Який насос необхідний для теплого поверху

Дрібна побутова техніка

Як вибрати насос для теплого підлоги

Система “Теплий Павло”. це досить нова альтернатива традиційним опалювальним акумулятором, але вже вдалося отримати інтерес і популярність серед споживачів.

Широка система підлоги дозволяє створювати необхідний температурний комфорт і відмінно для житлових приміщень від 50 квадратних метрів і більше. Встановлення такої системи не представляє труднощів, але питання полягає в тому, як вибрати основний елемент. насос для теплого поверху заслуговує на окрему увагу.

Насоси, оснащені “сухого” ротора

Такі пристрої мають всі елементи в окремому випадку. Потужні гідравлічні одиниці здатні обслуговувати квартири великої площі або одночасно кількома. Для розміщення пристроїв з “сухого” ротора, необхідно підкреслити технологічну кімнату. Вони встановлюються на окремій кадрі.

Такі насоси мають значну вагу, а високі шумові індикатори не дозволяють їх розміщувати в житлових приміщеннях. Для приватних домогосподарств рідко використовуються. Водяні насоси з “сухого” ротора застосовуються для великих площ кімнати. Виробництво та комерційні.

Вони працюють з приводом від трифазного двигуна. Насоси, оснащені повним захисним набором для електричних компонентів.

Яка влада потрібна насос для теплого поверху 100м2

Водне опалення підлоги. економічна під час операційної системи, але вона є складною, трудомісткою та дорогою на процесі установки. Вона складається з великої кількості компонентів, які повинні бути пов’язані та узгоджені. Один з елементів. насос для теплого підлоги. Це не найбільш загальний, а не найдорожчий компонент, але ефективність та ефективність системи в цілому залежить від правильності його вибору та встановлення.

Вода тепле підлога відрізняється від традиційної системи опалення тим, що довжина контурів є значним. до 120 метрів у максимальному, а димер труби, як правило, невеликий 16-20 мм. У кожній схемі багато поворотів. Тому стає зрозуміло, що для нормальної роботи опалення потребує примусового кровообігу. І це насос водного підлоги, який забезпечує достатню швидкість охолоджувача труб для нормальної температури. Крім того, для підтримки стабільної температури буде краще, якщо насос буде мати кілька швидкостей. Такі пристрої називаються регульованими, і їх операція може керуватися вручну або використовувати для цієї автоматизації.

Виберіть насос для теплого підлоги. досить складне та відповідальне завдання

Циркуляційні насоси встановлюються в системах опалення. Вони не створюють надмірного тиску, але просто натискайте теплоносія на певну швидкість. Оскільки необхідність тепла змінюється залежно від погодних умов, швидкість теплоносія повинна змінюватися. Тому краще встановити регульовані насоси. триступінчасті.

Перш ніж купувати, ви повинні прийняти рішення щодо двох основних параметрів: продуктивність (споживання) та тиск. Якщо охолоджувач буде водом, продуктивність насоса розраховується за такою формулою:

Якщо є кілька контурів, визначте швидкість потоку для кожного з них і складаються. Сума витрат усіх контурів і буде потрібна потужність одиниці.

Різниця температури у системах водяного опалення, як правило, 5 ° C, потужність контуру, яка найчастіше залежить від зони нагріту, оскільки для спрощення введення насоса для підлоги підігріву води, ви можете використовувати таблицю. Але необхідно враховувати, що при розрахунках вони були прийняті середніми діячами для середньої смуги Росії. Тому що якщо ваш будинок не має кращої ізоляції, або ви живете значно на північ або на південь від середньої смуги, вам доведеться налаштувати результат (або підрахувати себе). Загалом, цей параметр приймається з резервом 15-20% у випадку ненормального холоду.

Друга характеристика, на якій вибрано насос. це голова, яку вона може створити. Тиск необхідний для подолання гідравлічної стійкості труб, фітингів, інших системних компонентів. Стійкість системи залежить від матеріалу труби та її діаметру. Значення гідравлічного опору труби доступна у супровідних документах до них (ви можете використовувати усереднені дані). Крім того, розрахунок приймається для збільшення опору на клапані (1,7), на клапані та фітингах (1,2) та на одиницю змішування (необхідний при використанні високотемпературного котла та коефіцієнта для нього 1,3).

