Як вибрати сопло для газової печі

Електроплити/газові плити

Jetgers для газової плитки F6 мм, пропан

вибрати, сопло, газової, печі

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Відповідно до чинного законодавства, ви можете повернути товар належної якості або обмінюватися, якщо:

  • Товари не були використані і не мають слідів використання споживачем: подряпини, чіпси, пульпи, плями та т. Р.;
  • Товари повністю обладнані, а фабрична упаковка зберігається;
  • Всі етикетки та заводські маркування зберігаються;
  • Цей продукт підтримує товарні та споживчі властивості.

Заміна форсунок у газовій плиті.

Jetgers для газової плитки F6 мм підходять для таких плит: Норд, Дружківка, Грета

Газові струмені є найважливішою деталізацією в печі. Jetgers для газової плитки (вони також називають насадки, форсунки, інжектори та т.Р.) є бортали, з їх допомогою входить у пальник.

Газ змішують з повітрям, утворює речовину газової повітря, яка під час горіння, і утворює полум’я газової печі GAV.

Що це таке?

Принцип роботи газової печі має певний алгоритм. Тиск газу подається до системи газопроводу, яка є частиною пластини. При відкритті закритого крана, розташованого на передній панелі, синє паливо рухається до точки згоряння. На цьому сегменті, залежно від конструкції конкретної моделі, газове змішування змішується з повітрям, що забезпечує оптимальні умови для запалювання. На кінцевій точці встановлюються роздільники полум’я, даючи йому можливість записати в стабільному режимі.

Газоподібне паливо може бути поставлені через мережевий газопровід або у зрідженому стані в спеціальних циліндрах. У більшості випадків мережеві та зріджені гази мають однакову речовину. Однак способи їх доставки до кінцевого користувача впливають на властивості спалювання та умов, за яких останній стає можливим.

Для стабільної роботи газової печі при використанні певного типу палива необхідно встановити відповідні компоненти. струменя.

Газова плита Куртки. це змінні частини пластини пальника. Їх основна функція є постачання точки згоряння палива в необхідному об’ємі під відповідним тиском. Jetgers оснащені проходним отвором, діаметр якого визначає параметри “реактивного” газу. Величина відкриття в кожній конкретній формі щелеп призначена для певного тиску в системі газопроводу. Характеристики останнього істотно відрізняються залежно від способу постачання та типу палива. природного або зрідженого (пропану).

Щоб забезпечити стабільну та ефективну роботу газової печі, винятком факторів куріння та перешкод для виділення шкідливих палаючих продуктів повинна бути встановлена ​​на газовій плиті струменів, розміри яких відповідають умовам, визначеним виробником.

Особливості системи

Цигани дуже схожі на звичайні болти: hex голова і різьблення. Серед інших елементів висвітлює невелику дірку в центральній частині. Діаметр сопла розраховується на основі типу газу, потужності плитки та особливості системи подачі палива.

З рівними показниками продуктивності для пропану, розмір отвору трохи звужується, тоді як для метану помітно розширюється. Якщо на схилі, що працює на повітряній кулі, встановіть насадки для натурального палива, то мови будуть набагато довшими, ніж. Переваги з’являться специфічний шум, і полум’я перетвориться на помаранчевий колір. Тут допоможе замінити частину на елемент з вузьким сопло.

Заміна насадки газової плитки

Спочатку потрібно підготувати простий набір інструментів. Вам знадобиться перехресна викрутка та набір гірських та мисних ключів (8, 17, 14).

Послідовність дій:

Виділяйте постачання газу до печі, підготувати поверхню для зберігання різних частин, прикріплених на даний момент.

Необхідно видалити поверхню приготування їжі і ретельно видалити сепаратори, зніміть пальники з їх гнізд.

Щоб дістатися до форсунок, потрібно видалити кришку пальника, яка прикріплена гвинтами.

Різні моделі мають різні кріплення, нам потрібно лише відкрутити два гвинти, а потім кришка легко піднімається.

Перед вами буде дві металеві смуги. Три траверт, на кожному з яких фіксуються корпуси пальників, які мають однаковий дизайн, а різниця тільки у довжині алюмінієвого трубопроводу. Наприкінці цієї трубки є сопло, в якому подається газ, а потім через отвір у кінці сопла, він переходить у основу пальника, змішується з повітрям і подається до дільника. Якщо отвори в розділі забиті, полум’я не залишає всіх отворів. потрібна їх очищення або очищення.

