Як вибрати витяжний вентилятор у ванній кімнаті

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Вентилятор у ванній кімнаті. Як вибрати оптимальний капот

У кожному сучасному будинку люди все більше стикаються з проблемою забрудненого повітря. Спеціальний дискомфорт створює відсутність малюнка у ванній кімнаті та ванній кімнаті, тому що не тільки вихлопне повітря накопичується в таких приміщеннях, але також неприємні запахи з вологою. Крім того, підвищена вологість сприяє розвитку гриба, що негативно впливає на здоров’я людини.

Alter Air Company з 2008 року продає кліматичне обладнання, а не тільки. Ми працюємо з перевіреними брендами та гарантією проданих високоякісних пристроїв. Наші фахівці завжди готові допомогти з вибором вентилятора у ванній кімнаті.

Як вибрати витяжний вентилятор і багато іншого, ви дізнаєтеся в цій статті.

вибрати, витяжний, вентилятор

Де встановлювати і як

Для витяжної вентиляції використовуйте осьовий домашній вентилятор, який встановлюється у вихлопний існуючий канал квартири або вдома. Вентилятор може бути встановлений безпосередньо до каналу або через гнучкий або пластиковий протоки.

Дуже важливо зрозуміти, що такий тип шанувальників низького тиску не може “продати” більшу довжину повітряного каналу. Тому, якщо ви встановлюєте вентилятор у стелі, то повітряний канал не повинен перевищувати 1 метр.

При встановленні необхідно звернути увагу на ущільнення всіх підключень вентилятора з вихлопним каналом. Для цього ви можете використовувати будівельний герметик, силікон і так далі.

Смарт-моделі з підвищеним комфортом

Для тих, хто вважає за краще комфорт, є “розумні” шанувальники. У них є додаткові можливості.

Вбудований таймер. найкращий вибір. Пристрій допоможе зберегти електрику та нерви. Після душу ви не можете боятися, що ви забули вимкнути вентилятор. Програмований таймер забезпечить капот у ванну протягом 20-30 хвилин після вимкнення освітлення. Merox W 100 bn

Інший зручний пристрій. датчик вологості. Ця добавка дозволить вам повністю забути про існування як вентилятора, так і вологи, електрики та інших дрібниць, які відволікають від важливих думок і здатні дратувати когось.

Для любителів сучасного обладнання Marley пропонує вентилятор Merox W100 BN з вбудованим датчиком руху та таймером, який вмикає, як тільки чоловік увійшов у ванну, і вимикає 5-22 хвилини після того, як ви залишили кімнату.

Smart Fan Найбільший комфорт створює “розумний” вентилятор, незалежно регулююча потужність, оснащена функцією постійної вентиляції. Отже, у звичайному режимі він працює з мінімальною силою, але якщо вологість збільшилася, вона збільшує продуктивність до максимуму, потім повертається до стандартного режиму, що споживає лише 1,1 Вт електроенергії.

Виберіть вентилятор з гнучким параметрами роботи або обмежити варіант бюджету. кожен вирішує. Не повинно бути сумнівом. необхідність встановлення вихлопного вентилятора у ванній кімнаті. Зрештою, навіть найбільш скромний вентилятор може врятувати свої кошти, що накопичується у об’єктах ванної кімнати від пошкоджень, а також збереження вашого здоров’я. Зрештою, дихання вологим і цвілі не просто шкідливі, але небезпечні.

Як вибрати вентилятор ванни

При виборі вентиляційного пристрою для ванни, спочатку слід розглянути такі фактори:

Зберегти на електроенергію до вас допоможе пристрій з функцією регулювання потужності, а, при необхідності, і її повну зупинку. Оскільки в будинку в будинку немає орендарів, тримайте капот на включенні, не має сенсу.

READ  Яке газове обладнання краще покласти на машину

Відмінним варіантом придбання буде вентилятором з вбудованим таймером та датчиком вологості. Це зручно, тому що вам не потрібно контролювати його, щоб увімкнути і вимкнути. Як тільки вологість повітря у ванній кімнаті підніметься до певного рівня, пристрій увімкнеться і вимикається точно через 30 хвилин.

Не зайва, якщо вентилятор оснащений захистом для розпилення. Зрештою, водяні бризки в результаті використання ванної кімнати можуть вивести пристрій.

