Як заповнити плиту на фундаменті стрічки

Електроплити/газові плити

Гідро- та теплоізоляційний пристрій

заповнити, плита, фундамент, стрічки

Для того, щоб гідроізоляційний матеріал буде пошкоджений під час експлуатації краю подрібненого каменю, необхідно залити піщано-гравійну подушку з грубою подушкою. Для цього змішайте бетонну суміш на основі цементу марки M-50 і виливали його товщиною 5-10 см на вершині щебеню. Дайте йому висохнути протягом 3-5 днів.

Тепер ви можете виконувати гідроізоляційні роботи. Як гідроізоляція, можна використовувати стандартний бігноїд, і ви можете застосувати більш інноваційних матеріалів, таких як “бікрост”, “Linocur”, “Technoelast” (тут, наскільки це дозволяється).

Гідроізоляційний матеріал укладається в смужці так, щоб суглоби перейти до вусів. У той же час, край сусідньої смуги на попередньому треба бути не менше 15 см. Краї гідроізоляції обробляються або бітумно-мастикою, або плести газові пальники. Таким чином, можна буде досягти оптимального ущільнення покриття.

Рубероїдні краю слід кинути на стіни опалубки з таким розрахунком, щоб після заповнення пластин, щоб обернути свої сторони у гідроізоляційному матеріалі.

Фонд стрічки з плитою від A до Z. Eco House

Наступна дія на кроці за кроком інструкції будуть вашими власними руками пристрою всіх комунікацій. Вони виконуються відповідно до проекту будівлі та перевірки на місці методом протоки. Інакше, після заповнення, плита буде запізнюватися, щоб виправити помилки.

І, нарешті, ви можете перейти до теплоізоляції тарілки. Як матеріал, ви можете використовувати полістирольні плитки або стандартні геотекстиль. Якщо використовуються пластини з полістиролу, вони розташовані поруч один з одним.

Умови покладання

Так що будівля буде горіти до тих пір, наскільки це можливо, ви повинні знати, як поставити плити. Для досягнення найкращого результату слід дотримуватися наступних правил:

 • Покладання виконується на підготовленій основі. Якщо вибирається відхилення, вибирається відповідний спосіб вирівнювання.
 • Площа опори при укладі на базі з залізобетону повинна бути не менше 6 см. Прикладання на цегельну кладу, розмір поверхні опори збільшується принаймні до 12,5 см.
 • Кінцеві частини пластин до початку монтажних робіт близькі до ізоляції, яка може бути використана залишками мінеральних вовняних плит або пінопласт, поміщених у поліетилен. Припустимо, полістирол (екструдований полістирол). Поверхня блимала з цементним розчином. Це сприяє поліпшенню силових характеристик плитки перекриття.
 • Установка виконується таким чином, що екстремальні сторони спиралися на протилежне. Відокремлення бічної частини виконується різними методами.
 • Металобрухт використовується для регулювання положення пластини. Для досягнення найкращого результату робота повинна бути виконана відразу з кількома людьми.
 • Фонд помічений конкретний розчин товщиною 2 см. Щоб запобігти його екструзії вздовж стрічки, арматурні стрижні складаються.
 • Розташування верхньої та нижньої поверхні точно визначається, щоб зрозуміти, як покласти перекриття пластин. Під дією операційного навантаження, нижня поверхня активно розтягується. Для того, щоб уникнути передчасного руйнування, у процесі виробництва нижній шар піддається більш активному арматуру. Верхній шар стискається в процесі, і тому виробники можуть відмовитися від посиленої арматури.
 • Встановлення пластин за розміром виконуються на нижній стороні.
 • Рішення, яке буде використовуватися при виконанні монтажних робіт, готується заздалегідь, змішуючи компоненти в заданому співвідношенні та досягнення єдиної консистенції.
 • Бетонний розчин, заповнений у космос між печами, включає певну кількість вапняку, хрустки, щебену. Наявність порожнечі є неприйнятним, оскільки через них великий відсоток розчину, який використовується для формування конкретного стяжку, що значно збільшить вартість складання роботи.