Корпус пальника жорстко закріплений на траверсі і вертикально тримає весь дизайн. Тут ви повинні зробити легкий відступ і окремо говорити про спеціальні пристрої. Серед користувачів існує міф про унікальний набір трубчастих клавіш, з якими легко замінити насадку на будь-яку модель газової печі. Кожен, хто навіть не має технічної освіти, негайно бачить, що такий ключ не відповідає насадку через спеціальну структуру всієї структури.

Щоб звільнити кінчик сопла, вам потрібно знайти особливий фіксатор. Ця тарілка з гніздом і діром у середині, подібна до прищіпки. Ретельно стиснути одну сторону фіксатора, не застосовуючи зусилля, витягніть його з гнізда. Наконечник з насадкою є безкоштовним, натисніть на трубку, і вона вийде з монтажного кільця.

READ  Що обдурити печі, щоб вона не тріснула

Тепер ви можете продовжити, щоб замінити: від’єднайте поради з усіх трубопроводів і відключіть насадки.

При видаленні кінчика всередині є ущільнювальне кільце, тому, коли він повинен бути досягнутий і покласти на трубку. Насадка нитки не запечатана. Це не має технічної необхідності. Кільця також не змащуються, оскільки внутрішній тиск у головному газопроводі нижче.

На цю заміну форсунок (Джекльс) завершено, збірка здійснюється в зворотному порядку.

Як замінити струменя в газовій плиті?

GYPS є невеликою деталлю, без якої операція газової печі неможлива. Заміна цих елементів потрібна при підключенні гази до джерела живлення, що забезпечує постачання газу іншого типу. замість закріпленого від централізованого газопроводу для зрідженого повітряного куля. Зміна кредитів легко виконується самостійно, але для цього слід розуміти в нюансах демонтажу.

Сучасні газові плитки доступні універсальні, працюють на природному випічному газовому паливі, на повітряній кулі. При використанні пропану зміна Zibler потрібно у поєднанні з коробкою передач.

Куртки виконані у вигляді різьбового болту малих розмірів з отвором у голові, подаючи для проводки в пальника газового палива. Потім у формуванні повітряно-газової суміші виконується в пальнику, він зшиває, утворюючи полум’я, на якому виконується приготування.

Для природного газу, проходження в організмі Gibler має трохи більший розмір, сам елемент трохи коротший;

Для зрідженого палива сила похваляється довгою і з більшою довжиною нитки.

З неправильною роботою одного gykler, експерти рекомендують змінювати весь набір форсунок одночасно, тому що невідомо, коли наступна деталь не виходить з

Вартість набору кредитів під впливом бренду та моделі ганокплета. Для популярних моделей, насадки можна придбати у нашому інтернет-магазині Vitgaz.Завдяки спеціалізації з продажу компонентів для газових приладів, для недавно зустрічаються брендів комплект, повинен бути підписаний на веб-сайті виробника або в сервісних центрах.

Обслуговування газового обладнання завжди повинно бути виконане з спеціальними застереженнями. всі дії повинні бути зроблені відповідно до інструкцій. Особливо така вимога має відношення до роботи, що вимагає застосування фізичної сили, оскільки один супер-диммер і безуспішно застосований сил може призвести до розбиття Gibber і необхідність відновлення гази.

Зміна деталей можна віднести до не складної роботи, але якщо немає навичок та досвіду у проведенні такого роду роботи взагалі. краще називати спеціаліста з сервісу.

Заміна та порівняння joclars при роботі на газовій плиті на пропан-бутан.

Для успішного та швидкого зсуву кредитів у Гасфе, необхідно суворо контролювати дотримання заходів безпеки. Перед початком заміни необхідно вибрати інструмент:

Набір гострих клавіш (“зірки”) і два бочки:

Для насадків для плитки, що працюють на природному газі. , для зрідженого палива. 7-го числа;

Перед початком роботи необхідно перекривати потік газу до плитки, підготувати кухонний стіл для тимчасового зберігання демонтажних елементів.

Стандартні пальники встановлюються на поверхні приготування, щоб замінити, які необхідно видалити сітку. Потім дільники ретельно видаляються, пальники видаляються з розеток отворів.

Щоб дістатися до Giberam, потрібно розібрати обкладинку панелі вбивства, яка закріплена на корпусі через гвинти. Кожна модель оснащена його конкретними типами кріплень. Шурупи відкрутіть, видаляються, а панель легко видаляється рухом.

