Яке газове обладнання краще покласти на машину

Дрібна побутова техніка

Зарядні пристрої

Сьогоднішній автомобільний ринок Pepper пропонує на установці газового обладнання для автомобілів. Не дивно, тому що попит на HBO за останні роки зросла. Тенденція закономірна: з 2010 року бензин потроївся в ціні! При цьому газ залишається вдвічі дешевшим за бензин.

Наша стаття для тих, хто вже однозначно вирішив перевести машину на газове паливо, але ще не визначився, яке ГБО краще ставити. Ми познайомимо з найпопулярнішими брендами та розповімо, за якими критеріями слід обирати газове обладнання.

Чому потрібно ставити газове обладнання?

Збільшення номера покоління газобалонного обладнання означає підвищення його якості. Ця цифра показує відповідність системи до конкретних автомобілів та двигунів. Отже, HBO 2 призначений для встановлення на автомобілі карбюраторів, п’ятому, а також шостому більш підходящих машинах з прямим ін’єкцією газу. Четверте покоління можна назвати найкращим обладнанням для транспортування з двигунами ін’єкцій.

Причини установки HBO 4 можна назвати такими перевагами:

 • Помітне зниження витрат при переміщенні бензину на газ. Серйозний плюс з урахуванням високої вартості традиційного палива. Потужність автомобіля, що працює на автомобілі, зменшується. але не більше 3-5%. Але з компетентною конфігурацією, а також встановленням варіатора, різниця не помітна;
 • Відповідність сучасним стандартам Євро-5/Євро-6.
 • Виключення хлопків глушника під час роботи двигуна.
 • Універсальність. Система підходить практично до будь-якого авто з інжекторним силовим агрегатом.
 • Швидка, проста установка або демонтаж.
 • Просте керування, в якому бере участь електронний блок. Пристрій виконує автоматичну регулювання системи, не вимагаючи втручання водія.

При виборі ГБО 4 покоління власник авто може розраховувати на тривалий термін служби обладнання. Тим більше, що обладнаний цією системою транспорт працює також на бензині. Міняти вид палива дозволяє спеціальний перемикач у салоні або перехід може відбуватися в автоматичному режимі. Системи безпеки забезпечує автоматичне перемикання на бензин під час падіння тиску газу.

Установка ГБО

Ось це питання досить складне і тут дуже рекомендуємо звернутися за порадою до майстра установки, який розповість про всі можливі варіанти установки балонів саме на вашу модель автомобіля. Якщо ви ще не вирішили на вибір циліндра під HBO. Відео з порадою досвідченого майстра інсталятора:

Вибір починається з типу циліндра: Torororidal або циліндричний?

Торороїд може бути розміщений на місці запасного колеса, якщо ви використовуєте автомобілі в міських середовищах, де ви легко можете знайти Tireagege. у вас не буде проблем, просто їздити без запасних. в результаті, весь обсяг багажника зберігається.Якщо ви експлуатуєте авто по трасі, далеко від населених пунктів. все ж таки краще залишити запаску, заодно можна поставити циліндричний балон збільшеного об’єму, так що ваша машина зможе проходити по 1000км на одній заправці. Ну і запасне колесо зберігається, але повторююсь у кожному конкретному випадку. радьтеся з майстром. їм тут нічого приховувати, їм все одно який балон ставити на ваш автомобіль, тому вони чесно вам розкажуть. які плюси і мінуси в кожному типі балона.

READ  Який гриль краще газ або електричний

Як вибрати гбо 4 покоління новачкові. Підбираємо комплект ГБО.

Вибираємо сервіс із встановлення:

 • поцікавтеся, скільки років працює цей автосервіс. Зазвичай це можна дізнатися на сайті установників, якщо на одному місці майстри встановлюють ГБО лише 2-3 роки, можливо це не найкращий варіант і не варто експериментувати. Якщо офіс вже 10-20 років, напевно, ці хлопці знають про HBO майже все і дійсно божевільні руки.
 • Не вірю дзвінків на сайти семінарів. Зазвичай там не буде опубліковано погані відгуки. є чи ні, ви все одно не знаєте.
 • Пам’ятайте, що раз на 10-15 тисяч кілометрів пробіг потрібно перейти до служби, щоб замінити фільтри, якщо, звичайно, вам не потрібно зберігати гарантію. Хоча ви можете змінити фільтри і самостійно, це абсолютно проста процедура. заощаджуйте багато грошей.
 • Сумніви, попросіть, чи можна прийти і поговорити “Live” з майстром, подивитися, як проходить установка GBO на інших автомобілях служби. До кого нічого не приховувати, не відмовлятися.

Ну, друзі. Тепер ви розумієте тему hBO. Я сподіваюся, що це було цікаво, ми намагалися сказати найбільш коротко (і показати!) До чого це. І ви вже знаєте, хто ви можете зв’язатися, якщо вам потрібно встановити високоякісні HBO на машину. До зустрічі 😉

Порівняння цих виробників

Характеристики різних марок обладнання можуть бути вивчені за допомогою таблиці.

