Як видалити режим імпульсу в індукційній пластині

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Ендер IP-44 відгуки

Переваги: ​​2 Konforkystro Warms, блокування.

Переваги: ​​побудувати якісний дизайн задовільно для цієї вартості.

Недоліки: реальна потужність нижче приблизно 1.5 кВ. Галасливий.

Переваги: ​​дуже швидко нагріває воду, навіть не при максимальній потужності.

Недоліки: Через 10-15 хвилин при використанні посуду з 24 діаметрів і вище, він починає відключити, помилка записує 5. Наскільки я зрозумів, ця помилка пов’язана з зникненням Ель.Енергія в приватному будинку, але в той же час другий пальник з невеликим діаметром (стоячи паралельно), ця помилка не дає. Спочатку він припустив, що це було це обладнання, яке не працює, але, змінюючи страви в місцях, помилка була підкреслена знову, але вже на другому пальника, а каструлю з меншим діаметром продовжує працювати. Всі страви тафал для індукційних плит.Що, після того, як він вимикається, поверніть навіть 5 хвилин, це стає проблематичним. Це було насильно включено кожні 5 секунд. 1 хв, оскільки вона знову випускає помилку, і необхідно вийти.

Коментар: Необхідно адаптуватися до цієї печі, якщо раніше не було досвіду обігу індукційних пластин. Вперше все спалило, я хотів готуватися швидко))).Помилка не становить проблем. Він працює трохи шумним, і тому плита не погана. Можливо, мені не пощастило (

Переваги: ​​швидка підготовка, виберіть температуру приготування їжі, а також не перемикайте “більш-менш” перемикач

Коментар: куплена мама.Вона має напругу, часто знижується в мережі, і електричний сплеск просто “не тягнув”.Мама дуже задоволена.

Переваги: ​​мобільна пластина. Працює стабільні. Не вимикається довільно. Добре виглядає.

Недоліки: Потрібно керувати. Їжа в сковороді вперше спалене в центрі.

Переваги: ​​Гарна індукційна плита. Швидке нагрівання, різні функції (потужність, температура, таймер). Кнопки керування сенсорними.

Недоліки: шум вентилятора, миготливі індикатори, коли плита увімкнена.

Переваги: ​​дуже швидко готують. Поверхня не нагрівається. шум від шанувальників не значущих.

Як індукційні роботи?

Індукційна плита. Це пристрій, який за допомогою магнітного поля, створеного високочастотними струмами, нагріває металеві страви.

видалити, режим, імпульсу, індукційній

Поверхня скляна керамічна, під ним є індукційний елемент. котушка. Він виробляє високочастотні струмні хвилі (30-60 кГц), взаємодіючи з дном посуду, встановлених на поверхні пластини. В результаті, сам посуд не нагріваються, оскільки струм взаємодіє тільки з дном, з якого попередження Браги.

Індукційна плита закінчується IP-32. огляд

У цьому огляді поговоримо про альтернативу нагрівання за допомогою газу, а саме, про нагрівання за допомогою індукції. Моя головна мета придбання індукційної пластини. виробництво власного алкоголю. Газ відмовився, т.До. Це не безпечно, а при покупці нового обладнання не вистачало стандартної висоти в квартирі. Також планується використовувати індукцію в котеджі, для приготування їжі.

Вважаються різними місцями, де можна купити, і, звичайно, перші вчинки, які шукали інтернет-магазини, у тому числі іноземні. Але до мого сюрпризу вийшло дешевше в інтернет-магазині DNS, з безкоштовними вантажами доставки в магазині DNS мого міста. Дуже зручно, особливо у випадку будь-яких гарантійних проблем.

З представлених не дорогих індукційних плит зупинився на Endever IP 32.

Максимальна вказана потужність показала 2200 Вт. Перевірте зі мною ні за що, але, за відгуками, я зрозумів, що всі пластини переоцінюються. У цій плиті максимізує до 1800 Вт.

Спочатку тарілки компанії Kitfort але відмовилися від них, т.До. максимально заявлена ​​потужність була 1800 Вт, а фактична 1500 Вт, що для мене було замало.

Технічні характеристики:

Тип: електрична плитка

Модель: закінчення Skyline IP-32

Основний колір: чорний

Додатковий колір: синій, синій

Індукція: доступна

Максимальне споживання енергії (кВт): 2.2 кВт

Панельна покриття Матеріал: скляна кераміка

Всього Korforn: 1

Діаметр пальників: 370 мм

Дисплей: Так

Тип керування: датчик

Таймер: Так

Захисне вимкнення: Так

Необов’язково: 8 Режими приготування, замок від дітей

Ширина (мм): 290 мм

Висота (мм): 40 мм

Глибина (мм): 370 мм

Вага: 2.1 кг

При огляді тарілок на зовнішніх дефектах почули щось зависання всередині (як виявилося, щоб бути невеликими пластиками). Т.До. Шурупи не обладнані захистом від першого відкриття (за гарантією), виявлені і потрясли сміття. Це були не деякі чіпси або частини тарілки, можливо, це сміття, яке не потрясли у виробничому процесі. Не було зовнішніх дефектів.

