Як витягнути батареї з газової колонки

Водонагрівачі

Акумулятори газу

Силовий газовий водонагрівач Як змінити акумулятор-

Погані батареї. Акумулятор як спосіб замінити батареї. Нічні стовпці через джерело живлення. Причини швидкого потоку акумуляторів у газовій колонці: підвищена вологість у кімнаті. Особливо це стосується, якщо водонагрівач розташований у ванній кімнаті (встановлення газової колони у ванній кімнаті детально описана в цій статті). У цьому випадку система запалювання буде гіршою. Потрібно прискорити або встановити активну систему вентиляції. У газовій колонці акумулятори розташовані в нижньому правому куті тіла колонки. Вам потрібно розгортати або повернути прапорець там. Після вставлення нових батарей до місця, де. У газовій колонці акумулятори розташовані в нижньому правому куті тіла колонки. Вам потрібно розгортати або повернути прапорець там. Після вставлення нових батарей, де це необхідно, але не забудьте спостерігати полярність. Головне. правильно визначити причину, коли колонка не запалюється. Якщо газовий стовпець не вмикається, перевірте батареї. Вони могли звільнити. Зазвичай акумулятори з інтенсивним використанням достатньо місяців. Щоб зробити це, або замінити батареї новими або побити один одного, щоб укласти їх. Таким чином, додано контейнер. Встановіть та перевірте.

Clopets газу

Що робити, якщо газовий водонагрівач робить бавовни в процесі роботи, і його можна використовувати?

У випадку, якщо газова колонка робить бавовни під час роботи, треба негайно зателефонувати до майстрів. Це свідчення серйозних проблем у роботі та технічному стані обладнання. Ці відхилення можуть бути небезпечними, оскільки вони вивішують про можливість накопичення газу, що може спричинити вибух і пожежу. Щоб уникнути небезпечних непередбачених наслідків, не намагайтеся самостійно ремонтувати або перевіряти колонку. Довіряти своїй техніці наших професіоналів, і вони повернуть свій стовпчик у робочому стані.

Є кілька причин, які можуть викликати бавовна в процесі експлуатації газової колонки.

Автоматичний стовпчик має електроферент, який працює з електричного розряду. Він утворює іскри, який запалює газ на головному пальці. Цей іскри має відбутися між свічкою застібки та головним пальником. У разі виникнення шкідливих програм, воно може відбуватися наприкінці пальника або на дроту подачі на дні свічки, іскра з’являється не на своєму місці, а коли воно запалює газ, він має час накопичувати всередині камери згоряння, що викликає вигляд бавовни.

Автоматичні стовпці встановлюються такі акумулятори, такі як батареї. Коли вони сидять, то розряд на запалюваній свічці стає слабким, а постачання газу до пальника залишається незмінною. В результаті виникає сильна бавовна.

У випадку, коли забруднена безбожня Віка і забита з горінням та грязьовими продуктами, полум’я може бути слабко спалити або бути спрямованим від пальника. У цьому випадку вогонь не досягає камери згоряння, що провокує виникнення газової бавовни.

Поява бавовни може вказувати на відсутність належного регулярного обслуговування. Ця послуга складається з: ретельної перевірки, високоякісного очищення, профілактичної роботи, встановлення та налагодження всіх частин обладнання. З регулярним обслуговуванням, ваш стовпець триватимуть вас довгий час і безперервно без непотрібних проблем та фінансових витрат на ремонт.

Методи усунення побоювань та відхилень у стовпці

Проблема Що робити
Електричне обладнання працює неправильно Ви не можете використовувати газову колону. Необхідно закрити основний газовий кран, видалити батареї та зателефонуйте до майстрів.
Відсутність електричного вивантаження. Замініть старі акумулятори та увімкніть стовпчик: якщо протягом 3-4 секунд полум’я на пальника не з’явилася, вимкніть газопостачання крана до стовпця, витягніть батареї, зателефонуйте до спеціаліста.
Неправильний напрямок фітілу Використовуйте стовпчик заборонено. Необхідно перекрити газовий кран.У цьому випадку необхідно очистити прийомну групу. Цей вид роботи може здійснюватися лише професіоналом.

Ви можете зв’язатися з нами по телефону, через Messenger або залишити свою заявку на сайті.

витягнути, батареї, газової, колонка

Ми чекаємо вашого дзвінка з 09:00 до 22:00 щодня: 7 812 920 76 04

Ми вирішуємо будь-які бренди газових водонагрівачів у Санкт-Петербурзі, області та передмістях.

