Як вимкнути таймер на індукційну пластину

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Як вимкнути таймер на індукційну пластину

Зібрані, встановлені в пластині GEMLUX 3.5 кВт. Там алгоритм для додавання таймера відрізняється від того, що надається у програмі. Додавання таймера здійснюється, натиснувши таймер, годинник встановлюється кнопкою мінус (потрібні два кліки для встановлення 2 години) та кнопку (довга преса для установки 59 хвилин). У моїх власних, кнопка таймера та кнопка мінус, виявляється, щоб додати 1 годину кожні 59 хвилин роботи. Питання полягає в тому, що ви можете завершити програму та створювати спеціальну кількість натискань кнопки мінус (у програмі, яку вона вгору)? Тільки тривалість її натискання, щоб зловити від 1 до 2 годин практично неможливо і є ще підозри, яких я буду писати пізніше. І якщо можна натиснути більше одного разу на годину, і раз на дві години це збільшить термін служби реле.

Кнопки на цій моделі пластини. Думав, що він шукає мережу, як їх керувати. Виявилося навіть легше, ніж з механічними кнопками. Досить припою один дріт до кнопки кнопки, другий кінець затискається в відсутності контакту реле та змін у ємності, коли реле закривається, щоб активувати натискання. Але підозра пов’язана з цим. Ємності достатньо, коли реле спрацьовує, але може бути недостатньо, коли імітує довгий дотик.

Маючи контролер на борту плитки, з великою кількістю функцій та вільними штифтами, що відображає програму з точки зору контролю потужності. Додати до системного термічного датчика, показання яких буде відслідковувати контролер і після досягнення певної Т у Кубі, щоб зменшити його до попереднього гвинта, тобто, щоб подати регульовану кількість імпульсів до набору бажаної плитки стадія. У моєму випадку навіть не потрібен додатковий блок ретрансляції, оскільки кнопка мінус вже задіяна, і потрібно лише її преса, щоб вибрати потрібну кількість разів. Якщо ви також надішлете повідомлення на телефон про завершення розгону, то це також буде зрозуміло, що вам потрібно перейти до пристрою та виконувати гладке придатність потужності.

Ну, дякую вам за розробку та докладні інструкції щодо впровадження.

Огляд індукційної приготування поверхні цукерок CDI 30

Цукерки CDI 30 Недорога індукція з двома ланцюгами з заявленою максимальною потужністю 3500 Вт. Немає функцій, за винятком сенсорної панелі та таймера з автоматичною потужністю, цей пристрій не має, а не робити. Завдання індукційної пластини замінюється ступенем зручності газу: швидке тепло і наполегливо реагувати на зміну температурного режиму. Для цього пристрою потрібні правильні страви відповідних розмірів.

Невелика кухонна поверхня призначена для введення в невеликі кухонні куточки. У цьому форматі цукерки виробляє дві пластини: один електричний та один індукційний наш експериментальний. Далі під час огляду ми будемо говорити про наш досвід використання пристрою та результатів вимірювань випробувань.

Обладнання

Пристрій приходить у створену коробку. Всередині ми виявляємо: тарілку з ущільнювальним матеріалом та кабелем (без вилки); 4 фіксаційні кронштейни та 4 гвинти; Інструкція та гарантійна картка.

На перший погляд

Поверхня приготування виглядає повністю традиційною для всієї скляної кераміки: чорна глянсова поверхня, на якій чорношкірі та панель управління з логотипом компанії позначені білими.

Центр окружності відзначається на кухонних кругах. Це необхідно для правильного позиціонування посуду на плиті. На кожному пальці є письмова індукція, і це малоймовірна інформація, якщо тарілка користується гостем.

Повертаючи пристрій, ми бачимо панель пальто, склеєна на нижньому краю. У виступаючому частині дна ви можете побачити отвори для закріплення блокування дужок, вентиляційного отвору та виводу кабелю.

Керуйте таймером на індукційну пластину. Ми використовуємо ESP8266 (на прохання Сергія Карджакіна)

Шнур живлення закінчується трьома голими дротами з кольоровою диференціацією: синя дріт нейтральна, коричнева фаза, жовто-зелена земля. Пристрій призначений для однофазної мережі з максимальною напругою 230 В і вимагає з’єднання через окрему машину.

Інструкція

Це жирна брошура на багатьох мовах. Текст російською мовою ближче до кінця і займає лише кілька сторінок, деякі з яких, природно, даються від застережень, заходів та помилок безпеки. Крім того, у посібнику є досить чіткі описи всіх маніпуляцій для встановлення та підключення пластин та дуже детальне пояснення принципів контролю пристрою.

Контроль

Оскільки ми маємо справу з плитою з пристроєм, який постійно використовується в повсякденному житті, керівництво повинно бути простим і інтуїтивно зрозумілим. Так виявилося.

Панель керування складається з світлових індикаторів та датчиків: включення. −, Конференцу, таймер і ключові замки.

Щоб увімкнути плиту, потрібно натиснути відповідну кнопку, після чого всі інші датчики будуть активними. Тоді вам потрібно вибрати клавішу, що відповідає пальцю (попередньо встановити кухонний коло посуду) та встановіть режим.

Кожен пальник має потужність нагріву, позначену цифрами від 1 до 9. За замовчуванням 5, середня потужність. Рівень нагрівання можна змінити за допомогою кнопок і −.

