Як запаяти мідну трубку газової колонки

Водонагрівачі

Часта причина витоків є латунний або мідний радіатор. Оскільки виробники виготовляють деякі елементи не з чистої міді, а з додаванням домішок ці місця швидше окислюються. В результаті теплообмінник піддається корозії або смаженні.

запаяти, мідну, трубка, газової, колонка

Додаткова причина пориву. це спосіб дезінфекції води в регіоні. Найчастіше для цих цілей, діоксид хлору. При нагріванні в трубках радіатора хлор реагує з міддю, що сприяє руйнуванню та утворенню свищів. Доведено, що в місцях з дезінфікуванням методу озонування таких проблем з газовими динаміками не відбувається.

ЯК ЗАПАЯТИ МЕДНУ ТРУБКУ В ПОБУТОВИХ УМОВАХ

Як болити паяльник

Найбільш простим способом паяння мідного теплообмінника буде використання паяльника.

Однак він має свої обмеження щодо застосування:

Пайка мідної труби радіатора колонки Бош ГідроПауер ВРД 10-2

  • Скористатися паяльним залізом лише з мінімальним пошкодженням теплообмінника.
  • Ви отримаєте, щоб захистити цей інструмент лише тонкостінний елемент.

Перед пайкою з колони ви повинні зливати воду. Також для даної роботи повинна бути проведена певна підготовка поверхні, яка в місці окислення набула зеленого відтінку. Приймаючи наждачний папір або металеву щітку, очистіть поверхню, щоб видалити будь-які порушення або бурсавар. Потерти всю суху ганчірку, ретельно покривайте теплообмінник у потрібному місці спеціальним припою, а потім використовуйте паяльник, досягнувши так, щоб припой рівномірно заповнив місце пошкодження.

Як згинати мідну трубку

Є кілька способів зігнути мідну трубку в спіраль, або просто під певним кутом. Компанія «Регіональний будинок металу» рекомендує виконувати процедуру за допомогою пружини з якісної сталі з великою кількістю витків. Пружина повинна вільно прокручуватися всередині трубки і мати довжину трохи більше, ніж довжина виробу, що згинається.

Так як зігнути мідну трубу можна декількома способами, крім пружини, ви можете використати газовий пальник. Ви можете надати необхідну форму, коли колір труби помітно зміниться, що свідчить про достатній рівень нагрівання.

Використовуючи пайку, ви виключите не тільки витоку, але також вирішити, як підключити мідні трубки один з одним, не використовуючи фітинги.

Особливості різних моделей

Перш ніж почати приполте теплообмінник з власними руками, ви повинні розглянути конструктивні особливості моделі водонагрівача. Не рекомендується припаркувати теплообмінники китайських фірм, таких як вектор. Труби в них виготовлені з дуже тонкої міді, при паянні можуть з’явитися нові отвори. Теплообмінники дешевих водонагрівачів у разі поломки слід замінити.

Вектор газу

Деякі з найбільш надійних стовпчиків німецьких фірм, такі як оазис. Вони оснащені мідними теплообмінниками з підвищеним терміном служби. Вартість компонентів тут вище, тому ремонт виправданий. Спінінг фістула на радіаторі стовпця OASIS може бути набагато розширено своє обслуговування.

READ  Як розмістити котел у невеликій ванній кімнаті

Стовпці середньої цінової категорії, такі як російська нева та шведська електролюк, також підлягають ремонту. Вони мають мідні радіатори з антикорозійним покриттям. Пайка дозволяє усунути фістулу і витоку.

Ремонт фланців

Іноді пайка може бути потрібна мідним патрубкам, розташованим на стику водопроводу з вихідною трубою теплообмінника. В даному випадку можна скористатися шматками мідної труби з фланцями та накидними гайками-американками – їх зазвичай застосовують для монтажу системи подачі води з мідних труб.

Якщо є прямі відрізки труби, допрацьовувати їх не потрібно, а ось вигнуті шматки потрібно обрізати. На місці вигину відпилюють шматок труби з фланцем. Розширена ділянка труби, розташована з іншого боку, також потрібно відпиляти. Він буде використовуватися пізніше як з’єднувальне кільце.

