Як зробити плиту для плавлення металу

Електроплити/газові плити

Пристрій муфельної печі для плавлення металу складається з:

 • У більшості випадків сталевого корпусу. Для домашнього використання краще виконувати його від термостійкого металу або нержавіючої сталі. Але ви можете використовувати структурну сталь. Товщина листа 1,5-2 мм;
 • Шар внутрішньої теплоізоляції. Для вітчизняних печей, цеглинових цегли або іншого теплоізоляційного матеріалу, витримуючи температуру нагріву до 1000 0 1200 0;
 • Сталевий корпус може бути обраний зовнішнім шаром керамічної плитки або вогнетривкої цегли;
 • Електричні або газові нагрівальні елементи. Газові пальники краще придбати у спеціалізованих магазинах. Електрична піч може бути обладнана домашніми спіралями з ніхром або фехром. Товщина дроту. 1 мм. Фехарський дріт дешевше, але він поступається ніхром з точки зору стійкості до впливу агресивного середовища та довговічності спіралі;
 • Автоматична або ручна система управління. Встановлюючи термічні датчики, ви можете легко контролювати температурний режим і час для підтримки заданої температури.

Принцип дії

Плавильна одиниця індукційної печі використовується для нагрівання різних металів і сплавів. Класичний дизайн складається з наступних пунктів:

 • Звітрювати.
 • Водонепроникний індуктор.
 • Нержавіюча сталь або алюмінієва рамка.
 • Контактний сайт.
 • Термостійкий бетон.
 • Підтримка з гідравлічним циліндром та підшипним вузлом.

Принцип роботи базується на створенні вихрових індукційних струмів Fouco. Як правило, при роботі побутової техніки такі струми викликають несправності, але в цьому випадку вони використовуються для нагрівання суміші до бажаної температури. Майже всі електроніки під час роботи починає нагріватися. Цей негативний чинник у використанні електроенергії використовується для повної потужності.

Переваги пристрою

Проблемальна індукція печі почала застосовуватися порівняно недавно. На виробничих майданчиках встановлюються знамениті Marenes, доменні печі та інші сорти обладнання. Подібна піч для плавлення металу має такі переваги:

 • Використання принципу індукції дозволяє зробити компактний обладнання. Ось чому у невеликих кімнатах немає проблем з їх розміщенням. Прикладом можна назвати доменними печами, які можуть бути встановлені виключно у підготовлених приміщеннях.
 • Результати дослідження показують, що ефективність становить майже 100%.
 • Висока швидкість плавання. Висока ефективність ефективності визначає той факт, що металеве нагрівання набагато менше часу для порівняння з іншими печами.
 • Деякі плавильні печі можуть призвести до зміни хімічного складу металу. Індукційні ряди спочатку в очищенні чистоти. Створені струми Фуко. це нагрівання заготівлі зсередини, завдяки чому ймовірність введення різних домішок усунена.

Це остання перевага, яка визначає поширення індукційної печі в ювелірних виробах, оскільки навіть невелика концентрація сторонніх домішок може негативно вплинути на результат.

зробити, плита, плавлення, металу

Пристрій

  Саморобна піч для плавлення металів має досить простий дизайн і складається з трьох основних блоків, розміщених у загальному випадку:

Тигель поміщений в індуктивність, кінцеві обмотки підключені до джерела струму. Коли поточний потік через це відбувається навколо нього, виникає електромагнітне поле з змінним вектором. У магнітному полі з’являються вихрові струми, спрямовані перпендикулярно до свого вектора і проходять уздовж замкнутого контуру всередині обмотки. Вони проходять через метал, закладені в тиглю, під час нагрівання його до точки плавлення.

Переваги індукційної печі:

 • Швидке та рівномірне нагрівання металу відразу після включення установки;
 • Орієнтація опалення. тільки метал нагрівається, не всі установки;
 • висока швидкість плавлення та однорідність розплаву;
 • Немає випарювання легуючих компонентів металу;
 • Монтаж екологічно чистого та безпечного.

