, температура на них менш і менше, а останні 2 радіатори, як правило, холодні (немає повітря в них). На котлі регулятор температури на опалення становить 80 градусів.

Котел поворот, працює близько 3 хвилин, вода нагрівається до 70 і вимикається. Потім протягом приблизно 2 хвилин. Температура на котлі падає до 40 або навіть менш ступеня, а котел включається. Здається, що насос “Unfaches” гарячої води.

У той же час котел ледве теплий. Питання: чи можливо, що насос перестав завантажити? Так говорити “працював” або, можливо, іншою причиною? Як перевірити насос?

Конденсатор, як правило, спрацьовує в насосі, другою причиною. Десь отримав сміття або якщо є фільтр (на поверненні). тоді в ньому, або в теплообміннику або в кормовій трубі. Особливо, якщо труба з металу.

Бойлер buderus logamax u002-24 / 24k або u102-24 / 24k, я точно не знаю. Допомогти мені з’ясувати, чому вентилятор вихлопного газу не запускається, якщо він протистоїть він відповідає вказаним показникам у вашій інструкції?

Якщо ви зацікавлені в теплі. Вентилятор повинен бути включений (турбіна), якщо він не вмикається. потрібно перевірити ланцюжок вентилятора. Реле на дошці.

Котел Buderus LogOMAX U002 24K. Ніколи не служив. Почалися проблеми з тиском у системі опалення: протягом 12 годин, його набирається від 2 до 3 і починає отруювати через аварійний клапан.

Після регулювання тиску ситуація повторюється. Тиск у розширенні є нормальним, паливо Торкніться теж.

Іноді, коли гаряча вода увімкнена, почута піка з котла. Де дивитися і що робити? Моя підозра на теплообмінник, триконедж, насос? Як визначити, мабуть?

Щоб почати перевірку кранного крана, то теплообмінник.

Buderus logamax u104-24k котла 9 років. У режимі “літнього” не вмикається, а холодна вода не нагрівається. Я включаю “зиму” все добре.

У мене є котел buderus logomax u002-24k. Пара тижнів тому в системі опалення як радіатори видаляються з котла, температура на них менш і менше, а останні 2 радіатори, як правило, холодні (немає повітря в них). На котлі регулятор температури на нагріванні становить 70 нагрівається від 40 до 60 і відключається.

Теплообмінник був промитий піврічком тому. Ваша порада, яка перевіряє?

Ви не збалансована / система опалення регулюється. Очистіть перший радіаторний кран, потім другий, потім третій і т.D.

У нас є два котли газової підлоги в заміському будинку, Buderus працюють у пару. Мені потрібно зробити технічне обслуговування, якщо немає скарг на їхню роботу?

READ  Який тиск повинен бути в котлі замх

Регулярні профілактичні роботи необхідні для газового опалення в будь-якому випадку. Спеціаліст з обслуговування здійснює пальник та топку, перевіряє роботу автоматизації, функціональність основних вузлів, очищає або змінює фільтри. Чим більш потужний пристрій, тим частіше треба служити.

Отже, котел з місткістю до 70 кВт може бути поданий раз на рік, а понад 70 кВт. двічі, плюс вам потрібні проміжні технічні перевірки. Котли з вищою пальником вимагають підтримки частіше, ніж з атмосферним. Всі ці заходи дозволяють максимально збільшити термін служби без аварій.

Газовий котел Buderus, коли увімкнено, почав шум дуже сильно, тиск різко піднімається, а з під котлом, а помилка 6А блимає на табло. Що це означає?

Помилка 6A означає, що немає контролю полум’я. У поєднанні з описаними явищами це може означати насос насоса (літака), відмова датчика лінії подачі комарів або мінімальний датчик тиску теплоносія, також є ряд причин.

Коли ви вмикаєте бойлер для настінного газу Buderus на правій стороні починається крапля води з деякого клапана. Що це означає?

Існує так званий розбивний клапан, який спрацьовує у випадку надзвичайної ситуації. Існує кілька причин: некваліфіковане тиск у системі опалення, коли функції розширення танка недостатньо, відмова від розширювального танка та несправність у крані.

Після встановлення в приватному будинку потужного котла Buderus, стара димохід діаметром 150 мм, мабуть, повинна бути змінена на діаметр 180 мм. Що ви можете порадити з цього питання?

Встановлення параметрів 1-го рівня сервісу котла Buderus Logamax U072

Атмосферний димар діаметром 150 мм, як варіант, відпустку, але це вплине на ефективність котла та якості згоряння газу до гіршого. Така димохід буде дуже гарячою і передавати тепло через стіну, яка призведе до пошкодження обробки на цьому місці вдома та руйнування цегли за межами. Автоматика Buderus дозволяє працювати з невеликою димовою, але краще замінити його на діаметр, який вимагається паспортом котла.

Мій газовий котел Buderus становить 90 кВт більше 6 років, і за цей час я ніколи не очистив теплообмінник. Як часто потрібна ця процедура і в який час року? Чи можна очистити теплообмінник?

Рекомендується виконувати внутрішнє очищення теплообмінника один раз на 4 роки. Час року не має значення, головне. спостерігати за інтервалом. Очищення котла здійснюється за допомогою хімічного методу за допомогою спеціальних реагентів, що розчиняється шкалою та бруд всередині теплообмінника.