 • H. тиск насоса;
 • P. гідравлічний резистентність лічильника труби,
 • Pa/m; L. довжина труб найбільш розширеного ланцюга, м;
 • K. коефіцієнт резерву живлення.

Для розрахунку бажаного тиску в ланцюзі, паспорт гідравлічного опору лічильника труби помножується на довжину контуру. Отримуйте значення в КПА (кілопаскалях). Передайте це значення в атмосферу (тиск насосів вимірюється в атмосфері) 100 кПа = 0,1 атм. Значення залежно від наявності арматури та клапанів помножується на відповідні коефіцієнти. Після всіх операцій ви знайшли робочу точку насоса.

Графічна характеристика Виберіть модель

Але розрахунок насоса для теплого підлоги ще не закінчився. Тепер вам потрібно вибрати модель. Для цього, у каталозі виробника виробника, знайдіть характеристику насоса. Він представлений у вигляді графа. Виберіть модель, щоб знайти операційну точку в середні третини характеристики. Якщо ви встановлюєте триступеневу опцію, то виберіть модель на другій швидкості. тому надайте оптимальний, а не на межі, режим роботи та ваш насос буде служити довгий час і забезпечить нормальну температуру навіть на холодні дні.

Правильно обчислити параметри. це не все. Вам потрібно вибрати тип насоса, матеріал, з якого він зроблений, і виробник. Це не менш важливо, ніж правильні характеристики.

Два типи обладнання підходять для домашнього використання:

  Насоси з вологим ротором. Це пристрої не найвища потужність, але в більшості випадків їх продуктивність достатньо, щоб забезпечити роботу теплого підлоги площею до 400 м 2. “Вологий” ротор називається, оскільки робоче колесо безпосередньо в охолоджуванні, відповідно, охолодження та змащення відбувається з його використанням. Це обладнання популярне, оскільки спокійно працює, споживає невелику електрику і відрізняється високою надійністю.

Насоси з сухим ротором мають підвищені потужності та відповідні розміри

З вибором типу, все просте: встановити агрегат з вологим ротором. Розраховані параметри. Але є також такі тонкощі як маркування та розмір (довжина) насоса.

Як виглядає живий насос з вологим ротором, як “гучний” він працює, подивіться у відео.

Це дві або три цифри типу: 25/40, 25/60-130 або 32/80 і т.Р. Перша цифра. діаметри вхідних/вихідних отворів у міліметрів. Тобто, у вищезгаданому розміщенні розмірів 25 мм і 32 мм. Друга цифра. це висота ліфта, що ця модель забезпечує. Наведений вище приклад. 4 метри, 6 метрів та 8 метрів. Якщо ви перекласти атмосферу, то це 0,4 банкомат, 0,6 атм, 0,8 атм. Третязна цифра. це довжина монтажу, тобто розмір всього пристрою від одного кінця до іншого. У нашому прикладі це 130 мм.

Декодування маркування циркуляційних насосів

Тепер ми визначаємо матеріал справи. Якщо труби вибираються правильно, не повинно бути проблем: закрита та киснева система недостатньо, тому ви можете поставити сукупність з будь-якого матеріалу. Але якщо ви не враховуєте проникність кисню, а в системі цей активний окислювач присутній, потім чавунне тіло вашої системи протипоказана. Потім покласти з нержавіючою сталлю або полімерним корпусом.

Що стосується фірм. Найкраще взяти обладнання європейських виробників. При виборі насоса для водних двигунів краще не зберігати: від того, як цей елемент постійно працює, ваш комфорт залежить від наявності тепла в будинку. Виберіть найкращі фірми з найвищою репутацією. Німецькі кампанії Grundfos та Wilo виявилися добре. Але у випадку з Wilo, ви повинні подивитися на країну, для якої продукти зроблені: ті, хто переходить на ринок СНД, і Китай частіше зазнають невдачі. Так що будьте уважні.

Де б ви не встановили круглий насос, його ротор повинен бути спрямований по горизонтально. В принципі, вертикальна установка можлива, але тоді при виборі необхідно враховувати, що в цій версії вона втратить близько 30% потужності.