Тепер потрібно відрізати тріснутий фланець із патрубка на газовій колонці. Його довжина повинна відповідати заготовленій заздалегідь трубці з новим фланцем.

Перш ніж починати подальшу стиковку, варто переконатися, що елементи поєднуються між собою вільно – патрубок теплообмінника входить у кільце з деяким зазором.

Для поліпшення зчеплення, перед пайкою поверхню трубки та кільця, рекомендується клею з невеликим наметом до повної усунення оксидного шару. Поверх підготовлених ділянок паяльником потужністю 60-100 Вт наносять тонкий шар припою, можна використовувати олов’яно-свинцевий ПОС-61. Флюс у цьому випадку може бути як соляною кислотою, цинком, каніфомою або аспірином.

Починаючи паяння трубки з фланцем, зверніть увагу, щоб місце стикування двох труб розташовувалося по центру сполучного кільця. У тих випадках, коли після нанесення припойного шару до поверхні труб, вони не будуть входити в кільце, поверхня повинна зігріти паяльник для розплавлення припою. Переконайтеся, що гайка мису надію на трубу перед пайкою.

Коли док-станція елементів завершена, і вони належним чином вирішуються, завершено припою теплообмінника. Для цього прогалини між елементами виливають розплавленим припою.

Вибір пальника

Інструмент слід вибирати в залежності від передбачуваної сфери використання (комерційного або в приватному порядку), застосування (паяння виробів, розрізання, прогрівання, термічної обробки, проведення робіт на вітрі), фірми, що віддається перевагі (на ринку представлені вироби відомих і не дуже виробників з багатьох країн ) та фінансових можливостей. Звичайно, тим більша ціна, звичайна вище якість пальника, але для приватного використання є достатньо, а не дуже дорогий інструмент.

Характеристика пальника, до якої ви хочете звернути увагу при виборі:

  • Тип пальника. з або без інжектора;
  • сила інструменту. тим більше, тим краще;
  • На якому паливі буде працювати пальник. пропан, ацетилен і т.D.; Деякі пальники можуть працювати з кількома типами газових сумішей, але вони менш надійні;
  • Мета. для пайки, різання та т.Р.;
  • матеріали, з якими цим пальником можна працювати.
READ  Як об'єднати воду з котла Ferroli

Потекла газова колонка

Подібна неприємність трапляється досить часто. Звичайно, якщо ваша спеціальність далека від обслуговуючих комунальних послуг, це завжди здається, що така проблема може трапитися тільки з вами і з будь-яким більше. Не впадай у відчай. Під виразом “потекла газова колонка” треба розуміти: потік теплообмінник. Це основна хвороба всіх газових колонок як вітчизняних, так і імпортних. До речі, поняття імпортованого стовпа та будь-якого іншого побутового приладу вже застаріла. Тепер треба було б не імпортувати, але випущено під такими. то торговою маркою, оскільки переважна більшість приладів побутової техніки збирається біля Росії. Отже, потік теплообмінник. Перше бажання, звичайно, замінити його на новий, але не поспішайте. Дізнавшись ціну такого ремонту Ви навряд чи зможете зберегти душевне STIHL. Ціни “кусаються”. Заміна теплообмінника газової колонки фірми BOSH коштує майже 10 000. Тут можна подумати про покупку нової колонки. Тому не поспішайте розлучатися з Вашою старою колонкою. У 70-х роках. 80-х фістули на теплообміннику газової колонки, як правило, вважалися дрібницями. Тільки з появою імпортної техніки до неї стало більш шанобливе ставлення. В радянські часи ремонт теплообмінника займав лічені хвилини. Було складніше видалити корпус з газовою колоною, а потім покласти його на місце. Хто не зіткнувся з ремонтом старих радянських газових колон, навряд чи це, здається, для такої простої операції, прояв чудес винахідливості, а іноді і негромадянськими акробатичними здібностями.