У нашому поселеннях збирається тримати природний газ. Чи можна переконфігурувати дизель Buderus на газ, або ви повинні купити новий пристрій?

Для передачі котла до іншого виду палива необхідно змінити пальника з рідким паливом на газовій моделі. Значення пальника є основною частиною вартості пристрою, оскільки всі автоматизації та інші дорогі вузли зосереджені на ньому, на якому залежить всі операції пристрою.

У нашому заміському будинку є газовий котел Buderus, коли увімкнено індикацію світла, пальника, і всі інші не працюють. Що порадите? Ідіть до села дуже далеко, майстер не дзвоніть.

В котлі, швидше за все, заблокував джерело живлення. Потрібно змінити модуль живлення. Якщо ви вирішите самостійно робити ремонт газового котла, то рекомендація: консоль прикріплена до модуля, а за ним є блок з трансформатором.

Від нього дві роз’єми забрали, а мережевий блок витягується. На ньому 4 запобіжники, які слід назвати лише у випадку. Тиристор міг записати праворуч, потрібно замінити його. На майбутнє. Необхідні UPSS або стабілізатор з низьким часом відгуку.

Під час сильної шторми вночі, логамічний 234 котлів кіоски і більше не включається. Помилка не показує, нічого не реагує. Що робити?

Здається, що датчик STB або сенсор зчеплення.

Дизельний котел з пальником ELCO практично не вимикається. нагрівається до 85 градусів, взуття, а на дисплеї факел продовжує горіти весь час. Незабаром починається вентиляція, і цикл повторюється. Що це означає?

Такий режим діяльності сукупного означає неправильну роботу пальника. Потрібно регулювати пальника рідинного палива до приладу, що аналізує температуру вихлопних газів та рівня. Цей параметр потрібно принаймні один раз на рік, що дозволяє значно економити паливо.

У приватному будинку є настінний двоколірний котел Buderus. Великі стрибки на тиску в системі опалення. Яка причина?

Добрий день, ми рекомендуємо перевірити тиск у розширювальному резервуарі котла.

Чи потрібна безперебійна для котла Gaz Buderus 73 кВт або достатньо єдиного дизельного генератора?

Безперебійне джерело живлення забезпечує “миттєве” перехід до альтернативного джерела живлення, коли електрика вимикається, а ці джерела можуть бути стабілізаторами напруги. Дизель-генератори мають значно більший ресурс часу енергопостачання своїх споживачів.

У мене така проблема на котлі Buderus Logomax 052U 28K. При включенні DHW випускає тиск у котлі повністю на 0. Без опалення DHW працює добре. Раджу, що робити?

Перевірте резервуар для розширення в котлі. Можливо, що теплообмінник пронизаний.

Система ковзання

Коли ви вперше ввімкнете котел, рекомендується вимкнути режим опалення та перейти до котла для літнього режиму, тобто лише гаряча вода. Тоді вам потрібно перейти до режиму програмування та активувати програму, щоб втратити петлю котла, для якої необхідно затискати дві бічні кнопки ліворуч, доки не з’явиться символ.1, після чого підтверджує цей вибір, натиснувши кнопку з позначенням “RESET”.

Далі потрібно вибрати параметр 1.2С, перейдіть до цього параметра, кнопка за допомогою індикації стрілки, щоб вибрати номер 1 та підтвердьте кнопку “RESET”.

Таким чином, активується режим розпалювання котла. У цьому режимі котел коротко з’явиться і вимкнути циркуляційний насос. Під час роботи в режимі перевірки буде постійна циркуляція повітря, яка вийде з котла через автоматичний повітряний клапан. Після того, як котел провів завантаження котла, ви повинні вимкнути програму, натиснувши кнопку “RESET”, перевести значення параметра до 0, то вам потрібно ще раз натиснути кнопку “Скидання”, після чого ви натискаєте кнопку символ змішувача двічі, тобто кран.

Після прийняття котельні необхідно перевірити свою продуктивність. Для чого необхідно відкрити кран подачі газу і включіть нагрів, натиснувши кнопку на передню з символом батареї, то вам необхідно встановити температуру нагрівання батареї, наприклад, в районі 45 градусів за Цельсієм. Після цього тристоронній клапан повинен перемикатися, увімкнути насос, потім вентилятор повинен заробляти і перетворити газовий пальник. Якщо всі параметри регулярно включаються, то котел включається та система опалення.

Після заміни котла датчика в хорошому стані, а 2e помилка на передній панелі більше не відображається. Таким чином, основна частина газового котла Buderus усунена.

Для ремонту та обслуговування котла рекомендується звернутися до спеціалізованих послуг для ремонту опалювальних котлів, щоб уникнути вчинення більш серйозних розладів у недосвідченій людині.

У книзі експлуатації котла Buderus, виробник рекомендується принаймні один раз на рік для здійснення котлів з викликом виклику. При проведенні технічного обслуговування, майстер ударів пальника, очищає водяну ланцюг котла, вивчає електричну котельні системи.

Недоліки та поломка в котлі Buderus Logamax

Wall-Mounted Buderus boiler logomax u072-35 не починається. Коли тримати кнопку живлення, пристрій пальника працює нормально. Як тільки відпустіть кнопку, пристрій негайно йде. Що є причиною проблеми?

