Який дріт потрібен для плівки теплий підлогу

Article

Вибір і розрахунок теплого підлоги

Електрична теплова підлога представлена ​​різними типами систем: тонким опалювальним мат, нагрівальним кабелем, стрижнем карбоксиальним мат, інфрачервоним плівкою, кожен з яких має свою серію характеристик та застосувань.

який, дріт, плівки, теплий, підлогу

Компетентний вибір та розрахунок теплого поверху забезпечить найбільш ефективне функціонування системи опалення з найменшими витратами на електроенергію.

Щоб самостійно зробити точний відбір та розрахунок теплого підлоги, використовуйте формули, описані нижче або відносяться до фахівців теплого підлоги у вашому місті.

Вибір теплого підлоги здійснюється на основі наступних даних:

 • Необхідний ступінь опалення приміщення або структура. Електрична теплова підлога може бути використана як зручне нагрівання поверхні підлоги, а також єдиного джерела тепла в квартирі.
 • Тип підлоги використовується в кімнаті. Кожне покриття має різні показники теплопровідності та чутливості від тепла, яка повинна бути сумісна з системою опалення.
 • Монтаж. цементна стяжка (на етапі капітального ремонту); Теплий підлогу під плиткою або сухою установкою під ламінат (з косметичним ремонтом).
 • Загальна площа кімнати, в якій буде встановлено теплу підлогу, а область без меблів.

Вибір дроту для електричного нагрівального підлоги

Перший крок для створення оптимальної температури використання системи “теплого підлоги” є визначення необхідного ступеня нагрівання: чи буде вам достатньо, щоб комфортно нагріти поверхню підлоги (так зване “додаткове нагрівання”) або його необхідно компенсувати відсутність центрального опалення за рахунок теплого підлоги (головне опалення). Відповідь на це питання визначатиме рівень влади, до якої має мати систему “теплого поверху”. Для зручного опалення. це 100-150 Вт / м 2; для основного опалення. 160-200 Вт / м 2; Для холодного неочищеного приміщення (балкони та лоджії). 200-250 Вт / м 2.

Важливо, щоб необхідна потужність сумісна з вибраним покриттям підлоги, яка, як правило, вказує на пороги допустимих температур. Отже, для ламінату та лінолеуму оптимальної потужності. 100-130 Вт / м 2. Температура поверхні підлоги повинна бути в діапазоні 26-28 ° С. Тому ці покриття рекомендуються використовувати з теплою підлогою лише для додаткового нагрівання. У більшості випадків для таких покриттів використовується регулярний інфрачервоний плівка. Альтернативні варіанти. Devidry Thermomat (виробник Devi) та TVK-130 LP (термо).

Для наших покупців служба вибору та розрахунку безкоштовна!

У той же час сама термічна плівка є лише нагрівальними елементами, а не системою “теплих підлоги”, готова до встановлення.

На додаток до нагрівальної плівки, ви повинні придбати компоненти для монтажу. Термінали або записи, бітумна ізоляція, електрична труба. Детальніше.

Плитка та фаорова плитка підходять для основного, так і для додаткового нагрівання, т.Е. Сумісність з високими об’єктами. 150-220 Вт / м 2. Виробники Devi, Thermo, Warmstad та IQWATT представлені нагрівальні килимки, які широко використовуються як теплий підлогу під плиткою та фаоровою посуд.

Щоб вибрати теплу підлогу, важливо враховувати стан базової поверхні, на якій система буде встановлена:

 • Для капітального ремонту, кабельні системи рекомендуються для встановлення (модель Warmstad WSH теплстад (Росія); Deviflex 18T від виробника DEVI (DENMARK); SVK-20 кабель з термо (Швеція)), встановлений під цементним краваткою висотою 3-5 см. Такий теплий підлогу сумісний з абсолютно з будь-яким покриттям підлоги. Включення системи відбувається після сушіння стяжку, через 30 днів.
 • У випадку, коли стяжка вже обладнана, нагрівальні килимки підходять, такі як IQ підлоги з IQWATT або інфрачервоного стрижня теплого підлоги Unimat. Тонкі килимки монтуються в тонкому шарі вирівнюючого грунту (товщиною 1-1,5 см), а термомат утискають під клеєм плитки (2-3 см).
 • Інший варіант для оснащеної стяжки. сухої установки, що дозволяє зберегти висоту кімнати. Для такої мети, інфрачервоний кліп, Caleo або фіолетовий фільм, який можна відразу після встановлення.

