Як зробити сонячну батарею від подруги

Дрібна побутова техніка

Як зробити сонячну батарею вдома

Сонячна батарея з вашими руками набагато легше, ніж багато думає. Для роботи ви не повинні бути фахівцем з електротехніки, від інструментів використовується те, що можна придбати за невеликі гроші. Головне, щоб добре займатися темою, зробити детальну схему та купити високоякісні компоненти.

Пристрій та принцип роботи

зробити, сонячну, батарея

Існує два основні способи використання сонячної енергії:

 • Пряме використання для нагрівання води та накопичення тепла в системах опалення гелієвих та гарячих вод.
 • Трансформація світла в електриці.

довідник. Основними законами трансформації світла в електроенергію були сформульовані наприкінці XIX століття російським вченим Олександром Толетою.

Перші сонячні панелі з’явилися в сімдесятих роках минулого століття, але недосконалі технології та низька ефективність зробили виробництво акумуляторів дорогим та низьким рівнем доходу. І лише останні розробки в цій галузі зробили виробництво “Сонячної” електроенергії технічно та економічно доступною.

Існує кілька типів панелей з використанням різних матеріалів. Але всі вони побудовані на напівпровідниках. Трансформація легкої трансформації базується на внутрішньому фотоелектрика P-N переходу. виникнення додаткових “отворів” та вільних електронів під впливом світла. Електрони “Прагні” в російській області, отвори в Р-області. В результаті перерозподілу заряду між регіонами виникає різниця потенціалу, а поточні потоки через перехід.

Стаціонарні сонячні панелі додатково оснащені інверторами, що перетворюють постійний струм до змінної. Компактні модулі для пристроїв живлення, що біжать з батарей, інвертор не потрібний. Аналогічний компактний модуль може бути виконаний з власними руками з діодів або транзисторів та підключити його до “проміжної” батареї. І вже заряджайте мобільний телефон (наприклад, поле живлення) або використовувати для живлення світлодіодної лампи.

З матеріалів подруги

Нижче ми пропонуємо вам розглянути виробництво сонячної батареї з подруги, а саме:

Варіант 1

Для того, щоб зробити сонячну медву батарею, вам доведеться підготувати такий матеріал:

Як зробити сонячну батарею своїми руками

 • Мідний лист вимірювання 0,45 м 2.
 • Затискачі (крокодили). 2 шт.
 • Тестер для вимірювання електроенергії між 10 і 50 мікроамери.
 • Електрична плита з 1100 ватт. З скороченням.
 • Соло.
 • Тепла вода.
 • Наждачний папір.

Якщо у вас є все це, ви можете приступити до роботи, нижче. покрокова інструкція:

 • Вирізати шматок міді, що дорівнює розміру спіралі на кухонній плиті. Мідь слід ретельно очистити від пилу і бруду.
 • При нагріванні міді на плиті відбуваються хімічні реакції мідь почнеться чорним. Коли вона придбала такий колір, повинен пройти півгодини. У цей період шар чорного повинен бути жиром.
 • Після цього вимкніть тарілку. Шматок міді повинен прохолодно. У той же час, процесний оксид міді та міді почнуть скорочутися з різними швидкостями. Саме в цей момент виникне оксид.
 • Тепер, коли температура заготовки впала до підлоги, мити його в теплою водою. Важливо не обурювати чорний баланс оксиду.
 • На наступному етапі ви можете почати збірку сонячної батареї. Для цього вирізати другий шматок міді, за розміром, що відповідає першому.
 • 2 листовий вигин, щоб вони могли бути поміщені в пляшку. Далі потрібно прикріпити затискач до них, щоб вони не контактували один з одним.
 • Збільшення, прикріпіть шнур з другого непрохідного шматка міді на плюс, а від нагріваного на плиті до мінус.
 • На наступному етапі додайте пару соляних ложок в нагріту воду і змішайте його до повного розчинення.
 • Одержаний розчин заливають у пляшку, де розташовані мідні заготовки. Пластини заливають не повністю, залишити 0,5 см від своїх країв.

Сонячна батарея, зроблена цим методом, зможе дати кілька міліампер навіть у хмарну погоду.

