Як видалити вторинний теплообмінник газового котла

Article

Процес заміни теплообмінника самостійно

Для того, щоб заощадити фінанси, багато користувачів вирішуються замінити теплообмінник у газовому котлі з власними руками. Необхідно негайно зазначити, що не потрібно намагатися вирішити проблему сидіння, що з’явилася отвір. розширити життя теплообмінника не більше 2-3 місяців. Краще зателефонувати спеціалістам сервісного центру або придбати новий контур і замінити себе. Послідовність дій, коли відремонтовано з вашими руками, полягає в наступному:

 • перекриття газу;
 • вимкніть пристрій від електрики;
 • Від’єднайте котел від водних комунікацій та готуйте відро у разі витоку залишкової води;
 • З викруткою, зніміть кришку пристрою;
 • Перевірте відповідно до схеми в інструкціях, де знаходиться теплообмінник;
 • Від’єднайте контур і зніміть його в магазин, щоб купити новий або негайно закріпіть повний товар, якщо це доступно;
 • Підключіть газовий котел до всіх раніше відключених комунікацій;
 • Покласти теплоносій для перевірки герметичності системи;
 • Якщо все нормально, ви повинні закрити корпус котла та розвідки болтів.

видалити, вторинний, теплообмінник, котел

Заміна контуру в газовий котел з власними руками можливий, але вимагає певної точності та чіткої послідовності. Якщо ця маніпуляція здається занадто складною, зателефонуйте до майстра. це заощадить вас від непотрібних проблем пошуку відповідної частини, виконає все швидко і забезпечує гарантію вашої роботи.

Все про те, як виправити заземлення газового котла, тут

Особливості заміни теплообмінника в котлі навігації

Не всі моделі газових котлів мають однаковий дизайн. Заміна теплообмінника в газовому котлі навігації має свої особливості і вимагатиме інших дій:

 • Відкрийте корпусну кришку, залізна коробка буде під ним;
 • З коробки, щоб відключити всі дроти та відкрутіть болти;
 • Розбирайте коробку;
 • Визначити теплообмінник і видалити його;
 • Замість старого встановлення хорошої схеми;
 • Зберіть поле та встановіть кришку на місці.

Цей процес детально наведено.

Як і як очистити теплообмінник газового котла

Будь-яка техніка потребує технічного обслуговування, а газові котли не є винятком. Багато власників домашніх господарств протягом багатьох років і навіть десятиліття не пам’ятають необхідність вимити теплообмінник, але рано чи пізно це зробити. Регулярне обслуговування не тільки розширює життя обладнання, але також економить гроші своїм власником. За які особливості визначають, що полоскання котлів? Як виконати його своїми руками?

Чому вам потрібна регулярна прибирання газового котла більшу частину року в системі опалення постійно циркулює воду. З часом, за деталями обладнання, є бляшка з солей, вапна, домішок, що надходять до теплоносія. Більш жорсткі води, тим більше родовищ корисних копалин з’являються на елементах системи. Вони залишаються в теплообміннику для газового котла, що негативно впливає на свою роботу.

Принцип роботи технології опалення грунтується на тому, що теплоносій нагрівається, проходячи через вигнуті канали котушки. Для підвищення температури рідини використовуються спеціальні пластини. Завдяки цим додатковим елементам змія і вода, яка потрапляє в себе, розігрівається більш рівномірно. У зібраній формі система виглядає як автомобільний радіатор.

Ефективність обладнання багато в чому залежить від теплопровідності матеріалів, з яких вона збирається. Зазвичай використовують мідь або сплави з цим металом. Будь-які стегна, родовища на внутрішніх поверхнях змішних труб призводять до зменшення теплопровідності та погіршення системи.

Профілактичні заходи. це вигідна

Якщо обладнання не чистить обладнання, проблеми можуть виникнути:

Теплообмінник газового котла постійно перегрівається, і швидше не виходить. Його можна замінити, але цей ремонт дуже дорогий. До цієї суми слід також додати незручності та витрати на опалення будинку протягом періоду, коли розкривається обладнання. Зазвичай включають електричні нагрівачі, і це значно збільшує вартість ремонту.

