Як вибрати лінолеум для теплого підлоги

Дрібна побутова техніка

Як вибрати лінолеум для теплого підлоги

Система “теплого підлоги” робить домашній затишний і зручний. Нагріти підлоги можуть бути декількома видами, залежно від цього, обробка покриття вибирається. Лінолеум для теплого сексу все ще вважається одним з кращих покриттів. Це міцно, легко встановити та прибирання, а головне. доступне. Який лінолеум вибирати для різних типів теплої підлоги, які властивості має мати таке підлогове покриття? Відповідь надає інтернет-магазин Tricolor.

Чи можна насправді нагріти лінолеум?

Лінолеум як зовнішнє покриття є досить популярним у розташуванні житлових, комерційних, громадських приміщень. Серед його основних переваг: універсальність, простота укладання, оптимальне значення для грошей. Але лінолеум має одну слабкість. вона не може бути піддана високих температурах. У цьому випадку покриття може деформувати, втратити свою форму і красу. І це стосується не тільки до бюджетних продуктів, але і дорогого.

Ось чому багато людей далекі від будівництва та обробки, думаю, що лінолеум не може бути покладений на теплий підлогу. Вони бояться і той факт, що, з сильним нагріванням, це покриття відрізняється шкідливими речовинами в повітрі, такі як фенол, толуол. Це правда, але лише частково. Лінолеум може бути токсичним, якщо він плавиться, горіння. З нормальною операцією, це абсолютно нешкідливі для людських, так і для тварин.

Для того, щоб точно зрозуміти, чи підходить лінолеум для використання з теплими технологіями підлоги, ви повинні мати справу з його маркуванням, ознайомтеся з рекомендаціями різних виробників для використання в певних умовах. Компетентний вибір типу матеріалу дозволить зробити гарну покупку відкритого покриття протягом багатьох років експлуатації.

Як вибрати лінолеум

вибрати, лінолеум, підлоги

Важливі особливості теплового режиму

В принципі, щоб вибрати лінолеум під теплим підлогою, мати особливі знання та розуміння властивостей матеріалу не потрібно. Самі виробники покриття вказують на вас, ви можете використовувати свої продукти для теплого підлоги чи ні. Як? Шляхом маркування.

Поруч із знаком маркування вказує, і допустима температура нагрівання. вона повинна спостерігатися. Для мармолеуму, обмежувальна температура становить близько 27 ° С, вище цієї межі її поверхні починає пом’якшити, розплавити, перерву. Вініловий лінолеум здатний зцілити до 29-30 ° С, після чого він може видалити, деформувати або втратити колір. Також майже безумовно, феноли та всілякі неприємні гази будуть просити. Щоб дотримуватися необхідної температури теплого підлоги, вам доведеться обов’язково придбати високоякісний термостат, який автоматично підтримує вказаний режим.

READ  Як налаштувати годинник на духовці Samsung

Установка

Встановлення лінолеуму на теплій підлозі дещо відрізняється від звичайної схеми укладання. Особливу увагу слід приділяти цьому питанню, якщо матеріал повинен бути зведений до дерев’яної підлоги.

У порівнянні з багатьма видами, укладання лінолеуму на теплій водній підлозі можна проводити без стяжки. Це визначається тим, що покриття сам по собі навіть і не потребує додаткових коригувальних елементів.

Під час встановлення необхідно визначити, які ділянки буде розміщена тепла підлога. Немає необхідності використовувати елементи по всій поверхні, оскільки опалювальна площа під меблями буде марною.

Після встановлення теплого підлоги ви можете поставити лінолеум. Зауважте, що деякі експерти все ще використовують фанерні листи. Це необхідно, якщо ризик пошкодження системи опалення.

Лінолеум на теплій водній підлозі-може! / Теплий підлогу в приватному будинку

Зверху потрібно зберігати зовнішнє покриття. Згідно з відгуками фахівців та людей, які вже займалися подібним процесом, лінолеум рекомендується спочатку теплим. Тільки після цього покриття може бути зафіксовано на основі.

Зверніть увагу, що після покупки матеріалу рекомендується залишити на рівній поверхні. Оптимальний час. 24 години. Завдяки цьому лінолеум буде приймати нормальну форму, і процес встановлення не буде настільки складним. Особлива увага приділяється температурному режимі в приміщенні під час використання підлогового покриття.

Попередньо встановити високоякісний термостат, щоб у майбутньому немає проблем.

вибрати, лінолеум, підлоги

У протилежному випадку вплив високої температури призведе до сміятися.

Дізнайтеся більше про лінолеум для водного опалювального підлогу, ви дізнаєтеся з наступного відео.

Вибираючи теплий підлогу

Багато людей напередодні ремонту дивуються. яка теплова підлога підходить для лінолеуму? Немає однозначної відповіді на це питання, що було б абсолютно вірним. Але якщо ви вивчаєте особливості кожного з типів теплих підлог, вибір можна зробити самостійно. Визначальними факторами є бюджет закупівлі, а також архітектурні особливості будинку. Є три основні типи теплих підлог, які відрізняються один до одного робочої системи, вартістю та іншими критеріями.

