Як видалити форму з пральною машиною

Пральні машини

Щоб позбутися від форми і запобігти її повторному вигляду, потрібно мати справу з причинами гриба. Виявлення причини, залишається вживати заходів для його усунення.

Коротке холодне миття

Швидкий миючий одяг при низькій температурі. Пурхатована програма для тих, хто хоче зберегти. Постійний ефект холодної рідини призводить до того, що поверхня барабана та внутрішніх елементів не дезінфікується. Низька температура води утворює умови для розвитку цвілі, тому періодичне миття вимагає при температурі більше 60 градусів.

Відсутність відбілювального порошку

Відбілювання компонентів мають потужний вплив і запобігають поширенню гриба. Достатньо чергуватися звичайний порошок з відбілюючим агентом, щоб зменшити ймовірність форми форми.

Використання полоскання без додаткового полоскання

Якщо ви використовуєте кондиціонер для білизни, а не пуском додаткової функції полоскання, грибок буде інтенсивно утворювати нові колонії. Це пов’язано з тим, що з недостатньо розчиненого пом’якшувача на поверхні барабана виникає.

Вогкість

Вогкість з’являється, якщо в машині є водяні та вологими повітряними залишками. Після завершення промивання, рекомендується витерти аварію манжети, залишити двері і відокремлювати детергент, розділений.

Грибок “Хабітат” в пральній машині

Машина має 5 місць, найбільш уразливі до грибка:

Як очистити пральну машину з форми ��

Є багато різних способів позбутися від форми в пральну машину. Давайте спробуємо детально справлятися з кожним з них.

Основні місця виникнення форми у пральній машині

Перед тим, як очистити пральну машину з форми, необхідно зрозуміти, де він був у друкарській машинці, він є ходелями, тому що приховані місця можуть бути багато.

Як вибрати пральну машину: поради Ірини Гулей

Зазвичай, неприємний запах з’являється з цвіль у агрегаті для миття, а дерматит на шкірі з’являється у зв’язку з поширенням аргументу на промивку. Тому вдома слід видалити його.

Для того, щоб привести форму назавжди, щоб подивитися на такі місця з машини, як:

Ці місця найчастіше можуть формутися, завдяки сприятливому середовищі.

Просто покласти, чорна форма в пральній машині з’являється, де вода залишається і грунтові миючі засоби.

Як правило, запах цвілі у пральній машині не може з’явитися без грибів, тому вам потрібно визначити їх локалізацію та знищити колонію якомога швидше.

READ  Як носити гумку в пральній машині

Домашні інструменти для боротьби з формою

Щоб усунути грибок, особливо якщо площа ураження невелика, ви можете використовувати інструменти для гордості, які допоможуть ефективно справлятися з проблемою.

Відбілювати

Щоб видалити форму та його запах, ви можете використовувати білизну або будь-який інший відбілювач у вигляді порошку.

 • Засинайте його у відповідному резервуарі (де, як правило, закладений пральний порошок).
 • Увімкнути довгий режим миття. Виберіть максимально можливу температуру води.
 • Після половини циклу йде, вимкніть автомобіль. Залиште його в цьому стані протягом декількох годин, а потім відновити миття.
 • Після його завершення у відсіку кондиціонера, залити склянку оцту та вибирайте режим полоскання.
 • Після завершення пристрою він ретельно видаляється, щоб видалити вологість, витріть м’якою тканиною всіх розділів машини.

Не змішуйте відбілювач оцтом, щоб покращити ефект очищення. Така концентрація речовин може пошкодити деталі пристрою.

Лимонна кислота

 • Засоби потрапляють у відсік для прального порошку.
 • Увімкніть машину (без завантаження білизни). Температура води повинна бути максимально високою.
 • Після завершення процесу прання всі деталі пристрою ретельно висихають.

