Як видалити тінь у пральній машині Samsung

Пральні машини

Перевірити pressost

Якщо трубчасті нагрівачі та датчик температури хороші, а пральна машина не нагріває воду, необхідно перевірити датчик рівня води в резервуарі (прес-служба).

Закупорювання трубки преси з грипом та невеликим сміттям може призвести до того, що датчик не надсилає сигнал, щоб заповнити воду промивного танка. В результаті модуль керування не включає трубчастий нагрівач, або не дає сигналу, щоб відкрити впускний клапан. Як результат, вода не нагрівається в пральній машині. Визначити закупорку можна візуально, видалити верхню або бічну кришку миючого блоку та видалення трубки.

Вибір трубчастого нагрівача для пральної машини Samsung та його установки

Якщо в процесі промивання води в барабані перестало вводити потрібну температуру, варіант несправності потрібно придбати для пральної машини Samsung трубчастого нагрівача. Більшість модифікацій не дозволяють функціонувати пристрій і негайно повідомляє помилковий код користувача про проблему.

Щоб визначити, що саме цей код інформує, ви можете використовувати дешифрування, вказану в інструкції з експлуатації. Розглянемо більше. Можна самостійно встановити нагрівальний елемент і як це зробити.

Заміна трубчастого нагрівача в пральній машині Samsung WF7522S9R

Одного разу я вирішив мити речі, завантажені речі, виливали порошок, вибрав режим прання та натиснув кнопку «Пуск». Через кілька секунд, коли вона повинна починати закривати воду, вибити машину. Після декількох спроб включити миття, машина також вибита. Оскільки пральна машина протягом 9 років, то суто теоретично одна з причин вино мала бути трубчастим обігрівачем, який я.

Після прочитання в Інтернеті про причини вибивання пробки, коли пральна машина увімкнена, їх було багато. Виявилося, що в той момент, коли промитий промитий, у мене не було грошей, щоб зателефонувати до майстра, який би зробив діагноз і зрештою змінив трубчастий нагрівач близько тисяч 5 з 5. 7. Оскільки існує велика кількість причин вибити машину, то я вирішив спробувати перше, щоб замінити трубчастий нагрівач у пральній машині Samsung WF7522S9R. Оскільки це одна з найдешевших причин. Я мав раніше, що я мав досвід заміни трубчастого нагрівача в шайбу, але в дуже дешевий, і це було розстріляно там дуже простий, викрутіть на спину невеликої кришки, для якої був трубчастий нагрівач.

Взагалі, він відштовхнув стіну і почав шукати його, і нічого не знайшов. Не було ніяких вичерпаних кришок, для яких буде трубчастий нагрівач. Ми піднялися в Інтернет, і виявили, що багато виробників трубчастого нагрівача покладаються на передню частину автомобіля (тому у моєму випадку ремонт від компанії виявився таким дорогим). Nafig виробники настільки ускладнюють його видалення до мене незрозумілим. Загалом, сів, трохи плач)) і вирішив почати розбирання передньої панелі.

Вимкніть пральну машину з мережі.Зніміть верхню кришку, для якої ви відкручуєте 2 гвинти на задній стороні машини:

Я витягую кришку до спини так, щоб розрив протягом приблизно 2 сантиметрів був сформований спереду, і підняти його:

Ми видаляємо лоток для порошку, висунувши його протягом всієї довжини та натискаючи синю кнопку зі стрілкою витягнути його. Ми відкрутіть 2 гвинти поруч з лотком:

READ  Коричневі плями після прання в пральній машині

На боках передньої панелі є ще 2 гвинтів (один з кожного боку), які закриті з самоклеючими вилками у кольорі машини, HEE також видаляють:

Йти на дно. Ми піднімаємо передню частину миття сантиметрів на 5-10 і відкрутіть 3 гвинти (на мою фотографію, ліворуч):

Відкрийте кришку фільтра та відкрутіть наступний гвинт, чорний великий штекер для очищення фільтра не може бути викручений:

І останній крок до видалення фронту. Вам потрібно видалити манжету, що прилягає до дверей, коли вона закрита. Щоб зробити це, деякі тонкі предмети гуляють, і витягніть його. Я згинаю манжету будь-де, і вийміть його по всьому колі:

Злегка підсилюючи передню панель для себе, поки він не покине житло. Подальший подивіться, які дроти втручаються, щоб мати можливість натискати далі, і від’єднати їх. Основна частина проводки йде праворуч. Я відключив пару петлі, решта не завадила.