тому. ближче до справи, що можна зробити? Є два варіанти ремонту: 1. Налаштувати пов’язку.2. пайка.Нав’язувати пов’язку на мідну трубку теплообмінника, майже кожен. Для цієї операції вам потрібна гумова гумова товста 2-3 мм і обтісним хоматним діаметром 14. 20 мм. Товщина мідної труби на теплообміннику в середньому 16 мм. Раніше, за відсутності скріплених затисків, використовується звичайний мідний дріт. Свищі на трубках дуже маленькі тому достатньо шматочка гум 1 см на 1 см. Накладаємо на свищ гуму і обтискаємо хомутиком. Бандаж, звісно, ​​можна накласти не будь-де теплообмінника. Бандаж не годиться якщо свищ утворився всередині теплообмінника. Там висока температура та гума вигорить. Зовні теплообмінника температура не піднімається вище за 80 градусів і гумовий бандаж служить не один рік. У газових колонках західних виробників зовнішня мідна трубка іноді припаяна по периметру до кожуха теплообмінника для більшої ефективності, що так само не дозволить накласти бандаж. Саме для таких випадків є другий варіант ремонту. пайка.Пайка, так само, не становить особливих проблем. Щоб виконати таку роботу, вам знадобиться газовий пальник або молотковий паяльник від 250 ват, припой і потоку. Краще використовувати припою та потік для пайки мідних труб, але за відсутності його, звичайний припок олова буде використовуватися при використанні паяльного заліза. Для опалення ви можете скористатися бензиновою лампою, але тоді така робота краще виробляти в майстерні. Це вже небезпечно.

READ  Як витягнути батареї з газової колонки

Послідовність роботи: Якщо пов’язка на трубці можна нав’язувати, не вимикаючи воду, хоча під тиском, то для пайки вимикається. Ми зливаємо всю воду з води і, будьте впевнені, відключіть одну з труб у стовпці. Сторона або розвантаження. у будь-якому випадку. Що простіше. Якщо фістула видно та доступне, то теплообмінник не є необхідним, але якщо фістула недоступна для видалення теплообмінника доведеться. Якщо в цьому випадку немає необхідності видалити теплообмінник, просто відключіть одну з труб. Це повинно бути зроблено, щоб почати нагрівати трубу для пайки, залишки вологи на внутрішніх стінках труб почнуть перетворюватися на пару, і йому потрібно кудись їхати. Якщо ви не відключаєте одну з труб, пара буде проходити через свища, підірву припою, а пайка не може бути мовою.Після випорожнення теплообмінника ретельно зачищаємо місце паяння наждачним папером, наносимо флюс і виконуємо паяння. Ви можете, для більшої надійності, використовуйте “пакет”. Я використовую для цього невеликий сегмент мідної труби діаметром 15 мм. Розрізаю його за діаметром на дві частини. Виявляється такий патч. Я чищу це, я накладаю на свищів і пайку. Виявляється більш надійне з’єднання. Ми збираємо газовий стовп, мої руки теплою водою і випиваємо чай.Удачі вам.ПвН

Додаткові рекомендації

Видуваючи місце пайки з будівельним феном, ви можете легко спростити та прискорити роботу. Деякі майстри навіть намагаються зробити з одним феном, а не використовувати паяльник. Коли пайка закінчена, для тестування теплообмінник необхідний. Знову допоможе процедура опресування. Щоб рідше вдаватися до ремонту, треба вибирати ті водонагрівачі, в яких теплообмінник виготовлений з товстостінної сталі.

Додатковим захистом для нього є фільтри. З їхньою допомогою води м’якше і чистіше. Тому скорочується накопичення накипу. Але якщо шкідливі солі все ще накопичуються в теплообміннику, то доведеться обмежувати спеціально. Навіть при ретельному очищенні води, що надходить, промивання потрібне приблизно раз на 12 місяців. Підніміть пластину від пилу допомагає кисті або звичайного пилососу. У процесі промивання можна також використовувати. соляну або лимону кислоту. Увага: сильнодіючу їдку речовину треба застосовувати вкрай обережно. Сильні засмічення. не привід використовувати великі його дози. Рух рідини в котушці створюється за допомогою насоса або поливу.

Пайка теплообмінника газової колонки 02