blank

Який котел краще атону або їв

Дрібна побутова техніка

Найкращі газові котли для дому

Переваги встановлення газового котла для опалення в Росії очевидні: постачання газу більш стабільні, він не буде вимкнений несподівано, а газ дешевше, ніж електроенергія. Що нам потрібно з хорошого газового котла? Так що будинок теплий, щоб пристрій безпечний і служив довго.

Температурні показники для всіх моделей приблизно однакові. Всі опалювальні котли відповідають стандартам безпеки, але більш дорогими моделями мають складну багатоступеневу самодіагностичну систему, ефективну захисну автоматизацію. Надійність та термін служби визначається якістю деталей та складання (і, звичайно, потрібно дотримуватися правил для використання!). Ми дізналися про думки експертів та оглядів клієнтів та відібрали найкращі моделі газових котлів, які поєднують надійність, безпеку та ефективність.

Спочатку ми будемо мати справу з якими виробниками газових котлів заслуговують на нашу увагу на першу чергу.

Котли Афон: Загальна інформація

Особливості атонових котлів

Сьогодні ринок опалювального обладнання являє собою 7 основних моделей атонових котлів. Основні характеристики атонових газових котлів.

 • У них є багатофункціональний газовий крапку з європейських виробників.
 • Двигуни тяги забезпечують хорошу ефективність автоматики.
 • Система безпеки працює без збоїв.
 • Процес згоряння в таких котлах є більш ефективним, що зменшує шкідливі домішки у диму.
 • Спеціальні пальники виготовляються з термостійкої нержавіючої сталі, тому відбувається максимальне окислення газу, що підвищує ефективність камери згоряння.
 • Парапети бездимніх моделей, які легко прикріплені до стіни;
 • Chimney Compact Mini Models;
 • Побутові котли з високою потужністю від 15 до 50 кВт.
 • Парапетний газовий котел Athon середньої потужності призначений для нагрівання приміщень без спеціального димоходу. Він має схему гарячого водопостачання та камеру герметичної згоряння. Їх сучасний дизайн буде прикрашати кімнату. Гарантія на такі моделі. 3 роки.
 • Афонні міні-котли славиться невеликими розмірами, доступною ціною та високоякісним опаленням невеликих квартир. Такі моделі дозволяють не витрачати гроші на придбання більш потужного варіанту. Легка та доступність. основні переваги.
 • Побутові котли. Такі моделі призначені для опалення двоповерхових котеджів або офісних будівель. Вони ідеально справляються з завданням і достатньо сили, щоб швидко розігріти кімнату. Вартість таких пристроїв досить висока, однак, у порівнянні з імпортними моделями, Athon дешевше і простіше.

Вибравши газовий котел, ви повинні звернути увагу на наступне:

Газовий клапан або автоматизація газу:

Більшість виробників оснащені котлами того ж газової автоматизації Eurosit 630 Італії. Газовий блок дуже надійний, а кількість реклами на них становить менше 0,2%. Жуковський машинобудівний завод з 2012 року почав встановлювати котли газовими клапанами Mertik Maxitrol (Німеччина). Це аналог блоку. Honewell V5474G1088B. Також надійний блок. Німці завжди відрізнялися за якістю! Однак моделі, оснащені європейською автоматичною автоматикою, є більш дорожчим, ніж моделі з домашніми блоками. Якщо ви вирішите не переплачувати і не зберігати, то ми будемо підтримувати вас, т.до. Російські рослини протягом декількох десятиліть навчилися отримувати якісну внутрішню автоматизацію. Функціональність всіх блоків подібна. Моделі Mertik Maxitrol мають блоки з вбудованим індикатором запалювання.

Ефективність котла та його надійність також залежить від газового шліфувального пристрою, оснащеного продуктами. Планер Polidoro (Італія) особливо популярний, а також вітчизняні газові шліфувальні прилади мають високу надійність.

