Які чаші підходять для мультиварки REDMOND М90

Дрібна побутова техніка

Як вибрати собі чашу

Частка сумісності з багатошарами наведено в таблиці нижче. Зверніть увагу на розміри, надані в лівій колонці, оскільки різні виробники розраховуються по-різному за обсягом миски, і він іноді призводить до плутанини. Спати розмір оригінальної чаші з столом, наведеним у таблиці.Використовуйте функцію “Пошук на сторінці” (CTRLF), введіть назву вашого Multicooker у рядку пошуку. Якщо ви досі не знайшли свій багатокористувацький у таблиці сумісності нижче. Напишіть нам тут: Multi-Chasha @. У той же час вкажіть точну модель Multicooker та потрібну вам гучності.

Той же стіл. подано ім’ям multicurok тут.

Не в залежності від потенціалу, чаші в даний час представлені в наступних правилах:

“Еко”. Чаша взагалі без покриття за найнижчою ціною. Найкращий вибір для приготування варених, парових, тушкованих, томлених страв, особливо тривалого (більше 1.5 годин) підготовка;

чаша, підходять, мультиварки, redmond

Чаші для нетривалого покриття найкраще підходять для запечених та смажених, а також посуду, в яких значна кількість цукру, молока, яєць, крохмалю або їх комбінацій.

“Класичний”. Чаша з однобічним внутрішнім покриттям; “Антрацит”. Bowlining bowl (внутрішній. Чорний, зовнішній. Чорний металевий або чорний). Покриті двошаровим покриттям бренду “Xilan”

“PROFF G3”. Алюмінієва чаша, професійна шаса третього покоління для багатовидних. Покриті зміцненим тришаровим покриттям бренду “Канктиан”

“Бюджет”. Bowlined флюоропласт на основі покриттів. Зроблено з використанням імпортних матеріалів.

“КЕРАМА”. чаші з керамічним шаром покриті всередині низькотемпературної склоемаллю з додаванням фторопласту. Зовнішній антикклейний флюоропластичний покрив або розкритий. Чаші мають велику стійкість до стирання. Обмивати. Товщина чаша 2мм.

Якщо вам потрібна справді непотрібне покриття, то чаша серії “ECO” підходить. Взагалі не суперечливі, виготовлені з алюмінієвих брендів HELL / A5H / A5M, призначена для приготування їжі. Ніяких інструментів не бояться (ножі. Вилки, ложки, кухар і т.Р.), агресивні продукти. Розсолів, варення, суп кістки тощо. Найбільш ефективно готується з кип’яченими, тушкованими та паровими стравами. Особливо для кулінарних режимів більше 1.5 годин.Однак, з очевидних причин, деякі страви в ньому можуть дотримуватися дна (каша, обсмажені і т.Р.) Тому для таких страв серії з неплідним покриттям “Classic”, “Premium” або проффф. Перша дві серії відрізняються відсутністю / наявністю зовнішнього антикегезійного покриття та типу нетривалого складу застосування. Серія “Класична” миття в посудомийній машині. Якщо чаша без зовнішнього покриття, то в посудомийній машині вона буде наповнюватися і стає сиською під впливом хімії. Реагенти та гаряча пара (одночасно його функціональність, звичайно, зберігається), однак, можна відновити його зовнішній вигляд у гарячому розчині лимонної кислоти. Найкращі режими для класичної та антрацитної серії. смаження, випічка, каша, солодкі та липкі страви.

Комбінація товстого теплорозподільного шару алюмінієвого, міцного, зносостійкого основного шару зміцненого ультратонкого титанового порошку з двошаровим покриттям неплідного покриття, робить профільні чаші з найбільш стійким до стирання, дозволяє використовувати металеві ложки При обробці чаші. Чаші Профф спеціально розроблені для частого використання (більше двох разів на добу).

Яка чаша підходить для Multicooker Redmond RMC M90

сто%

96%

98%

96%

98%

чаша, підходять, мультиварки, redmond

98%

сто%

98%

98%

чаша, підходять, мультиварки, redmond

96%

98%

98%

сто%

96%

96%

98%

98%

98%

96%

99%

сто%

99%

99%

сто%

сто%

сто%

Multicooker Redmond M90

Високі технології та футуристичний дизайн органічно об’єдналися в новітньому розвитку інженерів Redmond. Multicooker RMC-M90. Motouch Multifunction Panel та багатофункціональний колір LCD, керування процесом приготування, став досить простим: достатньо легкий дотик пальця. Ви будете насолоджуватися новими програмами “Бунка” (поєднуючи цикли тестування тестування та фактично випікання), “Завтра” (рекреаційний “ефект російської печі”), “Піца” та “Десерти”. Аматори готуються також оцінити здатність оновленої багатопробної програми: тепер його температурний діапазон розширився до 170 ° С, пропонуючи 28 ручних варіантів. Чаша з антипригарним керамічним покриттям Anato (Корея) має надійні пластикові ручки, так що тепер діставати з мультиварки гарячу ємність стало ще зручніше і безпечніше.