Виглядає як термопари не вдалося або газовий клапан. Також відбувається зменшення тиску газу на шосе постачання. Іноді є занадто мала напруга електронної дошки.

Існувала несправність. Починається важко. Пальник запалювання горить, але немає вогненного пальника. Допомогти мені зрозуміти, яка причина?

Можливо, функціональна недостатність механізму запалювання. Вам потрібно зробити зміст котла та очистити механізм запалювання.

З якими причинами Buderus Logamax U052 газовий котел не вимикається під час нагрівання досягає необхідної температури? Опалення виникає до 90-х років, потім йде в аварію. Після перезавантаження ситуація починається знову.

Очевидно, дошка управління дає невдачу, термічний датчик має пошкодження, кнопка датчика захисту розбилася. Неможливо виключити, що сталося функції автоматизації.

Скажіть мені, будь ласка, через який неможливо підвищити температуру теплоносія вище 70 с? Нам потрібно збільшити температуру, а дисплей відображає, що це найважливіше значення. Як додати нагрівання?

У випадку, якщо пристрій не може реалізувати підвищення температури в системі опалення, то можна припустити, що такі фактори можуть бути прийняті. У налаштуваннях ліміт встановлюється максимальною температурою нагрівання не більше 70 градусів. Виникла димарна тяга.

Настінний газовий котел Buderus LogoMax 24 нестабільний почав працювати в циклі опалення системи DHW. Від крана на кухні можна продовжувати чергуватися, що гаряча вода, потім холодна. Скажи мені, чому це відбувається?

Від крана в нижній частині котла часто витікає вода. Сам пристрій не запускається. Що треба робити?

Швидше за все, охолоджувач витікає з запобіжного клапана. Ця ситуація означає збільшення тиску в системі. Ви не можете бути закрити, системний змішувач, що годує, не закритий, або він повинен закачати розширювальний бак.

Скажіть мені, будь ласка, з якої причини регулярно збільшується тиск, а також починає працювати розрядний клапан теплоносія? Дисплей блимає символ нагрівання в циклі опалення агрегату. Що трапилося?

Існує несправність теплового датчика опалювального контуру. У системі опалення немає нормального кровообігу.

У чому проблема, якщо подвійна контур котла Buderus Logamax U072-24K регулярно скорочується? Наприклад, нещодавно п’єзоежиг взагалі не працював. Технічне обслуговування пристрою було виготовлено у цьому тижні. Яка несправність?

Здається, що в пристрої видалення диму є несправностями. Ви повинні виконати інспекцію димоходу. Недотримання функцій п’єзорозу означає зношування з однієї з компонентів після напруги стрибків або води, що потрапила в нього.

Будь ласка, допоможіть усунути несправність з димовою? Незабаром з’явилося три дні, як з’явилася повертається, в якій дим почав відразу в кімнату. Димохід я зробив себе. Він складається з металевої труби. Здається, у дозволених розрахунках.

Пристрій зазвичай функціонує в циклі DHW, але якщо ви запускаєте нагрівання, кип’ятіння води кип’ятять, а пристрій перестає працювати. Що може бути несправний і як ви можете усунути?

Напевно, циркуляційний насос не працює, електронна дошка не вдалася, розбивка термічного датчика. У той же час сітка фільтра може закуповувати.

У процесі подачі гарячої води котел поперемінно почав годувати його гарячою, холодною водою. Не зрозуміло, що це залежить. Як відрегулювати водяне опалення?

Можливо, було засмічення системи опалення або потребує для очищення теплообмінника. Крім того, можлива несправність датчика контролю тиску, або циркуляційний насос несправний.

Основною причиною може бути не правильна конфігурація димоходу. Можна відкласти сажу на стінах труби, які скорочують свою ефективність. Також рекомендується перевірити вентиляційні отвори в будинку.

Ми експлуатуємо один-з’єднувальний котел Buderus Logomax U072-18. Це миттєво виробляє набір температур більше 96 ° С, але потім він потрапляє в аварію з перегріванням. Пізніше, коли він охолоджується, виявляється перезавантаження. Як усунути розбивання?

Невдача функцій перегріву говориться про проблеми процесу циркуляції. Спочатку необхідно стежити за кранами радіаторів. Їх потрібно залишати відкритими. Після перевірки чистоти фільтрувального елемента також необхідно, щоб переконатися, що теплообмінник не має бруду.

Завершив початок цього котла восени цього року. Десь через кілька тижнів, пристрій почав шум. Поясніть, яку причину він шум?

Мабуть, наявність в теплообміннику. Коли вода жорстка, то з часом у радіаторі на стіні труб, вапно відкладено.

Ми думаємо в приватному будинку Підключіть стіну монтажного котла Logamax Plus GB172. Скажіть, будь ласка, як найкраще треба запускати таку асамблею?

Для правильного запуску для роботи цього обладнання ви повинні зробити наступні дії. Підключіть електропостачання. Покладіть відкритий газовий кран. Потім запустіть пристрій пальника. Збільшення, відрегулюйте необхідну температуру.

Нам потрібно виконувати технічне обслуговування. Порадьте, як самостійно зливати воду з сукупності?

Відповідно до посібника, ця операція виконується так. Вимкніть пристрій з електричної мережі. Перекриття газового клапана. Використовуйте автоматичне повітряний отвір. Поверніть кран для стоку. Після цього видаляють поточну воду. Якщо потрібно, дозволяється об’єднати рідину через клапан скидання. Цей клапан розміщений у нижній частині пристрою.