Як змінити батареї в газовій колонці?

Для того, щоб змінити батареї в газовій колонці, це необхідно, перш за все, щоб закрити водопостачання та газовий клапан. всі операції повинні бути виконані після водонагрівача. Елементи харчування в газових колонках Suxe Neva та Neva розташовані у крайньому правій куті справи. Подивіться на нижню частину пристрою та знайдіть пластиковий бокс.

Після того, як ви знайшли відсік, відкрийте його. Для цього поверніть прапорець, утримує кришку, 90 градусів проти годинникової стрілки.

Є два типи батарейних відсіків:

 • З кришкою на петлі. Батареї розташовані вертикально і забезпечені гнучкими пластмасовими засувками м. Акуратно відведіть їх убік та витягніть елементи живлення. Замініть їх на інші джерела живлення, які будуть закріплені на тих самих засувках. Після встановлення закрийте відсік і поверніть фіксуючий прапор проти годинникової стрілки.
 • З намальованим контейнером (наприклад, у моделях Neva Tranzit). Такі відсіки приховані всередині корпусу водонагрівача, лише одна стіна з засувкою видно знизу. У цьому випадку трохи клацніть на центрі дна, щоб клацнути. Потім контейнер потрапить у вашу руку. Нові джерела живлення розміщені у вікні, розташованому старше, і разом з нею вставлено назад до відсіку до характерного клацання. Важливо вставити боксувати ту ж сторону, що вона витягнута. Після цього запобіжний клапан перетворюється в протилежному напрямку.

У всіх моделях стовпців Neva та Neva LUX два батареї розміру “D” використовуються з напругою 1,5 В. Для більш довгого терміну роботи пристрою рекомендується встановити дорогі алкалоїдні моделі типу LR20 з більшою потужністю (див. Фото нижче).

Алкалоїдний акумулятор Доссел на 1.5 Volta

Використовувані акумулятори не можуть бути кинуті в простий сміття, вони повинні бути віднесені до особливого місця для подальшої обробки.

READ  Як скинути помилку E9 на котлі Bosch

Важливо дотримуватися полярності, інакше стовпець не буде запущений. Пам’ятайте, як стояли попередні батареї, або дивитися знаки на внутрішній стороні контейнера. Якщо немає полюсних позначень, то мінус визначається наявністю пружини на кришці або з внутрішньої сторони боксу.

Щоб перевірити, відкрити газовий клапан та водопостачання, увімкніть кран. Якщо всі операції проведені правильно, водонагрівач швидко запуститься, а індикатор розрядки перестане блимати.

Де знаходиться батарея BIOS

Елемент BIOS розташований у нижньому правому від материнської плати і виглядає як срібло диск діаметром 2 см.

У деяких випадках він може бути закріплений у горизонтальному або вертикальному пластиковому контейнері. Іноді акумулятор розміщується під джерелом живлення, а для того, щоб дістатися до нього, вам доведеться видалити модуль.

Якщо спеціальна акумулятор встановлюється замість літій-планшет, вам доведеться зв’язатися з сервісним центром, щоб замінити елемент.

Інші несправності нагрівачів

На додаток до перерахованих проблем, власники спікерів повинні мати справу з такими проблемами:

 • слабкий іскри, іноді ковзання окремих розрядів, газ не спалахнув;
 • Полегшення супроводжується важкою бавовною;
 • Після перекриття клапана, пальник DHW продовжує працювати, доки електромагнітна мережа не буде блокувати подачу палива через сильне нагрівання (командою датчика);
 • спонтанне запалювання після підключення до джерела живлення;
 • недостатнє опалення;
 • Вода тече з водонагрівача.

Рада щодо слабких скидів на електродах. Якщо батареї та контакти знаходяться в порядку, спробуйте очищення кінців електродів, відрегулюйте розрив між голками, а площину пальника (значення вказано в паспорті продукту). За відсутності результату, зателефонуйте майстром. швидше за все, причиною в імпульсному блоці.

Очищення виставлено шляхом запобігання кінця голки

Проблеми для виникнення іскрю, що генерують бавовна. газ має час накопичувати в камері згоряння, перш ніж утворюватися досить потужний розряд. Якщо іскри залишається слабким, суміш палива з повітрям зосереджено після досягнення високої концентрації, яка супроводжується мікроколом. Були випадки, коли бавовна пошкодила теплообмінник, порушені ущільнення та нормальний контакт у електричних ланцюгах датчиків.

