Як видалити кришку від котла Viessmann

Article

Газовий котел Viessmann. Помилка F02. Причини та усунення

Котл Viessmann Vitopend 100 A1JB. це досить поширена модель, яка відповідає високій якості, ефективності та стандартах ефективності. Але навіть він може провалитися. Сьогодні ми постараємося мати справу з помилкою F02. Структура котла дозволяє діагностувати і навіть виконувати деякі ремонтні роботи з власними руками.

Серед особливостей цього типу котла можна відзначити:

 • Потужна схема DHW;
 • працює на зрідженому та природному газі;
 • Вбудований теплообмінник;
 • закрита камера згоряння;
 • можуть бути підключені термостати приміщення;
 • економічне споживання газу через пальника з пожежною модуляцією;
 • може бути використаний для нагрівання в системі радіаторів, у каскадній системі або теплій підлозі при низьких температурах;
 • Завдяки автоматичній діагностичній системі помилка в системі відображається на екрані як код;
 • Існує вбудований таймер, контрольні періоди роботи протягом тижнів або днів;
 • захист від крапель напруги;
 • стильний та сучасний дизайн;
 • Стабільна робота при зміні рівня тиску газу від 13 до 25 бар.

Ремонт Viessmann Vitopend 100 24kw

Два контурного газового котла зупинив роботу, дає помилку F5.

Почав оцінювати, скільки грошей і де знайти необхідні фахівці.У процесі пошуку, все більш і більш сумнівних у всіх фахівцях (обмотка ціна у плоске місце) вирішив спробувати відремонтувати себе.Більше того, досвід цього вже має

Заблокований газовий кран і заклав захисний корпус

Жовтий. газовий кран. блок керування, контрольна дошка.Червоне згоряння камери. Pressostat.Блакитний. Вентилятор (турбіна також називається)

На цьому блоці керування котельна модель написана.

Увімкнено і виглядав як газовий котел.Спочатку почав працювати, але через деякий час я відмовився починати взагалі.”Плаваюча помилка”

Прочитайте перші посилання в Інтернеті, вирішивши почати з прес-служби та вентилятора.

Перед видаленням, як завжди, все сфотографувало, щоб не заплутати.Призначення труб “P1” та “P2” підписали, і там, не плутайте) один для надлишку повітря, інший розряд.

PressOstat Перевірте простий.Зазвичай відкрито.Контакти закриті, коли надгробне тиск відбувається в 140-170-х рр. (Паскаль), це 0.01-0.02 атмосфера.

Перевірте легко, увімкніть мультиметр до трансника до контактів і дуже легко вписатися в нього, не торкаючись губ до трубки.У мене був працівник.При очищенні контактів закриті)

Почав вентилятор.Він також показав себе працівником, але я був збентежений шумом своєї роботи та будівельний пил, накопичений на всіх поверхнях всередині газового котла, що залишається після ремонту (4.5 років тому, коли їхав).

Зараз взяв відзнаку, все повинно бути перетворене в фільм під час ремонту.

Щоб почати з того, вам доведеться видалити 4 з цих джерел, і відкрутіть легкий тональний горіх на 10.

Боллар.Я намагався підірвати лопаті 7-ї атмосфери, але бруд на шанувальник хороший.Тим самим створюючи підшипники дисбалансу.

Повний розмір Viden Balling Georgic

Добре промивали і розмиті.Я збираю і wiggle, fucking chirks.

Я бачу улов, деякий шматок на місці розбирання.Виявилося, щоб бути зупинним кільцем з вентилятора.

Обережно вивчав, я зрозумів, що він був розбитий у заводському складі (тріщина була старою).Кільце робиться щось з текстоліту, потім з гетьнаків на вигляд.Ймовірно, через нього і там були додаткові. Шума.Це одна одноразові деталі навмисно ставлять виробників.

Що ж тепер робити?Діаметр і ширина канавки не дозволять вам швидко провести через колективну ферму знову мій мозок sturm а потім я пам’ятаю, що подібні кільця пили на посібниках з палива під час заміни його на CX-7

Іноді добре весь небажаний не викидає)

Він підійшов до ширини, але не підходив до діаметра посадки.Мені довелося жити зсередини nadfil

Робоче колесо знову почалося чирпу, покласти звичайну шайбу на M6 (вал діаметром 6 мм) тепер все добре.

У той же час вона дивилася на камеру згоряння.У верхній частині трубки з нагрітою рідиною, нижче поздовжніх пальників з “свічками”

Повний розмір Цікава теплоізоляція.

Встановлено, все.Увімкніть, все працювало.Вентилятор скручений тихіше, ніж це було і не перетинається.

Я починаю вивчати алгоритм роботи котла.По-перше, вентилятор повинен бути включений, після того, як він повинен працювати в прес-службі, і лише після того, як це буде пальник.

І я вирішив перевірити роботу першого реле на дошці Panasonic ALDP124, яка несе відповідальність за поворот вентилятора.Переконайтеся, що все легко, всі пластикові на щільних засувках.

Рада також тільки на засувках, вона просто піднімає і витягується.(Один жорсткий сторонний засувка вирубається для зручності установки-демонтажу)

Коли підключено, я подивився на герметизуючу колірну жінку.Які зупинилися з додатковими Наше.Висновок спалили контакти на реле

Це виявлення реле виявилося, щоб бути більш пригодним.Чи ні, або чекати (на Алі) і т.D. і Т.Р.

Мені довелося провести вечір на пробки столиці для поїздки на Мітинський ринок (ринок знаменитий радіокомпоненти та електроніки/електрики)

Знайшов щось подібне до однієї самої розмовлявної і душі селянина.Це не варто говорити з ним про моншину, Colvados.

Реле з котушкою 24 В на 5А напругою 220В.Дав інформацію про реле, хоча і не обов’язково)

До того, як VPIKE, консультувався з електриком, тому що це реле має меншу обмотувальну стійкість 1.22ком у порівнянні з рідним реле і 2.88kom.Таким чином, піднімаючи навантаження на елементи живлення дошки.Простежується від того, де йде сигнал.Це ключ живлення (здається з транзисторами), загалом, він закладено в ній для надлишку навантаження в 20 разів.(Він стоїть поруч з регулятором тиску газу на дошці, де синій блок регулюється викруткою) все буде стояти!

Швидкість автомобільних дротів на 0.5 квадратів (підрахованих на діаметр жив і Росія) і припав реле.

Все добре працювало, як це повинно бути.Поки залишився так, на магічному ізоляції.

Офіційні запчастини на початку 2019 року.Прес-сатут від 6000 облікового запису 14 000

Коли і як зробити зміст котла, як зрозуміти, який котел буде придатний для того, щоб визначити тип котла.

Ми розглянемо ці та інші питання у цьому розділі. У ньому ми зібрали для вас відповіді на найчастіше задаються питання на основі даних, наданих нашою технічною підтримкою.

Вони допоможуть вам самостійно зрозуміти деякі аспекти, пов’язані з нагріванням та вирішувати, який тип обладнання, який ви підходять для вирішення завдань.