Якщо ви живете в житловому будинку, варто думати про придбання вентилятора з перевіркою клапана. Зрештою, у таких будинках вихлопна система є однією на кілька квартир. У цьому випадку клапан на вентиляторі забороняє неприємний запах з квартир, розташованих нижче і не дозволить його поширюватися через ваш.

Отже, ви не турбуєтеся смаженим пристроєм, ви можете купити безшумний вентилятор для ванної кімнати. І повітря у ванній кімнаті завжди чисті і не аутсайдерів.

У яких випадках найчастіше потрібна установка вихлопного вентилятора?

Основна відмінність примусової вентиляції з природного полягає в тому, що у вихлопному отворі для прискорення вихлопного повітря з кімнати встановлюється вихлопний вентилятор.

Почнемо з того, давайте подивимося, де ми найчастіше стикаємося з проблемами забруднених, зволожених або дим. Найчастіше шукаємо:

 • витяжний вентилятор для ванної кімнати;
 • витяжний вентилятор для прання;
 • туалетний вентилятор;
 • Вентилятор для малювання на кухні;
 • Безшумний вентилятор для житлового приміщення, де немає високоякісного повітряного обміну.

Найчастіше у вітчизняних кімнатах встановлюються вихлопні вентилятори, а повітряний потік організований у вентильовані кімнати з інших кімнат або використовуючи природну вентиляцію, або через стіну або вентиляцію вікон.

Якщо ви встановлюєте вихлопний вентилятор у туалет або у ванній кімнаті, обов’язково знайдіть комфортно про запущені ґрати або отвори в нижній частині дверей, щоб повітря з основних приміщень замінюється видаленим забрудненим повітрям. Якщо цей потік не є, витрати на вихлопне вентилятор буде зайвим, тому що в кімнаті буде достатньо свіжого повітря, але вологість все одно буде.

Для будь-якої вентиляції потрібні два канали. Підтримка та вихлоп. Якщо робота однієї з них зламана, циркуляція повітря негайно зупиниться.

Коротка інструкція за вибором пристрою

 • Спочатку ми вимірюємо діаметр з’єднання (вентиляційний. Канал у кімнаті).
 • Визначте продуктивність пристрою, придатного для вашої кімнати (зробити розрахунки).
 • Вимірюйте діаметр з’єднання (вентиляційний. Канал у кімнаті).
 • Виберіть функціональність для зручності та вимог кімнати.
 • Ми визначаємось з маркою, вибираємо модель, придатну для вимог та дизайну.
 • Монтажні роботи (не складне процес, тому ви можете самостійно реалізувати).

Різноманітні домогосподарські шанувальники

 • З’єднувальний діаметр до повітряного каналу, повітряний канал або стовбур: від 75 до 150 мм. Чим більше діаметр з’єднання, тим більш потужний вентилятор;
 • Принцип роботи: осьовий, відцентровий, комбінований;
 • Тип приєднання до літака: оскільки продуктивність домашніх уболівальників не настільки велика, вони, як правило, прикріплюються до круглих повітряних каналів, або встановлені безпосередньо в канал;
 • Потік повітря або продуктивність у м 3 на годину: чим більше приміщення, тим довше повітряний канал, тим вище вентиляційний підріза, тим більший тиск повинен забезпечити вентилятор;
 • Вентилятор з зворотним клапаном і без, який забезпечує захист від повернення вихлопного повітря назад, або поглинання вентиляції. Забруднення каналу. Головна Atribut для туалету та кухні. До речі, наш блог має статтю про необхідність перевірки клапана. Зважитися;

 • Метод керування швидкістю вентилятора: двошвидкісна, з поступовим або гладким електронним регулюванням зовнішнього блоку;
 • Режим роботи: для безперервної роботи або періодичного включення;
 • Напруга постачання: Зазвичай домашні вентилятори живляться за допомогою мережі 220 В, іноді 127 В або 12 В;
 • Управління можливостями: Є багато вентиляторів з контролем вологості, рухом, освітленням, з таймерами та іншими можливостями;
 • Метод установки: вбудований у стіну або стелю або верхню установку, з викидом каналу або через повітряний канал на вулиці.

Як вибрати вентилятор у ванній кімнаті та ванній кімнаті?

У такому приміщенні важливо враховувати потребу у видаленні та вологості, а забруднене повітря. Тому, розглядаючи варіанти ванної кімнати, важливо використовувати правильні формули для розрахунку потужності. Буває, що розрахунок здійснюється без збільшення щільності повітря, а врешті-решт, вентилятор просто не справляється з роботою, тому завжди краще дотримуватися наведеного вище таблиці та утримувати правильний розрахунок.

