Як видалити акумулятори з газовою колоною

Водонагрівачі

Принцип роботи автоматичних водонагрівачів є: коли відкривається змішувач, батареї запускаються, надсилають струм до модуля керування. Останні приналежності запалювання сигналу, який виробляє ісску в блоці запалювання. Клапан відкривається під тиском і запускає газ у пальника. Так відбувається Ріжаг.

Коли елементи акумулятора сиділи, іскри виробляється нестабільна, або колонка взагалі не включається. Деякі моделі впроваджують функцію вивантаження елементів, мигаючи світлодіод. Чому швидкий розряд?

Підвищена вологість. Це трапляється, коли пристрій встановлюється у ванній кімнаті: пари та волога вирішуються на предметах, що мають нормальне запалювання. З цієї причини, контакти джерела живлення окислюються, корозію. Проводячи. У кімнаті потрібно встановити потужну вентиляцію.

Неправильно спрацьовує датчик іонізації. Цей датчик відповідає за наявність полум’я у пальника. Якщо він зруйнував далеко, іскри довгий час виробляється і споживає енергію заряду. Перевірте та виправте розташування датчика.

Можливо, він засмічений. До деталей може задовольнити сажу, то вона втрачає чутливість. Очистіть датчик, відновити його.

Нецікаване електродення запалювання. Як правило, коли отримано газ, іскра повинна негайно підходити і перетворити на полум’я. Якщо це не відбувається протягом тривалого часу, спробуйте перемістити електрод до пальника.

Проблеми з блоком керування. Батареї подавати електронний модуль. Якщо в ній виникла несправність, то можна витратити багато електрики. Видаліть корпус, перевірте блок. Від’єднайте дроти, що ведуть до неї, відкрийте та перевірте всі деталі під час Подгар. Якщо візуальні дефекти не виявляються, вам потрібно зателефонувати до майстра для ремонту.

Тиснення батареї. У колонках використовуються акумулятори типу “D” з напругою 1,5 вольт. Деякі користувачі зберігають при заміні, купуйте дешеві елементи. В результаті вони сидять через два-три тижні, запалювання не працює стабільно.

Які батареї потрібні? Доцільно вибрати рекомендації виробника. Зверніть увагу на розмір продукту, рівень заряду. Купити лужний тип LR20. Кращі фірми: Duracell (Dusell), Energizer (Energizier).

Що потрібно в батареях газових колонок

Акумулятор у газовій колонці використовується з єдиною метою. газовий режим через існу. Незважаючи на низьку напругу та потужність елементів харчування, утворення іскри здійснюється для електричної системи, в якій напруга збільшується до таких значень, що повітря робить себе розрядом.

Враховуючи відносно велике споживання енергії під час сонця, можна використовувати лише продукти з певними параметрами для встановлення у водяних стовпцях.

Причини частого зсуву

Батареї можуть бути викинуті частіше через:

 • Висока вологість.
 • Забруднювачі зникають.
 • Забруднення байпасного клапана.
 • Окислення електроконтактів.
 • Гострий забруднений електромагнітний клапан.
 • Зміни до відстані від пальника до датчика іонізації (повинно бути 3 мм-кліренс).
READ  Як видалити форму з пральною машиною

Які батареї потрібні для газової колонки

Виберіть газовий стовп, в якому використовуються батареї найбільшого контейнера, тип D. Тільки вони забезпечують найвищий термін служби без заміни.

Батарейки більше не потрібні! Харчування газового стовбура з мережі.

Альтернатива відповідним акумулятором. Однак витрати на них можуть значно перевищувати вартість батарей, у тому числі шляхом придбання зарядного пристрою.

Лужні батареї (LR20) доступні з місткістю в діапазоні від 500 до 16000 мАг. Для елементів вугільного цинку цей показник постійна 4000 мАг. Термін зберігання джерел солі не перевищує 3 років, лужний до 10 років.

Чому швидко сісти?