Варіант 2

У цьому випадку вам знадобиться матеріали:

Банки пивних олова не підходять для виготовлення сонячної батареї. Оскільки цей матеріал сильно підлягає корозії, а також має низький рівень теплообміну.

Отже, робота над виробництвом такого акумулятора полягає в наступному:

 • На першому етапі ми готуємо банки. Для цього, промивайте кожну банку. Для потоку та теплової збірки, дно банок робить себе.
 • Поверхня банки повинна бути розвалена.
 • За принципом дизайнера, банки клей один одному.
 • Далі, зробіть рамку для теплообмінника з дерев’яних рейків та оргскла.
 • Як субстрат, найкраще використовувати фольгу, оскільки цей матеріал має хороші вирази.

Це прості та прості методи, ви можете зробити сонячні батареї з.

Слід домовлено, що нелегко отримати вільну електрику, а не просто мрію, а реальність. Підходити до мрії у вигляді електрифікації приватного будинку за рахунок використання альтернативного джерела виробництва енергії дуже простий. Ви повинні взяти лише кілька дій, витрати, які не будуть перевищувати щотижневого прибутку сім’ї.

Але до того, як буде зроблено встановлення, варто навчитися працювати самостійно створено сонячну батарею з подруги. Які основні елементи дизайну, як взаємодіяти один з одним і те, що вони призначені для. Фактично, пристрій складається з трьох необхідних елементів:

Конструктор, що складається з малого відносно розміру елементів. Завдання сонячної батареї перетворює світловий ефект у потік електронів, є позитивним і негативно зарядженим. Електричний струм великого індикатора напруги Типові елементи не здатні генерувати.

Індикатор нормального генерації одного елемента. 0.5В. Завдання сонячного колектора розробляє напругу електричної струму в 18V. Цей індикатор цілком достатньо, щоб заряджати акумуляторну батарею. Отже, на покоління напруги індикатор 220В не повинен говорити. Електростанція стандартного індикатора генерації енергії займе величезну кількість площі.

Ці елементи в дизайні використовуються для забезпечення приватних будинків або котеджів з необхідною кількістю електроенергії. Заряд однієї батареї довгий час недостатньо. Але все залежить від потужності та кількості пов’язаних джерел споживання електроенергії.

При необхідності кількість батарей з часом допустима для збільшення. У той же час необхідно доповнювати систему сонячними колекторами. В одній існуючій системі можна використовувати більше 10 батарей.

Інвертори вдома перетворюють низький струм напруги в електричну енергію високої напруги. Типовий пристрій можна знайти у вільному продажу. У той же час варто звернути увагу на характеристики придбаного інвертора: вихідна потужність пристрою не повинна бути меншою, ніж 4KW. Ця потужність достатньо для енергопостачання котеджів або заміського будинку.

READ  Як розрахувати циркуляційний насос для теплого підлоги

Батареї та інвертор рекомендується. вони доступні в продажу. Але сонячна батарея фактично збирається з здорових матеріалів вдома.

Сонячна батарея. це кілька напівпровідникових фотоселлів, які перетворюють світлову енергію в електрику. Його робота базується на використанні бар’єрного фото ефекту.

Принцип роботи напівпровідникового фотоселлу

На місці підключення напівпровідників різних видів провідності (p та n) виникає електричне поле, що запобігає проникненню електронів з області n-провідності в зону R-типу та “отворів” з напівпровідника з p-провідністю на сайті n-провідності. Якщо ви висвітлюєте такий кристал, то елементарні частинки легких фотонів вибиватимуть електрони з їх орбіт і генерувати електронно-лунку пару.

У той же час електрони, утворені в шарі R поруч з R-переходом, під дією електричного поля бар’єру будуть переміщені до n-. Аналогічним чином, “дірки”, що виникають з світла N-регіону, будуть здійснюватися в зоні з P-провідністю. В результаті виникає надлишок електронів у N-шарі, і, відповідно, ця область буде стягуватися негативно. Відповідно, у P-шару з’являться надлишок отвору та позитивний заряд. На контакти тарілки буде потенційна різниця. Негативна напруга буде діяти на контакт, підключеному до напівпровідника N-типу, а позитивний на іншому виході.