Вапняковий рейд сильно ускладнює передачу теплоносія на систему. Чим більше шкала, тим вище навантаження на циркуляційний насос. Обладнання має постійно працювати в аварічному режимі, що призводить до природного зносу запасних частин і негативно впливає на його операцію.

Забраний теплообмінник котла працює менш ефективно. Це вимагає більше енергії. Відповідно, споживання газу збільшується (в середньому на 10-15%). Це означає, що власник переплачуватиме за опалення, а будинок буде розігріватися. Неускладнені розрахунки показують, що сума буде випущена на сезон, близьке до одного, що сплачує рахунки за весь місяць.

Як часто чистий теплообмінник у газовому котлі

Частота очищення теплообмінника залежить, перш за все, від типу теплоносія та конструктивних особливостей самого агрегату. Потрібно підтримувати одноколірні котли в системах опалення, в яких очищена вода використовується як теплоносій. Щоб зберегти їх у хорошому стані, достатньо провести профілактичне обслуговування раз на 4 роки.

Якщо в системі циркулює сиру воду, то промийте котёл, слід промити 1 раз через 2-3 роки. Якщо вода є жорсткою, то режим очищення. один раз на 2 роки. Вторинний теплообмінник подвійного ланцюгового котла повинен бути промитий з тією ж частотою, т.до. Вона поставляється з неперевершеною водопровідною водою з домішками.

Найчастіше технічне обслуговування вимагає обладнання в системах опалення, де антифриз використовується як теплоносія. Вона повинна бути поспішаючи не менше 1 раз за 2 роки. Крім того, ви повинні контролювати термін зберігання антифризу, щоб своєчасно замінити його. В іншому випадку ефективність системи зменшиться, а вартість опалення повинна зростати.

Під час очищення теплообмінників зверніть увагу на появу котлів, форсунок і, при необхідності, виконувати ремонтні роботи. Слід також контролювати стан димарів, своєчасно очистити їх від сажі. Ці неускладніші заходи розширюють життя опалювального обладнання, запобігаючи порушенням.

Контактувати майстри або робити

Професійне прибирання опалювальних котлів. дорогі задоволення. Залежно від стану обладнання та особливостей його експлуатації, сума може варіюватися від декількох десятків до сотень доларів. Крім того, майстри рідко приходять до найближчих годин, іноді вони повинні почекати кілька днів. Це не зручно. Професійні прибирання з спеціальною станцією для миття теплообмінників Оплатити: частини вимивають зсередини до блиску, а обладнання працює набагато краще. Але якщо ви хочете, ви завжди можете зберегти і робити те ж саме самостійно. Результат не буде гіршим, але доведеться лише ваш власний час і зусилля.

READ  Як видалити ключ на пральну машину

Методи очищення теплообмінника газового котла

Є два основних типи промивання теплообмінника газового котла. з розбиранням пристрою і без нього. Щоб розібрати обладнання, вам потрібні інструменти. Що саме залежить від дизайну опалювального обладнання. У деяких випадках взагалі неможливо зняти теплообмінник, але ви можете отримати доступ до нього, видаляючи деякі частини.

Перед початком роботи готуйте обладнання:

Від’єднайте котел з усіх джерел живлення, зливу води з системи та розширення танка. Спеціальна фурнітура повинна бути забезпечена для зливу теплоносія. Якщо це не так, вам доведеться вимкнути подачу води до будинку, а потім злити його з системи заздалегідь підготовлених мас та відра.

Коли вода залишається в системі, ви можете почати розбирання обладнання. Спочатку зніміть передню частину корпусу, щоб доступити до нагрівачів. Якщо котел подвійна схема, то нагрівач другого контуру ближче, головний один. Щоб видалити його, потрібно розібрати камеру згоряння.

