Як видалити замок з електричної печі

Електроплити/газові плити

Інструкція з експлуатації Gorenje Plates

Концерн Gorenje виробляє широкий спектр тарілок, газу та електричний.

З точки зору маркування легко визначити, який тип пристрою належить:

  • Е електрична кухонна панель та духовка. Korfork. чавунні млинці.
  • EC. електрична плита зі скляною керамічною поверхнею індукція. Перша модель була випущена в 2017 році, перш за все індукційні котушки не використовуються в вбудованих пристроях.
  • G, Gi та GN. газові моделі.
  • K. комбінований, може бути обладнаний газовими пальниками або газом / чавуном “прокляття”, духовка завжди електрична.

Газові пристрої заборонені не встановлювати не фахівців, але електрична плита може бути пов’язана незалежно.

Газ, індукція, електричні кухонні панелі: що краще

Nuff Gas Plates мають традиційні поворотні вимикачі. Немає спеціальної кнопки, яка блокує пальники з включення або на певному рівні потужності. Завдяки автоматизації не існує небезпеки, навіть якщо дитина перетворює регулятор і включити газопостачання або киплячий суп заповнить полум’я. Коли немає вогню, газ не входить до пальника.

Індукційні та електричні кухонні панелі. найкращі з точки зору комфорту та безпеки. Ось декілька функцій замикання, які можуть бути активовані в потрібний час.

Основні причини такої несправності

Вода потрапляє до панелі індикації.

Механічний шок на сенсорних кнопок у зоні вибору температури.

Довгий вплив на кнопки керування (протягом декількох хвилин).

Вода, що потрапляє в панель. Часте явище.

Останнім часом Bosch почав виробляти нові моделі відповідно до стандартів захисту від IP68. Ця техніка не є жахливими бризами або заправте молоко. Але, для моделей без захисту вологи, такі “трюки” можуть бути фатальними.

На щастя, цей ремонт здійснюється вдома швидко і не дорого. Достатньо розібрати нижню частину плити і замінити особливий датчик, відповідальний за захисний замок.

Механічний вплив. рука або посуд на датчику. Такий удар може створити сильну вібрацію під час нагрівання, що, безумовно, вплине на роботу всієї системи.

Коротке замикання. неприємність всієї електроніки.

У складній технології використовувалася величезна кількість різних запобіжників. Мережевий запобіжник PRF100 є одним з них, відповідальних за безпеку модуля блокування високої напруги.

READ  Сковороду для індукційних плит можна використовувати

Ваш улюбленець може зламати плиту. але як?

Нещодавно фахівці були здивовані тим, що численні скарги від власників сучасних кулінарних панелей Bosch почали входити до службового відділу.

Причиною скарги була однаковою. довільне включення плитки вночі. Більше 10 000 одиниць обладнання були перевірені по всьому світу, але не знайшли проблеми.

У результатах, після довгих експериментів, інженери дізналися, що проблема була милою і пухнастим домашніми тваринами (переважно кішки), які вночі піднялася на панель і сів на неї. Чутливий датчик спрацьовує і включав блокування.

На жаль, тоді як проблема залишається актуальною, і можна усунути його лише для калібрування датчика, що робить його менш чутливим. Така служба в нашому центрі коштує 2000.

Як розблокувати панель кулінарії Neff

NEFF пропонує кулінарні панелі для кожного смаку. електричні (з звичайним та індукційним нагрівачем) та газовими, повними та вузькими модулями “Доміно”. На додаток до різноманітності розмірів та дизайнерських розчинів, пристрої також характеризуються різноманітними корисними функціями, одна з яких є здатність блокувати поверхню приготування.

Метод потужності залежить від типу приготування поверхні: газ має традиційний механічний контроль, відповідно, кожен пальник включається окремо по ротаційною ручкою. Електрична та індуктивна сенсорна панель, тому контрольні функції є набагато більше.

Наприклад, електрична панель Non-Eff T18BT16N0 з Hi-Light Burners має основний вимикач, який активує весь пристрій. Коли ви натискаєте кнопку, звучить звуковий сигнал, а показники будуть легкими (зокрема, ті, хто несе відповідальність за пальники, покажуть етап опалення 0). Після цього ви можете вказати необхідні режими.

Якщо ви зацікавлені в тому, як увімкнути індукційну плиту, то, як правило, механізм аналогічний: наприклад, панель NEFF T46FD53x0 також увімкнено та вимкнено за допомогою основного перемикача.

У будь-якому випадку, перш ніж керувати пристроєм, уважно прочитайте інструкції, оскільки різні моделі можуть мати свої особливості дизайну.

Як розблокувати панель кулінарії Neff

Функція блокування від дітей. це дуже зручний та корисний винахід. Якщо ваша поверхня приготування їжі обладнана її, то ви не можете боятися, що дитина випадково перетвориться на опалення і виписується або організувати пожежу.

Щоб активувати, потрібно натиснути кнопку Визначену кнопку на пристрої. наприклад, електрична панель NEFF T T11B41x2. це кнопка з значком ключа, яка повинна зберігатися протягом 4 секунд. Розблокування відбувається так само. Але в різних моделях контроль за цією функцією може відрізнятися, тому краще уточнити інформацію про конкретний продукт у інструкціях.