READ  Який фотопллер підходить для глибокого бікіні

При встановленні в систему водного підлоги насос часто поміщається в трубопровідну трубу, але після цього змішування (для нього буде нормально). Хоча існують схеми, в яких вона знаходиться в “поверненні” або в обігу. Деякі схеми забезпечують наявність двох насосів. Отже, два автономних пристроях рекомендується встановити в двоповерховому будинку: один на кожному рівні. Настільки легше регулювати тиск у кожній з гілок.

Найчастіше циркуляційний насос встановлюється в трубі подачі після групи Interzo

При заповнюванні системи повітря обов’язково буде присутня в ньому. Його наявність може блокувати рух теплоносія: утворюється повітряний пробки. Не всі колекціонери мають можливість знизити повітря. Тому багато насосів мають спеціальний випускний клапан. Це невеликий диск на передній панелі, на якому є паз. У канавці, відпочивайте у викрутці і поверніть трохи диску проти годинникової стрілки. Повітря починає виходити (замінити деякі страви, тому що вода вийде з повітряних бульбашок). Коли вода йде тверде тече з бульбашками, клапан перекривається, повторно запустіть систему і спробуйте знову випустити повітря. Іноді, перш ніж усе повітря видалено, потрібно кілька разів повторити процедуру.

Існує ще одна особливість систем водойми. Якщо ви не використовуєте низькотемпературні джерела (конденсуючі газові або електричні котли), то перед подачею води на підлозі, охолоджені з “повернення” змішують у гарячій воді з котла. Кожен, звичайно, може бути зібраний з окремих елементів, але ви можете придбати насосну установку (або насосну групу). Вони мають різний склад і, відповідно, ціни, але виконують основну функцію: підтримують температуру води на вході до вузла колектора. Але основою цієї групи інструментів є той самий насос, і необхідно вибрати його за параметрами, які ми розраховували вище.

Якщо звичайна водопровідна вода використовується як охолоджувач, солі поступово відкладаються на робочий колесо. Процес активується, якщо температура води перевищує 55 o. Тому багато моделей мають вбудований термостат і просто вимикають пристрій, доки стан води не приходить до нормального.

Встановлення насоса для теплого підлоги Пам’ятайте, що його ротор повинен бути спрямований горизонтально

Але солі все ще поступово накопичуються. Під час опалювального сезону, поки насос постійно не працює, немає спеціальних проблем. Але при запуску системи після літньої перерви, насос не поміняти. Він гудить, але немає руху теплоносія. Все, тому що сіль, що стоїть на роторі, і вона не може перевірити. Ви можете вирішити проблему, якщо вручну (з викруткою або іншим інструментом) поверніть робоче колесо кілька разів. Якщо вам вдалося перемістити ротор, і робоче колесо зробив кілька революцій, ми можемо припустити, що насос у робочому стані. Встановіть його на місці і включайте. Все має працювати.

Ще раз про те, чому вам потрібно вибрати для нагрівання регульованих насосів, див. У цьому відео.

Насос для теплих водних поверхів є важливим компонентом, який забезпечує продуктивність всієї системи. Так що це так важливо правильно обчислити його продуктивність і тиск. Якщо виникають труднощі з розрахунком, це може мати сенс звернутися до професіоналів, оскільки покупка нового. найдешевше задоволення (навряд чи хтось погодиться перейти до іншої моделі, оскільки ви помиляєтеся в розрахунках).

Для забезпечення роботи змішувача, яка знижує температуру теплоносія для теплого підлоги, потрібен додатковий циркуляційний насос. Що в основному забезпечує рух теплоносія в контурах (петлі) нагрівального трубопроводу.

У випадку, коли температура теплоносій утворюється не змішувача, але якимось інакше (RTL-коригування, котел, сонячний колектор, зовнішній змішувач), то насос у схемі теплопостачання, швидше за все, не потрібна, вона буде достатньо в системі опалення.

Але найчастіше теплі підлоги створюються з їх зброєю-змішаним вузлом.

У суміші вузла теплих підлог використовується традиційний циркуляційний насос, який також придатний для системи радіатора нагрівання.

Ці підрозділи відрізняються низькою потужністю, низьким тиском та низьким потоком рідини. Відповідно, споживана потужність незначна (40. 150 Вт), практично немає шуму при роботі.