Продовжуючи опалення після вимкнення води. досить небезпечна несправність. Якщо він збігається з відмовою датчика перегріву, парова фаза утворюється в теплообміннику, який може зламати мідні трубки та стільникові. Причина. співаючи стрижень “жаба”, яка відкриває газовий клапан. Як відремонтувати:

 • Зніміть водний модуль відповідно до представлених вище інструкцій.
 • Розбирайте “жабу”, видаліть пластикову пластину.
 • Посуньте гайку (або гвинт) у ліву половину мембранної камери, видаліть штовхач.
 • Змініть залози, очистіть всі деталі з рейду, включаючи весняний моностат (розташований на правій стороні “жаби” для мембрани).

Рекомендація. Перед монтажкою перевірте, наскільки вільними стрижнями всередині нових печаток. Деталі розбирання та ремонту стовпців див

Спонтанне запуск нагрівання без включення води. це наслідок толкача. Коли пальник пристрою не вимикається, і термостат спрацьовує, користувач тимчасово вимикає джерело живлення. Оскільки стрижень залишається натисканням, після відновлення джерела живлення колонка вмикається самостійно, без відкриття крана ДГВ. Метод “лікування” описаний вище.

Газ Calonon Neva 5611 Заміна заміни акумулятора

Причиною слабкого опалення є загальним забрудненням основних елементів одиниці. теплообмінника та пальника. Колонка повинна бути повністю розібрана і збережена, така робота краще довіряти майстер. У випадку перебільшення та витоку, теплообмінна одиниця повинна бути вилучена та висока якість, вона не завжди можна виконувати вдома.

Ви також можете живити стовпчик від джерела живлення. Плюс такого поліпшення будуть незалежними від батарей. Відповідно, мінус буде залежати від електрики. якщо електрика вимикається, то гаряча вода не буде. Але, якщо ви робите все акуратно, ви іноді можете перейти на батареї, якщо це необхідно.

Ось покрокова інструкція, як це зробити:

 • Два батареї дають напругу в 3 вольт. Тому ви повинні придбати джерело живлення за допомогою таких характеристик: 220 вольт на вході, 3 вольт на виході, з поточною потужністю 500 міліам. Ми також купуємо роз’єм 2 PAP Mom.
 • Видаліть корпус з колонки та від’єднайте дроти від відсіку акумулятора (зазвичай це прямо внизу). Зазвичай вони різні кольори, де червоний означає плюс, але синій мінус. Якщо колір дротів однаковий, подивіться всередину відсіку батареї їх полярність і позначте маркер.
 • Вимкніть вилку з джерела живлення та припою роз’єми “тата-мама” роз’єми. Ми визначаємо полярність за допомогою тестера. Для цього, демонструє свій режим вимірювання напруги. Якщо значення є позитивним, це означає, що полярність проводів відповідає полярності зонда.
 • Залишається підключення джерела живлення та стовпців. Доцільно вимкнути джерело живлення від виходу.

Подивіться, як на відео, людина перейшла динамік від акумулятора на блок живлення:

І дивитися друге відео для повного розуміння:

Якщо електрика вимкнена, переставляйте термінали від дротів живлення до батарейного відсіку.

Проблема з водою

Часто колонка не запалюється, коли вода вмикається через зменшення потоку води. З такою несправною функцією в крані, водяний струмінь, коли увімкнено, дуже тонкий, слабкий. Виникає почуття, що газова колонка на вигляд несправна. Це відбувається абсолютно з будь-яких брендів: Нева, Оазис, Бос (Bosch).

Зниження потоку води може виникнути:

Різкова втрата працездатності газової колони може відбутися через вуличні роботи. У цей час можна відремонтувати вуличне водопостачання. Відповідно, загальний тиск холодної води різко скорочується скрізь. Власник легко може пропустити цей момент і шукати причину у газовій колонці, переглядати його. Причина лежить на поверхні, і людина плутає і шукає його у повністю друзі.

Також тиск води в газовій водонагрівачі може поступово зменшуватися через забруднення банального повітря, призначеного для змішувача. Для усунення причини вини, пов’язаної з аератором у самому кран, необхідно видалити його і чистити.

Це типовий аератор, який встановлюється на змішувачі. Спробуйте очистити його

Власники, що мають сітчастий фільтр на вході, також не повинні забувати про це і періодично чистити.

