Як вичерпати каналізаційну трубу

Article
вичерпати, канал, труба

Вентиляція з каналізаційних пластикових труб з власними руками

Система вентиляції системи забезпечує повітряний потік без грибів, форми, пилу, видаляє шкідливі та неприємні гази, пари, запобігає передчасному руйнуванню будівельної структури. Правильно розроблений та встановлений, він повинен відповідати вимогам та санітарним та гігієнічним стандартам для вентиляції. Чи можна використовувати каналізацію для досягнення ефективного циркуляції повітря в будинку. серед фахівців немає єдиного висновку.

Щоб зробити вентиляцію в будинку, ви можете використовувати каналізаційні труби

Використовується матеріал

Для створення високоякісної системи вентиляції виробники пропонують вентиляційну трубу з наступних матеріалів:

Незалежно від матеріалу, всі продукти, представлені на сучасному ринку будівництва, мають силу, герметичність та екологічну безпеку для людини. Форма та низька вага, а також велика кількість фасонних виробів, полегшують створення вентиляційних мереж будь-якої складності. Пластик, що використовується для їх виробництва, абсолютно не підлягає корозії та впливу агресивних газових середовищ. Частіше, ніж інші, труби ПВХ використовуються при створенні вентиляційних систем. Вони круглі і прямокутні. Прямокутний, в основному використовується для економії місця.

Результат: Пластикові вентиляційні труби мають багато переваг. Здавалося б, чому використовувати каналізаційні труби для вентиляції нашого власного житла?

Наступні матеріали використовуються для виготовлення каналізаційних пластикових трубопроводів:

Продукти ПВХ мають невелику товщину стінки, що робить їх достатньо світлом. Для простоти установки продукт має гумову печатку. Всі каналізаційні пластикові елементи, включаючи фітинги, мають абсолютну стійкість до впливу агресивних середовищ. Гладка внутрішня поверхня, велика кількість сполучних та кріплення, робить такі продукти з експлуатаційних характеристик, подібних до вентиляції. Отже, це можливо або не робити вентиляцію з каналізаційних пластикових труб? Для цього варто розглянути недоліки обох “заявників”.

Система вентиляції пластичної каналізації

Основні переваги повітряного каналу з пластику:

 • легкість установки при максимальній міцності матеріалу;
 • Довговічність (пластик не підлягає корозійному процесу);
 • Економіка заліза аналогів і дешевше.

Згідно з наведеними вище причин, дизайнери рекомендуються використовувати для компонентів вентиляції з високоякісного пластику.

Пластикові труби гладкі і не мають шорсткості, на відміну від заліза, дозволяючи вільно проникати повітря всередині кімнати.

Перед початком будівництва системи вентиляції в приватному будинку слід прийняти рішення щодо типу дизайну, який примушений або природний.

Якщо додаткові елементи (вентилятори, клапани) використовуються для обов’язкової вентиляції, то канали з вентильованого приміщення вертикально на даху просто закладені.

Основна примітка для себе, що вентиляція з каналізаційних труб здійснюється з вашими руками, а також з будь-якого іншого. Головне, щоб не забувати, що каналізація може використовуватися лише у вихлопній системі, і бажано купувати матеріали з високоякісного пластику для постачання повітря.

Вентиляція з пластикових каналізаційних труб з власними руками

Система вентиляції повинна бути присутня в кожній житловій кімнаті, інакше власники повинні регулярно усунути грибок і форму, щоб витримати вологість і дюдливість. Мікроклімат у будинку не можна назвати оптимальним, а в умовах високої вологості швидко псують меблі та обробку. Якщо бюджет не дозволяє вам залучити фахівцям для мотів, ви можете зробити вентиляцію з каналізаційних труб з вашими руками.

Інженери не мають консенсусу щодо того, чи є пристрій вентиляційної системи, використовуючи труби. Деякі стверджують, що таке рішення має більше мінусів, ніж переваги. Інші вважають, що вентиляція повинна задовольнити умови будівельних стандартів, і в цьому випадку це може бути зроблено з будь-яких відповідних матеріалів.