Кнопка таймера може бути використана як з нагріванням, так і сама по собі. Ви можете вибрати зворотний відлік у діапазоні від 1 до 99 хвилин з кроком за хвилину. Якщо ви запускаєте таймер з роботою пальника, то після вказаного часу нагрівання вимикається. Авто-відключення за таймером позначається індикатором світла, який засмагає поруч із показником рівня нагрівання. Ця функція може бути запущена лише для будь-якого одиночного пальника, але не на двох негайно.

Функція блокування датчика починається з довгим натисканням на відповідну кнопку. Таким чином, ви можете захистити сенсорну панель з випадкового дотику під час роботи. Вимикає замок, а також включення. Це не врятує від цікавих дітей, а з кішки, випадкового хвильового рукава або падіння виделки на датчику, ймовірно, допоможе. Однак вилки та інші подряпини та потенціал потенціалу потенціалу на склокерамічній поверхні краще не падати.

На додаток до описаних кнопок та показників, плита має індикатор відсутності страв (або невідповідних страв) та індикатор гарячої поверхні, який виходить після відключення нагрівання. Поки буква h знаходиться на кнопці вибору ключа, торкніться плит руками і покладіть на нього будь-які речі.

Крім того, цукерки CDI 30 має захисну функцію автовідтворення пальників, якщо з них видаляли страви. Час захисту залежить від рівня нагрівання.

Час нагрівання до автоциліона
один вісім
2 вісім
3 вісім
4 4
5 4
6 4
7 2
вісім 2
9 2
вимкнути, таймер, індукційну, пластина

Експлуатація

Найбільш складна взаємодія з індукційною плитою є вибір страв. Він повинен бути чавунним або з феромагнітним колом, звичайно, гладкий день. Діаметр посуду повинен грубо збігатися з діаметром кухонного круга, інакше пальник може не працювати як попередження. Згідно з досвідом, давайте кажемо, що незначна різниця в діаметрі пальника та страв тарілка зазвичай прощає, якщо центри контактних поверхонь збігаються. Ми підготували частину посуду у форм чавуну сковороду жахливого квадратного індукції не заперечували. До речі, є народний рятувальник і для тих, хто хоче продовжувати готувати каву в улюбленому турку, використання чавунного млинця. Хоча це можливо і простіше в продажу є кола адаптерів для таких пластин.

Решта цукерок CDI 30 в повсякденному житті добре показало себе добре. Дратує різниця з звичайною підготовкою до газу, яку ми не відчуваємо в процесі експлуатації. Більш того, в режимах від 6 до 9, ця індукція випереджає швидкість нагрівального газу на ті ж режим. Скляна керамічна поверхня має максимальний контакт площі пальника та посуду, тому немає втрат тепла через повітряний розрив та потенційний вітер з вікна. Але на дуже низькій азартності індукція може відтворювати газ через перехід до режиму імпульсного опалення. Однак, якщо ви користуєтеся чавунними стравами, це непомітно матеріал зберігає стабільну температуру, незважаючи на поточний стрибки.

Але при максимальній силі роботи цієї тарілки чавуну краще не використовувати занадто швидко і страви. Майрові бризки починають летіти в різних напрямках майже негайно. При смаженню продуктів у чавуну, краще використовувати режими 6-7.

Автоматичне відключення таймера виявилося дуже зручною функцією, а також захистом пальника з роботи без страв. Перша згадана параметр дозволяє залишити блюдо, щоб жартувати або нудитися і спокійно зробити щось інше, за винятком контролю ситуації. Другий просто додає приємний плюс до безпечної та зручної взаємодії з плитою.

Наскільки добре замикає датчики, ми не могли дізнатись, тому що весь пул можливих ситуацій, де ця оборонна допомога, неможливо відтворити в тестових середовищах.

Датчики мають сенсорна модель, керівництво ясно і легко. Табличка публікує досить помітний гул, коли працює, це особливо помітно, коли ви включаєте два пальники, щоб максимально збільшити режим. Збільшує потужність підвищується частота. Потім, судячи з наших вимірювань, контролер спрацьовує, потужність зменшується, і пісня повторюється. Цей звук не здається нам з чимось неприємним, він просто відрізняє його вухо, є незвичним, і тим більше привертає увагу. Але люди з чутливим слухом повинні звернути увагу на це.

READ  Як вимкнути звук на мікрохвильовій печі Samsung

Вимийте склокерамічну плиту. Гладка глянсова поверхня, а не одна перешкода або важко очистити елемент.

Спеціальні неабразивні пасти та скребки використовуються для догляду за склокерамічною. Будь-які інші засоби можуть подряпати поверхню. І з пилу та дрібних плям ви можете позбутися мокрої м’якої ганчірки, а потім паперовий рушник зніме розлучення.

Наші розміри

Ми виконали стандартний тест з нагріванням 1 л води води 20 C до точки кипіння. Оскільки заявлена ​​сила пальників відрізняється (1500 для великого та 1200 для невеликого), то тест, який ми витратили на обох.

Великий пальник приніс літр води до кипіння за 3 хвилини 30 секунд, а нижня кипіння з’явилася через хвилину півтора. Варто зазначити, що тест, який ми, знаючи аспекти цієї плитки у максимальному режимі, виконували з відкритою кришкою. Потужність ваттметра під час нагрівання показав стабільний, близько 2000 Вт (тобто, дорівнює оголошеній максимум). Споживання енергії становило 0,110 кВт·C.