Іноді важко вивчити правдиву інформацію про товщину теплообмінника з продавців. Однак вага котла вказана на кожному продукті. Це побічно розповість про стабільність металу товарів. Чим більше вага, тим більша ймовірність того, що теплообмінник товщі. Товщина теплопередача сталі знаходиться в області температури гарячого теплообмінника.

Теплообмінник є одним з важливих вузлів котла Т.до. Це за рахунок цього, що буде залежати від життя продукту. В середньому, всі підлоги котли з сталевим теплообмінником обслуговують 10 років. Сталевий теплообмінник має еластичність для крапель тиску, але менше теплопередачі. Чавують більш міцні. Але вимагає більш уважної операції.

При виборі котла зверніть увагу на робочий тиск у характеристиках, що вище, тим краще. Якщо у вас є будинок більше одного поверху, то робочий тиск повинен бути доречним. Як правило, 1 поверх 1 атмосфера.

Дизайн теплообмінника може бути круглий або квадрат. Як правило, круглі версії мають менше швів і зберігає вищий тиск. Квадратний котел більш компактний, але ви повинні звернути увагу на те, що виробляється обладнання. Напівавтоматичне зварювання, автоматичне зварювання або посібник?! Де більше ручної роботи, існує велика ймовірність шлюбу.

Нижче ми даємо порівняльні характеристики 5 брендів газових котлів:

Котли атоні та їх основні особливості

Афонні газові котли представлені на ринку зовнішніх і парапет. Вони виготовляються на сучасному обладнанні та відповідають строгому вимогам якості та безпеки. Протягом одного року виробництво залишає близько 100 тисяч. Одиниці продукції. Котли продаються не тільки в Україні, але й в інших країнах (зокрема, у країнах СНД).

 • Італійські компоненти. Італія завжди славиться відмінним опалювальним обладнанням. Сьогодні це постачальник вузлів для багатьох виробників опалювальних котлів.
 • Довга гарантія від виробника. це 5 років з дати продажу.
 • Продуктивні теплообмінники. забезпечують швидке нагрівання теплоносія в системі.
 • Сучасний дизайн. зовнішні та парапетні котли Athon досить успішно конкурують з їх європейськими колегами.
 • Доступні ціни. чудовий спосіб заощадити на придбанні опалювального обладнання.

На відкритому повітрі газові котли атоні представлені одним і двома модифікаціями контурів. Незалежно від кількості контурів, вони не вимагають підключення до джерела живлення. Це відкриває можливість роботи обладнання в будівлях, не пов’язаних з енергетичними мережами. Вони побудовані відповідно до схеми з відкритими камерами згоряння, теплопередача до систем опалення здійснюється за допомогою сталевих теплообмінників.

Парапетні газові нагрівальні котли атоні поділяються на одноразову та подвійну ланцюг. Їх установка здійснюється близько до стіни, з викидом продуктів згоряння для тих самих стін. Згоряння камери в них закритий тип. Завдяки короткій димовій та продуманій конструкції, обладнання не потрібно підключатися до джерела електроенергії.

READ  Як увімкнути гарячу воду на котла Navien

Особливості та переваги зовнішніх котлів серії ATON ATMO під час їх використання в системах відкритих опалення

На сьогоднішній день в Україні були розповсюджені два автономні системи опалення. з природним кровообігом та примусовим кровообігом. Історично, системи з природним кровообігом розподіляються у старій житловому фонді, а системи з примусовим кровообігом широко використовуються новим конструкцією.

Різниця між ними і великою. у складі циркуляційного насоса в системі опалення.

Була думка, що системи з природним кровообігом морально застаріли і не мають перспектив. Однак ряд особливостей цих систем дозволяє залишатися конкурентоспроможними на українському ринку.

Отже, подумайте, яка система з природним кровообігом та його компонентами.