Фактично, власник домогосподарства повинен вийти з реалій. Вони складаються, що каналізаційні труби є екологічно чистими, а системи, створені за їх використанням, відрізняються щільністю, надійністю та довговічністю. Труби для стічних вод виготовляються з матеріалів:

У всіх випадках діапазон розміру досить широкий, що дозволяє вибрати продукти з бажаним діаметром. Продукти мають іншу конфігурацію, і це ще один плюс: власник корпусу має можливість монтувати вентиляцію будь-якої складності, включаючи нестандартну проводку.

Вибираючи труби в поперечному перерізі, доцільно віддавати перевагу круглу або прямокутну. Вони мають тонкі стіни, завдяки яким дизайн не надто важкий, а процес збірки значно спрощений. Продукти поєднуються один з одним, жартують суперечки. Щільність забезпечується через гумові ущільнення.

READ  Котли на дровах із верхнім завантаженням

Супротивники використання таких труб стверджують, що вони здатні виділяти шкідливі речовини. Але цей аргумент легко спростовує, оскільки високоякісні продукти супроводжуються сертифікатами, де вказується, що продукти не пошкоджені для навколишнього середовища.

Сертифікат мінус лежить у формуванні статичної електрики. Заряд виникає через рух повітря. З часом, завдяки цьому, пил вирішується на внутрішніх стінах. Якщо ви не вживаєте заходів, система може закупорювати. Вирішення проблеми. використання антистатиків. Їм потрібно безпосередньо перед установкою вентиляції.

Знаючи, яка природна вентиляція відрізняється від примусового, власник будинку зрозуміє, які переваги забезпечують наявність встановленої системи. Особливості повітряного циркуляції в приміщенні:

 • один. Основні шляхи, через які потоки повітря потрапляє в будинок. двері, вікна та вікна.
 • 2. Повітряний рух здійснюється через різницю температури та падіння тиску в будинку і за її межами.
 • 3. Повітря на кухні та у ванній кімнаті більше сирої, ніж у житлових приміщеннях.

Для усунення негативних явищ, що виникають з високої вологості, власники житла входять до різних трюків. Щоб запобігти або усунути утворення конденсату на трубах, розташованих на кухні, близькій до стелі, вони загорнуті теплоізоляційним матеріалом.

Якщо немає можливості зробити вентиляцію в окремій кімнаті, двері роблять декоративну сітку, через яку пройде повітря. Інший варіант. залишити розрив між котлом і дверним пасом. Досить щілину 1 см, щоб на кухні або у ванній кімнаті не було вологих. Але цей підхід є прийнятним лише в крайніх випадках. Краще знайти можливість і обладнати вертикальний канал вентиляції, через який мокрий повітря піде на вулицю. Ззовні розетка оснащена фільтром. Це не дасть атмосферної вогкості та задихається повітря, щоб проникнути в кімнату.

У приватному будинку, побудований з цегли, бетонних блоків або ZHB-панелей, основою дизайну зроблено цеглу, а труби поміщаються всередину. Для будинку, побудованого з журналу або іншого легкого матеріалу, цей варіант не підходить, оскільки цегла досить масивна. Оптимальне рішення в такій ситуації стане вентиляційною системою від трубчастих виробів, призначених для установки стічних вод.

Пластикові труби як матеріал для саморобної вентиляційної системи переважними для інших продуктів з кількох причин:

 • дешевина;
 • гладка поверхня стін;
 • компактність;
 • мінімум витрат на фінансові та тимчасові збори;
 • Здатність збільшувати висоту каналу.

