Як відкрутити барабан у пральній машині

Пральні машини

Як витягнути барабан від пральної машини

Зазвичай необхідно витягнути барабан від пральної машини, якщо ви збираєтеся відремонтувати його зсередини або повністю розібратися, коли вона безнадійно розбита. У той же час ви хочете витягнути барабан без пошкодження, щоб зробити щось корисне з нього.

Добре, якщо ви зателефонуєте до майстра для цієї багатосторонніх робіт, але, озброєні нашими покроковими інструкціями, ви можете отримати барабан і самостійно.

барабан, пральній, машина

Перш за все, вам потрібно видалити верхню кришку пральної машини, щоб зробити це, ми відкрутіть два гвинти, які його тримають. Вони за спиною пральної машини. Протріть покриття до задньої сторони пральної машини і видаліть його.

Тепер нам потрібно видалити передню стіну пральної машини, але до того, як ми видаляємо верхню панель за допомогою кнопок. відкрутіть болти, які його фіксують (деякі болти знаходяться під порошковим лотком, тому витягніть його). Вона залишиться на проводах, зніме її на бік, для цього на деяких пральних машинах, є особливий гачок. Ви також можете просто відключити дроти, щоб витягнути вилки з панелі.

Тепер вам потрібно видалити нижню панель, щоб це просто натисніть його та вийміть його.

Далі потрібно видалити манжету пральної машини з передньої стіни. Манжета зберігається за допомогою спеціального затискача, який можна видалити за допомогою щіткової викрутки. Знайдіть розташування з’єднання на затискач (зазвичай ця пружина, рідше болт з гайкою) і витягніть пружину з викруткою і зніміть затиск. Далі, вам потрібно видалити краю манжети від стіни і наповнити їх всередині барабана. Після чого ви можете почати відкручувати передню стіну.

Відкрутіть болти, які закріплюють передню стінку, вони розташовані зверху і нижню частину пральної машини у місцях, де були верхні та нижні панелі. Далі зніміть передню стіну, щоб це підняти це трохи вгору і тягнути на себе.

Далі потрібно відключити всі частини з пральної машини танка. Для цього відключіть дроти трубчастого нагрівача, двигуна та насос пральної машини, також проводів датчиків, які підключені до Баку, також повинні бути відключені. Після цього скиньте весь пакет дротів, який прикріплений до Баку і видалити його.

Далі нам потрібна верхня панель, якщо вона не брала раніше, т. До. Це буде досить заважати вилученню танка. Для цього, відкрутіть болти, які закріплюють насипний клапан, а також болти, що закріплюють цю панель. Далі потрібно відключити дроти, закріплені на панелі. А також від’єднайте сопло, що вибирає з коробки для отримання порошку до баку пральної машини.

При видаленні панелі, прес-служба може запобігти вам, а також інших проводів та форсунок. Просто від’єднайте їх.

Тепер для зручності та полегшення ваги танка, вам потрібно відкрутити обидва противаги (верхній і нижній) і видалити їх. Далі від’єднайте насадки, які підключають танк з рештою пральної машини. Це труба, яка працює на каналізаційному насосі пральної машини та насадку датчика рівня води.

Тепер танк з барабаном залишився з нами, щоб залишитися на амортизаторах і пружинах, решта повинна бути відключена. Перш за все, вам потрібно відкрутити амортизатори з основи пральної машини та витягніть болти, щоб вони не тримали танк.

Ми робимо цю роботу з обома амортизаторами, а потім зніміть танк з пружин і покладіть його на підлогу шків.

READ  Як видалити спалах у пральній машині

Тепер нам потрібно відключити двигун, для цього видаляють ремінь і відкрутіть двигун, видаляючи його. Разом з двигуном, зніміть амортизатори, які залишаються до нього.

Горизонтальна позиція Барабану

По-перше, вам потрібно витягнути шнур живлення з розетки, далі від’єднайте шланг з каналізаційної труби.

