Як вимкнути звук на мікрохвильовій печі Samsung

Мікрохвильові печі

Інструкція з експлуатації Samsung MW63FR в Інтернеті. Page 17

Інструкція Samsung MW63FR для мікрохвильового пристрою містить сторінки російською мовою.

Ви можете завантажити файл PDF цієї інструкції: завантажте PDF-файл

Кнопка пам’яті дозволяє запам’ятати час приготування будь-яких продуктів та відповідного рівня потужності.один. Натисніть кнопку “0/MEMORY”, щоб вибрати

Процедура 1-3 в пам’яті. На дисплеї показано малюнок 1, 2 або 3.

Якщо параметри процедури були налаштовані,

Натисніть кнопку “Пуск/30 сек”.”Щоб використовувати вибрану процедуру. В іншому випадку вкажіть параметри процедури. У процедурах ви можете використовувати лише одноступеневу або двоступеневу підготовку.

Після завершення запису параметрів натисніть кнопку один раз

“Початок/30 секунд.”Щоб зберегти параметри та повернутися до режиму очікування. Якщо натиснути кнопку “Пуск/30 сек”.»Ще раз, приготування їжі почнеться.

Наприклад, щоб запам’ятати процедуру ,

дозволяючи 3 хвилини 20 секунд готувати їжу до 80% потужності, виконайте такі дії.

1) У режимі очікування двічі клацніть кнопку “0/memory”. На

2) Натисніть кнопку “Таймер” один раз, а потім послідовно

3) Натисніть кнопку “Power” один раз. З’явиться дисплей

Рядок “PL10”. Потім натисніть кнопку “8”. Лінія “PL8” з’являється.

4) Натисніть кнопку “Пуск/30 сек”.”Щоб зберегти параметри.

Один раз буде зумер, після чого духовка повернеться до режиму очікування. Якщо натиснути кнопку “Пуск/30 сек”.”Ще раз, процедура буде збережена в пам’яті за номером 2, а підготовка почнеться.

5) Якщо включено живлення, процедура завжди буде

зберігати. Якщо живлення вимкнена, процедура повинна бути використана повторно.

6) Застосувати збережену процедуру, в режимі очікування

Як вимкнути Samsung Мікрохвильовий звук

Двічі клацніть кнопку «Початок/30».”. Дисплей повинен з’явитися цифра 2. Потім натисніть “Початок/30 секунд”.»Ще раз виконати процедуру.

Якщо натиснути кнопку під час приготування

“Годинник”, поточний час з’явиться на дисплеї протягом трьох секунд.

вимкнути, звук, мікрохвильовій, печі, samsung

Якщо натиснути кнопку під час приготування

“Потужність”, з’явиться поточна величина мікрохвильової потужності. Три секунди, духовка повернеться до попереднього стану. У багатоетапному режимі приготування функція запиту працює таким же чином, як описано вище.

Мікрохвильова піч оснащена спеціальною програмою захисту від дітей, що дозволяє заблокувати печі дітям або людям, які не знайомі з контролем, не могли випадково включити його. Печі можна заблокувати в будь-який час.один. Замок. У режимі очікування протягом 3 секунд

Натисніть кнопку STOP/CANCEL. Довгий звуковий сигнал, що означає, що замок від дітей увімкнено, і лінія з’явиться на дисплеї

Вилучення блокування. У режимі блокування

Протягом 3 секунд, натисніть кнопку “Стоп/Скасувати”. Довгий звуковий сигнал, що означає, що замку від дітей вимкнено.

Препарати повідомлення

При завершенні приготування, зумер звучить п’ять разів, повідомляє, що підготовка продуктів закінчилася.

Якщо в режимі очікування відображається поточний час,

Символ товстої кишки “:” Фільцери. В іншому випадку на дисплеї відображається рядок “0:00”.

І нехай він не буде хворіти

Цей запис на самому початку, який дуже цікаво читати тут, як інші змогли зробити прискорювач з двох жіночих журналів, дідусь та синіх стрічок, щоб зробити прискорювач на лічильникові електронні позитронні балки, але вони ще не готові ще. Здається, що руки ростуть з правильного місця, але якось неможливо оскаржити ідею, а потім реалізувати його. Але я хочу почати з чимось.

Сьогодні ми переможемо мікрохвильову піч (кавоварка, пароплав і так далі). пристрій, який зазвичай подає звуковий сигнал для кожної матриці, хоча немає сенсу з цього шуму (з рідкісним винятком, з яким ця нотатка просто не потрібна). І нехай він не буде хворіти!

