Як змінити штепсель у пральну машину

Пральні машини

Як підключити тричальний дріт до відео відео-відео

Інструкція з легким підключенням Поцільна сторінка http://remo-blog.Ru/e-lektrika/kak-podklyuchit-vilku-s-zazemleniem.html.

Компанії 96 пропонує повний спектр електричних та сантехнічних робіт: прокладка електрична

Заміна Elektroville Зберегти з мобільним додатком AliExpress http://Ali.PUB/DGTKA = VKTPS://VK.

Як підключити вилку до дроту, знайшов старий розширення, і на ньому не було виделці), тому ми пов’язані

Я знайшов ще один старий радянський сот, однак, не було підключення для підключення до виходу. Що не зразок

Синій, жовто-зелений, білий, який колір дроту? Який ізолює фазу ізоляту, землю та нуль

Кольорова маркування кабельних дротів, її мета. У цьому відео я скажу вам, які кольори повинні

Uzo повинен бути встановлений у рядку. (Інакше шлях не працює). Почнеться з того, що фазовий дріт визначається

Як зробити розширення електричним або іншими словами. Для цього потрібно вибрати достатньо

Розглянемо кольоровий маркування 3-яорного кабелю. Більше інформації можна знайти на безкоштовних курсах

Електричний вилка: Як підключити дріт до вилки. Заміна вилки було зроблено, тому що стара вилка

Як підключити проводку в розетку індукційної пластини Як встановити додаткове обладнання в магазині

Як підключити кондиціювання повітря до мережі. Як і підписатися на канал! Квартал відеопроводка

http://rykinekruki.RU/VIDEOUROKI/KAK-podklyuchit-rozetku-zavershenie/Як підключити розетку (це 3-й відео підручник). Початок цієї теми, див.: один)

Як підключити дроти до циркуляційного насоса для нагрівання. Перед встановленням кровообігу

Купити http: //.By/1nqqb5/http://grbe.St/8fwjr2 Знижка HTTPS://OOO.Gl/fjtw3w Як підключити подвійну розетку самостійно! Як

Щоб самостійно покращувати програвач, ви повинні спочатку підключити вилку до дроту. Дріт краще взяти PVA,

Маленьке відео для самоз’єднання електричного картриджа до проводів. Як заробляти гроші

Інструкції для заміни електричної вилки

Якщо ви розплавили електричну підключення або зламав одну з шпильків, технологія заміни полягає в наступному:

Як замінити вилку до пральної машини

змінити, штепсель, пральну, машина

 • Вимкніть евровилку, яку потрібно змінити і видалити зовнішню оболонку шнура (близько 5 см з кінця).
 • Чисті всі 3 вени на 15-20 мм. Про те, як правильно видалити ізоляцію, ми сказали у відповідній статті.

Таким чином, ви можете самостійно змінити вилку на дріт. Як видно, інструкція досить проста, особливо на прикладах фото, кожен крок заміни був детально.

Інструкції для заміни електричної вилки

Інструкції щодо заміни електричної вилки корисні для новачків у електрику, які не знають, який диригент, до якого контактує. На сьогоднішній день всі побутові прилади підключаються до мережі за допомогою Eurovinka, яка відрізняється від звичайної версії заземлення. В результаті. замість звичайного 2, необхідно підключити 3, що викликає складність у деяких майстрів будинку. Далі ми скажемо, як змінити вилку на дроті, забезпечуючи покрокові інструкції з прикладами фотографій, а також уроки Visual Video!

Який штекер краще. розбірливий або литий?

Вилка вилка є більш надійною, її головна перевага. це щільність контактів, які з’єднуються з шпильками. У формованій моделі застосовується точка зварювання, припой і обтиску. Ще однією перевагою моделі є її герметичність.

READ  Вмикає, але посудомийна машина не запускається

Але є дратівливі недоліки: неможливо розібрати його, щоб усунути причину поломки. Якщо шнур не виходить у базу через довгострокове використання, то єдиний вивід відрізає підстилку, щоб замінити його складну модель. Можна повністю змінити шнур з вилкою до нового, але для цього вам доведеться розібрати пристрій.

Однак, якщо подібна заміна не лякає, краще придбати литий продукт, особливо з метою підвищеної надійності, така вилка не вдається набагато рідше руйнується.

Адаптація нестандартних триполюсних вилок

Іноді після закордонних поїздок люди приносять побутові прилади, які мають електричні вилки, які не мають розетки під ніша, хоча вони відповідають всім мережевим характеристикам. Якщо використовується наземний шнур, то ви можете знайти вихід із позиції за допомогою адаптера, але це надзвичайно важко знайти, ви можете обрізати штепсель і замінити його складним. Особливо гострим питанням адаптації адаптерів для ноутбуків, побутової техніки та мобільних телефонів, тому що штифти розташовані у випадку адаптера, і неможливо замінити з складною вилкою.