Основним компонентом системи є теплогенератор, (це котел), призначений для роботи в системах з природним кровообігом. Зовнішній сталевий котел ATON ATMO. Котл з газового шліфувального пристрою, сталевий теплообмінник та датчики. Виходи з котла (корм/реверс) мають великий діаметр. 1½ “. У котлах ATON ATMO, компонент таких відомих компаній, як Polidoro (Італія), використовується в газо-шліфувальному пристрої. Пальник, сидіти (Італія) або Honeywell (США). Газовий клапан.

Різальний метал для виготовлення теплообмінника виготовляється на прес-прес-верстувачах фін-енергетичних координат (Фінляндія), які є високою якістю і швидко виробляють заготовки. Зварювальна робота у виробництві теплообмінників здійснюється за допомогою паназонічних зварювальних роботів (Японія), використання яких забезпечує найвищу якість зварювального шва та високу надійність теплообмінника під час роботи.

Огляд котла Atham “Житомир-3” 2021 випуск

Фарбування частин кабінету котла здійснюється на лінії порошкового живопису ідеалу (Данія), яка забезпечує очевидну до зовнішніх впливів лакофарбової обробки, яка зберігає свій колір протягом усього терміну служби котла.

Таким чином, котел виготовляється на сучасному обладнанні та з сучасних високоякісних компонентів, які забезпечують високу якість та тривалість життя (регуляторне обслуговування життя. 14 років).

Розглянемо зараз принцип роботи котла. За допомогою п’єзорозу пілотний пальник світиться, потім газ подається до основного пальника, гарячих відходів газів, що проходять через теплообмінник, нагрівають його стіни. З нагрітої стінки теплообмінника нагріває воду системи опалення, яка знаходиться всередині теплового алфавіту. Після того, як теплообмінник нагрівався до заданої температури, газовий клапан закритий за допомогою датчика температури. Пілотний пальник продовжує горіти. Після охолодження

Теплообмінник газовий клапан знову відкриває (використовуючи датчик температури), а основний пальник загориться. Таким чином, встановлена ​​температура автоматично підтримується, а котел не залежить від зовнішніх джерел енергії. Коли газ втрачається в шосе, пілотний горільник виходить, тоді як газ перекриває на клапані за допомогою керуючого електроду полум’я.

Коли тяга в димовій зникає (знищена, забита, недостатня тяга), вихлопні гази не входять в кімнату.до. Газовий клапан закритий, використовуючи датчик температури вихлопного газу (датчик безпеки для “зворотного тяги”).

Відмінною особливістю котлів ATON ATMO з конкуруючих торговельних марок є збільшена площа поверхні теплообмінника, що дозволяє збільшити ефективність теплогенератора. Це досягається за допомогою додаткової обробки (штампування) труб теплообмінників, таких як операція котла, вихлопні гази дають більше тепла стінками теплообмінника. Щоб зменшити втрати тепла, теплообмінник покритий високоефективною теплоізоляцією, використанням якого також підвищує ефективність котла.

Ефективність котла ATON ATTO становить 90% (вздовж найменшого терміну згоряння природного газу), що відповідає ефективності стінових атмосферних котлів. Таким чином, газовий котел сучасного підлоги не поступається газовим котлом у економіці, і для цього показника пішов далеко вперед від своїх батьків. Виробництво AOGV 80-х років минулого століття.

Також підлоги сталеві котли можуть бути поставлені з циклом нагріву DHW (гаряча вода), звичайно, вода, яку вони дають набагато менше, ніж стінові котли, але така можливість.

Тепер розглянемо залишкові компоненти системи опалення з природним кровообігом. труб, радіатори, розширювальний бак. Всі вони відрізняються від тих, що використовуються в системах з примусовим кровообігом.

Огляд котла Atham “Житомир-3” 2021 випуск

Труби необхідний великий діаметр, мінімальний діаметр. 1½ “так, щоб вода тертя води про стіну не сильно вплинула на свій природний курс.