Всі циркуляційні насоси для побутової системи опалення (в т.C. І для теплих підлог) призначена пара цифр, наприклад. 25/40.

Де перший 25. діаметр нитки з’єднання в мм (інакше. 1 дюйм). Дюймовий зв’язок. найбільш біг у повсякденному житті для основних магістралей, той же діаметр нитки, наприклад, від колекціонерів для теплого підлоги

Друга цифра означає тиск у ДМ. Т.Е. 40. 4 метри з водяної колони, або 0,4 атм.

25/60 Маркування означає більш потужну модель. тиск у 6 метрів.

Необхідні характеристики насоса та її бренд повинні бути визначені в проекті на теплій підлозі. На підставі втрати тепла, квадрат, кількість контурів, труб, діаметрів труб, довжини петлі, відмінності температури.

Але придбання проекту, або навіть проведення простих розрахунків, для багатьох не бажаного часу, грошей і сили.

Багато хто бажає знати “тут і зараз негайно”, який насос вибирати для теплого підлоги.

Але питання не складне. вибрати лише від 25/40 до 25/60 (для великих територій краще поставити два та більше “малих” накачування та змішування вузлів). інші відповідні параметри просто важко знайти.

Якщо ви приймаєте систему радіатора, то в силу своєї простоти, вибір насоса спрощується. До площі будинку до 160 м квадрат. Тягнуть і 25/40. В межах 160. 250. м 25/60 і т.D.

“Дитяча хвороба домашніх установок”. встановити циркуляційний насос “з запасом лише у випадку”. Де досить 20, вони поставили 80. вони отримують дуже значну перевищення електроенергії, шуму в радіаторах та трубах.

З вибором насоса для теплого підлоги ситуація майже просто просто. Незважаючи на те, що у вихідних даних є більш різноманіття. довжина контурів може суттєво відрізнятися від 20м до 140 м, запитує різницю температури та температури повернення, може бути різним, зціленням самого підлоги тощо.

Для мінімізації різниці температур між кормом і поверненням потрібно більш продуктивний насос.

Керуючись досвідом створення теплих підлог, можна сказати, що продуктивність насоса для достатнього нагрівання “середнього повітряного будівництва” у кліматі середньої смуги має бути приблизно наступним.

Т.Е Для площі на площі 100 м. Приватний будинок у середній смузі вимагатиме насоса потужністю 1,5 м кубічно. на годину.

Наприклад, 7 схем опалювальних ланцюгів використовуються, якщо споживання поділяється на приблизно однаково, то це трохи більше 0,2 м кубічних метрів на годину в кожній схемі.

Пластина містить зразкові дані про падіння тиску в ланцюгах теплого підлоги за допомогою труби 16 мм.

Напевно, закладені петлі довжиною 70. 80 м. Споживання в кожному контурі близько 3 літрів за хвилину (0,18 кубічних метрів/год), відповідно, максимальний тиск відповідно до таблиці. близько 2 м. Мистецтво.

Отже, на площі 100 м. Ця “помірна” область нам потрібен насос, який дасть споживання в 1,5 м куб з тиском у 2 метрах води.

Розглянемо графіки характеристик циркулюючих насосів Grundfos (Grundfos), що називається Sollar.

Ми бачимо, що “наймолодший” насос 25/40 здатний випускати споживання 1,7 м куб./ годину, коли тиск на 2 метри. Це зробить його у другій швидкості, споживаючи 50 Вт годину.

Ми вибираємо 25/40 насос для теплого підлоги до 100 м квадрат. (7 контурів 12. 13 м квадрат.) Понад 120 м квадрат відповідно 25/50 до площі 160 м.

На думку приблизних оцінок, ми вибрали відповідний насос для теплого підлоги.І що скаже виробник? Ось офіційна таблиця рекомендацій від Grundfos.

При використанні сучасних моделей альфа, важливо враховувати, що режими “пропорційний тиск” та “Autoadapt” просто не підходять для теплого підлоги. встановіть відповідний режим.