Печі витримує вагу мого обладнання, а саме дистиляційного кубика з об’ємом рідини в 15 літрів. Загальна вага я думаю трохи більше 20 кг. Я думаю, що це не межа.

При використанні пластини в режимі менше 1000 Вт перемикає імпульсний режим (на всіх печах). Візуально чудово видно, при використанні невеликих страв. Режим пульсу. це, наприклад, коли ви вмикаєте режим 500 Вт. 1 секунда служила 1000 Вт, друге другу 0 Вт. При використанні імпульсного режиму з великим обсягом з посудом, дані коливань не помітні.

У активному використанні плита працювала весь літо. Не було ніяких проблем.

З достатньо довгим використанням (більше 6 годин) в жаркий літній день, перегрів не було. Вентилятор справно охолоджує котушку. Але при використанні тарілки в квартирах, рівень шуму від охолоджувального вентилятора, хтось може бути критичним. Зверніть увагу на це! Дуже комфортно, для моїх дій, режим таймера. Дозволяє встановити до 3 годин безперервної роботи, т.До. Без включення цього режиму плитка вимикається через 2 години.

Порівняйте цю модель з більш дорогими аналогами. не правильно. З свого роду, плита гідна, за винятком переоціненого показника за владою.

З точки зору шуму я не можу сказати, що це дуже шумно (для мене).

Увага! Не від’єднайте плиту від розетки відразу після використання, т.До. Вентилятор увімкнено, щоб охолодити котушку протягом 1 хвилини.

Ремонт індукційної пластини, 90% всіх поломки \ Ремонт індукційної плитки 90% всіх розрив

При нагріванні 1 л холодної води (19 ° С) при максимальній потужності (2200 Вт) зайняв 4 хвилини. 10 секунд. до кипіння, що досить довго.

Пластина Я можу рекомендувати як бюджетний варіант, для тих, хто потребує недорогого електричного опалення. До класу класу, плита не досягає показника якості “. Але через не високу ціну, ви можете розглянути покупку.

Характеристика товарів

Михайло Володимирович

Сляби дуже задоволені, танк 40л, у порівнянні з передбачуваною плитою іншого виробника з коротким і незрозумілим гарантією та якістю, це просто пожежа, а гарантія рік з дати покупки. Опис на сайті повністю відповідає. У моєму селі посланий російський пост, передплачений.Платив онлайн на сайті, який на початку напружено, як ви зараз можете і на нечесних людей. Виявилося, що в даремно боявся, швидко відправляв, послав трек для відстеження. Результат і плита та робочий магазин 1000

EUROLUX

Олексій, Добрий день! Ця плита має комутацію живлення: Налаштування живлення, W.: 400-600-800-1000-1200-1400-1600-1800-2100-2400-2800-3200-3500. На сайті дається ця інформація.

Артема

Дуже приємно, що доставка до Мурманська менше, ніж за тиждень до входу, платіж 100%, перевірені роботи добре, все відповідно до опису, як розтягнути Брага, фракційна перегляд дистиляції буде доповнювати!Безумовно, цей продавець може бути 100%, рекомендуються всім, упаковано 100%, поки немає ніяких скарг, незважаючи на травневі свята і coronaryurus доставки по часу і дуже швидко!!велике дякую!!

Артим

Велика тарілка та відмінна доставка. За 4 дні доставляються до Петрозаводська! Дошка! Все здоров’я)

Велика тарілка, дуже добре показана. Я використовую близько року, і тільки тепер вони досягли ваших рук написати відгук. Танк 37 літрів, без проблем з плитою. Я рекомендую всім, хто сумнівається, ви не пошкодуєте про цистерни від 35 літрів і більше.

Антон

GEMLUX GL-IC35TC прибув; Як обіцяно (незважаючи на лайно з масками).Син запитав грибну сумубку; весь капот Гудовський.Коли я подорожував тарілкою, щоб забрати лизати (готувати найвищу категорію); Кок на кораблі.Ф’ючерсні прогулянки; Спочатку окерен; який звір!Тип Жріна Дохренна.Але ми знаємо, що це неправильно (пояснене, жування).Подальший Luxstahl 7, завдяки EROLUX!Р.З.Існує ще автоклав, добре, тут без коментарів.

READ  Режим сценарію не включається на пральну машину

Денис

Я давно хотів купити плиту для моншину. Але я не можу вирішити з вибором, Гастрораг більше не є входом, Аерохот з гарантією менше 6 місяців літати, вибір впав на Gemlux. Хоча я не отримав іншого замовлення, але я замовив цю модель GEMLUX GL-IC35TC за порадою друга, він використовує такі більше року і дуже щаслива.