Зверніть увагу на місце розташування об’єкта, в якому буде встановлено теплу підлогу. Варто розглядати такі фактори, як наявність нижче, а на вершині нагріваних приміщень або холодного фундаменту (грунту). У випадку з високою втратою тепла під системою опалення необхідно розмістити теплоізоляційний матеріал.

Більшість систем “теплого поверху” встановлюються в цій частині кімнати, де немає великих предметів або обладнання (ліжко, шафа для одягу, холодильника), тобто на вільній зоні. Це необхідно для того, щоб не “блокувати” систему та його подальше перегрів. Якщо немає впевненості, що меблі завжди буде в одному місці, то треба зупинити вибір на теплому полі з функцією саморегуляції. Unimat Rod Mat. Ця властивість дозволяє системі самостійно адаптуватися до навколишнього середовища, зменшуючи або збільшуючи рівень потужності за необхідності, і тим самим рятуючи електроенергію.

READ  Як шити швейні справи

Розрахунок теплого підлоги здійснюється трьома різними способами, залежно від типу системи опалення.

Характеристика елемента нагрівального плівки

Інфрачервона плівка тепла підлога дуже тонка, порядок половини міліметра матеріалу нового покоління. Це екологічно чистий матеріал, який допомагає створювати в будинку комфорту та корисну температуру розподілу людини.

Назва “Теплий підлогу” по відношенню до інфрачервоних плівок дуже умовна, оскільки вона може бути прикріплена не тільки до підлоги, але і на дзеркалах, стінах і навіть стелі. Це справді універсальний матеріал!

Інфрачервоний теплий підлогу. це оптимальне рішення для будинку

Принцип роботи досить простий. Основою інфрачервоного теплого підлоги є карбонна паста, поміщена в плівку з поліестеру.

Вуглець. це матеріал, який відрізняється високою теплопровідністю, отже, це займе менше електричної енергії для нагрівання, ніж для, наприклад, нагрівального кабелю.

Це означає, що інфрачервона теплова система, крім інших переваг, також є більш економічною.

Плівка теплий Павло (смугастий) відео підручник

Пристрій інфрачервоного плівкового підлоги

Струм подають до випромінювачів на мідних провідників. Суглоби поточних контактів покриті тонким шаром срібла, який захищає їх від перегріву. До електромережі, така тепла підлога підключена через термостат. Це дає змогу відрегулювати температуру в приміщенні та часовий інтервал системи.

Важливо, щоб покриття підлоги, яка перевищує інфрачервону плівку, не перегрівається, оскільки залишкове тепло не перевищує 25-28 ° С.

Кімната нагрівається завдяки довготривалим випромінюванням, тобто, це не нагрівається самою підлогою, але предмети в кімнаті.

Монтажна схема інфрачервоного плівка Теплий підлогу

Встановлення інфрачервоного плівки тепла

Процес укладання інфрачервоного плівки Теплий підлогу:

