Як висушити волосся феном так, щоб там були завитки

Article

Table of Contents

Прості кроки, які перетворять ваші завитки в ідеальні завитки (ви можете і не знаєте, що ваше волосся ран!)

вітання! Мене звуть Саша Шевелева, мені 35 років. Я завжди сподобався мої кучері, але як тільки я зрозумів, що в російськомовному інтернеті було мало інформації про те, як піклуватися про свій тип волосся. Так було телеграм-канал “так йти”. медіа для фігурних людей. Я вважаю, що Кудрі дуже красивий, і я мрію, що жінки перестають тягнути свої кучері, щоб зловити їхні завитки та фен, а люди коротко розрізали їх коротко.

При догляді за кучерявими волоссям є трюки, які базуються на кучерявій дівчині методу: режим магічного догляду за кучерями, винайдений американським стилістом Lorrain Massey. Особливо для товариства.Ru Я розповім вам про секрети, які допоможуть фігурним людям приборкати їхнє волосся і перетворити навіть найбільш пухнастий і перерахувати в шоці.

Ми розлучилися з розрахунком

Як зрозуміти, що ви кудряш? Здавалося б, що дивне питання, але якщо ваші волосся стоїть на вологій, тепло або дощ, якщо ви витрачаєте більше, ніж квитки на кіно, якщо ви випрямте ваше волосся так часто, що вони стали сухими та крихкими, то вітаємо в клуб фігурні люди! І повірте мені: ваша голова може здивувати вас великим.

За статистикою, 15% росіян є кучерявими волоссям, ще 30%. хвилясті. Але чому на вулицях це не так часто ви можете зустріти фігурні люди? Відповідь проста: вони розчесуються, і наші власні руки позбавляють себе задоволенням носити кучері. Так що є так багато пухнастих і так маленьких кучерявих навколо нас.

Як тільки поворот гребінця служив один з небагатьох способів поставити себе в порядку: голова голови була розкіш, а перерозподіл шкіри по довжині волосся принаймні якось допомагав принести блиск. Але часи змінюються, дерматологи давно з’ясували, що чим менше ми торкаємося волосся, тим більш здоровіші, а кисті подряпають шкіру голови, ламайте і розбиваємо волосся, розбийте поради. І особливо це стосується кучерявих волосся.

Хрустке волосся не потрібне розчіснення, особливо в сухому стані: гребінці розщеплює кучері і збільшує хліб, перетворюючи кучеряву людину в одуванню. Над простим прикладом: Моє волосся після звичайного розчіснення, і вони після ніжного миття, сушіння та укладання. Різниця очевидно, не відповідає дійсності?

Кудрі можна розчісувати лише у вологому стані, попередньо стогнуючи їх з кондиціонером. Це може бути зроблено з руками або гребенем з дуже широкими зубами. Якщо у вас є делікатне, тонке, пряне волосся, яке не має гучності, то ви можете розчісувати їх мокрим відразу після стилю та зупинки. так що ви зламаєте їх у маленькі, але прикрашені кучері, які краще тримати один одного.

Moie і сухий

Коли справа доходить до миття кучеряве волосся, вам потрібно пам’ятати одну важливу річ: потрібно розглянути волосся та голову окремо, і вони миють їх поетап. Спочатку ви вводите шампунь на пальцях і обережно мийте тільки шкіру голови, намагаючись не заважати утворенню натуральних завитків. Тоді ви обережно вичерпані, натискаючи криві вгору: Уявіть, що у вас є дорогий кашемічний светр у ваших руках. Хрустке волосся потребує зволоження, тому не забудьте щедро застосовувати кондиціонер: спочатку на кінчиках волосся і всю довжину, а потім на самому голові. Кучеряве волосся краще мити не частіше, ніж один раз на 3-4 дні.

Важливо, які засоби ви використовуєте. Сухе кучеряве волосся протипоказане агресивні сульфатні шампуні у складі, яка сильно висушувала шкіру голови і волосся. Тому ми обираємо тільки є новолітні шампуні та кондиціонери без силіконів.

висушити, волосся, були, завиток

Незважаючи на те, що виробники пропонують величезну кількість спеціальних приладів. стилів, кисті, фени, дівчат часто цікавлять. як зробити завитки вдома, не маючи наведених вище пристроїв.

Причини, чому цей запит настільки популярний, кілька:

 • Найбільш поширеними. дівчата просто не мають поганого. Якщо ви робите завитки кожні шість місяців, то купуючи Curl просто неопераційним. На таких моментах до порятунку приходять
 • безпека. Всі методи, описані в статті, дозволяють зробити завитки без шкоди волоссям або, принаймні, з меншою шкодою, ніж теплові прилади. Вплив високих температур руйнує структуру стрижня, робить його пористою та сухою;
 • економія часу. Як правило, всі методи передбачають мінімальні зусилля та тимчасові витрати, якщо у порівнянні з стилем улову, особливо якщо завиток довжиною та товстими;
 • Великий вибір типів Curl. Через різноманітні способи, ви можете зробити основні завитки, хвилі, маленькі завитки, великі завитки. Кудрі після керлінгу, фен або залізо обмежуються діаметром робочої частини або існуючих форсунок.

