Як видалити спалах у пральній машині

Пральні машини

Як очистити пральну машину з масштабу різних засобів

Шкала, як правило, утворюється на нагрівальних елементах, що контактують з водою. Кожен повинен був побачити, як покриття факелу, наприклад, чайник. У пральних машинах з масштабу, трубчастий електричний нагрівач найбільше страждає.

У пральній машині шкала утворюється на трубчастих нагрівачах. пристрій, який виконує водяне нагрівання

У нашій статті ми скажемо, як очистити пральну машину від масштабу і запобігти їй повторне видання. Почнемо, давайте зрозуміємо це, як формується лампи.

Чому бруд з’являється в машинних відсіках?

Пральна машина постійно взаємодіє з водою, але вона не зберігає свої елементи з деяких неприємностей:

Такий бруд, ми не бачили цвілі! Як правильно очистити пральну машину. 1 ЧАСТИНА

 • Через постійну вогкість у друкарській формі може з’явитися;
 • З жорсткої води на поверхнях пральної машини формуються бісені набіги;
 • У “кишенях” для миючих засобів, частинки порошку або кондиціонування повітря затримуються.

Все це забруднення негативно впливає на промивання: речі не прокочуються, вони отримують запах валу. Бруд і цвіль з лотка потрапляють в барабан, і тому впливають на роботу всього механізму взагалі. Тому вам потрібно своєчасно чистити ці відділи та запобігти повторному вигляду бруду.

Як очистити пральну машину оцтом?

Існує також ще одна доступна речовина, яка також ідеально допоможе позбутися масштабу в різних агрегатах, включаючи пральні машини. Ми говоримо про оцет, який широко використовується в повсякденному житті. Це ефективно і скільки дешевих варіантів.

Як очистити лоток пральної машини від бруду, форми

Як CACUS допоможе видалити соляні відкладення? У цьому випадку рекомендується наступна послідовність дій:

 • Переконатись, що в баку немає речей;
 • Право на резервуар, виливають 2 склянки оцту, концентрація 9%;
 • Вибрати режим прання із температурою близькою до 90 градусів;
 • Додатково можна включити додаткове полоскання, щоб добре промити нутрощі від залишків оцту.

Ця очистка не тільки видаляє соляні відкладення, але також допомагає видалити неприємний запах і навіть шкідливі мікроорганізми з машини.

На завершення залишається лише протерти манжету.

Іншими словами, оцет – це чудовий засіб для пральної машини проти накипу, запаху та мікробів. Нерідко його використовують і як профілактичний захід, але в цьому випадку його зазвичай змішують з невеликою кількістю соди.

Завдяки активній рекламі, такі засоби, такі як Калгона, отримали досить широко відомі. Вони розташовані, як речовини для пом’якшувальної води при праннях і не мають високоочисних властивостей. Справа в тому, що компоненти його речовини у вигляді трифосфату натрію з содою є лише засобами зменшення твердості H2O.

Варто чітко зрозуміти, що такий засіб не буде гарантією проти появи масштабу. Більше того, у випадку надто частого використання вони тільки шкодять поверхні нагрівача, що набагато гірше, ніж утворення бляшки. Врешті-решт, сам трубчастий нагрівач не вдається.

Інший пункт проти використання Калгони полягає в тому, що будь-який сучасний виробник пральних порошків вже включає подібні засоби для своєї продукції, тому замість того, щоб придбати дорогі кошти, краще регулярно проводити запобіжні заходи від масштабу.

Наскільки безпечно “Народні методи”?

Лимонна кислота та оцет не шкодять елементам пральної машини. принаймні, навпаки не доведено. Однак кожен інструмент повинен використовуватися для його призначення. і сода, оцет та лимонну кислоту повністю призначені для інших цілей.

Щоб очистити машину-машину з масштабу та запобігання його формуванню, є високоспеціалізовані засоби побутової хімії.

Розплавлення з масштабів для пральних машин Sano Anti Kalk

Масштаб для видалення шкали від Sano ефективно усуває рейд на елементи машини при температурі води 30 ° С. Концентрована формула легко справляється з масштабом та корозією на нагрівальних елементах, петлях, барабанах та житловому приміщенні.

READ  Де залити відбілювач у пральну машину

Для профілактики утворення нальоту виробник рекомендує додавати рідкий засіб при кожному пранні.

Sano Anti Kalk легко використовувати. Для видалення нальоту необхідно залити весь вміст пляшки в барабан машини-автомат, запустити техніку на найкоротший з доступних режимів (з температурою не менше 30 ° C) і почекати, поки цикл прання закінчиться.

Інструмент не вимагає додаткового полоскання. машина може бути використана відразу після завершення процедури очищення.