Деталі дизайну зазвичай забруднюються. Зовні це бажано промити спеціальними композиціями, видаляючи СЖАЙ і НАГАР. Якщо таких засобів немає, ви можете взяти традиційні побутові хімікати, які використовуються для миття печей. гелів, очищення пасти та т.Р. Вони повинні бути використані лише в крайніх випадках, оскільки навіть найбільш агресивні побутові хімікати не здатні мити Nagar як високоякісні, як спеціалізовані, але для пошкодження матеріалів. може.

Зсередини елементи пристрою можна промити сильним водним розчином лімонової кислоти. Це не їсть метал, але добре знімає спалах, вапно. Найчастіше багато. Поведінка з її напіврозподілом. У цьому випадку буде потрібно обладнання для промивання теплообмінників газового котла. Ви можете зробити просту установку з циркулюючим насосом з власними руками.

Є три основні способи очищення котлів: ручні, гідродинамічні, хімічні почервонічні котли. Нижче їх розглядатиме більше.

Незалежне ручне очищення

Ручні виклики для чищення котлів без використання спеціальних механізмів. Буде потрібно лише прості інструменти, які практично в будь-якому будинку. Котел повинен бути частково розібраний, щоб отримати доступ до теплообмінника та видалити його. Далі слід вирішити, як краще видалити бруд. механічно або за допомогою хімічних розчинів.

Якщо вирішено видалити дефект механічно, ви повинні бути скребком, щіткою та пилососом, щоб видалити дрібні частки осаду. Якщо запланована хімічна промивка котлів з масштабу, то можна використовувати розчин лимонної кислоти, і навіть краще придбати спеціалізований агент.

Добре зроблений торговими марками MasterBooler і склепіння двох професійних. Вони виробляються в різних формах. Є рідини, які не вимагають спеціальної підготовки до використання, а порошки. При застосуванні, ви повинні ретельно прочитати інструкції. Деякі формулювання покарані, і до цього потрібно бути готовими.

Ніж промити газовий котел від масштабу? Майже всі композиції підходять для видалення карбонат-кальцієвих відкладень, а також лише окремі лікарські препарати справляються з залізо-оксидами. При покупці інструменту важливо переконатися, що він призначений для тих видів депозитів, характерних для конкретного котла. Від популярних препаратів, видаляючи залізо та оксидну колбу, ви можете повідомити арку TW. Extra.

Порада. При розбиранні та очищення котла, спробуйте бути надзвичайно акуратним, щоб не пошкодити деталі. Встановлення їх на місці після маніпуляцій, перевірте герметичність кожного з’єднання.

Варіант # 2: Хімічні миття

Газовый котёл Vaillant Как самому заменить вторичный теплообменник

Для промивання котлів часто використовуються прискорювачі. Це спеціальні установки, які підкачують рідину в канали теплообмінника. Ви можете зробити бустер для промивання теплообмінників власними руками, з’єднуючи циркуляційний насос, так що він веде кислотний розчин, мийне обладнання зсередини.

Це може зайняти до 10 годин до високоякісного промивання, якщо канали сильно забруднені, але зазвичай це набагато менше. Показники чистоти: фліп карбонату та заліза повністю зникає, а внутрішні поверхні каналів блищать. Для нейтралізації залишків кислих препаратів використовуються спеціальні композиції, вони виливаються в бустер для миття теплообмінників наприкінці процедури.

Варіант : гідродинамічна очищення гідродинамічного промивання котлів та теплообмінників нагадує хімічні, оскільки для нього використовуються насоси та кислотні розчини. Основна відмінність полягає в тому, що рідина перекачується під високим тиском. Іноді препарати з абразивами використовують як засоби для чищення.

Оскільки депозити знищуються під впливом гідроготов, сама процедура досить небезпечна. Якщо тиск вище, ніж допустимий, труби можуть бути пошкоджені, а їх ремонт буде коштувати основну суму. Краще не ризикувати і довіряти цій роботі до професіоналів.

