Як зробити камін з чавунною печі

Article

Камін з чавунною печі з власними руками

Чавунні печі для камінів виробляються в класичному та сучасному дизайні. Споживач пропонує камінні вставки, що характеризуються принципом роботи та дизайнерських особливостей. Перш за все, вибір модуля впливає на його появу.

Виробники виробляють такі види обладнання:

 • Кутові печі. популярні, завдяки збереженню корисної площі в кімнаті. Кут має вирішальне значення, що легко приховати всі комунікації. Для моделей Air-Herald, кут, це оптимальне місце, яке забезпечує рівномірний переважний.
 • Тунельні вогні. у цьому випадку дві стіни каміна вставки скла. Печі встановлені всередині міжкімнатних перегородок, фальсленд, тому можливість дотримуватися палаючого полум’я з двох кімнат одночасно.
 • Панорамні печі. класичний прямий камінний лайнер, що має одну скляну двері. У більшості моделей використовується замкнута прокладка. Відкриті чавунні вогнища, виявлено надзвичайно рідко.
зробити, камін, чавунною, печі

Після вибору виникає вигляд, вибір виконується за принципом роботи.

Камін з чавунною печі з власними руками

Конвекція

Повітряний опалювальний камін, найпоширеніший тип дизайну. Конвекційні канали проходять всередині корпусу, оточують димохідну камеру. Холодні повітряні маси, введені в корпус, потік навколо нагрітого корпусу, нагрівають і повертаються до кімнати через конвективні канали.

Чавунні камінні печі призначені для нагрівання приміщення, в якій вони встановлені. Наскільки це можливо, від джерела тепла, інтенсивність нагріву зменшується. Збільшити теплообмін і зробити можливим нагріти суміжні кімнати, повітряні канали підключаються.

Водяний опалення

У дизайні є вбудована водяна схема, що нагрівається від полум’я та попередньо підігрітих димових газів. На корпусі є два диски для підключення корму та зворотного трубопроводу.

Камінні підлоги з контуром, призначеними для опалення всіх вдома. Сучасні моделі використовуються як основне джерело тепла.

Чавунний камін для каміна захищений тепловим захистом із високим ступенем герметичності. Скляні двері зменшує втрати тепла. Спеціальний дизайн теплообмінника допомагає накопичувати тепло і спрямувати її для нагрівання теплоносія.

З довгим горінням

Незалежно від принципу теплопостачання теплоносія, камінні каміни поділяються на пристрої, що працюють у звичайному режимі, і використовуючи принцип тривалого спалювання. Останні. це закриті камінні вкладиші з підвищеною камерою згоряння та обмеженим споживанням кисню.

Принцип роботи довготривалої моделі є виживання газу твердого палива під час горіння. Тільки обмежена кількість повітря потрапляє в камеру з колоди, тому дрова не спалює, і вони тряпить, що збільшує час роботи з однієї закладки до 6-8 годин.

Це цегляна димохід для камінної печі

Буквально кілька десятиліть тому, для всіх твердих паливних котлів та печей, використовувався традиційний цегляний камін. Це було принаймні кілька пояснень:

На даний момент з’явилися нові інноваційні будівельні матеріали, були вдосконалені методи проектування, здатність зробити цегельну роботу, стійкою до конденсату.

Стало можливим підключення димоходу цегли до такого обладнання:

  Каміни на дровах та гранул. температура вихлопних газів, а також загальний об’єм виробництва конденсату, може суттєво відрізнятися залежно від типу використання палива. Цегляна трубка однаково ефективна при спалюванні гранул і дров.

Є три найпоширеніших структур димоходу цегли. Кожен має свої переваги та недоліки.

Окремо стоячи димар всередині будинку

Вага труби цегляного димоходу досить велика. Цей дизайн в основному будується одночасно з будівництвом всієї будівлі. Під димоком виготовляється фундамент, не прив’язаний до бази будинку.

Переваги окремого дизайну є:

  Можливість виготовлення труб з майже будь-якими бажаними розмірами.

Як недоліки, ви можете виділити необхідність додаткового закінчення, фундаменту для димоходу всередині будівлі, високої якості кладки та ущільнення швів. Як загальна вимога, рекомендується виконувати життєвий рядок димоходу.

На відкритому повітрі оранкує димар

Ораний цегляний димохід для камінної печі, прилеглий до стіни будинку з зовнішньої сторони, оптимальне рішення з точки зору безпеки. Навіть якщо кладка втрачає герметичність, продукти згоряння не зможуть потрапити всередину житлових приміщень. Встановіть систему диму в будь-який час, а не тільки під час будівництва будинку.

READ  Печі тривалого горіння для дачі на дровах

Технологія будівництва вуличної димоходу цегли має кілька переваг:

  Не проходить через плити перекриття та даху, тому немає потреби у виробництві проникнення та ущільнення з потоку.