Маленький пальник справляється з завданням за 4 хвилини 20 секунд, витрачаючи 0,13 кВт·C. Нагрівальна ємність ваттметра весь час становило 1700 Вт згідно з зазначеними номінально 1500 Вт.

Крім того, ми спостерігали за показниками Wattmeter під час приготування страв у різних режимах.

У режимах від 1 до 5, нагрівання відбувається короткочасні імпульси: нижчий рівень заданої температури, тим довшими інтервали будуть. Це ясно чітко видно на wattmeter, що це не цикл 0max, як звичайний трубчастий нагрівач, а також інтервальні гонки потужності навколо максимального значення. Тобто, вимикання вимикається дуже швидко, кілька разів на секунду. Отже, на режимі 3 wattmeter постійно показав цикл з декількох значень від 50 до 1000 Вт. На 5 циклів режиму були ще більш дрібні, від 8 до 2000 Вт. На рівні 4 (ідеальний режим для гасіння, на нашому досвіді), цифри підключилися до 3000 Вт, потім зменшилися до 80.

Включення обох пальників для максимальної потужності дала нам показники близько 1650 Вт. Цифри побігли від 1600 до 1700, при 1680 Wattmeter зареєстровано перевантаження.

У стані відпочинку входить плита показує потужність 44,5 Вт.

Практичні тести

На місяць ми перевірили плиту в звичайному домогосподарстві, підготовлені класичні страви та перевіряли пристрій на різних рівнях нагрівання. Частина експериментів, ми даємо огляд як приклад взаємодії з цією моделлю.

Курячий бульйон

Це класична тест готовності. Так що бульйон виявився смачним і прозорим, необхідно, щоб після видалення піни можна приготувати за стабільною температурою і не кипить.

Ми поклали пару курячих стегна в каструлю, виливали водою і кип’ятити, як тільки піна почала збирати, зменшив рівень нагрівання до 4, був сів, ретельно знімав всю піну і впав лампочку, Морква, спеції та сушені зелені в каструлі. Через деякий час знижуються температури до рівня 3. Через півгодини вони отримали сильний, ароматний бульйон: прозорий, без брудної суспензії. Колір посуду дає комбінацію приправ (головним чином шафрану).

Результат: відмінно. Всі додані інгредієнти дали смак бульйону, не було сірого кольору піни на стінах каструлі, бульйон зберегла прозорість.

Макарони з червоним песто і хорізо

Зазвичай вода для спагетті ми кинули на чайник, але плита не мала сляба з цим завданням так швидко. Для макарону потрібно було вибрати невеликий режим пальника між 5 і 3, щоб не було активного кипіння. У цей час Chorizo ​​швидко вирізав, відкрив банк червоного песто і змішав його в каструлю, поклавши його на великий пальник. Регулювання рівня опалення, наповнювач був сміявся, а макарони додавали до каструлі. Змішування інгредієнтів, негайно вимкнув пластину і подав посуд.

Результат: відмінно. Паста не перетравлювала, песто не підходив, все вийшло, як це повинно. Це блюдо з категорії тих, коли в середині ночей, голодні гості отримали загартоване, і вам потрібно терміново зробити кашу з сокира. 15 хвилин дуже вражає терміново.

Квіткова капуста в Клярі

Вони взяли вилки з капусток, кинули в киплячу солону воду, через 3 хвилини отримали і розділені на суцвіття. Кожен суцвіття був занурений у ясність і обсмажув у сковороді.

Знову було тест на швидкість приготування: вода для кипіння повинна швидко принести до кипіння, суцвіття потребують смажити, щоб ясність миттєво схопила і не вислизнула капусту, щоб лежати на підлозі.

Результат: відмінно. Швидке обсмажування в тісті нашого експериментального вдалося краще, ніж звичайна газова плита.

Стейк

Ну, ми подумали, в нафті, щоб обсмажити, і дурень, давайте готуємо біпфстекс на грилі сковороду майже з маслом.

Нескінченний таймер на індукції

Тут немає нічого опису: вони взяли bipfshtex, сковорода була п’яна, падіння масла була додана і трахкала пару хвилин на кожній стороні. Вечеря ледачих любителів Середземноморської дієти (свіжі овочі та цукерчат на грилі з наступного досвіду.

Результат: знову відмінно. Котлет вийшов досконалий: на грилі на вулиці і соковитий, рожевий всередині. Чавун Stak сковорода в поєднанні з цією плитою Perfect Combo для простої та смачної обіду.

Молодий цукіні гриль

Це не зовсім окремий досвід, скоріше, частина попереднього тістого сковороду. Але на відміну від стейків, цукіні ми готували взагалі без масла. Виріжте тонкі скибочки, кинули на гриль і тримав хвилину на кожній стороні.

Яловичини з картоплею пюре

Тест для швидкого обсмажування та крадіжки яловичини. Ми ріжемо м’ясні смуги і кинулися на трохи знежирювану сковорідку. Головне, щоб не поставити дев’ятий режим! В іншому випадку урочистий салют на честь Рабалазійського м’ясного карнавалу висвітлює половину кухні з золотими масляними бризками.

Після м’яса цибулю були смажені (вже без пафосу), потім додавали до цибулі інгредієнтів для соусу, приєдналися до нього з яловичиною і виливали злегка гарячу воду в сковороду. Покладіть таймер протягом 40 хвилин, в цей час відправляється, щоб кип’ятити на маленькому пальці молодої картоплі. Час був розрахований практично правильно виключаючи довгу працю на гомогенізацію пюре, тому яловичина пішла, щоб тушити ще 10 хвилин. Додано парамерони та горіхи та горіхи та складені з обох страв у класичному вечері.