 • Очищення та вирівнювання. Після очищення перевірте поверхню горизонтальної. Якщо відхилення більше 3 мм, необхідно вирівняти основу об’ємної підлоги. Як це зробити, ми написали раніше.
 • Діра для термостату. Вам потрібно свердлити вертикальну підлогу з підлоги до місця встановлення термостату, а також зробити отвір для самого термостату. Вона повинна бути зроблена спочатку, щоб потім очистити поверхню від пилу та шматочків стіни. Не забувайте постачати владу від найближчої розетки, попередньо припинив систему.
 • Теплоізоляція. Ви можете використовувати відбиваючу теплоізоляцію, це можливо і не відображає (наприклад, пробку). Головне, що товщина теплоізоляційного шару становила 3-5 мм. Отвори будуть відрізані отворами для прокладання дротів і кріплення з фільмом. При укладі теплоізоляції, закріпіть його з монтажним скотчем. Для відбиваючої теплоізоляції не використовуйте матеріали для відбиваючого покриття фольги. вона є низькою якістю.
 • Укладання. Плівка укладається до стіни, на якому буде встановлено термостат (скоротити довжину дроту). Відступ від стін становить 10-20 см. Поблизу сильних обігрівачів (наприклад, наприклад, камін) відступ приблизно 1 метр. Можна вирізати тільки в тих яскравих місцях, які йдуть між темними секціями. Фільм укладається гніздом, який після скотч (краю, де монтаж з дротами буде вимкнено). Екстремальні сторони смуг також склеєні стрічкою для теплоізоляції. Плівка повинна бути закладена з мідними нагрівачами вниз.
 • Ізоляція плівки закінчується. Сегменти плівкового підлоги мають відкриті ділянки в місцях розрізу міді, які повинні бути загінними, щоб уникнути пошкодження, коли будь-який витік. Найпростіший спосіб зробити бітумну ізоляцію у вигляді фільму. Виріжте необхідні розміри (трохи більше, щоб забезпечити надійність ізоляції), і ми приклеюємо секції міді з обох сторін. Під нагрітими мідними секціями в теплоізоляції отвори вирізані, щоб заглушити сегменти. Після склеювання бітумної ізоляції, прикріпіть її до теплоізоляції, натискаючи на отвори. Таким чином, ви отримуєте мідний сюжет назавжди. Пам’ятайте, що розділи, до яких прикріплюються дроти, тоді як вам не потрібно ізолювати.
 • Встановлення затискачів. Металеві затискачі підключені до беззахисних міді у фільмі. Зверніть увагу: одна сторона затискача повинна бути прокату між плівкою та мідною смужкою. Просто затискайте зверху і знизу неможливо: ви можете пошкодити фільм, а підлогу незабаром перестане працювати нормально. Одна сторона затискача була судна для міді під плівкою, закритою пасатами або плоскогубцями, і все.
 • Підключення дротів. До кліпів дротів підключені паралельно. Тобто ліва сторони пов’язані тільки між собою, а правильна сторона пов’язана тільки між собою. Для цього краще купити 2 кольори дротів, щоб не бути заплутаними. Спочатку на кінцях проводів потрібно видалити ізоляцію спеціальним інструментом. Після видалення ізоляції наконечник скручений і вписується в затискне отвір, потім він жорстко кріпиться з уривками або плоскогубцями. З’єднання також повинні бути ізольовані з бітумної ізоляції та закріпити з шотландським верхом.
 • Укладання проводів у теплоізоляції. Дроти повинні йти на підлогу до стіни, щоб бути в області плінтуса. Це захистить їх від підлоги, що покриває тиск. Виконувати дріт до стіни, потрібно вирізати отвір під його траєкторією в отворі теплоізоляції для утоплення. Тоді вам потрібно оглянути дріт у отвір і закріпити скотч, щоб дріт також прилипає до скотч. Біля стіни провід не повинен бути для теплоізоляції, так що є трохи ширше вирізи, а дроти знову нацьковують скотч. Так приведіть дроти з плівки до плівки, потім до місця під термостатом.
 • Встановлення сенсора термостату. Датчик встановлюється під плівкою приблизно в центрі другого розділу. Під датчиком також потрібно розрізати отвір у теплоізоляційному матеріалі, а при необхідності, на базі. Для дроту від датчика до термостату в теплоізоляції теж потрібно вирізати отвір. Якщо дріт перетворює ліфт, вирізати гладку поворот до кабелю у дроті в майбутньому.
 • З’єднання та перевірка. Ми говоримо про зв’язок трохи нижче, і ви можете перевірити роботу плівки тепла підлоги з руками, а також портативний інфрачервоний датчик, який надсилає до фільму, ви можете з’ясувати температуру.
 • Укладання звукоізоляції. Бажано використовувати прокат, який забезпечує вологість ізоляції одночасно.
READ  Чи потрібна армувальна сітка для теплої підлоги

Потім покриття підлоги складається. Величезна перевага інфрачервоного плівка тепла. це можливість покладання без вологих стяжжих. Навіть у випадку руху, підлога може бути розібрана і транспортувана до нового житла. Але інфрачервоний підлогу добре підходить під масовим покриттям.