READ  Як вимкнути таймер на індукційну пластину

Маркетологи намагаються збільшити продажі дуже схожих товарів, забезпечують, що в наших квартирах майже всі пристрої блимають світлодіодами. Але легко перемогти темний маркер або стрічку. Що робити з марними заходами? Змусити їх тихі або повністю відключити!

 • Я відключу його від мережі (і не забудьте видалити диск, на якому все, як правило, обертається, щоб не зламати, коли вона виходить),
 • Ми пам’ятаємо, що принаймні пристрій відключається від мережі, але теоретично ви можете вдарити поточний (ви ніколи не знаєте, де залишається заряд), тому ми заздалегідь погодимося не відчувати себе всім внутрішнім,
 • Обережно відкрутіть гвинти, на які проводяться кришка,
 • Видалення кришки, давайте подивимося, що всередині.
 • Додайте послідовно з опором динаміка (люди, які можуть зробити це, швидше за все, не читати до цієї лінії),
 • Зробити порожнину скрипу, тримаючи щось на зразок мембрани динаміки (хтось наповнює шматок ват, хтось натискає таку ж синю стрічку, хтось дивиться в деяку піну гуму, щоб заглушити звук),
 • Позбутися звуків взагалі (відключіть одну з контактів динаміка),
 • Зберіть пристрій назад, назавжди забудьте про домашній комфорт.

Pinzeta Lift One з контактів, що йдуть до динаміки (це протистояти останнім 5 секунд, після чого він розірвався), поклав будь-який ізолятор до нього (на фото паперу), закрийте пристрій з кришкою, обережно затягніть Шурупи в старих гніздах. Все, пристрій зараз працює, але не хворіє.

Якщо ви раптом потрібно відновити цю корисну особливість “пробудження дитини, сплять у сусідній кімнаті”, «Ізолятор завжди може бути видалений. Все про все пішло до десяти хвилин, сім з яких я втирав кришку від жирної кухонної пилу.

Тепер ви знову переконалися, що всі ці скрипучі пароплави та кавоварки можуть бути спокійними. Але хто ще повинен розірвати динамік? Правильно, додому джерело безперебійного живлення! Насправді, якщо я вдома, я відзначаю відключення електроенергії та без його дратівливого Піще, і якщо немає будинку вдома, то чому дратує сусідів, які не тільки не мають електроенергії, а також звідки є Свіч?

Якщо вам сподобається це, початок для самого початку, щоб почати щось робити з вашими руками, то в наступній примітці я покажу, як з розбитого зарядного пристрою для телефону та непотрібного USB-кабелю, щоб зробити “телефонний зарядний пристрій” з ноутбука “.

Режим тиші

Звуки мікрохвильових звуків дуже корисні. Пристрій сповіщає вас, що блюдо вже підготовлена, розігрівалася або розрахована. Але іноді акустика недоречно. Наприклад, якщо сім’я має маленьку дитину, яка може прокинутися з гучного звуку. Або якщо ви вирішите включити мікрохвильову пізно ввечері або рано вранці, коли всі спить. У цих випадках тиховий режим прийде до порятунку.

Чому мікрохвильова піч дює, коли вона працює?

Побутова техніка, особливо посуд, значно полегшує людське життя. Мікрохвильова піч дозволяє розігріти їжу в наступних моментах, і має більше функцій, пов’язаних з приготуванням.

Але часто і неправильне використання призводить до того, що пристрій не вдається. Частого розбиття лежить в тріщині і іскри всередині духовки.

Давайте зрозуміємо, що робити, коли коли ви вмикаєте, мікрохвильова піч і блискавки.

Чому мікрохвильові тріщини

Тріщина, що йде від побутового приладу, лякає будь-яку людину. Зрештою, техніка, як правило, працює від електрики, а раптове поломка може спровокувати пожежу. Або людина може отримати опік, торкаючись пристрою.

На додаток до тріснутого звуку, мікрохвильова піч може зробити стук або гудіння. це також ознака поломки. Поява іскри всередині, супроводжуючим звуком, небезпечним проявом несправності, яка повинна бути негайно усунена. Найчастіше причиною є у внутрішньому розбиті, іноді через неналежне використання пристрою.

