Як зупинити прання в пральній машині Indesit

Пральні машини

Як зупинити пральну машину indesit під час миття?

Наприклад, ви згадали, що він залишився в моїй кишені певну річ або побачив чужий об’єкт у барабані, а машина вже запустила програму.

Або раптом з’ясувалося, що разом з кольоровою білизною отримав білу річ і може бути безповоротно зіпсована.

І якщо телефон або кредитна картка стирає. терміново необхідна аварійна зупинка!

 • Встановіть програміст ручки до нейтрального положення;
 • 5 секунд, натисніть “Стоп/Пуск”;
 • Витягніть шнур живлення з розетки, зачекайте 15-20 хвилин;
 • Повторюйте пральну машину в мережу, запустіть потрібну програму.
зупинити, прання, пральній, машина

Більшість сучасних пральних машин, коли сила вимикається, “пам’ятайте” момент зупинки миття, і після відновлення постачання електроенергії продовжує працювати з того ж місця. На старих моделях з несподіваним вимкненням, програма збивається, тому миття починає спочатку.

Якщо кнопка “Пауза”/пауза надається на пральній машині, можна призупинити процес миття. Зазвичай потрібно натиснути кнопку протягом декількох секунд, поки пристрій не зупиняється.

Як зупинити пральну машину під час миття

Як скинути програму на типу Indesit? Натисніть кнопку з ромбом і тримайте його протягом декількох секунд. Якщо вся програма повинна зупинитися. При навіть старших моделях пральних машин, вам потрібно додатково повернути перемикач вибору програми до нейтрального.

 • Якщо машина закінчила прання, дайте їй охолонути 3-5 хвилин.
 • Спробуйте відкрити двері. Якщо двері не відкрили, запустіть програму “спина” або “зливання”, щоб злити воду.
 • Після закінчення програми спробуйте відкрити двері
 • Зачекайте 15 хвилин і спробуйте відкрити двері.
 • Натисніть кнопку Пуск/Пауза або поверніть ручку до “Стоп”
 • Через кілька секунд (приблизно 1 хвилина), Lock Lock буде видалено.
 • Ви матимете шанс повідомити або видалити нижню білизну, витягніть об’єкти, щоб не вимиватися, а потім знову натисніть на “Початок”.
READ  Як використовувати Nitherevator на швейній машині

З чого почати?

Робота з технікою InDesit не відрізняється за складністю. Пристрій не перевантажений електронікою, не існує великих сенсорних панелей, кольорових дисплеїв або пульта дистанційного керування. Це робить автомобіль надійним і простим у використанні.

Щоб запустити прання, потрібно виконати наступні дії:

 • Обережно відкрийте люк і завантажуйте брудні речі в обсязі, що не перевищує рекомендованих;
 • Покласти в лоток ретельно виміряну кількість миючого засобу;
 • Вставте штепсель у розетку;
 • Увімкніть живлення за допомогою загальної кнопки. “ON/OFF”;
 • Встановіть селектор програми до потрібного положення;
 • Використовуючи перемикання, встановіть температуру та оборот;
 • При необхідності налаштуйте програму відповідно до ваших уподобань;
 • Натисніть кнопку Пуск.

Від’єднання від каналізації

Тонкий шланг, на відміну від бруду, може бути просто вставлений до краю оболонки або ванни за допомогою спеціального гачка або мати стаціонарне з’єднання з каналізацією. У першому випадку не варто відключати нічого, шланг опускається в готова здатність і вода з нього зливається з самостійно. Другий варіант передбачає попереднє вимкнення шлангу від входу в каналізацію. Тут, коли відключений буде використовувати ганчірки. Оскільки водяний шланг може текти до підлоги.

Деякі труднощі можуть представляти конструктивне розташування на пральній машині дренажного шлангу та її довжини.

 • Він може залишити верхню частину справи. Якщо він особливо не довгий, ніяких труднощів, коли відключається від каналізації, не відбувається. відключайте від зливу і перетягніть залишок води, відправляючи шланг зверху вниз.
 • Шланг для зливу залишає житло нижче. Для нормальної роботи дренажної системи таких автомобілів, шланг повинен піднятися принаймні на 50-60 см. В принципі, не є особливо серйозною проблемою, але об’єднати воду з шлангу (коли стаціонарне з’єднання з каналізацією виникає), він буде тільки на підлозі. Звичайно, ви можете підняти пральну машину вище, але з урахуванням його ваги. це легше використовувати ганчірку.
READ  Стрижня машина з саморозкладними ножами

Як зупинити пральну машину під час миття

Якщо є потреба або бажання повністю видалити воду або промити стічний шланг, ви можете відключити його від пральної машини. Кріплення може бути здійснена на корпусі або безпосередньо на равлі з каналізаційного насоса. Шланг потрібно буде бути викруткою або видаленим шляхом розпушування або видалення затискача. Доступ до дренажної системи можна отримати після видалення задньої стінки пральної машини або через його відкритий дно (для моделей, які ви дійсно відкрили).

Причини голодного миття індезит під час полоскання та натискання

Причини, чому індесійний пральна машина може висягти під час промивання або обертання, часто перекриваються з тими, що призводить до зупинки на стадії прання. До них відносяться:

Розподіл датчика, що контролює баланс білизни (це не у всіх моделях). Якщо пристрій оснащений цим компонентом, і він не працює, то обертання не запускається, оскільки плата керування не отримує сигналу, що всі системи хороші.

Коли датчик розривається, він повинен буде замінити. Найчастіше він розташований в одному з амортизаторів.

Причини, які можуть призвести до замерзання пральної машини під час стиснення та полоскання, а також під час промивання (методи їх усунення були описані вище):

 • Вплив преса. датчик рівня води розташований під кришкою;
 • розлади у функціонуванні системи водовідведення;
 • Контрольна плата.

Що робити, якщо пральна машина висіла

Якщо після включення та тривалості, пральна машина замерзає на полоскання, необхідно вимкнути його. Indesit пральна машина може бути зупинена, натиснувши кнопку живлення. Після цього, через стічний фільтр, злийте вміст танка і зніміть нижню білизну з барабана. Злийте воду з пральної машини під час миття, ви можете нахилити його назад і замінити контейнер під ним.

Машина “повішена

Ваша пральна машина перестала реагувати на контроль? Вимірювання барабана на місці і не обертається? У цьому випадку вам потрібно повністю вимкнути пристрій від електричної мережі та зачекайте приблизно 10-15 хвилин. Довгострокове відключення від джерела живлення дозволить вам скинути програму HUNG та повернути машину до звичайної роботи. Після цього ми намагаємося повторно запустити. Якщо це не допомогло, ми називаємо магістра. можливо, що модуля управління з якоїсь причини не вдалося.

READ  Як видалити ключ на пральну машину

Как перезагрузить стиральную машину Индезит