Монтаж трубопроводів здійснюється з гніздом 1 сантиметр на 1 метр труби. Радіатори також повинні мати велику кількість теплоносія (вода). придатні або чавунні радіатори або регістри (елементи системи опалення, що складається з звичайних гладких труб, з’єднаних паралельно один з одним). Розширювальний бак. це велика ємність, від 100 літрів, розташованих у верхній точці системи, як правило, він знаходиться на неочищеній мансарді, тому резервуар повинен бути термічно ізольований, він також необхідний для теплоізоляції лінії подачі. Резервний бак подається з переповненням і годуючим.

Важливий! Заповнення системи з природним кровообігом повинно виконуватися лише через розширювальний бак. Якщо годування здійснюється до системи опалення, вона може цвісти теплообміннику котла, який не призначений для високого тиску, і він втратить герметично.

При нагріванні води від 4 до 100 градусів, щільність води зменшується від 1000 до 958,4 кг/м3. 4%. В системах опалення, коли вода нагрівається від 50 до 95 градусів, щільність зменшується на 2,5%. Здавалося б, значення невеликі, однак, вони забезпечують кровообіг у системі. Котел вниз, нагрівається легше охолоджувач піднімається, а на своєму місці він виходить холодніше. Три закони фізики роботи: Закон земного залучення, Закон розширення тіл при нагріванні та закону безперервності струменя.

Така система буде працювати безперервно, поки що газ подається до пальника, а котел зігріває теплоносій. Нагрітий теплоносій піднімається вздовж труб, і, досягаючи верхньої точки, виходить, що дає тепло та охолодження, потім надходить у теплогенератор, де нагрівальна вода з котла зміщується за вагою. у основний поставки системи опалення з природними циркуляція. Резервний резервуар використовується для компенсації розширення води. Ця система називається. Верхня система проводки. Існує ще система з нижчим макетом та системою з закриттям.

Радіус системи опалення становить приблизно 20-25 метрів горизонтально. Відстань від середини котла до верхньої точки кормового трубопроводу повинна бути не менше 2,5 метрів. Друга відмінність (це є перевагою) гравітаційної системи порівняно з примусовими полягає у відносній просторі змісту систем з природним кровообігом води та його довговічності. Він може служити 40-50 років без будь-якого втручання, вам потрібно лише періодично звернути у воду в розширювальний танк.

READ  Який гриль краще газ або електричний

Ще однією перевагою гравітаційної системи є гарне нагрівання приміщення, яке пояснюється явищем кількісного саморегуляції. Якщо температура повітря змінюється в приміщенні, сама система починає підвищувати/знизити рівень потоку води та рівень температури. Якщо температура навколишнього середовища впала при постійній температурі води в теплогенераторі, різниця температури збільшується, отже, різниця щільності води, і це означає різницю тиску. Під підвищеним тиском вода буде циркулювати швидше, а кількість тепла, що входить до тепла, збільшиться. І навпаки, якщо відбулося потепління, ефект саморегуляції буде працювати в напрямку зменшення вхідного тепла. Одночасна зміна температури та кількості потоку води забезпечується теплопередачею нагрівальних пристроїв, які підтримують температуру гладкої кімнати.

Крім того, існує залежність потужності котла. на 13,5 літрів системи опалення. 1 кВт котла. Іншими словами, потужність 10 кВт “тягне” систему потужністю 135 літрів. Якщо вода більша, то конденсат можливий на стінах теплообмінника (який не подовжує його ресурс). Дізнайтеся, що ємність лічильника силової труби може бути на столі нижче нижче. Потужність одного розділу чавунного радіатора типу MS 140. 1,45 літрів.

Внутрішній діаметр, мм Внутрішній об’єм 1 м потужної труби, літрів
15 0.17
двадцять 0,3
25 0,5
32 0,8
40 1.25
п’ятдесят 1,96
65 3,3
80 5,02
сто 7,85

Якщо ви коротко підсумовуєте, то наступні фактори включають переваги системи з природним/гравітаційним кровообігом:

 • Незалежність від електроенергії
 • Проста установка та введення в експлуатацію
 • Міцність
 • Проста, доступна та недорога котельна служба та системи, повна відсутність компонентів зносу
 • Саморегулювання
 • Немає насоса (без споживання електроенергії, шуму та вібрації)
 • І найголовніше гідність. недорого.