Найбільш поширені причини, коли мікрохвильові тріщини і блискітки

Є 4 основних причин для розбиття мікрохвильової печі, викликаючи такий звук:

 • Несправність самого мікрохвильової печі. слюдяна пластина смажена або голуби голуби (деталь, на якій обертається пластина);
 • Пошкодження емалевого покриття;
 • Недотримання правил використання: наприклад, поставити неадекватні страви (неможливо нагрівати металеві контейнери), або включити техніку порожньою;
 • Перегрів при низькому навантаженні. численні промені відбиваються від стін, слухаючи простір, а не їжу.
READ  Як встановити годинник на мікрохвильовій печі LG

Як вимкнути Samsung Мікрохвильовий звук

Більшість випадків обумовлені розмитою слюдиною пластиною, оскільки саме це деталі, що виходить з часом. Він захищає головний мікрохвильовий вузол. магнетрон.

Слинка. це діелектрик, який захищає “серце” мікрохвильових печей від забруднення: жир, бруд і пари. Протікаючі промені зсередини, тарілка не дозволяє їм повертатися, і збирає всі накопичувальні бруд. Це жир, який викликає видування слюди. при нагріванні з відбитими променями, він зігріває поверхню пластини. З’являються тріщини і іскри.

Це характерно для такої причини, що пластина негайно горить у кількох місцях. Якщо ви не дотримуєтеся чистоти мікрохвильової печі, вам доведеться змінити принаймні цей пункт як максимум. оновлення побутової техніки. Іскра, що впав на магнетрон, негайно відхиляється.

Подібна проблема виникає з повноваженням. це пластикова частина під прядильною пластиною. Багато людей бачать це лише один раз. коли лоток встановлений. На черепиці також накопичується бруд і жир, який нагріває відбиті промені та пластик починає розплавляти. Це досить просто визначити такий розрив: з’явиться характерний запах палопластиків.

Пошкодження захисної емалі. Основний корпус мікрохвильової печі складається з металу, покритого емаллю. Дефекти можуть з’являтися з механічного впливу та довгострокової операції.

Використовується спеціальна емаль, неухильно несуть наслідки променів і їх відбиваючи, тому що він не тріщить від перегріву.

В іншому випадку, ситуація, коли промені приходять до металевого корпусу через дефекти. тоді утворюється електрична дуга, і мікрохвильові починає спицю.

Як відновити мікрохвильову піч

Більшість частин дійсно можуть бути замінені незалежно, тому що зовнішні ознаки поломки будуть очевидними. Однак рекомендується звернутися до спеціалізованого сервісу, якщо причина не видно або після закріплення печі продовжує видавати звук.

Усуньте розрядну пластину від слюди дуже просто. Браун, спалені плями на це, очевидно, вказують на причину розбиття:

 • Перш за все, необхідно затримати духовку. відключити його від мережі.
 • Перевірте слюду (розташована у верхньому кутку на правій стінці внутрішньої камери). Якщо вона тримається, то зніміть його.
 • Купуйте нову подібну пластину (розміри можуть відрізнятися залежно від моделей), а також замінити.
 • Увімкніть мікрохвильову піч, щоб перевірити послугу.

Однак трапляється, що спалену слюду пропускає промені до головного вузла мікрохвильової печі. Магнетрон не тільки найдорожчі деталі, але також неможливо замінити його без допомоги професіоналів.

Буккером підлягає аналогічному ремонту. придбати бажаний діаметр, замінити дефіцитну частину та перевірте роботу мікрохвильової печі.

Пошкодження емалі може бути різними видами. З невеликим дефектом (очищеними або скантованими фарбами) ви можете взяти незалежні заходи. Отже, подряпини або чіпси можна пофарбувати спеціальну фарбу. Але якщо спостерігатиме більш серйозну шкоду, розрив повинен бути доручений до професіоналів.

Поки мікрохвильова піч працює, це нормально, якщо він робить тихий дзижовий або гучний звук. Це відбувається з кількох причин, але найчастіше за рахунок коливань магнетрону (коли мікрохвильова піч нагрівається), операція вентилятора або обох.

У більшості випадків тривалий час натискання кнопки скасування або 0 забезпечує доступ до звукового програмування, за допомогою якого ви можете налаштувати параметри звуку та вимкнути мікрохвильову піч. Незалежно від того, скільки ви це робите, перемикання мікрохвильової печі в тихому режимі може зробити це тихіше.