Після видалення панелі ви можете побачити два металеві траверси, які прикріплені до корпусів елементів пальника, що мають ідентичний дизайн. Різниця лежить лише у довжині алюмінієвих труб. Насадка, через яку приходить газ, знаходиться на човні з трубками. Від сопла через прохід у джибрильному паливі потрапляє в стійку, з’єднується з повітрям і падає на дільник. Якщо проходження дільника забруднені, вогонь не може виходити з усіх точок. їм потрібно очистити або чистити.

Корпус пальника жорстко закріплений на траверсі та підтримує всю систему у вертикальному положенні.

Серед користувачів газових пластин міф розподіляється про те, що існує універсальний набір спеціальних трубчастих клавіш, за допомогою яких форсунки можна замінити будь-якою моделлю Gaspit. Фактично, очевидно, що неможливо отримати унікальний ключ до Gibera через характеристики дизайну пристрою.

Фото явно помітна, точно, як прикріплена маслом, прикріплене до трубопроводу. Є також інші конструкції пальників, в яких форсунки загвинчуються в корпус зверху, не потрібно розбирати таблицю. У таких моделях заміна форсунок спрощена, але вартість їх набагато вище.

Щоб відкрити доступ до наконечника, потрібно знайти спеціальне блокування у вигляді гнізда та проходження по середині тарілки, з його формою, що нагадує класичне прищіпку. Одна сторона фіксатора акуратно стискається без застосування потужності, елемент витягується з гнізда, звільняючи наконечник з насадкою. Щоб видалити наконечник, слід натиснути на трубку та витягнути його книгу, витягнувши з монтажного кільця.

Далі слід продовжувати безпосередньо замінити. Є два способи:

видалити поради з усіх труб і взяти поради на стіл;

Демонтаж струменів без видалення порад.

Перший спосіб є більш зручним, оскільки куртки іноді настільки спалюються до голови, що просто неможливо відкрутити їх. треба смажити елемент у віце. У комплекті з установкою струменів важко. вони мають відповідні позначення.

При демонтажу пульбу всередині кільцевої печатки, тому що під час процесу встановлення він повинен бути видалений та встановлений на трубопроводі. Тепові куртки не ущільнюються, оскільки цього немає потреби. Змащувальні кільця також не потрібні, оскільки тиск всередині централізованого газопроводу набагато менше, ніж у постачанні трубки.

READ  Як зробити індукційну печі з власними руками

Зміна жиру впала, установка їх у своє місце здійснюється в тому ж порядку, але в зворотному порядку. Але до цього необхідно змінити струмені та в духовці.

По-перше, відкриється технічна коробка Ghasplite (розташована в нижній частині корпусу), а також до найнижчого положення, двері духовки.

Джикер розташований на лівій стороні за стіною у спеціальному випадку, з якого пальник дугової форми. Щоб отримати доступ до нього, потрібно витягнути підлогу. Для цього є спеціальний слот. Павло тягнеться до себе, легко витягнути і відкладено на сторону.

Пальник закріплений з двома гвинтами, викрутіть, який елемент легко видаляється з духовки. На лівій стороні відкриваючи отвір для потоку газу в пальника. Також буде змінено сопло.

Беручи до уваги той факт, що під час роботи, частина могла піти на сопло, вона не повинна бути висунута і намагатися. якщо різьблення погіршується, то вам доведеться придбати справу.

Три кріплення гвинти відкручуються на лівій бічній стінці плитки, стіна відкладається.

Газова плита, які форсунки, природний, зріджений газ повинні бути, це повинно знати кожен при покупці

Наприкінці трубки є гайка, яка м’яко відкрита для видалення корпусу сопла. Це вимагатиме ключа до 17. Щоб відкрутити два гвинтові гвинти до стінки духовки, необхідно трохи взяти трубопровід. Потім він отримує сопло.

Заміна краще виробляти за столом у розслабленій атмосфері. Якщо сопло сильно передбачається, рекомендується змастити його спеціальним складом і почекати кілька хвилин.

Асамблея виконується у строго зворотній послідовність відповідно до всіх заходів безпеки.

Джигглі повинен бути встановлений і строго маркування. Для будь-якої моделі газової печі в продажу є спеціальні набори.

