Які підшипники в пральній машині Samsung

Пральні машини

Заміна підшипника в пральну машину Samsung. єдиним правильним рішенням у розбитті, оскільки ремонт цього компонента часто неможливий.

Початок підготовки до робочого стола з пошуком відповідних запасних частин. Тепер ринок (як магазини, сервісні центри, так і в Інтернеті) пропонує величезний вибір підшипників для будь-яких моделей Samsung. Включено, ви отримаєте:

Щоб не заплутати і не купувати невідповідний комплект, нехай продавець точної моделі та рік випуску пральної машини. Щоб полегшити переміщення, подивіться на таблицю запчастин Samsung:

підшипники, машина, samsung

На додаток до самого товару, вам потрібно підготувати невеликий набір інструментів. Щоб розібрати кріплення, просувайте танк на 2 частини, стукайте підшипники, рукуйте себе:

 • Малий мідний молоток;
 • змащення або WD-40;
 • вигнутий шестикутний ключ;
 • маркер;
 • металева купа;
 • паспорти;
 • регульований ключ;
 • ключі різних модифікацій;
 • індикатор, мінус та плюс викрутки;
 • Герметик.

Все це допоможе вам замінити підшипник своїми руками для всіх правил.

Крок другий. підготовка

Спочатку підготуйте машину до процедури:

 • Від’єднайте від електричної мережі, комунікації.
 • Перемістіть від стіни, витягніть кабінет, ніші, з-під раковину. вам знадобиться місце для маневрів, гарне освітлення.
 • Інструменти: Набір з викруткою, викрутка, кінцеві клавіші, молоток, тканина, змащення, ремонт, маркер, камера, гвинтовий прес.
 • Підготуйте місце для видалених вузлів, панелей, кріплення.

Вітаємо Вас! Процес завершений! Як ви розумієте, процес споживання часу, але ви можете виконати його. Головне. дотримуватися послідовності дій, точності та уважності. Але це не кінець. Тепер важливо послідовно збиратися і призвести до повністю робочого стану. Для цього спочатку встановіть танк і після нього все інше. Зверніть увагу на Асамблею барабанного танка. Якщо ви зробите помилку під час зворотного збірки цього вузла, вам доведеться знову розібратися, і це не так просто. Не будьте ледачим і дуже добре лікувати герметик до місця, де з’єднані дві частини танка, не врятують герметик! Це дасть вам впевненість, що будь-які витоки будуть виключені.

У пральних машинах з вертикальним типом завантаження білизни змінюються однаково, але з корекцією для його конструктивних особливостей.

І зверніть увагу на це: є такі моделі пральних машин, в яких танк не може бути розібраний. Він просто не розуміє. У цьому випадку вдома ми не рекомендуємо. Явно краще використовувати послуги сервісного центру. Досвідчені фахівці зможуть зробити цю роботу. Чому ми не рекомендуємо робити це вдома? Все просте: у такому типі машин, резервуар для заміни підшипників повинен бути вирізаний, і після заміни його назад. Вдома, щоб зробити це просто проблематично.

Видалення танка

Отже, ми всі готувалися. ви можете почати. Для того, щоб дістатися до підшипника, нам доведеться спочатку видалити танк, щоб випустити з усіх деталей. У цьому розділі ми пройдемо на кроці обходу на всіх етапах розбирання.

Порада! Перед початком ремонту обов’язково відключіть пристрій від розетки, щоб уникнути електричного струму.

Крок 1. Видалення верхньої кришки

Дизайн пральної машини розроблений таким чином, щоб деталі пов’язані не тільки за допомогою гвинтів та гвинтів, але і за допомогою спеціальних засувок та металевих язиків. З цієї причини, як розбирання, так і збірка пристрою здійснюється в одному порядку. Давайте негайно скажемо, що це не означає, що неможливо замінити підшипник по-іншому, ми вибрали найшвидший і правильний шлях на нашу думку.