Анатолій

Велика тарілка для моншина. У мене куб 37 літрів, я прискорюю до 3500 Вт, і я здійснюю вибір головної фракції потужністю 1400-1600 Вт. Ця індукційна плитка добре підходить для Moonshine. Рекомендувати.

Щербаков Сергій

Найголовніше з усіх видів індукції тарілок є найбезпечнішим. Навіть розлитий алкоголь безпосередньо на плитку не підпадає! Доставляється через 3 дні в Краснодарі. Я заплатив після отримання після перевірки. Пластина відмінна, Гарантія 1 рік.

Артема

Кожен задоволений, сляба. Куплений після kitfort. Дешева модель якої була достатньо протягом майже року з її втратою, змінювалася і танка, заплачене за 37 літрів після отримання седер. Для всіх великих міст, магазин за замовчуванням має інспекційну функцію перед покупкою. І оплата після отримання готівкою за доставкою. Тобто ви приносите до свого міста, ви всі бачите, якщо все підходить вам, платити) все чесно і благородне. Перед Воронеж, на замовлення було три дні, відправлені в день замовлення. Я задоволений товаром, є 1 рік гарантія, послуги програмного забезпечення можна переглянути на офіційному веб-сайті виробника. Але я думаю, що не корисна, піч надихає повну довіру, особливо після попереднього. Ми будемо заблоковано повністю! Удачі всі хороші!

Гош Крим

Пластина вогню дисперсна куба розкіш до 90 ° С миттєво. До цього існувала плита 2000vatt (довга і нудна), а з цією дистиляцією одне задоволення, більше 20 літрів приймають індукційну пластину для Moonshit на 3500 Вт.

Алекс Чехов

Режими для тих, хто знаходяться в темі 400-1400 Вт імпульс. від 1600-3500 Вт. Режими 400-600-800-1000-1200-1400-1600-1800-2100-2400-2800-3200-3500. Сенсорний кнопок, котушка з повною обмоткою. Хороший збільшений радіатор у порівнянні з молодшою ​​моделлю. Швидко доставляється, оплата після отримання седер) все влаштувало плитку, що потрібно.

Артим

Велика тарілка для Moonshit! Особливо поважайте магазин, доставлений швидко і завжди був на зв’язку. Я не зрозумів спочатку з контролем: я не міг зателефонувати, я спілкувався поштою, відповів миттєво і допоміг з’ясувати. Дякуємо та рекомендую тарілку для Вінокурова)

Петро Х

Куб, 37л. Нагрівається на 3.5 кВт, за 40 хвилин. Я намагався готувати ставки, які не звикли до цієї сили. Результат спалив м’ясо, вам потрібно звикнути, з моїм головним завданням, копія дистиляції з вибухом.

EUROLUX

Олександр, хороший день! Дякуємо за детальний огляд. Успіх!

Олександр

Сьогодні 16.Грудень 2019 відбувся дрібну перегонку на цій тарілці. При виборі голови я використовував постійне режим 1600W. Відбір пройшов безперервно без проблем. Час, витрачений на всю відстань 7 годин 35 хвилин, плита повністю задоволена, танк у мене 32л піднімається до металевого корпусу., Зйомний ролик. Якщо хтось зацікавлений, подивіться, і ті, хто вибирає плити, радять купити це. Я був задоволений своєю колоною, на всіх 100%. Завдяки консультанту та менеджерам Eurolux! https: // youtu.бути / ircpomadsay

Сергій

Доступна та недорога плита для самогонників! Я використовую близько 2 років, проблем немає. При покупці сумнівався і подумав між цією моделлю та Airhot 3500, але я дізнався, що Airhot дає гарантію лише 6 місяців, ця модель становить 12 місяців і послуг у всіх містах. Ви можете багато чого сказати про плитку: 3500 Вт. дуже добре, влада не падає і працює гладко. Розсіяний танк може бути швидко і комфортно. Вибір танка 40 л зручна, а постійна сила починається з 1600 Вт. Таймер 24 години. Вага тримає до 65 кг. Що я особисто зробив, я думаю, що 100 кг легко витримати. Я раджу колег у справі, взяти. не пошкодуєте. У YouTube багато відео на цю модель, всі частки.

Сергій

Хороша плита! Чесна сила, постійна сила від 1600 року

1650, у мене є горщик 37, бо це виявилося ідеальним!

Олександр

09.12.2019 отримав піч, перевірив всі режими та таймер, всі супер, експонат потужності, а потім таймер, коли змінюється потужність, таймер продовжує відлік, всі супер, C 1600 3500 постійного режиму до 1600, пульсу, давайте подивимося, що я може зробити при першокласній дистиляції Prima Tora. Я думаю, що я можу забрати голови на краплі в 1600 Вт, завдяки керівникам EUROLUX та спеціальним для консультації, з майбутнім новим 2020-х роком!