Повторіть природну систему вентиляції в примусові легко. Для цього достатньо встановити обладнання на вході, який створить боротьбу з повітря. Такі системи є двома видами: місцеві та централізовані. Щоб зібрати повноцінну систему, яка забезпечує примусовий рух повітря, буде потрібно наступне обладнання:

Спочатку розрахунок виконується. Це найважливіший етап, тому краще, якщо вони займаються фахівцем. Від того, наскільки правильно буде підраховано потужність, визначаються розмірні та інші характеристики вихлопу з каналізаційної труби, мікроклімату в будинку. Помилки на цьому етапі означають, що жителі доведеться витримати незручності в наступному.

Якщо це можливо, рекомендується запасати фільтраційні форсунки. Їм потрібні для пустельних частинок пилу, диму та інших сторонніх домішок, що містяться в повітрі. Але якщо бюджет не призначений для таких витрат, ви можете обійтися без множини фільтрувальних форсунок. У той же час мережа труб зібрана і оснащена однією вихлопною.

Найпростіший пристрій, з яким ви можете створити повітряний жадання. домашній вентилятор. Він здатний забезпечити функціонування системи в невеликому приватному будинку. Використовуйте таке рішення у двоповерховому котеджівці.

На додаток до основних повітряних каналів роблять місцеву вентиляцію з каналізаційних труб. Вони індивідуальні рухи, де повітря з кожної людини входить до вулиці. Переваги капюшонів, встановлених з пластикових труб:

 • здатність збільшувати інтенсивність кровообігу за допомогою більш потужного вентилятора;
 • Контроль температури повітря входить до будинку.

Система має недоліки. Електрика необхідна для безперебійної роботи. Будівництво труб у агрегаті з вентилятором займає певне місце. Може статися, що система не вдасться через поломку пристрою, дистильованим повітрям.

Є правила, коли всі нюанси призначаються щодо встановлення Ventsystems та їх функціонування. Основним параметром є потужність, яка виражається в кубічних метрах на годину. Наприклад, кімната 20 квадратних метрів. М повинен бути обладнаний вентиляцією, здатним до “дистиляції” 3 кубічних метрів. м повітря на годину. У будинках з великим квадратурним, необхідна потужність розраховується з урахуванням кількості людей, які живуть. У цьому випадку потужність повинна бути не нижче 30 куб. м на годину при розрахунку 1 особа.

READ  Які нори потрібні для встановлення кондиціонера

Розрахунок повітряного обміну на кухні та у ванній кімнаті відрізняється. Норма для кухонної кімнати, де використовується газова плита, становить 140 кубів повітря на годину, а якщо використовується електрична кухонна панель, достатньо до 110 кубічних метрів. Це стандарти у випадку використання природної системи вентиляції, а для примусового вимушеного значення. Вентиляція в приватному будинку каналізаційних труб повністю відповідає зазначеним умовам, якщо його конструкція та установка займаються фахівцем.

При складанні каналу використовуйте труби рекомендованого діаметра (може бути більшим, але не менше). Стандартні діаметри: 10, 15 і 20 мм. Подібні значення викладені для фітингів. Їх діаметр може бути 11, 16 або 20 см.

Часто виникає труднощі з док-станцією окремих деталей. Промисловість не виробляє адаптери, з якими ви можете підключати труби з вентиляційним обладнанням, але це не заважає Асамблеї установки на принципі природного повітряного обміну. Труднощі можуть виникати при встановленні примусової системи, але є варіанти. Наприклад, ви можете знайти фахівця або компанію, яка зробить необхідні предмети за індивідуальним замовленням.

На додаток до недорогих та легкостей установки, трубопродукти мають інші переваги, через які варто розглянути це як матеріал для збірки VentSySystem. Ось чому багато власників приватних будинків вибирають пластик (поліпропілен, полівінілхлорид і т. Д.) Труби:

 • один. Внутрішні стіни не перешкоджають вільному переміщенню повітряного потоку.
 • 2. Продукти не підлягають корозії, пошкодження від форми та гриба, і вони також не бояться змін режиму температури та вологості.
 • 3. З певною зачисткою, ви можете встановити досить складну систему вентиляції з кількома розгалуженими.
 • 4. Можна тикати частини, використовуючи однакові елементи типу.
 • 5. Дизайн легкий і довговічний.
 • 6. Поліпропілен, поліуретановий та полівінілхлорид не поступаються у своїх характеристиках сучасних сплавів, тоді як вони позбавлені їх недоліків.
 • 7. Сила трубних виробів досить висока, що дозволяє запускати частини прихованим способом.