Teplomex.Ро

Газові пластини Jetters

Сучасні газові печі роботи, як правило, на головному (природному) газовому та газовому зрідженому, т.Е. куля. Незалежно від того, що газ працює на вашій тарілці, необхідні високоякісні куртки для його нормального, повного функціонування.

Жклер. це дуже важливий компонент вашого газового пристрою, без якого неможливо отримати газ до пальника, т.Е. Робота газової печі, газової колони негазного або імпортованого виробництва, а також самого газового котла неможлива.

Jivers (насадки) виконані у вигляді невеликого болту, у верхній частині якого в середині є отвір. Це через цю дірку, що газ йде до пальника, змішується з повітрям і під час підходу цієї повітря-газової суміші, утворюється полум’я, на якій їжа готується.

Газові печі відрізняються за призначенням:

Як зрозуміти, чи працює Jocker вашої плитки

У яких випадках пристрій для постачання газу до пальника вимагає заміни ?

Уявіть собі, що влітку ви йдете до країни, взявши з собою все, що потрібно для нормального життя від міста, включаючи газову плиту. Так, недостатньо: газовий шосе не входить до вашого будинку і повинен використовувати повітряний газ.

GYP для різних видів газу суттєво відрізняються один від одного, тому заміна їх у цьому випадку просто необхідно. До речі, це стосується отвору, розташованого на болті, діаметри цих отворів відрізняються, а їхнє значення залежить від типу газу (на газі повітряного куля, струменя має вужче отвір, т.До. Тиск газу, що надходить з циліндра, вище, ніж у природного палива), і влада самих коорків.

Він прикріплений до кожного пальника, і навіть величина пальника може вже визначати його потужність. Чим більший пальник, тим більше призупинення повітряного газу необхідно для роботи, тому більший пальник, ширший діаметр велосипедного отвору.

Я дам один приклад: якщо ваша газова плита працює на природному паливі, а це, як правило, газ NG G 20 (т.E 20 мбар), потім найменший пальник вимагатиме Gibler з діром у 0,75 мм, середній пальник 0,92 мм. і найбільший 1,15 мм. Потужний пальник латунного кабінету буде гладко і без проблем, якщо до неї прикріплений варення з діаметром отвору 1,20 мм.

При використанні зрідженого газу, як я вже сказав, Jets потрібно з вужчем діаметром отвору. Найчастіше виробники газових пластин продають свої товари з набором кредитів для різних видів палива, але якщо у вашому випадку це не сталося, вам доведеться придбати це, особливо, оскільки вони продаються у багатьох магазинах будівельних матеріалів.

Скільки коштують і де купувати реактиви

Той, хто хотів би заощадити на власному забезпеченні, я хочу принести приблизний рівень прокладок для газових пластин різних брендів. Якщо у вашому будинку є плита або стовпчик арістон або індесіт, що працює над зрідженим газом, то The Joyaker до такої плитки буде коштувати вам у 200 (для одного набору або комплекту).

До печі марка Zanussi, що працює на природному газі, такий комплект коштуватиме 230. Набір Jags для білоруських дощок бренду Gefest 150, але для набору для Gorenje Plate, вам доведеться розмістити близько 700.

Знайдіть куртки (насадки), ви можете часто у спеціалізованих магазинах, що продають газове обладнання, газові шланги та запчастини до газових печей. Якщо вони недоступні, то ви можете замовити безпосередньо від виробника. Не забувайте, що ті ж пристрої не підходять для пластин вітчизняних виробів та імпортованого продукту, і обов’язково враховуйте це, коли ви купуєте.

READ  Газова плита з електричним та газотронним

Заміна тренажерних залів самостійно

Отже, вибір ви робите, він залишається лише процесом заміни Джекл (насадок). Тут я б, звичайно, порадив вам попросити допомоги від фахівця, але, знаючи, що наші люди віддають перевагу майстрам своїми руками, я скажу, що це не складна річ. Вам просто потрібно суворо дотримуватися вимог безпеки, необхідних при роботі з газовими пристроями.

Тому ми починаємо заміну лазей з перекриття газової труби. Потім зніміть пальники, пластинуну покриву, і починайте відкрутити за допомогою шестигранного ключа старі, і негайно вигнати на своє місце. Як ви можете бачити, нічого складного. Якщо ви вирішите змінити пристрої в духовці, спочатку зніміть пальники верхній і нижній і продовжуйте роботу над тим самим сценарієм, як коли замінюють Джекель у газовій печі. Дивитися відео.