Є способи створення Кудрі та недоліків:

 • Результат важко контролювати. У процесі укладання фени, точка або заліза, ви чітко контролюєте, що завитки, чи є хвиля від коренів. У випадку домашніх методів ситуація складніше, і результат не може виправдати очікування;
 • Методи не є універсальними. Деякі не відповідають коротке волосся, деякі важко реалізувати на довгих нитках.

Зробити кадрі фен з соплом для керлінг, дифузор, круглий гребінець, відгуки для пляшок з фото

Перукар-стиліст з досвідом більше 8 років, експерт у сфері стрижки, стиль, догляд за волоссям, фарбування.

Кожна дівчина з прямим з природи волосся мріє покласти їх. Але що робити, якщо ви не хочете, чи немає часу, щоб вдаватися до завитків, зброї та бігуді? Відповідь є. Достатньо інструменту, який знаходиться в будинку, кожен, щоб створити зачіску, як у салоні.

Як заощадити кучері під час сушіння

Щоб зберегти волосся у добре збереженому стані, важливо дотримуватися кількох основних правил:

 • Не допускайте сушіння занадто вологих ниток через їх сильний вплив на гаряче повітря;
 • використовувати теплозахисні композиції;
 • Якщо можливо, відмовитися від гребінців, жертвуючи заплутаними після миття пальцями;
 • застосовувати спеціальні масла, застосовуючи їх до сушіння та після;
 • Не затягуйте фен занадто довго на одній стороні голови;
 • зменшити частоту прання голови.

Створювати завитки по-різному

Гель

Найпростіший і найшвидший спосіб створити невеликі завитки. це використовувати гель. Для такого способу необхідно мити волосся і висушити їх рушником. Залиште короткий час, щоб висихати природним шляхом, ми будемо працювати з добре вологим, але не злив волосся. Ми беремо невелику кількість гелю або піна і покладіть на волосся трахкаючими рухами. Штринти не великі, особливо якщо волосся важке.

Стиль

Вірний помічник всіх власників Кудряшека. це інший стиль для кучерявого волосся. Їх вибір величезний на будь-якому гаманці та уподобаннях. Використовуйте його дуже просто. Ми будемо працювати з трохи вологим волоссям. Давайте стискаємо стиль гороху і покласти на невелику окрему нитку, поки ви негайно покрутіть його на спіралі. І так продовжуйте всі нині. Краса методу полягає в тому, що ви з легкістю може пристосуватися до ступеня обману. Для малих джерел ми беремо тонкі нитки, процес довгий, але результат буде порадувати вас.

Феном

Фен Фалютний помічник у стилі волосся. Вони можуть легко створювати як ідеально гладкі волосся, так і невеликі кучеряві машини каррі. Для нашого методу збентеження вам знадобиться фен, піна, тонкі бігуді (папілярний). На мокрій волосся ми застосовуємо трохи піни, на трохи розподілі в довжину.

Далі ви гвила маленькі нитки на папілори і поступово висушіть нитки, не збиваючи рахунки. Якщо немає папілотів, ви можете використовувати олівці, тільки ви повинні висихати лише кілька ниток, а не все волосся негайно.

Після сушіння, робить бігуді для волосся і м’яко проходять піну знову на нитках, що веде з правої форми.

Как выпрямить кудрявые волосы феном How To Blow Dry Curly Hair

Дифузор

Існує шлях швидко і легко для кучерявого методу. Це сушіння волосся фен, але не звичайна. Фен обов’язково повинен бути з дифузором. Порядок дуже простий, головне в цьому методі робить все на етапах. Перше, що суші волосся спускається вниз головою, створюючи обсяг волосся.

Коли волосся трохи спина, кладе на фен дифузора на фен і продовжують висихати коріння, як ніби вони роблять масаж голови. Тепер він починає працювати з основною довжиною. ми складаємо частину Кудрі в дифузорі та сушіння, все так само, як голова, після того, як підняв голову і почати обертаючи голову, щоб завивки були у вигляді спіралі.

Кондиціонер

Кожен використовується для цього кондиціонера. це остаточний етап миття волосся, але для кучерявого методу це спосіб миття себе. Ми використовуємо детергентний кондиціонер або кучеряве волосся. Краще, якщо це без силіконів, які здатні перетягувати волосся. Метод дуже простий. Потрібно волосати волосся, так що вода текла з ними, а замість звичайного шампуню ми застосовуємо кондиціонер тільки на коренях, довжиною його ударів через воду. Кондиціонер не мийте негайно, треба мерехати волосся з кінця до коренів, піднімаючи їх.

READ  Вбудована посудомийна машина з відкритою панеллю управління

Далі мити і мийте волосся рушником з тією ж рухомим рухом.