Чи можете ви сказати мені, як ви можете діагностувати роботу тристороннього клапана? Існує підозра, що цей компонент не виконує відкриття. Опалення не може насолоджувати екстремальні радіатори, але труба для подачі теплоносія під котлом нагрівається на гарячому водопостачанні.

READ  Дим з котла йде до кімнати

Ви маєте рацію, ми рекомендуємо перевірити 3-х шляховий клапан щодо плачу свого стрижня в проміжному стані. Ми також рекомендуємо вам перевірити саму опалювальну систему.

Я використовую газовий котел Buderus U072-18K в країні. До вчорашнього дня він діяв належним чином. Але зараз через 5 секунд після перемикання на блоці Goeshes.

Здається, що теплоносій не може бути керований. Допомога, будь ласка, що джерело проблеми? Можливий фактор такої несправності може бути електродом запалювання, який не реєструє полум’я, або зменшення процесу циркуляції.

Кілька днів тому відбулася несправність з нагрівальним пристроєм. При роботі він почав свист. Я вирішив перезапустити. вдалося, але зміни не відбулося. Скажи мені, чому сукупні свистки?

Дуже часто сильний свисток проявляється, коли здійснюється регулювання тиску на форсунках газового пальника. Потрібно перевірити встановлений показник і виправити, якщо це доцільно.

Вчора вода потрапила в котел, і пристрій почав працювати з затримками. Наприклад, ми демонструємо будь-яку температуру, і нагрівання досягає лише до 24 градусів, а потім пристрій потрапляє в аварію. Скажи мені, будь ласка, що сталося?

У разі виходу з надходження до електронної дошки, швидше за все, вона погіршиться. Давайте повідомити вам перезапустити його за допомогою лінійного відключення пристрою від електричного живлення. Потім повторно включити і перевірити його.

Рік тому я підключив модель U042-24K. Тепер у момент початку протягом 10 секунд вогнем загоряється, головний пальник не загоряється, і через це пристрій виходить. Як виправити перерви?

Здається, що автоматичне запалювання пошкоджено або проблему пальника. У будь-якому випадку необхідно перевірити, чи поступово не було порушено при підключенні до електричної мережі.

Виробляється в жовтні цього року введення в експлуатацію того ж пристрою. Мабуть, через п’ять місяців, виникла проблема з гарячим водопостачанням, хоча нагрівання дійсне. Я намагався відкрити кран гарячої води, але він лише позначає температуру, і він не вважає за необхідним вилікувати. Скажіть, яку причину?

Швидше за все, є розбиття тристороннього клапана. Його слід замінити.

Я хотів би знати, якою метою в котлі встановлюється датчик захисного температури?

Цей компонент зупиняє постачання газу для пальника, у випадку перегріву води в первинній системі.

Мені потрібно промити і очистити первинний теплообмінник. Допоможіть, будь ласка, які дії, щоб утримувати, щоб нелегливо видалити його?

Первинний теплообмінник без труднощів відключається від котла за допомогою звичайної викрутки. Нижче опис процедури видалення. Ми виконуємо стік води з пристрою, використовуючи вихлопний клапан. Далі, порожня система гарячого водопостачання. Відкрутіть застібки теплообмінника та вийміть його з кадру.

Витратив початок з такою моделлю. Мабуть, через шість місяців він почав знизити тиск води в пристрої. Часто він уповільнює його і перестає працювати. Точніше сказати взагалі може тримати тиск. Що таке несправність?

Коли пристрій не піднімає тиск води, швидше за все, протікає годування крана. Якщо це сталося, а тиск води знизиться до 0, то має тристоронній дефект клапана.

Поясніть, як очистити фільтр холодної води на U072-12K?

Початковий етап. об’єднати воду з системи гарячої води. По-друге, відкрутіть гайку датчика флюсу. Далі отримайте датчик і фільтр розетки. Після цього ми видаляємо накопичений сміття і бруд.

Пристрій на початку і раніше густу, але в даний час шум посилюється. По-перше, звук швидко зник, тепер він продовжує довше. Хтось спостерігав за такою проблемою?

Виникнення сторонніх шумів можна пояснити наявністю підлоги вапняного підлоги всередині теплообмінника, нагрівання якого не повинно бути однаково в рамках різної товщини стін. Сильніше закупорюється теплообмінник, тим сильніше, агрегат. це шум, а теплопередача зменшується.

Функції пристрою, хоча система ясно не циркулює воду. Дуже гарячий задній насос. Чому відбувається опалення?

Швидше за все, фільтр забився або в якомусь місці є закриті крани, і воно уповільнює проходження теплоносія. Циркуляційний насос також може бути несправний.

Чому не може прискорити гарячу воду? Вода з крана тече майже холодно. Допомогти зрозуміти, що є причиною?

Пояснення проблем призводить до наступних напрямків. Наприклад, проблема датчика температури DHW необхідно замінити його. Можливо, відбулися установки живлення водою.

Час від часу відбувається розпад іскри під час запалювання. Пальник чистий, димар в порядку, хороший тяг. У якому місці шукати?

Пристрій не реєструє існу через недостатній сигнал від механізму згоряння. Потрібно діагностувати проводку між датчиком іонізації та електродом. Очевидно, ви повинні затягнути його. Там може бути пошкодження ізоляції датчика, який слід замінити.