Сталевий зовнішній котел витрачає два. втричі менше, ніж стіновий котел. Встановлення системи дешевше, труби та радіатори. залежно від того, що порівнювати, але, загалом, доступні.

Крім того, при заміні застарілого котла (CCM, AOGV та ін.), з спочатку нижчою ефективністю, крім того, з зношеним контуром немає необхідності замінити стару систему опалення будинку, а вартість системи опалення перевищує вартість котла 3-5 разів. Новий котел Aton Atmo буде чудесно стояти на місці старого котла і буде більш економічним. Вартість котлів ATON ATMO діапазону від 2 310 грн. ATON ATMO 8E (8 кВт) до 7 200 грн. ATON ATMO 50HR (50 кВт), що значно дешевше з подібними котлами живлення.

З вищесказаного, це може бути враження, що системи з природним кровообігом не мають недоліків, звичайно, це не так. Недоліками таких систем відносяться:

 • Довгий час первинного опалення кімнати
 • “Невдіство” в сучасних інтер’єрах. товсті труби, що йдуть під стелем кімнати, естетика не додає до приміщень
 • Неможливість контролювати в кімнаті/погодні термостат
 • Неможливість оснащення радіатора термостатичними клапанами
 • Неможливість пристрою окремого (за температурним режимом) контурів
 • Необхідна потреба в печі, більше місця, на відміну від стінного котла, яке місце на підлозі взагалі не займають

Таким чином, котли та системи з природним кровообігом відбуваються на українському ринку та будуть присутні протягом тривалого часу.

Яка різниця від звичайного?

Основна відмінність моделей парапету з звичайних котлів є здатність збільшувати безпеку від нелетужного дизайну та відсутності впливу на внутрішню атмосферу житлових приміщень.

який, котел, краще, атону

Якщо звичайний атмосферний котел споживає навколишнє повітря, активно спалюючи кисень і вимагає постійної вентиляції, моделі парапету повністю відокремлюються, а режим повітряного обміну не порушується.

Інша різниця. це здатність самонагрівання повітря, виготовлення парапетного котла такого піч.

Українські газові та тверді котли: огляд виробників

Ви можете вибрати агрегат на ваш смак та фінансові можливості: газовий котел, електричне або тверде паливо, з однією схемою лише для нагрівання або з двома контурами для гарячої води тощо.

Перевірте ціну та купуйте опалювальне обладнання та супутні товари, які ви можете мати. Напишіть, зателефонуйте і приїжджайте до одного з магазинів у вашому місті. Доставка по всій та країнах СНД.

ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ: як обрати

В даний час котли виробляються в Хмельницькій області України (Athon, Volcano, Proskur Brand), Харків (Марк Росс) та Ровенська (Марк Данко) та д-р.

Якщо ви вирішите купити котел українського виробництва, розглянемо наступні параметри:

 • чи залежить конструкція електроенергії;
 • Чи є контур гарячої води або котла;
 • Виміряти область, яка буде нагріватися і звернути увагу на здатність котла.

Котли під торговою маркою Athon з’явилися на ринку в 2003 році.

Котли українського виробника Athon функціонують на різних типах палива. Газо-робочі котли в діапазоні містять кілька моделей парапету (без димоходу), які відрізняються від 8 до 12,5 кВт потужністю від 8 до 12,5 кВт, а також декілька моделей з димовою 96 кВт.

У той же час, котли твердопаливні котли українського виробництва можуть працювати на розі, дрова, хоча і брикети та нагріваюча площа від 120 до 2000 м².