Більш інформативна інформація може бути отримана від наших технічних фахівців:

Коди помилок, їх декодування та спосіб вирішення проблеми

Розглянемо поширені котли Viessmann і способи їх усунення:

Код Декодування Як усунути
A0 Замок пальника через низький тиск газу Перевірте стан ретрансляції лінії подачі або регулювання тиску
E0 Блокування котла через перекидання тяги Перевірте слово димоходу, якщо це необхідно. очистити.
F2 Перегрів котла Перевірте рівень води, якщо це необхідно, заповніть систему до потрібного обсягу
F3 Паразитарне полум’я (показує наявність полум’я з безробітним пальником Перезапустіть котел, перевірте стан іонізаційного електроду, заземлення.
F4 Немає полум’я Перевірте тиск газу, стан обладнання запалювання, чистіть контакти, перезапустіть котел.
F6 Блокування котла через 10-кратну відповідь E0 протягом години Перевірте датчик тяги. Перезавантажити котел.
F30 Датчик температури KZ Замінити датчик температури теплоносія
F38 Відкритий датчик температури Очистіть контакти або замініть датчик
F50 Немає опалення GVS Замініть датчик нагріву HBS
F51 KZ вихідна температура датчик DHW Замінити датчик
F58 Відкрийте датчик температури датчика GWS Замінити датчик або чисті контакти.
F59 Відкрийте датчик температури виводу DHW Замінити датчик
10 Зовнішній датчик температури показує нульову температуру Перевірте статус, якщо це необхідно. замінити термістор.

Більшість проблем, що виникають у вирішенні лише за участю кваліфікованих фахівців з сервісного центру.

Ремонт та експлуатація котлів Viessmann

Встановлено та підключений двоколірний котел Viessmann Vitopend 100. Оскільки я все ще поставив BKN, ми вирішили переробити його в одне з’єднання. Це достатньо для цього, щоб замінити гідравлічне або необхідно також змінити контрольну електроніку?

Чому щось повторити? Вимикайте з підігрівом води і забудьте (Creek) про цей регулятор. У цьому режимі я маю дворічний котел для шести років. Опалювальний контур був потовнений, оскільки вода жорстка і ризикує основною функцією пристрою. опалення не. Для нагрівання води достатньо електричного нагрівача. Або з точки зору заощаджень. Не використовуйте контур DHW, не передайте однозначний. Купуйте котел і тристоронній клапан і гора. Правда тут буде один недолік. DHW в котлі буде базуватися, яка температура якої встановлена ​​на котлі. При запиті нагріву DHW у котлі котла не перейде до максимальної потужності та температури.

Газові котли Viessmann Vitopend-100 WH1B Старі питання мали тристоронній керавіт для перемикання режиму опалення/DHW. Рухомі ущільнення цього крана. Дуже ненадійний пристрій і часто давали потік. Найкращий режим для такого з’єднання. Не рухайтеся взагалі. З котла мені потрібна головна особливість. Нагрівання та водопостачання з кумулятивним електричним нагрівачем було встановлено та експлуатують перед газопроводкою. Тут і продовжуйте використовувати його без будь-яких незручностей, перебуваючи впевнено, що через ненадійний вузол перемикання пристрій не буде розірватись у найбільш уповноваженому моменті. Для мене більш комфортно. бути впевненим у чомусь важливо, ніж жити в очікуванні неприємностей. І що стосується повсякденного комфорту, я забезпечую досить адекватні альтернативні способи. Очевидно, на щастя, але я не розрізняю воду, нагрітий газ, від води, що нагрівається електрикою. В ціні. Також через меншість. Якщо я вважаю за необхідне використовувати GVS котла, то для цього вам знадобиться лише відкрити два клапани на воді, що підлягає сукупності. До цих пір, у цій потребі не виникла.

Я вирішив подивитися на роботу газового котла Viessmann, тепер.3-4 на вулиці, але з вітром сильним. Отже, тепер він працює, десь так: температура батарей (водяний теплоносій) на малюнку “1”. Мінімальний. Пальник запалюється і нагрівається при 45-47 градусах 5-6 хвилин для мінімального пальника (один розподіл з 4 або 5). Отже, після цих 5-6 хвилин пальник вимикається, а температура гладко спускається до 33-35 (всі цифри з екрану машини) однакові приблизно 5-6 хвилин. І так в колі. Тобто близько 5 циклів у тому.Вимикач. Це вважається такт?

В експлуатації настінного котла Viessmann Wh1d Atmo 24kw, будинок 2 поверх. Перший поверх майже скрізь на плиті підлоги та спільні теплі підлоги та алюмінієві радіатори під вікнами. Тільки в 2 кімнатах (гардеробна невелика та вітальня близько 12м2) ламінату і, відповідно, опалення тільки радіатори. На 2-му поверсі плитки тільки в СУ, і є теплий підлогу і радіатор, в решті кімнати скрізь тільки радіатори під вікнами. Я насправді все. Я хочу дійсно зрозуміти алгоритм кімнати термостат. Тут покладіть на нього 22с. На котлі, як я це розумію, необхідно встановити “радіатори нахилу” більше, добре, скажімо на 3K, який буде. Напевно, близько 60-65C каналу. Припустимо, ми почали все це з 20 ° С у місці, де термостат висить. ThermOstat Контакти Необхідний шафа, і пристрій буде теплим/робочим. Досягли бажаного 22C і Thermostat контакти відкритих і котлов. І до якого поріг термостат буде тримати контакти? Перед тим, як це горезвісний гістерезис (якщо правильно писав)? Тобто, якщо припустити, що цей параметр, наприклад, 0.5C, потім при зниженні температури до 21.5C Thermostat Closet Контакти? Так або щось я не розумію?

Все правильно. На заданому 22 градусів вимкніть на 22.5, і перетворюється на 21.5, це якщо плече 0.п’ять. Гістерезис.1 C. 2С у механічних регуляторах. В електронному вигляді. Гістерезис менше. до 1s.

Не скажіть мені, що робити або нормальні фахівці з налаштування та технічного обслуговування? один. Тиск тиску на датчик тиску тепер 0.2 бар, я припускаю, що вам потрібно побачити тиск у розширеному резервуарі та завантажувати необхідну. Можливо, промити. 2. Відмова від температури на DHW: постійна температура не підтримується, пальник вимикається протягом декількох секунд, а вода протягом цього часу в той час виходить час охолонути, в кінцевому підсумку плавати не комфортно. 3. Скажіть мені, які контролери температури (радіо) можуть бути підключені до машини, переважно конкретних моделей. Як підключити кілька їх, т. Е. покласти в кожну кімнату (якщо сама котла дозволяє) або це не має сенсу і обмежує себе одним. У роботі настінного газового котла Viessmann Vitopend 100-W (WH1D, 24KW) не піддається гарантії.