Ви можете використовувати штепсель IEC 60906-1, де відстань між двома штифтами становить 19 мм, а їх діаметр 4 мм, але є штифт у середині для заземлення, це перешкоджає тому, що він заважає належним чином вставити його в розетку. Для вирішення проблеми, достатня у порожнині, щоб посадити вилку і ножівку розрізати непотрібний наземний штифт.

Як змінити вилку на пральну машину

Привіт, у цьому відео ми покажемо, як прикріпити вилку (Eurovilka) до кабелю, наприклад, до телевізійного кабелю. Я почнемо з виключення з лиха, щоб показати всю процедуру з самого початку. Перше, що звернути увагу на роботу з евровилкі, це місце проводів гнізд. Гнізда нульових та фазових дротів можуть бути як з однією, а з іншого боку. Але гніздо для заземлюючого дроту зазвичай розташовується посередині. Я покажу вам ближче. Це гніздо також позначено значком заземлення. Тепер я прокручую кабельні дроти. Вони вже розрізані до однієї довжини, але наземний дріт трохи коротший, оскільки завдяки цьому буде легше закріпити дроти у своїх гніздах. Як ви бачите, я фіксую фазовий дріт на одній з штепселів. Заземлюючий дріт закріплений у центрі, над землею, що позначає на тілі, це точка заземлення в Eurovons. А також нульовий дріт на другому штифті. Ну, як ви знаєте, в саму сокету вставляються лише два штифти. Тепер ми зробимо кріплення кріплення кабелю. Через це затискач ви витягнуте кабель, а не самі дроти. Іншими словами, якщо ви вирішите сильно розтягнути кабель, не пошкоджуйте термінали дротів, але тільки розтягують сам кабель. Не забувайте, що на нашому сайті ви можете знайти величезну кількість відео на ремонт побутових електроприладів, а також сантехнічне обладнання. Отже, фіксуючий затискач готовий. Залишається лише закріпити зовнішній корпус, потягнувши це кабель. Корпус може бути доставлений тільки в тій же позиції, оскільки тільки один гвинт закріплює всю вилку. І, як ви бачите, зворотна сторона самого виделки може бути виправлена ​​двома способами. спасибі за перегляд. Якщо ви вважаєте, що це відео допомогло вам, зробіть репост на свою сторінку або обліковий запис на YouTub. А також порадив одному, якщо вам потрібна допомога. Дякуємо за перегляду, побачимося в іншому відео.

Ну, вилка повинна бути новою до Китаю, ще викрутку та нож і пару хвилин роботи.

READ  Як покласти посуд у посудомийній машині

Как правильно заменить электровилку.

Потрібно принаймні плоску викрутку (малі) і плоскогубці з інструменту. Поговоріть з 16А (я познайомився тільки на внутрішній, якщо машина більше 2,2 кВт. Якщо до 2 кВт-взяти 10а (Viko, наприклад, наш ретельний вигляд). Всі вилки з заземлюючим контактом. (“Євро”), якщо це.Контактна допомога

Машина Styal, здається, йде з заземленням. Потрібна спеціальна виделка.

Не слухайте нікого! Для мене в особистому ви пишете свій телефон, я приїжджаю, і ви будете мати не тільки пральну машину, але й всю техніку не працює до. А потім винайти деякі контакти, болти, кілодат і ампер. Не вірте їм, що пральна машина горіла. Підготуйтеся до наступних вихідних продуктів (я люблю Smuna з м’ясом), і я прийду.

Найкраща відповідь у Стасіки. Зі смаком і не без підказки!

Домашні інструкції для заміни електричної вилки

Інструкції щодо заміни електричної вилки корисні для новачків у електрику, які не знають, який диригент, до якого контактує. На сьогоднішній день всі побутові прилади підключаються до мережі за допомогою Eurovinka, яка відрізняється від звичайної версії заземлення. В результаті. замість звичайного 2, необхідно підключити 3, що викликає складність у деяких майстрів будинку. Далі ми скажемо, як змінити вилку на дроті, забезпечуючи покрокові інструкції з прикладами фотографій, а також уроки Visual Video!

Що таке неспокійний вилок?

Тепер всі пристрої виробляються з ненадійними вилами. Однак багато користувачів були збережені та розбірні. на старих пристроях, які, незважаючи на вік, чудово працюють.

Залежно від того, де зроблено пристрій, ви можете прочитати на маркуванні:

Важливий! Незважаючи на те, що існує чотири стандартні види маркування, вилки є лише двома видами. В Росії вони відповідають ГОСТ 7396.1-89. Перші два. російські, третя і четверта. європейська. У той же час, вилка C5 відповідає 7/16 та C6. XEE 7/17.

Що ще знаходиться на маркування?

На корпусі підключення ви можете знайти інші дані:

Перше значення означає, що електричний прилад буде працювати з мережі, де струм менше або дорівнює вказаному. Те саме стосується напруги. якщо вона більша, пристрій може подолати.

C5 і див. 7/16

Це вилки з круглими шпильками. Діаметр стрижня. 0,4 см. Відстань між штифтами кінців трохи більше, ніж фундаменти. Стрижні ізольовані 1 см від корпусу. Немає заземлення. Сила струму струму 6 А, потужність пристрою. 1200-1300 Вт.