Компанія Aton існує на ринку більше десяти років. Переваги цього бренду важко недооцінювати:

 • По-перше, якість. Усі деталі для агрегату виробляються за кордоном. Можна сказати, що термоблок збирається з готових комплектуючих.
 • По-друге, ціна, яка не завищена через якість. Такий агрегат може дозволити собі кожен, хто обирає теплову систему.
 • По-третє. Широкий асортиментний ряд, який дає можливість вибрати агрегат за смаком та можливостями, а також в залежності від опалювальної площі. Маленькі конструкції потужністю від 8 до 10 кВт, підлогові потужністю до 1 мВт.
 • По-четверте, котел досить простий в експлуатації. Коли спалюється газ на відкритому пальнику, утворюється сажа. Щоб витрати газу через це не збільшувалися, бажано час від часу чистити пальник. Це не складе труднощів, тому що кришка спереду легко знімається.
 • По-п’яте, високий рівень безпеки та неможливість витоку газу. Через наявність датчика тяги ви не можете турбуватися про те, що тестування газу повернеться до печі. Якщо тиск падає, то автоматика сигналізує про відключення системи.
READ  Як знизити повітря з акумулятора в квартирі

Нововведення компанії Атон можна помітити у конструкції деяких агрегатів. Робота котлів змінилася: новий елемент підтримує горіння пальника, що відповідно знижує витрати газу в середньому на 13 %.

Нижче в таблиці розглянуті деякі популярні серії газових казанів виробника Атон.

Серія Характеристика
Атон ATMO 8-25 Газові котли опалення українського виробництва серії ATON ATMO 8-25 – це конструкції класу «економ», які мають атмосферну камеру згоряння. Представлені найменуваннями 8ЕМ, 8Е, 8ЕВ, 10ЕМ, 10Е, 2, 2, 2, 2, 2, 2 25Є, 25ЄВ, 25ЄВМ. Оснащені одним і двома контурами. Потужність серії від 8 до 25 кВт, тому агрегати здатні опалювати простір до 250 м2. ККД. 90%. Працюйте мовчки через видалення природного диму, відсутності циркуляції насос. Матеріал теплообмінника конструкції – сталь плюс мідь у котлах з контуром ГВП. Номінальний тиск газу становить 13 мбар. Димар у діаметрі 110 мм. Температура продуктів 110 ºС. Коригування опалення в проміжку 50-90 ºС.
Атон Atmo 30-50 Українські газові котли опалення цієї серії мають продуктивність 50 кВт і можуть обігріти приміщення до 500 м². Це потужніші агрегати, порівняно з попередніми. Найменування моделей: 30ЕМ, 30Е, 30ЄВ, 30ЄВМ, 50Х, 50ХВ. Вони мають природну тягу. Безшумні. Обладнані системою безпеки. Матеріал теплообмінника конструкції – сталь плюс мідь у котлах з контуром ГВП. Коефіцієнт корисної дії – 90%. Номінальний тиск газу становить 13 мбар. Діаметр димоходу 145 мм. Температура продуктів 110 ºС. Коригування опалення в проміжку 50-90 ºС. Не потребуйте зовнішнього джерела живлення, мати привабливий дизайн та зовнішнє покриття, компактний.
Атон COMPACT 7-16 Це парапетний газовий агрегат із камерою згоряння закритого типу. Може монтуватися у будинках та квартирах. Має просту конструкцію, привабливий дизайн та невеликі габарити, що дозволяє котлу виглядати привабливо у будь-якому інтер’єрі. Серія представлена ​​модельним рядом 7Е (mini), 7EB, 10Є, 10ЄВ, 12,5Є, 12,5ЄВ, 16Є, 16ЄВ. Усі котли мають природну циркуляцію. Відведення згоряних продуктів за допомогою горизонтального димаря з двома трубками через зовнішню стіну приміщення. Потужність агрегатів варіюється від 7 до 16 кВт. ATON COMPACT не залежить від мережі. Виробляються у версіях з двома контурами та одним. ККД мінімум 90%.
Атон Atmo Classic 10-20 ATON Atmo Classic – це газові підлогові котли опалення українського виробництва (найменування 10Є, 10ЄВ, 12Є, 12ЄВ, 16Є, 16ЄВ, 20Є, 20ЄВ). Відкрита камера згоряння. Не залежить від мережі електроживлення. Підходить для систем з природним та примусовим циркуляцією води. Моделі серії можуть мати один або два контури. Потужності котлів вистачає на опалення площ 100, 120, 160 і 200 м². Коефіцієнт корисної дії – 92%. Теплова потужність від 10 до 20 кВт. Регулювання опалення у проміжку 50-90 ºС.
Атон SAAB 20Х-80ХВ Моделі із назвами SAAB – 20, SAAB – 30, SAAB – 40, SAAB – 50, SAAB – 60, SAAB – 80. Мають два контури. Мають на увазі природну та примусову циркуляцію теплоносія. Номінальні показники продуктивності тепла перебувають у проміжку від 20 до 80 кВт. Номінальна напруга. 220/50 В/Гц. Коефіцієнт корисної дії. мінімум 91%. Робочий тиск води – не більше 0,3 МПа Котли обладнані системами безпеки.

