Як витягнути лоток для пральної машини Indesit

Пральні машини

Як витягнути запасні частини та предмети з пральної машини

Застряг між барабаном і пральною машиною танка, це може спричинити серйозне поломку. Забутий у кишенях монет, штифтів та інших незначних предметів без великої складності може виводити ваші побутові прилади. Дуже важливо помітити проблему, яка викликала та справу з її ліквідацією.

Але як визначити, що сторонний предмет присутній між барабаном і баком? Під відпал, неприємні звуки тертя металу на метал буде почути. Почнемо, ви можете перевірити стан зливного фільтра та видалити з там монет, кнопок та інших незначних елементів. Очистіть пральну машину від застрядових предметів, не зовсім складно, потрібно знати основні правила розбирання конкретної запасної частини побутового приладу.

Мені потрібно очистити контейнер?

Ретельна експлуатація та правильна догляд важливі для будь-якої техніки. Автомобілі машини. без винятку. Тільки підлягає рекомендаціям виробника та регулярного прибирання триватиме довго.

Порожній лоток. не найважливіша частина апарату. Очищення дозатора не обов’язково. Так багато користувачів думають. Вони впевнені, що сильний тиск води, коли програма запускає програму якісно прання. Це не так. Майже завжди залишки оселилися на стінах танка. Є дві причини:

 • Низькоякісний порошок (що гірше миючий засіб, тим більша його кількість залишиться на стінках).
 • Слабкий тиск води в підрізі часом збільшує ймовірність поганого вимивання контейнера.

Відбілювачі та кондиціонери для кювети – справжнє зло. Така хімія осідає на бокових стінках лотка у вигляді липкого та слизького фільму, який з часом затвердіє.

Це призводить до засмічення. Вони можуть спричинити поломку та вихід техніки з ладу.

Якщо трапляється серйозна розбивка, а майстрів скаже, що причиною цього є забруднення контейнера для миючого засобу, він буде дуже розчаровує і дратує.

Важливо з’ясувати, як правильно очистити порошкове відсік, а також відмивання кювету?

Ніж прибирання?

Що означає, що краще використовувати очищення порошкового контейнера, щоб бути швидко та ефективним? Сьогодні пропонується багато фабричних складів, що дозволяють упорядкувати не тільки порошкоприймач, а й основні вузли прання. Уявіть собі огляд найпопулярніших побутових хімічних речовин для боротьби з забрудненням.

 • Frichch Activ. Управляти. Ідеально підходить для збиткового забрудненого церону.
 • Доктор трубчастий нагрівач. Він використовується для очищення та контейнера для порошку, а пральна машина цілком. Може бути використаний з слабким і сильним забрудненням.
 • Засоби від виробника Південного корейського. Видаліть не один дозатор, а додатково, шланги та форсунки.

Як витягнути лоток для прання порошку з пральної машини інді. Як мити лоток

Якщо ви хочете засмутити контейнер для порошку, ви можете “спробувати” хімію більш агресивно. Вода не буде виливатися в машину, тому композиції, призначені для очищення сантехніки. Ми говоримо про “Domasest”, “туалетний каченя та ін.

READ  Що таке транспортувальні болти в пральній машині

Якщо ви намагаєтеся звести до мінімуму використання побутової хімії, промийте дозатор людьми.

 • Водяний солоний. Сода розлучається до 1 до 1, при опитуванні рідини. половина хлориду натрію. Кювет наливають розчином хвилин на 20, потім серветки з ганчірками. Після очищення порошкового акцептора необхідно добре промити під проточною водою.
 • Сода плюс оцет. Падають у диспенсером соди, топ-прості з оцтовою кислотою. При взаємодії цих компонентів відбудеться хімічна реакція. Тоді випливає з кисті, щоб витерти стіни і дно келу. Якщо результат не виконується, ви можете повторити процедуру знову.
 • Водяна лимона. Приблизно 100 грамів “лимонної кислоти” засинає в тазі, вода тече там у такому об’ємі, щоб повністю покрити порошковим приймачем. Лоток залишається в отриманому розчині протягом 4-5 годин. Після промивання контейнера і поверніть його до шайби.
 • Дев’ять відсотків оцту (250 мл) розлучення в літрі гарячої води. Тут розміщується кюветка, просочена о 12 годині. Після такої процедури видаліть бруд і падіння з стін буде дуже легко з губкою.

