Як зробити штекер для духовки

Дрібна побутова техніка

Як підключити духовку та кухонника | Комбінований роз’єм

Рідкісні сучасні кухонні витрати без вбудованої кухонної панелі та латунного кабінету (духовка). Таке відділення технології дає багато переваг, дозволяє оптимізувати ергономіку кухні, вибрати обладнання різних виробників, покращити зовнішній вигляд всієї кухонної гарнітури та багато іншого.

Основна складність при установці печі та панелі приготування. це різниця в способах підключення цих пристроїв. Печі, найчастіше оснащені звичайним євро-вилка SCHUKO, і з’єднується з стандартним, знайомим гніздом, але кулінарна книга є особливо енергоємним пристроєм, часто споживає 6-8KW потужність, тому вона пов’язана спеціальною вилкою до Випускний отвір, який розраховується для більшого струму.

Не так давно ми говорили про вибір кабелю та його поперечного перерізу для пшениці (обов’язково прочитайте цей матеріал). З належним чином виконується електрична проводка, плита та духовка, як правило, з’єднуються з виходом для електричної печі. Але як це зробити, якщо ці пристрої мають різні вилки, крім того, найчастіше панель приготування, як правило, не обладнана електричним шнуром для підключення, або дріт не має виделки і призначений для підключення через термінали.

Як і в такій ситуації, зазвичай роблять встановлювачі, вони відрізають вилку з духовки та підключають ці дроти разом з духовкою через термінальні блоки до електричної виводу з стіни. Величезний мінус цього методу полягає в тому, що ви втрачаєте гарантію на духовку через пошкоджену штекер.

Другий варіант. це установка окремого виходу під духовкою, а приготування підключається до терміналів. Мінус цього методу полягає в тому, що заздалегідь необхідно заздалегідь, при встановленні проводки всієї проводки та розподілу потужного дроту до виходу для печі та виходу для плитки.

Тепер є третій варіант, який вирішує всі ці проблеми і дозволяє правильно підключити окрему вбудовану панель кухонної та печі, без будь-якої додаткової підготовки, навіть на кухні, яка конкретно не перероблена на кухні. це використання a Комбінований розетки. Описаний тут детальний приклад підключення до мережі через такий роз’єм.

У цьому випадку це комбінована серія Schneider Schneider Electric Prima (стаття RA32-211R-B), в якій об’єднується роз’єм живлення для плитки або панелі приготування та стандартного розетка для печі.

Ця розетка викликана, встановлюючи його та підключення до кабелю подачі для електричної печі, ви можете негайно підключитися до неї та печі та поверхні приготування їжі. Далі я покажу, як він встановлений

Попередні коментарі

При підключенні духовки та панелі приготування, кількість вимог, що стосуються проводки та вимикача, повинні бути поставлені:

  • Дріт очевидно правильний;
  • витримує довгострокове максимальне навантаження;
  • Вона містить необхідну кількість працівників, що живуть, нуль та заземлення;
  • виконує всі показники безпеки.

Під час вибору машини має сенс керуватися значеннями 25 A з загальною потужністю навантаження до 5 кВт та 32 а на вищу потужність (див. Таблиця нижче).

Відкрийте проводку або коробку Закрита проводка (у інсульту)
Матеріал корпусу Мідь Алюміній Мідь Алюміній
Ток, А 41 32 27 21
Потужність. кВт дев’ять 7 5.9 4.6

Вибір місця для виходу

Якщо ви збираєтеся зробити з’єднання духовки через розетку, встановлену на виділеній лінії, питання негайно виникає: де вона повинна бути встановлена. Ось проблема. Розетка та вилка в цьому випадку підлягають потужності, а погляд на них поклав м’яко “не дуже” і розміщуючи їх над робочою поверхнею нерівномірно. Тому, шукаючи прихований спосіб встановлення. Тут виникає проблема: необхідно знайти таке місце, щоб легко увімкнути/вимкнути обладнання та бути безпечним (усунення можливості води, пилу, бруду, механічного пошкодження). Є кілька варіантів вирішення проблеми:

READ  Як приготувати духовку для ванни

    Якщо набір кухні має базу, встановіть його для латунного кабінету, кілька сантиметрів над рівнем підлоги. Не найкращий варіант. Багато недоліків. Спочатку. комплексний доступ. Щоб вимкнути/увімкнути духовку з мережі, вам доведеться не лягти на підлогу, вичерпуючи руку до самого стіни. Другий. висока ймовірність забруднення. На кухні, навіть під меблями, жир, бруд накопичує. Вони, безумовно, будуть на виході, які погіршують контакт, зменшує електричну безпеку.