Як генератор індукційних печей для плавлення металу може бути використаний зварювальний інвертор. Ви також можете збирати генератор відповідно до схем нижче.

Металева плавальна піч на зварювальному інверті

Цей дизайн характеризується простотою та безпекою, оскільки всі інвертори оснащені внутрішнім захистом перевантаження. Вся збірка печі в цьому випадку зводиться до виготовлення індуктора.

Він зазвичай виконується у вигляді спіралі мідної тонкостінної трубки діаметром 8-10 мм. Він згинається на шаблон бажаного діаметра, що має котушку на відстані 5-8 мм. Кількість поворотів. від 7 до 12, залежно від діаметра та характеристик інвертора. Загальний опір індуктора повинен бути таким, щоб не викликати перевантаження струму в інверторі, інакше він вимкне внутрішній захист.

Індуктор може бути закріплений у випадку графіту або текстоліту та встановити всередині тигля. Ви можете просто покласти індуктивність на термостійку поверхню. Справа не повинна проводитися, інакше закриття вихрових струмів пройде через нього, а сила установки зменшиться. З тієї ж причини не рекомендується розміщувати сторонні об’єкти у площі плавлення.

READ  Які горщики підходять для скляних керамічних плит

При роботі з інвертора зварювання, його житло повинно бути заземленим! Розетка і проводка повинні бути розраховані на струм, споживаний перетворювачем.

Система опалення приватного будинку є робота печі або котла, висока продуктивність та тривалий безперервний термін служби якого залежить як від особливостей, так і для установки самих опалювальних пристроїв, так і належної установки димоходу. У цій статті ви знайдете рекомендації щодо вибору котла твердого палива, а в наступному ви отримаєте ознайомлення з типами та правилами установки димоходу:

Індукційна піч на транзисторах: схема

Є багато різних способів збирати індукційний нагрівач з вашими руками. На малюнку представлена ​​досить проста та перевірена схема печі для плавлення металу:

  Щоб зібрати установку з власними руками, будуть потрібні наступні деталі та матеріали:

Асамблея послідовність з власними руками:

 • Польові транзистори встановлюються на радіатори. Оскільки схема в процесі роботи сильно нагрівається, радіатор повинен бути досить великим. Ви можете встановити їх і один радіатор, але потім потрібно ізолювати транзистори з металу, використовуючи прокладки та шайби з гуми та пластику. На зображенні показано Pinout з польових транзисторів.
 • Потрібно зробити два дроселі. Для їх виготовлення мідний дріт діаметром 1,2 мм, намотана на кільця, видалені з джерела живлення будь-якого комп’ютера. Ці кільця складаються з їх порошкового феромагнітного заліза. Їм потрібно сховатися від 7 до 15 витків дроту, намагаючись витримати відстань між поворотами.
 • Виконайте обмотку індуктора мідного дроту діаметром 2 мм. Промийте циліндричний елемент 7-8 витків обмотки на діаметр циліндричного об’єкта до діаметра, залиште досить довгі кінці для підключення до діаграми.
 • Підключіть елементи на дошці відповідно до схеми. 12 В, 7,2 A / H акумулятор використовується як джерело живлення. Поточне споживання в режимі роботи. близько 10 А, ємність акумулятора у цьому випадку достатньо близько 40 хвилин.При необхідності, корпус печі від термостійкого матеріалу, наприклад, текстоліту.Потужність пристрою можна змінити, змінюючи кількість поворотів обмотки індуктора та їх діаметра.

З тривалою операцією, елементи нагрівача можуть перегріватися! Щоб охолодити їх, ви можете використовувати вентилятор.

зробити, плита, плавлення, металу

Індукційний нагрівач для плавлення металу

Індукційна піч на світильниках

Більш потужна індукційна піч для плавлення металів може бути зібрана власними руками на електронних лампах. Діаграма пристрою показана на зображенні.

