Як видалити нож з машиною MOSER

Article

Заточення лопаток для стрижки

Ножі дурні в постійному використанні. Зазвичай це відбувається несподівано: напередодні струму пристрою нормально, і раптово, з іншою спробою закінчити волосся, він починає вирізати погано. Найпростіший вихід із ситуації полягає в тому, щоб замінити лопатки самостійно або довіряти всю роботу з їх заточення фахівцем. Але ці методи вимагають витрат і не завжди виконуються на практиці: не вистачає семінару або немає необхідних запасних частин. Вся робота може бути виконана за допомогою власних рук, використовуючи для цього існуючого практично вдома. Є досить багато варіантів, як ви можете зробити ножі для стрижки самостійно.

Чищення та дезінфекція Moser 1400. Видалити ножі.

Порядок виробництва роботи з заточковими лопатями

Заточення ножів перукарів виконується в кілька етапів:

 • Видалення та підготовка заточкових лопатей.
 • Заточення та шліфування ножів.
 • Обробка заточених деталей.
 • Монтаж ножем блок.
 • Випробовувати стрижку.
 • Остаточне налаштування ножів.

Перед виконанням роботи, ретельно підготуйте робоче місце. Забезпечити необхідний рівень зручності та освітлення. Всі необхідні інструменти та матеріали викладені.

Очистіть і змастіть ножів після кожної стрижки. Це допоможе забезпечити довгострокову роботу пристрою.

З викруткою або викруткою видаляють гвинтові гвинти ножового блоку. Видалені деталі відкладають або складаються в окрему коробку. Обережно зніміть верхній (рухомий) і нижній (фіксований) ножів.

Нижній ніж при роботі машина знаходиться у фіксованому положенні. Він прикріплений до тіла машини, використовуючи фіксаційні гвинти.

Верхні ножі слайди на робочій поверхні нижнього ножа. Рухи виконуються праворуч і ліворуч по осі ковзання ножів.

Між ножами встановлена ​​полімерна амортизаційна прокладка.

Як і чому вам потрібно подбати про кліпу для стрижки

видалити, машина, moser

Кожен чарівник знає, що якість скорочення волосся залежить від якості інструментів. Тому більшість майстрів не шкодують своїм грошовим інструментам і купують найдорожчим. Але, на жаль, через деякий час вони починають говорити, що ножиці погані, або машина жувала волосся, або залізо палички до волосся. З цим, такі ситуації задовольняють нас дуже часто. І проблеми, насправді, як такі. Просто не всі знають, як правильно піклуватися про ваш інструмент або просто не зробити це, але негайно починає скаржитися і шукати проблему в інструменті.

Стрижні машини. це інструмент, який вимагає не просто обережного, а й регулярного догляду. Зрештою, якщо це обережно піклуватися про неї, щоб очистити та змащувати і змащувати, термін служби може бути продовжений у трьох (!) Один раз. Звичайно, той, хто купив свою першу друкарську машинку, завжди буде ретельно вивчити всю документацію, додану до нього, читати інструкції, і явно буде слідувати за ними, принаймні якийсь час. Але найчастіше все станеться повністю навпаки, отримавши потрібну машину, перукар швидко кидає коробку всією супровідною документацією до далекого кута і починає постійно використовувати свою радість. І так щоденний день. Через місяць прямо під час стрижки вимикається і більше не включається. Паніка починається і закликає до служби. Що сталося з машиною? Оскільки, довгий час, машина не була очищена від волосся, вони накопичилися і почали потрапляти в саму корпус, де знаходиться двигун або акумулятор. Отримання одного з контактів двигуна під час експлуатації, існує міні-закриття, а двигун зупиняється.

READ  Як замінити небезпеку на пральну машину

Повірте, це буває повністю і поруч. І проблеми можна було б легко уникнути, якщо майстер дотримувався правил вильоту, описаним виробником у інструкціях.

І друга проблема, яка зустрічається рідше, але, тим не менш, нерідко. Машина починає жуйте волосся. Виявляється, що ще не всі знають, що ножі повинні бути змащеними після кожного (!) Стрижки. Деякі роблять це кожен раз за два тижні, а деякі і один раз на місяць. Через це лопатки ножа дурні і починають жувати і витягують волосся.

Так що машина служить вам довгий час, регулярно виконуйте наступне правило, і ви будете продовжувати не тільки своє життя, але і заощаджуєте гроші на покупку нової машини.