READ  Чи можна направити вентилятор на себе

Преміальне рішення. Вихлопний вентилятор Maico ECA 100 IPRO H від серії ECA IPRO. Ідеально підходить для ванної кімнати. Цей надійний пристрій вважається кращим на ринку, а точніше марка MAICO. Модель характеризується високим захистом показниками IP X5, вбудованого зворотного клапана, автоматичним датчиком вологості, за допомогою функції налаштування часу затримки включення.

Все, що вам потрібно знати, перш ніж купувати вентилятор у ванній кімнаті

Оптимальне рішення. SolerPalau Silent-100 Чц Срібний дизайн. 3C від SoleerPalau Silent Design Series. це всі необхідні функції: зворотний клапан, датчик вологості та захист вологи в IP45. Правда, він без таймера, але це функція для зручності, а не з переліку потреб.

Ми вибираємо вентилятор до туалету

Преміальне рішення. Німецьке виробництво вентилятор Геліос Minivent M1 / ​​100 н / С або Геліос Minivent M1 / ​​100 P від ​​серії Minivent. Обидва моделі мають високу стійкість до різних типів мікроклімату (з високою вологістю або пилом), а також вони також служать тривалий період. Міногенна серія характеризується відмінною ступенем захисту в IP X5 та щільному зворотному клапані, дві швидкості, низький рівень шуму 25-30 дБ (а) на відстані 3 м. Самі ж моделі мають корисний для користувача функціонал: вентилятор MiniVent M1/100 N/C оснащений програмованою затримкою вимкнення, а модель MiniVent M1/100 P має датчик присутності.

Вентиляція в квартирі. Підключення вихлопу у ванній кімнаті

Оптимальний варіант. Модель Венти 100 LD Auto Wt від Vents LD Avto серії. ідеальний пристрій, тому що все збирається в ньому, і його вартість низька. Цей вентилятор за передньою панеллю вбудований жалюзі, які не дозволяють повітряному зв’язку, а також реле вологості для автоматичної запускної операції при вологості 60-90%, а також таймер затримки протягом 2-30 хвилин. Недоліків. захист вологи всіх IP 24, але це не має значення для туалету.

Якщо вам потрібна модель більше, ніж модель бюджету, то вентиляційні фліп-модель (230/60) від серій VENTS FLIP буде хорошим варіантом. Це дуже доступно за ціною, але в його межах вбудованого клапана, і є той самий вимикач шнура, з яким ви можете відобразити керування ключем освітлення, а також існує таймер затримки відключення затримки. Тобто, вентилятор відмінно підходить для всіх вимог у туалеті.

Як вибрати вентилятор для кухні?

Приклад моделі. Преміальне рішення. Відмінна кухня вентилятор. Maico ER 100 від серії Maico ER. він має хороший щільний фільтр, який прихований прямо за декоративною панеллю, а в Німеччині здійснюється надійний чековий клапан. Бонус буде спокійним роботою двигуна на шарикових підшипниках, корпусі, що поглинає шум. Додатковий монтажний футляр, який найчастіше купується до пристрою, має стійкий захист від гарячих температур та вологості, що ідеально підходить для кухні. Довговічність та стійкість цієї моделі з важкими умовами страви здивують вас. Не забувайте, що ця модель має різні модифікації з додатковими функціями.

Оптимальне рішення. Осьовий вентилятор Vortice Evo ME 100/4′ LL із серії Evo. Відмінний варіант для кухні. Модель з підвищеним тягарем, приймає повітря з 5 сторін. Також має зворотний клапан та двигун на шарикових підшипниках, що становить 100%, запобігає забрудненню повітря. Крім того, вентилятор має високий ступінь захисту IP 45 та другого класу ізоляції, і все ще працює дуже тиха (21-24 дБ (а)), 2 швидкості та підвищення ефективності, робота в безперебійному режимі до 30 000 годин без перегріву. Надійний хороший варіант.