На дні під барабаном ми відкрутіть захисну кришку трубчастого нагрівача:

Ключ до 10 (якщо я не помиляюся), відкрутіть гайку, не досягаючи краю нитки 1-2 міліметрів, і оцінка цієї шпильки всередині трубчастого нагрівача до самого кінця. Шпилька забивається через те, що ця особливість кріплення трубчастого нагрівача. З іншого боку, шпилька являє собою сталеву пластину, яка, обертаючи гайку, стискає герметизуючу каучуку, що одночасно тримає трубчастий нагрівач, і робить її герметичним.

Після закінчення шпильки, ми беремо старий трубчастий нагрівач, а для контактів (попередньо відключення їх) злегка коливаються з боків, що.

Ми беремо старий трубчастий нагрівач і йдуть з ним, щоб купити новий:

Як змінити десять на пральній машині Samsung

Після покупки нового, ми збираємо все в зворотному порядку. Я купив трубчастий нагрівач приблизно 800.

Де знаходиться трубчастий нагрівач? Причини розбиття

Всі машини мають нагрівач під резервуар. Але в різних моделях він може ховатися за передньою або задньою стінкою. Як розрахувати його? Візуально ви можете переглянути задню кришку. Якщо він приймає всю стіну, можливо, там знаходиться трубчастий нагрівач.

В основному, пральна машина Samsung нагрівальний елемент розташований за передньою панеллю.

Коли вам може знадобитися замінити трубчастий нагрівач? З повною невдачею своєї роботи. Можна визначити, що частина зламана, у таких ознаках:

 • Білизна погано видалена.
 • Речі погано прокатуються. Є розлучення або дотримання порошкових гранул.
 • При дотику до скла, виявляється холодним (через 20 хвилин від початку миття).

Який трубчастий нагрівач використовується в шайбі “Samsung”? Всередині танка має вигнуту трубку. Це житло, яке містить всередині провідної спіралі. На підставі випадку термістора вимірювання температури. Проводка, підключена до терміналів.

Основною причиною розбиття елемента є шкалою. Під її шаром, спіраль спалює і зупиняється нагрівання. Якщо у воді є багато калію та магнієвих солей, коли підвищується температура, вони оселилися на деталі. З кожним шаром, теплопровідність частини погіршується, і вона горить.

Перед видаленням та зміною нагрівача, то вам потрібно точно зрозуміти, що це несправедливо. Діагноз допоможе.

Як отримати десять і перевірити його в хорошому стані?

Для діагностики або заміни нагрівача в пральній машині Samsung, вам потрібно дістатися до нього.

Для цілей безпеки відключіть друкарську машинку з мережі та вимкніть впускний клапан.

 • Видалити порошкову дозатор, натиснувши центральну засувку.
 • Відкрутіть гвинти навколо периметру панелі керування. Сів засувки і залиште його у верхній частині корпусу cm.
 • Відкрийте маленькі двері під люк. Підводять контейнер і відкрутіть фільтрувальну пробку проти годинникової стрілки. Злийте залишки рідини.

Як змінити трубчастий нагрівач на пральній машині Samsung

 • Видаліть його з місця, і зробіть гумові манжети в барабані.
 • Видалити болти навколо периметру передньої стіни, підніміть його.
 • Перш ніж нарешті вийняти кришку, зніміть пристрій проводного пристрою замку.
READ  З того, що запах у пральній машині

Під танком ви побачите висновки нагрівача. Для діагностики вам потрібен мультиметр тестер. Видалити всі дроти з контактних даних. Застосовуйте до них тестер зонда, перемикач якого повинен бути встановлений для вимірювання опору.