Кучерявий спосіб миття волосся: як зробити завитки без випуску

Багато хто тільки обожнюють кучеряве волосся! Flirty і Air, вони швидко прикріплюють увагу до свого власника. І, як виявилося, мати таке волосся, це взагалі не варто травмувати їх жорсткий стиль та гарячі укладені прилади. Попросив експерта, як зробити завитки без фігурної, і яка кучерява дівчина складається з.

Що таке “метод каррі”

Метод фігурної дівчини (на CGM. KGM). набір правил догляду за волоссям, завдяки якому виявлено їх “кучерявий потенціал”. Навіть на відносно прямі волосся, в більшості випадків, за допомогою цього методу ви можете отримати помітну хвилю. Якщо ваше волосся так багато, і ви використовували кучеряву дівчину метод, то підготуватися до сюрпризу: можливо, тепер всі запитають “, і це, безумовно, не є хімією?”

Класичний кгм придумав Lorrain Messi. автор книги фігурної дівчини, засновника перукарських салонів Девахан і, звичайно, власником чудових кучерявих волосся.

Що таке класична версія кучерявого методу для миття волосся

 • Практично повна невдача сульфатних шампунів (їм дозволяється використовувати лише при переході до нової догляду, щоб очистити волосся від силіконів або накопичених масел у них). Ви можете дізнатись більше про плутанину шампуні Цей матеріал.
 • Відмова від силікону.
 • Відмова від махрових рушників на користь з використанням бавовняних та мікрофільних рушників (Plopping).
 • Заборона агресивного сушіння фен при високій температурі.
 • Відмова від перерв.

Інструкції: як зробити завитки без випуску

Ваше волосся буде кучерявим без використання інструментів гарячого кладки, достатньо дотримуватися наступних правил.

 • Використовуйте Rampant шампунь на стадії очищення волосся та шкіри.
 • Змочіть волосся з бальзамом або кондиціонером (розчіснення волосся рекомендується на цьому етапі, з гребінцем з рідкісними зубами або просто з пальцями).
 • Застосовуйте нетранспортний засіб, що забезпечує достатню вологу (відпустку).
 • Виберіть правильний тип стилю (зазвичай це гель або піна для кучерявого волосся без силікону та спиртів).
 • Щоб утворити самі завитки (це дуже просто: треба вичавити волосся від порад до коренів).
 • Вільне волосся зі старою футболкою або спеціальним рушником;
 • Сухі кучері, природно, або при низькій температурі фен з дифузором;
 • Розірвати отриману заклинуту (кору від сталінгу) ті ж рухи, утворені завитками.

Звичайно, 100% дотримуються цієї інструкції, не потрібно для всіх. Практика показує, що всі індивідуально. Якщо вам потрібні сульфатні шампуні для чистого очищення шкіри голови. не відмовляйтеся від них взагалі.

Чи варто відмовитися від силікону

З силіконами, питання трохи складніше: адептики класичного методу вважають, що всі силікони дають тимчасовий ефект і накопичуються у волоссі, через що волосся гірше, і їх блиск тимчасово. Якщо вони видаляються, то достатньо, щоб пройти тимчасові незручності, а через деякий час отримати здорового блискучого волосся. Він не завжди працює. Іноді волосся настільки пошкоджено (наприклад, знебарвлення або фарбування), що без силіконів не може обійтися.

У цьому випадку краще вибрати кошти з водорозчинними силіконами. Наприклад, диметиконполіол, PEG модифікований диметикон або частково розчинний у воді (амодиметикон). Вони прекрасно змиваються з навіть заплутаними шампунами. Але чистий диметикон, кокос і мінеральне масло краще виключає.

Головне, що створює Кудрі без кучерів (у кгм)

 • Для красивого Кудрі, вам потрібно мінімум травматичного впливу на волосся та максимальний зволожуючий: вода, вода та вода знову. Всі дії спрямовані на першу, щоб максимізувати вологість до завивки, а потім зберегти його там.
 • Однак є один “але”: необхідно запобігти знеціненню вологи. З часом він може бути занадто багато у завитках, і вони почнуть обертатися.

Білок для Кудрі

Білки в продуктах для волосся висушують їх і дозволяють зробити згорнут. У композиціях вони зазвичай відзначаються як кератин, пшеничний білок, шовковий білок. На початкових стадіях кгм, коли волосся, як правило, не відновлюється, їх використання теж.

Фактори, що впливають на кучері

Тип завитка не впливає на відбір догляду, етапів і коштів буде приблизно однаковим. Ви не зможете покрутити завиток сильніше, ніж він закладений у своїй структурі. Але товщина волосся, пористість та їх стан впливає. Також впливає на вологість навколишнього повітря. чим вище, тим краще стримує волосся.

Не забувайте, що на вашій голові є декілька типів завитків. це нормально.

Спробуйте “Метод кучерявої дівчини” і довести з вашим прикладом, який завиток без завиток є реальним!