Як відключити звук, коли ви встановлюєте номер або текст на Samsung

Сучасні смартфони не мають клавіатури в “класичному” розумінні. тепер це віртуальна клавіатура, де “намальовані” кнопки на екрані смартфона. Тому власники телефонів не мають тактильних відчуттів, коли “натискання” на таких клавішах.

READ  Що скласти печі не тріщини

Для того, щоб “відчувати” натискання на віртуальну кнопку, коли встановлено номер телефону або текстовий номер, виробники смартфонів надавали відповідь на форму звуку або вібрації. Люди всі різні, і чутливість до несподіваної пульсації телефону або його звуки можуть викликати абсолютно несподівану реакцію. Багато хто просто боїться від різкого звуку або з несподіваної вібрації смартфона.

Інша ситуація: ви подорожуєте на громадському транспорті та намагаєтеся обмінюватися повідомленнями в Messenger, звук з віртуальної клавіатури, коли набір відповідей, безумовно, привернуть увагу до вас, викликаючи цікавість, і, можливо, навіть дратує.

Низька напруга в мережі. менше 220 В. Навіть невелике відхилення (у 20 с) може вплинути на продуктивність мікрохвильової печі, включаючи можливість нагрівання. В результаті, пластина може бути нагріта, і їжа в центрі буде холодна. В результаті неповного закриття мікрохвильових слабо теплих продуктів.

Плями викликані частинками масла, які реагують з охолодженням повітря. 3. Коли функція мікрохвильової/компактної печі включена, їжа нагрівається дуже швидко. Процес виробляє іншу кількість конденсату залежно від типу нагрітої їжі та заданої температури.

Мікрохвильова піч публікує дивні звуки. діагностика несправності

Загальні причини підозрілих звуків при роботі:

 • Поворотний лоток Slug. Накопичення під платформою великої кількості залишків їжі, жир призводить до того, що лоток перетинає, він скрип. Двигун обертання обертається “Мороз”, гучно голосно, носить. Іноді досить ретельно очищають внутрішню поверхню, щоб встановити обертання і видалити гул. Якщо процедура не допоможе, вам доведеться відремонтувати або змінити двигун повороту. Потрібно видалити “корпус” і відкрутіть нижню кришку, щоб дістатися до частини. Деталі процесу та поради фахівця. у цьому
 • Breakdown Fan. Небезпека система охолодження стукає і незвично дює. Витяжний вентилятор, як поворотна платформа, біжить з невеликого двигуна. У деяких моделях MWP лоток і вентилятор можуть бути загальним двигуном. Пара перевірити тонкощі в наступному відео:
 • Проблеми з магнітоном. Коли магнетрон не працює (мікрохвильовий джерело в MVP), мікрохвильова піч дює і не нагрівається, також може бути блискуче і тріска. У такій ситуації перевірте магнетрон за пошкодження. У більшості випадків неможливо відновити магнетрон. Пошкоджений мікрохвильовий генератор можна замінити новим. Наприклад, виберіть в інтернет-магазині. Але для 3000 ви можете купити хорошу мікрохвильову піч і не витрачати час або гроші на ремонт старого. Якщо ви хочете спробувати відремонтувати цю запасну частину самостійно, ви допоможете вам

Как отключить звук микроволновки Samsung

 • Конденсаторна помилка. Якщо печі звучить дивно, коли увімкнено. можливо, конденсатор. Його можна перевірити мультиметр, попередньо розряджений. Пошкоджена справа не “прізвища”. Все про перевірку та заміну конденсатора
 • Роздутий високовольтний діод. Якщо печі стануть, свистки, це означає, що діод спалюється, теплообмінник нагрівається. Діод можна видалити, перевірити, якщо необхідно. замінити. У робочому стані діод не є “прізвисько” мультиметром, при вихідній напрузі вище 9 в.

Перший шлях

Дивно, що на багатьох Android база даних, звук затвора камери не забезпечений взагалі! Якщо ви вперше знайшли його для себе, і зараз вам потрібно зробити знімок без звуку, то є лише один вихід. це вимкнути звук на самому пристрої. Наприклад, звук камери не може бути програмний вимкнений на пристроях Samsung Galaxy, тому вам потрібно отримати звук. Ви можете зробити це двома способами.

Перше: ви просто зменшуєте звук до самого кінця, натиснувши кнопку гучності.

По-друге: натисніть клавішу “Увімкнення” та виберіть “Вимкнути звук” у меню.

Подібна ситуація та запас Android.