Показання від 25 до 30 Ом вважаються нормою. Якщо табло показує 1 або 0. елемент несправний. Деталі перевірки та обчислення сили, які ми описали в публікації “Як перевірити десять в шайбі”. Якщо вийшло, що продукт несправний, настав час розпочати решту ремонту та встановлення нового елемента.

Як замінити нагрівальний елемент?

Підготуйте нову аналогічну деталь. Якщо мультиметр показав, що елемент у хорошому випадку, але немає нагрівання, то все ще отримує його, щоб чистити його з масштабу.

Масштаб видаляється вручну, заборонені гострими об’єктами для видалення. Так що ви можете пошкодити справу. Нарешті очистити елемент, замочити його в розчині лимонної кислоти.

Перед поверненням, розробити земельну розетку. Стріляйте руку в ній, зніміть бруд, сміття з дна танка. Робити те ж саме з гніздом. Щоб полегшити для вас, щоб вставити трубчастий нагрівач, змащуйте його печатку рідким милом або миючим засобом.

Відео показує послідовність роботи:

видалити, тінь, пральній, машина, samsung
 • Встановіть чіткі фільтри. Вони зменшують концентрацію важких солей у воді, роблячи м’якше.
 • Проведення профілактичних машин з содою, лимонною кислотою або спеціальними засобами.
 • Спробуйте не стирати постійно при високих температурах.

Ви дізналися, як видалити і замінити трубчастий нагрівач. Як ви бачите, робота не надто складна. Головне, щоб переконатися, що несправність нагрівача перед виконанням розбирання. Бажаємо Вам хорошого ремонту!

Заміна трубчастого нагрівача в машині Samsung

Розбиття пральних машин є важливою проблемою для всієї родини. Часто причиною виходу автомобіля є розбивка трубчастого нагрівача. Заміна можна замінити вдома, спостерігаючи за чітким інструкціям та алгоритмом дій.

У пральній машині Samsung Tubular нагрівач, як правило, розташований на фланці, де також є запобіжник. Наприклад, це місце в пральних машинах WF8590NMW8 та WF8590NMW9.

Розташування Tubular Нагрівач у пральних машинах залежно від бренду

Оскільки трубчастий нагрівач завжди у воді, він розташований у нижній частині барабана. У той же час, щоб отримати цей елемент з різних моделей, необхідно по-різному. Отримати до трубчастого нагрівача, щоб замінити його наступними способами:

На фото ви можете побачити різні варіанти розташування елементів.

Ці машини, такі як Samsung, Bosch або повіки, трубчастий нагрівач розташований як позаду, так і попереду танка. Щоб визначити, яка покришка пральної машини слід видалити, необхідно запустити перевірку з задньої стінки.

Коли обкладинка за машиною сповнена машини, або займає майже всю задню стінку, то з високою ймовірністю ви можете судити, що нагрівальний елемент знаходиться за резервуаром. І, щоб дістатися до нього, вам потрібно відкрутити всі гвинти, які розташовані уздовж периметру задньої кришки.

Коли кришка на машинній панелі займає невелику його частину, то, як правило, необхідно отримати доступ до поясу. І ви можете змінити трубчастий нагрівач через передню панель, тому що він додається попереду танка. У разі сумніву, ви можете спочатку вилучити кришку за машиною, щоб переконатися.

Зніміть трубчастий нагрівач з пральною машиною Indesit, Арістон, Атлант, цукерки та ряд інших моделей, ви можете видалити тільки задню панель. Щоб дістатися до нагрівального елемента, вам потрібно відкрутити всі гвинти, які використовуються для встановлення кришки.

Деякі машини з переднім завантаженням потраплять до трубчастого нагрівача, видаляючи нижню панель на передній стороні. Щоб видалити його, вам потрібно відкрутити пару гвинтів на стороні.