Газовий котел Vitopend встановлюється та з’єднаний. Скажіть, який алгоритм виникає помилка F2? Наскільки я розумію, датчик спрацьовує за максимальною температурою, встановленою на виході основного теплообмінника? Але чому в інструкції служби “заповнити систему водою/кормом”? Чи є датчик тиску в цьому котлі? Суть питання полягає в тому, що новий апарат висить з восени на використаній системі опалення. Система. Це металопластикові місця затоплені в бетону MS-140 (немає нічого хорошого, але немає нічого, але система була вакансії та обвинуваченого до встановлення котла). Система невелика, розширювальний танк вистачає. Котел. це верхня точка в системі. Немає термостату. Періодично, без будь-яких передумов, помилка F2 виникає (один раз на день, потім один раз на тиждень). Я приходжу в тиск у системі “0”, на дисплеї F2. Останній раз я перевірив тиск у розширювальному резервуарі, на критому системі, а коли насос відкручується 0,5 кгс/см2. Загнав повітря до 1 кг насоса. Подайте систему води до 1.4-1.5 кг. День знову помилка F2 і 0kg у системі опалення. При застосуванні водою починається сильно “свисток” повітряний отвір на насос. При запуску, здається, що в пристрої не вода, а повітря. Якщо мембрана була перевірена в розширювальному резервуарі, може повітря з розширювального бака потрапляє до котла Whismann за будь-яких умов? І як варіант. накопичиться в теплообміннику і відповідно викликати реакцію обмежувача температури? Перевірте негайно розширювальний бак (є обставини) немає можливості. Після завантаження повітря в розширювальний резервуар та подачі динаміки змін тиску теплоносія теплоносія від приблизно 25 до 64 ° С становить приблизно 0,6 кгс/см2. Також, наскільки я бачив, щоб замінити датчик при максимальній температурі на свідомо, потрібно буде злити воду з машини?

READ  З сильним вітром, газовим котлом

Якщо фактично доставляється тиск нульовий і насос, то, швидше за все, повітря в цих шанках MS-140 сховалася. Потрібно їхати. При витіканні тиску просто впав. Повітряне приглушення можливе лише з негативною, відносно атмосферною, тиском.

В експлуатації двокісного котла Viessmann Vitopend. Спочатку дисплей був помилкою F2. Тепер, з більш тісним спостереженням, помилка F5 спочатку з’являється. Я скидаю помилку, я запускаю. Працює без проблем. Тиск води в системі стабільний на день коштує 1,5. 2.2 кг. Система опалення, як герметична (без схильності, і коли F5 постійно з’являється). Витоки, мабуть, там, але не настільки критичні. Існує підозра, що котел піднімається на вимикач тиску з помилкою F5, потім температуру в кімнаті краплях, вбудований розширювальний бак недостатньо, щоб компенсувати змінений об’єм води, починає смоктати повітря. Де? Через лояльність зв’язків? Через повітряний отвір на насос (я не знаю, я не розібрав), це можливо? У мене є wismann whaa і повітряний отвір на виході теплообмінника. Далі захист заморожування спрацьовує і, відповідно, у порожньому пристрої (при перевірці після похибки F2, повітря тільки в котлі і повторіть, що він. Найвища точка в системі, радіатори з водою) Пальник починає нагріватися порожній теплообмінник з розмежте насосом. F2 з’являється на дисплеї. Виникає питання, чи можна розвивати події. У випадку помилки F5 котел перетвориться на пальник, щоб захистити від замерзання теплообмінника. Існує підозра у поганій сполуці розрядної труби в коаксіальній димовій частині, а пара при введенні всмоктувальних трубопроводів через вільно зібрану сполуку осідають у стінках на стінах, перекриваючи доступ повітря до горіння. Наступний вимикач тиску повітря та F5. Головна дошка проти обмерзання. Нахил очей не відчувається, ви повинні виміряти. Довжина димоходу невелика, але в стіні 100% є зв’язки. Перемикач тиску перевірив мультиметр, нема води в силіконових трубах (є сліди пари). Вентурі трубки в вентиляторі (також є сліди конденсату). Поки залишив відкриту штепсель у всмоктувальну трубу на коліні димових газів і в той час як слот у кришці печі. Пропустіть обсяг системи на резервуар для розширення.

Скажіть, будь ласка, на Vitopend 100 Вт котла двома ланцюгами після вимкнення гарячої води він вимикається і включається і блимає верхню лампу індикатора зеленого полум’я через секунду. Пристрій більше не включений. Починається робота лише після відключення та включення з мережі. Що подивитися? Тиск на 1.3-1.4.

Несправність котла Viessmann WH1D 24,8 кВт (2-контур), працює 2 тижні, розпочато в Мороз. Одного разу 7 випустив помилку F5. Що вже було зроблено: 1. Підключений через UPS Teplocom1000, фаза спостерігається. 2. Встановлена ​​насадка для коаксіального димоходу, що запобігає освіту бурульків. 3. У ці вихідні відкрилася кришка, відбило дві трубки з насоса до деякої річниці. Був невеликий конденсат. Помилка виправлена ​​скиданням котла. Регулярні поїздки до котеджу. вкл. Замінив АББ Контактор і XWAT, але все-таки це робити?

Я можу запропонувати вашу версію. зробити люк у відкритому, всмоктувальній трубі, в приміщенні. У цьому випадку повітря згоряння не буде взято з вулиці, але з котельної, без морозу та т. Р. Проблеми. Єдине, що потрібно відстежувати потік вільного повітря в котельні.

В експлуатації двостухих котлів Vitopend-100 WH1D 24KW. Квартира 70 кв. м, нова будівля. Теплі підлоги на кухні та в коридорі. Немає досвіду використання таких пристроїв. У зв’язку з цим є питання: 1. Я хочу приховати апарат у навісному кабінеті кухонних меблів. Водні труби лежали в стінках стіни, у наступному вони закриються з кахельним фартухом, контрольні крани виводять під стільниковим. Газова труба залишатиметься вільно доступною в шарнірному кабінеті. Мені потрібно залишити “стелю” та “нижню” монтажу кабінету для вентиляції та подальшого технічного обслуговування? 2. Є думки про встановлення віктотролу 100 РТ (програми не потрібні). Чи буде він покращити зручність роботи для мене та покращить режим роботи котла (збільшить його ресурс та надійність)?

У нас є газовий котел whismann та ж модель, яка експлуатується в квартирі. При обслуговуванні обладнання потрібно “свободу” до апарату вище, (де повітряне введення/вихід). Є щось відкручене та доступ до розширювального бака, nippel і t. D. Я повинен видалити полицю, виконану над ним. Внизу вам потрібен доступ до тканини водяних добавок у системі опалення та в цілому до всіх видів газових та водяних кранів. Там немає нічого. Труба “вихлопна” гаряча. Приблизно 50-60s. (Коли пристрій працює природно, особливо взимку.)

У роботі стінової міді Viessmann Vitopend 100 W з підключенням непрямого опалювального котла (встановленого 200 л). І так встановлене нагрівання, виливають рідину, розведену водою (спочатку) все працювало добре і опалювало, а DHW, лише через місяць, він почав шукати, коли нагрівання DHW вже підпадає 60 градусів (у котлі). Видалено теплообмінник. промивають лимонною кислотою (вперше вилетіли чорні обгортки, потім чорна сажа пішла), все теж промивали і радіатори, виливали лише дистильовану воду під тиском до 1,5 бар, як це було. Три місяці пройшли, знову все те ж саме. Знову все було промити, виливали звичайну воду, пройшли три місяці. Гюл знаходиться під нагріванням котла (котёл сірий 56 градусів), що починається, коли 60 градусів підходять десь у котла та закінчується, коли пристрій досягає 80 (5 хвилин) і нагрівається ще 5 хвилин без роура на 80. Це виглядає як чорна сажа знову, оскільки фільтр сітки був трохи забитий грязь. Викликав сервіс, не може зробити нічого (мити воду погану) гарантію не дають. Що можна сказати мені. І все ще можна промити його з лимонною кислотою, не видаляючи власне нагрівання через відро або ванну.