READ  Відсік для солі в посудомийній машині Bosch

До цієї мультиварки підходять такі чаші: REDMOND C508, REDMOND C515, Polaris PIP0503K.

REDMOND RMC-M90 — СТИЛЬ, ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ В ОДНОМУ РІШЕННІ!

Процес приготування у повільній плиті повністю автоматизований. Автоматичні програми дозволяють готувати страви з м’яса, птиці, риби, морепродуктів, вегетаріанську їжу, варити каші, супи, гарніри, макарони, плов, смажити у фритюрі, робити йогурти, тісто, фондю, готувати випічку, джеми, варення, десерти багато інших страв. Тривимірне нагрівання чаші при приготуванні блюда дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всій якості та допомагає зберігати поживні речовини. Функціональні можливості мультиварки доповнені режимами відкладеного старту та автопідігріву страви з можливістю його ручного відключення.

У MultiCooker Redmond RMC-M90, універсальна програма “Multiprobovar” покращується, завдяки якій ви можете самостійно змінити температуру приготування у ще більшій діапазоні, що відрізняє його від інших моделей.

Програма “MULTIPROB” призначена для підготовки практично будь-яких страв з користувачем та часом, вказаним користувачем. Завдяки програмі «МУЛЬТИПОВАР» мультиварка REDMOND RMC-M90 зможе замінити цілу низку кухонних приладів. Крім того, «МУЛЬТИПОВАР» дозволяє адаптувати для приготування в мультиварці будь-який рецепт, прочитаний у старій кулінарній книзі або взятий з Інтернету. Діапазон установки температури: 35-170 ° С.

АВТОМАТИЧНІ ПРОГРАМИ

 • «ЕКСПРЕС». Рекомендується для швидкого рису, розсипченого хреста.
 • “МОЛОЧНА КАША”. для приготування молочних каш з різних видів круп.
 • «ГАСЛЕННЯ». для гасіння овочів, м’яса, птиці, морепродуктів.
 • «СМАГА» — для смаження м’яса, овочів, птиці, морепродуктів.
 • «СУП». для приготування різних перших страв (суп, борщ, розсольник, юшка, щі, солянка тощо). д.), а також компотів та напоїв.
 • «НА ПАРУ». для приготування на пару овочів, риби, м’яса, мант, дієтичних та вегетаріанських страв, дитячого меню.
 • «МАКАРОНИ». для приготування макаронних виробів, пельменів, сосисок, хінкалі, відварювання яєць і т.п. д.
 • «ТОМЕННЯ». Поступова зміна температури з низьким до висоти та тривалості програми дозволяють продукцію підготувати у власному соку. Завдяки цьому, насичена каша з’являться на вашому столі, “Tyleny” супи, ніжний стенд, картопляне пюре, справжня тушкована така улюблена холодна.
 • “Кулінарія”. для приготування овочів і бобових.
 • “Випічка”. для випічки печива, запіканка, торти з дріжджових та листкових кондитерських виробів.
 • «КРУПИ». для варіння розсипчастих каш з різних видів одно і багатокомпонентних круп, приготування різних гарнірів.
 • «ПЛОВ». для приготування різних видів плову.
 • “ЙОГУРТ”. для приготування домашнього йогурту.
 • «ПІЦА». У цій програмі ви зможете з легкістю готувати цю популярну страву та експериментувати з начинками.
 • «буханка». для випічки різних видів буханця з пшеничного борошна і з додаванням житнього борошна. Програма передбачає повний автоматизований цикл приготування від вистоювання тесту до випічки.
 • «ДЕСЕРТИ». Програма дозволяє готувати найрізноманітніші десерти (безе, варення, медові яблука, помадки та багато іншого).

Ця функція дозволяє розігріти готову страву, навіть якщо ви щойно витягли її з холодильника.

ПІДТРИМАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ГОТОВИХ БЛЮД (АВТОПІДІГРІВ)

Мультиварка REDMOND RMC-M90 оснащена функцією автопідігріву, яка запускається автоматично після закінчення процесу приготування, підтримуючи страву в гарячому стані тривалий час. Доцільно використовувати цю можливість, оскільки довге нагрівання може вирізати блюдо.

Деякі продукти (наприклад, йогурт, дріжджове тісто) в результаті тривалого нагрівання можуть втратити свої ключові властивості. Враховуючи цю обставину в цій моделі, можна відключити функцію автоматичного нагрівання відразу після початку програми приготування.

READ  Духовка для приготування їжі на дровах

Функція відстрочки початку дозволяє підготувати блюдо до потрібного часу з затримкою до 24 годин. Встановіть бажане значення на таймері, а блюдо буде готова до сніданку або прибуття гостей.

Чаша з керамічним покриттям

Для більш зручної підготовки та експлуатації ми замінили чашу з тефлоновим покриттям на більш дорогих і якісному. На відміну від тефлону, керамічне антипригарне покриття має високу стійкість до механічних пошкоджень. Він має чудові недержавні та теплопровідні властивості, так що їжа не дотримується поверхні і не горить через весь процес приготування. Ця чаша відмінно підходить для випічки, смаження, гасіння та варіння молочних каш. Також можна використовувати миски за межами мультикуляра для зберігання продуктів та приготування посуду в духовці. Пара можна промити в посудомийній машині.

Кулінарна книга на 100 рецептах

Кольорова ілюстрована книга на 100 рецептах, яка включає в себе розділ рецептів, спеціально вибраних для дитячого харчування. Всі рецепти пристосовані для приготування в Multicooker Redmond RMC-M90. Кожна прозора інструкція для набору та кількості інгредієнтів, покрокові інструкції. Спостерігаючи за ними, ви можете досягти найкращого результату.

Nb! Ви завжди можете легко знайти багато нових та цікавих рецептів на спеціалізованих форумах, а також експериментувати та винайдити свої рецепти!

Опис ручного режиму

Програма “Multipowner”

Програма призначена для підготовки практично будь-яких страв, використовуючи вибрані користувачеві значення температури та часу підготовки, що дозволяє реалізувати практично будь-який рецепт у повільній плиті.

Діапазон налаштування температури: 35-170 ° С з збільшенням збільшення до 5 ° С.

Діапазон часу від 5 хвилин до 16 годин із збільшенням зміни: в діапазоні від 5 хвилин до 1 години. 1 хвилина; В діапазоні від 1 години до 16 годин. 5 хвилин.

За замовчуванням температура в багатопровідній програмі становить 120 ° С, час готування. 15 хвилин.

Програми

У Redmond M90, вбудовані 17 програм, які автоматизують майже всі методи приготування домашніх страв. Серед можливостей повільної плитки є обидва знайомі режими для найпопулярніших страв, так і програм, калібруються спеціально для рідкісних або вишуканих для приготування їжі на тарілці.

Redmond Multicooker може приготувати пару, тушковану та смажити, а також готують супи, гарнір, різноманітні напої, йогурт, кип’ятити рис і гречку, роблять плов, сир і навіть сир.

Новий:

 • Програма Loaf з’єднує цикли песту та випікання,
 • Завтра відтворює ефект приготування в російській печі,
 • Піца розроблена спеціально для належного випікання бази для піци та приготування наповнення, у програмі є можливим ручним налаштуванням часу приготування з кроком установки за 5 хвилин,
 • Десерти рекомендуються для приготування фруктових та ягідних джемів, конфтурів та джемів, шоколадних цукерок та деяких десертів на основі молока або крему. На програмі передбачено ручне встановлення часу приготування в діапазоні від 5 хвилин до 4 годин.
 • У програми МУЛЬТИПОВАР температурний діапазон розширився від 35 до 170 °C, тимчасової становить від 5 хвилин до 12 годин. Таким чином, у розпорядженні користувача надаються 28 варіантів ручних налаштувань.

МУЛЬТИПОВАР призначений для того, щоб адаптувати для автоматичного приготування в мультиварці будь-який рецепт з кулінарної книги або інтернету. На МУЛЬТИПОВАРІ можна готувати за технологією су-вид, а також створити максимально сприятливі умови для вистоювання дріжджового тіста, правильного приготування фондю, пастеризації продуктів.