зробити, штекер, духовка

Встановіть розетку під латунним шафою може бути на рівні плінтуса

Налаштування параметрів для підключення залежних

Кілька слів про вибір розетки та вилки. Якщо ви покласти машину до 16 А, має сенс покласти електричні установки з тим самим номінальним значенням. Це гарантує довгу та безперебійну роботу без спалювання контактів та футляра плавлення.

Потужність електричної духовки та плитки

Перша і найголовніше, що вам потрібно знати для компетентного виробництва цих творів, є потужність плагінів пристроїв.

Потужність електричного вітрового кабінету та панелі кухонної панелі пов’язана з вибраним режимом роботи пристрою та кількістю завершених пальників. Але для розрахунку електричної схеми з’єднання та подальшу безпечну операцію, нам потрібно знати лише максимальну потужність духовки та печі, яка вимірюється у Вт (Вт) або кіловат (кВт).

Максимальна потужність електричних приладів завжди вказана на самому пристрої, на її упаковці та в інструкції з експлуатації. Отже, для латунного кабінету, залежно від його типу, моделі та наявності додаткових функцій, максимальна потужність відрізняється від 2,5 кВт до 4 кВт, для приготування панелі, це значення може зайняти від 6 кВт до 9 кВт.

Вибір місця для виходу

Варто відзначити, що для того, щоб підключити духовку в розетку, ви повинні вибрати правильне місце, щоб знайти його. Відстань від електричної духовки до виходу повинна бути таким, щоб резерв залишається з шнура. Вилок, що виходить з печі, повинен бути з легкістю, щоб дістатися до виходу. Не забудьте покласти машину на духовку.

Для духовки потрібна розетка

Зверніть увагу, що вибір розеток, до яких планується, повинна бути пов’язана з технічних характеристик техніки. Електричний кабінет підключений на основі кількості фаз. Найчастіше виникає один фазовий варіант, рідше. трифазний.

Встановлення термінального блоку

Для того, щоб підключити електричну духовку, необхідно використовувати блок-термінал. Це забезпечує надійне та безпечне з’єднання з електрикою. Однак існує мінус у підключенні вбудованої печі через блок. комплексне відкриття ланцюга.

Розрахунок потужності

Розрахунок потужності здійснюється відповідно до рекомендацій проектування проектування на основі базових таблиць з PUE 7 (правила електричного установки, ред.7). Ось цей стіл у прекрасній формі.

Як ми бачимо на столі розділи та потужності:

Електричний кабель з мідними венами 4 мм, нормально працює (не перегрівається), якщо максимальна потужність операційних інструментів не перевищує:

  • Мідний кабель 6 мм² Тримається потужність: 7,4 кВт з прихованою проводкою та 11 кВт, закладена в коробку або відкритим.
  • Мідний кабель 4 мм² Тримається потужність: 5,9 кВт з прихованою проводкою та 9 кВт, закладено.
  • Алюмінієвий кабель 4 мм² володіє потужністю: 4,6 кВт та 7 кВт, відповідно.
  • Алюмінієвий кабель 6 мм² володіє потужністю: 8,5 кВт і 5,7 кВт.

Важливий! Саме ці розрахунки повинні бути умовою вибору потужності кухонної панелі та духовки.

Якщо вибір енергетичних пристроїв не був, і ви, припустимо, їх були представлені, потім для правильного підключення панелі приготування та духовки, вам потрібно прокласти два окремі електричні кабелі від щита до установки інструментів, вибираючи Кабельні перетинки вздовж однієї таблиці, тільки, навпаки, потужність див. Розділ.

З’єднання діаграми для пластин

Перш за все, давайте подивимося на схему підключення такого виделя. Як ви могли помітити, ви можете підключити його до виходу лише в одній позиції, що означає, що необхідно підключити дроти у кожному з терміналів у певному порядку.

Подключение вилки к проводу #вилка #провод #ПУЭ #ГОСТ

Підключення духовки до джерела живлення

На сьогоднішній день електропологи використовуються частіше і частіше. Відповідно, наведено ряд питань, як правильно виконати з’єднання духовки до джерела живлення. Ця стаття присвячена, як і з тим, що принести потужність розетки та підключити духовку до електричної розетки.