марка Країна виробник Рік створення Світові стандарти якості Мінімальна вартість (.)
BRC Італія 1992 UNI EN ISO 9001: 2008 25000
Tomasetto Італія Тисяча дев’ятсот вісімдесят два ECE 67R-01 11 800
AEB Італія 1 995 UNI EN ISO 9001 Бачення 2000 і ISO TS 16949 18 000
Lovato Італія 1957 ISO 9001 13 000
Prins Голандія 1990 ISO / TS 16949: 2002, Нен-EN-ISO 9001: 2008, ISO 15500 24 500
Олень Польща 1986 ISO 9001: 2000 14 500
OMVL Італія 1980 OHSAS 18001, ISO 9001, ISO / TS 16949 14 200
SEC Польща 1980 PRMS 9 800
Альфа Росія 2006 9000
Digitronic Росія 2004 14 500

Прийнято ділити ГБО на 6 поколінь. Класифікація офіційно не підтверджена, але вона може бути легко ідентифікована з ним, який тип підходить для вашого автомобіля. Основна відмінність полягає в поставляти газ в двигун. Покоління з 1 по 3 вважаються застарілими, а ГБО 4 покоління знаходиться на піку популярності, оскільки є досить бюджетним і може бути встановлений практично на всі моделі машин. Покоління п’ятої та шостої вартості значно дорожче, ніж четверте, а їхня особлива особливість. ін’єкція рідини газу.

Нижче ми зробимо короткий огляд верхньої частини. 5 Популярне газове обладнання Бренди: BRC, Poletron, Digitronic, OMVL, LOVATO та дізнайтеся, які HBO 4 покоління краще поставити.

BRC (Італія)

BRC може припинити світові лідери виробників систем такого роду. Ця компанія спеціалізується на четвертому поколінні HRB. Слід також зазначити, що компанія “BRC” знаходиться в постійному пошуку нових технологій та HBO-конструкцій.

Вибір газового обладнання BRC, покупець може розраховувати на надійність та якість, повну узгодженість взаємодії всіх системних елементів, які гарантуються через:

READ  Чи можна покласти холодильник у нішу

Якщо говорити про недоліки, слід зазначити складність покупки оригінальних запчастин, а також значні витрати, пов’язані з покупкою/установкою даного обладнання.

Полетрон (Польща)

POLYTROD. польський виробник газо-фільтрувального обладнання.

Компанія вже виграла видатну репутацію на ринку газової промисловості. Більше 10 років займає лідируючу позицію преміум-сегмента обладнання газового балу. Домінуюча перевага цього виробника, що забезпечує високу якість запевнення 3 роки.

Ця лінія обладнання забезпечує:

 • Найвищий операційний ресурс протягом 2-3 років
 • Великий удар (250.000 пробіг). Централізована поштова установка
 • Ліцензія. Сертифікація якості

Виробничі ресурси компанії розташовані в Польщі. Белосток. Полетрон. Система високоточної розподіленої газової ін’єкції, яка в даний час представлена ​​двома правилами моделі:

Полетрон Стандарт. Призначений для двигунів з 4 циліндрами.

Полетрон преміум. Використовується для двигунів з 8, 6, а також 4 циліндрів.

Цей бренд відрізняється від конкурентів з його відносним бюджетом, надійністю, простотою встановлення, налаштуваннями у поєднанні з високоякісним обладнанням. Компанія використовує сучасні високотехнологічні мікропроцесори.

Основними перевагами Poletron можна віднести:

Недоліків, можлива відсутність необхідних запасних частин, REM. комплекти, але вони можуть бути в публічному домені на замовлення від наших постачальників.

Digitronic (Польща)

Дизитрон обладнаний виробниками різних країн: італійські коробки передач та польські датчики, електроніка, фільтри. Цей HBO вважається досить надійним і найпоширенішим у країнах СНД через низьку ціну. БЕЗКОШТОВНА ГАРАНТІЯ ПРОБЛЕМА. 100 тис. Км. Недоліками HBO-дигітрону не завжди буде, а також відповідна якість компонентів, а також наявність китайських підробок оригінальних частин.

OMVL (Італія)

Компанія OMVL є невід’ємною частиною холдингу паливних систем Westport, штаб-квартира якого розташований у Ванкувер, Канада.

Говорячи про HBO OMVL, ми можемо рекомендувати це споживачам як недорогий, хороше обладнання.

Основною перевагою цього обладнання є ціна, доступна більшості наших клієнтів. Крім того, ми відзначаємо його ремонтопридатність, оскільки компанія пропонує спеціальні набори для самостійного ремонту форсунок та коробки передач.

Мінусів компанії, ми відзначаємо коротке життя форсунок, а також швидкість їх роботи.