Сьогодні про “кучерявий метод”, детально, крок за кроком, з описом та фотографіями.

І це те, що ми отримуємо внаслідок небажаних маніпуляцій

Коли я тільки почав “кучерявий метод”, я навіть не думав, що я міг би отримати такий кучерявий результат)

Я відразу хочу сказати, що “кучерявий метод”. Випадок практики, тим частіше робить, тим краще виявляється.

Моє волосся, спочатку, без стилю, фен і теля. не прямий і не хвилястий) щось між. Зазвичай за допомогою розрахунку, а іноді і фен. Я отримую прямі волосся без багато зусиль.

Підготовка до кучерявого методу починається з прокалювання волосся перед промиванням (я можу сказати, що така підготовка повинна починатися до будь-якого миття голови), щоб подальші дії будуть легше для нас.

Але зараз перейдіть до найцікавіших.

У процесі промивання шампуню, вниз головою, під струменем води, пальці, я починаю розгадати ваше волосся, (нам потрібен цей метод, для подальшого хорошого кондиціонування повітря), щоб розгадати всі мікро вузли, які можуть утворювати Наше волосся.

Промивають голову шампуню, вузли розгорнулися, вода з волосся трохи.

Після цього ми починаємо застосовувати бальзам.

Який бальзам/кондиціонер краще використовувати?

Я беру той, який не підвищує волосся, оскільки волосся буде важко зберегти наші кучері, якщо інструмент буде дуже вагомим. Особливо це стосується важких, хвилеподібних волосся, не дуже сходження. (Я використовував це.)

Ми вводимо долоню бальзаму, і починаємо поширювати його про волосся.

Цей елемент підходить не тільки для кучерявого методу.⬇️

Пальми з бальзамом, ми обсуджуємо кожну нитку, для рівномірного розподілу засобів, ми читаємо кожну нитку до пальців, так що засіб для всіх волосся:

Ви можете додати бальзам, якщо недостатньо, але це також не дозволяється, щоб це краплина з волосся, це надзвичайно марне споживання продукту.

Волосся ковзання означає, що інструмент хороший і рівномірно розподілений про всі волосся.

Іноді для хорошого розповсюдження я використовую дискурс (якщо ви добре відпущені бальзами з пальцями, це необов’язково).

Тепер один з найважливіших елементів кучерявого методу.

Ми починаємо плювати (стиснути) з волоссям руками, а додаючи воду.

Тобто, ми стискаємо нитку, то ми беремо воду в долоні і знову стискаємо Strand.

Це дає волосся, що найбільш хвиляста структура, і найголовніше, зволожує волосся (це дуже важливо для кучерявих волосся, оскільки їм потрібно більше залишатися по відношенню):

В результаті, волосся набуває, що найбільш хрустке (хвилясте) форма:

Тримайте бальзам на волоссі від 5 до 10 хвилин, протягом якого він повністю впорається з його функцією (якщо певний час не вказано на упаковці).

Перейти до процесу промивання.

У процесі промивання, це також важливо для нас, щоб не втратити наших кучерявих та продовжувати зволожувати волосся.

Існує хороший спосіб промивання з будь-яким контейнером, наприклад, басейном. Налийте воду в нього, тримайте волосся над басейном, ми набираємо воду, а рухи мазків починають промивати бальзам. Кожного разу додавання води з басейну в долоню. Вони забили, фрезерували, вони все ще забили воду, звільнили, поки ми не обманюємо бальзам з волоссям.

(У кучерявому методі не допускається повне промивання бальзаму, оскільки воно допомагає волоссю, щоб тримати правильну форму і бути змоченим.)

Або без басейну, просто за допомогою душі так само: вони забивали в долоні води, доїлив її волосся, вони запустили, звільнили і т.D.:

Після того, як ми вимивали бальзам, необхідно ретельно чистити воду, в тому ж місці найбільш хребет. Як тільки волосся добре натискається, ми можемо перейти до застосування стильних агентів.

Я буду використовувати найпростіший гель, сильна фіксація від тафта (чоловіча лінія, що було на полиці у ванній кімнаті)), що напрочуд не поступається ще більш професійним та дорогим засобам для укладання.

Я починаю розподіляти гель для волосся. Метод називається “молитва руками” або “ручної молитви”:

Потім хворого волосся (як у пункті 3). Як результат, волосся набуває і навіть краще фіксується в фігурній формі:

Щоб зробити це, вам потрібно обернути волосся в тканину. Найкраще для флеш-рушника або шовкового тюрбана. Для відсутності тих, ви можете використовувати бавовняну футболку, я просто буду використовувати його.

Важливо, не використовуйте важкі рушники для ванни, інакше наш весь спосіб перейде до насоса).

Укладання дифузора волосся.Супер замки. Завитки на прямі волосся. Урок 7

Я закладаю футболку і укладання волосся всередині. Я поклав це, тобто я поклав поради, а на вершину покласти решту вашого волосся:

Виправити тюрбан на голову, щоб волосся не випало з неї, не рухалося, не змінив їх розташування, поки вони всередині.

