Як змінювати заднє вікно без фен

Article

Часто водії дивувалися, як тоновувати заднє вікно автомобіля зробити це самостійно. Це завдання ускладнюється наявністю нагріву, вбудованого в скляну поверхню, іноді труднощі з доступом, а також сферична поверхнева форма. Але, якщо ви робите все правильно, ви можете зробити тонування без проблем.

Почати, необхідно вибрати правильний фільм, то тонінг не призведе до штрафів, і не заважатиме процесу керування автомобілем.

Перше, що потрібно враховувати. це ступінь світла. Відповідно до ГОСТ, тонування щільності заднього гальма не регулюється. Але є нюанси. Якщо у вас немає бічних дзеркал, не дозволяється тривати скло з затемненням, проходячи менше 70% світла.

Забороняється застосовувати дзеркальне відтінку, це регулюється ГОСТ та Технічні правила щодо доступу Авто. Крім того, кольорові плівки та хамелеони не можуть бути застосовані.

Давайте подивимося, який тип плівки можна використовувати на задньому вікні.

 • Пофарбований. Дешевий фільм. Служить недовго, швидко спалюється. На задньому вікні часто пошкоджується в точці контакту з нагрівальними елементами.
 • Металізований. Вважаються одним з кращих варіантів для заднього вікна. Це практично не підлягає пошкодженню від регулярного опалення. Потемніння отримується через металеве розпилення між полімерними шарами. Не купуйте варіант алюмінію, така плівка має дзеркальний ефект.
 • Спавники. Обприскування металу здійснюється безпосередньо на полімеру. Для клею такого фільму на задньому вікні не варто, існує ризик закриття провідного нагрівального елемента.
 • Атермальний. Полімерна плівка. це добре протилежне нагрівання, завдяки цьому не деформується. Служить довго. Крім того, захищає салон з ультрафіолету.
 • Карбонова плівка. Тонкий шар графіту розпилюється на полімер. Відрізняється на матовому відтінку. Добре терпіння температурних відмінностей. Недоліки включають високу вартість.
 • Tinted stekla. Для деяких моделей автомобілів ви можете знайти затемнене скло. В ідеалі, рішення, але це дорого, і це не завжди можна купити.

На додаток до перелічених, є ще силіконове знімне тонування. Схоже, що цей варіант не дуже добре, тоді як існує ризик просто втратити плівку, коли нагріваються.

Виберіть фільм, заснований на ваших потребах, а також функціям моделі машини. Не приймайте надто дешеві варіанти, вони не служать довго, часто не мають надійного захисту від перегріву. Найкраще придбати атермальну або металізована плівка. Також хороший варіант буде тонуванням вуглецю.

Потягуючи вікна з руками

Тонування вікон автомобіля, без сумніву, є важливим елементом зовнішньої настройки. Ваш автомобіль чи ні. випадок вибору кожного автомобіліста. У цій статті ми детально розповімо, як вона повинна бути належним чином виконувана тонуванням автомобільної плівки з фільмом з власними руками. І врешті-решт ви можете переглядати навчання.

Тонування. це процес, який вимагає точності та попередньої підготовки. Але з певною майстерністю, тонування автомобіля може бути виконана самостійно.

READ  Як приготувати духовку для ванни

На нашому сайті ви також можете зацікавити наступні матеріали:

Нижче ми підготувалися до вас крок-поетапна інструкція з тонування автомобілів Windows: від вибору тонізуючої плівки, перш ніж приклеїти відбиваючу смужку на лобовому склі.

Як тоновані задні вікна

Перед початком клеюють плівку, необхідно заслабно мити і висушити скло. Після цього потрібно залишити і втратити невелику кількість посипки на поверхні скла. Після очищення та нанесення порошків загальні розміри скла повинні бути виміряні за допомогою стрічки та розрізати плівку з цих розмірів. І після, виготовляючи лиття, тобто дайте форму скляного відтінку.

Як видалити відтінку від гальм і фари? 4 Ефективний спосіб

Останнім часом, у зв’язку з посиленням покарання за надмірне відтінку автомобіля, багато водіїв зацікавлені у тому, як самостійно видалити відтінку від скла. За великим, незалежним усуненням відтінкової плівки. процедура не дуже складна, і, дотримуючись нашої поради, виконувати це навіть недосвідченим автомобілістом.

Самостійно видаляйте відтінок з склянкою автомобіля кількома способами. Найбільш поширеними з них вказано нижче:

Розповісти про всі ці методи конструкцій, ми не бачимо сенсу, тому ми зупинимося на останньому на найбільш оптимальні.

Ми пропонуємо дивитися відео в кінці статті, в якій вона детально показана, як це може бути відносно легко видалити старий відтінок зі склянкою автомобіля.