Очищення від сажі і сажі з власними руками

Сажа і сажа ускладнюють роботу на опалювальному обладнанні. Є моделі, які автоматично відключаються в таких випадках. Якщо це не відбудеться, продукти згоряння можуть входити в кімнату. Шкідливі гази здатні спрямувати мешканців будинку, тому важливо очистити котли вчасно, щоб запобігти таким ситуаціям.

Підготуйте інструменти: Щітки, викрутки, рогові клавіші (найчастіше підходящі клавіші на 8-17), голка, висип, ганчірка. Якщо планується виконати очищення каналу одночасно, також вимагається газовий теплообмінник.

Хрестовий газ, зніміть передню частину котла, від’єднайте дроти, електрод запалювання, трубку пальника. Під час чищення бажано негайно замінити прокладку пілотного пальника

Далі, ви повинні отримати пальника, завиток. Їх і поверхня теплообмінника щіткою. м’який і метал. Зсередини канали очищені пилососом.

Очистіть пальник зручний з меншою меншою голкою, ніж діаметр дірки пальника.

Порада. Не намагайтеся розширювати голку пальника товстого голки. Проте, це буде легше очистити, однак, робота опалювального обладнання може погіршуватися.

Коли очищення та промивання теплообмінників газових котлів завершується власними руками, обладнання збирається у зворотному порядку. Перша установка пальника, насадка, трубка, підключіть електрод запалювання та t.D.

Зібраний тест котла. Вона включає та перевіряє герметичність сполучних труб і пальників. Якщо обладнання добре працює, його можна замовити. Якщо є деякі несправності, то котел буде потрібно знову розбирати та каналізаційні сполуки.

У статті пропонується варіанти промивання теплообмінника газового котла з власними руками та відеоматеріалами, що демонструють порядок роботи. Всі ці процедури переважно проводять щонайменше 1 раз у 2 роки, а очищення від сажі. один раз на рік. Найкращий час. до початку опалювального сезону. Як правило, обладнання є чистим і перевірено на початку вересня, т.до. часто до кінця місяця холодно і доведеться включати нагрівання принаймні на ніч.

Увага! Якщо немає впевненості, що ви самостійно займаєтеся промиванням теплообмінника газового котла з лимонною кислотою або спеціальними засобами, зверніться до фахівців.

Як часто потрібно очистити теплообмінник?

Частота очищення теплообмінника газового котла зазвичай вказується в інструкції з експлуатації. Якщо фільтр стоїть на трубі подачі впускної води, то ви можете прибирати менше. Якщо фільтрація не знаходиться в області жорсткої води, теплообмінник буде закупорювати швидше.

READ  Як позбутися від запаху в шайбі

Зазвичай без фільтра води, очищення 1 раз на рік. При наявності фільтрації водопровідної води досить доглядати за теплообмінником 1 раз за 4 роки.

Є ознаки, що необхідне термінове очищення схеми:

 • Споживання палива зросла. з ланцюгом циклу, споживання газу може збільшуватися на 15-20%.
 • Виступ системи опалення зменшилася. Ознаки цього можуть бути наступними: слабке нагрівання акумулятора, пристрій не може набрати необхідну температуру і працює безперервно.
 • Слабкий тиск води з системи DHW або недостатнє нагрівання.
 • Шум у теплообміннику.
 • Створено збільшене навантаження на циркуляційний насос.

З появою щонайменше одного такого “симптом”, він повинен бути зроблений якомога швидше очистити теплообмінник, інакше бездіяльність призведе до дорогого ремонту.

Використовуючи пилосос або щітку, очистіть всі поверхні всередині котла, вторинний теплообмінник покладається в каструлю та пальто з водою, розведеною лимонною кислотою (30-50 г на 1 літр води). Налийте водний розчин з лимонної кислоти всередину теплообмінника, так що вода, здається, в годуванні HBS

Розведена соляна кислота не реагує з міддю при нормальних умовах. лише у присутності високої концентрації кисню, тому соляна кислота може бути безпечно промита з мідними теплообмінниками стінних газових котлів (або очищення теплообмінників, що містять мідні сплави).