READ  Як видалити тінь у пральній машині Samsung

Отже, розбирання починається з видалення верхньої кришки. Він зберігає за рахунок двох гвинтів, розташованих на спині. Відкрутіть свою поперечну викрутку.

Порада! Щоб не заплутати кріплення, варто відразу ж, і навіть краще додатково як якимо. Отже, нормальний зворотний збірник буде гарантованим.

Потім ми переміщуємо кришку назад, звільняємо його від фіксації до панелі керування. Покладіть його в сторону, щоб вона не заважала вам.

Крок 2. Видалення акцептора порошку

Переходьте до вилучення верхньої передньої панелі, на якому встановлено дошку. “Мозок” пральної машини. Ми починаємо з вилучення акцептора порошку. це рухома частина, яку ми витягуємо, щоб покласти порошок прання. Покладіть його до кінця, знайдіть пластиковий важіль на базі, як показано на фото, натисніть на нього вниз і витягніть елемент знову на себе. Вона вийде легко, велика сила не повинна мати нічого зламати.

Крок 3. Видалення панелі

Далі, відкрутіть два гвинти, які опинилися за акцептом порошку. На фото, ми позначили їх з червоними стрілками.

Розгорнути машину. З іншого боку, є ще один гвинт, який вам також потрібно відкрутити.

Крок 4. Видалення верхньої панелі

Я тягну для нижнього краю панелі, щоб звільнити його від верхньої засувки, що чіпляється для металевого корпусу пристрою. Потім обережно поверніть панель, але не поворот. За ви побачите, що багато проводів, розташованих з роз’ємами, підходять. на цій моделі є 5 штук. Витягніть їх по одному, зменшуючи затискачі, якщо вони є. Неможливо заплутати їх у місцях з зворотним збором, оскільки вони або мають унікальну форму, або позначені різними кольорами.

Крок 5. Видалення нижньої панелі

Далі вийміть нижню панель. Він прикріплений тільки з трьома засувками. Щоб видалити його, ми використовуємо гнітну викрутку, яку ви хочете натиснути в гніздо між панелями (обличчям і нижньою) і ретельно натискаючи елемент. Роблять це на краях і центрі, після чого ми знімаємо елемент.

Крок 6. Видалення панелі для обличчя

Тепер видаліть найбільшу панель, на якій закріплені двері. Він утримує 4 самостійне утримання, яке, як важко здогадатися, також кручений.

Аналогічним чином, на 4 гвинтах панель прикріплений від вище. Як ви можете бачити, вам потрібно багато перетворити, тому майстер використовує електричну викрутку, яка дуже легка і компактна, і ідеально справляється з завданням.

Панель вільної від гвинтів залишається висить через невеликі гачки. Не поспішайте стріляти, тому що ми повинні побачити, що відбувається за дверима.

Крок 7. Видалення гумової смуги з панелі

Відкриваючи двері, ви побачите, що панель додатково пов’язана з гумовою частиною, що з’єднує його, і резервуар шайби. Через землю. Це буде затягнути металевий затиск у формі весни. Необхідно знайти його засувку і відкрити його з плоскою викруткою. Надішліть затискач всередині танка, щоб він не втратив.

Тепер краю гумового адаптера і згорніть його з передньої панелі. Після цього ретельно панель видаляється з гачків і перетворюється. Не тягнуть його, оскільки блокування блокування встановлюється на зворотній стороні, до якої підходить дроти. Ретельно відключіть їх. тепер частина вільна.

Крок 8. Видалення частини тіла з акцептором порошку

Для того, щоб щось в майбутньому ми радимо вам негайно видалити частину тіла пральної машини, на якому фіксується акцептор порошку. Ця деталь буде видалена з ним, а також клапан водопостачання. Клапан показаний на фото. різьблення виходить для підключення водяного шлангу.

Отже, ми відключаємо дроти, придатні для клапана. там є лише один чіп. Потім відкрутіть два гвинти з задньої частини шайби, які зберігають елемент.

READ  Що робити, якщо у пральній машині запах

Перед цією частиною корпусу зберігаються 7 гвинтів, розташування якого ми святкували на фото. Відкрутіть все і вийміть елемент, ретельно натискаючи клапан, щоб він не чіплявся до краю отвору нитки.