Термінали для підключення

У кожному наборі плівок підлогу, існують спеціальні термінали, пов’язані з енергетичною системою. Дизайн терміналів є досить простим, а труднощі з їх установкою не виникає. Потужність дроту вставляється в кліп і складається безпосередньо на мідний елемент матеріалу плівки, після чого він обвинувачений.

Також включено в ІЧ-плівку, є бітумна ізоляція, яка служить додатковим запірним елементом і захищає сполучні компоненти від вологи та сміття.

Підключення кабельної підлоги з власними руками

Монтаж кабельної підлоги повинен починатися з укладання теплоізоляції. Матеріал може бути розташований безпосередньо на стяжці або ховатися в шарі сипучих самонарізуючих підлоги. Є 2 варіанти для кабельного тепла: у вигляді окремого дроту або це мат, з кабелем, закріпленим на ньому. Армована сітка використовується як рулон.

 • Зробити спеціальну металеву стрічку по кімнаті з 50 см приріст, закріпіть гвинти (консервовані нігтями).
 • Покладіть кабель за заздалегідь визначеною схемою, уникаючи розділів під меблями. Котушки не повинні перетинатися один з одним, крок. 25 см.
 • Закріпіть кабель на монтажну стрічку (у ньому є спеціальні затискачі).
 • Термічний датчик встановлюється між кабельними лініями, дріт, який поміщений у гофрування.
 • Один кінець кабелю ізольований. Вхідний кінець з’єднаний з термостатером, термічним датчиком, нульовим, фазовим і наземним дротом.
 • Система перевірки контролю.
 • Конкретна або вирівнювальна суміш виливається на верхню частину системи.

Нагрівальний мат пов’язаний з тією ж схемою, але є один важливий нюанс. Кабельний розріз не може! Може тільки розрізати сітку, на яку вона фіксується. Тому вам доведеться розрахувати заздалегідь, де будуть скорочення килима, і в якому напрямку розгортати його. Крім того, всі згідно з наведеною вище схемою: підключення до термостату безпосередньо кабелю, фазу, нуль, нуль, датчик і земля.

Підготовка до монтажу

Планування розміщення системи опалення

План відзначає розташування сегментів нагрівальної плівки, ширини та кількості, розташування з’єднань, розташування датчика температури та розташування термостату. Щоб зменшити кількість з’єднань, рекомендується покласти фільм, паралельно довгу сторону кімнати, якщо це дозволяє конфігурацію. При складанні плану враховує максимальну довжину плівкової смуги. 8 м. Плівка повинна бути закладена на вільну область, т.Е. Область, де немає меблів та інших об’єктів, що перешкоджають розподілу тепла.

Розрахунок потужності нагріву

P = s x pud s. корисна площа в метрах (область, де фільм-підлоги буде блискатися безпосередньо), стручка є специфічною потужністю 1м2 плівкового підлоги. У нашому випадку порно = 220 Вт / м2.

Розрахунок системи опалення

I = p / u i. сила струму, p. потужність системи опалення плівки, U. мережева напруга, у нашому випадку 220-230

Під кабельний перетин вибирається за таблицею кореспонденції, виходячи з розрахункового значення поточного. Розраховане значення струму не повинно перевищувати максимально допустиму поточне значення для цього розділу.

READ  Бавовна при повороті на підлогу газовий котел

наприклад

Площа приміщення, покрита ламінатом 15 м2. Теплі підлоги вибираються як головне опалення. Виключення обладнання, стаціонарні меблі, відступи від стін. Площа, що займається теплим підлогою. 8м2.

Р = 8 м2 х 220 Вт = 1760 Вт, де 220 Вт / м2. питома потужність плівкового підлоги цієї моделі.

Максимальна система струму: i = p / u = 1760 w / 220 v = 8 a

Розрахункова вартість 8А менше, ніж максимально допустиме значення струму 16А для поперечного перерізу дроту 1.5 мм2, отже, дроти цього розділу буде достатньо для нашої системи опалення.