У якому місці коаксіальний димар повинен бути встановлений конденсат? WH1D котёл з закритою камерою згоряння, розташована на відстані 1м від стіни.

Можна негайно встановити на коліні 90 градусів.

Я думав, що я став гордим власником турбонаддувного котла Viessmann Vitopend, але були питання! один. Спочатку змінив атмосферний апарат на турбонаддувом з метою вилучення кисню для горіння з вулиці, оскільки котел розташований у невеликій кімнаті 4 м квадрат.(Том для згоряння атмосферного недостатньо), для цього я встановив коаксіальний сепаратор диматів, де продукти згоряння вводять у існуючу сендвіч-газовий канал горизонтально над стіною, а приплив взяв з отвору у стіні. Нещодавно дізналися, що забороняється служити повітрям до пристрою з вулиці. У зв’язку з цим питанням. Де це подати, якщо я не хочу спалювати кисень з будинку (для цього змінено)? 2. У мене є поворот тяги в газовому протоці, коли турбіна вимикається? У мене є така ситуація на минулому атмосферному підрозділі з напівкруглою, внаслідок чого він курив. 3. Чи можна використовувати датчик температури котла (70ntr 2016 dressea), підключення до кабелю пристрою? Якщо ні, то там, де датчик ставить, і що він відрізняється (і там, і є рукав з кабелем), і які варіанти заміни існують? 4. Чи є у котла?

Це не заборонено служити повітрям з вулиці, але ваш варіант не найкращий. Труба буде постійно у конденсаті. 2. Не повинно робити димохід, як зазначено в інструкціях. 3. Не. NTC 10. 4. Існує запобіжний клапан для 3 бар.

У газовому дворядному котлі Vitopend 100 Turbo 24квт є вид палива. І пластиковий ключ. І як це робоча робота? Там йде десь всередині з’єднання з схемою? І коли я перетворюю ключ, то вода буде йти з водопостачання в опалювальному контурі? Правий? Але якщо так, то можна зробити це відразу від водопровідної труби і заповнити воду через цей кран? Як налаштувати групу безпеки котла? Я подав повітря в контурі опалення 1,5 атмосфери, потім відкрив клапани, а котл раптом почав. Я крутив деталі, як кришка зубної пасти. Якщо ви дивитеся на фронт, то це правильно, під корпусом. Ми зупинилися. Це група безпеки? Твіст цієї запчастини і налаштуйте тиск відкриття клапана? Майстри, які я вже закликав, він буде налаштовувати, але зараз я повинен був покласти свої обв’язки.

Правий. 2. Клапан не настроюється. Обертається його відкривається і закривається. У вашому випадку він був вилучений, мабуть.

Встановлений та підключений настінний котел Viessmann Vitopend 100 WH1D. У інструкціях, робоча напруга котла-230В. Мій котел починає баггі при цьому напруженості. Коли починається запалення, тоді газ загоряється на секунду і виходить. Через кілька секунд котел другий раз. Газові світиться і горить (і травень і земля). Якщо напруга становить 232-237 В., Потім третій RISI слідує, газ світиться і виходить. Червоний діод сяє. При напрузі 220 В і нижче котла добре працює. Напруга зменшує старий стабілізатор з ручним регулюванням. Увечері і вночі в мережі 230-240. Китайський стабілізатор не допомагає. Щось з тарілкою? Бойлер без турбіни з його власним тягарем. Димайна хороша. Проблеми починаються з напруги 225-230 В і вище. Можливо, ВР на дошці не стабілізують деякі напруги? Один раз на день тристоронній клапан відтворюється спонтанно (якщо пристрій у режимі очікування, нагрівання вимикається, регулятор гарячої води на режим температури, але кран у промиванні закритий). Переходить у режим опалення і негайно повертається назад (при будь-якому напрузі). Я визначаю характерний звук.

Несправність котла Vitopend 100 Вт. Тиск постійно зростає, називається майстрами, і він очистив все це і тристоронній клапан та теплообмінник і пальники, добре, все, що могло, перевірити тиск у розширювальний бак, і тиск все-таки зростає, він піднімається від 1 до 3 бар, протягом дня, коли ви використовуєте гарячу воду. Тиск майже там. Пристрій вже змінився протягом 7-8 років.

Не тримає кормовий кран або у вторинному теплообміннику міжконтурні розбивки. Ви можете перевірити, кран є або теплообмінником, просто: ви закриваєте впуск котла на котлі. Відкрийте кран DHW і подивіться на манометр.

Несправність газового котла Viessmann. Помилка падає. Я перетворюю його, повороту на опалення до 2.3, запалювання, бігаючи до набору температури, зупинки, повторного запалювання і запускається до температури, з’являється помилка на 3 або 4 або 6 разів.

Змінити або відрегулюйте гази глибини.

Після заміни Predostate на котлі Wismann, він вийшов. З відкритим блоком керування (коли він нахиляється в горизонтальному положенні), пристрій працював відмінним. Як тільки блок керування поклав у звичайну позицію (вертикально) перестала працювати. Він зняв дошку і випустив на борту контактів трансформаторної котушки (це найважчий елемент). Природно, попередньо розряджений конденсатор. Ну, в той же час перейшов до контактів реле та групи контактів. Результат. Котел добре працює.

Скажіть, будь ласка, яка причина. Опалення гарячого води не включається, не випускає помилки, просто не реагує. Якщо причиною тристороннього клапана або датчика води, то скажіть мені, де вони є і детально чистити або розбирати їх.

Якщо не реагує, то вам потрібно перевірити датчик каналу.

Несправність Viessmann Vitopend 100 W котла. На роботі 7-8 років. Обслуговується під час роботи відповідно до оперативної документації. Така проблема: постійно зростає тиск у системі опалення (CO) до 3 бар, а робочі роботи запобіжного клапана. Зростає тиск, і коли котел вимикається.

Проблема полягає не в мембрані, якщо ви навіть вимикаєте котла, і тиск зростає. Кран корм або вторинний теплообмінник.

Зіткнувся з такою проблемою: стінової міді Viessmann Wh1d, димар, працює 4-й рік. В одному шосе з ним увімкнено пральну машину, відстань від метра. Спочатку (але не відразу ж, перший час цього явища взагалі не було), проблема виявляється в тому, що під час води встановлюється, щоб увімкнути гарячу воду автомобіля. При закритті крана котел не зупинився, викликав захист від перегріву. Подуманий. нічого страшного, тиску падає в стояку, жоден датчик бачить. Тепер те ж саме зображення може виникнути, коли машина натискається, вода вода. Коли машина вимкнена, котел добре працює. Має сенс вибирати або негайно перевозити гроші для нового датчика каналу?

Датчики Duch у цій моделі не дуже надійні, перевірте напругу на тілі машини при промиванні. Датчик п’єзокераміки, навряд чи він може вплинути, але фаза на корпусі з пранням здатна.