Весь знімний дизайн все ще тримають дві форсунки, які йдуть з порошку. насадку сопла, через яку повітря та наповнювальні насадки йдуть з танка, через яку подають воду. Вони закріплені сталевими затискачами, які повинні бути вижили і витягувати частину.

Також зауважте, що з іншого краю дроту, що йдуть до дошки, може бути прив’язаний до пластикової стяжки до знімної частини корпусу. Обережно відрізати ножицями, після чого, нарешті, елемент можна видалити.

Крок 9. Вимкніть всю операцію, що перешкоджають знизу

Застосувати до нижньої частини пральної машини. Для того, щоб видалити танк, нам потрібно відключити його від усього, що це пов’язано з ним. У цій частині це: 1 і 3 дроти, що живиться трубчастим обігрівачем; 2. датчик температури (ще невеликий наземний дріт, який не видно на фотографії); 4. Насадка на Prespostat; 5. дренажне сопло; 6. амортизатори; 7. двигун подачі.

Вимкніть вказані елементи прямо в тому ж порядку, як вони перераховані вище. Зверніть увагу, що вони можуть бути додатково витягнуті, щоб виправити дріт. Вони чіпляються до різних вузлів, тому ви обережно відкрутіть все, щоб завдати шкоди. Видалити дроти, щоб видалити з боків, і, якщо це можливо, виправити, як вони можуть чіплятися до резервуара при видаленні його.

Порада! Взагалі, працюючи всередині, дуже легко резонувати руки, тому купуйте тонкі рукавички, які захищають кришки шкіри.

Дренажний сопл приєднується до резервуара на затискач, фен. Вам потрібно відкрутити його за допомогою перехресної викрутки.

Амортизатори танкові амортизатори прикріплені до тіла з двома болтами. Вони розташовані в глибинах друкарської машинки, тому вам потрібна довга голова мису, як на фото.

Будь ласка, зверніть увагу, що дизайнери компанії думали, як дістатися до болтів. перед корпусом з обох сторін є спеціальні отвори. Ви можете відкрутити кріплення та ключ, але це довгий, незручний, і всі руки подряпали.

Тоді амортизатори повинні бути трохи пристосовані до центру, щоб вони не втручалися в майбутнє.

Крок 10. Доставка

В принципі, танк вже випущений, і його можна видалити, але закручені навантаження дуже вагома. Для того, щоб не бути затьмареним, ми рекомендуємо, щоб вони були попередньо викручені за допомогою гайкового ключа. Один важкий атлетифікатор розташований нижче, а другий прямо на резервуарі згори.

Цікаво знати! Зараз вантажі використовують бетон, і раніше на машинах були чавунні та сталеві деталі. Зміна матеріалу відбулася з очевидних причин. скорочення виробництва.

Крок 11. Видалення танка

Тепер танк висить тільки на верхніх джерелах. Ми піднімаємо його і видаляємо їх з отворів, за які вони чіпляються.

Дізнайтеся, які пральні машини Ariston з покроковим аналізом, в спеціальній статті на нашому порталі.

Правильний вибір

Перш ніж почати роботу, вам потрібно з’ясувати, що змащення для змащення підшипників. Є лише кілька типів мастила, які відповідають таким вимогам:

 • Володіє вологістю. Оскільки деталі валу CM постійно контактують з водою, вам потрібні водовідштовхувальні підшипники для підшипників. Якщо вода повторюється інструментом, завдяки якому не підшипник слайдів без зносу, він скоро стирається.
 • Мають термостійкі властивості. Гаряча вода в резервуарі та нагрівальному валу в процесі обертання, може позбавити дешевих властивостей. Тоді вода потрапляє до деталей, і починається корозія.
 • Не повинні агресивно впливати на гуму. В іншому випадку залоза може бути висаджена, яка призведе до витоку води.
 • Змащення з мастил повинна бути товстим. В іншому випадку вона просто буде протікати під час роботи.
READ  Як відкрутити барабан у пральній машині

Багато користувачів зацікавлені, чи можна змащувати підшипники “Litol” та інші мастила автомобіля. Використовувати такі засоби небажаними. Вони служать поганим захистом, тому вам скоро доведеться знову відремонтувати пральну машину.