Тепер ви повинні відкрутити гвинти задньої обкладинки пральної машини та видалити цю дуже кришку. Після того, як робити те ж саме з передньою частиною, для цього він повинен бути зміщений на собі і у верхній частині, і він зніме. Іноді передня кришка має завантажувальний люк замка, який з’єднаний дротами з іншими частинами пральної машини.

Щоб видалити цей замок, потрібно підштовхнути долоню між бічною стіною та корпусом барабану та витягнути дроти. Або інший варіант, відкрутіть замок.

Верхня кришка пральної машини також повинна бути видалена. Для цього, відкрутіть болти, які тримають масовий клапан, болти, які фіксують саму кришку, відключають дроти, які підходять там. Далі потрібно видалити сопло, що веде з контейнера для порошку, до самого барабана.

Далі потрібно видалити кабінет завантажувального люка. Спочатку потрібно видалити зовнішню частину манжети, за це вам потрібно розстебнути затиск, який тримає його. Якщо затискач у формі джерела, то ви можете просто забрати його з плоскою викруткою. Подальше видалення всередину, місце прикріплення затискача повинна бути якось розплавлена. Наприклад, шматок стрічки або маркера. Тоді ми згинаємо зовні від манжети і витягуємо.

Це не буде зайвим, щоб ковзати манжету в мильну воду, місце з’єднання манжети з барабаном танка, також потрібно очистити.

Як видалити барабан пральної машини (Samsung пральна машина)

І, відповідно, нижня кришка видаляється шляхом відкручування гвинтів. Машина розбирається, тепер ви можете видалити барабан.

Почнемо з того, варто відключити від резервуара все, що пов’язано з ним. Особливу увагу слід приділити вагам або противагам, вони прикріплені від вище і нижче танка. Вам також потрібно не забути, щоб видалити всі пружини, які закріплюють барабан пральної машини до випадку. Обов’язково зніміть поглинаючі поглиначі з основи пральної машини та відкрутіть болти, які тримають танк.

Насадки, які призводять до механізму зливного та датчика рівня води, повинні бути видалені.

Але деякі виробники пральних машин закріплюють деталі танка, через це навіть послуги не приймають таких автомобілів, але такі танки можуть бути вирізати ножівкою. Вам потрібно ретельно розрізати, з’єднуючи шов, а після ремонту, відновити танк легко простих болтів або дужок. І обов’язково лікувати резервуар і болти з герметичним клеєм.

Ну, а потім, вам потрібно видалити сам барабан, бо це необхідно відкрутити болт, на якому шків тримає, зніміть цей шків і закрутіть болт назад. Після цих маніпуляцій, вам потрібно трохи трохи вдарити валу, що веде барабан, і витягніть сам барабан. Іноді болт, що тримає шків, щоб відкрутити дуже важко, це пов’язано з тим, що разом з болтом у гнізді буде затоплювати спеціальну композицію. Ви можете відкрутити цей болт шляхом нагрівання. Гніздо трохи розширюється, а болт можна вийти. І шків видаляється шляхом розпушування.

Слід пам’ятати, що робота з нагрівальними елементами повинна бути здійснена на відстані від легкозаймистих предметів.

Вертикальна завантажувальна машина

На відео нижче, ви можете чітко бачити, як барабан видаляється (на прикладі машини Whirlpool).

Вертикальне навантаження

Техніка вертикальної завантаження дуже зручна в приміщенні з обмеженим простором. Термін служби барабана в пральній машині цього типу збільшується кілька разів, оскільки він закріплений з обох сторін. Відповідно, його розбирання буде трохи відрізняється від попередньої версії:

READ  Що робити, якщо пральна машина не натискає

Розбирання барабана та заміна підшипників у пральних машинах

  • Всі гвинти скручені знизу спереду і на задній стінці.
  • Бічна панель видаляється.
  • Всі дроти видаляються, після чого інші гвинти відкручуються.

