Який електричний підлогу краще під плиткою

Електроплити/газові плити

Виберіть оптимальний варіант

Підведемо підсумки. Основні критерії вибору методу нагрівання підлоги надійність та довговічність. Зрештою, ремонт теплого підлоги під плиткою майже неможливий. Потрібно видалити плитку і розірвати стяжки або шар клею. Робити трохи кров не працюватиме. Тільки так. На підставі цих міркувань існує лише три типи більш надійних теплих підлог під плиткою:

Не такий широкий вибір. Але є ще варіанти дизайну, тому насправді виявляється трохи більше.

Вода та кабель у стяжці

Водну підлогу та кабельне пристрій можливе лише на етапі капітального ремонту. Вони вписуються в стягу, і вона повинна дозрівати 28 днів. Але стяжки працює як теплова батарея та рівні температури. Яка різниця між цими двома типами нагрівачів? У тому, що:

 • Вода вимагає більше коштів (обладнання більше, і це дорожче);
 • Стійка з водою повинна бути товщі (5,5-6,0 см проти 3 см);
 • Навантаження на перекриття водяного опалення більша (через товщину стяжку і через те, що теплоносія також має значну вагу).

Але водяна підлога є більш економічною під час експлуатації. Але в квартирі роблять це юридично майже неможливим. Немає дозволу на підключення до системи опалення. Покладіть окрему котли, щоб збільшити вже значні витрати. Так, і не всі перекриття витримає таке збільшення навантаження. Виняток нових будинків, які мають спеціальні стовбури з більш низькими температурами, і перекриваються, беручи до уваги можливий водний нагрівальний підлогу.

Вода та кабель без стяжки

Існує також сухий спосіб укладання води або кабелю теплий підлогу. Він добре, якщо ви не заперечуєте, що робить підлогу лаги. Дошка не вписується в відставання, а обертання. Якщо дошка занадто дорога, вона підходить для смуги ДСП, жирної фанери або іншого аналогічного матеріалу. На дошці складаються металеві теплові пластини. У центрі пластини утворюється паз, в якій укладається труба або кабель. Листовий матеріал (Faneru) покладається на вершину, вже можна покласти плитку на клею.

який, електричний, підлогу, краще, плитка

Сухий спосіб укладання води та кабельної підлоги

Як ви бачите, дизайн багатошаровий. Нагрівальна підлога не є прямим (безпосередньо з нагрівального елемента), але через розподілену плиту. І нагріває першу тарілку, від її фанери, і тільки тоді шар клею з плитками. Так бича такий підлогу буде довгий. І візьміть силу нагрівального елемента з великою маржею. Загалом, цей параметр підходить лише тоді, коли теплий підлогу потрібно, щоб ноги були теплі. Для основного опалення є непридатним варіантом.

Найшвидший у кладці під плитки

Якщо ремонт повинен бути зроблений в найкоротші терміни, лише один тип теплого підлоги кабельний мат підходить для укладання під плиткою. Це дійсно швидко укладається, а в експлуатації надійно.

Найпростіший і найшвидший у укладанні під кабель плитки

Що може бути складним? Потрібен хороший клей для теплого поверху. Дешево це не може. Споживання буде більшим, ніж при укладанні плитки на стягу. Ми повинні враховувати товщину нагрівального кабелю та сітки. Отже, вартість клею для плиток буде значно вищим, ніж без теплого підлоги.

Основні етапи монтажу

Все сказано досить для будь-якого електричного нагрівального підлогу. Спочатку встановіть термостат на стіну. Це невеликий пристрій. Він зазвичай розміщується в стандартному конвергенті. Так встановіть стіни в стіну, є термостат. До цього місця буде необхідно залучити їжу. Краще зробити окремий риболовецький кабінет з розподільчого кабінету. Електрична потужність опалення розраховується на кіловат. Отже, найпопулярніша риболовна лінія з автоматичним захистом. Вниз від термостату до рівня підлоги в інсульту, ми піднімаємо трубу. У ньому ми почнемо хвіст килимків і підключитися до термостату.