Плита відмінна, все, що обіцяється в описі та відгуках. Доставка через SDEK, спасибі!

Arslan з Хорезму Ургенч купив Санкт-Петербург

Я купив черепицю GEMLUX GL-IC35TC дуже відмінну плитку, перевірену від 1600 до 3500 кВт до 1600, що показує 1880 кВт, виділених на 17 мм. 17 мм 1600. 1880. 1250 1800. 2092. 1340 2100. 2450. 1430 2400. 2740. 1530 2800. 3030. 1700 3200. 3353. 1727 3500. 3628. 1743 Чудово можна роботот на самогоноваріння зняти голову тіло хвіст 17 мм нижче куба працює найкращими види дякую вам компанії erolux вам здоров’я удачі бізнес і

Ейсломонт Юрій Леонідович

Пластина чудово, як купити, доставка до Алмати?

Дружба індукційних плит та дистиляційного кубика

Володимир

Рекомендовані продавці, куплені і не пошкодували, реально 3500, таймер 24 години, великий танк витримує, можна скорегувати за бажанням. Дякую, що ви порадуєте вас друзям.

Олександр

Добрий день, і чи не міцно Брага (вона не горить на газі) за потужністю 3500 кВт. спасибі.

Микола

Вітаю. Ви можете знайти діаметр самої миші?

Денніс

Відмінна плита, я використовую майже місяць. Значно прискорює роботу. В основному сірий 17l котел. у 37л встановлений Tubular Heater. виходить в 37л перший перегін, і відразу в 17л другий на плиті. ректифікація виходить чудово. Правда, з різними типами котла, потрібна різна потужність.

з недоліків поки що виявив один. немає регульованих ніжок. Щоб покласти плиту на рівні, потрібно весело провести час з різною підкладкою. Але я думаю це питання. Загалом, приємний пристрій. Рік тому подібні моделі коштують 17-19r. Тепер 10tr. Великий. Приємні напої!)

Олександр

Упорядкована індукційна плита 30 квітня, 6 травня, все відповідає опису. Я спробував перегонку, 30-літровий резервуар, нагрівання 40 хвилин, перегонку при максимальній потужності 1 години45 хвилин, супер, вибраний до 3%. На газу було 1 годину 5 хвилин розгін, та 2 години за хвилин дистиляція, до 5%. Клас пластини! Рекомендувати.

EUROLUX

Дорогі Друзі, Індукційні плити Gemlux GL-IC35TC надійшли, для обробки всіх попередніх замовлень нам знадобиться кілька днів. Всі попередні замовлення будуть виконані, чекайте на дзвінок від нас.

Ольга

Купили цю плиту. Доставка відмінна. Працює чудово. Прискорити резервуар 37 літрів за 40 хвилин. Коштує цих грошей.

Едвард

Добрий день для всіх! Хлопці кажуть, хто зробив дистиляцію, на які кубики

Олег Володимирович, г.Рюзан

я згоден! Пластина стоїть на свої гроші. 36 л.Bragi у 50-х роках.Куба зігрівається протягом 40 хвилин. Стабільний вибір головок і тіла. Дуже задоволений покупкою.

Олександр Челябінськ

Порода під Сем. Плитка, яку вам потрібно до 50 літрів, всі консультанти з вогню та прискорення та відбору

Олександр

Відмінний магазин! Зробив замовлення на шостий день. Перевірив товар при отриманні, оплачуваному. Це було приємно справитися з вами.

Я думав, що треба було заплатити індукційний плити, вперше сказано, що платіж при отриманні в Рязані та поставці не був дорогим, 400 з усіх з них дуже грамотно пояснюється таким консультаціям, можна дати 500.

Смена

Плита хороша до Ростова на Дон через 5 днів за задоволеною плитою

Володимир СПб

Модель індукційної пластини просто супер приїхала купити 2 плитки та батько 3513 та 35 ТК в магазині, було зроблено Watt Meter запитав, чи можна було б побачити справжню силу, я кинувся, щоб зіткнутися з макімелем і мініметом на інструментах 35 ТК Конкуренція, але з більш низькою ціною))) на мінімальному обладнанні без додаткових страв: 35 ТК 1750 Вт 3513 1850 Вт Максимальна швидкість 35 ТК 3450 В 3513 3250 Вт

На мінімальному обладнанні без додаткових страв: 35 ТК 1450 Вт 3513 1450 Вт Максимальна швидкість 35 ТК 3250 Вт 3513 3000 Вт

З закрученим максимум 3513 3600, він виробляє 35 ТК 3800 у цілому 2 35 ТК, я повинен був взяти дуже задоволений пристрій, який до речі, лише ця модель має скло у подвійну рамку всередині, коли вона була Настроювання до мінімальної сили для вибору Продавець виплачив мою увагу на те, що плитка спеціально для Moonshoes було зроблено.