Раніше ми опублікували інструкції щодо незалежного тонування автомобіля, але після введення заборони на тонування передніх вікон, придбавши актуальність іншого питання. як видалити тонування з власними руками? І так, давайте в порядку.

Тонування скла

Тонування стекол складається з семи основних етапів. Якщо вони дотримуються і роблять роботу скрупульозно і акуратно, то тонінг буде ідеальним і не буде потрібно повторно його.

“Шаблон”

Рулон тонованого паперу Розгорнути і застосовується до автоматичного скла. Тримайте папір з однією рукою, а другий маркер малювання. Різка потрібна з резервом, близько пару міліметрів.

Указ шампуню

Розчин мила найлегше застосовувати розпилювач.

Видалення захисного шару

Захисний шар з плівки повинен бути вилучений дуже старанно і ретельно. На цій частині фільму, яка буде склеєна на склі, потрібно застосувати розчин шампуню.

Прилипання фільму

Плівка склеєна тільки на мокрому склі. Застосування та вирівнювання не повинно бути поспішаючи і подивитися, що горизонтальні складки не з’являються. У разі складки вони повинні просто згладити шпателем. Фільм однаково приклеєний до всіх вікон автомобілів.

Запуск фільму

Обов’язково використовуйте будівельний фен. Нагрівають плівку на склі, а шпатель починають загнати від центру до краю. Це потрібно ретельно і повільно, щоб не зламати полон. Якщо виникають труднощі в той же час, щоб утримувати фен і посипати фільм, попросіть когось утримувати фен.

Обрізання надлишкового фільму

Врожай фільм потрібен канцелярський нож, ідеально заточений, інакше ймовірність її розривання.

Сушка

Повністю фільм висихає через день після 2-3, але вперше, після приклеювання тонованого фільму, вам потрібно залишити машину з трохи відкритими вікнами протягом приблизно 4 годин. Автомобіль повинен бути в сухому та теплому місці для швидкого сушіння.

Особливості та захист

Зовні силіконові тонування виглядає як класична плівка. Його особливість полягає в тому, щоб покращити зовнішній вигляд транспортного засобу, здатність витримувати низьку температуру, відмінну продуктивність.

READ  Як змити воск для депіляції з волосся

Як зазначалося раніше, не боїться частого видалення та монтажу. зберігає його зовнішній вигляд і якість. Загалом, фільм відрізняється практичністю та довговічністю.

Особлива увага заслуговує захисної функції. Статична плівка надійно усуває УФ-промені і не боїться прямого впливу сонця. Використання такого продукту дозволяє захистити елементи кабіни та людей, які знаходяться в ньому, від сонячного світла.

Растонировка Заднего Стекла Своими Руками

Силіконові тонування займає відблиски, що мінімізує ризик сліпучого світла автомобіля, що рухається у проходженні або протилежному напрямку.

У випадку аварії, задні та бічні вікна машини часто пошкоджуються і перетворюються на різні фрагменти. Вони несуть додаткову небезпеку і можуть завдати шкоди людині.

Якщо на склі встановлюється статична плівка, у випадку аварії, скло не пошкоджується і не руйнується. Він не летить у фрагменти в механічному експозиції, наприклад, потрапляючи в камінь або іншу тему. Запобіжний фактор. це сам продукт.

Крім того, тоноване скло має кращу механічну міцність. це важче зламати його. Це означає, що використання силіконового тонування дозволяє додатково захистити транспортний засіб не тільки від чужих перехожих, які прагнуть подивитися в салон машини, але також від злодіїв.

Застосування плівки для тонування на стороні вікна автомобіля

Змочіть поверхню бічного скла і за допомогою основного, очищення його нижньої частини. Потім знижуйте скло протягом декількох сантиметрів, зволоження, а також очистіть залишку поверхні за допомогою замка.

Очистіть поверхню леза послідовно і переконайтеся, що немає синіх областей.

Далі промийте скло з жорсткою губкою і витріть сухою гумою. Скляні краю Протріть серветкою. Смох і обгортання знову з гумовою розтопленням скла.

 • Перед нанесенням плівки для тонування рясно вологості скла.
 • Тоді з заготовки необхідно для двох третин, щоб видалити лайнер, що захищає адгезивний шар, і змочуть адгезивну поверхню. Ця операція зручна для витрачання на задньому вікні автомобіля, поклавши шаблон з клейким шаром назовні.
 • Надлишок вкладиша видаляється з заготовки, краще відключити, перш ніж застосовувати тонізуючу плівку.

Зволожувати пальці. Кінцеві пальці повинні бути чистими, оскільки в процесі олова слід доторкнутися до клеючого шару плівки.