Lovato (Італія)

Lovato відомий високоякісним електронікою, а також підтримкою. Також згадайте відсутність високих витрат на послуги. Незалежна заміна фільтрів не буде проблемами власника автомобіля.

Компанія дає до 1-річної гарантії на своє обладнання (але не більше 100 000 км), крім того, сервісні центри надають додаткову гарантію до 5 років. Серед недоліків HBO Lovato, по-перше, ми відзначаємо досить високу ціну. По-друге, цей вид ГБО не призначений для встановлення на дизельний автомобіль. Також автовласники відзначають нестабільну роботу за низької температури.

Вибір та встановлення ГБО. поради майстра

На закінчення хочемо порадити не економити на цьому виді обладнання, оскільки це в першу чергу ваша безпека, а в другу – термін експлуатації автомобіля. Говорити про найкраще ГБО 4 покоління складно, адже це залежить від вашого автомобіля та смаків, але ми рекомендуємо придивитися до таких марок ГБО як BRC та Poletron.

Переваги ГБО 4:

З мінусів: втрата потужності 2-3% (у порівнянні з роботою на бензині), газова суміш витрачається на 10% швидше.

Якщо четверте покоління – перевірена класика, то «п’ятірка» та «шістка». нове слово у газовому обладнанні. Фундаментальна відмінність від HBO 4. це постачання газу у рідкій формі, тому паливо підходить виключно пропан-бутановою сумішшю.

READ  Вентилятор не працює в індукційній пластині

Особливості 5-го покоління:

 • двигун практично не втрачає в потужності;
 • заводиться у холодну погоду
 • більш економна витрата пропан-бутанової суміші порівняно з 4-м поколінням;
 • система встановлюється на найсучасніші автомобілі;
 • знижений викид шкідливих речовин в атмосферу.

Шосте покоління

Якщо ми говоримо про шосте покоління, яке з’явилося майже відразу після п’ятої, то це ще більш точно: більш економічно, екологічна, не впливає на потужність двигуна, ідеально підходить для потужних автомобілів з високим споживанням палива. У таких системах газ подається у рідкій формі і вводять безпосередньо в циліндри.

Який hbo краще покласти на машину. магістральні поради!

Однак газозаповнені системи 5 і 6 мають величезний мінус. ціна, яка в 3-4 рази вище, ніж на устаткування 4-го покоління. Вартість придбання та встановлення останніх систем буде виплачене некомерційним, з урахуванням початкової вартості. Але всі ці роки ви будете їздити вільно на газ, навіть на високій швидкості. Поки що HBO рейтинг в Україні очолює чотири. Це покоління є найбільш популярним.

Центр VIPGAZ забезпечує встановлення та обслуговування 4-го, 5 та 6-го покоління газової камерного обладнання в Києві.

Який hbo краще. 2 або 4 покоління?

За весь час, починаючи з появи перших варіантів HBO, шість варіантів обладнання, характеризується складністю, ціною та ефективністю. В Україні найбільш популярне покоління 2 і 4. Третій не підходив через технічну складність переходу до стандартів внутрішнього палива, а 5 і 6 не доступні для всіх. Тому питання вибору звужується до дилеми. Який hbo краще, ніж 2 або 4 покоління?

Щоб відповісти на це питання, необхідно проаналізувати його за темою:

 • технічна складність;
 • ціни;
 • ефективність;
 • підтримка;
 • Монтажні можливості для конкретної марки автомобіля.

Якщо ви запитаєте професійний автомеханік, який вид покоління ГПБ краще, то ви отримаєте counterproof. Який ваш автомобіль? Якщо ви зацікавлені тільки в споживанні палива, то всі параметри HBO дозволяють зберегти. І згідно з іншими параметрами, характеристики дещо відрізняються.

Ag centrum

газове, обладнання, краще, покласти

Малоймовірно, що це здивує когось, але ця компанія також з Польщі. На ринку близько 20 років. Займається виробництвом газогенерального обладнання, а також виробництво готових наборів.

Асортимент HBO 2 та 4 поколінь. І в каталогах є більш цікаві комплекти та розробки, призначені для дизельних автомобілів.

І ще раз про питання про те, що таке газове обладнання краще: польська або італійська. Скажімо так. Італія пропонує високий рівень HBV. Це преміальні набори. І Польща в основному постачає недорогий, але з надійними та високоякісними наборами.

Всі представники офіційно працюють в Росії. Тому, щоб придбати свої комплекти, або порядок індивідуального набору вузлів для повторного обладнання автомобіля не буде складним.

Єдине питання, на якому бренду ви зупинитесь, і хто буде займатися встановленням HBO.

Що ви думаєте про HBO? Наскільки вигідним скласти його в 2021 році? Яка фірма використовується? Чи були обґрунтовані вкладення в установці HBO?

Підпишіться, залиште коментарі, задайте питання та розповісти про проект своїм друзям!