Як чистити кліпю:

 • Очистіть і змащуйте нож, необхідний після кожної стрижки.
 • Більшість моделей машин оснащені системою швидкого видалення ножа. Якщо ви власник точно таку машину, змащуйте і очистіть його від волосся, ви будете легко. Видалення ножа та чищення машини, заповнюйте масло. Одягніть нож і увімкніть машину протягом 10 секунд. Це дозволить мазуту рівномірно розподіляти весь ніж. Для ясності фахівці Мозера видалили відео, яке показує, наскільки легко і просто зніміть нож.

Для власників машин, ножем, що загвинчується з болтами, вам потрібна гілочка. Відкрутіть нож, очистіть кисті верхнього та нижнього лопатки та змащування ріжучих поверхонь. А потім прокиньте гвинт верхнього і нижнього лопатя. Закрутити нож і увімкніть машину протягом 10 секунд, щоб масло рівномірно розподілена.

Якщо ви дотримуєтеся цього простого правила, по-перше, ваша машина буде постійно чиста і мати акуратний вигляд. По-друге, термін служби збільшиться втричі. По-третє, вона буде постійно працювати і не відпуститиме найзручніший момент.

Як чистити та змащувати MOSER CHROMSTYLE PRO для стрижки | Як змащувати волосся

Як і наша стаття? Поділіться ним у соціальних мережах, щоб ваші друзі також визнали, як правильно доглядати за кліпю.

Чому вам потрібно налаштувати стрижну машину

Здавалося б, що машина зачіски є елементарним пристроєм, з яким навіть недосвідчений майстер може справитися з. Однак для довготривалої та безперервної роботи пристрою необхідно налаштувати його та служити час від часу, а також виконувати регулярні догляду за обладнанням.

Під час довготривалої експлуатації деякі стрижні машини можуть спричинити незручності: потрапив до майстрів струму, захоплюючи пучки для волосся, залиште внутрішньохопітованими областями. Коли такі проблеми з’являються, коригування кліпу для волосся також може знадобитися для комфортного використання. Для довгострокової експлуатації інструменту та хорошої роботи, ви повинні дотримуватися декількох простих порад.

Перед очищенням машини необхідно відокремити блок ножа з справи. Насправді, очищення друкарської машинки саме в прибирання ножів. Якщо ваша машина не має знімного ножа, вам потрібна викрутка, щоб видалити нож.

READ  Це емальовані страви для скляної керамічної пластини підходять

Що потрібно для очищення машини?

Перш ніж почати очищення, переконайтеся, що у вас є все, що вам потрібно:

 • Спеціальна плоска щітка з твердою купою, яка зазвичай поставляється з друкарською машинкою.
 • Спеціальний розчин для чищення лопатей. Це допомагає позбутися від бруду, масляних залишків та косметики. Приклад такого фонду. WD-40. WD-40 є дійсним досить агресивним, тому рекомендується працювати з ним лише в рукавичках, піклуватися про розчин до шкіри та слизових оболонок.
 • Силіконове масло.
 • Безкоштовні серветки або ганчірки. висушити ножі та видалення надлишку масла з них після обробки.

Як очистити ножі?

 • Перший погляд з щіткою всі агресивні волоски з поверхні ножа і зубів. В принципі, це не можна зробити, але йти відразу до наступної дії.
 • Промити ножі з усіх боків з миючим засобом. Мої кілька разів, залишаючи кожен раз “макет” на пару хвилин. Ви побачите: після такої кількості, що протікає грязьовий ніж, ви будете чистити машину після кожного використання. Не потрібно промити водою, ножі можуть іржі. Крім того, такі засоби, як WD-40 містять водно-репелентні компоненти, що діють також як змащення.
 • Суха витріть серветку або ганчірку.
 • Тепер вам потрібно розмазати наші ножі. Ми застосовуємо невелику кількість масла (не повинно стадо) на контактних деталях лопатей: вздовж країв, посередині і під п’ятами ножів. Масло не повинно дістатися до зубів, інакше ножі швидко ввійдуть до поганого.
 • Протріть надлишкову олію і встановіть ножі на місці, увімкніть машину протягом декількох секунд, щоб масло поширюється, як це повинно.
 • Тепер ваша друкарська машинка готова до роботи, потокове з задоволенням.

І якщо ви не очистите машину, і вона покинула цей світ у борошні, то до вашої уваги лінія перукарських машин Mustang (але тільки якщо ви дбаєте про неї):

Як продовжити життя друкарської машинки? Поради щодо догляду.

