Як змінити щітки на пральній машині Indesit

Пральні машини

Заміна щіток у пральній машині Indesit

Ви можете придбати кисті колекторні щітки для заміни у спеціалізованих центрах або порядок в Інтернеті. Indesit Washing Machines найчастіше використовуються частинами моделі Car014un, вони також можуть бути замінені подібними N52A, CAR024UN, UN135.

Замініть щітки на пральну машину InDesit двома способами. По-перше, легше змінити весь модуль повністю. Це легко, але необхідний елемент буде коштувати більше 1500-2500, і це важче придбати.

Заміна щіток Indezit W105TX самостійно

Другий спосіб змінити тільки щітки, а не сенсорний вузол. Цей метод трохи складніше і вимагає певних навичок та навичок.

Перед встановленням нових щіток у пральній машині в InDesit, це слід очистити двигун, контакт контактів, ламеллу та простору в спирті. Емерний папір (“нуль”) прогулянка по колектору, видаляючи подряпин та графітну крихту.

Щоб видалити щітку з двигуна, потрібно спочатку відключити дріт від нього. Тоді вам потрібно натиснути контакт, витягніть навесні і отримати частину з гори.

Щоб встановити щітку назад до гнізда розміщена графіт. Після цього весна повинна бути стиснута, а також встановити її в гнізді, закриваючи контакт. Після підключення дроту заміна можна вважати повним.

Як замінити?

Після того, як двигун витягується з випуску прання, доступ доступний для детального обстеження щіток. Це дві виступаючі пластини, розташовані на корпусі двигуна.

Щоб від’єднати їх, перш за все видалити зберігання деталей (використовуйте викрутку хрестового подумця), після чого проводів відключаються плоскогубцями.

Оцінка зносу частин може бути візуально. Якщо пластина виступає з корпусу менше 1 см, вона повинна бути замінена.

Залежно від існуючого досвіду ремонту, замініть пензлі в індесіі, промиті двома способами.

змінити, щітки, пральній, машина

Повністю

 • Ганчірка, змочена алкоголем, протріть двигун, контактні стружки, двигуни.
 • Використовуючи наждачний папір з невеликою часткою зерна (“нуль”) Протріть колектор (графітова крихта видаляється з поверхні).
 • На місці попередньо розібрану кисть, встановлено новий елемент. Для цього графіт наконечник вставляється в розетку. Весна стиснута, а також вставляється в гніздо.

Останні контакти підключені. Не помилятися, у процесі з’єднання потрібно перевірити раніше зроблені фотографії або відео.

READ  Скільки триває полоскання у пральній машині Indesit

Як замінити щітки на машині Indesit, відеоінструкції:

Частково

Щоб замінити лише зношені плити кистей (весна залишається старою), необхідно відключити пластини з корпусу двигуна, укусити пружини підстрибуючи. Нова пластина припаяла до місця окремої частини.

Важливо дотримуватися кута контакту контакту до капсули. В іншому випадку ризики появи іскри під час роботи двигуна.

Обрізати

Тригер до ротора. важливий етап ремонту пральної машини. Це робиться, щоб уникнути подальшого перегріву двигуна через те, що графіт іскри.

 • Двигун пральної машини Indesit встановлюється назад до місця та виправлення, з’єднує всю проводку. Пояс на двигуні та барабані не потрібно носити.
 • Машина підключається до електромережі. Використовуючи керування програмою “Spin”, вибирається, встановлена ​​на найменшій швидкості барабана.
 • Далі потрібно включити машину і зачекати завершення програми.
 • Пояс встановлений на місці.
 • Екран задньої панелі машини.
 • Після завершення Асамблеї ви повинні вибрати режим прання, в часі, що займає 1-1,5 години. Білизна в пральній машині не потрібна. Найменша кількість революцій виставляється, і миття запуску.
 • Після завершення серветок ви можете використовувати пральну машину Indesit як завжди.

Якщо після руйнування щітки іскри це може означати закриття між дотиком у обмотках двигуна. Ви не повинні використовувати такий автомобіль, розбиття відбудеться в двигуні, який може спровокувати вогню. Краще буде здійснювати додаткову діагностику двигуна.

Як замінити щітку двигуна Indesit

Сучасні пральні машини Indesit оснащені двигуном типу колектора, одним з основних елементів яких є електричні щітки.

Ці дрібні частини, що міцно притискаються до ротора двигуна, передають електричний імпульс, який стимулює безперебійну роботу “серця” побутового приладу.

Під час експлуатації графітовий наконечник електричних щіток стирається. В якості результату послаблюється контакт, який негайно впливає на якість функціонування пральної машини.

На заміну щіток на пральну машину Indesit розмовляє з статтею.

Як проявляється несправність?

