Який фен краще, ніж babyiliss або soifin

Article

Критерії для вибору кращого фен

Потужність

Потужність повітряного потоку залежить від влади. що це більше, тим швидше висушена волосся. Ви можете знайти фен для продажу від 400 до 2400 Вт. Для домашнього використання оптимальних пристроїв від 1400 до 1800 Вт, вони зручні для самостійного використання, тому що він ретельно висушується, рівномірно і відносно швидко. 2000 Вт фен сухе волосся буквально за хвилину і ідеально підходить для салону краси. Однак без професійних навичок таким феном можна не розгладити, а навпаки, надмірно розпушити та пересушити локони.

Температурний режим та швидкість обдування

Хороший фен має кілька режимів нагріву, що дозволяє підібрати оптимальну температуру особливо волосся. У недорогих фенів регулювання температури суміщене з регулюванням швидкості. Це непогано, але якщо нагрівання та швидкість можна змінювати окремо, це дає ще більше можливостей для індивідуального налаштування фена під себе.

Насадки

Додаткові насадки розширюють функціональність апарату. Найбільш затребувані:

 • концентратори (звужують потік повітря, роблячи його більш потужним та спрямованим, використовуються для укладання, випрямлення пасм);
 • дифузори та волюмайзери (піднімають коріння волосся, надають об’єму);
 • щітки та гребінці всіх видів (полегшують сушіння, дозволяють сушити та укладати волосся одночасно).

Как правильно выбрать фен?

Іонізація

Ця корисна функція оснащена багатьма сучасними високоякісними фен. Потік негативно заряджених частинок, що створюється в процесі сушіння, позбавляє волосся від статичної електрики, робить його більш гладким, блискучим, м’яким і слухняним.

Холодне обдування

Необхідний не тільки для максимально дбайливого сушіння, але і для закріплення форми пасм у процесі укладання. Особливо зручно, якщо кнопка обдування холодним повітрям винесена на корпусі окремо від інших і дозволяє натискати її з будь-якого положення.

Хороший фен не повинен бути пушинкою, адже це означає, що металева обмотка двигуна дуже тонка. Фени з професійними моторами завжди важчі. Хороший фен важить не менше ніж півкілограма.

Вибираючи кращий фен, потрібно звернути увагу на безліч інших нюансів: міцність пластику, ергономіку та розташування кнопок, довжину шнура та можливість його обертання, наявність захисту від перегріву, рівень шуму тощо.д. Перш ніж купувати, дізнайтеся про гарантійний період: для відомих брендів це 2 роки.

Як вибрати фен

При виборі професійного фена необхідно спиратися на такі критерії:

 • Потужність. Пристрій з великою потужністю швидше сушить локони. Однак показник вище 2000 Ватт може стати причиною пересушування пасм. Оптимально вибирати фен потужністю 1800 Ватт.
 • Додаткові функції. У приладу має бути система іонізації, подача прохолодного повітря. Добре, якщо фен має кілька режимів швидкості. Вітається наявність фільтра для пилу та волосся, глушника шуму.
 • Вага та розміри. Фен повинен зручно лежати в руці, мати середню вагу та довгий шнур живлення.
 • Матеріал. Найкращий вибір – міцний пластик з функцією жаростійкості.
 • Безпека. У фена має бути вбудована термозита від перегріву.
READ  Який дріт потрібен для плівки теплий підлогу

Зробити грамотний вибір допоможе рейтинг якісних фенів для професіоналів. Він складений на основі перерахованих характеристик та відгуків покупців.

який, краще, babyiliss, soifin

BaByliss Pro Tiziano

Професійний фен BaByliss Pro Tiziano виготовлений із високоякісного пластику, який не деформується навіть за тривалої роботи з пристроєм. Ручка ергономічна – за рахунок заглиблень під пальці рук зручно сидить у руці і не вислизає у процесі роботи.

 • Потужність – 2300 Вт.
 • Довжина кабелю – 3 метри.
 • Вага – 540 г.
 • 3 режими температури повітря та 2 швидкісні режими.
 • Іонізація – ні.

У комплекті 2 концентруючі насадки з різними розмірами вихідного отвору. Модель оснащена знімним фільтром повітрозабірника для своєчасного прочищення пристрою від пилу та збільшення терміну його служби. Згідно з відгуками покупців, має середній рівень шуму без свисту.