READ  Як покласти волосся феном і круглою гребінцем

Для електричних та будівельних робіт нам знадобиться наступні інструменти:

• Пристрій для індикації напруги. Для цих цілей найкраще використовувати мультиметр; • Будівельний (збірник) Ніж, Пасація або спеціальний інструмент для різання кабельного/живого та зняття ізоляції; • Перехресна/плоска викрутка або викрутка з трохи біт; • Інструменти для виготовлення отворів для встановлення монтажної коробки та препарату.

Підключення штекера до дроту # вилка # дроти # pue # gost

Перш за все, ми хочемо нагадати вам, що підключення вітрових шаф та виробництво електричних та будівельних робіт повинна здійснюватися лише з повною відповідністю вимог до безпеки. Перед початком роботи, ви повинні вимкнути живлення в розповсюдженні. Для цього необхідно знизити важіль дипавтомату, а потім використовувати мультиметр, щоб перевірити наявність потужності. Якщо значення на набору пристрою не змінилася, то ви можете запустити збірку.

Як підключити електричну здатність духовки до 3,5 кВт

Щоб правильно вибрати кабель, розетку, а також вилку для підключення духовки, якщо немає упаковки, вам потрібно визначити потужність пластини. Для цього ми звертаємось до технічного паспорта електричного приладу, в якому буде показано номінальну потужність та схему з’єднання латунного кабінету.

Багато хто дивується, який кабель необхідний для підключення духовки, потужність якої не перевищує 3,5 кВт. Щоб вирішити цю проблему, плоский тричальний кабель з поперечним перерізом 2,5 мм2 може бути придатним, наприклад, кабелем VG-P 3×2, 5-0.66, виробленого кавказьким АТ, що відповідає вимогам ГОСТ 31996-2012. Кабель цієї рослини жив кольоровий маркування: білий, синій і жовто-зелений (w/s). Крім того, для підключення електричного латунного кабінету до електромережі, також буде потрібна:

• Подроттор (монтажна коробка); • Розетка для підключення духовки для струму 16А з заземленим штифтом типу SCHUKO (німецький стандарт); • Вилка (якщо в наборі з латунним кабінетом це не).

Для забезпечення додаткового захисту від електричного струму, зв’язок у електричному захисті рекомендується виконувати через диференціальний пристрій (UZO, диференціальна машина). Такий пристрій рекомендується передбачити в щиті або встановити його в ньому. Якщо також передбачається встановлення електричної кухонної панелі, то печі та панель приготування можуть бути з’єднані з одного диференціалу, обраного загальним навантаженням.

Перед тим, як покласти кабель, необхідно провести будівельні роботи, щоб підготувати стіни до установки кабелю та розеток. Підготовча робота для підключення духовки здійснюється таким же чином, як описано в нашій попередній статті, що підключає кухонну панель.

У штрафу ми виробляємо прокладку та кріплення кабелю живлення VG-P 3×2.5 до передбачуваного розташування установки розетки, до якого буде підключено електричний вітровий кабінет. У той же час, кінець кабелю в монтажному полі повинен мати запас довжини для повторних зв’язків.

Слід зазначити, що вибір місця установки розетки повинен виконуватися на зручній висоті (до 0,9 метрів від рівня підлоги), але це не повинно бути позаду духовки. Найкраще встановити розетку з правою або лівою стороною духовки.

Підключення штекера до дроту # вилка # дроти # pue # gost

Після укладання та закріплення кабелю ми робимо це в щит, щоб підключитися до захисного апарату у наступній послідовності:

• Кабельна Venus, що має білий колір, що підключається до нижнього термінала диференціального вимикача з гравюрою 2; • Кабельний кабель з синім кольором, що позначає нижчий термінал з гравюрою n диференціального вимикача; • Жовтий зелений кабель живе. до будь-якого гвинтового терміналу заземлення шини.

Після проведення оздоблювальних робіт та проведення установки та встановлення електрокуртів. У монтажному полі, кабель очищається та підключайте розетку:

• Кабельні житлові жителі VG-P 3×2.5 з білою та синьою ізоляцією підключаються до екстремальних терміналів. Якщо термінали розетки мають LA і N позначення, то в такому випадку ми підключаємо об’єм білого кольору до терміналу з маркуванням L, і синій до N; • Кабельний кабель з жовто-зеленими кольорами до центрального терміналу з маркуванням або повторним.