Відкритий димарні для камінів з цегли має свої недоліки. Повинні розглянути сильний вітровий навантаження. Щоб запобігти дизайну дизайну, канал закріплений на стіні будівлі. Здійснюється обов’язкова димохідна потепління, а потім оформлення.

Димар вбудований у стіну

Ще одне популярне рішення системи видалення диму. внутрішньоматкова цегляна димохід для видалення продуктів згоряння з камінної печі. Перевагою дизайну є здатність використовувати стіни як радіатор опалення. Дим, що проходить у запасах, нагріває цеглу, в результаті, кімната добре підігрівається і тривалий час зберігає тепло.

Якщо, як в якості внутрішньоутробної димоходу, використовуються старі канали вентиляції та димові системи, гуртка попередньо проводиться. Основною перевагою дизайну є найкращим у порівнянні з аналогами теплотехнічних характеристик.

Закінчуючи камін з вогню з власними руками, не настільки складно, тому що це може здатися на перший погляд. Для виконання роботи вам доведеться вибрати відповідний облицювальний матеріал і під час обробки, дотримання існуючих правил.

При виборі термостійкого облицювального матеріалу, кілька нюансів враховують:

Вибір облицювання, впливає на особливості роботи: кількість “мокрої грязі”, неминуча при обробці природним каменем, швидкість обробки. Зовнішній вигляд також важливий.

Сучасні вогнетривкі матеріали для облицювання призначені для полегшення полегшення продуктивності. Гіпсокартові конструкції, штучний камінь, дозволяють закінчити облицювання протягом 7-10 днів. Оздоблення природного каменю вимагає набагато більших витрат часу. Рекомендується, щоб облицювання виконувала кваліфікований масон.

Облицювальна цегла

Облицювання каміна пожежної цегли, одне з найпопулярніших рішень фінішу. Ви можете організувати інтер’єр у стилі лофт. Для роботи використовуйте керамічні та облицювальні цегли. Дозволено клінкер.

Щоб правильно покласти камін печі з цегли, дотримуйтесь декількох правил:

 • Перед початком завершення, відхилення. Цегляна перевірка розміром. Док-станції повинні виявитися абсолютно гладким.
 • Між печі та кладкою, залиште обов’язковий просвіт для циркуляції теплого повітря. У кладці є конвекційні отвори для отримання гарячих повітряних мас до кімнати.
 • Температура нагрівальної цегельної підкладки набагато менше, ніж всередині камін. Тому, щоб покласти касету каміни краще, ніж звичайна керамічна лицьова цегла. Дозволено клінкер.
 • Так що шви виявилися навіть, дотримуються рекомендацій щодо роботи з облицюванням цегли. Рядки закладені на квадратних штрихах, поперечний переріз 1 см.
 • Всі надлишки розчину та бруду видаляються сухою тканиною.

Цегла, порівняно легка. Цегляна стіна хороша емітер. Отримання тепла, кераміка довго залишається теплим і рівномірно підігріває кімнату. Сучасні цеглини виготовляються в широкому діапазоні кольорів, з гладкою та структурною поверхнею.

Облицювання піноблоків

Інший загальний розчин. облицювання вогню з газобетону.

 • Перевага облицювання. швидкість роботи.
 • Недоліком є ​​необхідність додаткової обробки та недостатньої структурної сили, що вимагає підкріплення.

Негорючі стінки бетонні блоки, камені або оштукатурені після завершення кладки. Застосовується декоративна штукатурка, або облицювальна з клінкером або керамічною плиткою, допускається установка природного та штучного каменю.

Облицювання з гіпсокартоном або GVL

Сушильна скляна обробка, придатна для саморобного порталу. Принцип виготовлення металевих конструкцій дозволяє виконувати будь-які, навіть найбільш складні та сміливі рішення. З гіпсокартону роблять як класичні, так і нестандартні портали.

Аналог, що має високий ступінь вогнестійкості. GVL або GISPOVOLOCONESONS. GWL не горить, тому забезпечує необхідну безпеку.

Зробили ПЕРШИЙ КАМІН з ЧАВУННИМ ВКЛАДОМ.ОБІГРІВ КАМІНОМ.

Облицювання з листами сухого волокна має свої особливості, пов’язані з певними труднощами під час подальшого облицювання. Композиція пластин включає невеликі волокна, які запобігають достатній адгезії суміші та адгезивних композицій. Перед облицюванням, GVL Plates обробляються грунтором. Попередньо нанесіть тонкий шар клею, масу шпаклівки, натискаючи його на поверхню.

Облицювання каменю

Натуральний камінь видаляє каміни преміум класу. Виявляється масивний готовий продукт. Збільшити навантаження на поверхню поверхні та перекриття плит, повинні розглядатися, коли закінчиться.