Рейтинг фенів: хороші фірми та найкращі моделі

Мрія кожної жінки – мати чудове укладання. Тільки отримати бажану красу волосся не так просто, особливо власники тонких і неслухняних завитків. Вирішенням цього питання є фен. Цей нехитрий пристрій присутній практично в кожному будинку.

Фен Coifin CL5R IONIC//Професійний фен для волосся

Сучасні моделі мають масу цікавих функцій. Для прикладу, ще 30 років тому жінки використовували фен тільки для сушіння волосся, а в наші дні представниці прекрасної статі за допомогою цього пристрою лише за 20 хвилин створюють унікальні зачіски. Але навіть такий простий винахід людства слід обирати ретельно. А щоб при покупці не виникло жодних сумнівів, пропонуємо ознайомитися з популярними виробниками фенів і дізнатися про рейтинг найкращих виробів, що створюють обсяг волосся.

Рейтинг ТОП-10 найкращих фенів Coifin

Місце Назва Ціна
ТОП-10 найкращих фенів Coifin
1 Coifin CL5 R 3 500 ₽
2 Coifin EK2 K 3 500 ₽
3 Coifin CL5 H 3 000 ₽
4 Coifin NE1 R 4 000 ₽
5 Coifin KA2 H 3 500 ₽
6 Coifin evax1h 3 000 ₽
7 Coifin KA2 R 3 500 ₽
8 Coifin CL5 R Ionic 3 000 ₽
9 Coifin EK6 K 3 000 ₽
10 Coifin EVAX1R 3 000 ₽

ТОП-10 найкращих фенів для волосся BaByliss: рейтинг 2021-2022 року, технічні характеристики, відгуки покупців

Фен – одна з найнеобхідніших речей у будинку кожної жінки, і це не залежить від довжини волосся.

Цей прилад головний помічник при створенні цікавих зачісок, а також незамінний агрегат для жінок з високим темпом життя, коли немає часу чекати на природне висихання волосся.

Бренд BaByliss постачає на ринок якісні моделі з тривалим терміном служби. Крім базових варіантів, існує лінійка PRO для перукарень.

READ  Довжина стібка в швейній машині залежить від

Рейтинг ТОП-16 найкращих професійних фенів 2021-2022 року

Місце Назва Ціна
ТОП-6 найкращих потужних професійних фенів
1 Polaris PHD 2099ACi Argan Therapy PRO Дізнатись ціну
2 MOSER 4350-0050 Дізнатись ціну
3 Babylisspro bab6510ire Дізнатись ціну
4 Parlux 385 PowerLight Ionic Ceramic Дізнатись ціну
5 BaBylissPRO BAB6350 Luminoso Дізнатись ціну
6 BaBylissPRO BAB6520RE Дізнатись ціну
ТОП-5 найкращих професійних фенів з іонізацією
1 Braun HD 585 Дізнатись ціну
2 REDMOND RF-503 Дізнатись ціну
3 BaByliss 6610DE Дізнатись ціну
4 BaBylissPRO BAB6610INRE Дізнатись ціну
5 BaBylissPRO BAB6160INE Дізнатись ціну
ТОП-5 найкращих професійних фенів з подачею холодного повітря
1 Remington AC6120 PRO-Air Light 2200 Дізнатись ціну
2 Rowenta CV 8722 Дізнатись ціну
3 BaBylissPRO BAB6730IRE Дізнатись ціну
4 BaByliss 6614E Дізнатись ціну
5 Philips BHD176 DryCare Pro Дізнатись ціну

Як вибрати?

Підбір підходящої моделі для професійного чи домашнього використання – процес відповідальний, що вимагає дотримання низки рекомендацій.