З чого складається

Для виготовлення сонячних панелей використовуються такі матеріали:

Найбільший розподіл був отриманий сонячними елементами, виготовленими на основі кремнію. Вони характеризуються гарною ефективністю та відносно низькою вартістю.

Сонячні джерела живлення. це три типи: монокристалічні, полікристалічні та амоні.

 • Монокристалічні елементи виготовляються з одного твердого кремнію кристала. Ці елементи виготовляються шляхом різання штучно вирощених кремнієвих кристалів. Їх ефективність становить від 13 до 25%. Вони можуть працювати протягом 25 років, однак їх ефективність зменшується з часом. Такі елементи втрачають свою ефективність слабким освітленням.
 • Полікристалічні фотоелементи виготовляються, плавляються, а потім охолоджують кремнієвий кристал. Ефективність таких пристроїв становить від 9 до 18%. Термін їх послуг становить 10 років, але в той же час ефективність не зменшується з часом. Ці модулі навіть можуть працювати в погану погоду.
 • Сонячні клітини на основі повітряного кремнію виготовляються шляхом розпилення напівпровідника на основі полімеру. Такі елементи здатні згинати, тому їх легко встановити. Однак їх ефективність невелика від 5 до 10%, а термін служби не більше 2 років. Добре працювати з низьким освітленням.

Як зробити сонячну батарею зробити це самостійно

Рекомендується вибрати однакові фотоелементи, так що у збірці панелі немає проблем.

Що взяти до уваги при виборі фотоелементів?

Для виготовлення таких сонячних клітин є два типи полікристалічного кремнію та монокристалічного. Однак, збираючи їх вдома своїми руками, потрібно знати, що ефективність першого дизайну вище, ніж другий 17,5% проти 15%.

Необхідно прийняти рішення щодо необхідної потужності, для якої навантаження слід розраховувати, необхідне для влади, коли сонячні панелі створюються власними руками.

Це дозволить зрозуміти, скільки потрібно придбати сонячні клітини, а також, до якої області потрібно встановити батареї. Важливий кут нахилу панелі, який повинен бути на сонячній стороні житла. Важливо, щоб кут нахилу може бути змінений, який буде використовуватися, щоб бути використаний з прогресивних засобів більш ефективно.

Фотоелементи пов’язані за допомогою проданих їм як послідовно, так і паралельно, що підвищує напругу та струму, а також дозволяє отримувати енергію, навіть якщо один з їх елементів пошкоджений.

Головне. вибрати деталі найменшого значення для панелі (з тим самим параметром). Зрештою, продукт подібної потужності на різних ділянках є вагою, отриманою за ціною.

У сонячних панелях, крім провідників, є напівпровідники, захищаючи їх від перегріву. діодів. Дійсно, в темряві, дизайн активно поглинає енергію, яка накопичилася через батарею, яка є роль провідного провідного звичайного акумулятора.

Сонячна батарея в телефоні роблять це самостійно

Виробники телефонів з якоїсь причини не хочуть виробляти нормальну самозайшву гаджети. Samsung E1107 на зображенні вище. Відповідно до застосування виробника, в ідеальних умовах він може повністю заряджатись від Сонця протягом 55 годин. Але таких ідеальних умов немає.

Є більш ефективні сонячні панелі та телефони з низьким рівнем споживання. Наприклад, з чорним і білим невеликим екраном Alcatel OT-117. Я зріла моє бажання спробувати зробити сонячну панель для вашого телефону та розмістити на спині, на кришці акумулятора. У мене старий хороший друг Alcatel OT-117:

Знайдіть сонячну панель за розумною ціною з нормальною ефективністю, щоб бути нереальним. Купив китайську зарядку.

Ця зарядка купила на основі характеристик. Виробник обіцяв повну плату за 14-16 годин під сонцем вбудованого акумулятора на 500 мАх, т.Е. Як у моєму телефоні. Це було дуже задоволено мною, оскільки телефон вивантажується протягом 4 днів, а потужність сонячної панелі, навіть з урахуванням не ідеальних умов, слід достатньо для того, щоб телефон не заряджається від стандартної зарядки взагалі. І все це чудо на AliExpress коштує 150R. Дешевше, ніж купувати сонячну панель окремо в наших магазинах. І більше того, ця сонячна панель досить ефективна.