Водяной теплый пол. Выбор насоса для теплого пола

Якщо втрата тепла більша або будинок (тепла підлога) погано ізольована, відповідно, вартість площі теплого підлоги, в якому вам потрібно перемістити від одного насоса до іншого, зрушення до меншої сторони Основна роль у цьому відіграє ступінь теплових обігрівачів у цьому.Як ізолювати теплою підлогою правильно більш точні значення, можна отримати лише теплотехнікою та розрахунку теплого підлоги які багато хто вважає просто непотрібним.

READ  Який електричний підлогу краще під плиткою

Циркуляційні насоси повинні бути встановлені так, щоб ось ротора знаходиться в горизонтальному положенні. Неважливо, який тип трубопроводу до насоса. горизонтальний, вертикальний, під кутом. ротор повинен бути горизонтальним.

Там може бути отвір у насосі, закритий штекером для випуску повітря.

Від типових полків циркуляційних насосів ви можете виділити засмічення за родовищами. Для теплого сезону, коли насос стоїть, солі випадають з води, їх можна закрити роторним валом. Через низький потужний насос у такому стані не може почати.

Циркуляційний насос не включається. що робити?Залишається лише закрити крани постачання, відкрити штепсель і поворот робочого колеса, після чого насос, як правило, працює.

Насос встановлений між тристоронним клапаном і колектором підлоги. Тільки в цьому випадку буде працювати вся система теплого поверху.Змішування вузла для теплого підлоги. Дизайн

Якщо ви встановлюєте насос між підключенням до мережі радіатора та тристоронній клапан, то пристрій змішування не буде функціональним, теплий підлогу не буде працювати.

Насос прикріплений до фланців за допомогою осаджених горіхів, які зазвичай приходять у наборі. Встановлення насоса, як правило, не викликає проблем, якщо підводка для підводки настроюється правильно, з витримкою затвора бажаних відстаней.

Зверніть увагу на маркування насоса та його фіксації в корпоративному обладнанні для теплого підлоги для невеликого будинку.

У системі нагрівальних підлог, крани встановлюються на вході до одиниці змішування та на кожній контурі колектора. Злийте теплоносія від насосної та змішувальної одиниці, коли замінюючи його обладнання не є критичним. Але корисним до насоса, як у системі радіатора, щоб встановити фільтр.

Важливо також правильно встановити електричну ланцюг. Повертається на насос, починається і нагрівається теплими підлогами. Він постійно працює, а нагрівання плаває.

Він може бути включений автоматичним. командами термостатів у кімнаті та датчиках у теплій підлозі. Також не рідкісна схема, коли насос додатково контролює реле відключення аварійного відключення. коли температура перевищена на колекторі каналу, схема відкривається. Більше інформації. Як вибрати трубопровід для підігрітого водного підлоги

Де покласти насос на корм або зворотний поверх

Будинок/Будинок/Будинок/Підлога/Де покласти насос для годування або зворотного підлоги

На сьогоднішній день в Інтернеті багато інформації про циркуляційні насоси та їх установка. Тим не менш, це питання є актуальним, оскільки в силу своєї спеціальності багато користувачів важко зрозуміти та зрозуміти цю систему. У статті ми зрозуміємо, де краще покласти насос. на канал або на повернення.

Часто в Інтернеті ви можете знайти інформацію про те, що насос краще ставити на повернення, і звичайно, є певні пояснення для цього:

 • Якщо ви покласти насос на корм, насос буде швидше, тому що температура вища, і якщо ви покласти на повернення, пристрій триватиме багато років;
 • На постачання щільності води менше, і важко гойдатися;
 • Зворотний тиск вище, і, відповідно, насос для роботи легше.

Але все вищесказане, аргументи вважаються не цілком правильним, і ми зрозуміємо, чому.

 • По-перше, допустима температура для насосів становить 110. 115 градусів, але в системі опалення, зазвичай температура досягає 80 ° і в рідкісних випадках 90 °. Тому тут це не впливає на момент, де встановити насос на повернення або для годування.
 • Щільність води також не впливає, тому що різниця між цим параметром при температурі 50 o і 80 О так мала, що вона не вплине на роботу пристрою.
 • Різниця тиску, між значенням у охолоджувачах та шосе, також дуже мала, що не має сенсу розрахувати його.

На підставі цього ми робимо єдиний висновок, що циркуляційні насоси можуть бути встановлені як на корму, так і в поверненні. І де він буде встановлений будь-яким способом, щоб не відображати свою роботу та довговічність. Основна умова, яка повинна бути дотримана при встановленні котла, є зручність обслуговування.