READ  Як стримати в трикотаж на звичайній машині

Віталій

Ось мої відео, де я працюю з цією плитою: HTTPS: // www.YouTube.com / watch?v = 4kj1rgm_jsy https: // www.YouTube.com / watch?V = duvxi3ssyy4 https: // www.YouTube.com / watch?V = tooo0mnrkho

Олексій Колпіно

Куплений, дуже добре))) перевірив силу чесним. А потім на Алі Експрес і тут, в Росії вже дешевше))) Дякую. Там немає реальної влади, хоча вони пишуть всі 3500 кВ у цьому все, що звичайно і влада та таймер і працює з поспіхом плюс, а також Компенсатор у потрібному місці і перетворює його зручно думати дірку, щоб свердлити у випадку, і норми будуть взагалі))), але після закінчення гарантії все відповідає ціну, що відповідає якості, як каже Пушкін не переслідуйте поп з дешевизною на моєму прикладі вже два, а потім це було б так))), але раніше не було таких плит

Як зробити друзі індукційні плити і дистиляційний куб. Циклічне опалення

Дмитро

Велика плита, оплата після отримання в Астрахані. близько 5 днів з дати замовлення. Не потрібно платити вперед. У місті прибув до SDEC, перевіреного перед покупкою і купленим. Я рекомендую, все чесне. Дуже зручна послуга. Вже вдалося спробувати. Я більш ніж задоволений. Після того, як Kitfort Tile різниця дня і ніч.

Дмитро Краснодар

Найкраща індукційна плита для моншину на моєму танку становить 30 літрів, я був налаштований у всьому, як нафта, оплата після отримання по всій Росії, що вона не може, але радіти все, що сподобалася дружина на сайті вже подивилася на планетарний змішувач того ж компанії Незабаром візьміть це

Максим

Упорядкована індукційна плита. Був дуже приємно здивований професіоналізмом та дохідливим спілкуванням консультанта Олени. спасибі !

Сергій Яценко

Ну, я зробив звіт про те, як регулювати владу на цю плитку (і не тільки на цьому) HTTPS: // www.YouTube.com / watch?v = urrbhciu7mfeature = youutu.бути

Велика пластина! Моди багато і досконало для резервуара 37 літрів і більше.

Сергій Яценко

Анатолій Беляєв, менше 1450, не працює зі мною на виставленій 1600! Я піднявся всередину пластини, що випав резистор для обробки. Він там один з усього, два дроти, припаяні до нього. там де заходить мережевий шнур.Відео постріл, але щось з телефоном. не вийшло.Загалом, зараз є можливість принаймні 150 Вт, щоб видалити постійну. І це дуже відчувається у нашому бізнесі.Також плитка не випустила 3500 заявлених (3120 було) тепер до 3800 я можу повернути.Але мені потрібен обов’язковий контроль, я ризикнув, і все я зрозуміло.

Євген

Вчора отримала мою плиту. Здивувався швидкості нагрівання. Дуже швидко розсіює резервуар 37 літрів. Відчуває, у 2.5 разів швидше, ніж газ.

Анатолій Беляєв

І як зменшити значення постійного режиму. Було б чудово!

Сергій

Я забув додати, що значення постійного може бути зменшена до 1200 Вт.

Сергій

Анатолій, це тому, що до 1600 Вт. імпульсний нагрівання, а після 1600 Вт. постійний. У мене також був дистилятор! Плита відмінна, прискорюється дуже швидко, а фракційна перегонка відбувається на 5 балів!

Анатолій Беляєв

GEMLUX GL-IC35TC кам’яна річ хороша. Але. підключив на перегін через ватметр і офігел: в імпульсному режимі взагалі не зрозуміло що видає на дисплей. Потужність виставлена, наприклад, 600 Вт, а на дисплеї кожні 2 секунди, потім 150, потім 1800, потім 300, потім 1500 Вт. Кохана повна. Але, як не дивно, фракційна дистанція пройшла ідеально!

Олександр Білгород

До цих пір я тільки очікую приїзду плитки до моменту випуску стрілянини, у Белгороді.На Великдень обіцяв зробити подарунок.Доставляти. Ну, залишається довго чекати, тоді я буду скасувати підписку.

Станіслав

Швидко розганяє куб 37 л. Використовується для використання газу, тепер він став індукцією в 1.5. 2 рази швидше. І безпечніше звичайно багато разів.

Олександр Калуга

Котушка 21-22 см на міді без пробілів та опалювального кола менш пофарбована)) Створити 30-літровий танковий політ Нормальна плитка повністю тричою

Сергій Сентін

Дякуємо за операційну доставку до Москви))) Вчора я наказав сьогодні, я взяв це у пункті випуску.

