Як використовувати калон для пральної машини

Пральні машини

Увага ! Ось чому неможливо використовувати Calgon при промиванні в пральній машині

Багато людей є священними впевненими, що Calgon є засобом усунення масштабу. Але це не так. Основною метою препарату є запобігання утворенню масштабу, тобто, якщо вже існує осадження солей у частинах пральної машини, використання буде марним.

Таким чином. картона. це пом’якшувач води. Його одноразове використання не дасть особливий результат, необхідно застосувати його для кожного миття. Інструмент “зв’язує” солі, які присутні в жорсткій воді, запобігають їм від осадження на елементи машини.

Додаткові особливості препарату:

використовувати, калон, пральної, машини
 • У м’якій воді, пральня краще залишена;
 • Через зменшення вмісту кальцію у воді білі речі не є сірими;
 • Зменшує швидкість потоку основних засобів для прання;
 • Речі залишаються м’якими навіть без використання
 • Усунув неприємний запах барабана.

Що відбувається з Calgon у холодній воді

Використання Calgon не завдає шкоди тканинам і не пошкоджує здоров’я людей.

Керівництво для використання

На контейнері, що містить карлу, інформація вказується на те, скільки сума є додавання до пральної машини, залежно від жорсткості водопровідної води. Для зручності вимірювання необхідних грамів, користувачі прикріплені до упаковки Calgona. Скільки я повинен кинутися Калгона:

Calgon: Захистіть пральну машину від масштабу (2002)

 • Якщо жорсткість знаходиться на середньому рівні, то ви можете використовувати 32 мл або 1/3 розмірну чашку цього продукту;
 • У випадку використання жорсткої кращової маси можна додати 64 мл або 2/3 вимірювальної чашки;
 • Якщо вода у центральному водопостачах занадто щільна композиція, рекомендується залити 96 мл, що є цілою чашкою.

Застосування Калгони

Ефективність Calgona для пральних машин

Дослідження деяких хіміків свідчать про відсутність ефективності калгони як профілактичний агент для захисту пральних машин.

Однак справжній склад цього реагенту є дуже потужним і, як окислювач, дійсно пом’якшує воду сильно хлоруючою на станціях.

Тим не менш, Калгон все ще користується значною популярністю, і це не є наслідком широкої реклами, але результат його активного та ефективного використання.

READ  Шовковина краса для депіляції Як використовувати

Спосіб застосування

Калгон застосовує тільки і виключно для пральних машин.

Дозування Calgonon для пральних машин залежить від жорсткості та хлорування води водопостачання води.

Як визначити жорсткість води

Визначити жорсткість домашньої води та наявність великої кількості хлору, кальцію та магнію легко. Достатньо, щоб взяти шматок побутового мила і розсипати склянкою холодною водою.

Якщо мильні крихти не розчиняються після півгодини, це означає, що вода дуже жорстка і насичена магнію з кальцієм, що призведе до того, що призведе до того, що при промиванні автомобіля без калгона.

Пропорції використання

Якщо ви використовуєте порошкову карлу, то 1/3, 2/3 або ціле вимірювальне скло зм’якшення речовини слід використовувати відповідно до ступеня жорсткості.

Порошок калгон засинає в одному відсіку разом з пральним порошком.

Безпосередньо в барабані пральної машини додано таблетку Calgona, яку потрібно завантажити з білизною та одягом.

Є Калгон дійсно ефективний

Значні дослідження, які доводять неефективність Калгона. Деякі експерти стверджують, що він схожий у складі з пральним порошком, в якому також є речовина, що пом’якшує воду. Крім того, Calgon лише запобігає появі масштабу в пральній машині, але не видаляє вже існуючий. Є вже достатньо відгуків про почуття використання цього інструменту, і навіть це може бути причиною несправності пральної машини. Якщо ви ніколи не використовували калон, а в пральній машині утворюється шкала, вона завжди може бути очищена народними засобами, такими як звичайна харчова сода, оцет або лимона.

Однак багато коханок все ще використовують Calgon, стверджуючи, що він зберігає кольори та силу тканин краще, і не дозволяє білим тканинам стати сірим.

У цій статті ми призвели до детальних інструкцій, як використовувати калон для пральних машин. Сказав, де і скільки, щоб кинути калгону до пральної машини. Тепер вам доведеться зважити всі плюси і мінуси, обчислити суми для покупки Калгони та нової пральної машини та визначити, чи слід використовувати, чи є додаткові засоби при митті чи ні. Якщо переваги ви бачили більше, ніж мінуси, купуйте будь-яку форму зручну для вас. порошок, таблетки або гель. і задовольняються результатом.

Головний редактор сайту. Я розумію тему технології, 10-річний досвід у великих роздрібних мережах. Команда та витрати матеріалів написано на команді команди панелі. На сайті є багато сторонних авторів, але я відповідаю за точність інформації в колекціях.

Плюси і мінуси

Прихильники коштів вважають, що використання калонів означає, що сприятливо діяти на промиву нижню білизну. За їхніми спостереженнями, білі речі зберігають свою незайману білизну. Так, і носити буває повільніше.