Зніміть вторинний теплообмінник газового котла

Основні технічні причини бойлерних недоліків

Враховуючи ситуацію, як замінити теплообмінник у газовому котлі Baxi, необхідно проаналізувати загальні причини розбиття в цьому підрозділі. По-перше, важливо виключити зовнішній візуальний збиток, незалежно від внутрішнього стану частин. Для цього користувач проводить повноцінний вигляд котла.

Якщо проблеми не виявляються, це означає, що причиною пориву котла є однією з наступних пунктів:

 • Пристрій виходить або просто не включається;
 • Не можна нести пальник;
 • Поява бавовни в камері для печі;
 • перегрів над користувальницькою медіа-температурою;
 • зменшення температури нагрівання води, що надходить у систему для нагрівання приміщень;
 • Датчики розбиття.
 • середня або низька якість води;
 • розлади ущільнювального рівня внутрішніх деталей, а потім вологи в котлі;
 • Обсмажування теплообмінника котла;
 • Помилки в процесі встановлення системи опалення.

Як видалити теплообмінник з газового котла Arderia

Котли цього бренду. Добре доведено під час експлуатації в Росії. Так, вони менш надійні, ніж відомі німецькі котли. Але. Низька ціна робить покупця прощати котел все.

В минулому році. Котел Arderia почав виробляти в Росії, а з тих пір продажі котлів цього бренду ростуть тільки.

Звичайно, для ремонту котла. найкраще запросити фахівця. Однак такі роботи, як видалити теплообмінник з газового котла Arderia. можна виконати самостійно. Оскільки теплообмінник. Тому не пов’язаний з газом, щоб працювати над його видаленням та встановленням. Менше вимог.

Для того, щоб зняти теплообмінник котла адріер. Це вимагатиме поперечного напівзрушення та набору печаток.

Перед початком роботи потрібно переконатися, що котел відключений від електромережі, газопостачання газу та водяного шосе заблоковано, котёл вимикається з системи опалення, а також теплоносія з котла. злива.

Видаліть передню кришку котла. Для цього, відкрутіть два гвинти зверху.

Зовсім. Є два типи кріплення передньої панелі. Спочатку. На 4 гвинтах, 2 зверху і знизу. Це варіант, що ми розглянемо тут.

Другий. На двох гачках зверху і на двох гвинтах нижче. Ми впевнені, що у вас не буде проблем з демонтажним кришкою, і в цьому випадку.

Видаліть панель передньої панелі.

Для цього, відкрутіть чотири монтажні гвинти.

Обережно призначте панель на сторону. Головне тут. Не пошкоджуйте капілярну трубку тиску.

Демонтаж покриття повітряного камери. Для цього. Відкрутіть гвинти для кріплення кришки.

Зніміть ліву бічну стінку котла. Для цього зніміть дві гвинти у верхній частині.

Ми розбираємо камеру згоряння. Для початку. Видаліть кришку передньої камери.

Для цього. Ми відкрутіть два гвинти у верхній частині камери згоряння. І дві самору. У нижній частині камери згоряння.

Зніміть шанувальник диму. Для цього. Від’єднайте дроти від самого вентилятора, від датчика перегріву, а також. Від’єднайте трубку колектора конденсату.

Після цього. Відкрутіть 4 гвинти, щоб розібрати вентилятор.

Ось як виглядає камера згоряння без вентилятора.

Зніміть дільник полум’я. Для цього. Видалити 2 самору.

Ми відкрутіть 6 гвинтів, закріплюючи верхню частину камери згоряння, і демонтаж його.

Зніміть тримати кліпи. Зліва і на правій стороні теплообмінника.

Ми демонтажували старий теплообмінник.

Монтаж. виробляється у зворотному порядку.