 • Пріоритет покупця. це визначення основних функцій, які необхідно виконати пристрій. Чітке розуміння основних завдань допоможе виділити необхідний варіант серед запропонованого асортименту.
 • Одним з основних параметрів явищ. сила. Для домашнього використання ви можете залишатися на моделях з місткістю до 1600 Вт. Для професійних пристроїв відповідна влада буде показниками протягом 2000-2300 Вт. Покупці повинні знати, що чим більше сили фен, тим швидше вона може висушити волосся.
 • Важливим нюансом є тип двигуна, встановленого в пристроях для моделювання зачісок. Продукти бренду найчастіше оснащені Motors AC, здатні виробляти повітряний потік заданої температури з більшою швидкістю, у порівнянні з моделями приладів для сушіння з інших брендів.
 • Майже всі моделі забивання мають функцію харчування холодного повітря. Перед покупкою варто перевірити, наскільки швидкий пристрій здатний почати потік охолодженого потоку після гарячого. Якісна та потужна техніка здійснює такий перехід за частки секунд.
 • Серед великої кількості характеристик уваги потенційних користувачів пристроїв заслуговує також на безшумність роботи фена, а також відсутність сторонніх звуків усередині механізму в ході сушіння волосся. Прилади високої якості функціонують дуже тихо. Це говорить про правильну і якісну збірку, інакше є високий ризик того, що перед покупцем на прилавку представлена ​​низькоякісна підробка.
 • Не останнім у списку важливих характеристик є матеріал, з якого виготовлений фен. Компанія пропонує своїм клієнтам пристрої у металевому оформленні, а також прилади з полімеру. Міцність сировини є гарантом великого експлуатаційного терміну. Цей нюанс є актуальним для бюджетних дорожніх моделей, а також для професійних дорогих фенів. Якість тіла також залежить від можливості керування феном без ризику нагрівання, що може призвести до опіків. Найкращий варіант. бути термопластичним або металом з турмійним покриттям.
 • Також для багатьох покупців важливий дизайн моделей для сушіння та укладання. Бренд сьогодні пропонує свої продукти в різних кольорових рішеннях, ви можете купити білий, чорний, фіолетовий або рожевий фен. Також сучасні моделі висвітлюються стильними та ергономічними формами, що позитивно впливає на покупку попиту серед перукарів та звичайних користувачів.
READ  Де краще поставити вентилятор в кімнату

Особливості

Серед відмінних ознак коніфінованих фен, слід висвітлити деякі важливі характеристики.

 • Як показує практика, сучасні фен, які використовуються в салонах краси, мають велику вагу, що негативно впливає на зручність під час експлуатації. Італійський виробник врахував цей нюанс у своїй роботі, тому спеціальна серія для професійних майстрів індустрії краси вирізняється значно меншою масою порівняно з іншими моделями. У середньому, маса пристрою з цього бренду коливається в межах 500-750 грамів.
 • Моніфатичні фен також значно для його дизайну. Майже вся лінія пристроїв має темне тіло, а також досить елегантні форми. Така функція створює стильні та елегантні, які доведеться спробувати кожну жінку. Що стосується мінливості поверхні, він може бути матовим або глянцевим.
 • Всі пристрої обладнані зручним шнуром, довжина якого знаходиться 3 метри. Він виготовлений з м’якої сировини, тому він здатний обертатися, повторення рухів майстра. Для зручності зберігання на ручці моделей є силіконова петля, для якої фен може бути призупинено на будь-якому високому висоті, де завгодно.
 • Серед особливостей пристроїв виберіть присутність знімних фільтрів, які можуть бути незалежними та очищеними, якщо це необхідно.
 • Що стосується технічних характеристик, весь асортимент пристроїв італійського бренду примітний високою потужністю. Завдяки такої функції, легко висушити або покласти волосся, досягне успіху в найкоротші терміни.
 • Пристрої обладнані регулятором температури повітря, а також потужність потоку. Режим холодного вентилятора присутній як додаткова функція, яка захищає стрижні стрижні від перегріву. Такі особливості дозволяють регулювати роботу пристрою за своїми індивідуальними потребами.
 • Особлива увага заслуговує на контроль над фен. Кнопки перемикання режиму розташовані на корпусі на рівні пальців, так що кладка може бути здійснена без непотрібних маніпуляцій, щоб змінити функції пристрою.
 • Весь асортимент фен у процесі роботи є мінімальним шумом.
 • Для безперервної роботи та захисту від перегріву, пристрої мають вбудований вентилятор, який також усунути ризик короткого замикання.
 • Решітка на корпусі допомагає уникнути попадання всередину пристроїв пилу, сторонніх предметів та волосся.
 • В якості додаткової функції фен, коніфіну оснащена іонізатором, що допомагає зберегти вологість у стрижнях, за винятком розрізання пристрою з частим використанням пристроїв.
 • Створювати різні зачіски, модель реалізується з різними форсунками, щітками, щипцями. Також завершено до деяких фен, виникає знімний дифузор, форсунки для додаткового об’єму.

Пристрої прості у використанні, тому насолоджуйтеся великим попитом.