Вентиляція для копійки! Виготовлення та монтаж. Все про вентиляцію в приватному будинку.

Що стосується вартості, у 3-4 рази менше, ніж при використанні пластикових елементів, виконаних спеціально для збірки VentSystem. Каналізаційні труби мають недоліки:

 • Група матеріалів, з яких виготовляються продукти. це висока крихкість, тому тріщини можуть з’явитися, коли ви потрапляєте або сильно натискаєте;
 • Точка плавлення не перевищує 70 градусів, що робить неможливим використання каналізаційних елементів у приміщеннях, де повітря нагрівається над цим знаком.

У приватних будинках не варто поєднуватися з пластиковими елементами вентистем та каналізаційних труб. Така комбінація не рекомендується з тієї причини, що може бути зворотна тяга, а потім неприємні запахи поширюються навколо будинку.

Висота вихлопної труби над дахом повинна бути 1 метра або більше. Коли в одному підключаються декілька систем, діаметри труб повинні бути однаковими протягом всієї довжини. Не потрібно приєднатися до продуктів різних розмірів, тому що це важко транспортувати повітряні потоки. Для забезпечення пожежної безпеки між димовою та фальшивою системою, відстань не менше 2 м повинна залишатися.

У об’єднаних та окремих ванних кімнатах допускається використання гофрованих труб. Довжина каналу в цих кімнатах невелика, тому стійкість, що застосовується хвилями рухомого повітря, не створює значних перешкод. В інших кімнатах хвиляста поверхня гофрованих труб буде виконувати негативний фактор.

Рекомендується запросити фахівців не тільки розробити вентиляцію, але й придбану труб та обладнання, а також встановлено.

Переваги та недоліки каналізаційних труб для вентиляції

Будівництво вентиляції з пластикових елементів не заборонено. Але вентиляторні труби відрізняються від стандартних повітряних каналів з деякими функціями.

 • Низька вартість. пластикова каналізаційна трубка з ПВХ або ПП, в кілька разів менше, ніж коробка для олова;
 • Легка установка. труби вставляються один до одного, їх установка не вимагає спеціальних інструментів;
 • Гладка поверхня сприятливо впливає на швидкість повітряного потоку;
 • Електричні ізоляційні властивості. пластик не проводить електричний струм;
 • Жорсткість будівництва. дизайн утримує форму, тому ви можете заощадити на застібці;
 • зменшений шум. пластик поглинає звукові коливання;
 • низька вага. дає можливість розмістити конструкцію стелі;
 • Стійкість до біологічної та хімічної експозиції. пластик не впливає хімікатів, таких як внутрішні цілі, корозія. На її поверхні, суперечки цвілі та грибки не помножуються.
READ  Сопла для будівництва ФенДрад робить це самостійно

Недоліки у порівнянні з металевими виробами також присутні:

 • Обмеження на температуру потоку повітря. температура повітря повинна бути не вище 60 ° С;
 • низька стійкість до механічного пошкодження. пластик крихкого, його можна пошкодити по ударку до гострого об’єкта;
 • Не можна нагріти. у зв’язку з цим не рекомендується розміщувати систему під прямими сонячними променями, поруч з джерелами тепла.

Вентиляція з каналізаційних труб як метод організації систем популярний завдяки низькій вартості витратних матеріалів та простоти установки. При спирається до цього варіанту, потрібно враховувати, що важко замаскувати вентиляцію від труб вентиляційних труб, але відповідно до технічних характеристик повітряних протоків з спеціалізованих елементів та каналізаційних труб.