Будьте впевнені, що при регулярному чистуванні та турботі, ваші перукарні, зокрема ножів, будуть служити вам довго. Змащення та турбота зменшить тертя, нагрівання та знос ножового леза, а також захищати його від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Невідповідний догляд збільшить навантаження на друкарську машинку, яка може призвести до зносу механізму двигуна та передачі, і зменшить термін служби акумулятора та різання лопатей.

Більшість наших машин, як мережа, так і акумуляторна, оснащені швидким споживачем ножем “Швидкі зміни”. Це робить його легким і швидко видаляють блок ножа з машини.

Ось деякі прості поради щодо догляду

 • Після кожної стрижки ножовий пристрій повинен бути очищений за допомогою спеціальної щітки та змастіть маслом.
 • Після змащення, нож постріл встановлений назад.
 • У випадку, якщо машина не обладнана швидким ножем, потрібно буде використовувати викрутку для видалення ножа, щоб відкрутити болти, до яких вона фіксується. Після очищення верхньої та нижньої частини ножового блоку щітки потрібно змащувати ріжучі поверхні. Після змащування, обидва частини ножа закручені назад.
 • Потім машина повинна бути зроблена для роботи приблизно 10 секунд, щоб масло рівномірно розподілена вздовж ріжучої поверхні ножа.
 • Навчіться робити все гаразд, ви можете, дивлячись на наше відео.
READ  Що таке функція пара в пральній машині

Догляд за ножами: правильно змастіть

Найбільш важливим і в той же час найбільш примхлива частина друкарської машинки. ножів. Ніж-блок складається з двох половин. верхній рухомий ніж і нижній статичний. Під час роботи верхній нож рухається дуже швидко, створюється сильне тертя, що може призвести до стирання металу та появи ZZABIN. Ви можете уникнути цього, якщо ви регулярно змащуєте ножі.

Всі професійні кліпці для волосся оснащені мінімальним комплектом догляду, який включає в себе щітку та масло. Пляшка невелика, але вперше вам буде достатньо, і ця сума.

Офіційна інструкція, прикріплена до друкарської машинки, рекомендує змащувати ножі після кожної стрижки. В ідеалі, це повинно бути так, але ми всі добре розуміємо, що в умовах інтенсивної роботи та великого потоку клієнтів не завжди можна знайти в цей час. Тому оптимальний варіант. змащення ножів після 2-3 стрижок.

Зробіть це дуже просто: почати, очистити ніж з розрізу волосся. ви можете використовувати спеціальну щітку з набору або покупки для цих цілей дешевої плоскої кисті для фарбування волосся (зручно використовувати його через довгі пружні шистолі).

Коли нож очищається від волосся, нанесіть масло до суглобів двох ножів і між зубами. Змащення потребує тих місць, які підлягають найбільшому тертя. вони позначені на малюнку:

Після змащування ножа необхідно включити машину і дати йому працювати протягом 3-5 секунд. буде достатньо, щоб олія рівномірно розподілена по всій робочій поверхні ножа. Після цього ви можете вимкнути машину та видалити надлишок масла з тканинною серветкою або старим рушником. І можна працювати!

Якщо нафта з набору закінчиться, це не проблема: у нашому магазині ви можете придбати та нафту. цей гучність достатньо для вас дійсно протягом тривалого часу.

Розбирання та догляд Moser 1400 Vavilon-магазин ножем

На додаток до нафти, ви також можете використовувати універсальні спреї для ножів. вони не тільки змащені, але також охолоджуються, дезінфікують та захищають метал від окислення та корозії. Легше використовувати його легше, ніж масло: після видалення кисті з забрудненням ножа, увімкніть машину та розпилюйте засоби для рухомого ножа. Дайте машині працювати приблизно 5 секунд, а потім вимкнути його і обережно витріть нож з серветкою.

Andis пропонує два такі засоби. Cool Care Plus 5-B-1 і догляду за лезом плюс 7-B-1. Особливо популярним є засіб 5-B-1. на відміну від 7-дюйм-1, це більш стимул, краще розпилювати і не залишає мух і плям.

Надійні стрижки волосся

Якщо ви вважаєте за краще обрізати себе, треба знати, як налаштувати стрижну машину вдома. Зрештою, якість зачіски залежить від цього, швидкість процедури та життя пристрою. Основою маніпуляцій є коригування основних елементів. форсунок, ножів і т. D.