Для того, щоб не зіпсувати що-небудь, а не заплутатися в послідовності своїх дій, експерти рекомендують фотографувати основні етапи розбирання.

Іноді пластикова кришка може бути щільно паяна, позбутися від нього доведеться бути через кордони. Що стосується другої сторони, він повинен бути вилучений аналогічно першим. Після всього цього гвинт видаляється, який прикріплений до валу, і видаляють барабан.

Особливості заміни в пральних машинах

Пошкодження барабана при пральних машинах найчастіше виникає через довгострокові операції або виробничі помилки. Неспокійні розбивки включають отвори в стінах і руйнування канавок рукавів. Рішення буде встановленням нового елемента замість невдалого.

Замінюючи барабан пральної машини. досить серйозне завдання, яке забезпечує повну розбирання обладнання. Це витрачається багато часу і сили, тому послуги майстрів, як правило, дорогі.

Більшість виробників не поставляють барабани окремо, вважаючи за краще продавати їх з танками. Але якщо ви хочете, ви можете знайти оригінальний компонент на розбирач або в спеціалізованих сервісних центрах.

У моделях з різними способами завантаження речей є певні конкретні функції ремонту. Першим кроком буде видобуток речей, то вам потрібно злити воду, відключіть машину від електроенергії та всіх комунікацій.

Як відкрутити болт валу Lndesit

З горизонтальним навантаженням

У пральних машинах з горизонтальним навантаженням, барабан прикріплений до задньої панелі пристрою. Тому необхідно отримати доступ до цього вузла для розбирання та вилучення.

  • Відкрутіть всі гвинти, за допомогою яких задня стіна тримається на місці.
  • Вийміть верхню панель, контейнер для порошку та модуля керування.
  • Витягніть зріз манжети.
  • Від’єднайте всю проводку та відкрутіть болт холдингу.

Модуль переважно сприяє не повністю, але тільки щоб перемістити його. Таким чином, можна виправити положення деталей, а також запобігти серйозному збитку.

З вертикальним навантаженням

Вертикальні завантажувальні машини викликають фіксацію барабану від двох сторін. Таке рішення зміцнює дизайн, робить його більш надійним, але значно ускладнює виведення барабана.

  • На передній панелі та задній стіні, відкрутіть всі кріплення.
  • Бічна панель видаляється з його місця, відкриваючи доступ до бажаних вузлів.
  • Залишається видалити всі дроти, ретельно від’єднати їх від барабана.

З другою стороною потрібно зробити те ж саме. Потім з обома сторонами прибирається кріпильний гвинт, який утримує елемент у своєму місці. Тільки після цього барабан може бути видалений, щоб витягнути. Послідовність дій у цьому випадку також бажано виправити фотографії або навіть стріляти на відео.

Передня завантажувальна машина

Це найпоширеніша модифікація пральних машин. Перш за все, пристрій повинен бути вимкнений від джерела живлення, від стічних вод, щоб видалити шланг стоку. Тільки після того, як ви можете перейти до розбирання пристрою. Щоб почати з того, ви повинні вилучити задню панель, відкрутіть всі гвинти. Те ж саме потрібно зробити з передньою частиною пристрою.

Він повинен бути ретельно видалений контейнером, призначеним для прання порошку, відкручуючи всі апаратні засоби. Потім ви можете видалити панель керування. Він не може бути видалений взагалі. Це достатньо, щоб це виправити бік, щоб він не заважати робочим. Якщо панель все-таки вирішила видалити, то варто знімок, на якому будуть видно всі дроти та місця їх зв’язків. Інакше ви не зможете правильно підключити їх.

Тепер ви повинні видалити манжету. Для цього достатньо потягнути навесні. Також необхідно видалити нижню панель. Всі апаратні засоби повинні бути відкручені. Передня стінка пристрою повинна бути вилучена з люком. От і все. Агрегат розбирається. Тепер вам потрібно видалити танк.

