Який міксер краще стаціонарний чи планетарний

Дрібна побутова техніка

Найкращі змішувачі на домогосподарстві відгуки

Змішувач є побутовим приладом, який має майже кожну господині на кухні. Основна функція цієї речі лежить у змішуванні, збиваючих та шліфувальних продуктах (знайдено в сучасних версіях). У магазинах ви можете знайти різноманітні моделі з різних виробників, що створює певні труднощі, коли вибрано змішувач. Перш ніж прийняти рішення, доцільно вирішити, перш ніж купувати, що вони можуть відрізнятися, до яких спочатку потрібно звернути увагу.

Інші параметри

Є ще кілька характеристик, які також слід розглядати перед покупкою.

 • Наявність функції захисту від перегріву. якщо пристрій працює, не відпочиваючи занадто довго, то він вимикається спонтанно, щоб захистити двигун від спалювання.
 • Система індикації. підписує статус і атрибут до кухаря.
 • Вага. особливо це стосується невеликих пристроїв, які ви плануєте очистити від робочої поверхні після кожної програми.
 • Довжина шнура. чим довше дріт, тим легше розмістити техніку без необхідності підключення розширення.
 • Відсік для зберігання шнурів. вирішує проблему інтееренційних дротів під час зберігання.

Основні форсунки

Білі та гачки є найбільш поширеними форсунками, які знаходяться з ручними змішувачами. Зазвичай вони підходять пар настільки задуманий дизайн. Можуть бути різних форм, залежно від мети. Наприклад, для пельменів буде один гачок, а для іншого.

Стаціонарний, планетарний змішувач та кухонний апарат як стандартний, найчастіше, мають три насадки з міцного металу: візок, гачок (тест) та сопло для виготовлення різних топи, соусів та кремів.

READ  Який гриль краще газ або електричний

5 Популярні планетарні змішувачі | Поради з мого гаджета | Планетарний змішувач з чашкою, огляд змішувача

який, краще, стаціонарний, планетарний

Що вибрати регулярний або планетний змішувач

Планетарні змішувачі отримали своє ім’я, тому що їхня система дуже схожа на обертання, а прогресуючий рух землі навколо Сонця, як пробка обертається навколо себе, під час повернення миски одночасно.

Ця модель змішувача є більш просунутою версією звичайних змішувачів, оскільки вона є більш потужною, має більше аксесуарів і забезпечує більш однорідний результат, коли тест змішується.

Всі планетарні змішувачі мають принаймні три типи опалення: одне для легкого тіста, один для середнього тесту і один для важкого тіста.

Ці дві популярні пристрої часто плутаються, оскільки вони виконують подібні завдання і часто продаються повними. Варто замінити сопло, і у вас є абсолютно інший пристрій у ваших руках. Але є принципова різниця. Змішувач і блендер виконують різні завдання. Блендер роздавлює продукт за допомогою лопаток, перемішуючи його в картопляну пюре, а змішувач. збитий ключі. Іншими словами, використовуючи змішувач, неможливо готувати суп супу, а блендер не може побити білки або крем або застилати тісто.

Кращий планетимічний змішувач: Вам це потрібно на кухні?

Коли вам потрібно застилати тісто, побити повітряний крем або омлет, ми звикли використовувати кухонний змішувач, дуже зручний і корисний у повсякденному життєвому блоці. Але звичайний ручний змішувач не відрізняється багатофункцією. іноді недостатньо, щоб зробити задумане блюдо.

Для змішування об’ємних речовин з товстою консистенцією було винайдено планетарний змішувач, в якому фізичні зусилля не потрібні. Він спрямований на виконання декількох завдань відразу і значно полегшує роботу на кухні.

5 популярных планетарных миксеров | Советы от My Gadget | Планетарный миксер с чашей, обзор миксера

READ  Який пилосос краще Rowenta або Samsung

Змішувачі планетарного змішувача, базою та замішують інгредієнти різної консистенції. Планетарні змішувачі форсунки, на відміну від звичайного, обертаються навколо своєї осі і одночасно в колі (чаші). Рух планет Сонячної системи відбувається вздовж однієї схеми. отже назва пристрою.

Планетарний пристрій, а також стаціонарний, є агрегатом, чаша якої знаходиться на спеціальній платформі. Основні відмінності між планетарним змішувачем з звичайного:

Професійні планетарні змішувачі, що використовуються у великих кондитерських виробах та виробництві на підлозі. У кафе та ресторанах використовуються напівпромислові моделі, встановлені на столі або на підлозі, з чашкою до 15 літрів. Побутові автомобілі мають чашу 3-8 літрів і встановлено на столі. Настільний змішувач може одночасно обробляти невелику кількість продуктів, а його планетарний. Продуктивність вище.

Це стаціонарний побутовий пристрій з мискою, стенду та змішувальних елементів корпусу. Цей змішувач здатний бити, змішувати або розчавити продукти найбільш різної консистенції. Він не тільки значно спрощує процес приготування, але також звільняє його руки, дозволяючи вам повністю виконувати інші випадки. Від користувача лише покласти в миску інгредієнтів і встановити бажану швидкість і час. Далі, а пристрій працює, це може зробити щось інше.

Переваги

Стаціонарний змішувач має такі переваги:

 • Простота експлуатації. Офлайн-операція пристрою дає можливість екзистенціальних справах.
 • Чаша потужності. Як правило, такі змішувачі досить просторі чаші, що знижує ймовірність розпилення маси.
 • Великі насадки. Великі змішувальні елементи дозволяють набагато краще подрібнити м’ясні продукти.
 • Хороша потужна якість. Висока потужність забезпечує більше функцій, ніж ручні моделі.

недоліки

 • Хорифікація. Пристрій коштуватиме набагато дорожче, ніж ручний хлопець.
 • Громіздкий. Для пристрою буде потрібно часом більше місця, на відміну від ручного.

Стаціонарний змішувач є таким самим пристроєм з спеціальною мискою для продуктів, стенду та обертання двигуна з насадками. Цей пристрій забезпечить ретельне змішування виробів до однорідної консистенції, придатну для приготування хорошого тіста, збитих вершків або сиру. На відміну від звичайного змішувача, цей вид не можна зберігати в руках, але, встановлюючи правильний час і темп, використовуйте його без зусиль, займається іншою справою.

Переваги

 • Простий у використанні. Автоматизована робота змішувача дозволить вам займатися несанкціонованими справами.
 • Чаша. Як правило, стаціонарні змішувачі задовольняються великою мискою, завдяки чому маса бризок практично виключається.
 • Великі насадки. Через великі насадки м’ясні продукти залишають шліфування набагато краще, ніж ручні змішувачі.
 • Висока потужність. Через високу потужність цей вид має більшу функціональність, ніж ручні змішувачі.
READ  Який фен краще, ніж babyiliss або soifin

недоліки

 • Висока ціна. Порівняно з ручними змішувачами, придбання стаціонарного пристрою буде коштувати більшу кількість.
 • Великі розміри. На відміну від ручних, стаціонарні змішувачі відрізняються кілька разів.