Облицювання каменю виконується кількома способами:

 • Облицювання камінів камінного мармуру. насправді, для оформлення, а також тарілки, виготовлені в процесі розпилювання. Мармурові елементи важать менше, ніж натуральний дикий камінь. Пластини використовуються при облицюванні цегли, газобетону та гіпсокартону.
 • Граніт. коштує більше, ніж мармур. В іншому випадку вона має аналогічні характеристики.
READ  Камін у кадрі будинку на купи

Натуральний камінь не підходить для самозайнятих. Маска вимагає професіоналізму та точності майстра.

Деякі компанії пропонують готові, швидко встановлені набори. Комплект купується разом з каміном. Оздоблення здійснюється незалежно і займає деякий час. Виробники пропонують докладні інструкції щодо встановлення облицювання.

Конвекційна зона

Якщо підігрітий повітря не використовується, то між печі та шару ізоляції (4, 15) має бути кліренс щонайменше 6 см для задніх та бічних регіонів. Конвективна область повинна бути виділена з усіх стін, за винятком стін, які утворюють теплообмінник. Стіни, підлоги та конвективна зона стеля повинні бути чистими та стійкими до стирання. Всі конвекційні труби повинні складатися з негорючих матеріалів. При прокладі гофрованого гофрування повітря: гофрування повинно бути надійно підключеним до фланця з гарячим повітрям на вхідній сітці. Експлуатація повітряної сітки (гіпокаст): нагрітий повітря циркулює у закритому просторі. Тепло з конвективної зони переноситься в кімнату через зони теплообміну. Термічне навантаження в зоні конвекції від гіпокасту вище, ніж у звичайних вентиляційних мереж.

Як зробити основу

Перш ніж запустити перші кроки роботи, вам потрібно ознайомитись з документацією для порівняльного аналізу моделей. У таких документах пристрій каміна з чавунною печі детально описаний. Тільки ідея тонкощів його роботи дозволить помилково при встановленні пристрою.

Слід запустити з підготовки фундаменту. Його основні вимоги. сила і ідеальність поверхні. Якщо ви не дотримуєтеся горизонтального рівня, камін може бути деформований, що призведе до утворення слотів, через які дим може проникати в кімнату. Стіни, розташовані в безпосередній близькості до каміна, розділені теплотехнологічним матеріалом. Копії фольги дозволять вам відображати енергію, відправляючи його назад до кімнати.

Будь-який майстер, навіть дуже досвідчений, попередньо готує все, що може знадобитися, щоб не зникнути з роботи в майбутньому. Тому йти піщану, глину, готують бігнероїдну та мінеральнуюю у вигляді тарілок. Спеціальний інструмент у роботі не потребує, але без молота, Кельма та рулетка не будуть робити.

Безкоштовне освітнє покриття від сторонніх об’єктів у районі, де план буде майбутнім каміном. Периметр дизайну намальований на підлозі з певною ступенем точності, оскільки основа не копіює форму порталу каміна. Він виробляється трохи більше, ніж теоретичні розміри. У деяких випадках ізоляція стіни виготовлена ​​цегляною кладкою. Тоді фундамент повинен бути загальним основою для каміна та цегляного захисного шару.

Площа не потрібна для розрахунку. Достатньо від призначених кордонів для відступу в кожному обличчі 0,3 м. Поверхня підлоги доведеться демонтаж, оскільки мінімальна глибина такого фундаменту становить 50 см. У разі відставання він виготовлений з різання. Рекомендується після видалення ділянки відставання, щоб побудувати додаткову підтримку перед місцем для шипів.

На дні петрованого вкладиша розміщена подрібнений камінь. Зверніть увагу, що він не тільки заповнює обсяги, щоб зберегти. Ґрунти на вологості можуть бути різними, тому така подушка захищає дизайн з вологи. Сила заповнення дасть армуючу сітку, яка укладається шарами. Сама камінна чавунна вогняна має велику масу, і якщо ми вважаємо, що додавання порталу, і всі заходи приймаються для збільшення сили фундаменту.

Підвищення заповнення на покриття підлоги, призупинити роботу на певний час, і навіть якщо здається, що рішення вже сушить, пам’ятайте, що це може зайняти кілька днів.

Де встановити чавуну печі

Перш ніж встановити камін, важливо, щоб переконатися, чи використовуються умови в приміщенні. Визначаються параметри приміщення та розміри нагрівального пристрою. Основна характеристика печі. теплова енергія. Він розраховується наступним чином: 1 кВт теплової енергії на 10 квадратних метрів зони кімнати.

Так само важливо співвідносити розмір каміна та параметрів приміщення. Для забезпечення комфортної температури в кімнаті камін, який займає близько 1/25-1/30 від загальної площі кімнати. Відстань від легкозаймистих предметів, меблів, шпалер та вікон повинна бути не менше 30 см. Найкращі місця для каміна. це куточки кімнати, а також стіна, яка навпроти дверей або з лівого боку вікна.