Тепер у вас є повна ідея, як видалити теплообмінник Arderia. Навіть якщо ваш котел має трохи іншу модифікацію, а також самонарізані гвинти, наприклад, буде розташовано в іншому місці. принципово нічого не зміниться.

Виконуючи ті ж дії в тому ж порядку. Ви можете видалити теплообмінник з котла Arderia, а потім збирати котел назад.

Як часто промивають

У супровідній документації для систем опалення деяких виробників, як правило, вказується, як часто вимивається котел. Але це лише рекомендовані дані для стандартних умов праці, частота у кожному випадку визначається якістю навантаження води та котла.

З поганою якістю води, щороку потрібно щороку. І краще зробити це навесні або осені, тобто до або після сезону опалення, а не на його найвищі.

 • Збільшення споживання газу. Поява масштабу не впливає на теплопровідність, що означає, що котел буде потрібно більше палива для нагрівання.
 • Постійно працюючий пальник. Цей фактор також розповідає про виникнення утворень на теплообміннику, котёл змушений постійно працювати.
 • Порушення в роботі циркуляційного насоса. Звуження каналів через масштаб збільшує навантаження на насос, тому він може бути дзює при роботі або навіть відключеному.
 • Зменшується голова в ланцюзі гарячої води. Звичайно, завдяки звуженню каналів, тиск зменшиться.

Якщо спостерігається одна або декілька з цих чотирьох проблем, необхідна очистка теплообмінника. І це не варто затягнути з ним, тому що чим довша система працює з кричачим, тим швидше вона не працює.

Теплообмінник теплообмінника

Інформація, запропонована нами, допоможе вам швидко, ретельно і без допомоги фахівцям здійснювати регулярну профілактику одиничних або двомагнітних газових котлів. З точки зору якості, очищення теплообмінника двоколірного котла не поступиться способом працювати з власними руками, витрачати не більше 100 за ціною, одночасно до максимум 2 годин. Цікавий? Потім прочитайте далі.

Трохи теорії

Принцип роботи будь-якого газового котла полягає в тому, щоб нагріти теплоносіння при спалюванні газу. Дизайн теплообмінника, в якому теплоносійний носій нагрівається до певних температурних рухів, приблизно однаковий. Це вигнута трубка з міді або нержавіючої сталі, яка називається котушкою. При перетворенні газу до теплової енергії він нагрівається, а вода або будь-який інший охолоджувач нагріває з ним, який циркулює системою опалення.

READ  Ніж видалити запах у пральній машині

Для нагрівальної води в теплообміннику відповідає системі тарілок, яка зовнішньо ідентична автомобільному радіатору. З нею можна збільшити температуру води, зменшити його або відправити його до одного з контурів, якщо мова йде про подвійні котли.

Це конкретно, відносно кажучи, радіатор газового котла та потребує регулярного прибирання, точніше, миття.

Чому необхідно очистити теплообмінник газового котла

Основний матеріал виготовлення котушки міді або її сплави. І в чистому вигляді, і як компонент, мідь характеризується гарною теплопровідністю, але в той же час існує досить швидкий оксид, який неможливо видалити немеханічний шлях.

Поступово збільшується шар оксиду міді. Зменшена теплопровідність та зниження ефективності газового котла. З такою ж газовою швидкістю в будинку буде 15-30% холодніше взимку.

При очищенні також потрібні газові сопла, за допомогою якого газ вводяться на тарілках і нагріває теплоносій.

Експерти рекомендують проводити таку прибирання теплообмінника газового котла щороку, але в більшості випадків це профілактичні заходи, які виправдовують роботу послуги та вартість операції. Насправді, достатньо очистити теплообмінник 1 раз через 2-3 роки до початку опалювального сезону, щоб бути повністю впевненим у хорошій діяльності котла та раціональних витрат палива.

Варто звернути увагу на свого чайника. Якщо бляшка значна і виглядає швидко після очищення, вода є жорсткою, а потім теплообмінник повинен бути очищений 1 через 2 роки. Якщо ні, достатньо і 3-річна перерва.