Експерти запевняють, що якщо прагнення буде правильно працювати, заміна електричних підсилювачів буде потрібно лише через 5 років після покупки. І якщо блок не використовує кожен день. вони можуть служити і 10 років. Сама індесійна машина скаже вам, що настав час замінити щітки. Основні “симптоми” говорять про необхідність ремонту:

 • “Заморожування” промивання в середині циклу з належною електрикою;
 • шум і тріщини при обертанні барабану;
 • бідна, недостатня осадження через зниження швидкості двигуна;
 • Запах гарі під час устаткування обладнання;
 • Код помилки файлу відображається на екрані машини. Він свідчить про неправильну експлуатацію двигуна.
READ  Що таке функція пара в пральній машині

Один або набір декількох знаків відразу може вказувати на необхідність заміни щіток двигуна. Щоб переконатися, що проблема саме в них, вам доведеться частково розбиратися шайба. Якщо, коли перевіряється пральна машина, виявляється, що пошкоджена лише одна кисть, обидва елементи необхідні для зміни. У майбутній роботі немає нічого важкого, тому ви можете це зробити. Ми зрозуміємо, як замінити щітки електродвигуна, яке буде потрібно для ремонту “домашнього помічника”.

Хід роботи

Як тільки вам вдалося видалити двигун, ви повинні спочатку відкрутити та видалити щітки, щоб перевірити їх візуально. Зазвичай негайно видно, що кисті стираються. Якщо пензлі явно цілі числа, а двигун не працює, мабуть, проблема в обмотці або ламелі. Все це, щоб перевірити.

Почніть завжди від перевірки щіток електродвигуна. Для цього ми знаходимо дві виступаючі пластини на житло та відкрутіть кріплення, які їх тримають. Витягніть і перевірте пластини. Якщо вони стираються, ми замінюємо і покладаємо двигун на місці, якщо вони недоторкані, перевірте інші елементи двигуна. Про те, як перевірити деталі двигуна для продуктивності Ви можете прочитати в статті Ремонт машини пральної машини двигуна.

Заміна щіток Indezit W105TX самостійно

Якщо пошкоджені інші частини двигуна, цілком можливо, що зламаний двигун повинен буде змінити новий. Насправді, у випадку, ви можете побачити модель двигуна, яку потрібно, і дізнатись, скільки це коштує, це, як правило, досить дорого, близько 1/8 вартості пральної машини Indesit.

Придбати нові щітки

Підготовка до роботи включатиме покупку нових щіток. Ви можете видалити вихлопні елементи і піти в магазин з ними. Важливо визначити, який тип щіток встановлений у вашому колекторному двигуні. Це може бути електричні прискорювачі у випадку, стандарт, включаючи пружинний та графітовий стрижень тощо.

Замінні щітки повинні бути придбані спеціально для вашого бренду та моделі автоматичної пральної машини.

Как заменить щетки на двигателе стиральной машины.

Коли ви відвідуєте магазин, не потрібно носити старі щітки з вами. Достатньо, щоб зателефонувати продавцю модель пральної машини.

Щітки та тривалість двигуна

InDesit Machine щітки. детально зносостійка, а тривалість ресурсу, до речі, співвідносяться з ресурсом самого машину. Вони виготовляються з вугільного або графітового порошку, що стикається з домішкою тонкого мідного наповнювача.

Машинна машина Indesit. пристрій є надійним і міцним, частково і тому, що він працює досить просто. У агрегаті є лише три вузли для ремонту: підшипники, приводні ремені та щітки для машини Indesit.

READ  Чи можна залити машиною

Тривалість електричного двигуна Indesit Machine практично не обмежена, і така запасна частина, як вузол збірки-пензля, відноситься до витратних матеріалів, коли просто замінюючи запасні частини, краще, ніж ремонт.

Іноді привід між шків барабана та електричним двигуном утворюється. У цьому випадку ремінь просто змінюється. його заміна розширить ресурс машинної машини Indesit.

Пральна машина Indesit Engine щітки знаки:

 • Двигун не повністю працює або працює з перервами;
 • Завантаження барабана впливає на тривалість стійкої роботи;
 • Екран відображає помилку екрана “Моторне поломництво”;
 • є сторонні шуми в області двигуна або шків;
 • дим і іскри в зоні двигуна або шківа;
 • неприємний запах.

Що відбувається при стиранні кисті?

Якщо ви експлуатуєте машину-машину протягом декількох разів на тиждень, то необхідно замінити поради графіту, виникне через 7-8 років після придбання технології. З активним, майже щоденним використанням умивальників, стеки можуть бути поставлені протягом 3-5 років. “Home Assistant” повідомить власника, що стрижні стерті, а моторні функції не в повній силі. Ознаки зносу електричних прискорювачів можуть бути такими:

 • Шайба висить під час виконання циклу, а машина мережевого шнура не зміщується, а не пошкоджена, не існує перерв з електрикою;
 • Хілл чує і подрібнюють у процесі обертання барабана;
 • Машина погано натискає нижню білизну (яка не дивно, тому що оборот двигуна зменшується);
 • від робочої машини пахне пальника;
 • Код помилки вказує на розлад електричного двигуна на дисплеї умивальник.

Ви можете помітити лише одну з перерахованих ознак зносу. Іноді вони спостерігаються в комплексі. У будь-якому випадку вам доведеться перевірити стан обробки.

Замініть щітки двигуна колектора може бути незалежно, не вдаючись до довідки майстра.

Щоб дістатися до електротрат, вам доведеться частково розбирати машину. Бути більш точним, видаліть верхню кришку та задню панель. Робота відноситься до категорії легенів, тому не буде проблем із заміною порад.