Анатолій

Хороша плитка. Ніяких скарг ще немає. Режими підходять, якість на висоті. Керування простий і дуже зручний. Танк я використовую 37 л.

Павло Челябінськ

Я отримав свою плиту. Виглядає добре. Єдине, що не було приємно. це гумові ноги. Відкрив посилку, одна нога вже розвалилася. Сьогодні я зміню їх іншим. Вже винайшов те, що я поклав, як я працюю з обладнанням. Взяв горіх подовження до 12 мм. Болтик м5 меблевий (з пресшайбою під викрутку) на 45мм довжиною. Він просто встає в гайку. Виявило металеву ногу! Шкода, що немає можливості фотографії. Продемонстрований. Решта плитки хороша. Рекомендувати!

Євген

Сьогодні я отримав і взяв невелике відео https: // youtu.Бути / limewgrfouk

Сергій

Вчора я отримав. Контроль простий, таймер дійсний до 23 годин 59 хв. Режими, що відповідають оголошеному, нагрівання рівномірно без стрибків. Плита виглядає вражаючою і люб’язно.

Сергій

Олександр Санкт-Петербург. Що таке коригування?

Олександр Санкт-Петербург

Відмінна плита Хотіли купити 3513 Але бак замало як виявилося, порадили цю і безкоштовно відрегулювали так як потрібно. Дуже задоволений. Дякуємо за обслуговування та компетентну консультацію. Спочатку взяв іншу модель, але вибір не працював, щоб не налаштувати. Приніс плиту в магазин, на місці все налаштовано перевірено і пояснив. Рекомендувати

EUROLUX

Лариса, Добрий день! Ви можете розмістити замовлення на сайті або по телефону 8-800-555-55-49

Andrey

Євген, керівники можуть бути обрані за 2000 Вт. Це залежить від вашого рефлюксу (скільки w він використовує), діаметр колони (чим більший поперечний переріз, тим більша потужність вона буде витримати), і скільки SS ви вилите в резервуар (впливає на кип’ятіння / найгірше). Танк 37 л.

Євген

Велика пластина. Довго не міг забрати голову плитку для вибору головок. Я спробував багато різних. Всі режими не є. Ви повинні покласти килимки і т.D. У тих же режимах відмінно. 1200 Вт. Працює добре для відбору. Танк 35 Литров.

Сергій

Дякуємо за інформацію про імпульсний режим

Артим

Імпульсне опалення закінчується режимом 1400 В, потім. постійний.

Артим

Велика пластина! Вчора я отримав. Негайно вимірювали фактичну потужність. У пристрої вийшло 3420 Вт. Хороший показник, перш ніж це був airhot. Насправді було 2800 Вт. Режими відповідають опису. Всього 13. Дуже зручний сенсорний контроль

Сергій

Пульсове опалення присутня? У якому діапазоні?

Сергій

Я замовив, заплатив, після свят піде до мене

Сергій Остряков

Нарешті з’явився на продаж! Дуже чекав або ця модель, або 3513. Вони відрізняються лише за зовнішнім виглядом. Очікування доставки до Брянська)

EUROLUX

Сергій, Добрий день! Давайте чекати наступного тижня, більш детальний опис моделі буде представлений на сайті, на даний момент він готується. За попередньою інформацією, побудова вантажу схожа на 3510про. За режимами. Інтрига все ще зберігається)

Сергій

Доброго дня! Я повторюю питання на картинці не є зрозумілою конструктивною те ж шляхом навантаження як 3510pro? і які режими імпульс?

EUROLUX

Доброго дня! GEMLUX GL-IC35TC пластини зараховані. Наступний тиждень продажу продажу.

EUROLUX

Сергій, модель була оголошена наприкінці 2017 року. З основними технічними характеристиками, викладеними на сайті.З тих пір він доступний для попереднього замовлення. Детальний (детальний) Опис з’явиться пізніше. Ціна моделі не зміниться.

Сергій

Доброго дня! І чому вона доступна для замовлення? І ціна варто, незважаючи на те, що у вас є мало інформації про цю модель. Ціна зміниться після ваших тестів?

EUROLUX

Сергій, Добрий день! Це нова модель, вона очікується в Росії в лютому, тестування пройдуть, внаслідок чого з’явиться розширений опис моделі на нашому сайті.

Сергій

Доброго дня! На зображенні не розуміється будівництвом того ж навантаження, як 3510про? і які режими імпульс?

Використання потужної установки.