Результат: відмінно. Хоча на дев’ять і навіть у чавуну, то все ще краще не смажити, як ми сказали. Але на 7-8-го режими яловичини смажені ідеально. І гасіння на цій тарілці ми дуже задоволені стабільністю температури.

Млин

Як ви знаєте, млинчики люблять звичайне середовище та руки, фаршировані: здатні випікати млинці на газ не приймаються для нього на електричній плиті та навпаки. Ми вирішили перевірити, чи будуть млинці люблять індукцію. Було передбачуване, що різниця з газом не настільки велика. Млинці сильно схопили, пройшли, на другому боці вони зберігалися в пару секунд. Якщо ви не повинні прискорити темп і покласти особливу особу на дії інфраструктури з цієї плити, ви не можете вилучити сковороду, якщо вам потрібно призупинити або трохи охолоджувати страви, захист буде працювати.

Результат: Добре. Млинці стали смачними. Але недостатньо розміру процесу, ви повинні кинути.

Цукерки CDI 30 Недорога мала індукція з хорошими реальними показниками. Наші тести підтвердили, що всі його функції печі добре виконуються. Десь він працює навіть краще, ніж газ, і десь ви повинні адаптуватися: наприклад, варто розглянути імпульсний режим на рівні нагрівання від 1 до 5 і тихого, але помітного гул, коли ви включаєте як високу потужність пальники.

Ця модель має зручний і зрозумілий Inteeis, немає нічого зайвого в дизайні, ні в функціональних можливостях, є потенційно корисні параметри: таймер з автоматичними та блокуванням датчиків. Вона добре виглядає зовні, чуйна до дії користувачів.

Звичайно, вбудована двокветка, звичайно, не є найпопулярнішим рішенням для будинку. Він підійде невелика квартира з компактним кухонним островом, невеликою кількістю офісної кухні або гуртожитку. Однак відсутність місця в будинку не є передумовою для покупки невеликої поверхні приготування. Наприклад, люди, які питимуть трохи вдома, рухаються до невеликих пластин, щоб збільшити корисну площу.

Канди CTP644MC / Керівництво користувача CMC644MC / CMC644TP

Операція ручна індукція аа Panctp644MC / CMC644TP

Розміщення CE (позначення цього продукту, ми заявляємо це відповідно до всіх європейських безпечень, медичних та екологічних вимог, зазначених у законодавстві для цього продукту. Залежно від обставин, частини цього пристрою відповідають: правила (ЄС) 935/2004 на матеріалах та продуктах, призначених для контакту з харчовими продуктами.

Нагадування та обслуговування безпеки:

 • УВАГА: Пристрій та його доступні частини нагрівають під час використання. Слід дотримуватися, щоб не доторкнутися до нагрівальних елементів.
 • Не дозволяйте дітям до 8 років підходити до пристрою, якщо вони не під постійним наглядом.
 • Цей пристрій може використовувати дітей віком від 8 років і старше, а також особи з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими здібностями або з відсутністю досвіду та знань, якщо вони контролюються або отримували інструкції щодо використання пристрою
 • Пристрої безпечно і реалізують можливі небезпеки. Не дозволяйте дітям грати з пристроєм.
 • Діти не повинні чистити і обслуговувати без нагляду.
 • УВАГА! Приготування на плиті з жиром або маслом без нагляду може бути небезпечним і може призвести до пожежі.
 • Ніколи не намагайтеся гасити вогню водою, вимикайте пристрій, а потім покрити полум’я, наприклад, з кришкою або вогнестійким ковдрою.
 • УВАГА! Ризик пожежі: не зберігайте елементи на поверхні приготування.
 • Увага: якщо поверхня зламалася, вимкніть пристрій, щоб уникнути електричного струму.
 • Не використовуйте очищувач для очищення.
 • Металеві предмети, такі як ножі, вилки, ложки та чохли каструлі, не можуть бути поставлені на поверхню панелі приготування їжі, оскільки вони можуть стати гарячими. Перед відкриттям кришки вийміть всі витоки.
 • Перед закритим кришкою поверхня приготування їжі повинна прохолодно.
 • Після використання, вимкніть панель приготування їжі за допомогою свого регулятора. Не покладайтеся на детектор посуду.
 • Цей пристрій не призначений для роботи з зовнішнім таймером або окремою системою дистанційного керування.
 • Інструменти відключення повинні бути побудовані в стаціонарну проводку відповідно до правил електромонтажу.
 • Інструкції вказують на тип шнура, який використовується, з урахуванням температури задньої поверхні пристрою.
 • Якщо шнур живлення пошкоджений, він повинен бути замінений виробником сервісного агента або людей з подібними кваліфікаціями, щоб уникнути небезпеки.
 • Увага: уникати небезпеки через ненавмисне скидання теплового вимикача, цей пристрій не повинен працювати за допомогою зовнішнього комутаційного пристрою, наприклад, таймера, або підключення до ланцюга, яка регулярно вмикається та вимкнена сітка живлення.ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Використовуйте лише захисні паркани, розроблені виробником кухонного приладу або вказаний виробником приладів у інструкції з експлуатації, як відповідні, або захисні огорожі, вбудовані в пристрій. Використання непридатних парканів може призвести до нещасних випадків.- Завжди використовуйте відповідні страви.- Завжди покладіть лист для випікання до центру пристрою, на якому ви готуєте.- Не кладіть нічого на панелі керування.- Не використовуйте поверхню як ріжучу дошку.- Інструменти відключення повинні бути включені до проводки відповідно до правил електроочищення.- Інструкції вказують на тип шнура, який використовується, з урахуванням температури задньої поверхні пристрою.- Перед закритим кришкою поверхня приготування повинна пристосуватися: процес приготування необхідно контролювати. Короткостроковий процес приготування повинен постійно контролювати.
READ  Коли з'явився перший фен

