Як змінити значок акумулятора на Samsung

Article

способу візуалізації рівня заряду батареї на будь-якому телефоні Android 2022

Ми любимо батарею наших телефонів, не є? Ми виконуємо багато налаштувань та налаштувань, щоб наш акумулятор служить трохи довше протягом дня. Інтернет заповнений посібниками, що показують, як заощадити заряд батареї на вашому телефоні за допомогою різних програм, оптимізувати використання екрану, завантажувати легкі програми, які прості у використанні, та багато іншого. Отже, я подумав зробити ще один крок і знайти кілька найкращих способів візуалізації рівня заряду акумулятора на моєму смартфоні Android.

Цього старого індикатора батареї, що лежить у кутку рядка стану, мені недостатньо. Я хочу більше! Я хочу щось краще та класніше! Я хочу, щоб мої друзі були схожі на «Вау! Що це таке?!”

Що ж, якщо ви хочете того ж, дозвольте мені показати вам кілька приголомшливих індикаторів батареї, які ви повинні використовувати на своєму екрані, щоб вони виглядали охолодженими. Давайте копатися в.

Як змінити індикатор батареї на Android, збільшити відсоток заряду, забрати значок без Root?

Останнім часом у Neovolt під рукою, програма Super Status Count була спіймана. Воно російською мовою, працює з Android 9.0 Pie та Android 10. Так, з MIUI теж працює. Багато хто з вас напевно з ним добре знайомий.

Але якщо не стикалися, то коротко. все, що вам потрібно зробити, це переключити кілька налаштувань (їхній результат миттєвий, не потрібно нічого перепрошувати).

Випереджаючи стогнання: “Дивіться, реклама, їм заплатили тисячі доларів”, розміщуємо два посилання: офіційну на Google Play і неофіційну тему на форумі 4PDA, де можна завантажити повну версію безкоштовно. Якщо програма вам сподобалася, то, звичайно, розробника потрібно підтримати.

READ  Які батареї краще покласти в приватний будинок

Крім редагування статус-бару, додаток здатний на багато інших налаштувань інтеейсу, жестів і так далі. Ми ж зосередимося на іконці відсотка заряду батареї. Ось, що потрібно зробити для її заміни.

Відкрийте Super Status Bar

Після встановлення програми не потрібні будь-які спеціальні дозволи. їх запитає система після запуску функцій програми.

Натисніть кнопку «Старт»

Тим самим ви задіяєте його можливості. Але потрібні саме ті самі дозволи доступу до функцій телефону.

Виберіть «Статус бар»

Розділ знаходиться в головному меню програми внизу у центрі.

«Включити статус користувача-бар»

Переведіть це налаштування в положення «Увімкнути» та дозвольте доступ до сповіщень.

Тепер ви можете змінювати статус-бар на власний розсуд.

Як увімкнути відсоток заряду батареї?

Для того, щоб увімкнути відсоткове відображення заряду батареї на пристроях Samsung Galaxy з One UI, зробіть таке:

1) перейдіть до «Налаштування» та виберіть розділ «Сповіщення»;

Samsung Galaxy A51 Лайфхак ONE Ui 2.0 Як змінити дизайн робочого столу !

2) натисніть «Рядок стану» та активуйте функцію «Показати відсоток зарядки».

Для того, щоб увімкнути відсоткове відображення заряду батареї на пристроях Xiaomi c MIUI 12, зробіть таке:

1) Перейдіть до розділу “Налаштування” та виберіть розділ “Екран”;

2) Відкрийте “Контрольний центр та виправлення повідомлень”;

3) Натисніть “Індикатор акумулятора” та виберіть потрібну піктограму.

Акумулятор як відсоток на Samsung

На телефонах Samsung Galaxy є вбудована функція увімкнення відображення заряду батареї у відсотках, але знаходиться вона не в самому очевидному для початківців розташування:

  • Перейдіть до налаштувань. сповіщення. На наступному екрані натисніть “Status String”.
  • Увімкніть пункт “Показати відсоток зарядки”.

Після цього ваш Samsung Galaxy покаже відсоток заряду поруч із значком акумулятора у верхньому правому куті екрана, як потрібно.

Пункт Показати відсоток заряджання вимкнено. Увімкніть його, натиснувши на перемикач.

Ми розглядаємо рядок стану, ми бачимо рівень заряду у відсотках і радіє.

Інструкція у випадку нічого не відбувається. Відкрийте розділ “Налаштування”, подивіться у верхній частині вікна Тут ви побачите панель пошуку.

Натискаєте на неї і вказуєте пошукове слово відсоток (вказуйте без лапок). І відразу ж з’являється потрібний пункт меню.