Фільтр грубого очищення. Він встановлюється на постачання холодної води в колонці. Очистити його

Фільтр-колбу також може викликати поступове зниження тиску води в газовій колонці. Ми не повинні забувати про це, і, насамперед,, щоб газовий стовпчик не запалюється, зверніть увагу на це. Якщо ви пропустите причину, яка лежить на поверхні, існує ризик інвестування грошей на непотрібну діагностику або ремонт газової колонки. Ремонт та діагностика газової колони, у цьому випадку, не підходять.

READ  Як увімкнути нагрівання на котлі Buderus

Два фільтри для очищення води в колбах. Може забити, як вони

Існує ще одна справа, пов’язана з відсутністю тиску води, коли включений газовий водонагрівач. Це відбувається через закупорювання механічного шлангу. У шлаку знайшли шкалу, і вона заблокувала шлях води. Окало може йти з теплообмінника.

У газовій колонці є два регулятори. Один несе відповідальність за регулювання сили полум’я, другий відповідає за регулювання потоку води. Менша позиція займає регулятор, швидкість колони при меншому тиску.

Колонка заміни китайської батареї

Системи опалення країни та заміських будинків. Котли, газові динаміки, водонагрівачі. Ремонт, обслуговування, експлуатація. Рекомендації встановлення та встановлення.

Питання: з’явилася проблема з газовою колоною. Він працював чесно десь протягом 4 років, і тепер почав вишивати. Працює з батарей (відкрив кран і вперед). При відкритті крана, іскра однорідна, але постачання газу, мабуть, немає. Якщо ви акуратно стукаєте щось у монтажниках (які йдуть нижче) газопостачання або гаряча вода, а також холодно, починає працювати нормально. Рятує на 3-5 днів. Я розумію, що з нашої занадто м’якої води десь закис. Я хочу розібратися і чистити все. Сам питання, який вузол потрібно розібрати і виправити?

Відповідь: розбирайте вузол включення гідравлічного газу. Розташовані внизу в центрі стовпця. Газова частина не торкається, це 99% нічого. Я б порадив вам запустити заміну акумулятора. Часто їх напруга недостатньо для відкриття газових клапанів. Там можуть бути два недоліки: закис стрижня (змащування, очищення металу, але не очистити гумку, через яку стрижень проходить), мембрана розтягується або вибухнуть. Тільки заміна.

Запитання: Газова колонка Вектор. Працював 5 років, потім протягом 3 днів почав виходити, потім зупинився, щоб зцілити. Видаляють корпус, отвір спалюється в теплообміннику. Помістіть той же новий, колонка не запалюється. Батареї нових, тиск води хороший. При відкритті води працює режим, мікросхема блокується, реле газового клапана не працює. Як відкрити газовий клапан (три дроти: червоно-жовто-чорний). Чи можна не включати колонку через низький тиск газу?

Відповідь: елементарний, але це трапляється частіше. Забув відкрити газовий кран. Відкритий не повністю газовий клапан (це необхідно до 90 градусів. не більше, не менше). Використовується GP з надмірним вирівнюванням, або покладіть прокладку з невеликим проходом. “Правильний” прохід у вузькому місці газу GP (у пристосуванні; і так, щоб прокладка не перемішалася). не менше 13 мм.

Питання: у мене є газовий стовпчик Vektor Star ISQ 9001 Одного разу просто перестав включити: Я думав, що батареї, ні! У всякому разі, не спалюючи її більше 8 років, ніколи не падає, але тут ні кліки, нічого, тиша, як ніби не пов’язане. Скажи мені що робити?

витягнути, батареї, газової, колонка

Відповідь: Дивіться мембрану. Далі. окислення. Від блоку акумулятора та проводу / роз’ємів / мікрофотографії.

Q: Водонагрівач Vector Eco 5 місяців у роботі зупинився горіння, акумулятори нормально? Що може?

Відповідь: Все може бути. Відповідно до мембрани. Якщо при відкритті води, пластина відходить від міріри. Мембрана Чек. Шукайте поганий контакт у мiсків / дротах / батареях. У нижній частині стовпця перемикається? Або вимкнено або відмовляється (слабке посилання), ви можете видалити, всередині є роз’єми, які можуть бути пов’язані один з одним.

Питання: Коли гаряча вода увімкнена, вона починає підняти реєстр, а газ не відкривається, але якщо ви відкриваєте гори. Вода на повну, тоді газ все ще відкриває, а потім можна зменшити воду. все працює. Як це може бути пов’язане один з одним? Я думав, що, якщо мікросхеми та сопло починає натискати, отже, тиск води достатньо, а газ повинен відкриватися одночасно? Батареї змінилися. не допомогло. Водонагрівач газового потоку JSD 20-W до цього працював протягом 1,5 років, дивно почався після заміни водно-газового вузла. Я хочу перевірити роботу E / M клапана, але є три проводки з нього. Які кормові страви я не знаю.