Шановний клієнт: Дякуємо за покупку цукеркової індукційної плитки. Ми сподіваємось, що він буде служити протягом багатьох років бездоганно.Будь ласка, уважно прочитайте цей посібник, перш ніж використовувати панель приготування їжі та зберегти його в безпечному місці для подальшого використання.

Реалізація продукції

Індукційна пластина підходить для всіх видів приготування, з його електромагнітними пальниками, мікрокомп’ютером та багатофункціональними функціями, що робить його ідеальним вибором для сучасної сім’ї.Цукерка індукційна пластина, виготовлена ​​з спеціально імпортних матеріалів, надзвичайно зручна для використання, міцного та безпечного.

Принцип роботи

Індукційна плита складається з серпантину, пальників феромагнітного матеріалу та систем управління. Електричний струм створює потужне магнітне поле через котушку. Це створює велику кількість вихорів, які, у свою чергу, генерують тепло, яке потім передається через зону приготування їжі.

Збереження

Ця плита була спеціально розроблена для домашнього використання.У своєму постійному пошуку поліпшення своєї продукції цукерки залишає за собою право змінювати будь-який технічний, програмне забезпечення або естетичні аспекти пристрою в будь-який час.

Захист від пересилки контролює температуру у пальниках. Коли температура перевищує безпечний рівень, пальник автоматично вимикається.Виявлення малого або немагнітного об’єкта на панелі приготування, залишається сковородою діаметром менше 80 мм або будь-який інший невеликий об’єкт (наприклад, ніж, вилка, ключ) або немагнітну сковорідку (наприклад,. алюміній), приблизно одна хвилина звучить зумер, після чого приготування панелі автоматично перемикається в режим очікування.Попередження про залишкову теплову пластину буде працювати на деякий час, це буде залишкове тепло. Це лист, здається, вам потрібно триматися подалі від неї.

Коли сковорода видаляється з пальника, він негайно зупиняє нагрівання і вимикається після звучання зустера протягом однієї хвилини.Попередження: Будь-хто, хто був обладнаний кардіостимулятором, повинен зв’язатися з лікарем перед використанням індукційних тарілок.

Установка

 • Вирізати отвір у верхній частині столу, показаний на малюнку нижче. Навколо отвору повинно бути не менше 50 мм. Стільниця повинна бути товщиною щонайменше 30 мм від термостійкого матеріалу. Як показано на малюнку (1) встановлення Flush: можна лише якщо печі не встановлена ​​під час привітання.
 • Важливо, щоб індукційна пластина добре провітрюється, а повітряне споживання, а вихід не заблоковано. Переконайтеся, що плита встановлена ​​правильно, як показано на малюнку 2.Примітка. Для цілей безпеки, розрив між кухонною панеллю та кабінетом повинен бути не менше 760 мм.
 • Прикріпіть кухонну плиту на стільницю за допомогою чотирьох дужок на основі тарілки. Положення кронштейна можна регулювати залежно від товщини вершини.Попередження: (1) Індукційна плита повинна бути встановлена ​​кваліфікованим фахівцем. У нас є власні кваліфіковані установки. Ніколи не намагайтеся самостійно встановити пристрій.(2) Індукційна плита не може бути встановлена ​​над холодильниками, морозильниками, посудомийними машинами та сушильними машинами.(3) Індукційна плита повинна бути встановлена ​​таким чином, щоб оптимальне теплогенеризація може бути можливим.(4) стінка та площа над плитою повинні витримувати тепло.(5) Щоб уникнути пошкодження, сендвіч-шар і клей повинен бути термостійким.
 • Підключення до джерела живлення, розетка повинна бути підключена відповідно до поточного стандарту до однополюсного автоматичного перемикача. Метод з’єднання показаний на малюнку 3.

Якщо кабель пошкоджений або повинен бути замінений, він повинен виконуватися за допомогою автотехніка після продажу, використовуючи відповідні інструменти, щоб уникнути нещасних випадків.Якщо пристрій підключений безпосередньо до електричної розетки, необхідно встановити багатополюсний вимикач з мінімальним розривом між контактами 3 мм.Інсталятор повинен переконатися, що правильне електричне з’єднання зроблено, і він відповідає правилам безпеки. Кабель не може бути вигинним або стиснутим. Кабель повинен регулярно перевіряти та замінити кваліфікованим фахівцем.

Схема індукційної кухонної панелі:

вимкнути, таймер, індукційну, пластина

Схема панелі керування

 • Енергетичні регулятори Опалювальна зона
 • Контроль підсилювача
 • Управління таймером / Керівництво клавіатури
 • Гнучке управління площею
 • Пауза контролю
 • Увімкнення / вимкнення

Робота продукту

 • Контроль реагує на дотик, тому вам не потрібно робити будь-які зусилля.
 • Використовуйте палець, а не наконечник.
 • Ви почуєте звуковий сигнал кожного разу, коли реєструється.
 • Переконайтеся, що елементи керування завжди чисті, сухі і не закриті будь-якими об’єктами (наприклад, посуд або тканини). Навіть тонкий водяний фільм може ускладнювати керувати.