Для неї необхідно подача нагріву в 1000 Вт, коли робота плити здійснюється в безперервному режимі. При видаленні частини ізоляції також часто можна збільшити потужність, але необхідно зрозуміти, що ефективність ефективності також зменшується, а втрата тепла збільшується. Якщо ви обертаєте системну ізоляцію, ви можете значно збільшити теплову інерцію, а також значно зменшити стрибки;

Методи, засновані на виборі гучності. алкоголю, а також на встановленні швидкості відбору. Стрибки тиску в Республіці Казахстану можуть бути пов’язані з тим, що відсутність киплячих центрів призводить до її нерівномірності. Виправити ситуацію, обробляючи дно, що збільшує кількість точок кипіння. Для цього наждачний папір цілком підходить;

READ  Випікати для ванн з дисків з власними руками

Піщана сковорода може бути використана для вирівнювання стрибків. Якщо ви встановлюєте сковороду на плиту, в якій, щоб залити піском, і після того, як покласти танк, пісок виступить у ролі енергетичного приводу, який згладжує гоночну силу. Пісок у цьому випадку діє як енергетичний привід. Як згадувалося вище, якщо використовується танк, який не підходить для індукції, такий спосіб зробити його придатним для використання.

Чому черепиця робить клацання

Всі індукційні панелі діють на енергію магнітного поля. На основі мідної спіралі, до якої подають енергію. Він покритий листовою скляною керамікою. Вихровий струм проходить через нього до дна посуду і нагріває точно, а не поверхню плитки. Існує кілька вузлів у проекті технології електричної аддукції, яка може натиснути при роботі:

 • Імпульсний регулятор. Електрична технологія прийому дозволяє контролювати температуру покриття посуду до ступеня. Але для досягнення такої точності, беручи до уваги нагрівання посуду, важко, отже, у приладі наведено пульсу-періодичний режим. Наприклад, якщо системні налаштування встановлюються в системі (потужність 2-3), температура підтримується пристроєм вимикається від перегріву та знову вмикається за допомогою регулятора. У цьому випадку користувач помітить, що пристрій працює компанією Jerks, і чути кліки кожні 3-7 секунд. Якщо налаштування є використанням імпульсного режиму, натискання є нормальним.
 • Вентилятор охолодження. Сама плита не нагрівається, але тепло з нижньої частини каструлі або сковороду через панель приготування їжі передається до нього. Для підтримки температури та підтримки здоров’я найважливішої частини, вентилятор встановлюється, який вимикає пластину під час роботи. У багатьох моделях він обертається, поки плитка включена і ще кілька секунд після вимкнення.

Якщо з першого дня використання, пристрій знімає та працює, особливо на слабких режимах опалення, це не варто турбуватися. Але якщо звук став голосніше або з’явилася нова тріщина, перехрещені або кліки стали частішими, можливо, деякі деталі не вдалося.

Додаткова функціональність звернути увагу на увагу

Важливий момент звернути увагу на вибір пристрою, це система безпеки.

видалити, режим, імпульсу, індукційній

Аварійне відключення, захист від дітей, робота лише у тому випадку, якщо є посуд на панелі, вимкнення у випадку рідини. все це необхідні деталі, які краще надаються для подальшої безпечної роботи.

Варто також вивчити можливості та функції пристрою.

Зручність у готуванні забезпечать індикатор часу, функція підтримки температури, звукове сповіщення про процеси, що проходять, і можливість швидкого нагрівання.

Плитка для моншину

Спочатку під час перегонки Браги та алкоголю є домашня плита. Розміри апарату, труднощі з установкою необхідної потужності, небезпека вогню, спалювання товстої сировини. це заохочує купувати більш зручну плитку для моншину. Але що це повинно бути?

Ви можете нагріти Брага будь-яким способом: принаймні на відкритому вогні газової печі, принаймні, вбудований у кубковий нагрівач або бульбашки. Перша має низьку ефективність, обмеження розміру куба та встановлених модулів на ньому. Якщо випадково потрапив у алкоголь на біговий газовий пальник, він блимає.

Нагрівання трубчастого нагрівача позбавлений цих недоліків, але є й інші:

 • Товста брага негайно горить до інструментальних труб;
 • Ціна всієї установки збільшується, у тому числі через покупку регулятора для контролю потужності;
 • Потрібно дотримуватися рівня вмісту куба: трубчастий нагрівач повинен бути занурений, інакше він зламається.

Рівні бульбашки всі перераховані недоліки обох шляхів, але має свої власні:

 • час, який йде на тепло, парогенератор збільшує тривалість перегонки;
 • підвищується ціна всього самогонного агрегату через додаткові пристрої.

Плитка для самогоноваріння може бути електричною. Досягнення більшої або меншої температурних моделей старих зразків важко. Але цей дефіцит позбавлений індукції та інфрачервоної плитки. Давайте порівнювати їх.