Вибір системи управління (термостат)

Мінімальна потужність термостату визначається наступними відповідносами:

Максимальна площа термостата потужності
13 м2 3 кВт
15 м2 3.5 кВт
18 м2 4 кВт
27 м2 6 кВт

У нашому випадку (нагрівальна потужність 1760W = 1.76 кВт) є достатньо термостату, що дозволяє підключити навантаження до 3 кВт.

У випадку, коли нагрівальна потужність перевищує 6 кВт (приміщення великої площі), необхідна більш складна система керування нагріванням, використовуючи нагрівальний кабінет, або встановлюючи кілька термостатерів з розбиттям до зон.

Вибір місця для монтажу

Монтажна коробка поміщається у стіну, не нижче 0,3 м від підлоги. Розташований поблизу розеток або іншої точки прихованого стаціонарного зв’язку. При розміщенні вікна він переважно довжина подачі дроту, і, якщо це можливо, мінімізувати їх.

Поверхневий вирівнювання

На очищеній поверхні всі порушення та висоти відмінності видаляються, що може призвести до деформації, перегину або розрив плівки. Це важливо, оскільки фільм чутливий до розривів. Не дозволяється згинати плівку під прямим кутом, натисніть, помістіть важкі предмети та інструменти на нього. Допускається монтування плівкового поверху до старої поверхні підлоги, якщо він відповідає вищезгаданим вимогам. Рекомендується провести всю поверхню написання, щоб видалити дрібні бруд та фрагменти пилу, які можуть пошкодити плівку.

Теплоізоляційний шар

Теплоізоляційний шар Марпе (або субстрат). це хімічно зшитий твердий пінополіетилен з замкнутою пористою структурою та неметалізованим відбивальним шаром, що має ширину 1 метр, а товщина 3 мм.

Підкладка поширюється під нагріваючою плівкою по всій ділянці кімнати і використовується для створення спрямованого теплового потоку до нагрітої поверхні.

Іншими словами, ефективність теплого підлоги збільшується через те, що шар не дозволяє теплоти міжповерхового перекриття квартири та стелі сусідів з дна або основи приватного будинку.

Крім того, підкладка захищає плівку від проникнення парів і вологи, і є додатковим діелектриком між електричним нагріванням плівки і базової бази.

Розрахунок кількості теплоізоляційного шару

Кількість субстрату = область

Інфрачервоний теплий підлогу. установка, стиль та підключення плівкового підлоги.

Підключення до електричного ланцюга типу плівки

Теплий підлогу плівкових видів є відносно новим винаходом. Він виготовлений з спеціальної нагрівальної плівки. З підключенням цієї системи проблеми можуть виникати навіть з найбільш досвідчених будівельників. Для того, щоб зробити це без проблем, ви обов’язково повинні мати справу з системою плівки теплого підлоги.

Послідовність роботи при закладі електричного нагрівального підлоги

Плівка підлоги плівки складається з спеціальних карбонових та біметалічних нагрівальних елементів, які розміщуються в спеціальному термостійкому матеріалі. На краях фільму є контакти з міді. З їх допомогою пристрій підключається до мережі.

Власне, зв’язок здійснюється шляхом пайки проводів до терміналів та виходу до термостату. Особливістю укладання є використання субстрату, яка має поверхню фольги. Це рішення дозволяє відображати тепло з нижньої поверхні, і вона повністю спрямована на теплове нагрівання.

Тепловий датчик встановлюється, як правило, у спеціальній перерві під самою фільмом, але варіанти його розташування та на поверхні не виключаються. Крім того, цей вид може скоротити спеціальні етикетки, які застосовуються виробником. Вони розташовані на відстані 30 см один від одного. Коли виготовлена ​​кладка, аркуші можуть бути з’єднані паралельно.

Основна відмінність плівки теплого підлоги є те, що вона підходить для будь-якої поверхні. Це єдиний виняток з її установки під килимом, оскільки існує висока ймовірність пошкодження цілісності фільму.

Рішення про тепле підлогу в будинку завжди була виправдана. Це зручно, практично і досить економічно. І якщо в будинку є діти, то теплий підлогу дозволить батькам не турбуватися про те, що вони замерзають і хворіють.