❇️ Солнечная батарея из обычного dvd диска!!! 1.5 вольта без проблем! ❇️

І тому експеримент

Мені довелося скоротити кабель MicroUSB Nokia:

Отримано MicroUSB з одного боку, і 4 дроти на іншій:

Сонячна батарея повинна бути поєднана з червоним дротом з червоним (плюс з плюсом), а другий дріт сонячної батареї (у мене синій) з знаком (-) з чорним дротом. Також для того, щоб стягувати плату, потрібно закрити білий і зелений дріт. Монтажна схема:

Отримано цей зразок для експериментів:

Виявилося, що телефон заряджається від неї, лежачи на моєму офісному столі в сонячній погоді на 2 робочих днях, а в хмарі. за 3 робочі дні. Я працюю з 8:00 до 17:00. Офісні вікна виходять на схід. Експеримент я вважаю успішним. Він залишається лише при припаді все, що знаходиться безпосередньо безпосередньо до роз’єму MicroUSB та місце в кришці від батарейного відсіку. Деякі доповнення у вигляді діодів та інших радіочастотних компонентів не потрібні, оскільки саморозподіл при підключенні до мікроубрис немає телефонного роз’єму, а телефон заряджається природно. Процес заряджання відображається на екрані телефону. Дивно, як легко виявляється.

Щоб допомогти покласти картину креслення мікрофургону:

Я замовив більш потужну сонячну панель на eBey. Я також планую підключити його через діод SS14 (витрати 5) безпосередньо до контактів акумулятора без пайки, просто тримаючи контакти. Пізніше я опублікую схему з’єднання. Панель зачекайте 3 тижні. Вона в 2 рази більш ефективно і вартістю 100 Я вирішив це зробити через постійний вигляд дратівливого повідомлення про підключення та відключення зарядки.

READ  Як зробити індукційну печі з власними руками

Як зробити сонячну батарею від подруги

Eurosamelki. Тільки найкращий домашній рунет! Як зробити себе, майстер-класи, фотографії, малюнки, інструкції, книги, відео.

 • Найкращі самовіддачі
 • Домашнє для котеджу
 • Домашні пристрої
 • Моделі, для гаражу
 • Електронні домогосподарки
 • Домашнє для дому та життя
 • Альтернативна енергетика
 • Меблі з власними руками
 • Будівництво та ремонт
 • Домашнє для риболовлі
 • Ремесла та рукоділля
 • Домашній від матеріалу
 • Домашнє для комп’ютера
 • Домашні супергади
 • Інші домашні
 • Партнери матеріалів

Сонячна батарея з вашими руками (крок за кроком, фото)

Все почалося з прогулянкою по сайту eBay бачив сонячні панелі і захворів.

Суперечки з друзями про окупність були забавні. Купуючи машину, ніхто не думає про окупність. Авто як господиня, готуючи кількість задоволення заздалегідь. І тоді, зовсім навпаки, витратили гроші, щоб вони також намагаються окупити, інкубатор, підключений до сонячних панелей, щоб вони все ще виправдовують своє призначення, запобігаючи вашій майбутній фермі від смерті. Загалом, маючи інкубатор, ви залежите від багатьох факторів, тут або каструля або обличчя. Коли є час, я буду писати про домашній інкубатор. Ну, добре, що сперечатися, кожен з право на вибір.

Після довгих очікувань, заповітна коробка з тонкими крихкими пластинами, нарешті, нагріває руки і серце.

Перш за все, звичайно, Інтернет добре, не спалюйте горщики. Тільки досвід завжди корисний. І тоді було розчарування. Як з’ясувалося, з власними руками панелі зробили людину п’ять, решту просто відтворено на свої сайти, а деякі, щоб бути оригінальним копіюваним різними розробками. Ну, Бог з ними дозволив залишатися на власникам власників.

Я вирішив прочитати форуми, довгі міркування теоретиків, як молоко корову призвело до повного зневіряння. Міркування про те, як пластини перерваються від опалення, складність ущільнення та т д. Читати і спати в цілому. Ми підемо наш шлях, за методом судового розгляду та помилок, спираючись на досвід колег, що для винагородження велосипеда?