Початок роботи на плаваючу базу

Перш за все, згідно з планом будинку, виливається контурна стрічка. Під ним необхідно приготувати траншею зазначених параметрів, на дні, з якої розміщується піщана подушка.

Наступний шар буде гідроізоляційним матеріалом, а потім процес опалубки та заповнення рішення буде збережено. Однак варто знати, що фундамент з поясом є два типи:

Для другого варіанту базового пристрою вам доведеться залучити спеціальні методи та більший споживання коштів. Крім того, завжди варто пам’ятати, що фундамент ременя також відрізняється типом навантаження на такі варіанти:

 • Точний. Використовується у випадку, якщо будівля буде мати один поверх і побудований з легких матеріалів (пінопласт, деревина, сендвіч-панелі або цегла). Глибина розташування бетонних блоків або наповнення розчину в цьому випадку становить від 50 до 70 см. У той же час, цей тип основи підходить для слабких або делікатних грунтів.
 • Фундамент масової стрічки використовується під будинками великих підлог та важких матеріалів на слабко високих грунтах. Глибина розташування такої основи повинна бути 20-30 см, що перевищує глибину землі, замерзання на ділянці.

ВАЖЛИВО: Можна організувати монолітуну плиту фундаменту всередині стрічки лише після її повного сушіння та деякої усадки. Це може зайняти близько місяця.

Переваги та особливості бази плити

Технологія армування бетонної подушки, дозволяє збільшити здатність фундаменту витримувати підвищені навантаження

Прийнявши рішення монтувати основу стрічкового типу з монолітною плитою, то необхідно чітко зрозуміти, що позитивні та негативні сторони доведеться зіткнутися з майстрами, так і власниками майбутнього вдома. Основними перевагами монолітних основ типу ременя є:

 • Висока міцність Фонд. Технологія армування бетонної подушки, дозволяє збільшити здатність фундаменту витримувати підвищені навантаження.
 • Можливість побудови будівництва як на простих грунтах, так і на землі з неприйнятним підрозділом (тоді, глини, суглинка, високе місце розташування підземних вод тощо.).
 • Довго термін служби фундаменту розраховується в десятках і сотнях років.
 • Здатність будувати на такій основі будинків будь-якої сховищі та призначення.
 • Зменшення вартості підлоги на першому поверсі, оскільки монолітна затоплена пластина вже половина.
READ  Де заповнити руйнувальник у посудомийній машині ElectroLux

Але з усіма своїми позитивними сторонами сляба Фонд стрічкового типу має деякі мінуси. Це:

 • Необхідність більш точних і ретельних складних розрахунків;
 • Надмірно високе споживання будівельних матеріалів;
 • Необхідність залучення додаткових працівників або високого рівня та сили та сили для побудови такої фундаментної пластини;
 • Вартість робочої сили процесу при приготуванні ями для заповнення монолітної пластини всередині стрічки;
 • Відносно висока вартість роботи на відміну від стандартного пристрою фундаментального поясу.

Розрахунок фундаменту стрічки з плитою на грунті

Для побудови надійної стрічкової бази з монолітовою плитою, необхідні складні інженерні розрахунки. Не рекомендується самостійно проводити їх без належного знання та досвіду. Ці роботи повинні бути доручені професійним архітекторам. При проведенні розрахунків необхідно враховувати ряд чинників:

Плитный фундамент своими руками | Монолитная плита от А до Я

 • Характеристика ґрунту на місці, для цього необхідно провести аналіз;
 • Розміри майбутньої структури відповідно до плану;
 • Аналіз можливих риг структури під час його експлуатації;
 • Прорахунок стискання фундаменту;
 • Проведення розрахунків відповідно до схеми деформації.

Тільки з усім цим можна розрахувати за допомогою ремінної основи, шириною, поперечним перерізом монолітної пластини.