READ  Як випрямити волосся з феном вдома

Я тримаю не більше ніж п’ятнадцять хвилин, тому що протягом цього часу додатковий час вологи поглинає. І пити.

В ідеалі, потрібно використовувати фен з дифузором. Це найбільш ефективний метод сушіння кучерявого методу.

Укладання дифузора волосся.Супер замки. Завитки на прямі волосся. Урок 7

Але ми проаналізуємо два варіанти для сушіння, як з дифузорою, так і без.

Ми поклали нитку в миску дифузора, нахиляємося до моєї голови і сухий. Під час сушіння ниток, дифузор повинен стояти нерухомо. Суха одна нитка, перейдіть до іншого. Покладіть дифузор в миску, нахиляйте дизайн до голови, фіксується, крапля, сухий. І так пройти через всю голову.

Метод номер два. без дифузора.

Я практикую цей метод без дифузора, але принцип однаковий:

Ми беремо Strand, стискаємо це, привести до голови, тримайте нерухомий і керує феном, ось що шлях:

І, таким чином, ми йдемо через всю голову, аж до висушування волосся.

Коли ми повністю висушили голову, так чи інакше, ми звернемося до останнього етапу.

Ми розділяємо звичай.

Каста. Це плівка, яка утворюється на волоссі від стильних агентів. Він повинен бути “зламаним”, щоб волосся не виглядало як бурульки, не було ефекту вологого волосся, а волосся виглядало природним.

Для цього ми починаємо долоню в кореневій зоні і трохи “рухатися” там волосся. Ми йдемо через всю зону смаження.

Не використовуйте Осман. У кучерявому методі ми використовуємо кальцинацію, лише на етапі видалення волосся перед пранням, далі ми більше не потребуємо цього. Кучерявий метод не означає кальцину, оскільки це призведе до флеш волосся, і якщо волосся не є хрустким, і хвилястим. Це зовсім не їх випрямлення.

І тепер довгоочікувані результати:

І ще одна фотоката для порівняння до/після:

Такі кучері у мене було три дні, до наступного миття волосся)

Оновити стрижку вранці, після сну, достатньо просто почати пальці в кореневу зону, а трохи «перемістити волосся» від коренів, як у пункті 6, де ми розбили касту.

Так, цей метод займає більше часу, ніж звичайна кладка, але я вважаю цей метод просто знайти, для фігурного, кучерявого та хвилеподібного волосся)

До речі, я використовував лише один стильний агент, ви можете використовувати більше (різні гелі, креми та інші фіксації та зволожуючі засоби, якщо ваше волосся вимагає. Тут ви можете експериментувати)

І я вирішив розповісти вам свою історію волосся, якщо я можу це сказати, я маю щось сказати, показати та порадити.

Можливо, з тим, що моє волосся само собою дуже добре, так, є деякі нюанси, але взагалі немає ніякої глобальної проблеми.

Мої жирні коріння і за відсутності допоміжного догляду, сушать на підказках

Волосся не пофарбовані, ніколи не піднялися, вони ніколи не змогли мити. І все-таки вони досить тонкі, вони не мають обсягу, і вони дуже заплутані, залишаючи.

Моє головне правило в догляду за волоссям не шкодить і без фанатизму. Я зробив маску PEP, але давно, коли він був на піку “Мода” Мені не сподобалося. Випікати, дискомфорт, потрібно зробити це все. Найбільш ефективним, це залишає своє волосся окремо)

Моя максимальна довжина була такою, що мені не подобалося, що волосся плутали, що поради виглядають погано, що вони виглядали знеприятно, і хвіст не пішов до мене, не завжди хвости.

Але взагалі, вид не боявся, вони не спалюються, інтерес 80 волосся і взагалі не приймаються, це так.На очах, але я хотів змінити, я хотів відчуття легкості, оновлень

І я вирішив, як скоротити довжину.

Так) ні, не шкодує шкодувати? Довжина, яка ближче до порад, виглядає як хвіст щура? Довжина, яка плутає удар з вітру? Я відчував таке полегшення, поради стали настільки щільними, живими, подивилися на волосся акуратно навіть бути вільними, не заплуталися і розсудилися після того, як вітер стало набагато легше, ніж довжина до хвостової кістки.

Прийшов додому і задоволений змив їх, пережив задоволення від того, який вид життя, блискучий після гарного догляду та маски.

Ах да.Тоді я зробив ще один подовжений ебать себе, мені сподобався той факт, що він додає об’єм без спеціальної моркви, промивають волосся і сушать на круглому охолодженні, це том!), І він не падає протягом дня. Не.брехня, том може бути меншим, але не критичним!

Я любив скрутити волосся на залізо, на іншому моє волосся виглядало таким чином

Milot) Мені подобається, як це виглядає в поєднанні з щокою, перетворюйте волосся на залізо. немає нічого легше, повірте мені! Для цього вам не потрібна марка з двохсот! Він більше 6 років. Як ви бачите, завиток отримують гідні та волосся на місці.