Всього електричного опалення Павла

Як і раніше вимагає датчика нагрівального підлоги. Краще щільно не тости. Це частина системи, яка найчастіше не вдається. Щоб змінити датчик простий, сегмент пластикової трубки горить у підлогу. Далекий кінець розташований між нагрівальними елементами, щоб читання більш реалістичними. Край труби залишається відкритим. Щоб зробити це, перш ніж покласти плитки в цьому місці, підключіть з прокату швидким. До транспортних засобів зв’язати дріт і розтягніть його через трубу. Покладіть плитку на теплий підлогу, клей падіння, трубка витягнута. У вільній трубі знижено датчик. Заміна його відбудеться таким же чином: розтягнути старі, заповнити нові.

READ  Не працюючи над плитою

Ви можете вибрати будь-який тип нагрівача під плитку. Але менше часу вимагає потепління кабелю, закріпленого на сітці

І далі. Не забудьте перевірити продуктивність теплого підлоги перед укладанням плиток. Коли були закладені килимки, вони підключили їх до термостату, ви можете перевірити систему. По-перше, годуйте їжею на термостаті, покладіть температуру на нього і почекайте деякий час. Через кілька хвилин кабель повинен бути теплим. Перевірте всі сайти. Опалення повинно бути рівномірним по всій території. Якщо все добре з плиткою. Якщо ні, ми шукаємо помилки у зв’язку.

Особливості електричного нагрівального підлоги

Головний “конкурент” електричного нагрівального підлоги є водний варіант, але у порівнянні з ним у нього є велика кількість переваг. Ми надаємо приклади.

 • Покласти електричну теплу підлогу можна в будь-який момент. достатньо буде зняти покриття, монтувати систему, а потім покласти чистову підлогу. У випадку з водою, це не буде зроблено. це займе велику кількість ремонтних робіт.
 • Підключіть систему до опалення не потребує. Розігріти підлогу, котел не потрібний.
 • В більшості випадків не потрібна. ви можете покласти тонкий рівень вирівнювання або обійтися без нього.
 • Немає необхідності купувати велику кількість компонентів, крім того, вони не займають багато місця. Вам потрібно буде встановити тільки термостат.
 • Установка проста і виконується дуже швидко.
 • Аварії виключені: якщо щось трапиться з теплим підлогою, ви не затопляєте сусідів, меблі та обладнання в приміщенні не будуть зруйновані.

Електрична телена підлога має величезну кількість переваг

Варіант Вода тепла підлога

Особливості технології домовленості

Самі труби можуть бути підключені до окремого котла або централізованого опалення. Цей тип опалення застосовується як основним джерелом тепла та додатково.

Технологія монтажу води включає ряд етапів:

 • Хлопець на підготовленій основній основі ізоляції фольги;
 • Укладання арматурної сітки для фіксації водопровідних труб;
 • Встановлення системи металопластикових труб;
 • Наливання стяжки піску;
 • Покладання плитки на клею.

Шар теплоізоляції призначений для мінімізації споживання теплової енергії для нагрівання основної основи. Фургалізована ізоляція, що відбиває тепло, перенаправлятиме потік до опалювальної кімнати.

Особливо актуальним для цього стану при проектуванні теплого підлоги в кімнатах, розташованих на перших поверхах, під якими розміщені неясні підваги.

Переваги та недоліки цієї системи

Правильно виготовлена ​​конкретна стяжка, яка ховається під контурами водопровідних труб, виконує дві функції:

 • Динаміки надійна основа для укладання твердого покриття типу фаорових мастильних матеріалів або печі.
 • Виконує роль потужного акумулятора теплової енергії.

Нагрівання з металопластикових труб, закладених у ній, конкретні стяжки рівномірно розподіляє тепло, передаючи його до керамічної плитки.

Значний недолік цього типу підлоги є його товщина. Тільки цементна стяжка “їсть” висотою 30-60 мм. В умовах стандартних квартир, для яких високі стелі не характеризуються, “вкрадені” сантиметри відразу ж будуть помітні.

Крім того, стяжка виливається не один десяток років. І забезпечити доступ до візуального огляду, а профілактика системи опалення неможлива. У випадку витоку та ремонту, необхідно буде демонтаж не тільки кахельним покриттям, але і конкретним зв’язком.