Sano Anti Kalk також підходить для очищення від нальоту нагрівальних елементів посудомийної машини.

Хочу перевірити ефективність тремтіння? Отримати знижку.10% на Sano Anti Kalk, скориставшись рекламним кодексом, зазначеним нижче статті!

Покрокова інструкція

Ну, давайте почнемо? Для того, щоб інструкція бути візуальною, ми вирішили спробувати теорію на практиці та очистити пральну машину-машину Bosch. Забігаючи вперед, представляємо вам фото результату.

Чистка барабана та Tubular Heater пральної машини від накипу

На першому етапі нам потрібно очистити машину зсередини, а саме, зніміть родовища мінералів на трубчастий нагрівач та барабан. Як очистити пральну машину з масштабу? Секрет всіх методів є простим і одним:

Оскільки масштаб складається з солей магнію та кальцію, то необхідно діяти на ньому органічними або неорганічними кислотами. Які кислоти в кожному будинку, і є соєві копійки? Право, звичайний оцет або лимонна кислота.

Як очистити пральну машину з оцтом і содою

 • 2 склянки алкогольного білого оцту (бажано) або звичайного столового оцту 9%;
 • 1/4 склянки харчової соди;
 • 1/4 склянки води;
 • Губка.

Щоб отримати 9% укус, ми розлучилися на 70% сутності оцтової кислоти водою в пропорціях 7: 1

Змішайте соду та воду в невеликій мисці, додайте содову суміш у лоток для прийому миючих засобів вашого автомобіля, а оцет заповнити барабан. Запустіть машину в холостому просторі при максимальній температурі і протягом тривалого часу.

Як очистити пральну машину з лимонною кислотою

Очищення пральної машини з лимонною кислотою ще простіше.

Додайте порошок лимонної кислоти в стильовий порошковий відсік. Запустіть машину в максимальну температуру та час роботи.

Скільки, щоб залити лимонну кислоту 1, 2 або негайно 6 пакетів, залежить від обсягу пральної машини та його ступеня забруднення

Затискачі (герметична гумка)

Ура! Автомобіль закінчив миття самоочищення, і ми можемо приступити до миття герметичної гумки. У цьому темному та вологому місці, любить накопичувати бруд і форму, тому він повинен бути особливо обережним. Зробити це можна за допомогою будь-якого засобу для чищення, наприклад, Пемолюкса або соди. Якщо ж ви бачите занадто багато цвілі, яка до того ж виділяє сильний неприємний запах, то візьміть засіб потужніший, наприклад Доместос, Каченя, Комет (на фото) або Білість. Але майте на увазі, що використання вмісту хлору є занадто часто небажаним, інакше він загрожує гумовій деформації.

Нанесіть кілька вибраних інструментів на мокрій тканині або губці, обережно витягніть гуму на себе і витріть металеву частину корпусу.

Також не забудьте прочистити саму гумову манжету так само.

видалити, спалах, пральній, машина

Основна частина забруднення накопичується в нижній частині люка, але, щоб очистити все своє коло.

Будьте обережні і не тягніть гуму занадто сильно, щоб не пошкодити. Нарешті, протріть всю манжети повну вологу тканину.

Очистіть лоток (контейнер / ванна / дозатор)

Знайдіть інструкцію для вашого автомобіля вдома або в Інтернеті, де він вказується, як витягнути лоток для прання порошку. Найчастіше це можна зробити так:

 • Витягніть лоток, поки ви не зупинитеся. Якщо ви бачите, що синя / синя частина побудована в середньому відсіку (у сучасному Bosch, Samsung, Edeway тощо.), то вам потрібно натиснути і з силою, щоб витягнути себе, одночасно підтримуючи сам контейнер.
 • Якщо у лотку вашої друкарської машинки не існує синьої / синьої машинки (часто настільки розташовані піддони в машинах Indesit), то вам потрібно просто витягнути лоток на себе і вниз, потім повільно переміщаючи його праворуч і ліворуч, щоб витягнути повністю.

Як тільки ви отримаєте лоток, швидше за все, наступна картина з’явиться перед вами. порошкові залишки, накопичені у його відсіку. Позбутися від цих заощаджень з будь-яким засобом для чищення та витріть відсік. Майте на увазі, що робити це акуратно, щоб не пошкодити гумову сопло.

Очистіть відсік порошку нелегкий, оскільки виявилося, що це було багато важкодоступних місць, малі виступаючі деталі та виїмки, покриті іржами. Ми навмисно не зробили результат до ідеалу, занадто трудомістку цієї роботи. Але ви можете ввести хитрість: щедро посипати всі стінки відсіку очищенням розпилювача, залиште рейс, щоб бути просоченим протягом декількох годин, і лише потім приступити до очищення вручну.