Монтажні роботи

Пластикові вироби стійкі до відмінностей температури. Ви можете працювати з ними у будь-який час року, навіть з сильним морозом.

Моя помилка та варіанти рішення. Виведення з пластикових труб

Капот від труб приватного будинку збирається в такій послідовності:

 • Складання проектної документації. Всі дрібниці повинні бути надані і враховувати можливі нюанси. Діаграма повинна вказувати проходження маршруту з точним зв’язуванням з кожною кімнатою, мансардом та дахом. На основі креслень будівельні матеріали виконуються.
 • Розмітка програми. На стінах стеля та напів. це місце розташування каналів та точок їх прикріплення до поверхонь носія.
 • Буріння отворів для прикріплення затисків. Вставте в них Дюбелі та фіксації гвинтів кліпів.
 • Канальний монтаж. По-перше, підрізається, в якому трійники та вилки розбиваються. Док-зв’язки виконуються в граблі. Прокладки попередньо покриті силіконовим мастилом.
 • Встановлення електричних пристроїв. Встановлення вентилятора, труба прикріплюється до загального трубопроводу. Аналогічним чином, приходьте з нагрівачем на вхідній групі.
 • Тестування герметичності. Це робиться шляхом застосування мильної піни. Якщо виявлено витоку, він закривається з силіконовим герметиком.
 • Встановлення ґрат та вентиляційних грибків.
вичерпати, канал, труба

Якщо є така можливість, установка вихлопної системи доцільно проводити на стадії будівництва будинку або під час ремонту, перш ніж застосувати обробну обробку.

Інші правила використання каналізаційних труб

Коли екстрактор стічних водних труб встановлюється у приватному будинку, він буде необгрунтованим спільно розміщувати вказані трубопроводи та вихлопну систему, пов’язану з ними разом. Зазвичай подібне розміщення використовується при роботі в багатоквартирних будинках. У приватних будівлях це не робиться через ризик виникнення зворотного тяги, який може розподіляти різні запахи навколо будинку.

Над дахом слід піднімати трубу не менше 1 метра. Якщо одночасно поєднуються кілька систем, то вам потрібно використовувати всі мережеві діаметрально пропорційні труби. Важливо розділити димохід і вентиляцію: між димовою печі та вентиляційним валом має бути мінімальна відстань 2 метрів для досягнення максимальної пожежної безпеки.

Фактично, вентиляція може бути організована не тільки з каналізаційних труб, але і від гофрованого. Однак, завдяки великій хвилі внутрішнього каналу таких труб, виникає підвищена стійкість до повітряних мас. У зв’язку з цим вони використовуються для здійснення вентиляції в санітарних вузлах, де довжина каналу надзвичайно мала.

Враховуючи всю позитивну та негативну якість повітряних каналів з каналізаційних труб, вам потрібно зробити свою установку після компетентного розрахунку. Спостерігаючи всі інструкції, просто створюють якісну, надійну та безпечну вентиляцію у приватному чи житловому будинку. Найкраще довірити роботу професіоналами, які візьмуть на себе відповідальність за всі етапи роботи. від придбання необхідних матеріалів та обладнання до їх установки та введення в експлуатацію.

Переваги монтажу вентиляції з каналізаційних труб та методів пристрою

Результати та висновки

Сьогодні, як показує практика, зробити вентиляцію з каналізаційних труб у приватному домі завдань цілком виконуючи навіть для тих, хто не вважає себе будівельником.

Чому не можна робити вентиляцію з каналізаційної труби!

Велика кількість конструктивних матеріалів та зручність монтажу дозволяє збирати будь-яку конфігурацію капоту.

Процес дизайну та навчання зазвичай займає набагато більше часу, ніж на практиці будівництво. Успіх тут допоможе можливість ще в процесі вибору матеріалу, щоб візуально бачити, як будуть реалізовані окремі вузли та деталі малювання.