READ  Як подрібнити зерно кави без кавоварки

Якщо в наборі з латунним кабінетом без штекера, то вам потрібно підключити його. Для цього, попередньо придбаний вилків, призначений для струму 16А, розбирання та пропустити знятий і стиснутий латунний дріт через спеціальну дірку в корпусі. Підключення:

• Вени з коричневою ізоляцією (чорний або інший.) та блакитні кольори до вилки для екстремального болту; • Відкриття з жовто-зеленою ізоляцією до центрального болт-підключення вилки з наземним маркуванням.

Після цього виправлення дроту і збирати штепсель. Тепер можна перевірити продуктивність, виконуючи з’єднання електричного латунного кабінету до виходу та підключення потужності в електричній панелі (необхідно зважити важеля difavtoma). Якщо все функціонує нормально, можна встановити латунний кабінет у ніші, спеціально підготовлений до цього.

Як підключити електричну потужність печі більше 3,5 кВт

На даний момент є електрозахисні шафи, потужність якої перевищує 3,5 кВт. Для підключення ланцюгового кабінету до мережі потужності до такої потужності ми потребуємо першого, щоб відповісти на кілька запитань: який кабель необхідний для підключення духовки?, який дріт потрібен для підключення духовки? І що це необхідно для поперечного перерізу дроту для підключення духовки? Щоб вирішити першу проблему, 3-сердечний кабель з сердечниками з поперечним перерізом щонайменше 6 мм2 підходить, наприклад, кабель VG-P 3×6-0.66, виготовленого кавказьким ВАТ, що відповідає вимогам ГОСТ 31996-2012. Кабель цього заводу має наступний колір маркування: білий, синій і жовто-зелений (w/s).

Для вирішення питань, який дріт потрібен для підключення ланцюгового кабінету, і що необхідне для підключення печі, ми рекомендуємо використовувати з’єднувальний 3 газовий дріт з поперечним перерізом щонайменше 6 мм2. Наприклад, дріт PVS 3×6, виготовлений за допомогою ВАТ “Кавпідале” (кольоровий маркування жив коричневий, синій, жовто-зелений).

На додаток до кабелю живлення та підключення дротів для підключення духовки до електричної розетки, нам знадобиться розетка для підключення духовки та вилки, розраховану на номінальному струмі 32 ампер.

Встановлення кабелю живлення VG-P 3×6 з електричної панелі до монтажної коробки та з’єднання його до раттоматусу здійснюється таким же чином, як у попередній версії. Але розетка повинна бути нарізана, як це:

• Відкриття з жовто-зеленою ізоляцією до центрального верхнього терміналу з наземним маркуванням; • Жителі з маркування жили білі та сині кольори до нижчих терміналів розетки.

Щоб підключити вилку на струму поточного 32а, вони також розбирають та підключають наступну послідовність:

• вени з ізоляцією коричневого та синього кольору до екстремального нижнього роз’єму вилки; • Відкриття з жовто-зеленою ізоляцією до центрального (верхнього) роз’єму підключення

Якщо з’єднувальний дріт не підключений до духовки, то виконуйте його. Для цього зніміть захисну панель і розтягніть 3-дротовий дріт PVA через спеціальну дірку в нижній частині кабінету. Чиста ізоляція, мульти-належні вени натискають поради та створюють з’єднання:

• Живі дроти PVS 3×6 коричневий колір до терміналу з маркуванням L; • Сині живі дроти до терміналу з маркуванням n; • Двоколірний (жовто-зелений) жив до терміналу з маркуванням.

Якщо немає маркування на терміналах, то необхідно звернутися до технічного паспорта, що вказує на схему підключення духовки.

Після підключення дроту ви зафіксуєте його з кронштейном і встановіть захисне покриття. Ми виконуємо чек, дотримуючись підключення електричного ланцюгового кабінету до електромережі та подачі потужності в електричному захисті. Якщо все функціонує без будь-яких проблем, ми виробляємо встановлення латунного кабінету в ніші, спеціально підготовленим для цього.

Ми були підключені до вітрових шаф для різної потужності. Візуально з процесом встановлення та підключення шаф-купе, можна знайти у відео, яке додається на початку цієї статті.

З’єднання

ПВС кабельні вени. Забезпечити тверду сполуку та для цілей безпеки, обкладені. Потужність панелі приготування велика, струми великі, з поганим контактним вогнем дійсно.