Фахівці не рекомендуються встановлювати його у висотних будинках радянських будівель, оскільки міжповерхові підлоги, що використовуються в ті часи, не передбачені для збільшення навантажень, що створить масивне накопичувальне накопичення тепла.

Плануючи підключення водних підлог до централізованої системи опалення, бути підготовленим, що небагато компаній дають дозвіл на огорожу тепла від нагрівача, оскільки вона може порушити свій баланс. Так, і при підключенні системи, крім основних витрат, необхідно встановити дорогого обладнання для регулювання.

Це пояснюється тим, що температура води в опалювальних радіаторах та контурах на відкритому повітрі значно відрізняється.

Але для власників приватних будинків вода тепла. ідеальне рішення. Зрештою, вони не пов’язані з просторовими обмеженнями, а також встановити систему, не потрібно передавати будь-які узгоджені процедури. Досить, дотримуючись рекомендацій виробника, встановлення обладнання. І додатково підтримують тиск у системі та кровообігу в ланцюзі, а також контроль температури та якості теплоносія.

Обчислити параметри водовідведення, можна використовувати наш онлайн калькулятор:

Температура подачі, о С.
Температура кадру, o c.
Труба висота, м.
Труба
Підлогове покриття
Товщина стяжки над трубою, м.
Специфічна теплова потужність, ж/м 2
Температура поверхні підлоги (середня), o C
Специфічний потік теплоносія, (л/год)/м 2

У цьому відео ви можете побачити типові помилки при встановленні системи теплової підлоги:

Яка електрична телена підлога краще під плиткою: відгуки, ціни

Нагрівальні підлоги в квартирах сьогодні стали звичайним явищем. Пристрій допомагає вирішити кілька проблем відразу: виключає неприємну холодність плитки, доповнює основну систему опалення, підтримує комфортний номер у приміщенні, навіть після завершення опалювального сезону. Хоча, які бажають встановити в апартаментах таку систему, стикається з проблемою вибору: які електричні теплі підлоги поклали під плитку? Дізнайтеся, яка система за співвідношенням якості цін краще підходить у кожному випадку, і скільки це буде коштувати покупку та встановлення.

READ  Фен-кисть з обертовим соплі, що краще

Типи систем опалення

Залежно від конфігурації, методи прокладання та конструктивних ознак, системи опалення поділяються на кабель, інфрачервоний, що, у свою чергу, включають тип. плівку, стрижень та спеціальні килимки. Кожен з типів теплого сексу має як їх переваги, так і недоліки.

Вирішальний знак виду кабелю є використання резистивного або саморегулюючого провідника. Резистичний провідник виконується у двох версіях. одно ядро ​​і сутінки.

Його функції:

 • Може бути обладнаний термостатом. Саморегулюючий кабель забезпечує регулювання температури на місці в приміщенні, наприклад, у зоні розташування меблів, опалення буде менше, ніж у зоні вікон або дверей;
 • Здатний нагріватися до 70 градусів;
 • Його кладка відбувається в конкретному стяжку товщиною приблизно 4 см. Тому підлоги, наприклад, у ванній кімнаті підняті на 5-6 см, які додатково завантажують перекриття. Важливо розглянути, якщо ми говоримо про висотне будівництво.

У той же час кабельна версія має такі переваги:

 • рівномірність розподілу опалення по всій області;
 • Висока швидкість нагрівання після включення системи;
 • застосування програмного забезпечення або звичайних термостатерів;
 • Можливість налаштування кроку укладання, зберігаючи оптимальний рівень передачі тепла. Отже, у кулера (біля вікна) кабель закладений щільно, ніж біля меблів.

Нагрівальні килимки. це спеціальна армована сітка, оснащена тонким тепловим кабелем.

 • Як правило, килимки виконуються товщиною не більше 3 мм і низькою вагою;
 • Міцна оболонка здатна витримувати значні температури;
 • необхідність встановлення при попередньому укладі теплоізоляційного шару;
 • Різноманітність нагрівальних килимок передбачає наявність простих та дешевих варіантів (наприклад, з склопластику);
 • Наявність термостату.
 • Монтаж та установка дозволяє самостійно покласти;
 • швидкі приміщення;
 • можливість використання в багатоповерхових будинках;
 • Можливість відрегулювати тепловий режим.

