Які горщики підходять для скляних керамічних плит

Електроплити/газові плити

Виберіть страви для скляної керамічної пластини (стандартна та індукція)

Незалежно від того, наскільки сильним, красивим і функціональним є скляна керамічна плита для приготування, якщо вона використовується невідповідні страви для нього. вона може:

  • Покриті трудомісткими чи ні у всіх небажаних плям;
  • Повільніше підготувати, що означає збільшення споживання електроенергії;
  • Розкид.

Щоб уникнути непотрібних проблем і неприємностей для прибирання, переконайтеся, що ви використовуєте правильні каструлі та горщики.

Який посуд підходить для склокерамічних плит, поради щодо вибору

Посуд для скляної кераміки відрізняється від звичайного, оскільки ця електрична плита має певні функції. Скло керамічна плита. це два типи:

Особливості цієї кухонної панелі є метод передачі тепла нагрівального пристрою до кухонної посуду. Чим краще контакт поверхонь, тим краще тепла передається. За допомогою поверхні нагрівання тепла передається з панелі до поверхні сковороди. Для пластин з такого матеріалу потрібні спеціальні страви. Це означає, що сковорода WOK, вилокам, посуду з круглим дном і подібними елементами не рекомендується використовувати на скляній кераміці.

Вибір якого посуду для використання. звернути увагу на передачу тепла. З цього випливає, що, що стоїть перед вибором, до якої страви слід відбити від типу приготування панелі. Використовуйте таку кухонну посуду для кухонної панелі зі скляної кераміки, що максимально контактує з дном з панеллю. Якщо є повітряний шар між панеллю та дном кухонної посуду, як казан або іншу кухонну посуд з закругленим дном, нагрівання їжі відбувається дуже довго.

READ  Як побудувати плиту для ванни з цегли

Пластина скляна керамічна ОТД

Якщо індукційний нагрівальний елемент, магнітні властивості вибраних контейнерів є важливими. Деякі типи нагрівальних елементів обладнані датчиками, і при використанні непридатних посуду, нагрівання навіть не включається. Дно страви повинні мати магнітні властивості. Тільки в цьому випадку індукційний нагрівальний елемент буде працювати правильно і приносить максимальну користь. Нагрівальні елементи з трубчастим нагрівачем не мають таких функцій.

З звичайним трубчастою нагрівачем

З індукційною котушкою

Який посуд підходить для скляної керамічної пластини

Скляні керамічні пластини стають все більш популярними у сучасному дизайні та простоті використання. Вода з тканиною гладкою поверхнею набагато простіше, ніж очищення газових пальників або електричних “млинців” з Нагар і жиру. І завдяки унікальному вигляду, дзеркальна панель ідеально підходить для будь-якого інтер’єру.

Як вибрати страви для скляної керамічної пластини, читати в нашій статті

Отже, була проведена мрія господині. на кухні була встановлена ​​нова поверхня приготування їжі. Настав час вивчити інструкції щодо використання та з’ясувати, які страви підходять для склокерамічної пластини.

Индукционная плита или электрическая. Какую плиту выбрать

Як не помилитися з вибором

Насправді все легше, ніж це може здатися. На сьогоднішній день законодавство зобов’язує виробників, щоб вказати, яка полягає в тому, яку плити один або інший продукт призначений. Просто подивіться на маркування, щоб зрозуміти призначення прощання каструлі або сковороду.

Коли вирішено питання про вибір пластин, необхідно вирішити з виду страв. Скажімо, в сковороді з низькими сторонами зручно смажити млинці, товсті ширини чавуну або алюмінію краще підходить для гасіння, Wok-сковорода. для китайських страв і т.Р. Якщо ви знаєте, що саме вам потрібен новий елемент, вибір стає набагато простішим. Якщо немає впевненості, краще взяти універсальну версію, на якій ви можете приготувати що-небудь.

Другий пункт. за яку кількість людей готують господині. Чим більше сім’я, том потрібні страви. Але великі горщики та сковороди часто викликають труднощі з зберіганням. Якщо це питання є актуальним для вас, зверніть увагу на спеціальні моделі, що дозволяє економити місце. Це копії з знімними ручками, придатними для всіх наборів наборів, складних ручок, страв, складання за принципом Matryoshki.