При встановленні насоса, головне. зробити все правильно. Важливо, щоб ротор стояв горизонтально. На сьогоднішній день сучасні насоси виготовляються з мокрим ротором, через який носиться поверхні, які рубають. Коробка Clem, яка встановлюється на роторі, повинна бути розташована зверху або сторону. Не дозволяється мати його, щоб бути розташованим нижче, тому що він не буде зручним для його обслуговування, а у випадку прориву можна затопити. Як вже було виявлено раніше, це не має значення при подачі або повернення до насоса буде стояти. Це зовсім інше, а саме насос повинен бути розташований між котлом та радіаторами. Це може бути перед радіаторами або після них, а потоки будуть повністю однаковими. Ні в якому разі не може покласти насос на середині системи, оскільки будуть утворені знижені тиски.

Це все загальна інформація, але що робити, якщо у вас є твердий котел.

який, насос, необхідний, поверху

Якщо такий підрозділ переробляє, неможливо негайно гасити його, тому що неможливо зробити дров, що горить швидше. Якщо насос у цій системі монтується на корму, то пари утворюється, коли котло кип’ятять, що потрапляє в насос з робочим колесом, і відбувається наступне:

 • Насос не призначений для перекачування газів, тому пристрій перестає працювати, краплі витрати.
 • Трохи охолоджувана рідина починає входити в горщик котла, тому відбувається перегрівання, кількість пари швидко зростає.
 • Коли велика кількість пари потрапляє в робоче колесо, рух у системі зупиняється. Ця надзвичайна ситуація спрацьовує за допомогою запобіжного клапана, який кидає пару безпосередньо до кімнати.
 • Якщо дрова в цьому випадку не гасіть, можливо, що клапан не зможе впоратися з тиском, а виникне вибух.
 • Він не зустрічав пари за те, що поточна ситуація;
 • І навіть якщо пара входить у систему, вона підштовхує в радіатор, де знову перетворюється на рідину.

І різниця у можливому вибуху в обох випадках становить 25 хвилин, на цей раз цілком достатньо, щоб перейти до котла, виведіть дрова там і запобігти вибуху.

Тому в твердих паливних котлах, особливо в яких мало автоматичних або без автоматизації, нам потрібно покласти насос для повернення. І правильно, щоб бути встановлені в наступній послідовності: кран. грязь. насос. кран. Якщо система гібрид, вона цілком може працювати в гравітації, але коли вона не справляється з насосом. У цій галузі важливо встановити кран. Але найпоширенішою помилкою, яка допускається, є встановлення чекового клапана. Неможливо встановити його в будь-якому випадку, тому що це буде спровокувати зупинку Самотека. Кран можна відкрити, коли система працює в гравітації і закривається, коли насос включається.

Дуже важливо атрибути до системи опалення з особливим доглядом, оскільки це залежить не тільки від тепла в будинку, але й її безпека. Тому, коли незалежно встановлюється, обов’язково дотримуйтесь інструкцій без будь-яких відхилень. Ну, якщо ви сумніваєтеся в ваших можливостях, краще звернутися до професіоналів, які будуть виконувати все правильно і грамотно.

Під гідравлічним опором означає суму опору кільця, т. Е. Опір по довжині труби “Місцевий” Опір. повороти, крани, фітинги.

Вода. “речовина непряма”.це.Правда, але взагалі не означає, що якщо двері не відкриваються, ніхто не буде розбитий у неї і якщо ми не побачимо “стиснутого” і “роздути” воду, це не означає, що це не означає Немає тиску або навіть виливання всередині води (з “Susso”)

Зберігайте запит на “звичайну казахную” мову згадуючи пляшку газованої води, яка “пшикат”, випускаючи тиск, спостерігає за тяжкістю від того, де бульбашки у воді. Цей вуглекислий газ, введений у воду під тиском, повертається назад у бульбашки, як тільки краплі тиску Такий же процес можливий у CO, в “області зрідження”, посилюється температурою (легше утворювати бульбашки) на насос, котел, а в деяких місцях, якщо ви відступаєте від “спільної лінії”. Які породи іноді “нерозчинні” проблеми з повітрям у системі. Опалення.