Основним елементом плівки є інфрачервона плівка з вуглецевими пластинами, вбудованими до нього. Це, мабуть, один з систем теплозабезпечення та ефективного побутового опалення.

 • Товщина малого матеріалу;
 • При встановленні додаткова монтажна сітка скловолокна з клітиною до 3 см;
 • Процес нагрівання відбувається завдяки нагріванню людини та предметів його оточення, який потім дають тепло. Таким чином, квартира створює зручний мікроклімат, без повітряного розриву;
 • Інфрачервоне полотно має велику міцність і може витримувати значну температуру та механічну перевантаження;
 • У разі пошкодження окремого нагрівального потоку продукт не втрачає робочих якостей через паралельне з’єднання елементів.
 • Простий процес встановлення;
 • швидкість опалення;
 • надійність;
 • універсальність;
 • Низький рівень електромагнітного випромінювання.
 • висока ціна;
 • Несумісність матеріалу плівки з клеєм для керамічної плитки. Ось чому скловолокна використовує додатково;
 • Прикладання твердої основи фанери або гіпсокартону, яка зменшує рівень теплопередачі системи, необхідний.

Стрижень теплого підлоги, як один з типів інфрачервоних систем включає вуглецеві стрижні вбудовані в полімерну плівку. Функціональна схема ідентична.

 • вищі параметри механічної міцності матеріалу;
 • Підходить для будь-яких видів покриттів підлоги. Додаткова субстрат не потрібна.
 • Висока міцність. продукт може витримувати найбільш масові меблі, не боячись перегріву або деформації основи;
 • сумісність з різними матеріалами та композиціями для клею;
 • Безперервний та незалежний цикл роботи кожного розділу через їх паралельне з’єднання.

Переваги і недоліки

Системи електричного опалення мають ряд переваг, які забезпечили їх популярність та попит. Перш за все, слід зазначити наступним чином:

 • Простий монтаж. Найчастіше робота може утримувати власника житла, не залучає фахівців.
 • Доступна вартість. Обладнати електричні теплі підлоги набагато дешевше, ніж вода.
 • Мінімальний час витрат. Він зазвичай поєднується з розливанням стяжки або проводять перед укладанням плитки.
 • Висота підлоги збільшується набагато менше, ніж при прокладі труб водної системи.
 • Дизайн безпеки та довговічності.
 • Здатність регулювати температуру, якщо це необхідно.

Є електричні системи та її недоліки, які необхідно враховувати при прийнятті рішення:

 • Якщо для опалення використовується лише варіант, витрати на електроенергію будуть сильно зростати.
 • Необхідно оновити стару проводку, щоб уникнути його перевантаження.

Між іншим!

Важливо обладнати систему захисними пристроями, щоб він автоматично вимикається під час закриття або води.

Теплий підлогу під електричною плиткою, яка краще?

Керамічна плитка. популярний підлогу, особливо часто він використовується в таких об’єктах, як кухня, ванна кімната та коридор.

Крім того, він має прекрасний вигляд, практичну та довговічну, керамічну плитку все ще має високу теплопровідність.

Топ 7. Краще теплий підлогу під плиткою. Рейтинг 2020!

Для такого прохолодного підлоги приємно ходити влітку, а також зберегти комфорт у зимовий сезон, вам потрібно зробити теплий підлогу під електричною плиткою, що краще ми розглядаємо далі.

READ  Бойлер для водяного опалення в електричній квартирі

Інфрачервоний фільм

ІЧ-плівка виконана у вигляді матів, товщина яких не більше міліметра, з обох боків знаходиться шар термостійкого поліестеру, а між ним укладені карбонові смуги, з’єднані мідними шинами, вони і здійснюють функцію нагрівання.

Інфрачервона плівка може бути закладена під різними покриттями, навіть під паркетом. По-перше, підлога покриття поглинає ІЧ-випромінювання, після чого він передає його до навколишнього середовища. Інфрачервона плівка боїться вологи, тому не рекомендується покласти його на стягу або під плитку.