READ  Як встановити годинник на духовці ТЕКА

В експлуатації двосторонній котел Viessmann (Viessmann) Vitopend 100. На початку минулого року він споживав 13 кубічних метрів на добу, а температура будинку становила 14 градусів. Всі літо встановлені інші батареї. Зараз 22 батареї та AGV проводять 20 кубиків на день за одиницю. Якщо ви покласти на 4, він буде спалювати 1200 кубиків. Як уникнути руйнування. Як зменшити споживання газу?

Потрібно регулювати газовий клапан. Для цього необхідно знати, чи встановлений потурбований котел або атмосферний, газ встановлюється до мінімара та максимальної швидкості, і обмежується на дошці в центрі кубометрів нагрітої зони.

Vitopend 100 стінного котла з’єднаний і підключений. Сам опалювальний контур починає зігрітися у відключеному стані, т.Е. Ручка включення в нульовій позиції. Це трапляється, коли ви включаєте нагрівання водопроводу. Контур опалення лампочки не горить, але радіатори опалення йде. І навіть після того, як водопостачання вимкнено, деякий час чується, що операція котла та нагрівання радіаторів нагрівається. У цьому випадку індикатор не освітлений. Що може бути проблемою, і це може бути виправлено самостійно?

Тристоронній клапан полягає в тому, щоб винен за цю несправність, спробуйте послабити гвинти клапана, швидше за все, закис клапан.

Минулого року я купив Viessmann vitodens100w, я працював на сезон, не використовував влітку. Цього року батареї та теплий підлогу погані, котел. 5-10 секунд працює дуже дивно. Пальники працюють, потім відключаються на 5-10 секунд. Періодично на дисплеї з’являється помилки FD. Все добре, тоді циркуляція не тут. Будинок в 170 кв.м, скрізь теплий підлогу і досить батареї. Якщо хтось знає, будь ласка, скажіть мені. Сервісний центр говорить, що погана циркуляція в системі, але при переміщенні контролера температури нагрівання до екстремальних правильних положень скидання, опалювальних робіт.

Система забивається, якщо фільтр встановлений, то вам потрібно чистити його.

Додаткова інформація про моделі газових котлів: характеристики, функції роботи, компоненти, контроль та регулювання, усунення несправностей.

Ремонт котла Viessmann Vitopend 100 Зробіть це самостійно

видалити, котел, viessmann

Я не магістр газових котлів і з їх ремонтом вперше. Почнемо з самого початку: котел був встановлений 6 років тому. Вентиляційні канали збільшуються труби з нержавіючої сталі 11,5 метрів. Встановлені алюмінієві батареї та металопластикові труби.

При спробі запалити котел відбувся газові вибухи. Підійшов до спеціаліста, але це не допомогло вирішити проблему. Він пояснив багато причин, їх неможливо визначити. Я вирішив закликати майстрів вдома. Ремонт газового котла Viessmann з збереженням гарантії може бути виконаний лише сервісним центром, уповноваженим виробником. Майстер перевірив все, очищене, зробив коригування газового дозатора.

Деякий час котел працював належним чином, але в рік з’явився незрозумілий шум. Виявилося, що циркуляційний насос зламався. Я повинен був купити новий для 8000.

Найважливіша проблема цього котла. Вибухи при запалюванні. Я зрозумів, як вони можуть бути вирішені. Заміна керамічного п’єзоелемента. Замінено, під час запалювання газ не вибухнув, все було добре. Протягом 6 років вже змінилося 3 таких, але з цих проблем з котлом не сміє. На цих пристроях, де є 2 контури, одна з яких не працює протягом усього літнього періоду, часто утворюється, іржа. Ви можете вирішити цю проблему:

 • Вимкніть пристрій від живлення. Перекриваючи воду.
 • Перекриття всіх кранів на пристрій.
 • Ми відкриваємо злегка гарячу водяний клапан на кухні.
 • Ми відкриваємо кран води, встановленого в пристрій. Вся вода тече через кран на кухні.
 • Видалити болти, які не фарбували фарбу. Обережно зніміть клапан (легко видалити його, я використовував лайку).
 • На максимуму ми видаляємо іржа, рейд.
 • Перекривайте змішувач газу, зніміть дроти з дошки. Зворотний клапан.
 • Вимкніть нагрівання води, увімкніть постачання нагріву. Увімкніть пристрій за допомогою кнопки. Коли клапанний стрижень повернувся до протилежного положення, зніміть палець з кнопками. Повторіть процедуру

Після цього ви можете зібрати котел назад, при необхідності, використовуйте мастильні матеріали літію. Перекриваються водопостачання кранів у пристрій і гарячу воду на кухні. Відкрийте крани під котлом та водопостачання в квартирі. Заповніть систему водою (вам потрібно відкрити чорний кран і дочекатися заповнення).

Після ремонту ремонтних робіт ми перевіряємо котел, перевірте свою продуктивність. У мене не було проблем. Консультація про ремонт газових котлів для подвійного замикання може бути в гарячій лінії Viessmann.

Ремонт котлів Viessmann. Питання для експертів

У мене є котел Viessmann vitopen100 whoa, коли ви включаєте dhw, котел починає шум, а іноді шум чується. Вторинний теплообмінник змінився, проблема залишається. Коли шумовий опалювальний контур увімкнено, але як тільки я знову вмикаюся, те ж саме починається, що може бути проблемою?

Все залежить від того, який шум природи. Може бути, повітря в ланцюзі, може бути кип’ятять первинний теплообмінник, вода DHW може бути шумом, що проходить через датчик каналу, наприклад.

Скажіть, як видалити-розбирання. служити тристоронній клапан Viessmann Vitopend 100W WH1B?

Літати з котла води (теплоносія). Пропагуйте 2 болти і зніміть клапан з котла, потім просувайте 2 гвинтів і розбирання. Це трапляється, щоб генерувати нитку на пластмас, що рухає стрижень.

У мене така проблема, коли ви вмикаєте Viessmann Vitopend котла до режиму опалення зелений індикатор під регулятором температури нагріву, підсвічується, циркуляційний насос включається, але пристрій не зливається, хоча температура в системі опалення значно нижча, ніж вказана, вона також не є легкозаймистою, коли кран DHW також виявляється., З зеленим індикатором під ручкою температури DHW загориться.

Спробуйте розблокувати котел. Щоб розблокувати, поверніть ручку регулятора нагріву майже до відмови праворуч, а потім назад. Процес запалювання повторюється або увімкнено розширену індикацію несправності.

Щоб вказати докладні причини несправностей, спочатку потрібно повернути ручку нагрівального ручка ліворуч, доки він не зупиниться, а потім, поки він не буде. Якщо у вас є турбонаддувний котел. Перевірте стан моностату.

Мідь Viessmann Vitopend 100 WH0A. Котел добре працює, поки бажання підвищувати температуру в ланцюзі від до 75 “з.

Після короткого часу котел вимикається по аварії, а не блимаючим індикатором машинного машини, після повороту розширеного індикації несправності, індикатор червоного світла блимає 3 рази за 10 секунд, “вимикач повітряного тиску” перемикач ». В чому проблема? Може бути недостатньо тиску в судна розширення мембран?

Інструкції написані “при необхідності для завантаження”. Як це зробити правильно? Як це повинно бути? C Підніманий 2 бар. Стан трубок та системи газового живлення перевіряється на початку опалювального сезону. Все гаразд. Я повторюю, котел працює без збоїв при температурах від до 50 с.Помилка вибивається після збільшення температури від до 75s.