Домусетос

 • Товстий шар застосують засоби для вражаючих ділянок, залиште його протягом 20 хвилин.
 • Запустіть миття, використовуючи максимальну гарячу воду.
 • Розділіть деяку соду у воду так, щоб касир утворився.
 • У отриманій композиції для лікування постраждалих районів. Залиште його протягом 30 хвилин.
 • Проведіть цикл прання без білизни, додавши 1-го. L. Порошок.

Перекис водню

 • Поліції постраждалих районів. Залиште це на деякий час, щоб впливати.
 • Промийте оброблені ділянки водою (ви можете запустити цикл миття простою).

Інші фонди

З значним поразкою машинної форми по дому, це не може зробити. Там доведеться підключити важкий арсенал і використовувати хімічні композиції на основі хлору та інших агресивних елементів.

При роботі з спеціальними чистячими агентами необхідно дотримуватися рекомендацій виробника, ретельно промити залишки продукту.

Бойова форма: методи та засоби

Видалити форму та захист пральної машини, щоб допомогти хлору та високу температуру. Послідовність очищення:

 • Залити 1 л “білий” лоток для порошку. Встановіть режим “сильного забруднення” та максимальна температура.
 • Через 2-2,5 години, коли вода у воді була теплована до 90 градусів, покладіть регулятор програми Pause протягом 1-2 годин. Це допоможе радикально чистити танк.
 • Продовжити миття.
 • Налийте в контейнер для миючих засобів 1 л 9% оцту, запустити полоскання.
 • Після очищення, сухий автомобіль, залишаючи двері широко відкритим протягом декількох днів.

Цей метод очищення не залишає грибних колоній не шансів на виживання. Його можна використовувати не більше 1 раз за шість місяців. Після очищення необхідно ретельно висушити миючий блок, залишаючи двері відкритим протягом 2-3 днів.

Лимонна кислота допомагає позбутися від форми. Вона м’якше хлору, але може одночасно очистити трубчастою пральну машину з масштабу. 400 г кислоти буде достатньо для очищення. Цикл прання без білизни починається при температурі 60-90 градусів. Замість лимонної кислоти можна очистити оцтом, достатньо 1 літр на промиванні. Профілактична протизапальна очистка виконує 3-4 рази на рік.

READ  Як міняти ремінь на пральній машині

Як видалити форму з пральною машиною

Повне розчарування, коли ви очікуєте аромату, чисту білизну, і отримати неприємні запахи. Причина. цвіль у пральній машині. Так, так, дуже сірий і чорний факел, вид якого викликає бажання більше не використовує цей пристрій. І марно, радикальні заходи не є обов’язковими. Ми скажемо, як очистити пральну машину від форми та усунення його зовнішнього вигляду в майбутньому.

Які засоби можуть бути використані?

Коротко подати, які засоби можуть бути використані для миття пральної машини з форми:

 • Хлормісні речовини: Domasestos, білий;
 • Лужні сполуки: сода, луг;
 • Кислотні речовини (не надто агресивні): оцет, лимонна кислота; ;
 • Щоб очистити дренажний шланг: композиції для очищення стічних вод (TIRET, моль та інші);
 • Допоміжні речовини (не вбивають форму, так що використовується в комплекті з вищими поверхнями, перерахованими для очищення): миючі засоби для посуду, пральний порошок і т.D.

Форма більше не буде: три боєприпаси від грибка на пральній машині пружної смуги

Вимийте форму на гумовій смузі пральної машини, не настільки простий, як здається: звичайні чистячі агенти не справляються з грибковим спалахом. Але не поспішайте бігти до магазину для дорогих розпилювачів та рідин “спеціального призначення”, тому що вони можуть бути зроблені вдома, витрачаючи 10, а навіть у 20 разів менше грошей.

Як очистити пральну машину з форми: покрокові інструкції

Просто мийте машину, не завжди керується. якщо форма з’явилася не вчора, і вдалося розвинути, усунути його не можна легко. Що робити в цьому випадку?