1) Панель повинна бути зроблена з подруги, щоб не витягнути гаманець, за результат невідомий.

2) процес виготовлення повинен бути безробітним.

Ми починаємо виробництво сонячної панелі:

Перш за все, 2 склянки 86×66 см були придбані. Для майбутніх двох панелей.

Скло просте, придбане від виробників пластикових вікон. І, можливо, не просто

Довгий пошук алюмінієвих кутів, за допомогою досвіду вже доведених колег, що закінчилися нічим.

Оскільки процес виготовлення почав повільно, з почуттям довгострокового.

Процес паяльних панелей для опису не стане, тому що в мережі багато інформації про це і навіть є відео. Просто залиште свої нотатки та коментарі.

Незважаючи на труднощі, які описують на форумах, пластини елементів легко палять, як сторона обличчя, так і ззаду. Також наш радянський припой цілком підходить, у будь-якому випадку, ніяких труднощів, які я відчував. І, звичайно, наш рідний каніфоль, де без неї під час пайки не порушив жодного елемента, я думаю, що треба бути повним ідіотом, щоб розбити їх на плавному склі.

Провідники, які надходять до панелей, дуже зручні, по-перше, вони плоскі, по-друге, вони тоновані, що значно зменшується час пайки. Хоча цілком можна використовувати звичайний дріт, провів експеримент на запасних тарілках, не зазнав труднощів у пайці. (На фотографії залишків плоского дроту)

На пайці 36 тарілок я поїхав близько 2 годин. Хоча форум прочитав, що люди солдата протягом 2 днів.

Паяльник бажано використовувати 40 Вт. Як пластини легко видаляють тепло, і це ускладнює припою. Перші спроби припарків 25 бавовняного паяльного заліза були нудними і сумними.

Крім того, при пайці, бажано оптимально вибрати кількість потоку (каніфоль). Для великого надлишку не дозволяє їй дотримуватися пластини. І тому треба було майже перерахувати запис, взагалі, нічого страшного, все фіксується. (Подивіться на фото можна побачити.)

Ну, на фотозапалених елементах, у другому ряду, ямба, не пропагує один висновок, але нічого важливо помітив і виправлено.

Оголошення скла виготовляється двосторонньою скотчем, далі на цій стрічці буде склеєна з поліетиленова плівкою.

Після пайки, початок ущільнення (скотч, щоб допомогти вам).

Ну, закріплені тарілки скотч і виправлений ямба.

Далі, з панеллю обрізки, ми знімаємо захисний шар двосторонньої стрічки та клей поліетиленової плівки з краєм на краях. (sfotkat забув) О, так, у скотч ми робимо слоти для вихідних проводів. Ну, не дурний, ви зрозумієте це, а коли на краю скла, а також висновки проводів, кутів, безліч силіконових герметиків.

Раніше рамка з пластику. Коли пластикові вікна встановлені в будинку, пластиковий профіль для підвіконня. Вважається, що ця частина занадто тонка. Тому видалено і зробив підвіконня в його. Оскільки пластикові профілі залишалися з 12 вікон. Так би мовити матеріал, що перевищує.

Рамка склеюється звичайним, старим, радянським залізом. На жаль, процес не стріляв, але я думаю, ніщо тут не є ясно. Відрізають під 45 градусів 2 сторони, нагріваються на підошві заліза і склеюється попередньо встановлення на рівному куті. На фоторамці під другою панель.

Встановіть скло з елементами та захисну плівку в кадр

Я відрізав додатковий фільм, а краю хворіють силіконовими герметиками.

Так, я забув писати це, крім фільму, довідники приклеєні до рамки, які не давали елементам, якщо скотч повинен. Простір між елементами та керівництвом затоплений монтажною піною. Що дозволило натиснути густе елементи до скла.

Оскільки панель я зробив заздалегідь, результат. це знати напругу 21 вольт. Коротке замикання струму 3.4 підсилювача. Потужність акумулятора 40А. h 2.1 ampere.

На жаль, не картина. Треба сказати, що сила струму прохолодно залежить від освітлення.

Тепер пов’язані паралельні 2 батареї.