горщики, підходять, скляних, керамічних

Посуд для скляної кераміки: що підходить

Посуд для скляної кераміки повинен відповідати ряду вимог.

READ  Тріщини на скляній керамічній плиті, що робити

Матеріали

Вибір сковороди, картопля безпосередньо залежить від того, який нагрівальний елемент встановлюється в плиті.

Стандартні панелі зі скляної кераміки обладнані спіральними обігрівачами, які можуть зігріти здатність з будь-яких матеріалів, що мають плоский дно, просто використовуючи деякі не рекомендовані виробниками.

  • Банки з емаллю, оснащеною спеціальним маркуванням;
  • Ємності з термостійкого скла (Luminarc, Berghoff);
  • Ємності сталі, чавуну.

Індукційні моделі оснащені індукційними котушками, вони не згрівають пальника, але страви, точніше, її дно. Прилади можуть нагрівати тільки продукти з магнітними властивостями, інакше пристрій не буде працювати. До них відносяться сталь, чавун.

Щоб вибрати правильні страви, ви повинні використовувати магніт: якщо нижня частина каструлі збільшується, ви можете використовувати його на індукційній панелі.

Елементи з чавуну (млинці, гусси) слід використовувати з. Все, тому що матеріал досить важкий, має велику теплопровідність. Продукт може пошкодити панель приготування, залиште тріщину, подряпину. І здатність залишатися гарячим протягом тривалого часу може призвести до відключення пристрою.

Горщики Emaleted покриття рекомендуються для використання в одному випадку: якщо вони оснащені спеціальним маркуванням.

Пластина скляна керамічна ОТД

Дно

Інший важливий чинник. плоскі горщики Родишко. На газових печах ви можете використовувати танки з будь-яким рельєфом на дні, для панелей скляної кераміки це неприйнятно. Для нагрівання прямий контакт необхідний з нижньою поверхнею танка.

Кухонне начиння, яке протягом тривалого часу використовувалися на газових бульбарах, часто виявляється деформація, тому для нової плитки доведеться придбати нову посуд з ідеально гладкими дно.

Бажаний діаметр

Іншим фактором є правильний вибір контейнерів. Для швидкого приготування розміру дна повинні відповідати розміру пальників. Обсяг апеляції не повинен бути занадто великим, краю каструлі не повинні бути в краях пальника.

READ  Як видалити замок з електричної печі

Які страви не використовуються

Провівши значні кошти на придбання сучасної тарілки, він повинен бути продовженням перегляду на кухонних полицях, можливо, жоден з копій кухонного посуду не підходить для приготування їжі на новій побутовій техніці.

Що не слід використовувати:

  • Каструлями, сковорода з чіпсами, подряпинами, шорсткі на потворності.
  • Тріщини з деформованим дном.
  • Судни з міді, латуні, алюмінію, кераміки.
  • Посуд з невеликим діаметром.

Особливості страв для скляної кераміки, безпечні матеріали

Сучасні пластини з поверхнею скляної кераміки є досить дорогими побутовими приладами, краса та функціональність яких я хочу тримати якомога довше. В більшій мірі вони страждають при використанні непридатної каструлі, каструлю. Неправильно вибрана посуд для склокерамічної пластини може суттєво зменшити термін служби пристрою, погіршивши зовнішній вигляд у зв’язку з робочими місцями та збільшенням часу приготування. Щоб уникнути неприємних наслідків для будь-якої господині, вимоги виробників побутової техніки повинні дотримуватися.

Яка перевага склокерамічної пластини перед звичайним електричним?

Але, у кожній ложці є її власна ложка правди.

10 найкращих скляних керамічних кухонних панелей

Які страви підходить

Розширити життя поверхні та готуйте з мінімальним часом, і доступні зусилля. Для цього розгляньте, які страви підходять для скляної керамічної пластини. Вона повинна мати абсолютно гладку нижню поверхню, без написів, візерунків, чіпсів та іншої шорсткості. Кращими кращими кухонними цистернами з нержавіючої сталі, які мають подвійне дно.

Не рекомендується використовувати алюмінієві та мідні страви, які можуть залишити розлучення на дзеркальну поверхню. Вироби з кераміки та скла також не використовуються, оскільки вони нагріваються довгими.