4 промені лампи, з’єднані паралельно, використовуються для генерації високочастотного струму. Як індуктор, використовується мідна трубка діаметром 10 мм. Установка оснащена конденсатором для регулювання потужності. Випущена частота. 27.12 МГц.

Щоб зібрати схему, це необхідно:

 • 4 Електронні лампи. тетроде, ви можете використовувати 6L6, 6P3 або G807;
 • 4 дроселі на 1001000 мкх;
 • 4 конденсатор на 0,01 мкФ;
 • Індикатор Neon Lamp;
 • Сильний конденсатор.

Збірка пристрою з власними руками:

 • Індуктор виконується з мідної трубки, згинаючи його у вигляді спіралі. Діаметр поворотів. 8-15 см, відстань між поворотами не менше 5 мм. Кінець Ласкаво просимо до пайки до схеми. Діаметр індуктора повинен бути більшим, ніж діаметр внутрішньої частини тиглю протягом 10 мм.
 • Помістіть індуктор у справі. Він може бути виготовлений з термостійкого непровідного матеріалу, або з металу, обробки термо- та електричної ізоляції від елементів схеми.
 • Збирайте каскади ламп відповідно до схеми з конденсаторами та дроселями. Каскади з’єднані з паралельними.
 • Підключіть індикатор Neon Lamp. він буде сигналізувати готовність схеми для роботи. Лампа відображається на корпусі установки.
 • Схема включає в себе обрізаний конденсатор змінної ємності, його ручка також відображається на організмі.

Для всіх шанувальників делікатесів, підготовлених методом холодного куріння, ми пропонуємо дізнатись, як швидко і просто роблять свої власні руки, щоб зробити копчений, а тут познайомитися з фото та відеоінструкціями для виготовлення генератора диму для холодного куріння.

Як зробити плиту для плавлення металу

Наша досвідчена команда редакторів та дослідників, які перевіряли його для точності та повноти, взяли участь у створенні цієї статті.

Група Wikihow Content Managers ретельно відслідковує роботу редакторів, щоб забезпечити, щоб кожна стаття є дотриманням наших високоякісних стандартів.

Кількість джерел, що використовуються в цій статті: 14. Ви знайдете свій список у нижній частині сторінки.

Кількість поглядів цієї статті: 67 429.

Якщо ви хочете танути метал і дати йому іншу форму, вам знадобиться печі, здатна підігріти до досить високої температури для розплавлення металу. Ви можете купити готують печі або зробити це самостійно з запечатаного сміття. Почати, вирізати відро, щоб він мав відповідні розміри, і перевірте внутрішню поверхню з термостійким ізоляційним матеріалом. Потім покрийте кришку теплоізоляцією і міцно застосовуйте його, щоб тримати тепло та надмірне тиск. Нарешті, встановіть нагрівальний елемент, і ви можете розплавити метал!

 • При роботі з кутовим шліфувальним верстатом, покладіть на захисні окуляри, щоб покрити очі з металевих чіпів.
 • Будьте обережні, щоб не прокручувати про різкі обрізані краю сміттєвого ковша.
 • Якщо у вас немає кутової шліфувальної машини або ви хочете зробити меншу печі, ви можете використовувати сталевий відро з 10 літрів та висотою близько 30 сантиметрів.
 • Через бічну діру в печі отримає повітря або інший газ.
 • Не робіть дірку біля дна, інакше його можна забитися, якщо рідка спалахує в печі.
 • Вт з керамічного волокна можна придбати в магазині побутових товарів або порядок через Інтернет.
 • При контакті з шкірою бавовняної вовни з керамічного волокна може викликати роздратування. Щоб уникнути цього, одягніть одяг з довгими рукавами та робочі рукавички.
READ  Не працюючи над плитою

