Як зробити видобуток автомобільної пральної машини

Пральні машини

Як зробити видобуток автомобіля вдома

Багато людей не люблять час, коли треба нарізати різними птахами у великій кількості, а потім обробляти туші для подальшого продажу. Найбільш трудомістким є процес очищення з пір’я, який називається підключенням. Є господарства, які ростуть гуси та перепели в величезній кількості. Як бути в цьому випадку?

Розмовляючи з руками дуже важкої роботи. Найкраще збиратися видобувний автомобіль з пральної машини самостійно за кресленнями, представленими в Інтернеті.

Як встановлюється машина для підключення?

Домашня придатна машина зібрана з бака та гумових частин, розміщених на внутрішню поверхню. Ці деталі називаються жовчними пальцями. це основна деталь пристрою. Зробіть ці ребристі елементи самостійно, це неможливо. вони повинні бути куплені.

Один каркуш може містити до 120 жовчних пальців. за штуку. Однак це єдині великі відходи, які повинні бути вираженими при створенні домашнього від старої пральної машини. Все інше можна знайти на фермі. розсудливість, зібрана вашими руками, це буде коштувати вам. Але результат відмінно: він замінить електромеханічну установку з підключенням.

При покупці кровоточивих пальців розгляньте розмір туш. Biles для перепелів не підходять для гусей, бройлерів та іншої, великої.

Інструкція: Як зробити видобувну машину з машини та напівавтоматичної машини

Перш ніж зробити сам Carcouchpool, підготуйте малюнок. Це допоможе вам враховувати та обчислити всі елементи дизайну, а також правильно зібрати механізм.

Для виготовлення ви можете взяти пральну машину машину або напівавтоматичні. Головне, що пральна машина працювала і вертикальне навантаження. Це може бути «Малютка», «Фея» або «Ока».

Потрібно придбати гумові боби. Це недорогі деталі, і ви можете придбати їх на ринку або порядок в інтернет-магазині. Слід мати на увазі, що розмір биття залежить від габарітів каркасу: найбільшого йти на гуси та індички, найменші. для перепелів.

Якщо ви стурбовані тим, що каркас може бути пошкоджений під час плагту, то це не так. Гумові щупальці забезпечують максимальне збереження птахів.

 • набір гайкових ключів;
 • Кінцеві клавіші 8-30 мм;
 • регульований ключ невеликого розміру;
 • Свердла з стурбованим дрилом;
 • Болгарська;
 • Пасація;
 • молоток;
 • тестер або мультиметр;
 • маркер.

Тепер готуйте пральну машину. Він потребує мінімальної зміни, тому спеціальних витрат не передбачені.

Зміна пральної машини в порахування

Все, що вам потрібно зробити, це отримати двигун від корпусу. Тому що в нижній частині корпусу будуть отвори для біл, то течуча вода під час операції потрапляє на двигун. Це не може бути дозволено.

Від’єднайте дно і отримати електродвигун. Потім зробіть це:

 • Видаліть активатора з механізмом приводу.
 • Отримати всю електричну частину.
 • Після підготовки шайби, візьміть душову сопло і покладіть на нього гумовий шланг.

Душ і шланг, який вам не потрібен, але ви повинні їх підготувати.

READ  Проблеми з дренажем у пральній машині

Збірка дизайну Peruspot з вашими руками

Тепер вам потрібно зібрати всі елементи в одному пристрої. Зробити це:

Машина відчуття від пральної машини з власними руками.

 • Сталевий кутовий зварює підтримку двигуна.
 • Підключіть електромотор до мережі. Як це зробити правильно, ми сказали в попередніх статтях.
 • Металевий кутовий каркас для готового пристрою. Справа повинна бути на деякій висоті від землі.
 • До роботи, встановіть шківи. Ви можете взяти їх з тієї ж пральної машини.
 • Маленький шківіт поклав на вал двигуна, і великий. на валу активатора.
 • Підключіть шкірящі. Це дозволить двигуну передавати оборот до активатора, який буде повернути нижню частину пристрою.
 • Тепер переконайтеся, що корпус і двигун надійно встановлюються, тому що з сильною вібрацією вони можуть літати.

Залишається встановити гумові жовчні. Діяти послідовно:

 • Робити отвори в резервуарі, використовуючи свердла з ступеною свердла. Залежно від розміру буфетки, величина отворів повинна бути менше трьох-чотирьох міліметрів.
 • Так що стічні води та пір’я можуть вийти між головними отворами роблять більше отворів. Після цього встановіть піддон під резервуар або широкий контейнер для збору.
 • Для полегшення встановлення BI, отвори змащують. Ви можете використовувати машинне масло. Після змащення, гумові жовти в готових отворах.