Як користуватися послугою1. Торкніться кнопки ON / OFF протягом трьох секунд. Після повороту потужності зумер робить один звуковий сигнал, “-” або “відображається на всіх дисплеях-.”, Що вказує на те, що індукційна пластина перейшла до режиму очікування.2. Покладіть відповідні страви на пальника, який ви хочете використовувати. Переконайтеся, що дно сковороду та поверхню пальника чиста і сушать.

При торках регулятора, слайдер зони нагріву буде запалювати індикатор поруч із кнопкою.

Виберіть рівень нагрівання, торкнувшись слайдера. Якщо ви не вибираєте рівень нагрівання протягом 1 хвилини, індукційна пластина автоматично вимикається. Вам потрібно буде почати знову з кроку 1. Ви можете змінити рівень нагрівання в будь-який час під час приготування.Якщо дисплей блимає поперемінно з настроєм тепла, означає, що: ви не поклали сковороду на правильний пальник або сковорода, яка не підходить для індукційного препарату, або сковороду сковороду занадто мала або неправильно орієнтована на пальника.Опалення не відбувається, якщо на пальника немає відповідних страв.На дисплеї автоматично вимикається через 2 хвилини, якщо він не поставив відповідні страви.

Подвійні зони цієї зони можуть використовувати страви діаметром від 160 до 290 мм для більшої гнучкості в зоні.Гнучка область Ця зона може бути використана як одна зона або як дві різні зони, залежно від потреб приготування в будь-який час. Вільна зона складається з двох незалежних індукторів, які можна регулювати окремо.

Як велика зона1. Щоб активувати вільну область як одну велику зону, торкніться керування “гнучким регіоном”. 2. Як велика зона, ми рекомендуємо використовувати наступне: посуд: посуд діаметром 250 мм або 280 мм (допустимі квадратні або овальні страви).

Ми не рекомендуємо виконувати інші операції, крім трьох згаданих вище, оскільки вони можуть вплинути на нагрівання пристрою.

Як два незалежних Zonesto використовують гнучку зону як дві різні зони, ви можете мати два варіанти опалення.(a) Покладіть сковороду праворуч або праворуч від гнучкої зони.

Покладіть дві міоми з обох сторін гнучкої зони.

Примітка: Переконайтеся, що розмір каструлі перевищує 12 см.

Використовуючи функціональну функцію функції функції функції функції функції функції слайдера

Після того, як доторкнувся до нагляду “B” до регулятора, “b” відображається на індикаторі зони. і потужність досягає макс.Скасувати функцію посилення до слайдера зони нагрівальної зони, ви хочете скасувати функцію прибутку.

Вимкніть пальника, переміщаючи повзунок до позиції “я”. Переконайтеся, що дисплей відображається “0”.

Функція може працювати в будь-якому пальці. Konfork 1st Hardware повертається до оригінальної установки через 5 хвилин. Якщо початкова стадія нагрівання 0, вона повернеться до 9 через 5 хвилин.

Коли піч знаходиться в режимі паузи, всі елементи керування вимкнені, за винятком кнопки ON / OFF, ви завжди можете вимкнути індукційну плиту за допомогою кнопки Увімкнено / вимкнено в надзвичайній ситуації. Панель приготування вимикається через 10 хвилин, якщо ви не залишите режим паузи.

 • Ви можете використовувати його як хвилину. У цьому випадку таймер не вимикається один з пальників після закінчення терміну дії.
 • Ви можете налаштувати його на вимкненні одного або декількох пальників після закінчення терміну дії.Максимальний таймер 99min.

а) Використання таймера як метра

Приготування їжі для приготування

 • Ця індукційна пластина може ідентифікувати багато страв для приготування їжі, які ви можете перевірити з одним із наступних методів: покладіть посуд на пальника. Якщо рівень потужності відображається у відповідній зоні приготування, це означає, що контейнер підходить. Якщо “U” блимає, це означає, що контейнер не підходить для використання з індукційною плитою.
 • Підповніть магніт до судна. Якщо магніт приваблює посуд, він може бути використаний з індукційною котельні. NB: дно судна повинно містити магнітний матеріал. Вона повинна мати гладке дно діаметром більше 14 см.
 • Використовуйте посуд, діаметр якого дорівнює діаметру зображення вибраної зони. При використанні каструлі трохи більш широкої енергії буде використовуватися при максимальній ефективності. Якщо ви використовуєте меншу каструлю, ефективність може бути меншою, ніж очікувалося. Панель приготування не може помічати посуд менше 140 мм.

Як послабити таймер на індукційній пластині. Інформація від Сергія та Григорія.

Наведене вище може відрізнятися залежно від розміру сковороду та матеріалу, з якого він зроблений.

Чистий і догляд

Примітка. Від’єднайте живлення перед очищенням.

Сервісна служба

У разі несправності перед зверненням до сервісного центру виконайте такі дії:. Переконайтеся, що пристрій правильно підключений до мережі. Прочитайте вищевказану таблицю відмов та відображення таблиці. Якщо ви все ще не можете вирішити проблему, вимкніть пристрій, не намагайтеся розібрати його, і зателефонуйте до сервісного центру.