ОСОБЛИВОСТІ Фонду поясу

Фонд стрічки добре відомий навіть людям, зовсім віддаленим від сфери будівництва в принципі. Це така стрічка з залізобетону, яка розташована по всьому периметру будинку під його носіями стін, включаючи перегородки. Звідси назва. фонд стрічки. Всередині такого варіанту додатково посилюється. Це дозволяє шукати, що в сезонних деформаціях грунту, фундамент не пошкоджується і продовжує служити протягом багатьох років, з урахуванням маси циклів “зимовий літо”. Найчастіше він використовується в будівництві цегляних будинків, дерев’яних, а також блоків, як правило, низький, до 3 поверхів.

Стрічковий фундамент

Залежно від глибини розкрадання, цей тип фундаменту можна розділити на 3 основні групи: нерозривні, проковтнуті та дрібні. Він також ділиться за методом будівництва: є збірна, стрічка монолітна та комбінована. колекція-монолітна.

EDGE редактор стройда.Ро. Інженер.

Я рекомендую ознайомитись з моєю детальною статтею в детальній ерекції фундаменту поясу з вашими руками.

Найбільш міцний варіант. це бульбашка, яка є конкретною стрічкою нижче рівня плоду грунту взимку. Він стоїть прямо на глибоких шарах ґрунту, завдяки чому він легко підтримує низьку температуру та так звану морозну. Але його можна використовувати тільки, якщо підземні води глибоко.

Пояс Balked Foundam

Фонд прекрасного типу повинен бути ізольований далі, але це також не погано для всіх його параметрів і легко і підходить для організації. Але для важких будівель з блоків або цегли, більше 1-го висоти підлоги не підходить.

Незавершений варіант має право на поверхню грунту і навіть іноді піднімають її. Він вибирається тільки для легких будівель. Однак під такий будинок не буде можливо обладнати першого поверху або підвалу.

EDGE редактор стройда.Ро. Інженер.

Яка марка бетону потрібна для стрічкового фонду, читається в моїй новій статті!

Переваги та недоліки фонду поясу

Переваги фонду поясу безперечні. Він має чудові характеристики продуктивності.

 • Досить легко встановити. ви навіть можете зробити це самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів.
 • Це недорого в порівнянні з іншими варіантами.
 • Такий фундамент не боїться заземлення грунту, якщо він правильно обладнаний.
 • При дотриманні технології установки цей варіант буде служити більше 150 років без ремонту.
 • Під будинком на стрічці легко витрачати і організувати різні комунікації.
 • Його можна застосувати, навіть коли грунти на сайті мають нерівну щільність.
 • Це ідеально підходить для будівель, розташованих на схилах.

Однак цей фонд має свої мінуси. Один з них. витрати на оплату праці. Вони досить високі з незалежною продуктивністю. Потрібно робити і котел, і обладнати опалубку та посилити, вийняти землю, залити бетон і так далі. Зачекайте, поки все не буде сухим, і це принаймні місяць. Крім того, буде необхідно обладнати та підлогу. Фонд стрічки займає не весь простір під будинком і не може служити основою. вам потрібно перекривати на грунті.

Що для економії шкідливого

Не зберігайте на гідроізоляції. Це потрібно зробити. Складність гідроізоляції продиктовано якостями висоти грунту та підземної води. Всі ці питання, відповіді зазвичай з’являються після ями. Негайно структура грунту, і ступінь його працевлаштування та наявність підземних вод і кількість останнього.

Але навіть у випадку з абсолютно сухою ямою, пара гумової черепного перехресного перехрестя зміцнює на стінах фундаменту ззовні. Мають об’єкти? Використовуйте міцні та високоякісні спеціальні гідроізоляційні матеріали. У магазині та на ринку є багато з них, і є достатньо вибрати.

При гідроізоляційному пристрої, особлива увага приділяється куточкам фундаменту. Куточки потік спочатку. Що вони і кути.

Технічна технологія будівництва

Економія енергії стає дійсно актуальною темою, тому фундамент без ізоляції вже небагато будівель. Будь-який Foundation Slab. це багатошаровий дизайн, а у випадку ізоляції шарів ще більше. Для досягнення бажаного рівня якості необхідно ретельно виконувати кожен з рівнів. Давайте зупинимося на кожному читати далі.