Всі основні коди помилок та їх декодування

Розглянемо основну помилку помилок Buderus:

Код Декодування Способи усунення проблеми
H11 Проблеми з температури температури DHW Перевірте контактну групу, визначте продуктивність датчика, якщо це необхідно. замінити
2p Перегрів теплоносія Перевірте контакти, визначте стан циркуляційного насоса
Зупинити вентилятор Перевірте контакти, замініть вентилятор до нового
Перегрів теплообмінник Зупиніть котел, перевірте продуктивність циркуляційного насоса та датчика температури, зателефонуйте до майстрів
4U, 4Y KZ або Відкрийте датчик температури прямого месової риболовлі (Feed) Перевірте стан датчика та контактів, очистити його та підключіть їх, якщо це необхідно, замініть датчик
Немає полум’я Ознайомтеся з наявністю газу в системі та в котельному обладнанні, фахівцям виклику
3C, 3L, 3P, 3Y Помилка вентилятора Перевірте підключення та продуктивність, замініть
6s Система бачить полум’я на непрацюючі пальники Вологість, що потрапляє в контакти або контрольні збори, поганий контакт

Підключення котла Buderus Logamax U072

Підключення регулятора ON / OFF або Open-Thermal Regulator

Щоб підключити мережевий дріт, потрібно відкрити блок керування.

Введення котла Buderus Logamax U072 в експлуатацію

1-дренажний шланг, 2-кран зворотного дизельного волокна (додаткове обладнання), 3-кратна холодна вода (додаткове обладнання), 4-газовий кран (закритий) (необов’язкове обладнання), 5-гаряча вода, 6-крана корму Mosquito Line Line Опалення (додатковий комплект), 7-кнопка “Повернення” (вийдіть з сервісної функції / підменю без збереження), 8-кнопка “OK” (Підтвердьте вибір, збережіть значення), 9-відображення, 10-автоматичне повітря Вентиляція, 11-кнопка “”, 12-кнопка “-” (режим), 13-кнопка “Стійка”, 14-манометр, 15-пристрій для заповнення

Перед входом до котла Buderus, логомакса U072 в експлуатацію:

1-робочий пальник, 2-показник режиму несправності / очікування (режим очікування), 3-режим нагрівання активний, 4-приготування гарячої води, активний, 5-активний літній режим, 6-сервісний режим, 7-вказівку температури ( в ° С)

Налаштування газу (природний і зріджений газ)

1-вимірювальний прилад (тиск на форсунки), 2-регулюючий гвинт максимальної швидкості потоку газу, 3-кришка, 4-регулюючий гвинт мінімальної швидкості газу, 5-підстава для вимірювання тиску газу, що постачається

Тиск газу на сопла при максимальній тепловій потужності

Перевірка та технічне обслуговування та обслуговування котла Buderus Logamax U072

Очищення палетного пальника, насадки та пальники сидять

Перевірка резервуара розширення

З щорічною перевіркою резервуара розширення необхідно:

Котельне управління та налаштування Buderus

У експлуатації нещодавно встановлена ​​газова стінка, встановлена ​​котла Buderus Logamax U072-24K двома ланцюга. Будинок 80 кв. М., 2 поверхи, нестійка резиденція, система опалення Ленінградська, додатковий насос на повернення. Коли ви вперше почнете, він постійно увімкнено і відключив, будинок був завантажений до 24 градусів. Після того, як контроль за зоном був встановлений з датчиками температури подачі та повітря. Температура комфорту була встановлена ​​26. Котел повертається на кожні 3-4 хвилини, нагріває теплоносія до 80 і падає до 26. Температура в будинку не піднімається вище 20. Батареї не все розігріваються. Швидкість насоса 2. Потужність котла зменшується на 50%. Встановлені спеціальні типи. Де отримати нормальний, не знаю. Що може бути причиною в налаштуваннях пристрою або зонта? Якщо котел настільки часто? Чому, можливо, така велика різниця між температурами корму та повернення?

Бруд для очищення потужності підпоритися до 30-35% (на даний момент). З вашою територією другий насос не потрібний. Якщо тільки щось з нагріванням не є. І вбудований з 2-3 знаками достатньо. Вимкнути, поки 2-й насос.

Зроблено установку та підключення газового котла Buderus Logamax U072-24K (однозв’язкова з можливістю підключення котла). Я планую встановити непрямий опалювальний котел. один. Зараз у мене немає режиму котла. Тоді буде потрібно програмувати або як тільки я підключу датчик для котла, він стане активним? 2. Який датчик для котла повинен бути використаний для цієї машини (в ідеалі з кодом, є аналоги або параметри датчика)?

Датчик краще взяти Buderus, під час підключення датчика, сам котёл це визначить, він може бути вимкнений / вкл. робити.

Насос Якщо ви вимикаєте, це без обходу, сповільниться циркуляція? Потужність зменшується. Zont control, може повністю вимкнути? І з циркуляцією, що робити? Вперше, коли вони запустили без зонта, всі батареї підігріваються, але такти так багато.

Зонт нічого і. Він тільки керує котлом, поки він не досягне заданої температури. Видалити його, покладіть перемичку. Це також буде, а потім гірше. Той факт, що котел нагрівається до 24 приміщень на першому початку, підтверджує теорію з Grezevic. Чистий! І коли все нормалізується, розглянемо придбання відкритого терміну, щоб контролювати парасольку.