Розглянемо моделі твердопаливних котлів виробника Атон з України.

Серія Характеристика
ATON TRADYCJA Твердопаливний котел тривалого горіння українського виробництва представлений серією TRADYCJA. Як паливо використовується кам’яне вугілля або дрова. Теплообмінник агрегату сталевий (сталь 6 мм). Компактен, але водночас має високу продуктивність. Є водяні грати, які дозволяють досягти ефективності до 78 %. Котли ATON TRADYCJA мають на увазі спалювання за допомогою регулятора тяги, а агрегати серії ATON TRADYCJA С оснащені управлінням автоматики та нагнітальним вентилятором, завдяки чому горіння може розтягнутися до дванадцятої години. Мають потужність від 9 до 38 кВт. Прості в обслуговуванні, мають широкі завантажувальні дверцята, що забезпечує легкість завантаження.
ATON Multi Має на увазі ручне завантаження палива. Його конструкція містить теплообмінник із горизонтальним конвекційним каналом (водні палиці). Агрегат має компактні розміри, але коефіцієнт корисної дії становить 78 %. Паливом може бути кам’яне і буре вугілля, дрова, то, антрацит. Сталь 4 мм теплообмінник. Механічний регулятор тяги. Серія із потужностями агрегатів від 12 до 20 кВт.
ATON ТТК Серія ATON ТТК – це чавунні твердопаливні котли українського виробництва. Вони незалежні від енергії, секційні, спалюють тверде паливо (то, брикети, вугілля, дрова) та мають відкриту камеру згоряння. Агрегати мають потужність від 21 до 80 кВт та коефіцієнт корисної дії від 77,6 до 80 %. Підходять для житлових приміщень та громадських площ із примусовою та природною циркуляцією водяного опалення. Теплообмінник із сталевою стінкою до 6 мм.

Серії та моделі

Існує кілька серій газових котлів Атон:

 • ATON NOVA. Підлогові одно- та двоконтурні агрегати. Потужність моделей складає 25, 30, 40, 50 кВт. Оснащені відкритою камерою згоряння.
 • ATON COMPACT. Парапетні котли із закритою камерою згоряння. Потужність моделей становить 7, 10, 12,5 та 16 кВт. Є одно- та двоконтурні моделі.
 • ATON ATMO. Серія відкритого куріння одноразових та двомагнітних котлів потужністю від 8 до 25 кВт. Факел атмосферного типу. Сталевий теплообмінник, вторинний теплообмінник. мідь.
 • Aton Classic. Серія зовнішніх котлів з одношаровими та двома схемами з місткістю від 10 до 20 кВт (лише 4 чотири моделі).

Всі моделі виготовляються з високоякісних матеріалів за допомогою передових технологій та методів.

який, котел, краще, атону

Скільки коштує газовий котел Житомир?

Якщо ви подивитеся на газовий котел Житомирські відгуки, стає очевидним, що багато користувачів залучають оптимальну комбінацію якості та вартості. На даний момент і як таким чином газові котли Житомирські ціни цілком прийнятні.