Перевірте зворотний фільтр, можливо, він забитий, а котел кипить з підвищенням температури, і тому дає вам помилку. Тиск у котельній електроніці не контролює. Але, швидше за все, максимальний тиск газу не є правильним виставленим, а дифрела знаходиться на повній потужності. або не вистачає повітря для спалювання.

Проблема з котлом Viessmann Vitopend 100W WH0A у режимі DHW (влітку), не відкриваючи кран, він включається на короткий час. Що це може бути?

Якщо тиск стрибає в трубу холодної води. Він може працювати протягом короткого часу датчика каналу та включення котла. Це трапляється, коли варто гідрофора. Потрібно перекривати холодну воду, розбирайте реле протоку (4 болти під шестикутником), витягніть вісь і чистити. Це допомагає заміни міді. Ідеальний мідь 2,5 кв.

Мідь Viessmann Vitopend 100 wh1b. Така проблема. Періодично не згрівають деякі батареї, а решта теплі тільки на 30% площі! Він працює 15-20 секунд. і прості 2-5 хвилин, при роботі вихідної роботи 55-60 градусів, а вхід 12-18! Коли ви вимикаєте вхідну різницю, і вихід однаковий!

Я читаю в інструкціях, що котел повинен працювати на Min Power, коли увімкнено, а потім перейдіть до максимуму, і я постійно йду до максимуму, коли. Площа опалення 210 м2, 2 бар, повітря все випускається з системи. Майстри сказали, що він повинен працювати, але акумулятори ледве теплі. Де шукати проблему??

Проблема в циркуляції теплоносія. З нормальним кровообігом та 210м2 котлом не буде працювати в будь-якому випадку 15-20сек. Якщо повернення майже лід. Тому немає протоку через систему опалення, якщо вода тече в теплообміннику в вході теплообмінника, то це означає, що ви зламали 3-х шасовий клапан або забитий обхід, і котл переслідує теплоносій всередині себе.

Як слід циркуляційний насос на Viessmann Vitopend 100 WH1B котла. з зупинками або без зупинки. На моєму, коли вперше пальник увімкнено, разом з ним включений циркуляційний насос і працює без зупинки.

Коли нагрівання увімкнено, насос працює завжди. Якщо термостат кімнат підключений, коли досягається тротуар, насос вимикається (низький час близько семи хвилин). Під час роботи в літній час (тільки DHW), насос працює лише при приготуванні гарячої води. Зупиняється при припиненні ДГВ сім хвилин.

У мене є котел Viessmann WHD1. Чи можна підключити другу зовнішню ручку в цьому пристрої регулятор температури DHW, так що обидва працювали? Причина полягає в наступному. За замовчуванням регулятор знаходиться на рівні опалення води до 60 градусів. Що дозволяє приймати душ з комфортною температурою та тиском води (гаряча холодна) подають).

Але коли ви використовуєте воду на кухні, включаючи мінімальну гарячу воду (в якій котел працює для нагрівання), додаючи холодну воду сильний потік води та багато бризок у колі. Виявляється, виявляється, коли на пристрої демонструє регулятор DHW до меншої температури нагріву, то достатньо просто включити гарячу воду без холоду.

Обслуживание и обзор Viessmann Vitopend

Здається, це просто, постійно крутити ручку і покладіть його, але котел працює на 2 частини будинку, а не встановлено на нашій стороні. Тому я думав підключити до нього додатковий регулятор.

Встановіть електричний котел у розрив GAP.

Скажіть мені, яка різниця при регулюванні тиску на сопел на газовому клапані та параметри потенціометра, в яких відмінностей, коли операція котла?

Клапан регулюється мінімальною потужністю та максимумом для DHW, максимум потенціометра для нагрівання та потужності під час запалювання.

Мідь Viessmann Vitopend 100 wh1b. Проблема полягає в наступному: після вимкнення нагрівання протягом дня робочий тиск системи знизиться майже до нуля. Клінічний клапан?

Тристоронній клапан не має нічого спільного з тиском. Або витік, або викидає тиск повітря в резервуарі розширення. Можливо, десь і повітря не функціонує.

Бойлер Visman Vitopend100 Хто. Чому, при приготуванні гарячої води, пальник світиться, а через 5-7 секунд він взуття і так постійно? Раніш такого не було. Теплообмінник очищений. не допомогло. Що ще перевірити?

Перевірте тристоронній клапан. Він, швидше за все, застрягував у положенні опалення.

Viessmann Vitopend 100-W-WH1D бренду (але без відображення, не передбачено в цьому варіанті). У роботі 4 роки. Проблема. Опалення не працює. Коли функція нагрівання включена, газ увімкнено, кілька секунд освітлені і виходить, зелений. Індикаторні лампи. постійно світить, але опалення (підлога, радіатори) не працює.

Тиск 0.45 бар. Temp 36 s. Періодично (приблизно один раз через 20-30 хвилин) процес повторюється. Червоні лампи, не загоряються. Гаряча вода добре працює. Це відбувається кожен сезон після довгого нечитуння функції опалення, а потім після запуску все працює. Скажіть, як запустити нагрівання?

Перевірте тристоронній клапан. Якщо тиск зростає при нагріванні, то танк повинен бути завантажений.

Як видалити вторинний теплообмінник?

Об’єднати воду з котла, перекривайте холодну воду та відкрутіть два гвинти під шестикутником.

Проблема міді Viessmann Vitopend 100 WH1B з DHW, коли ви вмикаєте регулятор DHW, котёл повороти, спалювання навколо (вода в кранах закрито) зелений діод світиться. У той же час, опалювальний контур не включається, поки ви не вимикаєте контур DHW. Вимкнення опалювального опалення DHW добре працює.

Пристрій працює з 2008 року. Мислив теплообміннику DHW і може бути тристоронній клапан (це не точно.до. не контролював роботу). Я приходжу до висновку, що датчик потоку DHW не є. Чи правий я? Як перевірити це?

Можливо, він повинен бути промитий. Я розумію, що це на вході схеми DHW, і вона не отримує (наприклад, датчик температури). Ця проблема почалася після перебудованого котла, коли він працював на деякий час, не підключивши до системи опалення. Ще після перемикання котла піднімається від 1 до 1,3-1,5, а стрілка злегка вібрує. Що це може бути?

Дійсно несправний датчик каналу. Це легко забезпечити відключення від нього, роз’єм DWW вийде. Далі потрібно видалити датчик потоку. Вимкніть холодну воду, вийміть дві зупинки і витягніть датчик.

Якщо немає кваліфікації, то вам потрібно відкрутити трубку подачі з кормового крана і підняти його (не втрачаючи прокладку), він полегшить доступ до нижньої зупинки. Далі видуть датчик і покладіть на місце.

Тут вам потрібна точність, з неправильною установкою, коли ви відкриваєте Cold Water Crane, буде калюжа. Пробка повинна легко підходити і до кінця, коли вони стояли. Пікап для встановлення на місці. І остання причина, причиною варення датчика, як правило, відсутність фільтра на вході холодної води.

Мідь Viessmann Vitopend 100-WH1D Закрийте гарячу воду Котел працює, газ увімкнено, вимикається, коли температура 90, якщо ручки переносяться на службу, а потім скидаються. 03 відображається. Що може бути?