видалити, спалах, пральній, машина

Далі, перейдіть до очищення самого лотка, який, як правило, покритий іржавою їздою, залишками порошку та інших прибиральних добавок. Для цього ви можете використовувати:

READ  Як міняти ремінь на пральній машині

Накрийте контейнер з вибраним інструментом і залиште / мах його протягом 30 хвилин, і краще протягом декількох годин.

видалити, спалах, пральній, машина

Далі почніть очищення його губкою та зубною щіткою (це особливо необхідно для прання важкодоступних місць). Нарешті, зніміть залишки, витріть піднос сухим і вставте його назад (для цього найчастіше вам просто потрібно вставити його в відсік і шліфувати).

 • Якщо у вас є посудомийна машина, то ви можете мити лоток у ньому. Іржа може і не зникне повністю, але видалити її після чищення в посудомийці буде набагато легше.

Очищення пральної машини фільтра (Drain Pump)

Настав час очистити фільтр насосного насоса. Якщо ви сильно запустите фільтр, автомобіль рано чи пізно відмовляється об’єднати воду, через яку вона піднімається і може вирватися. На щастя, чистий фільтр пральної машини дуже простий.

 • Придатна у висоти ємності, наприклад, випікання листа.
 • Рушник або ганчірка.
 • Плоский викруток або будь-який твердий плоский інструмент (при необхідності).
 • Відкритий доступ до фільтра, який зазвичай розташований у нижній частині корпусу.
 • У деяких моделях пральних машин фільтр просто закривається невеликою панеллю. Якщо це ваш випадок, то ви можете її відкрити, при необхідності підчепивши плоскою викруткою, як показано на одному з наступних фото.
 • Таким чином, ви бачите закритий фільтр. Перед тим, як викрутити обкладинку, лежав на підлогу рушника і покладіть здатність до збору води (у нашому випадку, це здавалося більше). Зауважте, що він може залити до половини літра!

Піддон у нашому випадку виявився зайвим, тому що вода повністю впала. Тому ми випустили рідину прямо на рушник, періодично перетворюючи його над ним, під час відкриття, потім закриваючи кришку

 • Відкрутіть кришку проти годинникової стрілки та вийдіть з отвору всі накопичені сміття та бруд: це може бути монети, волосся, вовна, зубочистка і так на дрібниці.

Як видно на фото, у нашому випадку в фільтрі було багато сміття

Очищення фільтра води

На додаток до фільтра каналізаційного насоса, кожна пральна машина має інший фільтр. це фільтр наповнення шланг. З часом цей фільтр забивається іржам і піском, потім машина не вдається, машина відмовляється стирати та повідомляти, що водяний комплект неможливий.

 • Звільнення доступу холодної води до пральної машини (обов’язково!).
 • Розгорніть машину, щоб відкрити доступ до спини. Праворуч у верхній частині випадку, ви побачите шланг наповнювача.
 • Відкрутіть гайку підборіддя проти годинникової стрілки. Подивіться всередину отвору, перегляньте невеликий фільтр з сіткою? Отримати його плоскогубці або пасації.
 • Прочистіть фільтр у воді за допомогою зубної щіточки;
 • Вставте фільтр на місце і щільно вигнуте штепсельний шланг за годинниковою стрілкою.
 • Відкрийте доступ холодної води до друкарської машинки, повернувши відповідний кран.

Коли ви закінчите, ви можете одночасно витирати задню стінку машини, а потім вимкнути його і покласти його на звичайне місце.

Очистіть корпус і двері

Ну, це все, всередині автомобіля чиста і приготування їжі для роботи! Ви можете вигнати зовнішню красунку лише: втирати панель керування (особливо виступаючі кнопки), вимийте двері зсередини, а зовні, витріть верхню та бічні панелі.

Як очистити фільтр випуску

Така річ, як випускний фільтр, що знаходиться на лицьовій стороні машини (у самому низу, за квадратною кришечкою), потребує регулярного чищення. Більше того, це не займає багато часу з вами, і переваги такого очищення будуть безмежні.

Як мити лоток пральної машини від порошку замовлення.

Після видалення штепселу з фільтра вийміть забруднений шар і частинки накопиченого сміття, потім сукнуть піт фільтр з ганчіркою.

Як очистити пральну машину з лимонною кислотою для видалення вапнових пластин з трубчастим нагрівачем.

Очищення з лимонною кислотою є досить дешевим способом. Однак він однаково ефективний, ніж використання спеціальних засобів.Щоб очистити автомобіль від масштабу, вам знадобиться декілька пакетів з лимонних кислот (загальна вага 150-200 гр), чистою мокрою стійкою або добре поглинаючою губкою, а також близько двох годин вільного часу.