Способи очищення порошкового контейнера багато. Переважний варіант вибирається залежно від ступеня забруднення, що існує в будинку миючих засобів. Видалення рейду з стін лотка може бути як за допомогою “хімії”, так і “народних” означає.

У шайбі Indesit

Вийняти контейнер для порошку досить непросто у пральної машини Indesit та у пральної машини Хотпойнт-Ariston. Скільки користувачів, марно, намагаючись видалити контейнери для порошку цих автомобілів, “помер їх з коренем”. У той же час це дивно, багато хто читав інструкції для пральних машин, але в цих інструкціях цей процес описаний настільки Scoop, і незрозуміло, що врешті-решт потрібно покладатися тільки на вашу інтуїцію та майстерність.

Уявіть собі ситуацію: ви тільки що купили машину Indesit, ми використовували деякий час протягом деякого часу і вирішили мити контейнер порошку. Відповідно, цей контейнер ніколи не витягнув, і його механізм всередині повністю цілий. Що робимо?

 • Витягніть відсік пральної машини на себе, поки він не зупиниться, щоб це здається зовнішньою.
 • Сторона присідання і огляньте дно лотка, там справа і ліворуч є зуби, які не дозволяють відсіку, змащувати їх невеликою кількістю рослинного масла.
 • Далі ви будете кидатися над лотками корпусу (не для ручки), і з деякими зусиллями підняти його і одночасно тягнуть на себе, контейнер повинен рухатися пару міліметрів.

Підвищення порошкового порошку дає змогу ковзати дві правильні зуби, які більшість і перешкоджають цьому, але вийміть контейнер для пральної машини Indesit, тільки піднімаючи його, як описано в інструкціях, це неможливо.

 • Далі ми знову беремо справу про лоток для порошку пральної машини Indesit і віддати його згори, щоб він рухався вниз, після того, як клацніть клік.
 • Тепер лоток виходить при невеликому куті, ми продовжуємо тиснути на нього, і в той же час витягніть контейнер на себе з деякими зусиллями. він з’явиться.
READ  Скрип у пральній машині під час прання

Hotpoint-ariston машина

Як зазначалося вище, більшість пральних машин мають звичайну безпосередню просунуту кювету для порошку. Варто натиснути на язику в зоні відсіку кондиціонера, а лоток буде легко з’явитися. Але як витягнути лоток, який висунув, як вентилятор? Яскравий приклад пральної машини hotpoint-ariston. З одного боку, такий лоток дуже зручний, є всі відсіки, від відсіку для головного миття до відділення кондиціонера. З іншого боку, коли приходить час миття лотка, необхідно вирішити проблему вилучення його.

У випадку з пральною машиною Indesit, лоток для порошку можна просто сильно смикнути і він вискочить, можливо навіть при цьому ви нічого не пошкодите. З пральною машиною Hotpoint-ariston, це число не пройде, якщо ви рик, як це повинно, зламати обличчя лотка, що призведе до того, що вміст відділення кондиціонера буде виливається у підлогу та Частина повинна бути повністю змінена. І якщо ви порушите пральну машину за гарантією, це призведе до неприємних наслідків. Щоб уникнути непотрібних поєднувань, витягнутого порошку гарячої точки Арістон, прийнятий усіма правилами.

 • Витягніть лоток для порошку, поки ви не зупинитеся.
 • Ми виконуємо краю корпусу лотка з правої сторони і піднімаємо його трохи.
 • Потягніть лоток на себе і витягніть його з пральної машини.

Римуючи край лотка, ми витягуємо його з канавки, обходячи обмежувач, який дозволяє нам, потім витягти контейнер без проблем.

Що робити після?

Коли вам вдасться зняти контейнер для пральної машини Indesit, і промийте його з залишків, не поспішайте покласти його на місце. Можливо, що повторне видобуток лотка знову створить проблеми, і всі ті ж зуби будуть заважати. Що можна зробити так, щоб лоток пральної машини цього бренду видаляється простіше?