READ  Як перевірити насос на газовий котел

Як вибрати насос для теплого підлоги? Циркуляційний насос, вибір та розрахунок.

Тип 1. Насос для теплового водою вказаного типу вважається стандартним. Насоси, виконані на ньому, належать до продуктів з вологим ротором. Такі насоси працюють майже мовчки, і довгий час не вимагає жодного обслуговування. Їх установка, заміна або ремонт не включає трудомісткі операції (центрирування, наприклад). Мінус такі конструкції вважаються досить низькою ефективністю, яка становить від різних моделей від 10 до 50 відсотків.

Сучасні моделі отримали ряд нових технічних рішень, які покращили їх ефективність. Наприклад, керамічні насосні вали з внутрішнім каналом, а також теплоносій потрапляє в примусове в зоні змащування робочих підшипників ковзання. Вона покращує терміни.

Тип 2. Також відноситься до групи насосів з вологими роторами, але має малозначний дизайн. Ротор таких продуктів виготовляється з уніфікованої частини з робочим колесом. Принципи їх роботи грунтуються на тому, що є так зване “запуск” магнітного поля у статифікаторах таких насосів. Він захоплює монтується в робочий колесо-ротор постійного магніту. Це викликає обертання робочого колеса, відкачування, тим самим, теплоносієм.

Поєднання в одній частині ротора, і робоче колесо дозволило відмовитися від залоз, розсувних підшипників і самого дерева. Вибір циркуляційного насоса для нагрівання цих типів обумовлений тим, що такий технічний розчин збільшує толерантність від помилок такого насоса та спрощує конструкцію продукту. У цьому варіанті здійснення, корінь робочого колеса жорстко з корпусом насоса не підключений. Обертання здійснюється за допомогою напівсферичного підшипника кераміки. Цей плаваючий дизайн усуває насос насоса, коли тверді забруднювачі потрапляють у насос.

Тип 3. Сухі ротові насоси. Насос для теплого водного підлоги вказаного типу в домашніх цілях практично не використовується. Тому ми не розглянемо їх у цій статті.

Як вибрати?

Правий вибір насоса є ключем до успіху всієї системи. Є багато параметрів, які потрібно розглядати при виборі всіх частин системи. Ви повинні знати технічні параметри системи, область приміщення, де це буде теплий підлогу, а також можливі втрати тепла в самому контурі. Після того, як ви дізнаєтеся ці характеристики, потрібно зробити вибір необхідного насоса.

Перший (найважливіший параметр). це продуктивність насоса. Він розраховується в кубічних метрах на годину насоса. Необхідно розраховувати мінімальну продуктивність, яка буде достатньо для роботи та циркуляції води в системі. Основним правилом є той факт, що насос повинен їздити в три рази більше води, ніж у самому системі.

У той же час бажано додати до отриманої продуктивності 10-20% до резерву. Це збільшить термін служби всієї системи в цілому. Таким чином, сам насос буде легше, тому що постійна робота з високих оборотів сприяє швидкому зносу внутрішніх елементів. Розрив у владі необхідний для того, що взимку і в холодну потужність системи. При розрахунку продуктивності насоса площа кімнати також враховується. З великою площею ви можете встановити додатковий (менш потужний) міні-насос, щоб навантаження на головний не високий.

Другий важливий параметр. тиск. Щоб подолати великі відстані, вигини та феєси труб, необхідний агрегат з високим тиском. Часто концепція “тиску” та “виступає”, хоча вони абсолютно різні. Швидкість потоку рідини в системі опалення залежить від тиску. Насос з високим тиском забезпечить постійну циркуляцію рідини навіть у найбільш віддалених частинах системи.

Рекомендації фахівців

Щоб продовжити терміни насоса, не забудьте про наступні правила:

 • Пристрій повинен бути встановлений у місці, в якому вам потрібно провести ремонтні роботи або гарантійне обслуговування.
 • Незважаючи на те, що імпортні насоси відрізняються високою якістю, до початку опалювального сезону, їх технічний стан повинен бути перевірено через погану якість води та особливості умов експлуатації. Особливо уважно вам потрібно оглянути стан залози, що забезпечує гідроізоляцію валу пристрою від ротора.