Бити край гумової манжети

Спочатку необхідно перевірити барабан пральної машини. Можливо, залишалися деякі речі або предмети, які вийшли з кишень для одягу під час попереднього миття. Обов’язково почати край гумової обода. Є дуже часто забиті бруду. Після того, як пральна машина повністю очищена від бруду, і в ньому немає речей, ви можете перейти до очищення трубчастого нагрівача. Кинута лимона кислота засинає в білизну. Ні речі, коли прибирання пральної машини в барабані не повинно бути. Пральна машина повинна розробити пральну програму, інакше весь одяг буде пошкоджений лимонною кислотою. Заміна кислоти з лимонним соком безглуздо, для його концентрації занадто мала для очищення пральної машини. Потрібно встановити режим бавовни та включати максимально можливу температуру нагріву води 95 градусів. Як правило, пральна машина з масштабу з лимонною кислотою буде очищена над одним режимом роботи. На момент роботи з масштабу трубчастого нагрівача очищається, а також поверхня барабана та горщика пральної машини. При вході в хімічну реакцію з шкалою, утвореною на поверхні трубчастого нагрівача, розчиняється солі. В результаті цього процесу нагрівальний елемент машини повністю очищений. Під час роботи пральної машини необхідно періодично перевіряти побутові прилади. Якщо ви почуєте стук або гудіння, то машина повинна бути зупинена. Незвичайні звуки в роботі автомобіля можуть свідчити, щоб потрапити в стік шматочків масштабу. У цьому випадку ви повинні очистити стік. Потім можуть продовжувати машину пральну машину. Після завершення програми необхідно ретельно відкрити пральну машину та протріть вологою ганчіркою або губкою дверей устаткування. Особливу увагу слід приділяти манжеті, т.До. Під гумовими смугами можна накопичувати велику кількість шматочків масштабу. Також повторно перевірити сток. Щоб очистити лимонову кислоту більш ефективною, при прання можна додати близько 200 грамів Chlorks. Основна перевага використання хлоронацій при очищенні є те, що в кінці роботи пральна машина отримає первісний блиск. Більше того, нижня білизна після миття не буде набути сіруватого відтінку. Основний мінус з додаванням білизни до лимонної кислоти є те, що пари хлору вивільняється. Вони здатні дратувати слизову оболонку, а також дихальні шляхи людини. Якщо ви використовуєте цей метод очищення з масштабу, то вам потрібно відкрити всі вікна в будинку для кращої вентиляції.

READ  Де знаходиться запобіжник у пральній машині Арістон

Після очищення лимонної кислоти

Процедура очищення нагрівального елемента машини від масштабу повинна здійснюватися один раз на два місяці. Однак процес очищення пральної машини з використанням лимонної кислоти повинен бути зроблений з обережністю. З надто частим використанням кислота може знищити не тільки вапно, але й гумові запчастини пральної машини. У цьому випадку гума буде жорсткою, і з високою ймовірністю пройде воду.

Видалення великої масштаби формування

Очистити внутрішні частини машинної машини з масштабу, у разі великого утворення вапника, можна лише вручну за допомогою методу механічного очищення. Таке очищення вимагатиме більше часу, а також певних знань та навичок. Перед чищенням автомобіль повинен бути вимкнений від джерела живлення та водопостачання, після чого він м’яко розібраний.

Багато моделей пральних машин розбирають відносно просто. Найчастіше очищення вимагає нагрівального елемента. Щоб дістатися до трубчастого нагрівача, в більшості випадків достатньо видалити тільки задню стінку машини. Якщо велике утворення шкали також спостерігається на внутрішній стороні барабана, то розбирання завдання ускладнюється необхідністю аналізу танка.

Маючи доступ до внутрішніх деталей машини, ви можете перейти до свого механічного очищення. Не використовуйте ножі, файли та аналогічні інструменти як пристрої для чищення. Для чищення, металева сечова тоща була придатна для чищення або дрібнозернистого наждачного паперу. Перед початком механічного очищення, знімні частини (трубчастий нагрівач) тримають протягом декількох годин у розчині оцту або лимонної кислоти.

Співаючи пральну машину з масштабу не забудьте продовжувати виконувати цю процедуру. Якщо у вас немає встановленого фільтра, то, безумовно, покласти його, деякі моделі не тільки очищені, але і пом’якшують воду, що перешкоджає появі вапника. Щоб пом’якшити воду замість фільтра, ви можете використовувати спеціальні композиції, додаючи їх перед промиванням у лоток. Використовуючи ці заходи, якщо він не виключає повторного чищення з масштабу, то це довгий час.