READ  Як отримати шкарпетки з пральної машини

Про звільнення від масштабу в пральних машинах вже згаданих. І це означає розширити життя цих побутових приладів. Ми також відзначаємо інші переваги Calgona:

використовувати, калон, пральної, машини
 • витрати зменшуються через економічні відходи прального порошку;
 • Покращено якість миття машин: у м’якій воді вони легко видаляють і навряд чи вилучили плями;
 • Яскрава палітра кольорових речей зберігається.

У той же час, в Інтернеті виражаються інші думки Калігона. Скептики вважають Калгон марним і з малою ефективністю. Якщо вода проходить грубо очищення, а потім фільтри, це означає, що це не потрібно. Крім того, хороший і дорогий пральний порошок містить речовину, що пом’якшує воду та запобігання масштабу.

Хтось зазвичай заявляє, що тонкий шар шкали навіть корисний. Це цементи мікротріщини, а у випадку гострих температурних крапель, опалювальних пристроїв від магазинів руйнування.

Контр-аргументи та економічний план почуються про ціну, яка не відповідає отриманому ефекту. Навіть розрахунки протягом 5-10 років. Гроші, витрачені на придбання Калгони, достатньо, щоб купити нову шайбу (залежно від бренду). Старі все одно буде в рядах.

Як правило, прихильники та супротивники Калгона. час, нарешті, відокремлюють все на своєму місці. І оскільки вода в різних регіонах відрізняється, а також моделі пральних машин, не кажучи вже про порошок прання, то результат відрізняється. Ми не почнемо обговорення. Кожна стіна займають власний розчин.

Ефективність Calgona

Прочитайте опис цього чудового інструмента, можна зробити висновок, що для кожної пральної машини є життєво важливою для кожної пральної машини. Масла в пожежних та телевізійних роликах, що показують жахів, які можуть бути предметом обладнання. це кілограми масштабу, скибочки, висячі з трубчастим нагрівачем та товстим шаром, що покриває прання зсередини. На практиці він повний випадків, коли техніка працює протягом 10-12 років з досить важкою водою, і нічого не трапляється.

Професіонали на цьому рахунку неоднозначні. Багато експертів кажуть, що додавання калгони до пральних машин є надлишком, оскільки порошки вже містять компоненти розм’якшення. Можна зробити висновок, що достатньо використовувати хороший порошок для захисту техніки. і це буде правильний вибір. Є також думки, що неможливо зробити без додавання Калгона.

І краще боротися з масштабом одного дешевого, перевіреного та ефективного способу. з лимонною кислотою. Це копійки, а в ефективності перевершує спеціалізовані засоби. Це дуже легко використовувати. це достатньо, щоб заснути в лотку 2-3 упаковки “лимонну кислоту” та запустити пральну машину при промиванні при температурі 90-95 градусів. Щоб прискорити процес, рекомендується вимкнути додаткове полоскання.

READ  Плюси та мінуси оболонки над пральною машиною

Чому утворюється масштаб

На робочих протягом декількох років пральні машини ви можете побачити частинки бруду, які не видаляються з ганчіркою з пластиковими та металевими поверхнями.

Причини утворення такої кристалізованої бляшки є декілька:

 • За два-три роки одиниці одиниця не була заважна;
 • Використовуваний пральний порошок має великі хімічні домішки;
 • Машина часто стирає у високотемпературних і швидких режимах;
 • Часто вода була вимкнена у водопостачанні;
 • Використовується вода занадто жорстка або брудна. Шкала на трубчастому нагрівачі. це кора затвердженого магнію та калієвих солей. З часом він тільки збільшується, що призводить до перегріву нагрівача та його хоробрості;
 • Завдяки появі масштабу у важкодоступних місцях машини, його окремі частини швидко зношуються і невдачі.

Існує простий спосіб допомогти вчасно, щоб помітити проблему пивоваріння. Потрібно подивитися через отвір у нижній частині барабана на трубчастому нагрівачі. щоб оцінити його стан. При необхідності використовуйте ліхтарик. Якщо на нагріванні є шар масштабу. це час очистити його.

Дозування та дії

Для того, щоб зрозуміти, що впливає на кают, необхідно почати робити всі рецепти відповідно до інструкцій. Правильне використання відіграє важливу роль у досягненні бажаного результату. Засипання Calgon необхідний у головному відсіку для прального лотка, а також звичайним порошком. Обов’язково дотримуйтесь дозування залежно від якості води:

 • Вода середньої жорсткості передбачає використання порошку у кількості 1/3 вимірювального контейнера;
 • З жорсткою водою, потрібно 2/3 частини вимірювання;
 • Якщо вода дуже важка, використовується весь розмірний контейнер.

Інструмент забезпечується для регулярного використання: необхідно використовувати його з кожним миттям, інакше він буде нейтральним. Слід зазначити, що популярний калгонон має дешевші та менш рекламовані аналоги: Alfagon, Anti-Nakipin та інші. Їх якість не гірше: вони ідентичні у складі.

Варто не забувати, що миючи з каютом, необхідно використовувати дозування порошку миючого, вже з урахуванням м’якої води.