Погода під час виробництва було хмарно, це було близько 4 годин дня.

Спочатку це засмутило мене, а потім навіть захоплювалися. Зрештою, це найбільш усереднені умови для акумулятора, що означає, що результат є, як з яскравим сонцем. Сонячні щити через хмари не так яскраво. Треба сказати, що сонце світило трохи сторони.

З таким висвітленням струму короткого замикання склав 7.12 ампер. Що я вважаю відмінний результат.

Напруга без навантаження 20,6 вольт. Ну, це стабільний близько 21 вольт.

Обліковий запис Поточний 2,78amper. Що з таким легким гарантує заряд акумулятора.

Показані вимірювання, з хорошим сонячним днем ​​буде кращим.

До того часу, коли погода погіршилася, хмари закриті, сонце повністю і мені було цікаво, і що покаже з такою ситуацією. Це практично вечірній сутінки

READ  Як покласти волосся феном з прядильною щіткою

Небо виглядало так, спеціально постріл лінійний горизонт. Так, однак, на самому склаку акумулятор показує небо, як у дзеркалі.

Напруга з такою макетом 20,2 вольт. Як згадувалося 21б. Це майже постійна.

Поточна коротка замикається 2,48а. Загалом, тоді для такого освітлення чудово! Майже дорівнює одній батареї з гарним сонцем.

Поточний обліковий запис 1,85 ампер. Що сказати навіть у сутінках акумулятор буде стягуватися.

Висновок був побудований сонячний акумулятор, не поступається характеристикам промислових зразків. Ну, довговічність. Ми будемо виглядати, час покаже.

О, так, заряд акумулятора проводиться через діоди Шотткі на 40 а. Ну, що було знайдено.

Я також хочу сказати про контролери. Все це виглядає красиво, але не стоїть на грошовому контролері.

Якщо ви друзі з паяльним залізом, схеми дуже прості. Робити і насолоджуватися робити.

Ну, вітер вилетів, а решту запасних 5 елементів упав у неконтрольований рейс. Результат Fragli. Добре, щоб зробити, недбало бути покараним. А з іншого боку. Де їм?

Вирішив зробити ще одну панель з фрагментів, вольта на 5. Для виготовлення 2 годин. Залишки матеріалів відбулися в той час. Ось що вийшло.

Треба сказати, що з гарним освітленням струму короткого замикання більше 1 підсилювача.

Скибочки паралельно і послідовно. Мета, забезпечити приблизно однакову область. Зрештою, струм дорівнює найменшому елементу. Тому, у виробництві, вибирайте його елементи на область освітлення.

Настав час розповісти про практичне застосування сонячного мене.

Навесні, на даху було встановлено дві виготовлені панелі, висотою 8 метрів під кутом 35 градусів, орого південно-східного. Таке попередження про було обрано не випадково, так як було відмічено, що в цій широті, в літній час, сонце знаходиться на підйомі в 4 ранку і до 6-7 годин, батареї 5-6 ампера повністю заряджені, а також проблеми вечір. Кожна панель повинна обов’язково мати свій діод. Для того, щоб виключити вигоряння елементів з різною потужністю панелі. І, як наслідок, невиправдане зниження потужності панелі. Спуск з висоти був зроблений багатожильний перетином 6мм2 кожен жив. Таким чином, вдалося домогтися мінімальних втрат в проводах.

Стара гола-жива батарея 150а використовуються в якості енергетичних приводів.ч, 75а.ч, 55а.ч, 60а.C. Всі батареї з’єднані паралельно, і беручи до уваги втрату танка, закриття 100а.C. Контролер заряду акумулятора вистачає. Хоча я думаю, що установка контролера необхідно.Над схема контролера тепер робота. Оскільки протягом дня батареї починають кип’ятити. Тому необхідно скинути надлишку енергії щодня, включивши непотрібне навантаження. У моєму випадку поверніть освітлення ванни. 100 Вт. Також протягом дня є РК-телевізор приблизно 105 Вт, вентилятор 40 Вт., А ввечері додано енергозберігаюче світло 20 Вт.