Відповідь: Клапан перевіряє дуже легко, годуйте 3 вольт на ньому, для тих проводів, для яких він іде зараз. Він прикріплений до двох гвинтів, можна видалити, для візуального спостереження роботи. Просто не забувайте про газовий кран, щоб закрити до цього. Вимкнути роз’єм і виміряти все, що хоче. До речі, відкривається не тільки електромагнітний газовий клапан, але все ще дублюється механічно, стрижень відкриває інший клапан, він всередині газового блоку. До цього можна досягти, викрутіть два гвинти, що з’єднують газовий блок з водою. Але є причина дуже і дуже рідко. Почніть з електромагнітного клапана.

Q: Vektor JSD20-3 газовий стовп у 4-му році. Кілька днів тому я почав викупити. Запалюється тільки тоді, коли вода винайдена на колонці. Потім він почав виходити під час роботи. Регулятор води майже до кінця до право повинен був відкрутити. У цьому випадку тиск на мережу є нормальним. Колапс з водонагрівача протягом 2 балів.

Почав світитися тільки тоді, коли ви насолоджуєтеся довгим пунктом. Фільтрувальна сітка очищена. Я думав, що змішувач стався. Від’єднаний лайнер гарячої води до змішувача. У цьому випадку запалюється і працює добре. Правда, з збільшенням потоку води через колону, я все ще прагну вийти. Змішувач перевірив, все нормально. За хвилину через ними літрів 10 з колони легко проходить. Що вона потребує? Грішити самостійно на мембрані.

Відповідь: Швидше за все, потрібно замінити мембрану (цілком можливо, але розтягнута). І чистий і розмазати стрижень.

Питання: Допоможіть схемі або дошку для ремонту вектора газової колони. Дисплей постійно. Водонагрівач запалюється лише тоді, коли акумулятор вимикається / увімкнено.

Відповідь: у стовпці є мікро кнопка. Коли ви знімаєте корпус, він знаходиться в середині перед вами відразу. Проблема в Ней. Надішліть тарілку, то це. Натискає або потрібно замінити стрижень, який керує механізмом на кнопці.

Питання: Я встановив вектор газової колони на кухні. Я включаю газ, вода тече до повного, потім до половини ми зменшуємо струмінь. це працює, полум’я також зменшується, все добре. Але якщо я хочу, щоб покласти потік як мінімум, вода нагрівається до 75s десь і тупо відрізають колонку. Щось не добре, що робити. змінити пристрій?

READ  З сильним вітром, газовим котлом

Відповідь: Швидше за все, справа перебуває у невідповідності тиску розрахованого для газу та тиску вашої системи. Тобто водонагрівач працює у режимі високої потужності. Це не є добре. Що можна зробити. відрегулюйте газовий клапан, це питання саме в ньому. Якщо це регулюється, це означає, що тиск і температура можуть бути зроблені, як це повинно бути зроблено.

Питання: є газова колонка. Векторний JSD 20W, запалює час з 5-6-го. Після 15-20 хвилин роботи виходить. Хто зіткнувся з такою проблемою? Які рішення?

Відповідь: перевірте підписку стовпця, коли вікно відкриється. Тому що повітря на кухні потрапляє через повітряний канал, розташований на тій же висоті, як і димохід. на даху. Якщо при відкритті Windows, він також виходить, то вам потрібно змінити елемент керування.

Питання: скажіть мені, що у мене є така проблема: коли вода вимкнена, сама стовпець запалюється, температура зростає і не вимикається (батареї доводилося видалити) Вставте батареї назад (я не включаю воду ) Колонка світиться, що робити?

Відповідь: Або мікросвіт закривається, або розбилася мембрана. Контактні фахівці.

Питання: як зробити це. Магнітний клапан та цей механічний клапан, відкритий одночасно? Я маю на увазі налаштувати механіку, а не мікросхему? А потім я, здається, електронною поштою. Магнітний клапан відкривається раніше, ніж механічний.