Структура фундаментної монолітної пластини

Підготовка фундаменту

Розміри ями під монолітною плитою повинні бути більшими, ніж будівля, принаймні 1 метр. Родючий грунт повністю видаляється на цьому сайті. Його товщина в різних регіонах відрізняється від 20-30 см до 50 см і більше. У будь-якому випадку видаліть усі.

READ  Як поставити цегельну плиту

Скиньте яму за резерв 1 метра у всіх напрямках

На краю ями, трохи нижче загального рівня дна, дренажні труби складаються, видаляючи поверхневу воду у дренажні свердловини. Цей захід необхідний, щоб стіни та сам фундамент не знущаються.

Повна схема фундаменту монолітна плита

Днища квадратні, ями засинають, коні очищаються, ретельно всі рівні горизонту та компактні. Геотекстильні рулони на вирівняному дні. Він повинен закрити не тільки дно, але й стіни. Полотно поширюється Аллен, краю склеєні армованим скотчем. Геотекстиль не дає коріння рослин проростатися, а також запобігає притулку піску, який служить подушкою демпфера.

Вирівнювання дна на рівні

На покладеному геотекстилі залив чистий пісок середнього зерна. Піщаний шар 20-30 см. Він наливають тонкі шари, рівномірно розподіляють і лежав трамваю. Піщаний шар, який може бути якісно занурюватися в руці вібрації 8-10 см. Ось шари і покласти пісок. Він також повинен бути закладений у тому ж шару на всій території.

Пісок вимив, він повинен бути сарай і затоплений

Товщина шару можна контролювати за допомогою розтягнутих шнурів. Вони прив’язані до нудних ставок, спеціально зроблені лавки підтримки, до опалубки, встановленої на рівні (див. Фото нижче). Всі шнури повинні бути в горизонтальній площині. Знаючи початкову відстань від нижньої частини ями до розтягнутих ниток, ви можете визначити висоту цукеркового шару.

На змоченому піску закріплений подрібнений камінь. Засинайте безпосередньо весь обсяг, розподіляючи рівномірно на сайті. Викритий подрібнений камінь до високої щільності.

Щедрий камінь налює, фіксовані каналізаційні та водопостачання елементів

На цьому етапі закладені каналізаційні та водяні труби. У вже протареній подрібненій кімнаті виривається, що потрібно глибину. Вони повинні бути таким, щоб існує певний простір навколо іпотечних елементів. Труби укладаються в канави, засипаються з піском, вирівнюючи, лопату або печаткою для дошки. Більш серйозне ущільнення може призвести до тріщин. Тому укладаються труби після тримера.

Бетонна підготовка

Навколо периметру піта покласти опалубку. Зазвичай він збирає з дошки товщиною 40 мм або фанери 18-21 мм. Висота опалубки для монолітних плит загальної товщини залишкових шарів. За його краєм, зручно контролювати рівень бетону при розлитті, тому що дошка повинна бути обрізана. Щоб зберегти матеріал, можна встановити опалубку лише для підготовки. Після боротьби з бетоном він демонтується та виставлено вище, використовуючи основну тарілку для заповнення. Але втрата часу з цим підходом є значним, тому вони не завжди.

У будь-якому випадку, опалубка пробує ззовні зупинками та органами. Дизайн повинен бути жорстким, щоб витримати масу бетону.

На змоченому гравію наливають шар бетону 100 мм. Це може бути конкретні низькі марки B7.5 B10. Конкретний препарат буде надійною основою для прокладання гідроізоляції та ізоляції, також служить для більш рівномірного розподілу навантаження з дому.

Роздумує бетонну підготовку

Гідроізоляція

Оскільки фундамент монолітна плита повністю знаходиться в землі, вона повинна бути ретельною гідроізоляцією. Тому зазвичай використовуються два типи матеріалів: покриття та прокат. База спочатку ретельно відводять, потім вони просочують розведений керос або розчинник у грунту (а BOC конкретного навчання також прокидаються). Він для продажу дуже товстий і погано захоплюючий бетон. В результаті, прокату гідроізоляція склеєна погано, і фундамент буде знущається. Розведений він стає більш рідиною і проникає глибше в бетон. Властивості власного майже втрати.