READ  Як зробити сонячну батарею від подруги

Спеціальна декларація цього керівництва була ретельно підтверджена. Однак компанія не несе відповідальності за будь-які помилки або бездіяльність. Крім того, будь-які технічні зміни можуть бути включені до нової версії посібника без попередження. Зовнішній вигляд та колір пристрою в цьому посібнику можуть відрізнятися від реального.

Утилізація: Не викидайте цей продукт разом з несортованими побутовими відходами. Нам потрібно збирати такі відходи окремо для спеціальної обробки.

Цей пристрій має маркування відповідно до Європейської Директиви 2012/19 / EC для переробки електричного та електронного обладнання (WEEE). Забезпечення правильного утилізації цього пристрою, ви допоможете запобігти будь-якому можливому пошкодженню навколишнього середовища та здоров’ю людей, який інакше може бути застосований у випадку неправильного утилізації. Символ на продукті вказує на те, що він не може бути утилізований як звичайні побутові відходи. Це повинно бути передане до пункту збору для утилізації електричних та електронних товарів. Цей пристрій вимагає спеціального утилізації відходів. Щоб отримати додаткові відомості про контакт, відновлення та обробку цього продукту, зверніться до своєї місцевої ради, служби утилізації побутових відходів або в магазин, в якому ви її придбали.

Щоб отримати додаткові відомості про контакт, відновлення та обробку цього продукту, будь ласка, зв’яжіться з місцевою міською адміністрацією, у розпорядженні побутових відходів або до магазину, в якому ви придбали продукт.

Прикладним стандартом: EN 60350-2 Побутова техніка для приготування їжі. Теплі панелі. Методи вимірювання продуктивності енергозбереження: для досягнення максимальної ефективності вашої кухонної панелі, покладіть сковороду в центрі пальника. Використання кришки зменшить час приготування та зберігати енергію через збереження тепла. Мінімізувати кількість рідини або жиру, щоб зменшити час приготування. Почніть готувати на високому рівні і зменшити його, коли їжа розігрівається. Використовуйте посуд, діаметр якого дорівнює діаметру зображення вибраної зони.

Пов’язані гіди / ресурси

Candy Smart Inverter Smart Inverter A: Попередня миття B: Пом’якшувачі C: Вимийте для завантаження будь-якої іншої інформації в.

Щоб завантажити будь-яку іншу інформацію на вашій мові, перейдіть.Він.Послуги / Smart-Bi Smart. Щоб завантажити будь-який інший.

MacBook Посібник користувача. Завантажити [Оптимізований] MacBook Посібник користувача. Завантажити

Інтенсивний посібник користувача. завантажити

Переваги таймера

З сучасними кухонними панелями, Cooperberg ви можете не тільки готувати смачні страви, але й час для збереження. Завдяки широкій функції, а саме, наявність таймера, користувачеві не треба відволікатися від інших домогосподарств, щоб вимкнути пальника вчасно. Використовуючи електронну панель керування, встановлено оптимальну тривалість приготування від 1 до 99 хвилин. Хоча можливості таймера можуть відрізнятися залежно від моделі пристрою.

Основною особливістю цієї технології є те, що таймер працює для кожного пальника окремо. Якщо вам часто доводиться підготувати кілька страв одночасно, ви, безсумнівно, цінуєте цю перевагу. Після заздалегідь визначеного часу поверхня приготування вимикається автоматично, тому ви не можете турбуватися про безпеку. І нагадувати користувачеві про приготовлену страву, система акустичної оповіщення працює. Плюси такий функціональний набір:

 • Навіть якщо ви вириваєте щось у процесі приготування їжі, і ви забудете про це, не будемо живити блюдо і не буде “втекти”. Таймер з автоматичним вимкненням дбає про своєчасне завершення пальника.
 • Система легко управляти: навіть дитина з’ясуватиметься у сенсорних вимикачах. Індикація звуку також розширює можливості технології.
 • Підвищує енергоефективність плитки. Хоча електричні та індукційні поверхні Kuppersberg і тому споживають мінімум електроенергії, завдяки таймері з автоматичним відключенням енергії перевищують виключені.

Модельний діапазон багатофункціональних панелей широкий, і якщо ви не можете прийняти рішення щодо вибору. читати наш каталог. За допомогою фільтра пошуку ви швидко знайдете відповідний продукт, і ми організуємо доставку до бажаного району Москви або будь-якого іншого міста Росії. Зателефонуйте або залиште додаток на сайті, щоб зв’язатися з менеджером.

Зручність і безпека

Рецепт кожної страви обов’язково містить пояснення про час його підготовки. Лікарні, які встановили індукційні elica індукційні панелі на кухні, ця інформація буде дуже корисною. Тепер, щоб чітко дотримуватися рекомендацій, зазначених у рецепті, не потрібно постійно дивитися на годинник і запустити тривогу. Просто використовуйте одну з сучасних функцій панелі приготування. таймер з відключенням.

Таймер дозволяє встановити час роботи для кожного з пальників. Введіть налаштування дуже просте, оскільки всі індукційні елементи Elica обладнані сенсорним контролем. Для вас достатньо доторкнутися до символу, що позначив таймер, виберіть потрібний пальник і введіть потрібний час. Після встановлення параметрів почнеться відлік. Коли час закінчився, пристрій дає звуковий сигнал, після чого пальник автоматично вимикається. Таймер можна налаштувати як для одного пальника, так і протягом декількох одночасно.