Відповідь: Алгоритм роботи: При відкритті крана мембрани GW. Блок починається і рухає запас води. Блок. Стрижень відкриває газовий клапан на пальника і одночасно закриває мікроперемикач. Струм йде до блоку керування. Далі випливає іскрове розряд протягом 7 секунд. 2-4 секунди, сигнал на електромагнітному газовому клапані. Відкривається клапан. Коли з’являється полум’я, іспається. Перевірте водяний блок і момент включення мікросхеми. Перевірте всі контакти.

ПИТАННЯ: У мене є газові поточні водні нагрівачі, витрати на більш ніж 3 роки, і не було проблем. Тільки нещодавно, коли вони почали показувати розрядку акумулятора так і зупинилися. Коли я згинаю тарілку на MKV. Що світиться. Я думав, в батареях я змінив батареї Camelion я також мав той же рік, а місяць, і вона все ще перестала включити.

Відповідь: якщо немає запалювання: нові батареї, тиск води; потрібно перевірити роботу мікроперемикача. Для цього ми видаляємо корпус: витягніть 3 ручки, внизу під стовпцем, ми відкрутіть 2 гвинти: вліво і вправо. Витягніть нижні стовпці на себе на 2-3 см і підніміть кришку до виходу з шпильок у верхній частині. Корпус видаляється. У центрі внизу є мікроком. Перемикач води випускається важелем, і повинен вийти з укладеного стану, якщо він не залишає, допомагає викрутці і мазнути масло. Rosihig пішов.

Питання: Встановлення газової колони Vector Eco JSD 20-1, сьогодні він починає капати звідки, де ми не знаємо, хто може і зрозуміти, як сказати мені, що щось подібне, як це не зрозуміло, вчора все було добре, сьогодні крапель.

Відповідь: Перевірте прокладки лише двох гвинтів, щоб відкрутити!

Питання: Я був встановлений у встановленні газової колони Vektor JDS 20-2, і я з нею. З слабким потоком нагріває воду до 45-50 градусів. Газовий корм (ручка регулятора) становить мінімум. Що робити. Я не роблю розум. Є поради?

Відповідь: Перед стовпчиком на газовій трубі є кран для покриття газу. Тут вони повільно і зменшуються до бажаної температури.

Питання: встановлений водонагрівач Vektor Lux Eco JSD202 тиск води відмінно, але температура на дисплеї показана 58 градусів, а вода тече як річка. В чому може бути проблема?

Відповідь: Зніміть корпус за стовпцем, є чорна мікроперемикача, для нього підходять три дроти. Червоний, зелений, жовтий, він знаходиться між двома регуляторами газу та води. Якщо ви виглядаєте ближче, на добре вимикач, то, коли вода застосовується до вимикача, і PJES спрацьовує, і стовпець увімкнено, але він буде дуже натискає перемикач, а отже, тиск води Не вистачає, він включить його, пластина на перемикачі повинна бути запущена до цих пори, коли перемикач починає працювати над потоком води. Але перед цією роботою ви закриваєте газ, просто подивіться, як це буде з роботою песю з відкриттям крана.

Питання: скажіть, яка проблема. При відкритті крана гір. Вода не іскриється розряд, пристрій не включається, акумулятори хороші.

Відповідь: З урахуванням здоров’я мембрани, контакти, а якщо стрижень не є закис (ви можете перевірити в кронштейні. При відкритті крана, кронштейн відкриває зв’язок між мікроперемикачами, при закритті крана, він рухається у своє місце). Змінити мікросвіт.

Видалення акумуляторів на газовій колонці. Видалення акумуляторів на газовій водонагрівачі.

Питання: встановлення водонагрівача. Працює з повітряного газу.4 місяці проблем не було. Потім газ зупинив освітлення. Зміни батареї, нуль. Очищений ефект вхідного фільтра те ж саме. Клацання батареї йдуть, але запалювання газу не є. Тиск газу хороший, вода теж, а вода не нагрівається. Що робити? Різак з вихлопною трубою. Твоє в трубі теж.

Питання: Встановлення водопровідного нагрівача Vektor Gas, без вихлопної труби. Нічого, але коли вода увімкнена, електромобіл негайно спрацьовує і не перестає працювати, а через деякий час виникає відключення електричного запалювання в той же час стовпчик. Води гарячі, відповідно, надзвичайно мало. Всього часу горіння до 30 секунд. В чому причина?

Відповідь: Відкрийте колонку. Перед вами буде два п’єзорока, один датчик полум’я. Датчик полум’я довший, очистіть його блиском з блиском та правильним контактом.

Питання: скажи мені, чому вода погана через нагрівач, до її хорошого тиску, але невеликий струмінь води вичерпується з водонагрівача.