READ  Як висушити волосся феном так, щоб там були завитки

Як на телефоні зробити великий значок батареї

Щоб збільшити піктограму акумулятора на телефоні Xiaomi, Honor або Samsung ми скористаємося віджетом. На даний момент у вас швидше за все вже встановлено віджет годинник, ми його замінимо на інший годинник.

Для цього йдемо в Play маркет і встановлюємо “Battery Clock free”, щоб не переплутати дивіться нижче на картинку.

Далі торкніться пальцем будь-якого вільного місця на екрані і не відпускайте його, поки знизу не побачите кнопку «Віджети». Натисніть «Віджети» та знайдіть «Battery Clock free».

Торкніться його та знизу натисніть «Додати». Після цього він з’явиться на другому головному екрані.

Зачепіть його пальцем і перетягніть ліворуч – на основний. Якщо з першого разу не вийде (якщо такого ще не робили) повторюйте доки не перетягніть.

Тепер натисніть на нього і тримайте палець доки не побачите рамку.

Після появи рамки збільште його наскільки хочете, рухаючи за сині точки з боків і виберіть положення.

змінити, значок, акумулятора, samsung

Я завжди збільшую максимум і перетягуючи до самого початку. Тепер ви не тільки бачитимете великим шрифтом який відсоток заряду батареї, але й діаграму.

Кільце навколо віри ви скажете вам у цій формі, що хтось побачить це без окулярів. Як зменшується заряд, з’явиться чорна смужка.

Дійде до червоної межі, значить час заряджати. Я думаю, що це сподобається не лише тим, хто погано бачить.

змінити, значок, акумулятора, samsung

Про всяк випадок ставлю внизу ще відео інструкцію як все це має відбуватися. Успіхів.

Як відобразити відсоток заряду акумулятора на Samsung Galaxy S9 у відсотках

Якщо Samsung Galaxy S9 або Samsung Galaxy S9 Plus показує лише значок стану індикатора, а не відсоток від акумулятора, просто дотримуйтесь інструкцій нижче, і ви дізнаєтеся, як показати рівень батареї у відсотках:

змінити, значок, акумулятора, samsung
  • Перейдіть до головного екрана
  • Витратьте палець у верхній частині екрана, щоб отримати доступ до навігації
  • Після відкриття тіні сповіщень, знайдіть налаштування значків передач
  • Натисніть значок налаштувань
  • Прокрутіть та виберіть вкладку “Акумулятор”, він може бути в розділі “Повідомлення” залежно від використовуваної версії програмного забезпечення.
  • Знайти та виберіть “Відсотковий статус акумулятора
  • Встановіть прапорець біля функції статусу акумулятора
READ  Де вилити кондиціонер у пральну машину Samsung

Це все, що потрібно зробити! Ці прості кроки в рядку стану вашого Samsung Galaxy S9 або Samsung Galaxy S9 Plus тепер буде відображатися кількість заряду батареї як у візуальному і процентному відношенні, що дозволить вам дізнатися, як довго життя батареї залишається лише один швидкий погляд.

Корисний підказка: При виконанні наступних інструкцій використовуйте значок пошуку в налаштуваннях, щоб швидко знайти потрібну опцію. Наприклад, введіть «відсоток заряду батареї» у рядку пошуку настройок, і це дасть вам можливість перейти безпосередньо до цього налаштування. Оскільки оновлення змінюють макет та інтеейс вашого телефону, підручники можуть не містити точний шлях, який вам потрібен.

Якщо з якоїсь причини в певному сенсі ви хочете очистити рядок стану, просто зніміть прапорець “Відсоток акумулятора“, виконуючи вказані вище кроки. Я маю сумнів, що ви захочете зробити це, оскільки більшість людей вважають індикатор відсотка заряду батареї дуже корисним.

Як збільшити значок батареї в андроїд

Використання програми

Поставити відсотки зарядки можна не тільки вбудованими засобами телефону, але й за допомогою спеціальних додатків на кшталт «Акумулятор процентів». Ви з легкістю знайдете його у магазині Play Market. Там є безліч інших схожих програм, здатних аналогічним чином впоратися з поставленим завданням.

ЯК НА SAMSUNG ВКЛЮЧИТИ ПРОЦЕНТ ЗАРЯДКИ/ЯК НА САМСУНГУ A50,S8,S9,S10 та ін. ПРОЦЕНТИ ЗАРЯДУ БАТАРЕЇ!

Для відображення відсотка необхідно запустити програму та відзначити галочкою пункт, який відповідає за показ точного рівня заряду. Для всіх програм діє приблизно однаковий алгоритм, тому його можна використовувати незалежно від того, яку утиліту завантажив власник Samsung Galaxy A2 Core.

Водночас варто пояснити, що відсоток буде показано окремо від іконки батареї. Багатьом цей факт може здатися незвичним та незручним. Крім того, для постійного відображення заряду потрібно дозволити стороннім додатком працювати у фоновому режимі.