Завдяки цій зручній функції, ви ніколи не забудете вимкнути кухонну панель вчасно. Блюдо не перетравлює, не живить і не буде “бігти”. Таймер дозволяє одночасно виконувати кілька процесів, не контролюючи постійно приготування їжі, або займатися іншими справами, наприклад, очищення, тоді як блюдо приходить до готовності.

Функція дуже зручна для використання для страв, які потребують довготривалого приготування при постійній температурі, наприклад, гасіння овочів, м’яса або виготовлення вітчизняної консервованої їжі. Деякі моделі кулінарних панелей Elica додатково оснащені спеціальним яєчником для приготування яєць, що дозволяє вам отримати бажану ступінь готовності продукції.

Таймер відключення, який дозволяє автоматизувати процес приготування, значно економить час, витрачений щодня для домашнього завдання.

Варіант передбачений у всіх моделях індукційних приготування панелей Elica. У нашому каталозі ви маєте можливість ознайомитись з асортиментом інструментів та їх технічних характеристик, а також місце замовлення. Якщо потрібна допомога, ви можете отримати консультацію менеджера, задаючи питання про запитання в онлайн-чаті.

Зручність, економія часу та безпеки

Електричні кухонні поверхні з цифровими Inteeis мають багато переваг, один з найважливіших. великий вибір корисних функцій та варіантів моніторингу процесу приготування. Марка Electrolux відображає точність таких параметрів: фактичні моделі панелі оснащені інноваційним типом таймера з звуковим оповіщенням. Тепер використовуйте панель керування керуванням, ви можете встановити нагрівальну здатність та час роботи кожного BURR, 100% автоматизує процес приготування. Сама кухонна панель вимикається, коли блюдо готові. це зручно, безпечно і швидко.

 • Увімкніть потрібну вам обладнання;
 • Простий дотик пальця, встановіть тривалість його операції до хвилини;
 • Налаштуйте необхідну інтенсивність нагріву до або після встановлення часу;
 • Коли індикатор починає блимати, відлік почнеться;
 • Ви можете перевірити час, що залишився та змінити параметри в будь-який час;
 • Після закінчення зазначеного часу поширюється, поширюється досить гучний сигнал сповіщення;
 • При завершенні приготування нагрівач вимикається автоматично.

Власники електричних кухонних панелей Electrolux можуть використовувати таймер для керування роботою кожного пальника окремо. Тривалість одного циклу приготування коригується в діапазоні від 1 до 99 хвилин. Доступний параметр відключення звуку.

Контроль TwistPad з таймерним індукційним приготуванням зони приготування Flexinduction (може працювати як 2 окремі пальники або як 1 великий пальник), 2 стандартне індукційне обладнання T54T86N2

При покупці побутової техніки з 1 лютого по 30 квітня 2018 року повернення коштів протягом 30 днів.

Є питання? Вам потрібні аксесуари або візит майстра?

Тут ви знайдете історію, рецепти, інформацію про події та інші ідеї для натхнення при приготуванні.

Знайдіть найближчий додому Нефф, який допоможе вам створити свою кухню мрії.

 • BSH LLC Побутова техніка Реалізація Побутова техніка NEFF в Росії.
 • КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
 • ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
 • Умови покупки та доставки
 • Функції та конфігурація пристроїв можуть відрізнятися залежно від моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни до дизайну, конфігурації та дизайну пристроїв.

Оптимізація процесу приготування

Ви думаєте, що таймер потрібен лише в духовці, і при роботі з піччю без нього, цілком можна зробити? Ви швидко змінюєте свій розум, встановивши електричний котел на кухню за допомогою функції таймера. Навіть ті страви, які вимагають точного дотримання часу приготування, вам не потрібно постійно контролювати.

Невдача і завтра. популярні кулінарні процеси, які використовують багато коханок, щоб отримати смачні страви та соуси. Однак проблема полягає в тому, що вони вимагають багато часу. Пожинати блюдо на плиті або не отримати неможливим. смак погіршиться. Так що ви повинні постійно слідувати за часом. Але ви також можете зробити інші речі, наприклад, щоб підготувати кілька страв одночасно.

Інша ситуація. це рецепти, які потребують поетапних інгредієнтів після певних інтервалів. Погодьтеся, було б дуже зручно мати техніку, яку я нагадує вам, що настав час виконати наступний процес.

І з функцією керування часом приготування, і з функцією нагадування ідеально справляється таймер, встановлений у захорних панелях Lex. Використовуйте його різними способами. Максимальний час роботи. 99 хвилин.

Якщо вам потрібен таймер для виконання функції нагадування, коли він активується, вам не потрібно вибирати зону нагріву. Є спеціальні кнопки на панелі керування сенсорною панеллю, за допомогою якого ви можете встановити правильний час, збільшити або зменшити його. Після регулювання починається зворотний відлік, і коли інтервал часу закінчився, пристрій випускає звуковий сигнал.

Якщо під час налаштування таймера буде вибрано один або декілька настільних комп’ютерів, вони будуть автоматично вимкнені в кінці встановленого часу. Таким чином, необхідність постійного контролю процесу приготування зникає.

Перехід до нашого каталогу, ви можете придбати електричний бойлер Lex без переплат, використовуючи безкоштовну службу доставки. Ви можете задати всі ваші запитання в онлайн-чаті або по телефону.