Спеціалісти та досвідчені користувачі рекомендують взяти ноги або наждачний папір і трохи переадресовувати пластикові обмежувальні зуби. Не потрібно гальмувати жорстко, видалити близько 1 мм пластику. По-перше, лоток витягуватиметься набагато краще, а по-друге, він не вискакуватиме мимовільно, якщо ви сіпнете його трохи сильніше перед тим, як засипати в нього порошок.

Примітка, практично будь-який лоток пральної машини на калібруванні не настільки складно, головне. знати, як це робиться, і придбати необхідну майстерність. З часом ви будете виконувати всі вищезгадані дії автоматично і навіть забути про те, як було важко зробити вперше. хай щастить!

Після того, як вам вперше вдалося видалити контейнер порошку та видалити забруднення від нього, вам не потрібно буде поспішати, щоб встановити контейнер. Це пояснюється тим, що вторинна процедура вилучення ємність з машини також може супроводжуватися проблемами через ті ж зуби.

Завдяки таким діям, контейнер буде легше видалити, і він не буде самостійно, якщо він повинен трохи сильніше.

витягнути, лоток, пральної, машини, indesit

Мета демонтажу

Розбивка пральної машини іноді викликана засміченням порошкового лотка. При недостатньому тиску води, миючий засіб погано вимитий з розділу. Отже, якість миття та на стінках відсіку накопичується і збільшує шар порошкових залишків. Руйнувальник залишає клапан на корпус, тому що він містить поверхнево-активні речовини у своєму складі. Викликаний тим, що кондиціонер виливається на початку циклу, але використовуйте. в кінці. В результаті внутрішнього блоку стають слизьким.

READ  Як збільшити рівень води в пральній машині

Видалення порошкового лотка в машині Indesit для попередження також корисна та з наступних причин:

Як витягнути лоток на пральну машину інді

 • Пил і бруд з миття одягу залишаються на деталі дизайну;
 • У пластмас утворюється шкала;
 • Гриб і цвіль виявляється як наслідок вологи та високої температури.

Все це призводить до закупорювання отворів та стін контейнера, проникнення бруду та бактерій у барабанні та нижній білизні під час миття. Згодом вода перестає потік у відсік миючого засобу, а цикл виникає без реагентів.

Профілактичні заходи

Профілактика завжди дешевше, ніж ремонт, тому його не слід знехтувати. Для захисту пральної машини машина з розбиття повинна бути:

 • подавати воду в машину через пом’якшувач води;
 • Очистіть порошкове лоток кожні 2-3 миття;
 • Не закривайте двері відразу після промивання, щоб забезпечити хорошу сушку внутрішніх речовин;
 • використовувати винятково високоякісні мийні агенти;
 • Після нанесення на промивання концентратів для отримання додаткового циклу полоскання без білизни.

При роботі з агресивними миючими засобами, включаючи оцет, необхідно використовувати гумові рукавички та після очищення очищення руки з поживним кремом.

Секрети хорошого запаху пральної машини машини

2 способи. Як видалити лоток пральної машини інді. Майстер

Як очистити пральну машину з форми всередині

Як очистити машину для пральної машини з харчовою лимонною кислотою

Миття та сушильні машини

Як витягується контейнер, де порошок виливається в машину Indesit. Якщо вам потрібно мити лоток, в якому виливається порошок, то це буде найбільш зручним для цього з друкарською машинкою. InDesit Washing Machine також має таку функціональність. Але в цих пральних машинах латралі витягує складніше, ніж у інших. Тут треба зробити певні зусилля. Спочатку потрібно висунути його на себе, а потім як згинати лоток вниз, витягніть його на себе. Додайте трохи зусиль, і ви отримаєте, щоб витягнути лоток з пральної машини Indesit. хай щастить!

Скільки є одне миття за допомогою фірмового порошку Miele? Чи варто сплатити додаткові за функцію Twindos при покупці пральної машини? Я задоволений Читати далі

Запчастини для пральних машин. Ремонт пральних машин. Привіт наступний ремонт # пральна машина в клієнті вдома. Скарга на Читати далі

Основні характеристики Навантажувальний тип Фронтальний контрольний тип Електронно-механічний пральний клас Прес-клас C Power Class A-10% Матеріальний барабан з нержавіючої кількості Читати далі

У цьому відео я розповім вам про мою пральну машину ASKO і про сушильну машину Siemens. _ Ласкаво просимо докладніше

витягнути, лоток, пральної, машини, indesit