Скажіть мені, логомакс U072-18k під коаксіальним димоходом не покласти? Спостерігав за йому інструкції, про прайдах не слово. І в упаковці немає.

Не покласти. Швидкість вентилятора налаштовується.

Проведено сервісний стінний котел Logamax U072-24K. Бруд очищається. Було майже чистий. Тижня котла працювала в режимі без замерзання, періодично, Zont надіслав повідомлення “Температура нижче порогу”. Вчора я додав температуру, кімната була теплішою лише до 12 градусів (останній раз 20). Після прибуття на монітор помилка CP була горіння, котла, однак, увімкнулася і вимкнулася. Котел не є, з якого така помилка незрозуміла. Це не вимкнене. Очистив бруд і вимкнув зонець, щоб переконатися, що це не проблема. Котел перестав включити взагалі, CP і горить. Як бути?

Перевірте та встановіть параметри в 3.1а або скинути на завод у 2.8e. Якщо вимкнути парасольку, не поклав перемичку. Бойлер і не вмикається. У режимі реле (ваш поточний) парасолька є лише віддалений перемикач для котла. Ви можете працювати, я забороняю роботу. І як працювати, з якою температурою теплоносія. Все в налаштуваннях котла. Отже, ваша проблема не в парасольці! Налаштування котла, гідравліки, радіатори теплопередачі. Ось де дивитися. Режим анти-naphorosk у вас є 6 градусів, а кордону при датчику температури повітря 5, режим роботи. RELAY ON / OFF, температура теплоносія обмежена на самому болеті.

Вчора я підключив до термостату CR12004 з Openthherm до котла Buderus 072. Фахівці цього форуму пишуть, що цей термостат не просто котёл, який вимикає програміст, а також розумний пристрій, який демонструє температуру теплоносія, заснована на власних розрахунках та алгоритмах. Чи це правда? І як це все відбувається? Чи необхідно мати датчик зовнішньої температури для повноти, яку я не маю? З апарату годують гілку для води та кессонового нагрівання для свердловинного насоса. Ця галузь ізольована і похована половина лічильника. Він займає метри 20 під землею з дому до Кесона. Котло для досягнення температури в приміщенні вимкнений, а через деякий час вимикає насос. Що для мене небезпечно заморозити воду для Кейссона. Я можу збільшити затримку відключення до 10 хвилин, але я боюся, що ця проблема не виправлена. Чи є якась можливість залишити насос завжди включено?

Скажіть, що вибрати блок керування котлом при кімнатній температурі? У мене є стінові котли логомаки U052-24K. Як мінімум, мені потрібно контролювати температуру, щотижневий програміст є вторинним, лише якщо незначна вартість між ними.

Одиниці керування RC10, RC25, RC35, RC100, RC200, RC300

Якщо теплообмінник DHW забита, чи можна заглушити цей контур і встановити непрямий опалювальний котел на опалювальний контур? У мене є 24 кВт котла на 10 кВт, більше 60 градусів я не тепло теплоносія. У будинку 140 метрів на першому поверсі нагрівається з теплого підлоги через змішувальний пристрій, другий поверх. 5 радіаторів з термальними головами та рушником з підігрівом. Влітку котел нагріває тільки рушник, і це буде тепло воду в котлі. Бойлер може бути з’єднаний через тристоронній кран. Ми не потребуємо великого котла, у нас немає ванни. Літри 100-120 достатньо. Робоча схема?

READ  Після вимкнення газу котел не працює

Так, працівники. До котла, інший насос і емулювати датчик виступу. Насос для опалення. У бітеміках, котёл у режимі DHW вимкнено. Датчик каналу. це той самий датчик, який каже котла, що нагрівання нагрівання або DHW. Якщо DHW 30-40 MAX організовує, то замість насоса 3-шасі.

Хто може грамотно описати алгоритм роботи одноколірного стінового котла Buderus Logamax U072-24K з BKN? Я не знайшов інструкцію з одного монтажу котла, інструкції з них мають загальну та концептуальну схему. Чи правильно розумію, апарат має 2 труби для підключення системи опалення (корм і зворотний) та 2 труби для підключення контуру котушки BKN (також корму та зворотного). Термопари з котла з’єднується з котлом. Пристрій працює в режимі опалення, повідомте про температуру 60гр. Насос переслідує теплоносійну систему охолодження. Температура води в котлі встановлюється окремо. Припустимо, 65гр. Потім ми відкриваємо кран гарячої води, тоді як температура води падає в котлі, термопари інформує котла про це, і він перетворює 3-х шасовий клапан на контурі котлової котла, котла надходить до максимального режиму живлення (“?) І той же насос дивиться зараз на катушці. Це все, що в моєму розумінні? Яка термопари може бути підключена до котла? Хтось особливий або з будь-якого bkn? Або вони закінчуються котлом не йти. Можливо, ви повідомите BKN літрів на 100-120 з можливістю монтажу стін та термопари?

Термопари. це трохи іншого пристрою. І так використовується датчик температури NTC, AS1 або AS1.6. Тільки котёл підлоги поставляється, наприклад, Logalux S120.