Що таке гакерник (сопло)

Майже всі газові пластини обладнані таким чином, що вони можуть працювати як на природному газі, так і в пропані (від змінного повітряного куля). Слід зазначити, що при переході до зрідженого газу потрібна не тільки заміна джемів, але й установка коробки передач, яка відповідає за вирівнювання тиску вхідного палива.

Насадка (товстіше). це болт, в голові якої забезпечується отвір для годування газу для пальника. Після введення пальника газ змішується з повітрям, і виробляється газо-повітряна суміш.

Залежно від використовуваного палива, існує два типи: для постачання синього палива з основного трубопроводу та для подачі газу з газголоду або циліндра.

Jetgers (форсунки) для природного газу в порівнянні з гібридами для зрідженого палива характеризуються:

У випадку, коли спостерігається неправильна операція плити, краще замінити не один велосипед, і негайно весь набір цілком, і при переході до повітряного газу. це, як правило, є необхідність.

Чому і чому вам потрібно змінити крізь

Куртки для різних видів газу значною мірою засновані, тому при зміні типу газової суміші, заміна сопел просто необхідно. Якщо ви звертаєте увагу на діаметр отвору, це стане очевидним, що вони не однакові. У цьому випадку діаметр отвору залежить не тільки від типу газу, але також від розміру самого пальника.

Кожен з пальника газової печі характеризується потужністю та розміром, тому він оснащений для стабільної роботи, яка повинна бути обладнана окремою форсункою.

Більш потужний пальник, тим більший обсяг газу необхідний для роботи, тому діаметр сопла потребує більшої.

Вибір газів для повітряного газу

Як вже згадувалося, джибелер під пропаном має укорочений тіло і менший діаметр розетки. Не рекомендується самостійно намагатися самостійно зменшити отвір, тому що навіть частка міліметрів важлива. Можна лише покращити роботу тарілки, але не для досягнення своєї ідеальної операції.

Важливо розуміти, що стандартні кредити просто не існують. Вони призначені для кожної конкретної моделі. Сучасні кухонні печі обладнані набором лазівки, призначених для роботи над пропаном. Деякі моделі виконуються взагалі під повітряним газом.

Якщо ви не були такими наборами, питання з їх придбанням вирішується дуже просто. Знайдіть потрібний продукт для популярних моделей дуже просто в будь-якому спеціалізованому магазині, що продає газове обладнання. У крайніх випадках їх завжди можна замовити, відвідавши веб-сайт офіційного виробника.

Забивання

Ще одна спільна причина. Під час приготування їжі існує ризик того, що щось працює або на поверхні. Природно, він накопичується на деталі, і вони забруднені. Тому їм потрібно чистити.

Якщо ви ігноруєте це, то газові форсунки для плити швидко потрапляють у погану. Ви зрозумієте, що коли ви бачите, що полум’я може курити, пальник дуже поганий або постійно виходить.

Як вибрати насадки для газової плитки в Києві?

На сучасному ринку ви легко знайдете необхідні компоненти. Просто перед покупкою ви повинні чітко знати певні критерії відбору.

Одним з важливих критеріїв відбору є діаметр сопла. Це отвір, який знаходиться в центрі компонента. Важливо пам’ятати, що діаметр повинен бути розрахований відповідно до типу використовуваного газу. Отже, для повітряного газу потрібно набагато менше, для природного. трохи більше.

Зверніть увагу на крок нитки. Якщо у вас є старі форсунки для печі, то прикріпіть їх до лінії. Таким чином, ви можете з’ясувати потрібні показники.

А також чітко вказують модель побутового приладу. Необхідно вибрати відповідні параметри. Дійсно, в асортименті, як оригінальних пропозиціях, так і універсальних. Тому такі дані не будуть зайвими.

Де через кілька хвилин купуйте сопла для газової плитки?

З інтернет-магазином Patok ви витратите мінімум часу в пошуках. Каталог товаров. Для кожного речення є докладний опис. Фото також додається.

Ви можете вибрати як цілий набір деталей, так і лише одну запасну частину. У кожному випадку ціна цілком прийнятна. Так, та якість продукції відмінно.

Для вашої зручності є кілька варіантів доставки:

“Нова пошта”. ціла Україна. Через кілька днів порядок прибуде до Києва, Одеса або точно.

Зверніть увагу на побутові прилади, щоб він міг бути безпечним і заборонено використовувати.