READ  Печі каміни GuCA Lava Gice Lava

Інфрачервоний

Сутність цієї системи є повільним і поступовим нагріванням. Потужність інфрачервоного підлоги достатньо, щоб нагріти поверхню лінолеуму або іншої підлоги, що покриває до 27 ° С. При використанні інфрачервоної системи теплого підлоги вірогідність раптових стрибків температури майже дорівнює нулю.

На замітку! Інфрачервоний дизайн має багато переваг перед іншими системами. Завдяки їй, естетика виникнення обраного продукту зберігається. Те ж саме можна сказати про властивості лінолеуму.

Електричний

Електричний кабель подають як нагрівальний елемент, який вписується до стяжки цементу. Підлогу одночасно нагрівається рівномірно. Якщо ви не контролюєте температурний режим, підлога розгрівається дуже швидко, а підлога буде використовувати деформацію.

Вода

Інший вид теплого підлоги, який складається з численних трубок. Роль охолоджувача виконує воду. Система надзвичайно рідко використовується в квартирах, що пов’язано з необхідністю виконувати стяжки між системою та floorpad. У міських квартирах, як правило, стелі низькі, тому додаткова стяжка значно зменшить простір.

Зверніть увагу! Для стандартних будинків з 5 або 9 поверхами, система опалення води навряд чи підходить, тому вам потрібно шукати альтернативні варіанти.

Що вибрати лінолеум для теплого підлоги

Лінолеум виду, як за характеристиками, так і дизайну багато і досить важко зробити правильний вибір хорошого лінолеуму, придатного для теплого підлоги.

Що вибрати лінолеум з теплим підлогою

Відповідно до форми, лінолеум ділиться на комерційну, напів-комерційну та домогосподарство. Вони відрізняються один від одного товщиною захисного шару і загальну товщину. Крім того, лінолеум є природним і штучним, на основі ПВХ.

Для теплого підлоги, напів-комерційний та природний лінолеум більше. Комерційний лінолеум також добре підходить для теплого підлоги, але це дорожче, ніж напів-комерційні, а характеристики не дуже різні, тому не має сенсу переплачувати.

Напіввимірне лінолеум виготовляється на основі ПВХ. Хоча більшість сучасних виробників призвели до своєї продукції з усіма екологічними стандартами, а виробництво ПВХ лінолеум є абсолютно екологічно чистим, деякі люди все ще бояться використовувати його для теплих підлог. У цьому випадку він може бути використаний для теплого підлоги природного лінолеуму або, як це також називається, мармолеум. Ця підлога виконана цілком з природних інгредієнтів і є найбільш екологічним, що можливе лише можливо.

READ  Як розрахувати насос для теплого підлоги

Лінолеум також відрізняється і “почерк”. Є однорідний лінолеум (одношаровий) і гетерогенний (багатошаровий). Гомогенний включають натуральний лінолеум, деякі види комерційного та напіввимірного лінолеуму.

Для теплого підлоги краще вибрати напів-комерційний однорідний лінолеум або знову, природний, він завжди однорідний. Причина в першу чергу товщиною, однорідний лінолеум тонше, ніж неоднорідний, і це дуже важливо для теплової теплопровідності.

Це лінолеум, придатний для теплого підлоги

Незважаючи на всі переваги лінолеуму, як оздоблювальне покриття для теплового лінолеуму не дуже користується попитом. І все через те, що в суспільстві є думка, що це покриття під час опалення виділяє токсини та неприємні запахи. Слід зазначити, що це цілком можливо, але лише під час встановлення певних чинників, і якщо сам матеріал неправильний.

Якщо ви купуєте та покладіть лінолеум правильної марки та дотримуйтесь рекомендованих температур, то такий матеріал стане відмінним варіантом для теплих підлог. Враховуючи все це, вибираючи між ламінатом або лінолеумом, у багатьох випадках необхідно віддати перевагу точно другому варіанті.

Поради щодо встановлення теплого підлоги

Кілька порад від фахівців допоможуть розширити життя лінолеуму, оселилися на підлозі з системою опалення.

При виборі типу теплого підлоги, вирішальний фактор може бути фінансова проблема. Водні підлоги, хоча це вважається найбільш придатним для лінолеуму, вимагає серйозних витрат на установку та високий професійний рівень фахівців укладання. Електричний підлогу простіше в установці, але розрахунок потужності підтверджує, що це досить енергозберігаючий.

Інфрачервоний режим не вимагає обов’язкового стягу, але не може витримувати тиск ззовні через його прекрасний дизайн. Коли він встановлений, необхідно прокласти твердий шар між покриттям та нагрівальними плівками. Для нього доведеться купувати більш дорогу комерційну або напів-комерційну версію або мармолеум.

Для всіх видів нагрітого підлоги, якість електричного термостату є актуальним. Перегрів покриття призведе до утворення бульбашок і розтріскування. Встановлення теплого підлоги. складна процедура, якщо немає досвіду такої роботи, краще звертатися до фахівців.