Увага: При різанні вовни з керамічного волокна, пил виділяється, що може завдати шкоди, якщо він потрапить в легких, так що не забудьте поставити респіратор. [4] x Джерело інформації

kak_eto_sdelano

Найбільш інформативна спільнота живого журналу

Все почалося з того, що мені потрібна печі. все. Я хотів плавити і роз’яснював сталь і ручний горіх, повний набір, коротший. Я вирішив піти просто і замовити це з Алі за 10k (5K пересилання):

Рівно два танення _, після чого спіраль текла і зіпсувала муфель:

Взагалі, я дійсно не раджу вам приймати печі з китайців, померти один раз або два. Однак мені вдалося повністю повернути вартість, алі встала на моїй стороні. Але виключаючи відвантаження. Здається, що 5 тисяч потрапив, але він залишається в руках того, що залишилося з печі, а саме: графітовий тиглий, вогнетривкий, термопари та регулятор, а також модні щипці. Як результат, майже ніяк, ймовірно.

Духовка померла, нехай живе нову духовку!Я вже зібрав це від цього: Чайна цегла. 1 (, мабуть, я не пам’ятаю, який саме номер):

Плита для виплавки міді з власними руками!

Вам потрібен легкий сором, оскільки дуже зручно вирізати канавки під спіраль, і він дійсно дуже легкий (крихкий, з іншого боку). Вирізати на 4 цеглини канавки, так що спіраль одержується, піднімаючись знизу, щоб лежати в цій спіралі, вже інша спіраль від Fehehral. Дно я зробив пару тієї ж цеглини, а інша пара розрізана на штекери в кутах печі. Клей все, що на місці може бути вогнетривкою композицією для камінів камінів, печей, вогнетривкого герметика або вогнетривкого клею.

Тоді, обов’язково потрібна фехраль, і краща замша. Ніхром не підходить, він горить окремо під час звернення до повітря. Я купив тут такий рух (на той факт, що немає уваги зверху):

������ Печі для виплавки кольорових металів ������.

Продають на вагу, і тут 3 кг, специфічна стійкість цього дроту 1.78 мкм на метр. Розрахунок необхідного довгих дротів дуже простий: квадрат напруги поділяється на потужність (потрібен мені 1.5 кВт) і специфічний опір. Я маю на увазі у моєму випадку: 220220/1500 = 32 Ом. 32/1.78 = 18 метрів. Всього ми приймаємо 18 лічильників дроту і вітруємо його на деяких стрижнях бажаного діаметра. Так що було добре вписується в канавки, просочені цегли. Ви можете сховатися швидко, наприклад, за допомогою викрутки. Я загорнув мої руки%.) Спіраль потрібно буде розтягнути, щоб повороти не торкаються один одного і покласти в канавки

Більш щільніше виявляється, щоб покласти спіралі в борозни і кути, тим краще. Fethraral при нагріванні стає м’якше і може бути збережений і випав з порожнини. Вирізати спіраль виходить згори і нижче (на фото згори можна побачити згори). Варто вдвічі виходи, так що там дріт не надто багато. Мідні дроти, я з’єднані з електронними залишками китайської печі. Я не буду розбирати свою плиту, щоб зробити знімки, але такі регулятори продаються у великих магазинах радіокомпонентів. Виглядати так (ліворуч):

В принципі, вже можна включити все, в теорії, буде працювати (для виплавлення алюмінію має бути достатньо). Однак з більш-менш довгостроковим використанням буде велика втрата тепла, і, наприклад, неможливо розробити температуру для плавлення міді, наприклад. У цьому випадку муллі-гравійна вовна допоможе, той же повсть або деякі керамічні. Все це продається в інтернет-магазинах вогнетривів і досить доступна для кг. Вона повинна бути загорнута навколо робочої камери і, як правило, переслідувати всі дірки з ним, так що тепло не залишилося ніде від камери. Кришка в теорії найкраще робити.