Додаткові моменти, важливі для розгляду

 • модель дизайну. з декоративною обробкою або стандартом;
 • можливість монтажу. на стіні або стелі, вбудований або рахунок-фактуру, у вихлопному каналі, з викидом вертикального загального стояка, за підвісними стелями;
 • Рівень шуму. низький шум або стандартні версії;
 • різноманітні ручні або автоматичні управління керуванням, описаними вище;
 • можливість прикріплювати одну або дві кімнати до одного вентилятора;
 • енергоспоживання вентилятора;
 • Сервісні та сервісні можливості. Для високоякісних витяжних вболівальників не потрібно турбуватися про надійність у роботі або гарантії.
 • висока ефективність, яка не залежить від погоди за межами вікна;
 • На відміну від природного вихлопу в туалеті, вони характеризуються хорошим виконанням у будь-який час року;
 • Наявність здатності контролювати вихлопне вихлопне повітря з приміщення через наявність різних способів вентиляції.
READ  Де краще поставити вентилятор в кімнату

Тестові вентилятори. Як вибрати ванну та туалетний вентилятор?

Якщо професійна консультація потрібна у відборі вентиляційного обладнання для квартири, офісу, будинків. зверніться до наших консультантів.

Що є

Всі витяжні вентилятори поділяються на кілька знаків:

 • Форма. круглий, квадратний, прямокутний;
 • Напрямок руху повітря. постачання та вихлопність (в приміщенні / на відкритому повітрі);
 • Тип установки. канал і стіни, встановлені;
 • Робочий механізм. осьовий і відцентровий (радіальний).

Принцип все одно. підвищену ін’єкцію повітря в систему вентиляції, але в нюансах вони відрізняються, і встановлюються в приміщеннях різних цілей.

Як вибрати витяжний вентилятор для ванної кімнати та туалету.

Немає надмірної вологості у ванній кімнаті. головна проблема не є неприємними запахами, які потрібно видалити. Тому туалети не вимагають збільшення електричного та вологості, достатнього обладнання звичайного класу. Але найважливішим параметром є продуктивність, оскільки для таких приміщень найбільша кількість обміну повітря враховується. від 8 до 10. Розрахунок потужності можна зробити за формулою або на онлайн-калькуляторі. При виборі, яка влада повинна бути вихлопним вентилятором у туалеті, не приймайте модель з надмірною силою, інакше вона буде занадто холодною в кімнаті.

З додаткових опцій рекомендується встановити зворотний клапан або жалюзі та таймер вимкнення. Перевіряйте клапан або жалюзі усунути проблему повернення неприємних запахів з каналу вентиляції, а також забезпечить захист комах, що проникає від вентиляції.

Багато поєднуються живлення вентилятора з легким ключем у туалеті. Рішення є правильним, але недостатньо ефективним. коли світло вимикається, вимикає вентилятор, але в більшості випадків він просто не має часу, щоб видалити неприємні запахи. І якщо капот залишається включеним, то ви забули вимкнути його, і електрика цікаво.

Встановлення таймера вимкнення вирішить ці проблеми. Ви можете програмувати його на вимкненні після певного часу, наприклад, 15-20 хвилин. У цей період все забруднене повітря буде видалено, після чого світло та витяг буде вимкнено автоматично.

Вентилятори у ванній кімнаті та туалеті в каталозі 220PRO.Ро

Наш магазин пропонує добре відомі та популярні бренди для ванної кімнати:

Давайте розділимо їх за групами і ознайомтеся з ближче.

Для міської ванни або ванної кімнати стандартної області найпопулярніший тип моделі вихлопного вентилятора потужністю до 100 м3 / год

Потужність 60 кубічних метрів, шум 25 дБ, ультрафільні моделі з товщиною 4 см.

Для встановлення в круглі повітряні канали приймають моделі каналів. З низької потужності ми пропонуємо ВАТ “Болгарські ммотори”

Потужність 50 м3, шум 36 дБ, робоча температура 100-150с.

За рахунок розробки та створення додаткової тяги, такий вихлоп, навіть при низькій потужності, більш ефективно. Вони дорожчі, тому вони приймають їх менше. Хоча корисність відцентрового вентилятора швидко платить за його вартість.

Основний режим роботи Мінімальна швидкість та мінімальне споживання енергії. Капот ідеально тягне довгий час у фоновому режимі, для очищення служби. При збільшенні вологість, максимальний режим увімкнено, а у ванній кімнаті відбувається швидка заміна повітря.

Від відцентрової, пропонуючи фанат компанії ERA

вибрати, витяжний, вентилятор

Триступінчаста, продуктивність 42/64/100 м3, шум 25.8-30 дБ, оснащений чековим клапаном і фільтром. Підходить для встановлення стін / стелі та для монтажу в отворі.