READ  Пральний порошок для автоматичних пральних машин

Як видалити танк

Перш за все, танк коштує все відключення: амортизатори, проводки, насадки, противаги. Ви повинні відкрутити центральний болт, який розташований на кришці двигуна. У той же час необхідно тримати барабан з рукою. Після цього ви можете видалити двигун пральної машини.

Слід зазначити, що вилучення барабана є складною процедурою, яка не терпіть. У цьому випадку необхідно відкрутити всі апаратні засоби та ретельно видалити барабан, щоб деталі пристрою не пошкоджені поруч з ним.

Після видалення танка можна розібратися в кілька частин. Варто відзначити, що часто його деталі дуже безпечні і жорсткі. Навіть спеціалізовані послуги відмовляються відремонтувати певні моделі пральних машин через такі особливості.

Див. Також. Ремонт пральної машини: витоку

Видалення барабана

Як видалити барабан на пральній машині на відео, це можна досить зрозуміти. Після відключення всіх частин, ви повинні видалити противаги, які розташовані у верхній і нижній частині барабана. Потім відключіть сопла, що з’єднують бак з дренажним трубопроводом та датчиком рівня води. Останній крок. відкрутіть амортизатори, закріплені в нижній частині танка.

Після того, як робота виконана, ви можете видалити барабан від пружин і покласти його на плоску поверхню шківів. Зверніть увагу на те, що резервуар екстрагують двигуном. І ця частина відключається на підлозі, відкручуючи кріпильні болти.

Якщо машина Zanussi є вертикальним, демонтаж барабана здійснюється аналогічно демонтажу передньої агрегату. По-перше, вам потрібно відкрутити кріпильні болти, які тримають сторону та верхні панелі. Потім видаліть ці панелі, і відкрутіть вал, що тримає танк на місці. Після видалення всіх кріпильних болтів, обережно зніміть барабан.

Заміна підшипників і ущільнювачів

Часта причина, яка призводить до демонтажу барабану мийної машини Арістон, є виникнення шуму під час промивання. Шум та інші гучні звуки, які з’являються при роботі як агрегату, говорять про носові підшипники. Як видалити підшипник з барабаном пральної машини Арістон або LG? Після демонтажу танка ви повинні вилучити залозу, яка захищає систему підшипника з води з виходу води. Потім, використовуючи молоток і викрутку, ретельно вибити підшипники з клітин. Після видалення попередніх, на резервуару пральної машини, ви можете встановити нові підшипники.

Якщо інспекція пральної машини Indesit показала, що манжета або ущільнювальна гумка вимагає заміни, необхідно попередньо розслабити затиск, як зазначено вище. Потім, використовуючи щілину викрутку, ми використовуємо гумку і ретельно видаляємо з клітини. Потім замість того ж, ви можете встановити нову герметизуючу гумку. До нових манжетів легше бути встановлена, рекомендується використовувати рішення мила. Обережно покриття гумки, установка повинна бути запущена з верхньої точки, поєднуючи теги.

Як видалити гумку від барабанної пральної машини, якщо вертикальна модель Арістона? Використовуйте для цього кращу плоску викрутку та пасацію. Але вам потрібно діяти дуже ретельно, щоб не пошкодити цілісність танка.

Таким чином, зніміть барабан від пральної машини Indesit, Ariston, Zanussi або LG. довга і трудомістка професія. Зазвичай демонтаж танка здійснюється з необхідністю замінити систему підшипникової системи, яка є основною частиною, яка забезпечує роботу агрегату. Планування розбирання структури прання, підготуйте, що ремонт вимагатиме від двох до трьох днів. Протягом цього періоду ви не можете поспішати, щоб ретельно розбирати пральну машину на частини, демонтаж барабан і заміни підшипників та ущільнювальної гумки.