Як вибрати насос для теплого підлоги? Циркуляційний насос, вибір та розрахунок.

Напередодні стартового запуску системи опалення підлоги потрібно видалити доступ до повітря, доступних у ньому. З цією метою він кілька разів змінює воду і встановіть спеціальний клапан. Наявність повітряних пробок стане перешкодою для руху рідини, а автоматизація постійно почне включати кровообіг.

Розрахунок параметрів насоса

Циркуляційні насоси встановлюються в системах опалення. Вони не створюють надмірного тиску, але просто натискайте теплоносія на певну швидкість. Оскільки необхідність тепла змінюється залежно від погодних умов, швидкість теплоносія повинна змінюватися. Тому краще встановити регульовані насоси. триступінчасті.

Перш ніж купувати, ви повинні прийняти рішення щодо двох основних параметрів: продуктивність (споживання) та тиск. Якщо охолоджувач буде водом, продуктивність насоса розраховується за такою формулою:

Якщо є кілька контурів, визначте швидкість потоку для кожного з них і складаються. Сума витрат усіх контурів і буде потрібна потужність одиниці.

Різниця температури у системах водяного опалення, як правило, 5 ° C, потужність контуру, яка найчастіше залежить від зони нагріту, оскільки для спрощення введення насоса для підлоги підігріву води, ви можете використовувати таблицю. Але необхідно враховувати, що при розрахунках вони були прийняті середніми діячами для середньої смуги Росії. Тому що якщо ваш будинок не має кращої ізоляції, або ви живете значно на північ або на південь від середньої смуги, вам доведеться налаштувати результат (або підрахувати себе). Загалом, цей параметр приймається з резервом 15-20% у випадку ненормального холоду.

Друга характеристика, на якій вибрано насос. це голова, яку вона може створити. Тиск необхідний для подолання гідравлічної стійкості труб, фітингів, інших системних компонентів. Стійкість системи залежить від матеріалу труби та її діаметру. Значення гідравлічного опору труби доступна у супровідних документах до них (ви можете використовувати усереднені дані). Крім того, розрахунок приймається для збільшення опору на клапані (1,7), на клапані та фітингах (1,2) та на одиницю змішування (необхідний при використанні високотемпературного котла та коефіцієнта для нього 1,3).

 • H. тиск насоса;
 • P. гідравлічний резистентність лічильника труби,
 • Pa/m; L. довжина труб найбільш розширеного ланцюга, м;
 • K. коефіцієнт резерву живлення.

Для розрахунку бажаного тиску в ланцюзі, паспорт гідравлічного опору лічильника труби помножується на довжину контуру. Отримуйте значення в КПА (кілопаскалях). Передайте це значення в атмосферу (тиск насосів вимірюється в атмосфері) 100 кПа = 0,1 атм. Значення залежно від наявності арматури та клапанів помножується на відповідні коефіцієнти. Після всіх операцій ви знайшли робочу точку насоса.

Графічна характеристика Виберіть модель

Але розрахунок насоса для теплого підлоги ще не закінчився. Тепер вам потрібно вибрати модель. Для цього, у каталозі виробника виробника, знайдіть характеристику насоса. Він представлений у вигляді графа. Виберіть модель, щоб знайти операційну точку в середні третини характеристики. Якщо ви встановлюєте триступеневу опцію, то виберіть модель на другій швидкості. тому надайте оптимальний, а не на межі, режим роботи та ваш насос буде служити довгий час і забезпечить нормальну температуру навіть на холодні дні.

Встановлення насоса на теплій підлозі

Опалення приміщень з водосховищем. це, мабуть, найпопулярніший варіант після радіаторів. Встановлення насоса на теплій підлозі безпосередньо впливає на кінцевий результат.

З місця розташування циркуляційного обладнання в обраній схемі теплопередача буде залежати від схеми, а отже, і тому комфорт у приміщенні.

У цій статті ми підготувалися до вас різні схеми з’єднання з описом установки та особливостей. Виберіть той, який підходить для ваших вимог.

Перед тим, як рухатися безпосередньо до схем, ми визначимо, де з системою теплого підлогового насоса: на поверненні або на корму.

В Інтернеті багато статей з цієї теми та деякі з них дуже застарілі дані.