Тепло, що виділяється кабелем або матером, зберігається довшим у стяжці або в клейовому шарі, тому термостат може періодично вимикати живлення з мережі, і, таким чином, зберігаючи електрику.

Який електричний підлогу краще вибрати під плиткою?

Електрична тепла підлога в магазинах пропонується в чотирьох варіаціях:

Кожен з цих варіантів має свої позитивні партії та нюанси монтажу. До вибору найбільш підходящого для певної кімнати та встановленого модифікаційного покриття слід звернутися до розуму і без поспіху.

Кабель

Теплі підлоги з опалювальних кабелів призначені для укладання під керамічні плитки та порцелянові кануші. Вони встановлюються в бетонному стяжці товщиною 4-5 см. Без конкретного, вони не підходять їх. Якщо перекриття в будинку старі, а додаткові перевантаження до них протипоказані, то краще відмовитися від кабельної системи.

Нагрівальний кабель такої теплій підлоги під плитою з однієї або двох нагрівальних вен, які упаковані в декілька шарів термостійкого пластику. Плюс для сили такий шнур всередині, як правило, має косу мідного дроту. У той же час пластикова оболонка та різноманіття призначені для нагрівання до 70 ° С.

Перший дешевше, але менш ефективним. Він тепло hees те ж саме. І варіант з самоочищенням теплопередачі певної області залежить від температури навколишнього середовища. Якщо в деякому місці досить тепло, тоді вени в такій точці почали зігрітися менше. Це усуває вигляд на плитки підлоги з локальним перегріванням і зменшує загальне споживання електроенергії.

Товариші будуть коштувати півтора. в два рази більш дорогого кабелю при розрахунку квадратного метра нагрітої поверхні. Однак цей тип електричного нагрітого підлоги найбільш оптимальний для плитки, більш правильної і кращої для параметра плитки важко знайти. Термомат. це арматурна подрібнення, на якій нагрівальний кабель вже закріплений змією з ідеальним кроком. Така система опалення достатньо, щоб розгорнути на підготовлену проектну базу і просто підключитися до джерела живлення. Плитка поруч із склеєним способом без стяжки.

Как положить плитку на электрический тёплый пол

Як покласти плитку на нагрівальних кистях

Плівка тепла

Якщо в перших двох версіях кабель з металевими ядрами виконується як нагрівальний елемент, плівки розташовані зовсім іншим. У плівці теплий підлогу нагрівають вуглецьмісні матеріали, які генерують інфрачервоне випромінювання при подачі електричного струму. Між собою ці теплові елементи з’єднані мідною шиною, а згори і нижче закриті з поліетилентерефталатною оболонкою.

Топ 7. Краще теплий підлогу під плиткою. Рейтинг 2020!

Товщина термічної плівки для підлоги становить лише 3-4 мм. І воно споживає 20-25% менше електроенергії з ідентичним теплопередачею, а не кабельним аналоговим. Однак ідеальний вибір для кахельного покриття такі фільми важко зателефонувати. Він не підходить для клею плитки. Є сполуки, які можуть розчинити плівкову оболонку.

Виробники Цей електричний теплий підлогу рекомендується для плитки, щоб встановити лише з стилем між ними вологи та вогнетривкою. І це додаткові витрати. Плюс, сама термічна плівка дорога. В результаті виявляється досить вражаючу суму за квадратний метр.

Саннева

Стрижень теплого підлоги також нагрівається за рахунок інфрачервоного випромінювання. Нагрівальні елементи в ньому є вуглецеві трубки, пов’язані з двох сторін за поточним провідним. Ця система монтується під керамічною плиткою у тонкій стяжці 2-3 см або в сантиметровому шарі кахельного клею.

Основною перевагою Термополя стрижня часом менше витрати на електроенергію в порівнянні з кабелем. Однак, пощастило, який купив цей варіант, у відповідях вказує на її надмірну високу вартість та поступовий вихід стрижнів. В результаті ви платите багато грошей, і через кілька місяців холодні секції починають з’являтися на підлозі.

Інструкції для укладання та з’єднання теплих систем підлоги