При прокладці прокату гідроізоляція, вона випускається за межами фундаменту на 10-15 см. Панелі згорнулися з Allen, з’єднувальні краю обов’язково прокидають бітумні мастики та добре натискають. При кладці, ви повинні слідувати так, щоб немає шансів і хвиль.

Якщо рівень підземних вод високий, вам може знадобитися два шари прокату гідроізоляції. Потім він перевершує, і клей, на грунту (бітумний гідроізоляція), але ви не можете розчинити.

Гідроізоляція монолітних пластин фундамент подвійного покриття та ролика

З прокатних гідроізоляційних матеріалів, гідроізол, технонікол Tehnoelast EPP.4 на полістиролу високої щільності. У Technicol цей бренд має високу міцність на розрив близько 60 кг, що збільшує шанси, що воно не буде пошкоджено при подальшій роботі. Використовувати Runneroid, незалежно від того, скільки ви хочете зберегти, не слід. У сучасній продуктивності він занадто тонкий і крихкий, швидко втрачає свої властивості. Замініть гідроізоляцію в плиті, ви не можете, тому що покладіть найкращий матеріал.

Зменшення капілярної вологи смокче через плиту також можна використовувати з рідкими просоченням бетонного типу. Це зменшує поглинання вологи. Проникає до глибини 50-60 см, так що конкретний препарат годує. Мінус Цей матеріал є високою ціною, але властивості матеріалу відмінно.

Ізоляція

Для ізоляції фундаменту плити, екструдована висока щільність розширена полістирол. Товщина ізоляційного шару становить 10-15 см, залежно від області (для середньої смуги, достатньо 10 см). Укладання здійснюється щонайменше два шари, перекриваючи шви, які утворюють холодні мости. Час це вимагає більше, але вартість опалення буде менше. Якщо пластини мають L-подібний замок, ви можете покласти їх у один шар.

Ізоляція закладена

Оскільки розширений полістирол не є дружнім з нафтопродуктами, до нього поширюється щільна поліетиленова плівка, а потім матеріал ізоляції вже розміщений.

Підкріплення

Для арматурного каркасу використовуються ребристі AIII класові фітинги, діаметр 12-14 мм. Він укладається разом і через, з кроком 15-30 см, може мати один або два шари. Все залежить від типу грунту та маси будівлі. Всі параметри армування розглядаються окремо.

Від краю пластини, клапан повинен бути на відстані не менше 5 см. Тому він складається на спеціальні стенди, які забезпечують необхідний розрив.

READ  Як готувати кукурудзу в багатошаровій плиті

Перший рядок підкріплення пов’язаний, деякі стелажі виставлені для запуску другого поясу

При підкріпленні, клітина отримана, в кожному місці перетину стрижня зв’язується один з одним з спеціальним м’яким сталевим дротом. Є ще прийоми для сполук з пластиковими затискачами або зварюванням. Пластикові затискачі швидко зв’язуватися, але не всі довіряють їм. Використання зварювання не рекомендується, тому що зварне зварювання є найбільш вразливим для іржі, а занадто жорсткий зв’язок. При використанні дроту та затискачів, весь дизайн може трохи відтворювати без руйнування зв’язки, а при зварюванні такі рухи призводять до того, що шов вибухнув. У результаті надійність такого посилення є низькою.

Наливання бетону фундаменту

Товщина пластини розраховується при кожному конкретному випадку і може бути від 20 см до 50 см. При розливу використовує бетон, не нижче, ніж бренд B30. Весь периметр слід залити в один день, уникаючи появи вертикальних швів. Тому для бетонування плити фундамент, бетон найчастіше готовий: великі обсяги необхідні протягом певного періоду.

Одночасно з розподілом бетону, він вібрує

Розклад приходу машин повинен бути розрахований таким чином, щоб у вас є час, щоб розповсюджувати першу порцію та компактувати його. Для ущільнення використовують вібратори для будівництва, які створюють високочастотні коливання. В результаті, все повітря видаляється, бетон краще змішаний, він стає більш вільним і пластиком. Результатом цієї обробки є не тільки плоска поверхня бетону, але і вищий клас шляхом гігроскопічності.