Ми рекомендуємо додатково прочитати з чавунного буржуату на нашому сайті.

Також бажано розрахувати вагу майбутнього дизайну. Існує печі з зоною контакту з підлогою приблизно 1 квадратним метром, наприклад, знаходиться на другому або третьому поверсі, потім його допустима вага з дерев’яними підлогами не більше 120 кг, а з бетоном не більше 120 кг, а з бетоном не більше ніж 750 кг. Якщо вага каміна перевищує ці значення, то необхідно подбати про зниження навантаження на перекриття. Ви можете перерозподілити навантаження на велику площу, побудувати п’єдестал для печі та листів ДСП з вогнетривким облицюванням. Такий п’єдестал також потрібний, якщо камін встановлений у приміщенні з дерев’яними підлогами.

READ  Печі для виплавки алюмінію з власними руками

Для чавунного фокусу краще виділити ваш кут

Матеріал

Насправді, неважливо, що вибираєте матеріал. Це може бути схожим на звичайну цеглу, гіпсокартон або навіть установку газобетонних блоків або порцелянового каменю.

До речі, обличчя необхідно не тільки для створення красивих видів, і так, щоб процеси в печі пройшли більш ефективно. Справа в тому, що якщо є той самий гіпсовий, набагато менше тепла буде марним для розсіювання в просторі. У той же час його вартість досить низька.

Отримання цегли може також дозволити собі майже все. Ті люди, які мають приватні сайти, вони часто залишаються після будівництва.

Особливості камінних печей, їх переваги та недоліки

Печі є однією з основних структурних елементів будь-якого каміна. Фокус, викладений з цегли, накопичує теплове тепло при спалюванні завантаженого палива, поступово подаючи його зовнішньому середовищу. У печі металу, завдяки спеціально розробленій структурі, ефективність спалювання палива набагато вище, але вплив тепла відбувається тільки під час його горіння. Враховуючи цю функцію, установка камінного пожежчасті дещо відрізняється і забезпечує проводку нагрітого повітря, що забезпечує рівномірне потепління всієї кімнати.

Навколишні печі повітря, розігрівання від його гарячої поверхні, циркулює всередині вільного простору каміна, і через конвекцію вводить вентиляційні канали, що дає тепло.

Продукція такого типу зроблені, як правило, від високоякісного чавуну або сплаву сталі, основними перевагами яких є:

 • здатність до довшої витримки високих температур без металевої вправи, ніж тривалість роботи;
 • Висока передача тепла.

Спеціальний дизайн печі підтримує підвищену температуру згоряння палива через відображення вивільненого випромінювача енергії від внутрішніх стінок палива, розташованого під низьким кутом. Зовнішня поверхня камери згоряння покрита вогнетривкою фарбою, а його фасад з облицюванням оснащений двері вогнетривкого скляного відкриття, що збільшує пожежну безпеку, на відміну від камінів з відкритими порталами. Під печі є так звана точка золи, через яку повітряний потік забезпечується для підтримки горіння. Фрамбовані продукти згоряння видаляються через димар.

Переваги камінів можуть бути віднесені:

 • проста і швидка установка;
 • висока ефективність;
 • контроль процесу згоряння;
 • відсутність відкритого вогню;
 • Здатність замінити спалені частини.

Крім того, величезна різноманітність продуктів, які відрізняються не тільки за формою та розмірами, але і за зовнішнім виглядом, дає змогу вибрати модель, отже, загальна вартість побудованого каміна без особливостей.

Серед існуючих недоліків, що відображає суб’єктивну думку споживача, найчастіше привертає увагу:

 • Невеликий огляд спостережуваного полум’я, особливо в моделях камінів, що належать до економ-класу;
 • забруднена з духовим склом, яке повинно бути постійно очищене;
 • Стандартні чорні продукти.

Що стосується останнього абзацу варто зазначити, що фронтальний FireCase може бути доповнений бронзовим або латунним мистецтвом, але для такого виправдання доведеться платити додатково.

Облицювальна піч

Постачання та видалення тепла. дуже важливі точки в експлуатації будь-якого каміна, тому важливо пам’ятати, що у зразках чавуну близько 30% нагрітого повітря проходить через основу, а інша частина залишає межі печі через Стіни справи. Для того, щоб вирівняти всі показники, спеціальна труба, призначена для переадресації повітря, повинна бути підключена до печі.

Для цих цілей труба, виготовлена ​​з ПВХ з мінімальним поперечним перерізом 150 мм. Далі точка повинна бути обладнана дверима на задній частині всієї структури для більш зручного доступу до каміна та видалення продуктів згоряння. Наприкінці установки теплової камери необхідно вдякати на підхід до трубки диму.