зробити, плита, плавлення, металу

У мене, правда, руки досі не доходять до кришки, тому я просто кладу керамоволокно від китайської печі в три шари верху (при 1000 градусів всередині можна без проблем притискати волокно зверху незахищеною рукою).О, так, забув щось. мулітокремнеземиста вата просочується якоюсь маслянистою нісенітницею для полегшення її укладання. При нагріванні він спалюється і досить сумнівається, спочатку Wata буде палити, то норм.

READ  Іскра постійно на газовій печі

Ще дещо. термопари (це той же термометр) не повинен бути точно розташованим на вершині, як мій. Справа в тому, що в цій позиції вона лежить про температуру, показує, у моєму випадку, приблизно 100 градусів нижче, ніж у робочій зоні, де порожня висить на фото вище.

Ну, звичайно, майте на увазі, що спіраль йде. Перш ніж піднятися в духовку, ви повинні вимкнути живлення або вийняти надзвичайну обережність, щоб не торкатися спіралі.

Натисніть кнопку, щоб підписатися на “Як це зроблено”!

Якщо у вас є виробництво або послуга, яку ви хочете розповісти нашим читачам, написати Аслан (Shauey @ yandex.Ru), і ми зробимо найкращий звіт, який побачить не тільки читачів громади, але й сайт, як це зроблено

Підпишіться на наші групи в. Вконтакте, Однокласники, в Утюбі та Instagram, де найцікавіше з громади буде викладено, а також відео про те, як це робиться, організована та працює.

Покрокова інструкція

Як зробити плавильну печі вдома.Прочитайте наступні інструкції:

Всі ці елементи розміщуються в одному випадку. Чашка для плавлення поміщається в індуктивність. Обмотка з’єднується з джерелом живлення. Коли з’являється струм, з’являється електромагнітне поле. Утворені вихрові струми проходять через метал у чашці і нагрівають його. Відбувається плавлення.

Позитивні властивості індукційної печі в тому, що під час розплаву металів отримують однорідний розплав, легуючі компоненти випарюють, а плавлення відбувається досить швидко. Крім того, установка такої печі не завдає шкоди екосистемі та безпечно використовувати його.

Охолодження можна зробити за допомогою вентилятора. Тільки останній повинен бути розташований, наскільки це можливо, з печі, як це можливо, інакше він буде служити додатковою схемою вихрових потоків. Це зменшить якість плавлення.

Золото і срібло

Золота плавлива піч легко зробити вдома. Він застосовується для плавлення срібла.

 • Цегла Шамотта приймає і скорочує на 2 частини. Переможена свердла діаметром 48 мм виконується за половину, в середині, через отвір. А у другому отворі висихає половину висоти.
 • Через отвір виконується спіраль, а обидва половини затягуються болтами, отвори, для яких просвердлюються з боків.
 • Графітний тигель встановлюється зверху.
 • Виготовлено металеві рамки, і в них вставляються обидва половини.
 • Всі бокові прогалини збентежені глиною.
 • Напруга подається до видалених кінців.
 • Скибочки золота або срібна поспішає до тигля.
 • У процесі нагрівання є покриття металу.

Виготовлення печей для плавлення металу з власними руками процес складний, але. Для цього потрібно вивчити характеристики типів обладнання. Вирішити, які з них найбільш переважно до цих умов. Вартість створення швидко окупитися.

Простий гірський плавлення плавлення металу.

Концепція температурної шкали

Деякі неметалеві предмети також мають подібні властивості. Найбільш поширена вода. Відносно властивостей рідини, яка займає домінуючу позицію на Землі, була розроблена температурна шкала. Опорні точки визнаються як температура зміни сукупних станів води:

 • Трансформації з рідини в тверду речовину і, навпаки, приймаються для нульового ступеня.
 • Кипіння (випаровування всередині рідини) при нормальному атмосферному тиску (760 мм RT. Мистецтво.) Прийнято для 100 ⁰С.

Увага! На додаток до масштабу Цельсія, на практиці температура вимірюється в градусах Фаренгейта та абсолютної масштаби Кельвіна. Але при вивченні властивостей металевих предметів інші ваги використовуються досить рідко.