Кучері з витягнутою вибухом.

Це найкраще, моя улюблена шахта, але багато улюблених Джанк. Я абсолютно не любив. Можливо, це дешевше, але зуби вставляються до порушення через півроку, а також це часто розбиває, ручка тріщин, наприклад, як я. Сумнівні заощадження. Мій курний рік, і вона схожа на нову! Обожнювати!

Але Джанк, звичайно, не зіпсував волосся.)

Я мав каскад на пару років тому, мій власний вдома. Потім волосся може виглядати добре, але ось поради.Подивіться на цей рядок хвіст на самому дні. Бр)

До речі, абсолютно не рахуючи на результат, мені дуже сподобався цей бальзам для волосся в дуже незвичному форматі. Після нього поради виглядають акуратно, один один до одного і щільного.

Не вірте, але мені дуже сподобалося, як моє волосся виглядає після найкоротших шамів з лавандами.біля постійного шампуню або нічого, крім чистих, так що ви можете висушити волосся.

Я б порадив вас мати два. У мене є два шампуні, один м’якший, інший рано)

До речі, я спробував сенсаційну серію з ангела, мені це сподобалося, але я не скажу, що вау! Запах дуже швидко втомився, я все ще пам’ятаю його, sooo дратує його аромат (

Дуже м’який шампунь, полоскання навіть з другого часу не так добре, щоб відчувати себе свіжим на шкірі голови) бальзам пом’якшує дуже добре.

Любив серію “Health Control” з Estelle, несподівано сподобалося! Шампунь ідеально підходить для кожного дня, але, як я вже написав, у мене є альтернативні, і для чергування у мене є цей він краще промитий волоссям.

В принципі, на даний момент у моєму догляді немає нічого, без чого я не міг би жити і день! Все змінюється, я намагаюся новий і рідко, коли повторюю.

Нудьга!Однак я повторив серію матриць Hydrasource для цього вогню! І шовкова інфузія з Чи є бомба!Загалом, як ви бачите, матриця моя любов! Я не тільки підходить для цієї серії.

Шампунь з цієї серії ідеально очищає волосся, неймовірно смачні запахи, не висихає довжину, кондиціонер товстий, як маска, чудові зволожуючі, підвищує довжину, повторюється і повторить! Це було б постійно, але волосся починає звикати і приємно (

Але ця серія правильна! Хоча відновлення, але це було неможливо відновити на моєму волоссі, я думаю, що це бомба для роз’ясненого волосся

Особливо маска, я повторюю це, безумовно. Маски. це лише 150 мл, але це економічно, і я не застосовується не за всю довжину вуха, а поради, а для сантиметрів 3 вище. Добре зволожує, пом’якшує, гладке волосся, робоча маска з oppofi, спробуйте, якщо ви шукаєте щось гідне.

Але ця серія хеска повністю суперечлива. Шампунь я викликав алергію, свербіж, лупи. Але кондиціонер дуже потужний, відмінне волосся привіт, вага, які потребують такого результату, виглядає!

Вам доведеться повірити мені за слово, я мав це, 250 мл пляшки, відмінна маска, волосся потім гладко, легко розраховується, це ідеально, це чудово, підказки живі, пастка, довжина зволожується.

Я купив це, я зрозумів, що я повторив, і коли вона закінчилася, я не знайшов його в магазині, видаленим з виробництва? Я не знаю, що це було, але вона повернулася в 1000 мл обсягу! Ми повинні взяти.

Я також люблю кокосове масло! Дуже! Це з Шпівак шик! Упаковка катувала, вибачте за вигляд) на моєму волосся кокосове масло дуже сприятливе. Це життя для тих, хто не хоче витрачати або шукати маски, купуйте кокосове масло, і ви будете щасливі! Застосувати довгу ніч або пару годин до миття, ви можете зробити маску з декількох масел, наприклад:

Я не нехтую і пілінг за шкіру голови, це цілком гідно, я не можу знайти у великій кількості, це? Ця трубка становить лише 15 мл.

Вам потрібно застосувати його після промивання волосся, для зондів, масажу, тримайте пару хвилин і змити

Це особливо вірно влітку, для людей, як я, що швидко володіє головою, тому що цей пілінг освіжає дуже добре, охолоджує шкіру голови

Застосувати завдяки відстані до носа дуже зручно, для зразків

Потім масаж, пілінг дуже легко розповсюджувати, я не скажу, що вам потрібно багато грошей, ні. На мокрих коріння ковзає і поширюються штраф, я знижую свою голову і починаю масажувати подушки.

Uhhh, охолодження дуже добре! Мити його дуже просто. В ідеалі прохолодна вода.

На дотик вони м’якше, як шкіра голови.Приємна процедура, мені це подобається) Спробую, і ви. якийсь спа-центр вдома!