У крайньому випадку ви можете заповнити плиту горизонтальними шарами. Вертикальний розподіл у цьому випадку є неприйнятним, оскільки тріщини, швидше за все, йдуть на місце.

Відвернення

Для нормального процесу затвердіння бетону достатній рівень вологості потрібно 90-100%, а температура вище 5 ° С. Заповніть плиту переважно в теплою погоду з температурою близько 20 ° С. Ця температура оптимальна для процесу затвердіння. Догляд за бетоном монолітної плити. запобігти механічному пошкодженню та підтримці вологості.

Відразу після укладання бетону закрито підгузником або брезентом. Це не дає йому нагрівати від сонця, вітер не працює на ньому. Плівка приклеєна до великих панелей. Смуги складаються з приводом 10-15 см, майстерність з скотч. Бажано, щоб незрозумілі суглоби будуть максимально малі, тобто притулок має складатися з однієї або двох штук, якщо це занадто незручно. У той же час, індивідуальні шматки фільму входять один до одного, принаймні, як половина метра.

Подолання монолітової пластини покрита плівкою

Розміри плівки такі, що бічна поверхня опалубки закрита, а на краях плівки можна було покласти навантаження, яке не дасть йому вітру. Також з вантажними дошками, натисніть місце проношення двох панелей, щоб зменшити вітрильник, їх можна розкласти на поверхні.

Якщо температура повітря вище 5 ° С, приблизно 8 годин після заповнення бетону наливають водою. Зрошення повинно бути крапельним, а не струменем. Щоб не пошкодити поверхню з краплями, ви можете покласти мішковину або залити шар тира, і закрити плівку зверху. Поливають підлий матеріал, і він підтримує вологість бетону. У будь-якому випадку полив призводить лише при температурах вище 5 ° С.

Полірована поверхня

Якщо є загроза морозу, плита та опалубка додатково ізоляція. Ви можете використовувати будь-які теплоізоляційні матеріали, обидва приготовані для будівництва будинку та тирси, соломи та інших техніків.

Коли видалити опалубку

Для монолітової пластини рекомендується видалити опалубку після бетону, що знижуються 70% від сили проекту. Цей термін залежить від температури, в яку затвердіння. Ця залежність наведена в таблиці.

Монолітна плита під домом відноситься до плаваючих розбавлених фундаментів, це також трапляється незначне вбудовування. Його назва було пов’язано з тим, що залізобетонна основа виливається під всю область будинку, утворюючи велику плиту.

Передумова. наявність піщано-гравійної подушки, яка перерозподіляє навантаження від будинку до землі, і служить демпфером під час морозного вигину. Часто така фундамент є єдиним можливим рішенням. Наприклад, на нестійких, насипних грунтів або глини з великою глибиною заморожування.

Класична ізольована фундаментальна плита під будинком

Дизайн фундаменту монолітна пластина проста і надійна, але для її виготовлення потрібна велика кількість арматурних та великих обсягів високого бренду бетону (не нижче B30), оскільки вся область, зайнята будівлею, посилюється та бетована, І навіть з резервом для більшої стабільності. Тому що такий фундамент вважається дорогим. В принципі, це так, але ми повинні розглянути. У деяких випадках його вартість нижча, ніж глибока стрічка, пов’язана з меншим обсягом землі та меншого бетону.

Глибина змішування монолітової пластини визначається залежно від маси будинку та типу грунту. З невеликим розкопом на купуються грунтами взимку, будинок разом з основою може піднятися і знизити. З правильним розрахунком підкріплення та товщини плити на цілісності будівлі це не впливає. Плита компенсує всі зміни через силу еластичності. Навесні, після того, як грунт розплавляється, будинок сидить на місці.

  Класичний. Закріплена бетонна плита розташована на піщано-гравійній подушці з ізоляцією або без. Товщина бетонного шару 20-50 см залежно від грунту та маси будівлі. Товщина шарів подушки залежить від глибини кореня родючого шару, він повинен бути повністю видалений. Отримана яма за 2/3 можна заповнити піском і гравій.