У одноразовому Buderus 072 контур Smeevik BKN нагріває той же теплообмінник, який нагрівається або такий же, як на 2x контурі, який знаходиться на DHW?

Ви можете підказувати відповідно до досвіду, як у створенні вторинного теплообмінника Buderus Logamax U042? Це лише в зоні теплообмінника накопичується або далі на трубу також може бути депонований? У стані трубки в області датчика каналу можна розуміти про ступінь колючого вторинного теплообмінника? Є деякі вторинні ознаки, щоб допомогти визначити стан теплообмінника?

На будь-якому гіршому теплообміннику утворюється шкала. Масштаб, утворений у водній ланцюзі, провокує локальне перегрів та відкладення в опалювальному контурі, що, у свою чергу, призводить до збільшення осадження масштабу у водній ланцюзі. Потік споживання вже такий.

Buderus Logamax U072-24K запущений газовий котел. Після завершення роботи ДГВ, звук течії води. При переході до нагрівання після s. 5 шум зупиняється. При роботі в режимі DHW шум немає. Так що це має бути, або щось не так? Котел у роботі 5 місяців., Тиждень, як змінити насос (через постійний звук розливу води)? Поточний потік на турбіні. 8-8,4 л / хв.

Причиною поганої голови була банальна, сітка забита на змішувачі (хоча я очистив їх лише місяць тому). Один з змішувачів (термостатичний) не чистий навіть один раз на 3 роки, і, видавши його, побачив такий. Як я зрозумів цей депозит з котла. Після очищення тиск повернувся до попереднього рівня. Що скажете? Це грязь, мити та багажник механічний 5 мкм.

Встановіть цю температуру гарячої води на котли, щоб використовувати його без холодного миття, і я думаю, що пристрій буде працювати, поки він не стане застарілим. Потрібно покласти бруд після котла.

Скажіть мені з модуляції Buderus 072 вентилятора синхронно модулюючого пальника під час експлуатації? Або модуляція лише у вигляді набору параметра кроку залежно від довжини димоходу?

Якщо не помиляється, модульовано. Поточний поворот у той момент ви можете побачити меню сервісу, параметр 2.9b.

В автоматизації Logamatic 4211, неможливо включити режим відпустки. Я демонструю дні, кімнатна температура, прес-машини. Але котел, викоряючись на день, ніколи не включив. Я не сподобався. Температура кімнати виставляється, але коли я починаю прокручувати меню, він говорить, що написана температура кімнати.0! Хоча коли я дивлюся, де температура встановлюється, температура, то, яку я ставлю. Щоб перевірити, покладіть температуру вище, ніж була в кімнаті, щоб перевірити продуктивність. І нічого. Що таке несправність? Так, і зараз. Зовнішня температура показує мені (є зовнішній датчик температури), але я не бачу в будь-якому місці. У MES2, має бути датчик температури, якщо я не помиляюся, або він працює тільки тоді, коли MES2 стоїть у стіні? Бфа-ні. MES2-стоїть у 4211. В чому проблема? Спочатку тип зниження був. Потім я включив знизу. Або, можливо, необхідно підключити BFU? Хоча MEC2 також розраховується. Де є опис, як зробити все. Почув щось про поріг температури заморожування, хоча я нічого не змінив у цьому сенсі, можливо, є питання?

Потрібен котел. Газ, одноразовий, з замкнутою пальником, стіною, 24 кВт, з можливістю підключення каскаду. Скажіть мені модель?

Підключені та введені в роботі з двома ланцюгами котла Logamax U034. З довгим споживанням гарячої води. тиск у системі опалення. Здається, що десь стискає воду з опалювального контуру в контурі DHW. скажіть мені, де копати і що це може бути? Система заповнюється з того ж водопостачання тиску 1.5 більше не дає. З розголошенням гарячої води в схемі DHW, тиск природно менше. Танк нормальний. За відсутності звільнення гарячої води тиск практично не змінюється від температури в системі опалення, а з довгим аналізом (півгодини) падає до 0.

Розряджають вхід холодної води в котл і відкрийте гарячий кран. Запустити котел і спостерігайте. (1,5 банкомат. в сантехніці. Необхідно було негайно говорити про цю аномалію, норму вважається 3-5).

І контроль парасольки може регулювати температуру води в котлі? Бойлер Buderus LogOMAX 072.

Так, від Opentherm. Мінімальна температура 21 градуси. При встановленні нижче. Опалення зупинено. Але є одне але. Раніше температура в котлі не була передана котла. Тому, якщо ви хочете побачити фактичну температуру, вам потрібен додатковий датчик Zont DS1820.

Чи можна підключитися до автоматизації Logamatic 2107, де одна насосна група вже коштує контуру радіаторів ще 4 насос, щоб вони працювали на машині, як основний, ми хочемо розірвати опалення на окремому контурі.

Може, але тільки через магнітний стартер. Інакше реле в автоматизації спалена.

Скажи мені, до u052, як я це розумію, без додаткових. видаляє гвинтові погоду не може? Для цього потрібен мінімальний набір путівників?

Регулярний модуль RC200 (7738110073) та фактичний сенсор зовнішньої температури FA (05991374).

У роботі настінного котла U052-24. Коли корпус і відхилений гвинт видаляється, панель керування не може бути викинута через шланг для короткого тиску (відповідно, неможливо відкрутити задню панель панелі керування). Наскільки я розумію, ви можете вийти тільки з шланг від калібрування тиску. Але якщо система знаходиться під тиском, як тоді?