READ  Як видалити трек з заліза на блузку

Як видалити блокування від індукційної пластини NEFF

Індукційні панелі кулінарії також можуть бути заблоковані від дітей. Це робиться приблизно те ж саме, натиснувши спеціальну кнопку. Але, наприклад, поверхня NEFF T56BD50N0, крім звичайного, має можливість автоматично зафіксувати від дітей. це означає, що захисний режим буде активований кожен раз після відключення. Встановіть і скасувати його в основних установках.

Переконайтеся, що на поверхні панелі приготування їжі немає нічого. Якщо поверхня мокра, висушують поверхню і повторіть спробу. Тримайте символ ключа протягом 5 секунд, і пристрій публікує два звукові сигнали. Основний світло зникне, розблокування.

Скануйте панель керування духовкою Bosch, щоб знайти кнопку блокування панелі. Хоча багато елементів керування цифровими, ви можете знайти цю конкретну кнопку зліва або вправо з світлодіодного дисплея залежно від конкретної моделі. Натисніть і утримуйте кнопку протягом 4 секунд, щоб вимкнути блокування духовки.

Як розблокувати котел Bosch

Для активації блокування для дітей, панель приготування повинна бути вимкнена. Блокування для безпеки дітей виникає наступним чином. Ви повинні натиснути кнопку “Ключ” і утримуйте кнопку близько 4 секунд. Символ “ключа” буде запалити приблизно 10 секунд. пристрій буде заблоковано.

Як розблокувати панель приготування BOSCH (клавіша)? Вам потрібно доторкнутися до символу “ключа” і утримуйте його близько 4 секунд. блокування панелі кухонної роботи Bosch вимкнена.

Функція таймера, автоматична деактивація пальника, програмування пальника

Ця функція може бути використана двома різними

для автоматичного вимкнення пальника;

Автоматичне вимкнення Konfork

Після визначення визначення пальника вимкнено

Програмування Операція відповідної панелі повинна бути включена.один. Виберіть потрібний пальник і встановіть рівень потужності. 2. Натисніть на символ

відповідне обладнання. На поле індикації

Натисніть на символ або відображатиме основну установку:

Символ: 30 хвилин.Символ: 10 хвилин.

Використання символів і встановіть потрібний час

Підрахунок заданого часу почнеться через кілька секунд.

Примітка. Ви можете автоматично програмувати

Той самий час роботи для всіх пальників.

Програмований час буде розрахований окремо

Для кожного konfork.В розділі Основні налаштування Дана інформація,

Заблокувалася плита. Розблокування електричної плитки.

Що стосується автоматичного програмування

Зміна або скасування вказаного часу. Очистіть пальника та натисніть на символ

Зміна бажаної операції пальника з

Як розблокувати індукційні плити

символи і або встановити його

Наприкінці заданого, відповідність вимикається. Є звуковий сигнал. На

READ  Печі тривалого горіння для дачі на дровах

Особливості таймера за 10 секунд цифри будуть світяться

Якщо час роботи вказано для декількох пальників, на

Відображається поле індикації функції таймера

Короткий час приготування.Щоб побачити час, який залишився, щоб вимкнути пальника,

Ви можете встановити час пальника до 99 хвилин.

На таймері сигналу ви можете встановити час до 99 хвилин. Його

Робота не залежить від інших функцій кухонної панелі.

Використання цієї функції не призводить до

один. Натисніть символ кілька разів

Натисніть на символ або відобразити основну установку.

Символ: 10 хвилин.Символ: 05 хвилин.

видалити, замок, електричної, печі

Використовуючи символи та встановіть потрібний час. Розрахунок часу розпочнеться через кілька секунд.

Зміна або скасування вказаного часу

Змініть вказаний час за допомогою символів

Наприкінці зазначеного часу звуковий сигнал. На функції поля індикації

Блокування панелі керування для чищення часу

При витиранні панелі керування підтримкою

панелі можна випадково змінити задані налаштування.Щоб уникнути цього, панель приготування оснащена функцією

Блокування для очищення. Натисніть на символ

звуковий сигнал. Панель керування заблокована

Приблизно 35 секунд. Тепер ви можете витирати

Панель керування без ризику, щоб знизити налаштування.

Заблокований. Панель приготування можна вимкнути в будь-якому

Приклад розблокування індукційної пластини

Електроніка панелі керування увімкнена за допомогою основного перемикача. Після цього пристрій готовий до використання.

Як видалити замок з електричної печі.

Щоб увімкнути, натисніть кнопку і утримуйте його, доки не з’являться індикатори для спалювання на пальниках. Аналогічним чином вимкнення. Залишковий індикатор тепла буде спалювати, поки пальник буде повністю охолонути. Після того, як всі пальники вимкнені, побутові прилади перестає працювати в автоматичному режимі близько десяти секунд.

Особливістю кухонної панелі з активною функцією блокування для безпеки дітей полягає в тому, що кожен раз, коли ви вмикаєте, потрібно натиснути головний перемикач і утримуйте палець з чотирьох секунд. Протягом цього часу на індикаторі блимає зображення «Замка». Як тільки він вийде, я знімаю палець з кнопок, оскільки панель приготування готова до роботи.

видалити, замок, електричної, печі

Завдяки активній функції блокування для безпеки дітей кожного разу, коли ви вмикаєте, потрібно натиснути головний перемикач і тримайте палець з чотирьох секунд