READ  Фен для стилю волосся з обертовою щіткою

І дуже бюджетний спа-центр) Цей засіб продається на WB та Ozone, тут є прямі посилання:

Інший ефективний і недорогий засіб, він від фіксації ціни!

Товстий перець масло, дійсно дуже товстий, щільний агент. Хес волосся ідеально. Це лише 55-77, щось подібне.

Состав: глицерин, миндальное масло, жожоба масло, сорбиновая кислота, бензиловый спирт, бензойная кислота, дегидроуксусную кислота, паюм, сафлоровое масло, репейное масло, перца красного экстракт, витамин a, кедрового ореха масло, плодов облепихи масло, экстракт Можжевельника, Tocopherol ( Вітамін Е)

Композиція відмінна! Інструмент працює, недорогий, що ще потрібно?)

Я завжди мав свій блиск, від природи, наприклад, це моє волосся 6 років тому, після процедури “гарячих ножиць” я любила!

До речі, помітив, як ця процедура вийшла з ринку.Можливо, звичайно, в деяких салонах це, але я не знайшов у своєму місті, в основному запропонував шліфувати, я не раджу! Хоча у мене немає досвіду, але, побачивши наслідки інших дівчат, доглядаючи за ними, стає зрозуміло, що ця процедура не для всіх. Подумайте про себе, ви очищаєте друкарську машинку, що стирчить поради, видаляючи та довжину, ви задоволені додому і в догляді, не змінюйте нічого на шляху, результат? Поради знову починають вирішувати, але ваше волосся, а точніше, поради вже узгоджуються, тобто вони стають ще рідшими, тоншими.

Найкращий спосіб вирощувати волосся. ✨

Я не переслідую мету, щоб виростити певну довжину, вони просто ростуть і все, найкращим способом вирощування волосся не торкається їх з точки зору.Не розрізайте їх часто! Всі ці поради a la “хочуть здорових порад? Оновлення скорочення кожної з половиною-два місяці “це така нісенітниця, добре, серйозно! Чому вирізати волосся, якщо вони знаходяться в ідеальному порядку, наприклад? Чому? Так, навіть якщо ви помітите пару порад насіння, це не є причиною запуску розрізу на 2-4 см, руйнуючи, тим самим довжина якого ви переслідуєте! Все до божевілля! Хочуть вирощувати волосся? Не пом’якшуйте їх. Виберіть хороший, підходящий догляд і все! Якщо ви хочете, якщо душа лежить до ампо, перець маски. тертя в коріння чогось там. будь ласка, але без фанатизму.

Навіть зараз, маючи не дуже довге волосся, є бажання їх розрізати.Але я не буду робити це, максимум пара погляду вилучить, що довжина була тут. І поради виконуються, і здається, що оновлення, оновлення

Моя улюблена маска вона дивовижна! Відгуки обличчя, навіть подруга сказала, що сміття, але я купив III це захоплення! Це так товстим і застосовується не укладання з волосся, але для досягнення кращого ефекту я поклав його на злегка висушене волосся, тобто я сам, загорнутий у рушник на пару хвилин, я очищаю рушником і нано.

Волосся після щільного, поради еластичні

Я не прагную рости якомога більше волосся, так, я хочу довше, ніж зараз, але є межа

Наприклад, без великих зусиль, точніше, взагалі, за відсутності мети вирощувати волосся, тут мій результат.

Таке волосся раніше, це січень 2021 року, я задоволений умовам волосся, навіть дуже. Я використовую звичайний шампунь, бальзам і спрей. Навіть нісенітниця в моєму догляді несумісні.

І це липня 2021 рік, і це незважаючи на те, що я висушив моє волосся, і волосся і залізо зробили стиль, випрямлені скрученими завитками.

Тепер я моє волосся щодня! Влітку, коли є тепло 30 моє волосся брудно кожен день.

Але нудно, чесно. Іноді пощастило і мій день.

Ні, це не шкідливо, це чудово для мого волосся та шкіри шкіри голови. Набагато більш шкідливим, щоб мити їх двічі на тиждень і ходити з волоссям, намагаючись перемістити волосся.Це фігня! Це не працює так! Здорові волосся = здорова шкіра голови та здорової шкіри голови = чиста шкіра! Не крабові пори, а не волосся, лежачі бурульки!

Все просто очистити, мити голову як забруднення волосся, коріння, нічого надприродного, не катувала шкіру голови, намагаючись перемістити його, чому?

Я знаю дівчину, яка має чудове волосся, використовує масовий ринок і волосся, укладене на залізо щодня, так само, як вони. кожен день. Так що все відносно і не може сказати, що залізо вбиває волосся. Не! Скоріше, це, якщо ваше волосся в жалюгідному стані і розтягується, як лялька, то, звичайно, пух, прасувало, а не ваші кращі друзі, щоб почати, займатися причиною такого стану волосся, зробити їх здоровими, Тільки тоді вирішити, чи хочете ви використовувати залізо, фен та інше. Хоча! Навіть занадто пористі волосся можуть бути настільки чудовими, щоб покласти на фену, що ви не можете здогадатися, що волосся в структурі недосконала!