READ  Причиною падіння тиску в котла подвійного ланцюга

Датчик перемикання каналу. Перекриваючи холодну воду і обережно подумайте його. Шия не використовує.

Бойлер Viessmann Vitopend 100 під час роботи, поступово гойдаються, батареї охолоджуються, а екстрене світло світиться. Після перезавантаження все повторюється. Чистий котел, без пилу. Що з ним не так?

Причини можуть бути дещо: ізолятор датчика іонізації, недостатній, слабкий тиск газу, перешкоди на борту. Обладнання явно потребує профілактики.

У газовому котлі Viessmann Vitopend 100, коли вводяться насос, починається капає з під спиною. Що це може бути?

Здається, що прокладка не вдалася. Потрібно шукати і замінити прокладку, якщо це про це.

Настінний котел Vitopend 100-W не вмикається. F5 Помилка. З димаром, все в порядку, а конденсат призначається каналізацію. Що може бути з причини?

Це може бути погано затвердіння вакуумного реле у верхній частині, він працює на приплив повітря в камеру ін’єкцій від вентилятора. Якщо сильний вітер на вулиці, то реле може також зазнати невдачі, т. до. “Не бачить” вихлопного вихлопу і дає помилку, що немає тяги. Автоматизація зупиняє роботу котла в цьому випадку.

Ми не починаємо стіновий турбонаддувний котел Viessmann. полум’я не загоряється. Помилка відбиває F5. Він підлягає ремонту?

У цьому котлі є рідко поломки, це дуже надійна марка. На підставі коду помилки відсутність полум’я пов’язана з відмовою в автоматизації. Можливо, вини цього переривання з джерелом живлення будинку. Якщо плата випала, нічого не буде виділятися.

Як витратити на котёл Viessmann Vitopend регулювання газового клапана?

Перед регулюванням потенціометра на дошці покласти в крайній правий положення. Акуратно маленький лаяти до кінця за годинниковою стрілкою. Датчик тиску клапана.

Обслуговування котлів Viessmann Vitopend

Видалення вентилятора продуктів згоряння, 2. Теплообмінник, 3. Згорання камери, 4. Модуляція автоматичного пальника, 5. Aquabloc гідравлічний модуль з швидким відключенням з’єднань Multi-Stecksystem, 6. Цифрова панель керування

Заповнення Viessmann Vitopend 100 вода та видалення повітря

Заповнення установки низькоякісної води сприяє формуванню масштабу та корозії і може спричинити пошкодження пристрою.

Вимірювання стачного та динамічного тиску газу

Обкладинка камери згоряння повинна бути встановлена ​​для усунення повітряного всмоктування.

Вимірювання тиску газу на сопла

A. Вимірювальний прилад, b. CAP, C. Гайка, D. Перехресний шахрай

Сервіс та огляд Viessmann Vitopend

Спорожнення газового котла Viessmann Vitopend. Спорожнення водяного котла або нагрівання проводиться лише з середнім положенням перемикаючого клапана Serbo.

Після того, як вимикач комутаційного клапана виявляється в середньому положенні, вимкніть вимикач живлення на контролері, щоб виключити суху роботу насоса.

Перевірте і очистіть пальника. Вимкніть вимикач живлення на контролері та вимкніть напругу мережі. Закрийте газовий кран і вжити заходів від свого несанкціонованого відкриття.

Blow burner, при необхідності, стиснене повітря або чистий з розчином мила. Промити чистою водою. При встановленні нових печаток.

Перевірте резервуар для розширення мембрани та тиск у котлі Viessmann Vitopend 100. Перевірте тиск на вході мембранного розширювального резервуара на вимірювальному соску, при необхідності, для керування.

Перевірте та очистіть теплообмінник вихідних газів. Гоночні різьбові з’єднання з опалювального ланцюга, утримуйте другий ключ.

Подути теплообмінник вихідних газів, при необхідності, стисненого повітря або чистою з мильним розчином і промити чистою водою. При встановленні нових печаток.

Вимірювання викидів вихідних газів

Перевірка керування пристроєм керування Viessmann Vitopend

Питання: у мене є котел Viessmann Vitopen100 Whoa, коли ви включаєте DHW, котел починає шум, а іноді чутно шум. Вторинний теплообмінник змінився, проблема залишається. Коли шумовий опалювальний контур увімкнено, але як тільки я знову вмикаюся, те ж саме починається, що може бути проблемою?

Відповідь: Все залежить від того, яка природа є шумом. Може бути, повітря в ланцюзі, може бути кип’ятять первинний теплообмінник, вода DHW може бути шумом, що проходить через датчик каналу, наприклад.

Сервіс та огляд Viessmann Vitopend

Питання: Будь ласка, скажіть, як видалити-розбирання. служити тристоронній клапан Viessmann Vitopend 100W WH1B?

Відповідь: Fly з котла води (теплоносія). Пропагуйте 2 болти і зніміть клапан з котла, потім просувайте 2 гвинтів і розбирання. Це трапляється, щоб генерувати нитку на пластмас, що рухає стрижень.

Питання: у мене є така проблема, коли ви вмикаєте Viessmann Vitopend котли до режиму опалення зелений індикатор під регулятором температури нагріву, підсвічується, циркуляційний насос включається, але пристрій не охоплює, хоча температура в нагріванні Система значно нижча, ніж вказана, вона також не є легкозаймистою, коли кран також відкривається, на змішувачах, з зеленим індикатором під ручкою температури DHW підсвічує.

Відповідь: Спробуйте розблокувати котел. Щоб розблокувати, поверніть ручку регулятора нагріву майже до відмови праворуч, а потім назад. Процес запалювання повторюється або увімкнено розширену індикацію несправності. Щоб вказати докладні причини несправностей, спочатку потрібно повернути ручку нагрівального ручка ліворуч, доки він не зупиниться, а потім, поки він не буде. Якщо у вас є турбонаддувний котел. Перевірте стан моностату.

Q: Кабель Viessmann Vitopend 100 WH0A. Котел добре працює, поки бажання підвищувати температуру в ланцюзі від до 75 “з. Після короткого часу котел вимикається по аварії, а не блимаючим індикатором машинного машини, після повороту розширеного індикації несправності, індикатор червоного світла блимає 3 рази за 10 секунд, “вимикач повітряного тиску” перемикач ». В чому проблема? Може бути недостатньо тиску в судна розширення мембран? Інструкції написані “при необхідності для завантаження”. Як це зробити правильно? Як це повинно бути? C Підніманий 2 бар. Стан трубок та системи газового живлення перевіряється на початку опалювального сезону. Все гаразд. Я повторюю, котел працює без збоїв при температурах від до 50 с.Помилка вибивається після збільшення температури від до 75s.

Відповідь: перевірте зворотний фільтр, він може бути забитий, а котл кипить з підвищенням температури та дає вам помилку. Тиск у котельній електроніці не контролює. Але, швидше за все, максимальний тиск газу не є правильним виставленим, а дифрела знаходиться на повній потужності. або не вистачає повітря для спалювання.

Питання: проблема з котлом Viessmann Vitopend 100W WH0A у режимі DHW (влітку), не відкриваючи кран, він включається на короткий час. Що це може бути?