Очищення першого етапу

Залежно від моделі газового котла, порядок доступу до камери згоряння може відрізнятися. У деяких, достатньо видалити кришку з передньої сторони, відкрутіть болти від камери згоряння та дістатися до теплообмінника, в інших ви повинні видалити ділянки гумової ущільнення та видалення вогнетривких стін.

Як тільки кришки були видалені, ви можете відразу побачити сміттєвий смітник у нижній частині котла, який зазвичай затримує з вулиці. Цей сайт може бути просто поставляється та витертий пил і бруд під час простою.

Очищення сопел

Насадки розташовані в нижній частині камери, а газ для згоряння надходить через них. Візьміть дуже ретельно, щоб очистити, як гірше, ви це робите, тим більше тепла буде пройти повз вашого будинку. В ідеалі, всі форсунки повинні бути повністю прозорими. Якщо очищення виконується регулярно, достатньо робити з м’якою тканиною, якщо рідко або взагалі, жорстка щітка або нова зубна щітка, змащується звичайним туалетом, корисно. Змащується, що мильний розчин не виливається на сопла.

Очищення теплообмінника

Щоб очистити цей вузол, він повинен бути викручений. Адаптери використовуються як роз’єми, тому не повинно бути ніяких труднощів. Також обережно від’єднайте датчик температури.

Перш за все миють теплообмінник газового котла за межами. Візьміть глибокий контейнер, заливайте воду та будь-який засіб для масштабу. Якщо це не під рукою, то можна зробити з лимонною кислотою, але вода повинна бути достатньо гарячою 60-70 градусів. Машина протягом 40 хвилин, після чого вона промивається під високим тиском води.

Неможливо протерти пластини теплообмінника або з ганчірками або губками або щіткою. Це м’який матеріал, який легко запам’ятати.

Найкраще, ручна машина миття справляється з промиванням теплообмінника котла, але необхідно контролювати потужність струменя, щоб пластини залишалися цілими.

Зніміть вторинний теплообмінник газового котла

Ви навіть не можете висунути верхню частину вузла і перейдіть безпосередньо до очищення внутрішніх органів, або скоріше котушка, до якої циркулює теплообмінник. Як правило, в кімнаті є м’яка вода, у кімнаті немає значної кількості масштабу між послугами, але це може бути в принципі, тому його слід ретельно очистити та трубу. До речі, від темпи появи масштабів та вапнових родовищ, домашні фільтри не впливають.

Ніж промийте теплообмінник газового котла

Якщо навіть вітчизняний апарат легко справляється ззовні, то буде потрібно більш серйозну підготовку, щоб очистити всередині труби, але і з ряду домогосподарств.

Добре доведена cilit, щоб очистити унітази, видалення польоту. Інструмент повинен бути рідким і товщиною, щоб заповнити всю трубу. Тоді необхідно мити трубу будь-яким декальцинованим агентом або тією ж лимонною кислотою зі швидкістю 30 грамів на літр води. Залийте в трубу і залиште протягом декількох хвилин, вийміть кілька разів сильно струсити, а після великого струменя води ми ретельно промити 10 разів, щоб повністю змити всі залишки шкали.

Ви можете чітко бачити відео, як правильно і, ніж очистити теплообмінник двокутного газового котла:

Після того. Як ви очистили теплообмінник з усіх боків, сушити його і збирати в зворотному порядку.

Для тих, хто спочатку вирішив очистити, ми рекомендуємо весь процес знімати відео або знімати фотографії в процесі аналізу. Збирати, то буде набагато простіше, і непотрібні деталі не з’являться, як це часто буває.

Підключіть теплообмінник до котла та датчика температури та перетворити його на повну потужність. Слід перевірити, наскільки ефективно він працює, і протягом якого теплова теплоносія нагрівається.

На цей процес закінчився. Всього витратив 62 за лимонну кислоту і 2 години. Для порівняння. У Кірові від 300 до 500, залежно від моделі котла.