Якщо ми говоримо про те, чому батареї в газовій колонці швидко витрачаються, основною причиною, як правило, не надто високоякісні батареї. У стовпцях, вироблених у наш час, зазвичай встановлюються два типу D акумулятори, що мають напругу напруги напруги. Якщо там встановлюються дешеві батареї, виготовлені в Китаї, вони можуть працювати два-три тижні максимум.

Принцип роботи акумуляторів у випадку використання такого обладнання є простим і полягає в тому, що, коли пристрій увімкнено, батареї викликаються та струм на блоці керування. І вже це дає знак запальної свічки, який виробляє ісску в спалювальному блоці. Під тиском, відкриття клапана та газу починає текти в пальника. Аналогічним чином, проводиться запалення.

Якщо елементи акумулятора сиділи, то іскра почне виробляти нестабільну або стовпчик, зупиниться. У деяких моделях можна буде зрозуміти це, миготить особливий світлодіод, який призначений для цього.

Але причини швидкого скидання акумуляторів можуть бути декількома:

 • висока вологість;
 • неправильна реакція датчика іонізації;
 • зміщення електроду, відповідального за запалення;
 • проблеми з блоком керування;
 • Не якісні батареї.

Тепер про всі причини ми будемо говорити якомога більше. Підвищена вологість може виникати при монтажі стовпчика у ванній кімнаті. На запчастинах просто починають вирішувати вологість і пар, які не дозволяються виконувати до нормального. Починається окислення контактів, а корозія з’являється на предметах. Очистити приміщення слід очистити і частіше, а також встановити хорошу систему вентиляції.

видалити, акумулятори, колоною

Якщо ми говоримо про неправильне запущення датчика іонізації, цей датчик відповідає за наявність полум’я в пальника. Якщо він занадто сильно сяє, то іскра буде вироблятися довгим, і енергія заряду буде просто консультируватися в будь-якому місці. У цьому випадку ви повинні побачити, де знаходиться датчик та налаштуйте його місце, якщо є потреба. Також він може просто забронювати через сажу. Коли отримано газ, іскра має негайно підходити і перетворити в пожежу. Якщо це не відбудеться, ми говоримо про зміщення електроду запалювання, то ви можете спробувати перемістити електрод ближче до пальника.

READ  Шнур мережевий з УЗО для водонагрівача

Як замінити акумулятор на газову колону.Не працює, колонка не запалюється.

Говорячи про проблеми з панеллю керування, ми відзначаємо, що батареї несуть відповідальність за стабільну роботу електронного модуля. Якщо в ньому є деякі проблеми, то його робота вимагатиме більше енергії, ніж зазвичай. Якщо проблема це, то ви повинні вилучити справу та перевірити блок. Після цього ми вимикаємо провідні дроти до нього, відкрийте його та перевірте всі деталі для присутності Podgar. Якщо візуально не має ніяких проблем, то ви повинні зателефонувати до майстрів.

Ми вже писали про погані якісні батареї. Якщо ми говоримо про те, які батареї потрібні, краще дотримуватися рекомендацій тут, що дає виробнику в інструкціях для газової колонки. Найкраще застосовувати лужний LR20 від таких виробників, як Energizer та Duracell.

Важливо знати, що батареї для газової колонки, оскільки їх власники іноді зустрічаються необхідність заміни елементів харчування. Багато хто звертається, що правильний вибір батарей може значно економити витрати та розширити роботу пристрою.

Загалом, є два основних типи:

Лужні варіанти вважаються традиційним поживним елементом. Їх головна перевага низька ціна. Розмір такого акумулятора. D. Вона виглядає як стовбур. При покупці такого рішення увага повинна бути приділена виробнику, а також контейнер. Термін служби батареї буде залежати від своєї ціни. Така батарея відноситься до тієї ж категорії. Зазвичай працює десь протягом шести місяців.

Якщо ми говоримо про батареї, їх основна перевага зможе повторно використовуватись після додаткового перезарядки. Як правило, зарядний пристрій для таких розчинів продається окремо. Існує велика кількість батарей, але для розглянутого пристрою, найкраще застосувати варіанти нікелю-метал-гідрид. Якщо вони правильно експлуатуються, то загальний робочий час може становити близько від п’яти до шести років без необхідності замінити.