Відповідь: Якщо тиск стрибає в холодну водопровідну трубу. Він може працювати протягом короткого часу датчика каналу та включення котла. Це трапляється, коли варто гідрофора. Потрібно перекривати холодну воду, розбирайте реле протоку (4 болти під шестикутником), витягніть вісь і чистити. Це допомагає заміни міді. Ідеальний мідь 2,5 кв.

Питання: котел Viessmann Vitopend 100 WH1B. Така проблема. Періодично не згрівають деякі батареї, а решта теплі тільки на 30% площі! Він працює 15-20 секунд. і прості 2-5 хвилин, при роботі вихідної роботи 55-60 градусів, а вхід 12-18! Коли ви вимикаєте вхідну різницю, і вихід однаковий! Я читаю в інструкціях, що котел повинен працювати на Min Power, коли увімкнено, а потім перейдіть до максимуму, і я постійно йду до максимуму, коли. Площа опалення 210 м2, 2 бар, повітря все випускається з системи. Майстри сказали, що він повинен працювати, але акумулятори ледве теплі. Де шукати проблему??

Відповідь: Проблема в циркуляції теплоносія. З нормальним кровообігом та 210м2 котлом не буде працювати в будь-якому випадку 15-20сек. Якщо повернення майже лід. Тому немає протоку через систему опалення, якщо вода тече в теплообміннику в вході теплообмінника, то це означає, що ви зламали 3-х шасовий клапан або забитий обхід, і котл переслідує теплоносій всередині себе.

Питання: Як слід циркуляційний насос на Viessmann Vitopend 100 WH1B. з зупинками або без зупинки. На моєму, коли вперше пальник увімкнено, разом з ним включений циркуляційний насос і працює без зупинки.

Відповідь: Коли нагрівання увімкнено, насос завжди працює. Якщо термостат кімнат підключений, коли досягається тротуар, насос вимикається (низький час близько семи хвилин). Під час роботи в літній час (тільки DHW), насос працює лише при приготуванні гарячої води. Зупиняється при припиненні ДГВ сім хвилин.

Q: У мене є котел Viessmann WHD1. Чи можна підключити другу зовнішню ручку в цьому пристрої регулятор температури DHW, так що обидва працювали? Причина полягає в наступному. За замовчуванням регулятор знаходиться на рівні опалення води до 60 градусів. Що дозволяє приймати душ з комфортною температурою та тиском води (гаряча холодна) подають). Але коли ви використовуєте воду на кухні, включаючи мінімальну гарячу воду (в якій котел працює для нагрівання), додаючи холодну воду сильний потік води та багато бризок у колі. Виявляється, виявляється, коли на пристрої демонструє регулятор DHW до меншої температури нагріву, то достатньо просто включити гарячу воду без холоду. Здається, це просто, постійно крутити ручку і покладіть його, але котел працює на 2 частини будинку, а не встановлено на нашій стороні. Тому я думав підключити до нього додатковий регулятор.

Відповідь: встановіть електричний котел у розрив GVS.

Питання: скажіть мені, яка різниця при регулюванні тиску на форсунках на газовому клапані, а також параметри потенціатрі, в яких відмінностей, коли операція котла?

Відповідь: клапан регулюється мінімальною потужністю та максимумом для DHW, максимум потенціометра для нагрівання та потужності під час запалювання.

Питання: котел Viessmann Vitopend 100 WH1B. Проблема полягає в наступному: після вимкнення нагрівання протягом дня робочий тиск системи знизиться майже до нуля. Клінічний клапан?

Відповідь: тристоронній клапан не має нічого спільного з тиском. Або витік, або викидає тиск повітря в резервуарі розширення. Можливо, десь і повітря не функціонує.

Q: Wissman Vitopend100 котла. Чому, при приготуванні гарячої води, пальник світиться, а через 5-7 секунд він взуття і так постійно? Раніш такого не було. Теплообмінник очищений. не допомогло. Що ще перевірити?

Відповідь: Перевірте тристоронній клапан. Він, швидше за все, застрягував у положенні опалення.

Питання: Viessmann Vitopend 100-W-WH1D бренду (але без відображення, не надається у цьому варіанті). У роботі 4 роки. Проблема. Опалення не працює. Коли функція нагрівання включена, газ увімкнено, кілька секунд освітлені і виходить, зелений. Індикаторні лампи. постійно світить, але опалення (підлога, радіатори) не працює. Тиск 0.45 бар. Temp 36 s. Періодично (приблизно один раз через 20-30 хвилин) процес повторюється. Червоні лампи, не загоряються. Гаряча вода добре працює. Це відбувається кожен сезон після довгого нечитуння функції опалення, а потім після запуску все працює. Скажіть, як запустити нагрівання?

Відповідь: Перевірте тристоронній клапан. Якщо тиск зростає при нагріванні, то танк повинен бути завантажений.

Питання: як видалити вторинний теплообмінник?

Відповідь: сухі води з котла, блок холодної води та відкрутіть два гвинти під шестикутником.

Питання: Котел Viessmann Vitopend 100 WH1B Проблема з DHW Коли ви включаєте регулятор DHW, котёл включається, горіння (вода в кранах закрито) зеленого діода загоряється. У той же час, опалювальний контур не включається, поки ви не вимикаєте контур DHW. Вимкнення опалювального опалення DHW добре працює. Пристрій працює з 2008 року. Мислив теплообміннику DHW і може бути тристоронній клапан (це не точно.до. не контролював роботу). Я приходжу до висновку, що датчик потоку DHW не є. Чи правий я? Як перевірити це? Можливо, він повинен бути промитий. Я розумію, що це на вході схеми DHW, і вона не отримує (наприклад, датчик температури). Ця проблема почалася після перебудованого котла, коли він працював на деякий час, не підключивши до системи опалення. Ще після перемикання котла піднімається від 1 до 1,3-1,5, а стрілка злегка вібрує. Що це може бути?

Відповідь: Датчик DUCH дійсно несправний. Це легко забезпечити відключення від нього, роз’єм DWW вийде. Далі потрібно видалити датчик потоку. Вимкніть холодну воду, вийміть дві зупинки і витягніть датчик. Якщо немає кваліфікації, то вам потрібно відкрутити трубку подачі з кормового крана і підняти його (не втрачаючи прокладку), він полегшить доступ до нижньої зупинки. Далі видуть датчик і покладіть на місце. Тут вам потрібна точність, з неправильною установкою, коли ви відкриваєте Cold Water Crane, буде калюжа. Пробка повинна легко підходити і до кінця, коли вони стояли. Пікап для встановлення на місці. І остання причина, причиною варення датчика, як правило, відсутність фільтра на вході холодної води.

Q: Cotelet Viessmann Vitopend 100-WH1D Закрийте гарячу воду Котел працює, газ увімкнено, вимикається, коли температура 90, якщо ручки переносяться на службу, а потім скидаються. 03 відображається. Що може бути?

Відповідь: Датчик каналу застряг. Перекриваючи холодну воду і обережно подумайте його. Шия не використовує.

Питання: Як витратити на котел Viessmann Vitopend регулювання газового клапана?

Відповідь: Перш ніж регулювати потенціометр на дошці, покладіть в крайній правий позицію. Акуратно маленький лаяти до кінця за годинниковою стрілкою. Датчик тиску клапана.