Я давно кинув ідею вітчизняних масок з яйця, мед, молока, сметана і т.d тому що немає нічого кращого, ніж професійна маска, так, навіть загальна маска від маси може прийти, і це буде добре! Це не варто грошей бобіна, це міф, який хороший догляд. Не.Не так, звичайно, дорогий догляд може бути хорошим, але шампунь або маска взагалі не варто коштувати більше 1000-1500, щоб є гідний результат! Чому перекладати продукти, я не розумію.Це було актуальним під час наших СКОП, але не зараз!) Використовуйте достатку, що дає нам косметичні бренди. На будь-який смак і колір, на будь-якому кошельку ви можете знайти догляд!

До речі, він часто чує або читає такий міф, що для того, щоб волосся було здоровим і красивим, щоб зупинитися за допомогою фена, який вам потрібно висушити волосся натуральне.МАЯЧНЯ! І я просто маю свою точку зору.

Волосся, коли розсіювання набухає, стає м’яким, набагато сильніше, ризик, розтягування, розбиваючи, розбиваючи і т.D. А коли ви вимийте голову, турбуйте їх рушником, а потім йдіть з вологим волоссям, сидіти на дивані, чіпляючись за волоссям, торкніться їх про задню частину крісла, розрахунок є неточним, можливо, навіть дитина тягне їх і т.D ви втрачаєте їх набагато більше 15 хвилин сушіння фен! Ви самі не помічаєте, як кутикула для волосся пошкоджена з усіх цих маніпуляцій, які є незначними для вас, у порівнянні з тим, що вони роблять з волоссям.

Я вже мовчав про те, що багато падіння спати з вологим волоссям і зробити це постійну основу, а потім дивуватися, чому вони мають крихкі волосся і поради виглядають як солома.

Тепер уявіть. Ви були мої голову, тримав рушник близько 10-15 хвилин, зняв його, ретельно очистив волосся з обчисленням, я отримую вологим волоссям, так, вони ідеально струшуються бальзамом, а потім чудово розраховувались. Ви можете і пальці. І почати сушіння волосся з феном, що тримаючи фен, паралельним довжині, спрямовуючи струмінь повітря вниз, масштаби закривають, волосся стає гладким, слухняним, випрямленням. Принаймні, шахта випрямляється, але коли волосся сушать, природно потворює потворну хвилю повороту в цілому ще один просто. Волосся набагато краще, якщо ви висушуєте їх з феном, природно, не при високій потужності та температурі макіізму в той же час. Я суху з теплим, середньою повітрям у температурі, а в кінці холоду. Так, треба стояти і висушити волосся, так це час, але це варто.

Ну, ви погоджуєтеся, краще прямі, гладкі, закладені волосся, які сушили феном, а не довжиною фліп, чіпляючись у різних напрямках, наконечники сухали, що багато чого про це природність, якщо волосся буде плутати, потворний лягти, підніміться в різні напрямки, що приносять вам дискомфорт?

У мене є такий результат більше, ніж костюми! Волосся не було гірше, ніж фен. 100%

Навпаки, вони лежать слухняним, виглядають акуратно, випрямлятися.

Підсумовуючи, я можу сказати, що танці з бубном не є моїм. Найкраще вибрати хороший догляд, який не обов’язково має дорого! Наприклад, серія від Estelle для продажу на Wildderiz і. а також вартість Balzam. Звичайно, це необхідно і нісенітниця, візьміть те, що вам більше подобається, тепер є велика кількість крему, масла, спрей, сироватки, рідкі кристали та т.D

На даний момент моє волосся виглядає так, фото є найсвіжішим, сьогоднішнім. Фен сушили. Останній час я минулого літа, тобто рік тому. Це вони після шампуню, і маски, саме це найбільш товста ціна фіксації. Матриця не-самітка, вершкове краплі вершкового крапельного та хеска

Моє все це багатошаровий догляд, я мій головний шампунь, nano balsam, nano на вологих волосся-спрей-сироватках (іноді я змінюю продукцію самостійно, але я використовую правило від більш легкої консистенції до більш щільного)

Для повного очищення, сульфатний шампунь буде потрібно, але для підтримки завитків у майбутньому це повинно бути останній раз за допомогою агресивних сульфатів. Сульфат Шампунь також допоможе видалити мінеральні масла та воск, підготувати “Фонд” для подальшої роботи.

Вимийте діаграму на цьому етапі традиційним:

 • Видавати звичайну частину шампуню до долоні та набуху;
 • Передайте пінову масу на кореневу частину передвоєного волосся;
 • Масажні рухи проходять по всій поверхні черепа, особливо в місцях посиленого забруднення. заголовків, тимчасової зони, зони за вухами;
 • Мазок шампунь з великою кількістю води.