Пристрої індукції та інфрачервоні моделі

Всередині корпусу індукційної плитки для моншину розташовані:

 • Потужний випрямляч. індукційна котушка. Коли пристрій увімкнено, він перетворює струм до електромагнітного поля. Варто на конфорку поставити металевий посуд, і утворюються вихрові потоки. Вони нагрівають дно контейнера, а з нею. і вміст.
 • Імпульсний регулятор. Контроль потужності пластини можливий завдяки регулюванню частоти магнітного поля. Що це вище, тим швидше посуд. При низьких значеннях у 20 кГц, чутка починає ловити неприємну тріску. Він попереджає цей перехід до імпульсного режиму: плитка включається і вимикається певною частотою. Мета. забезпечити бажану температуру нагріву.
 • Контрольний модуль. Він читає значення температури від датчика і надсилає сигнали до випрямляча та регулятора.

Інфрачервона плита, коли увімкнено, починає трубчастий нагрівач, який, при нагріванні, виробляє інфрачервоні промені. Вода поглинає їх і дає тепло. Таким чином, створюються умови для опалювальних продуктів.

Придатність до перегонки цукру та зерна

Коли питання вибору плитки не для приготування їжі, але для моншину, важливо враховувати наступне:

 • Інтенсивність нагрівання залежить від складу сировини. Чистота цукру Брага може бути швидше в порівнянні з перегонкою зернової сировини. Тривалість готування впливає на товщину. Отже, в Бразі з додаванням злаків і фруктів багато суспендованих частинок. Тому нагрівається куб у цьому випадку, необхідно поступово;
 • Настільна модель з одним пальником дозволяє передати пристрій з кухні в іншу кімнату, наприклад, у ванній кімнаті. Отримання дистиляту займає 5 годин. Члени сім’ї можуть доведено розігріти обід або отримання продукції з шафи. На маленьких кухнях встановіть загальну машину на плиту. І якщо це вдалося, це все одно буде обмежувати рух на кухні;
 • Вага заповненої дистиляційної кубики протягом декількох годин створює значне механічне навантаження на плиту. Через крихкість склокерамічного покриття важливо враховувати максимальні значення, дозволені виробником;
 • Таймер, який вимикає нагрівання за відсутності команд протягом періоду, зазначеного заводом, іноді лише шкодить дистиляції. На деяких моделях він працює через 2 години. В результаті, плита вимикається і налаштування. Тому при виборі інструменту для Moonshine зверніть увагу на період автоматичної потужності. Наприклад, індукційна пластина IP500 має таймер для 24 годин. Цього достатньо, щоб провести повний цикл отримання дистиляту;
 • Можливість встановлювати значення потужності та керування ними, важливо для підтримки постійного повільного кипіння та гілки партії з легкими фракціями. “голови”.

Яка модель краще. індукція або ІЧ?

Перед тим, як вирішити купувати індукційні плитки для моншину або ІР, порівнюйте їх. Вони виглядають:

 • діє з електричної енергії;
 • мають поверхню скляної кераміки. Цей матеріал добре передається тепло. І тому, менше часу вимагає від опалення та зміни температури, що підвищує ефективність. Через монолітне покриття він легко очищений;
 • Обладнаний блок керування. Збільшення або зменшення потужності нагрівання, як у випадку газового пальника. Різниця полягає в тому, що електрична плита може встановити точні значення параметрів, а для газової моделі. лише приблизного, “на очах”.

Різниця між потоками вихрового нагріву та ІЧ-випромінюванням полягає в наступному:

 • Трубчастий нагрівач, що нагрівається з ІЧ-випромінюванням, може бути використаний будь-який інший, ніж пластик та папір. Для створення вихрових потоків підходять лише контейнери з феромагнітними днами.
 • Індукційна нерухомість. нагріваються виключно посуд та його вміст. Потрібно видалити каструлю. і піч перестає працювати. Вплив ІЧ-променів застосовується до всієї поверхні пристрою. І за відсутності танка зігрівається повітря.

Таким чином, настільна індукційна плитка для моншину краще з наступних причин:

 • Дистиляційний куб з брюзом або сиром спиртом нагрівається з ефективністю 90%;
 • Можливість додатково зменшити втрати тепла та згладити потужність крапель у імпульсно-періодичному режимі, підключивши танк з ковдрою. Матеріал не світиться через те, що поверхня пристрою не нагрівається;
 • Регулювання гладкої потужності та рівномірне опалення створює умови для відсіку “голови” та поступово кип’ятять товстого зерна Брага без горіння;
 • Не страшно забути вимкнути плиту: Зрештою, вона перестає працювати, якщо ви знімаєте контейнер з ним;
 • Витримує навантаження при використанні кубиків потужністю до 40 літрів. Проте, ударна в’язкість пальника впливає на ціну. Такий шлях. встановіть дерев’яні бруски з боків плитки. Їх товщина повинна бути такою, щоб куб, розміщений на них, був піднятий над поверхнею пластини лише пару міліметрів.

Тоді ефективність не буде страждати, а пальник не погіршиться.

І, нарешті, якщо ви не можете знайти модель з достатнім, щоб відігнати період відповіді таймера, краще купити плитку для моншину без опції автоматичного відключення.