 • M90 має функцію автогенерації готової блюдо з можливістю попереднього вимкнення. Ви можете вимкнути автоматичний привід як, коли програма запущена та в будь-який час його експлуатації. Якщо технологія приготування не передбачає необхідності підтримувати свою температуру, автоматичне опалення не буде доступним. Наприклад, йогурт готується при значній меншій температурі, ніж програмована температура нагріву: програма не вмикається програма йогурту.
READ  Які касети підходять для венери

Змінні чаші

Для всіх чаші в цій категорії Redmond RB-A503 підходить як заміна

 • Dobrynya do1010
 • Бренд 37500
 • Daewoo DMC-200
 • Elgreen EL-S50B
 • Fiesta (Fiesta) MV12N-900-5
 • Lentel RC-50DPS
 • Magnit RCM 1010, 1112
 • Марта 1936, 1937, 1938, 1960
 • Mayerboch MB 10741
 • Mystery MCM 1010
 • ORION OR-OMT01, OR-1770, OR-1771
 • Philips HD 3037/03
 • Polaris PMC 0506AD, 0508, 0508 Floris, 0512AD, 0517AD. Для PMC 0519D і PMC 0511AD використовуйте оригінальні чаші!
 • Panasonic SR-TMS520KTQ
 • Pullman PL-1015
 • REDMOND RMC-4502, 4503, M70, M20, M90, 4500, M4501, M45011, 4525, 45021, 45031, M150.
 • Sakura SA-7753
 • Sakura SA-7751
 • Sinbo sco5024
 • Stadler Form SFC.919
 • Supra MCS-4501, 3510
 • Telefunkin CO501
 • VES SK-A12
 • VICONTE VC-600, VC-601
 • Vitesse VS-516, 518, 581, 529, 593
 • Vitek VT 4200 та аналоги.

Написати відгук

Ваш відгук: Примітка: Розмітка HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Покриття: антипригарне DAIKIN (Японія)

Можлива сумісність із мультиварками інших брендів.

Об `єм 2,4 л
Покриття чаші антипригарне DAIKIN /td>
габаритні розміри 112х173х193 мм
Вага нетто 0,397 кг ± 3%
Виробник має право вносити зміни до проектування, повного, а також у технічних умовах продукту під час вдосконалення своєї продукції без подальшого повідомлення про ці зміни.

Покриття: антипригарне Daikin (Японія)

Можлива сумісність із мультиварками інших брендів.

Можлива сумісність із мультиварками інших брендів.

Підходить для чаш мультиварок REDMOND ємністю 3-6 л, каструль та ін. посуду відповідного діаметру Матеріал: силікон харчовий

Легко миється під краном або в посудомийній машині

Матеріал харчовий силікон
Діаметр чаші без обідка 20 см, з обідком 22 см.
Діаметри кришки одна сторона 19,1 х 20,9 х 23 см. інша сторона 19,2 см.

Виробник має право на внесення змін до дизайну, комплектації, а також до технічних характеристик виробу в ході вдосконалення своєї продукції без додаткового повідомлення про ці зміни.

Покриття: антипригарне DAIKIN (Японія)

Можлива сумісність із мультиварками інших брендів.

Об’єм: 5 л Покриття: керамічне _ Можлива сумісність із мультиварками інших брендів.

Різновиди чаш REDMOND RMC-M90

Велику різноманітність смачних та корисних страв можна приготувати без особливих навичок у кулінарії, використовуючи чашу мультиварки REDMOND RMC-M90. Електронні чаші становить 17 програм, які вже встановлені на пристрої. Крім того, доступна можливість ручного налаштування зі зручною функцією «Мультиповар». Випічка, пароплав, смаження, Suvid, каша. все це ви можете підготуватися за лічені хвилини. Розумно використовувати кілька RMC-M90 чаш:

 • з нержавіючої сталі. підійде для приготування супів, компотів, джемів, легко миється та має тривалий термін експлуатації;
 • з антипригарним покриттям Daikin – інноваційне покриття забезпечує оптимальне використання для каш та випічки, з ним ви забудете, що продукти можуть пригоряти;
 • з керамічним покриттям. витримує будь-який температурний режим, може бути використана не тільки всередині мультиварки, але і як окрема ємність для електричної або газової духовки.

Об’єм будь-якої чаші для мультиварки RMC-M90 дорівнює 5 літрам. Цього цілком вистачає як для маленької, так і для великої родини. Завдяки такій місткості можна готувати невеликі порції звичних страв або страви на бенкетний стіл. Також у REDMOND RMC-M90 чаша дозволяє отримати ароматну випічку за короткий проміжок часу.