READ  Пральні машини Напівавтомати з вертикальним навантаженням

Щоб змінити нагрівальний елемент у моделях з вертикальним типом навантаження, потрібно видалити ліву або праву панель. Він зазвичай фіксується з декількома гвинтами до задньої панелі та використовуючи один гвинт з нижньої частини передньої частини машини.

Опис та принцип експлуатації трубчастого нагрівача

Трубний нагрівач. електричний нагрівач, який відповідає за опалення холодної води, що надходить від центральної системи водопостачання в пральну машину.

Конструктивний складається з трубчастої частини W-подібної або V-подібної форми, всередині якої розташована провідний елемент з високим рівнем опору, здатний витримати нагрівання для запису високих робочих температур.

Провести правильну перевірку трубчастого нагрівача допоможе мультиметра. Використовуючи цей вимірювальний інструмент, ви можете зателефонувати на нагрівальний елемент вдома і визначити, чи це вже

Просвітняють спеціальний ізолятор-діелектрик з високою теплопровідністю. Він правильно поглинає тепло, що виходить з нагрівального елемента, і передає до зовнішньої оболонки сталі.

Робоча спіральна людина паяна до контактів, до яких приходить напруга живлення під час експлуатації. Поруч знаходиться термозель, вимірювальний рівень нагрівання води в пральній резервуарі.

видалити, тінь, пральній, машина, samsung

При активації через блок керування будь-яким з режимів обробки на трубчастий нагрівач приходить командний сигнал.

Елемент починає інтенсивно розігрітись, і, даючи сформоване тепло, приносить температуру води в миючий барабан до необхідної температури, вказаної користувачем.

Как сбросить ошибку на стиральной машине Samsung

Прогресивні моделі мають особливу дірку для термічного датчика в дизайні (на малюнку, стрілка вказує на це). Це пильно відстежує рівень опалення води в барабані та своєчасно вимикає робочий елемент, що дозволяє раціонально та економічно витрачати електричну енергію

Як тільки вода досягає необхідних температурних показників, датчик це виправляє це і порушує дані в блок керування. Система реагує на отриману інформацію та автоматично вимикає пристрій, зупинив нагрівальну воду.

Проходження

Перед заміною трубчастого нагрівача рекомендується лише у випадку перевірки старих. Якщо раптом виявляється, що він працює, і автомобіль не нагріває воду, тоді причина не в спаленній трубчастому нагрівачі. Іноді є аварії в машині блоку електроніки.

Тестер або мультиметр, налаштований на стійкість до тесту. Значення в Ом повинна бути встановлена ​​найнижчим на інструменті.

 • Від контактів трубчастого нагрівача та датчика температури, потрібно видалити всі дроти. Це повинно бути фактично активно, щоб випадково скоротити дроти;
 • Властивості повинні бути підключені до контактів;
 • Залежно від свідчення тестера. Оцінюється ситуація: якщо інструмент показує значення від 25 до 30 Ом. трубчастий нагрівач працює. Якщо на дисплеї приладу відображається 1 або 0, то нагрівач підлягає демонтажу, і він повинен його замінити.

Якщо не було мультиметром під рукою, то можна оцінити стан трубчастого нагрівача без нього, витративши візуальну перевірку. Якщо частина покрита шаром масштабу або на його поверхні є чорна, то в 95% випадків вона прийшла, щоб змінити його.

Як замінити трубчастий нагрівач у пральній машині Samsung зробити це самостійно

Система опалення пральної машини складається з датчика температури, трубчастого електричного нагрівача (трубчастого нагрівача) та контактів, що з’єднують його з електронним блоком. Пристрої Samsung мають хороші показники продуктивності, але не захищені від зносу та впливу нагрівача під час тривалої та частої експлуатації. Знання ознак поломки, демонтаж порядок та необхідні параметри частини, замінюючи трубчастий нагрівач у пральній машині Samsung, можуть бути виконані незалежно.