Манометри тиску не витягує з передньої обкладинки панелі керування. Він є два пластикові пелюстки.

LogOMAX 52-24 почав викидати через аварійну воду навіть на циферблат. Пару раз сам котла підняв тиск до трески, взагалі, шукати несправність?

Щось з невеликим тиском, він починає працювати, здається, це змінює. Якщо treshka ловить, то у вас є з обігу. Ну, танк розширення, здається, змінюється (або він був покараний неправильно).

Встановлений та встановлений котел Logamax U052-24K, він працює як тече гаряча вода при приготуванні. У інструкціях для котла, можливість підключення непрямого опалювального котла. Потрібен той самий котел для країни, але обов’язково з підключенням котла непрямого опалення. У магазині консультанти сказали, що тонна котла може бути підключена до цього котла. До. Це дві схеми. Чи це правда?

Вам потрібен Logamax 052-24. Турбонаддувний один з’єднувач з можливістю з’єднувального котла. Як і раніше потрібен датчик котла AS1.6 і бажаний регулятор кімнати.

З’явилася несправність на котлі logamax u042 у режимі ГВП. Я відкриваю кран гарячої води, вода тече добре, але пальник не відразу ж включається. Таким чином, він може тривати 12 секунд, потім пальник перетворюється і нагріває воду з хвилину 3-5, допускає, потім знову вимикається, у той момент 2 підрозділи на датчик температури схеми опалювального струму на 3-5 секунд). Секунди 40-60 пальника не горить, у присутності водного каналу, природно холодну воду течуть з крана. Далі, пальник світиться протягом наступних 3-5 хвилин. І Т. D. У той же час весь цей час відкритий лише кран гарячої води. Температура DHW 45GR завжди є регулятором. Що це може бути? Таке відчуття, яке вимикає пальника датчик перегріву теплообмінника.

Якщо в режимі опалення все нормально, то може бути датчик потоку, датчик температури. Можливо, перегрів уздовж опалювального контуру. Маленький проток на ньому.

Тепер я згоден з експертами, які зможуть готувати Co, St. та котельні у приватному будинку. Настінний котел. Logamax U072 (одноразовий), непрямий опалювальний котел, електричний човник (як резерв, якщо щось відбувається з газовим котлом). Офіс оцінювався на придбання обладнання. У цій обороні я не знайшов груп безпеки (крім запобіжного клапана для котла). На моє запитання. Там, де група безпеки для котла Buderus, вони відповіли, що група безпеки для цього котла не потрібна.

Безпечний клапан вбудований у котёл, додаткова група безпеки не потрібна. Але якщо під час роботи електричного котла буде (заблокована Logamax), то потрібна додаткова група безпеки (якщо російська не має клапана для скидання екстреного скидання). Нам потрібно дивитися паспорт.

Є будинок 200 кв, 3 поверхи. Вам потрібно підключити нагрівання. Який котел Buderus і котел вибрати і яка автоматизація? Що ви хочете: окремий контроль над теплими підлогами у коридорі та ванних кімнатах (3 або 4 ванних кімнат, чи можна регулювати в кожному окремо), окрему регулювання температури на кожному поверсі. Необхідна автоматизація, звичайно, залежність від погодних умов.

Бойлер U052 або GB072, котл SU160-200L, Автоматизація RC300Module MM100NA 2 та 3 поверхи RC100 / 200. Це можна зробити за допомогою сервоприводів на колекторі з датчиком температури, т.Е. Натисніть трохи перевернуто контуру, але “загальна” температура в TP краще регулюється за допомогою автоматизації котла (RC300MM100).

Постачання води. добре. Котел Logamax U042-24K (за гарантією) Через майже рік відмінної роботи він періодично почав випускати помилку: три миготливі діоди. Я прочитав в інструкціях: “Занадто швидке підвищення температури лінії подачі москітної риболовлі (контроль падіння). Режим опалення зупиняється протягом двох хвилин (2E) “. Тепер котел працює тільки на DHW. Опалення відключено. Помилка не блимає. Але водяне опалення не є однорідним: спочатку воно довгий час йде холодною водою, потім гарячим, потім холодним і гарячим знову і знову. Щоб підняти температуру, регулюючи ручку крана у ванній кімнаті. Він високо закликав службову організацію, він каже, що такі котли не можуть бути встановлені на добре постачанні води, вони не працюють з низьким тиском води та періодично випускають помилку, купуйте іншу машину. У паспорті нічого не говорить про свердловину і так далі. Написав лише діапазон мінімуму тиску та максимум. Тиск у системі водопостачання 2,4 барів. Варто водяний акумулятор для 100 літрів. Датчик включає насос, коли тиск у системі потрапляє до приблизно 1, 6. 1.8 Бара. Тиск у котлі я підтримую від 1 до 2 бар. Скажи мені, що може бути причиною, хтось зіткнувся з такими проблемами?

Зебра на GVS. Невелика канальна вода (увімкніть кран з гарячим, покласти 3-літровий банк і вимірює, скільки він буде заповнений). 2. швидше за все, грязьова їзда в зворотному напрямку.

Додаткова інформація про моделі газових котлів: характеристики, функції роботи, компоненти, контроль та регулювання, усунення несправностей.