Почати екскременти потребують від визначення всіх місць, які заражені. Наприклад, якщо ви подаєте одну сюжет, але в той же час спори залишаться в іншому місці, проблема все одно залишиться. Тому самого першого етапу боротьби. уважне обстеження всіх місць, де може з’явитися грибок.

Після виявлення формових вогнищ необхідно чистити їх з особливими зусиллями, але не забувайте про інші місця. Тобто ідеально, вам потрібна механічна очистка та обробка всіх поверхонь всередині.

Оскільки в пральних машинах форма, як правило, не росте дуже багато, а народні та придбані інструменти можуть бути застосовані.

Нижче ми розглядаємо шляхи та етапи видалення в різних місцях.

Прибирання лотка

Просто промийте лоток з водою з крана. навряд чи допоможе. Для прибирання потрібно використовувати пастоподібні кислоти або лужні препарати. Наприклад, лимонна кислота підходить.

Миття формованого лиття вина

 • По-перше, видаліть контейнер з пристрою.
 • Нанесіть очищувальний агент всередині і скільки можна очистити. Для цього стара зубна щітка ідеально підходить для. Обов’язково чистіть важкодоступні місця: кути, тріщини.
 • Промийте лоток під звичайною водою. Потім він повинен бути ретельно витирати і дати йому висушити, після чого ви можете повернути його назад.
READ  Як очистити запах у пральну машину

Перш ніж встановити контейнер, подивіться в відсік, в якому він вставляється. Можливо, що цвіль вдалося вирости і там. Очищають його зсередини менш зручної, але все-таки ви також можете, однакова зубна щітка.

Щоб запобігти розташуванню суперечки в лотку, потрібно дотримуватися цих правил:

 • Не використовувати інші інструменти для миття, ніж потрібно.
 • Якщо порошок залишається після миття, потрібно самостійно вимити його: зніміть лоток і промийте його під струменем води.

Очищення герметичної гумки

Герметична гумка промита 50% розчином сульфату міді. Нанесіть композицію на марлевій тканині або будь-яку тканину, після чого ви ретельно очистите гумову ущільнювач по всій довжині.

видалити, форма, пральною, машина

Після очищення, не поспішайте змити розчин з печатки. це неможливо це зробити принаймні один день. Дайте йому “встати” протягом дня, після чого можна очистити розчин з герметизатора. Якщо цвіль проникнула занадто глибоко в печатку, і це неможливо очистити від усіх тріщин, потім вихід. це заміна нової.

У процесі очищення обов’язково зверніть увагу на стан гумки. Під час експлуатації він може стати більш жорсткими, тріщинами, отворами, проривками можуть з’являтися в ньому. У таких випадках форма може з’явитися не тільки за межами ясен, а й всередині печатки. У цьому випадку він не буде очищений, і сама манжета більше не може виконувати свої функції нормально.

Тому, якщо ви помітите, що гумка пошкоджена, або стала надто жорсткою, краще не збирати з її очищенням, але негайно замінити новим.

Очищення всередині барабана

Як правило, рекомендується застосовувати спеціальну композицію всередині, дайте їй завалити день там, після чого він був вимитий за допомогою шлангу. Однак є ще один спосіб, не менш ефективний, але більш зручний.

 • По-перше, заповніть лоток 1 л будь-якого хлорусодержащего препарату.
 • Увімкніть пральну машину до максимальної тривалості температури та пральні.
 • Одного разу вода в машині розігрівається до максимальних показників. призупинити процес миття протягом 2-3 годин.
 • Після того, як потрібно відновити процес і дати друкарську машинку, щоб завершити прання.
 • Після промивання потрібно вилити в дозатор пару окулярів яблучного оцту (але звичайний краще не застосовувати. це може пошкодити пристрій).
 • Ми знову починаємо друкарську машину, але вже в режимі полоскання.

Що таке хороший цей спосіб. це не тільки дозволяє позбутися від форм вогнища та різних грибків, але також очищає пристрій від розсіювання зсередини.