Зверніть увагу, що вибір елементів заряду повинен бути викликаний їх вартістю.

видалити, акумулятори, колоною

Звичайні батареї на основі літій коштуватимуть десь у діапазоні 80-100 за один. І для єдності.

Фактично, принцип заміни у всіх таких пристроях однаковий. Описаний спосіб може бути використаний для застосування як стовпців іншої компанії, наприклад, Арістон.

Вам не потрібно відкривати випадок пристрою. Просто знайдіть пластиковий корпус у нижній праворуч. Саме в тому, що батареї розташовані. Щоб отримати доступ до них, просто поверніть прапорець або натисніть засувку та витягніть кришку до дна. Далі витягніть джерела енергії та на них в магазині покупки нового. Зазвичай в газовій колонці Нева використовуйте тип батарей R20. Це виглядає як круглі бочки. Їх можуть бути від 1 до 2 штук.

видалити, акумулятори, колоною

Покладіть нові, закрийте кришку та перевірте пристрій для продуктивності! Вона повинна заробляти! Якщо це не відбулося, то причина, чому пристрій не починається повністю в іншому. Можливо, щось з мембраною.

READ  Як видалити трек з заліза на блузку

У деяких колонах можна трохи інше. Хоча в загальних термінах схема заміни подібна. Ми знову дивимося на правий нижній кут. Є прапорець, що фіксує кришку. Для заміни поверніть прапорець вздовж довгих найменувань лінійки для риболовлі та натисніть на центральну частину коробки. Після цього буде випущений особливий випадок, на якому він буде коротко написаний, як вставити акумулятори відповідно до полярності. Після встановлення нових акумуляторів ми покладаємо контейнер назад і розтягуємо його, поки він не натискає.

Які батареї зазвичай в колонках

Щоб забезпечити систему автоматичної колонки запалювання, активація виходу ACB потрібна на виході 3 V. У цій ролі витрачаються 2 значних розмірів “бочки”, правильне ім’я якого є тип D. Кожен з них дає один з половину вольт. На сьогоднішній ринок 2 різновиди батарей домінують:

Вони відрізняються не тільки ціною, а й внутрішньою наповнювачем, що розмовляє або сіль. Сіль (D-R20) відносяться до бюджетного варіанту, який, звичайно, негативно впливає на їх роботу. Нормальний термін служби для лужних елементів (D-LR20) вважається півроку, але це має платити за це. Реальні заощадження можуть бути досягнуті, якщо вони використовуються для подачі акумулятора системи газової колонки.

Що може замінити батареї

Якщо ви не хочете турбувати заміну акумуляторів, ви можете підключити нагрівач до розетки. У той же час, обраний адаптер повинен відповідати вимогам пристрою на ампер і напрузі. Ви також повинні переконатися, що підключений адаптер здатний конвертувати альтернативний струм до постійного. Послідовність дій:

 • Вимкніть подачу води та газу;
 • Відкрийте відсік з акумуляторами та видаліть їх;
 • Від’єднайте дроти, що йдуть до П’єс;
 • відрізайте наконечник від джерела живлення;
 • Підключіть живлення до мережі, а мультиметр визначає полярність постійного струму (/.);
 • Підключіть дроти харчування та П’єс з термінальним баром або пайкою (відповідно до полярності, безумовно);
 • Увімкніть у гнізді.

Як замінити акумулятори на газовій колонці. Заміна акумуляторів на газове водонагрівач.

Якщо всі дії виконуються правильно, тепер у мережі здійснюється запалювання. Але цей метод має один значний недолік: коли електрика вимикається, не буде гарячої води. Для того, щоб захистити колонку з крапель напруги, ви можете підключити його до мережі за допомогою стабілізатора. Нижче ви можете переглянути відео, в якому процес заміни акумулятора в газовій колонці детально описаний.