Любителі витрачати розрахунки скажуть: теорія та практика не однакові. Оскільки такий “сендвіч” працює досить понад 12 годин. в той же час іноді я стягую телефони від нього.Повний розряд батареї ще не досяг. Що відповідно перераховує розрахунки.

В якості конвертера, злегка переробка для вільного початку від батарей. Комп’ютерний безперебійний (інвертор) 600V.І що приблизно відповідає навантаженню в 300 Вт. Я також хочу відзначити, що батареї заряджаються і з яскравою місяцем. У той же час, поточний 0,5-1 підсилювача, я думаю, що це непогано для ночі.

Звичайно, я хотів би збільшити навантаження, але це вимагає потужного інвертора. Я планую виробляти себе інвертор нижче діаграми. Оскільки купівля інвертора для грошових грошей нерозумно!

Як зробити сонячну батарею зробити це самостійно

Спочатку ми визначаємо інструменти, матеріали та правила їх вибору.

 • Дерев’яні або металеві. необхідність різання заготовок.
 • Викрутка. це буде потрібно, коли кріпильні частини основних та бічних гвинтових гвинтів. Якщо це не так, ви можете зробити викрутку.
 • Паяльник. Необхідно припою Провідні доріжки.
 • Мультиметр. Цей пристрій на заключній стадії перевіряється напруженими характеристиками готового продукту.
 • Фотоелектричні клітини-пластини на основі кремнію з провідними доріжками.
 • Дерев’яні рейки.
 • Листи ДСП.
 • Алюмінієві кути.
 • Порополодні прокладки, товщина близько 2 см.
 • Аркуш прозорого матеріалу, який буде служити підкладкою.
 • Самостійність.
 • Банк герметика.
 • Набір електростанцій.
 • Термінали та діоди.

Правила вибору компонентів та кількості клітин

Щоб зібрати сонячні батареї з власними руками вдома, вам доведеться дотримуватися наступних правил вибору.

 • Фото клітини. Обов’язковий стан. абсолютно ті ж розміри. Найпоширеніші розміри 3×6 дюймів. Зазвичай купується на ALI Express або інших китайських сайтах. Злегка прибутко придбання готових пакетів, 36 Li 72 шт. Єдиний недолік. у найдешевших наборах часто є шлюб.
 • ДоЛеммас і провідні шини. Купуються для підключення фотоелектричних клітин у один модуль. Важливо пам’ятати, що кремнієві пластини дуже крихкі, тому це повинно бути надзвичайно обережним у процесі пайки!
 • Дерев’яні рейки або алюмінієвий профіль для кадру. Збір сонячної батареї з власними руками від засобів захисту, бажано використовувати алюміній. Цей літальний метал є легким, дешевим, не підлягає корозії і не гниє, як деревина. Купити Готові профілі будь-якого розміру легко в звичайних магазинах.
 • Прозорі захисні листи. Може бути полікарбонат, оргскла, акрил або скло з антибликовим покриттям. Останній варіант є дорожчим, але найбільш переважним, оскільки він має найвищий коефіцієнт поглинання променя. Додаткова перевага є мінімальним серед перерахованих матеріалів, ступінь опалення, що допомагає підвищити ефективність.
 • Номер і загальна площа клітин. Найкращі домашні панелі, як це встановлено експериментальним способом, дають замовлення 100-120 Вт на квадратний метр площі. На перший погляд, здається, вигідно зробити самі модулі, а їх кількість максимально великим. Але на практиці навіть один сонячний акумулятор, зібраний своїми руками, вимагає довгих годин, а іноді часів ретельної праці. У цьому випадку, в процесі пайки неможливо дозволити єдину помилку, інакше всю роботу зникне. Тому не варто розраховувати на створення повноцінних потужних СЕС. Зазвичай вручну, а не на заводі автоматичних ліній, збірка однієї, рідко три до чотирьох панелей виходить.

Місце розміщення

Оптимальне місце для встановлення готових модулів повинна бути секцією Землі або простір даху, постійно висвітлюється сонцем.

Щоб покращити продуктивність у будь-який час року, панель бажана закріпити структури, які дозволяють перетворити модулі. Потім азимут і кут нахилу відносно Сонця завжди будуть близькими до ідеальної позиції. Зберіть такі конструкції також легко.