Amplifon пропонує італійські виробники Merloni. Це вологостійкий мастило, який не промивається водою.

Anderoll відомий зручною дозуванням 100 грамів у банках або в шприці для двох додатків. Виробляють засоби для виробників стильних індес.

Стабураг НБУ 12. водонепроникне зниження жиру для підшипників, забезпечить високий рівень зносу. Термостійкий і стійкий до агресивних середовищ (миючий засіб).

Liqui Moly “Silicon-Fett”. Силіконова мастила для пральних машин підшипника. Має товсту текстуру, термостійкість (витримує від.40 ° С до 200 ° С). Добре палички, забезпечуючи високий мастильний ефект.

Huskey Lube-O-Seal PTFE змащення. Липкий, однорідна текстура, не змиваються навіть водяний струмінь. Термостійкий, витримує від.18 ° С до 117 ° С. Високий захист від корозії.

Що краще розмазати

Деякі люди думають, перш за все обробляються залозу, тоді як підшипник підтримки не дозволяється змащувати. Це вірно лише тоді, коли ви купили оригінальний елемент.

Зверніть увагу! Обробка залози та підшипника, ніколи не змішуйте мастильні матеріали, оскільки вони не можуть бути сумісні один з одним.

Мастильні матеріали та салони

Навіть найдорожчий підшипник не буде служити обома роками, якщо встановлено погану залозу, застосовується нерегулярна водяна-репелентна мастила.

Заміна підшипників машинної машини Samsung!

Класичний варіант: Hydra-2 змащення та ущільнення від WLK або Rolf. Це найбільш працівник, недорогий і тривалий варіант.

Китайські SLK печатки або будь-який інший дешевий краще не використовувати для довговічного ремонту.

Що стосується мастильних матеріалів Багато майстрів використовують Liqui Moly, Kluber, Mobil, але їх слід використовувати для моделей, де кількість швидкостей центрифуги при сушінні перевищує 1000 за хвилину.

І, звичайно, багато автомобільних та універсальних мастильних матеріалів, хоча вони можуть витримувати опалення понад 200 градусів, але, можливо, в опалюванні “потік”, після чого вода поступово починає приходити до підшипника.

Які підшипники

Є багато видів підшипних елементів, які класифікуються відповідно до різних функцій. У машинних машинах використовуються два типи їх, засновані на конструкційних особливостях:

 • Металевий. Частіше використовується, тому що вони відносно дешеві.
 • Пластикові пилозахисні. Вони вважаються кращими, якщо порівнювати їх з металом, оскільки вони мають двошарову структуру (основу металу, який додатково покритий захисним шаром пластику).

ЗАМЕНА ПОДШИПНИКОВ СТИРАЛЬНОЙ МАШИНЫ САМСУНГ!

Тип деталей можна легко розпізнати на марку (розташована на його зовнішній поверхні): ZZ означає метал, 2RS. пластик.

Samsung пральна машина, що не має заміни!

Крім того, елементи підшипників відрізняються шириною, а також діаметром кола (внутрішні та зовнішні). Ця передумова повинна бути врахована при виборі нової запасної частини.

Відповідність їх типів та розмірів можна побачити на фото нижче, де D позначає діаметр внутрішнього отвору, D зовнішній, і H. ширина.

Коли потрібно змінити?

Знаки, що вказують на необхідність заміщення підшипників:

 • Під час промивання металевого шліфування, скрипування і хрустіння. Швидше, двигун обертається, голосніше ці звуки.
 • Машина погано натискає речі, вони залишаються мокрими.
 • Пристрій вібрує значно.
 • Ущільнення стираються стирання.

З розбитими підшипниками, машина не зможе працювати правильно, тому потрібно замінити частини.