Для захисту двигуна від води, зробити пластикову оболонку для нього з банку або коробки.

Складання перознімної машини завершено. Для того, щоб вода під час роботи встановіть попередньо підготовлений шланг та душова сопло на краю танка.

Тестові роботи

Час перевірити домашній пристрій.

Чому рекомендується використовувати полив під час підключення? Тому що протягом 2 хвилин птаха побиваючи про жовти з водою, всі пір’я літають. Поки з сухою версією на птаха залишається великі пір’я і більше часу витрачається.

Оскільки під час експлуатації багато потоків води та літають пір’я, виконуйте процедуру в спеціально зарезервованому місці.

зробити, видобуток, автомобільної, пральної

Особливості вибору жовчних пальців

Bile Fingers роблять з власними руками легко, тільки вам потрібно вибрати відповідний матеріал, який дуже важкий. Їм доведеться купувати, тому вони будуть найдорожчими деталями дизайну. Асортимент пальців на ринку величезний. Як результат, при покупці слід мати на увазі, що варіанти дизайну досить різноманітні, і в матеріалі використовуються відмінності. Вирішивши зробити автомобіль для певного типу птаха, вам потрібно вибрати відповідні пальці.

Створення дросельної машини для перепелів з вашими руками, вам потрібно застосувати пальці невеликого діаметра та дуже еластичний, щоб не пошкодити саму каркасу. Для великого типу гусей або індиків, це займе більший діаметр і більш жорсткий матеріал. Виготовлення універсального блоку для різних видів, пошук компромісної версії.

Запропоновані варіанти дизайну є основною основою для здійснення первинної машини. На цих прикладах ви можете побудувати багато модифікацій подібних пристроїв. Головне, що ферма має присутність придатних матеріалів, вузлів та агрегатів. Поле діяльності за вибором є. Але другий варіант є більш переважним, оскільки повністю під час операції усуває контакт людських рук з білішими пальцями. Каркас поміщений у контейнер і обробляється до стану.

Якщо планується зробити повністю оригінальний дизайн, доцільно попередньо створювати креслення, в яких ви вважаєте всі особливості деталей, що використовуються розташуванням та взаємодією.

Будувати пристрій

Підготуйте всі необхідні деталі, які можна переїхати до складу обладнання. Це виконується відповідно до наступного алгоритму:

 • Підтримка двигуна зварена з кута сталі.
 • Електродвигун, підключений до мережі.
 • З залізного кута каркас створюється для зібраного пристрою. Корпус зобов’язаний розташовуватися на певній висоті підлоги.
 • Для дизайнерської роботи монтуються шківи. Вони вилучаються з казки пральної машини або дитини.
 • Малий шківіт покласти на вал двигуна, великий. на активатор.
 • Представлені частини пов’язані з використанням ременя. Це дозволить двигуну нести швидкість до активатора, скручування дна устаткування.
 • Необхідно перевірити якість установки корпусу та двигуна, оскільки сильна вібрація може їх спровокувати.
READ  Як отримати шкарпетки з пральної машини

Тоді потрібно встановити Biles, такі маніпуляції виконуються для цього:

 • У танку з свердлом, оснащений свердлом ступеневого типу, створюється отвір. З урахуванням розмірів бити, отвір менше 3-4 мм.
 • Щоб вийти з води та пір’я, великі отвори створюються між основними отворами. Потім піддони встановлюється під резервуар або будь-яка інша широка ємність, відходи будуть драпіровані тут.
 • Щоб спростити процес встановлення, BL повинен бути змащений. Для цих цілей дозволяється використовувати машинну масло. Після виготовлення змащування воюють у створених отворах.

Щоб захистити двигун від води до нього, слід створити пластмасовий корпус.

Будівельний пристрій закінчився. Для того, щоб вода в процесі функціонування в ньому, шланг та душова сопло повинні бути встановлені на краю судна.

Шланг, присутній у дизайні стилів, відрізаний. І отримана отвір розмазана за допомогою герметика.

Як працює машина для підключення?

Домашня переказана машина працює так само, як дорога фабрична техніка, тільки виглядає, може естетична. Принцип його роботи. це наступне.

 • Просторий резервуар всередині. Пов’язані з гумовими жовтками. Спеціальні еластичні різьбові шпильки в кінці.
 • Дно водосховища обертається на високій швидкості, а в ньому застрягли.
 • Киньте в водосховище заздалегідь покритий каркас курки, качки, гусяча або перепела, а потім увімкніть машину відмінності.
 • Нижня машина резервуар починає швидко обертатися, а всередині каркасу починає стрибати, як божевільний.
 • Каркас під час цих гонок інтенсивно бореться про гумові ведмеді, а пір’я мухи.
 • Через кілька хвилин таких гонок каркас звільняється від пір’я майже повністю, лише найменші пір’я на крилах, хвіст і ноги, які доведеться видалити вручну.