Обережно візьміть заготовку і покладіть його на готову скляну поверхню.

Спробуйте так, щоб клейкий шар стурбований лише поверхню скла і не торкнувся печаток та інших поверхонь.

Вирівняйте плівку для тонування над верхньою краєм. Переконайтеся, що немає ніяких прогалин та просвіту ніде, і починають ретельно стиснути рішення з під ним.

 • Тримайте візерунок з рукою, оскільки з початковим екструзією рідини, порожній буде ковзати на склі.
 • Стисніть воду з центру до краю.
 • Використовуйте гуму, а потім жорсткий бродяга. Жорсткий обхідний привід рідини в тих же напрямках. від середини до краю.
 • Потім, за допомогою пасовищ і фен, замкніть плівку на верхньому краю скла.
 • Після цього, з ножем, зніміть надлишок тонізуючої плівки, виступаючи на верхньому краю скла. ця технологія дозволяє не залишати прогалини на верхньому краю.

Підняти скло. Зігніть нижню частину шаблону, захищеним лайнером і багато зумовленого розчином. Повністю видалити лайнер.

Зробіть це надзвичайно обережно і переконайтеся, що плівка без вкладиша не торкається адгезивного шару, крім скла!

READ  Фен-кисть з обертовим соплі, що краще

Ретельно тонізуюча плівка під скляною печаткою. Натисніть горизонтальну внутрішню ущільнення шляхом перегонки, і, заправка фільму для тонування, переконайтеся, що це не піднялося. ця операція також вимагає певних навичок, тому особливо уважніше (зверніть увагу на те, як ця операція тримає майстер у відео підручник нижче).

 • Співаючи розчин з-під плівкою, використовуючи жорстку розіграшу: стиснути воду послідовними рухами зверху вниз і з середини до краю.
 • Нарешті видалити вологість залишків, використовуючи пасовища, загорнуті в серветку та фен.
 • Переконайтеся, що в тонінговому процесі немає бульбашок води.

Технологія очищення та малі глухий скляні наклейки будуть ідентичні.

Чому вам потрібно відтягти машину

Якщо ви хочете захистити себе від поглядів, найкращий варіант буде тонований автомобіль. Тонування має ще кілька корисних функцій.

 • Плівкове покриття характеризується властивістю відбиваючих теплових променів. Влітку машина не буде настільки гарячою в салоні, пластикові елементи не будуть нагріватися, а сонячні промені не будуть дратувати водія і пасажирів.
 • Плівка затримується ультрафіолетом. У салоні вікна яких покриті тонуванням покриття, оббивка та пластикові елементи не будуть спалювати так швидко.
 • Забезпечується додаткова сила. Tinted Windows важче розбити.
 • Така настройка покращує зовнішній вигляд машини. Дизайн машини набуває деякий блиск і шик, звичайно, за умови, що ваш транспорт буде добре підтримуватися і чистити.

Шаблон для переднього правого скла

За допомогою ножа та спеціального затискача, ретельно відрізають додаткову частину плівки на правий край скла, а не весь край, але тільки його вертикальну частину, яка розташована поблизу дзеркала.

Тоді ми переміщуємо тонізуючу плівку до 1 см праворуч, на скляній ущільнюванні, яка знаходиться недалеко від дзеркала.

Далі ми проводимо бік розбиваються вздовж ущільнення з протилежної сторони.

змінювати, заднє

Наступним кроком буде вирізана плівка відтінку на верхньому краю скла, але для цього нижче.

Обережно завершіть стадію підготовки шаблону за допомогою спеціального затиску та ножа.

Склянка на задніх дверях спіймана.

Тонування заднього вікна з пальником �� (без фен) повне відео без рахунків.

Зволожуйте склянку на вулиці, і розміщення обрізаного шматка тонізуючої плівки всередині.

Як у першому випадку, з зміщенням фільму, зробіть бічні вертикальні слоти за допомогою ножа. У майбутньому, знижуючи скло, нарешті налаштовуйте шаблон, як у першому випадку.

Ви завжди звертаєте увагу на те, що лезо вашого ножа не тупий, інакше фільм буде їздити.

Шаблон на склі, який не опускає, вирізав, щоб фільм з усіх боків більше на 5 мм. Без зміщення тонізової плівки, як у перших двох випадках не може зробити.

Спробуйте відразу після розрізу, додаткові шматки тонування плівки видаляти. Працюйте з ножем ретельно, не пошкодити частини автомобіля.

Якщо немає прозорої лінії фарби на фіксованій частині скла, потім вирізати тонізуючу плівку, щоб вона йшла до цього не прозорого району.