C6 і більше 7/17

Шпильки в цих вилках також круглих, але їх діаметр більше. 0,48 см. Деякі моделі мають заземлюючий контакт, інші мають ні. Цей пристрій може витримувати поточну силу 10 а і призначена для потужності при 2200 Вт.

Важливий! Складні вилки витримують струм до 6 А і потужність 1300 Вт. Вони можуть бути об’єнними, так і без.

Більшість вилок мають стандартний дизайн. Вони складаються з діелектричного корпусу та металевих штифтів. У сучасних моделях, що відповідають EUROSTANDARD, надано додатковий заземлення. Такі моделі зазвичай мають ненавмисне тіло. Вилки радянського зразка, як правило, складають. Однак вони не мають заземлення. Це різко звужує список пристроїв, на яких вони можуть бути використані.

Бездоганний вил

Моделі інспекції виконуються технологією лиття. Вони часто можна знайти на подовжувальних шлангах. При виробництві електричного кабелю з’єднується з провідними шпильками. Потім отриману структуру заповнену рідкою пластичною масою. Іноді використовуються гумові гнучкі композиції.

В результаті формується монолітний дизайн. Вона повністю запечатана, тому вона не жахлива мокра середа. Такий вилку не зможе розібратися, щоб пізніше вони могли використовувати.

READ  Як відкрутити барабан у пральній машині

Пристрасті вилки з заземленням

Комп’ютерні вилки з третім заземним контактом доступні практично у будь-якому електричному магазині. Вони відповідають вимогам європейської безпеки та дозволяють з’єднати наземну дріт.

Ці вилки продаються зібрані. Оцінюється, що вони універсальні. Вони можуть бути встановлені на будь-яку повсякденну техніку. Часто ці моделі мають пальцеве кільце, що дозволяє вам зручно видалити їх з торгових точок.

Кошик C1-b

З прибутком Eurostandards C1-B вилки втратили актуальність. Їх дизайн знайомий кожному електрику. C1-B вилка підходить для низьких пристроїв. Наприклад, для вентилятора або настільної лампи.

C1-B вилка складається з складного пластикового футляра, латунних провідних штифтів та вібраційних пар. Іноді це доповнюється застібкою для фіксації кабелю. Корпус складається з 2 майже однакових половинок. Вони відрізняються наявністю отворів для кріплення провідних штифтів. Немає жодної отвору в одну половину; немає ні. Цей момент важливий для зручності складу штекера. Між пластиковими половинами корпусу затягуються гвинтом.

Складний C6

Ці вилки є аналогом європейських моделей CEE 7/17. Вони виробляються як у модифікаціях з заземлюючим контактом, так і без нього. Допустима потужність для штекера C6 становить 2,2 кВт, що дозволяє використовувати для пральних машин та водонагрівачів. C6 Pins мають підвищений діаметр 4,8 мм. Це забезпечує більш щільну посадку у стіні розетки та надійного електричного контакту.

Особливості заміни різних видів електричних вилок

Заміна європейського дизайну зразка

Етапи заміни електричної вилки європейського іміджу, як правило, необхідність заміни відбувається, коли була порушена цілісність однієї з штифтів. Технологія досить проста:

Як замінити вилку до пральної машини

 • Заміна починається з демонтажу старих Eurovink та видалення зовнішньої оболонки від дроту. З кінця видаляють щонайменше 5 см.
 • Кожна вени дротів досить приблизно на 15 мм. Ця довжина буде достатньо для підключення дротів у проекті європейського зразка.
 • Всі злакові вени обрізаються таким чином, що довжина голих дротів не більше 10 мм. Цього достатньо, щоб замінити підключення нових.
 • Щоб забезпечити надійний контакт, це потрібно за допомогою плоскогубців для регулювання кінців дротів.
 • Наступним кроком є ​​правильне підключення до дроту. Більшість шнурів оснащені трьома дротами. Коричневий. фаза, жовтий або зелений. заземлення, синій. нуль.
 • Так що вилка не зламана, вона повинна бути добре фіксується, піднімаючись до дроту з пластиковою перемичками.
 • Останній етап. зібрати робочий механізм та перевірте її виконання.

Evrovalki пристрій досить простий, однак, будьте обережні при виконанні роботи.

Заміна старого електровиля радянського зразка

Одне з найпоширеніших вилків у СРСР, призначена для 220 В. Стара електрична вилка має ще більш простий дизайн у порівнянні з попереднім аналогом. Алгоритм заміни в цьому випадку трохи відрізняється. Основні кроки, з яких заміна є:

 • Старий випадок розбирався і розібраний.
 • Як у попередньому випадку, дроти знімаються. Кінці очищаються на 15 мм.
 • У цьому випадку земля відсутня, тому вам потрібно підключити лише два дроти. При підключенні важливо контролювати полярність.

Останній етап. Асамблея готової електричної.