Чи фермер полегшує таку добувну машину? Так не це слово. Протягом 1 години роботи, така машина обробляє до 30 карбусів бройлерів і без вичерпної ручної праці. Отже, отримайте свої “золоті руки” з ваших кишень і буде працювати разом, щоб створити домашню чергову машину, яку ми зробимо з деяких деталей пральної машини.

зробити, видобуток, автомобільної, пральної

Будьте уважні! Деякі думають, що птах зіпсує від побиття. Фактично, вигляд вантажних каркасів минулого 18% наповнив машину.

Створення друкарської машинки

Почніть виготовлення пристрою. Візьміть свою дитину кришкою або без нього. Краще, якщо кришка зберігається, як у процесі висячого пір’я, він може захистити каркасу птаха від від’їзду з палати з 18. Далі потрібно видалити активатор машини. Розріжте коло з старого пластикового тазу в розмірі активатора. Далі це необхідно, відповідно до діаметра посадкових канавок наших пальців, свердла 12 отворів у пластиковому колі.

Увага! Якщо діаметр отвору правильно вибирається, пальці не повинні виправляти пальці, вони будуть і так добре тримаються на посадкові канавки.

Тепер вставте 12 пальців у отвори. Тепер перейдіть до самої пральної машини Баку, яка буде здатністю нової машини для тригера. На периметрі стін прального танка необхідно свердлити отвори, рівномірно розташовані відносно один одного і покривають весь танк всередині в колі. Переконайтеся, що отвори не мають надто близько оптимальної відстані 7-10 сантиметрів. Коли отвори готові, спочатку встановіть активатор на місці, а потім зачепите коло до нього пальцями.

READ  Що робити з двигуном з пральної машини

Для повного функціонування тригерної машини необхідно забезпечити потік води в камеру. Для цього, тільки кінець сантехнічного шлангу вниз всередині машини. Сильний тиск не потрібний, важливо, щоб туш у процесі водосховища.

Підготовка пральної машини

У той час, коли готові гумові частини, ви можете підготувати пральну машину. Його слід відразу зазначити, що його стан має працювати. Президенти з нею відбудуться. Вони будуть доторкнутися до лише двигуна та керуючого електроенергії. Якщо вони були до того, як під резервуаром, тепер вони повинні бути передані для пристрою.

Огляд машини від часу від машини пральної машини.

Для цього спочатку видалити пристрій пристрою, а потім демонтаж механізму активатора та приводу. Покрита корпусом електрика, яке складається окремо. І краще це зробити ретельно, тому що він буде використовуватися при монтажному дизайні. Іншим важливим елементом для функціонування машини є довгий гумовий шланг. Потрібно носити душову сопло.

Як збирати пристрій?

Машина домашньої відмінності від пральної машини “Baby”. це простий пристрій. Збирати його просто. Це допоможе вам у відео, яке показано нижче.

Спочатку потрібно зробити коробку для двигуна. Для цього ви можете використовувати пластик. Потім використовуючи металеві кути, щоб прикріпити його до випадку пристрою. Потім ми встановлюємо танк на землі, а відстань повинна бути таким, щоб кінчик вала двигуна не вступає в контакт з нею. Для цього ви можете використовувати металеві кути.

Машина відчуття від митної машини Fairy-2 зробити це самостійно від початку до кінця

Потім потрібно два шківи, ​​привід. Вони прикріплені до валу, активатора та підключення, після чого перевірено пристрій. Основною метою є забезпечення роботи двигуна, кругових рухів активатора. У цьому випадку останній повинен бути щільно закріплений, щоб коли вібрація не літає.

Після цього ви можете монтувати гумові жовчні. Для цього, на дні танка необхідно зробити отвори. Їх розміри дорівнюють трьома або чотирма міліметрами. Між ними роблять інші, розмір більше. Останній виводяться для пір’я та води. У той же час, піддон повинен бути зроблений. Саме на ньому, що вся бруд буде збирати. Це значно спростити процес догляду за пристроєм.

Перед установкою за межами, необхідно змастити отвір за допомогою машинного масла. Це житлова робота, але важлива, тому вона не варто нехтувати.

Останній етап. це установка шлангів та душових форсунок. Вони повинні бути спрямовані всередину робочого танка, як показано на фото. Тепер пристрій готовий до використання. Це дозволить вам швидко і легко тримати штекер птах.